L Overpeinzingen (ampS ONJUIST HUURBELEID s.v.v. JEUGD Mannenkoor Bejaardentochi S.V.V. NIEUWS ZWEMMEN MARTENS OPEL de betrouwbare ATEBE GARAGE BLAUPUNKT televisie komt van VRIJDAG 9 JULI 1965 No. 27 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY WPPïfRT A IT VOHP VPNPAY RN OM^TRRÏCRN AD VERTENTIEPRLJ 8 8'/i ot. p. mm. ABONNEMENTS- GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 EjE/IVDLHU V UUl\ V EjDII\n. I i-fil V-JiVlO 1 i\UlAUli PRIJS PER KWARTAAL f 1.75 (bulten Venray 2. Een deskundig generaal voldoet] zelden op alle fronten. Het komt ons voor dat minister Bogaers als wo- j ningbouwgeneraal daarop geen uit zondering maakt. In zijn jongste voorstellen aan de Tweede Kamer spreekt de bewindsman van twee fronten op zijn arbeidsveld. Het eerste is dat der woningbouw- produklie. Hij heeft daar grote suc cessen geboekt, al blijven we erbij dat de particuliere woningbouw bij hem te weinig kansen kreeg. Het tweede front zal nu in aktie komen. Het wordt gevonden in een huur- en subsidiebeleid, dat door zijn ster ke differentiatie verschillen toont met de hier vroeger gevolgde ge dragslijn. Het was terstond duidelijk dat elk voorstel van regeringszijde gericht op de bestaande woningmarkt, zou neerkomen op huurverhoging. Bij de toegenomen welvaart en de daaruit voortgesproten hogere inkomens per hoofd van de bevolking zien wij immers een ontwikkeling, waarbij grote delen van de bevolking een steeds geringer percentage van hun inkomen aan huur besteden. De in flatie versterkt dit verschijnsel. DE ANDERE RICHTING De economische ontwikkeling zou in tegengestelde richting moeten wijzen. Die tegengestelde ontwikke ling is ook zichtbaar op de zg. vrije woningmarkt, waar huurders in de middensector huursommen op tafel leggen van 300,tot 450,per maand en daarvoor een redelijk comfortabele woning in ruil voor bewoning ontvangen. De ontwikkeling op de zg. vrije markt toont twee feiten aan. Aller eerst dat ons volk voor een goede woning een flinke prijs wil betalen, die in een groot aantal gevallen 15% van het inkomen overschrijdt. Wij noemen dit percentage omdat het bij vele deskundigen als normaal geldt voor het gedeelte van het in komen dat aan huur kan worden be steed. Vervolgens bewijst de huizen markt, dat tallozen een veel hogere huur kunnen betalen. Hier kan aan worden toegevoegd dat met de stijging van de reëele lo nen het percentage inkomen dat voor huur beschikbaar is, nog kan stijgen. Boven de noodzakelijke uit gaven voor eerste levensbehoeften stijgt immers de marge „ter vrije beschikking". TE INGEWIKKELD Bezien we dit alles nu eens met de voorgestelde hurverhogingen, die minister Bogaers van plan is toe te laten. In de eerste plaats zijn de voorgestelde sterk gedifferentieerde verhogingen zeer ingewikkeld. De huuradviescommissies zullen dat merken. Want het is duidelijk dat alle huurders en verhuurders, die maar enigszins twijfelen aan het bouwjaar van hun huis en zeker heid willen hebben over de moge lijkheid of onmogelijkheid van ver hoging, straks naar deze commissie zullen gaan. Een complete aanmoe diging dus voor een voorlopige prij- zenchaos aan het huizenfront, maar dit heeft weinig te maken met het hierboven genoemde achtergronden. De minister heeft zich in navol ging van het advies van de S.E.R. voor de differentiatie van de huur prijzen vastgeklemd aan de bouwja ren. Huizen, die vóór 1921 zijn ge bouwd met een huurprijs lager dan 60,tot 75,al naar de ge meenteklasse, mogen niet in prijs worden verhoogd. Zij zullen, ge deeltelijk stammend uit de jaren van de revolutiebouw, onvoldoende comfort bieden om een prijsverho ging te rechtvaardigen. GEEN RICHTSNOER Vanzelfsprekend heeft het bouw jaar niets met het comfort te maken. In de tijd van de revolutiebouw zijn erook degelijke percelen gebouwd, die ook niet in prijs mogen worden verhoogd. Daarnaast zijn er talloze van deze huizen in de loop der jaren door wisseling van eigendom en be woners van een reeks van gemak ken voorzien en daardoor soms be ter aan de tijdsomstandigheden aan gepast dan „moderne" huizen, die kamers hebben als kippehokken. Wij achten het bouwjaar dus geen juist toetssteen om verschillen te maken. Het juiste criterium is kwaliteit, maar aangezien deze schijnbaar niet vastgesteld kan worden, neemt men eenvoudig het bouwjaar. Een tweede criterium voor diffe rentiatie van de huren wordt gevon den in de thans geldende prijs. De ze prijs is in feite nog voortdurend op die van 10 mei 1940. Een volko men willekeurig moment. VERKROTTING Een moment aan het einde van een economische crisis, waarin vele huizen tegen te lage prijzen waren verhuurd. Met de gevolgen van die crisis wordt nu nog een aantal huis eigenaren in de huurprijzen gestraft. Het advies van de Sociaal-Economi sche Raad heeft dit geconstateerd. De minister zet de kroon op een kwarteeuw onrechtvaardige huur- politiek door de foutieve lijn door te trekken. Wie eenmaal te laag met zijn huur zat, wordt veroordeeld tot econo misch onjuiste behandeling tot de verkrotting van zijn huis. Met een economische benadering van deze zaak, met erkenning van het prin cipe van het bezitsbehoud, met ver vangingswaarde heeft deze opvat ting niets te maken. Waarom nu toevallig huizen met hogere huren tweemaal 15% verho ging mogen dragen en de categorie beneden 110,per maand het plotseling met tweemaal 10% moet doen, zal wel niemand duidelijk zijn. VERPOLITIEKT Het huizenprobleem aan 's minis ters tweede front is benaderd met een oplossing, die mikt op de poli tieke haalbaarheid van het project, zo is onze indruk. Daarom heeft on ze bouw- en woninggeneraal naar onze mening met zijn plan voor het tweede front gefaald. Dit falen wordt gelukkig verzacht in het tweede deel van het project waarin gevraagd wordt om een kos tendekkend huurpeil van de woning wetwoningen. De filosofie van de minister, die gebaseerd is op de af bouw van de subsidies, is econo misch toe te juichen en reëel. Als wij enige welvaart kennen dan mag toch zeker wel iedereen de kostprijs van zijn eigen woning in de huur terugvinden? Over de kansen op doorstroming zijn wij voorlopig nog gereserveerd, al worden die kansen vanzelf beter naarmate de in de oorlog en daar vóór inhurende generatie ouder wordt en afsterft. HOGERE EISEN Verheugend zijn de plannen van het ministerie om kwaliteitsverbete ringen na te streven. Bij verder stijgen van de welvaart zullen de aan woningen gestelde eisen steeds hoger worden. Of men er ook steeds meer voor moet betalen? Dat hangt niet alleen af van de huurpolitiek maar vooral ook van de daarmee verbonden loonpolitiek. Minister Bogaers heeft alleen een kans op een markt met geen of veel minder huurbeheersing wanneer de toegekende loonstijgin-. gen in de toekomst geen of onvol doende compensatie bieden voor de gestegen huurprijzen. Zolang er wel sprake is van vol ledige compensatie, blijven wij via stijgende land- en onderhoudskosten achter het evenwicht op de huizen markt aandraven. Dat evenwicht wordt hersteld wanneer de verhuur ders van oude en nieuwe huizen hun bezit met een kans op redelijk rendement kunnen exploiteren. Door een versnelde verkrotting van voor 1921 gebouwde huizen via huurbe- vriezing in de hand te werken blijft ook deze excellentie het aanbod trekpaard van het huizenlegioen ach ter de vraagwagen spannen. Oude Oostrumseweg Venray Tel. 2288 TOTO-NIEUWS In de loop van deze week ontvan gen alle geregistreerde toto-leden hun toto-registratiekaart ingevuld thuis. U gelieve deze kaart aan de achterzijde van uw handtekening te voorzien en in te leveren bij het Dagblad voor Noord-Limburg in de Grotestraat of bij H. Beerkens, Kruitweg 3, G. Poels, Zuidsingel 37; P. Lenssen, Pr. Hendrikstraat 9 of bij Sigarenmagazijn Poels, Lang straat. De registratiekosten a 1,50 dienen tegelijk met de inlevering van de kaart te geschieden. Om een en ander zo vlot mogelijk te doen verlopen zullen wij op don derdag 15 juli a.s. zitting houden van 79 uur in het Bijkant, van Dagblad voor Noord-Limburg, als mede in de nieuwe cantine bij het SVV-voetbalterrein aan de Oostsin gel. Bij die leden, waar in het afgelo pen seizoen de formulieren werden opgehaald, zal ook de registratie- kaart in de loop van volgende week worden opgehaald. Zijn er meer le den die hun formulier willen laten ophalen, dan gelieven ze dit ken baar te maken bij de inlevering van de registratiekaart. In Venray-centrum wordt gestart met een huis-aan-huis-aktie. In de loop van deze week wordt een registratiekaart bezorgd. Mocht U tot nu toe nog niet meespelen in de toto dan zou het ons ten zeerste verheugen als U de registratie kaart van uw naam, adres, ge boortedatum zou willen voorzien, alsmede van uw handtekening aan de achterzijde van de kaart. De naam van de vereniging en het codenummer zijn re-eds ingedrukt. Een dezer dagen wordt U door enkele onzer toto-medewerkers be zocht, die gaarne uw registratiekaart in ontvangst nemen. Al onze toto medewerkers zijn in het bezit van een legitimatiebewijs, dat op ver zoek gaarne zal worden getoond. Op zondag 22 augustus start de eerste toto, die dit jaar bijzonder aantrekkelijk is gemaakt getuige de laatste mededelingen in De Sport kroniek: Twee ton in één klap Het komende seizoen bestaat voor bijzonder fortuinlijke totoïsten de kans om in één week twee ton rij kei- te worden. Er zal namelijk door de Sporttotalisator, naast de gebruike lijke toto, gedurende acht a tien weken nog een andere voetbalprijs vraag worden uitgeschreven. Hoe al les precies gaat worden is nog niet in de finesses uitgewerkt, maar men meent een aantrekkelijke vorm te hebben gevonden, die de totoïsten zeker op prijs zullen stellen. Wan neer de inleg zodanig is, dat er een hoofdprijs van honderdduizend gul den kan worden uitgekeerd voor kansspel nummer twee,__is het niet uitgesloten, dat een enorme geluks vogel in één week een dubbele klap slaat en dan 200.000 gulden naar een bank kan brengen. Onder ideale weersomstandighe den en gesteund door hun trouwe supporters speelde Al zaterdag j.l. een huldigingswedstrijd tegen een elftal uit de selectiegroep der senio ren. Voor de aanvang der wedstrijd bood de heer Baldwin namens het bestuur bloemen aan, welke door de aanvoerder van Al spontaan wer den afgestaan aan de echtgenote van hun leider. Hoewel de selectie over 'n grotere routine beschikte toonde Al zich 'n waardige tegenstander. Bij de rust was de stand 11. Ook na de her vatting, waarin de vaste reserve spelers van Al werden opgesteld, gingen de partijen gelijk op en eerst tegen het einde van de wedstrijd wist het selectieteam het winnende doelpunt te scoren. De bezoekers konden genieten van goed voetbal. 's Avonds werd door het jeugdbe- stuur een feestavond aangeboden in de cantine van de Fa. Beeren, waar het aan gezelligheid natuurlijk niet ontbrak. Het bestuur der senioren gaf ook 's avonds acte de presence. Het was een bijzonder welkome geste der se nioren om de spelers van Al een groepsfoto aan te bieden. ZWEMCLUB SPIO Ofschoon we zondag 4 juli een 2e prijs behaalden, nl. op de 100 m. schoolslag, behaald door Ben Jans sen, is toch wel gebleken dat we nog hard moeten trainen. Vooral het uit houdingsvermogen laat veel te wen sen over. Daarom organiseren we 'n conditietraining, die elke maandag om 7 uur gegeven wordt in de gy.m zaal aan de Maasheseweg. Van 7 tot 8 uur traint de jongste groep. Hieraan wordt door de vol gende leden deelgenomen: Githna Pop, Victor Pop, Paul Pop, Rudolf Jans, Hans Oudenhoven, Harrie Ei bers, Mark Termote, Maarten Koop- mans, Tennie Tonen, Sjef Westej;. Leonie Kortekaas, Paulien Janssen Joke Berkhout, Gerrie Huibers, Ti neke Akerboom, Irma Goertz. Van 8 tot 9 uur komen: Ineke van den Munckhof, Coby v. d. Munck- hof, Antoinette van Soest, Annemie Sijbers, Agnes van As, Lia Lucas- sen, Margriet Leenders, Hildegard Kruysen, Hanneke Didden, Annemie van Zwamen, Ben Janssen, Ben de Koning, Arie Wester, Karei Leen ders, Herman Koopmans, Jan Jans sen, Karei Janssen, Jan Arts. Kleding: korte broek en gymschoe nen. Willen de deelnemei-s elke week 0,25 meenemen om de kosten te verzachten. De oudere leden, vanaf 16 jaar zijn zaterdags vanaf 3 uur in het Patersbad welkom, ze betalen hiervoor 1,entree. SCHOOLSTRAAT VENRAY JAARVERGADERING t Op de onlangs gehouden jaarver gadering van Venray's Mannenkoor was de bestuursverkiezing een van de voornaamste punten. De heer Tillemans werd herkozen tot presi dent, terwijl H. Vollebergh zijn func tie van vice-president, na 16 jaren onafgebroken een bestuursfuncj^ bekleed te hebben, thans ter be schikking stelde. In zijn plaats werd gekozen C. Keur, die alle stemmen wist te winnen. Tot secretaris werd benoemd P. Looze, terwijl J. Oudenhoven penningmeester blijft. Th. Jacobs werd bibliothecaris van het koor en de heren A. Bgltussen en C. Heyndermans partij commissa rissen. Het programma voor het ko mende seizoen werd ook behandeld. Intussen is het koor al naar de Limburgse Zangersdag in Boxmeer geweest op 4 juli j.l., een concours van de Kon. Ned. Zangersverbond. Men wacht op de jury-rapporten Verder staan nog op het program ma een concert in Geysteren, ter wijl voor Kerstmis ook in he zieken huis een uitvoering gegeven zal yvor- den. Met Kerstmis zelf hoopt men in een van Venray's kerken een kerst concert te verzorgen. Ook staat nog een concertreis op het programma naar he buitenland, maar dit han^t af van de instudering van een nieuw repertoire, waarmede de dirigent de heer J. Timp onlangs is begonnen. Men hoopt bij de ingebruikneming van de schouwburg ook een concert te kunnen geven, in samenwerking met een symphonieorkest en enkele solisten. Overleg hierover is gaande, Het aantal leden van het koor is ongeveer een vijftig. Bij de onlangs gehouden ledenwerving hebben zich verschillende nieuwe leden gemeld, maar ook sommigen heben zich als lid opgegeven, die zich tot heden niet heben laten zien. Men is altijd welkom op de repetitie-avonden in d'n Engel. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portier N.V. INAIFA VENRAY SPORTDAG LEVENSSCHOOL VENRAY Zaterdag 10 juli a.s. wordt er in gymnastiekzaal aan de Langeweg een basketball-toernooi georgani seerd. Dit treffen waaraan alle groe pen deelnemen, begint om half ne gen 'smorgens. Na afloop van dit toernooi zal de vice-voorzitter van het levensschoolbestuur de heer A. Kroon, de prijzen uitreiken. FIETSEN Wij zijn de laatste tijd nog al eens verwend met bijeenkomsten, waar nog al wat mensen bij elkaar lopen om zich een en ander eens af te kij ken. Dat hebben we b.v. bij de slui ting van de jeugdvierdaagse gezien, bij de militaire demonstraties e.d. Dat brengt dan wel eens onplezie rige dingen mee, als een parkeerter rein, dat afgesloten wordt, maar over het algemeen verloopt een en ander keurig. Alleen een ding wekt terecht de ergernis van de toeschouwers en dat is dat sommige mensen zo ver knocht zijn aan hun fiets of brom mer, dat ze die niet rustig hier of daar parkeren, maar zich daarmee tussen de mensen mengen. Gewoonlijk komt dan zo'n fiets mooi opgepoetst uit deze operatie te voorschijn, maar de stof, de viezig heid en de olie daar zijn de buurlui mee opgeschept, die langs deze fiets- liefhebber staan. Ook zondag zagen we dat bij de prijsuitreiking een da me in een zomer jas enkele vieze smerige strepen als souvenir gekre gen had van een man, die met alle geweld zijn fiets bij dit gebeuren aan de hand hield, in plaats van hem vijf metre verder rustig te parkeren. Toen de dame terecht over dit wan gedrag aanmerkingen maakte, was de fiets-eigenaar hoogst verbolgen. We zijn toch soms rare mensen. NATTE ZOMER Het weer heeft tot nu wel de ss.ot gedreven met alle vakantieplannen. Het heeft meer van november weg, dan van het stralende zomerweer, dat ieder zich voor zijn vakantie wenst. Wanneer we op onze cam pings Vlakwater en de Brier gaan kijken, dan ziet men soms wel zeer trieste gezichten. Maar van de andere kant geeft deze zomer ons ook een les. Nu we bezig zijn de recreatiemogelijkheden in deze streek groter te maken, blijkt dat we er met de aanleg van campings en kinderspeeltuinen niet zijn. Het weer kan in de vakantie periode dermate slecht zijn (zoals we tnans" beleven)" 3al createmogelijkheden dienen te ko men dan het nationale oorlogsmu seum in Overloon, zodat een natte zomer in deze streken nog niet per se een bedorven vakantie behoeft te betekenen. Dat is natuurlijk gauwer gezegd dan gedaan, maar zo liggen de fei ten nu eenmaal. loont U iets beters in uurwerken Met een 50 tal wagens en enkele bussen zijn dinsdagmiddag meer dan 300 Venray se bejaarden aan hun jaarlijkse uitstapje begonnen, dat hen ditmaal naar Kevelaer bracht en naar Arcen. De stemming was, als altijd weer opperbest, zowel bij de bejaarden zelf als bij de midden standers. die hun wagen voor dit uitstapje beschikbaar hadden ge steld. Herinneringen werden opge haald aan vroegere bedevaarten naar Kevelaer en zelfs het verhaal van de erwten in de schoen als hei lige zelfkwelling kwam herhaalde lijk naar voren. Maar in Arcen aan de rijkvoorziene koffietafel werd het helemaal een feest toen behalve rector Pothof en Kapelaan Bors ook Deken Loonen, Burgemeester Cus- ters en echtgenote. Pastoor Geerits en wethouder Schols zich bij het ge zelschap aansloten. Burgemeester Custers („assie wat langer blieft, liert ie ok nog Ven- raods praote") stak de Venrayse be jaarden een riem onder het hart, maar dat deed ook Piet Janssen en zijn zoons, de een met conferences, de anderen met muziek. En de oude Veltumse mars klonk bij Hotel Pe ters in Arcen weer op als teken dat het feest goed geslaagd was. Vele herinneringen werden opgehaald ev de verhalen over vroeger deden de ronde. En bij de terugkomst in Venray stond Venray's Harmonie weer klaar om de lange stoet wagens feestelijk in te halen en de Venrayse bejaar den met muziek naar het eindpunt van deze middag te brengen, name lijk het Henseniuspleiri, waar Hen- schenius goedlachend hen opwacht te met een fikse regenbui. IN HET KORT De Nederlandse pluimveestapel heeft het afgelopen jaar een grote ommezwaai doorgemaakt van leg- naar slachtkippen. Als gevolg van de lage eierprijzen gaan steeds meer kippenhouders er toe over om het aantal legkippen drastisch te verla gen. De slachtkip is nu op de fok- bedrijven populair. Uit een telling van het CBS blijkt dat va mei 1964 tot mei 1965 het aantal legkippén met 20,5 procent is teruggelopen tot 26,1 miljoen stuks. Het aantal kippen en hanen voor de slacht steeg in de ze periode met 24,2 procent tot 15,8 miljoen stuks. Door de daling in de legsector is de Nederlandse pluim veestapel teruggelopen van 45,6 tot 41,9 miljoen stuks. De toeneming van het aantal slachtpluimvee is dus nog niet groot genoeg geweest om de pluimveestapel op peil te houden. Wat het groot vee betreft zijn de aantallen stuks vee over de gehele linie toegenomen. De runderstapel nam met 4,5 procent toe tot ruim 3,7 miljoen stuks. Hierbij valt op een sterke stijging van het aantal mest en weiderunderen. Dit aantal steeg met 14,3 procent of 59.000 dieren. Ook het aantal varkens is aanzien lijk toegenomen. Op 1 mei omvatte de varkensstapel 3,7 miljoen dieren, wat 14 percent meer is dan een jaar eerder. Het aantal mestvarkens was 14,4 procent hoger. De soldij van dienstplichtigen zal twee tot driemaal zo hoog moe ten zijn en moeten worden aange past aan de prijsstijgingen. Dit be pleit het NKV in een artikel in het ledenblad Ruim Zicht. Het NKV is vooi-stander van een welvaartsvaste soldij. Het NKV wijst er op, dat de ver houding tussen wedde en soldij ver loren is gegaan en dat het verschil steeds groter is geworden. Sergeant, wachtmeester, vaandrig, kornet en reserve tweede luitenant deelden evenals de beroepsmilitairen mee in de algemene loonronde, maar de sol dij van Jan Soldaat werd slechts in cidenteel verhoogd en bleef ver ach ter bij hetgeen als redelijk be schouwd moet worden. „Voor een dienstplichtig soldaat is het onmogelijk van deze fooi rond te komen. Uit het zakgeld moet hij zijn persoonlijke onkosten, zijn toiletar tikelen, zijn biertje, zijn pakje siga retten en zijn uitje betalen. De jon- C- ÜO— r*Aorpi'- hoHine 'var? ?"eI een vorm van wmo- hu Sfh in zUn de vijf jaar werd de kazerne tegenover zFft.vaP a)^ bur- handhaven, aldus het NKV. tot °e- R.K. HUISHOUDSCHOOL „MARIANUM" Op de Huishoudschool von<L- de jaarlijkse diploma-uitreiking plaats. Nadat 's morgens een H. Mis tQt dankzegging was opgedragen, kwa men de leerlingen weer in de school tesamen om uit handen van de H.E. Heer Deken Loonen, voorzitter van de Commissie van Beheer, de diplo ma's te ontvangen. Nadat door de Heer Deken en c\ Directrice van de school woorden van felicitatie en aansporing waren gesproken, werd 's middags nog voor de leerlingen een leuke film ge draaid in Luxor Theater. De namen van de geslaagden zijn: Assistent- opleidihg Venray: M. Bouwmeester, M. Fon tein, R. Janssen, A. Janssen. N. Janssen, W. Janssen, A. Kateman, M. Maramis, M. Nelissen, H. Peeters, L. Peeters, L. Rongen, N. Smits. J. Spee en M. Volleberg; J. Achten uit Oirlo; M. Bonants, Smakt; M. de Bruin, J. Gommans en M. Jennes- kens uit Leunen; D. Cox, Merselo; M. Heidens, Castenray; L. Koenen en M. Litjens, Veulen; B. Poels, Heide en L. Baltussen uit Geysteren. 2e jaars primairen: A. van Dijk, T. van Els, J. Jans sen, R. Janssen, M. Jeuken, A. Lin- ders, S. Manuhutu, G. v. Rinsum, E. Rongen, T. v. d. Tak, N. Tijssen, J. Vermeulen, A. v. d. Wijngaard, A. v. Houdt, B. Jansen, R. Janssen. M. Oudenhoven, C. Schwachöfer, D. Smits, K. Thoone, A. van Ass, M. Barends, N. van Bracht, A. yan Cuyck, A. Duyf. G. Geurts, A. Mailt tens, N. v. d. Munckhof, N. Smits, M. v. d. Werken en N. Lensen uit Venray; G. Lensen, Veltum; M. Di- reks, R. Steeghs en R. Smits, Oirlo; F. Heidens, J. Kuypers en R. Kuyck uit Castenray; R. Hendrix, G. Cox en J. Janssen, Veulen; L. v. d. Hoogen- hof„ D. de Mulder, A. van Cuyck, Tr. Hendrix, W. Janssen, E. Peters, A. Poels, M. Willems en G. Arts uit Merselo; L. Janssen, Heide; M. Tim mermans, N. Cremers, A. Hellegers, J. Jenniskens, M. Thijssen, F. Voes- ten. M. Cuppen, D. Janssen, T. Jen niskens en A. Thuijls uit Leunen; N. Verheyen, J. Verrijdt, H. Verstegen, N. Custers en B. van Ooyen, Oos trum; H. ten Brinke en G. Fleuren uit Maashees. Naaiklas: B. Custers, Oirlo; M. Loenen en T. Vogelsangs, Leunen; M. Flinsenberg, D. Zegers en L. v. d. Hoogenhof, Merselo; T. Broekmans uit Oostrum, N. Steeghs uit Casten ray, R. a.d. Brug, M. Vennekens en J. Weyers uit Geysteren. Vormingsklas: R. Arts en L. Hen- drikx uit Leunen; M. en R. Camps, Oostrum; B. Dinghs, Castenray; M. Geurts en T. Nysen, Veulen; M. Cus ters. G. van Ham en M. Tillemans !uit Venray; G. Bongers uit Maas- [hees.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 13