z 7T O 7T P 9 n P- O (V P 70 w p-* amps BEELDEN UIT DEZE STREEK rob »w. van llhaaren p X r De afgelopen week in nieuwe lorie Vaste- en vloeibare boen- en meubelwas reinigingsmiddelen voor vloerkleden en meubelbekleding s 3 o 3 n P P 9 9 r+ m* ao O -i era cr rD O tn 2 n O oT 9 9 rf L2 O 9 O p Burgerlijke stand Les in Ford Cortina Autorijschool Kees Creemers NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING Zondagsdienst huisartsen Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 2 uur DR. VAN THIEL Patersstraat 30 Telefoon 1887 Hemelvaartsdag: - Dr. VAN DEN HOMBERGH Oostsingel 6 Telefoon 1393 Uitsluitend voor spoedgevallen! ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS MEVR. LU CAS SEN-WILMS EN Tel. 1651 GROENE KRUIS Dinsdag a.s. Zuigelingenbureau voor de kom. ZIEKENAUTO Bel 04780-1592 b.g.g. 2116 ZONDAGSDIENST VERLOSKUNDIGEN Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23 - Venray Tel. 1152 (04780) b.g.g. 1061 HERVORMDE GEMEENTE Zondag is de dienst weer in de Kapel te Veltum, aanvang half elf. Predikant is de Weleerw. Heer Keers. NIEUWE KERKMEESTER Mgr. Moors heeft tot kerkmeester van het Rectoraat O.L. Vrouw van Zeven Smarten benoemd de heer G. Troisfontaine, die hiermede opvolger wordt van wijlen de heer J. Derk- sen. GOUDEN BRUILOFT OP DE SMAKT Gisteren, donderdag,, herdacht het echtpaar Philipsen-Gellings op de Smakt de dag dat zij voor 50 jaren in het huwelijk traden. Een gouden bruidspaar dus, dat niet alleen met hun 11 kinderen en 27 kleinkinderen dit gouden jubileum herdacht, maar de felicitaties van de gehele gemeen schap van de Smakt in ontvangst mocht nemen. Jacobus Johannes Philipsen mag dan 75 jaren geleden in Oirlo geboren zijn, op de Smakt heeft hij en zijn vrouw Anna Maria Gellings toch het grootste deel van hun leven gesleten. Ze hebben daar een flink gezin gesticht en een be hoorlijk boerenbedrijf opgebouwd. Daarnaast heeft vader Philipsen de gemeenschap gediend in kerk- schoolbestuur, in de Smakt dan mis schien geen dagtaak, maar toch een, die verantwoordelijkheid met zich brengt en o.m. heeft kunnen mee werken aan een nieuwe parochie-in deling en een goede oplossing van 't scholenprobleem. Daarbij zijn beiden goed gezond gebleven, al doet men het een jaar of zeven wat kalmer aan, nu men op de St. Jozeflaan in een nieuwe wo ning het bedrijf heeft overgedaan aan een der zoons. Het grootste cadeau hébben de gouden jubilarissen vorige week al gekregen. Toen is namelijk hun dochter, die al jaren zuster is van de Franciscanessen en in Rome vertoeft, met speciale toestemming enige da gen op bezoek in de Smakt geweest. BEDRIJFSBRANDWEER Zaterdag zal de bedrijfsbrandweer van de PTT alhier deelnemen aan provinciale brandweerwedstrijden in Sevenum. ATTENTIE In verband met het feest van s Heren Hemelvaart a.s. donder dag 27 mei moet de kopy voor advertenties en berichten in PEEL EN MAAS één dag vroeger dan nor maal in ons bezit komen. ADVERTENTIES dus inleveren uiterlijk dinsdagmiddag 12 uur. MATRIJZEN voor advertenties uiterlijk maandagmiddag 12 uur. BERICHTEN, verslagen enz. uiter lijk dinsdagavond 6 uur. De bezorging van Peel en Maas blijft gewoon op vrijdagmorgen. Geen overleg en samenwerking, maar strijd kenmerkt op het ogen blik de verhouding tussen de werk gevers en werknemers in ons land. Het voortbestaan van de Stichting van de Arbeid staat op het spel en daarover zou men niet eens zo rou wig behoeven te zijn, wanneer een opheffing van dit lichaam de beidsvrede in ons land niet zou ver storen. Maar daar ziet het allerminst naar uit. Waar het wèl naar uitziet is dat veel na-oorlogse verworven heden in de sfeer van het overleg thans verloren dreigen te gaan. Deze verslechtering van het socia le klimaat kan uiteraard vervelen de konsekwenties hebben. Juist nu de herziening van de structuur van de onderneming een algemeen punt van discussie is gaan vormen, spit sen de conflicten tussen werkgevers en werknemers zich dermate toe, dat deze herziening heel moeilijk zal kunnen worden gerealiseerd. Dat is bijzonder jammer, want op die manier blijft de verouderde structuur van onze onderneming be staan hetgeen voor het economisch leven in ons land op de duur ze ker grote nadelen zal geven. Als men de redevoeringen van de verschillen de vertegenwoordigers van de werk gevers- en werknemersorganisaties goed beluistert, moet men echter twijfelen aan een spoedig vrede. Veeleer bestaat de kans, dat de te genstellingen zich de komende maan den nog zullen toespitsen. BOEKENWEEK In een tijd, dat de passieve ont spanning zozeer toeneemt, blijkt toch ook voor het boek en lezen nog be langstelling te bestaan. Hoewel naar onze mening in onze contreien het lezen en dus het boek in het al gemeen rustig nog wat meer belang stelling mocht hebben, is er een lang zame groei. Twijfelen wij in het algemeen aan het nut van veel tegenwoordige ma nifestaties, dat geldt zeker niet voor de Boekenweek, die telkenj are de grote culturele waarde van het boek accentueert. A.O.W. VOOR EMIGRANTENOUDERS? De zo voortvarende minister Veld kamp heeft op het gebied der socia le wetgeving al heel wat tot stand gebracht. Dat niet alle misstanden op dit gebied in korte tijd kunnen worden geëlimineerd, wie zal dat de ze bewindsman kwalijk nemen? Hij probeert in elk geval naarstig om orde op zaken te stellen en van het begrip „sociale rechtvaardigheid' meer te maken dan een holle kreet. Thans heeft deze minister ver klaard dat hij bereid is te overwe gen of aan bejaarden, die naar den vreemde willen trekken om zich daar bij hun kinderen te voegen, ook de ouderdomsuitkering kan worden uit- GROTE LEGER- EN LUCHTMACHTTENTOONSTELLING IN VENRAY Vanaf 3 juni tot en met de Pinksterdagen zal in Venray de leger- en luchtmachttentoonstelling te zien zijn, die thans in Geleen zijn tenten letterlijk en figuurlijk heeft opgeslagen. Op deze tentoonstelling krijgt de buitenstaander een beeld van wat leger en luchtmacht allemaal heeft en vooral wat het te bieden heeft voor de jonge mens, die zijn carrière in het leger wil maken. Deze tentoonstelling gaat gepaard met allerhande demonstraties, zoals met helikopters en honden, er komen muziekkkapellen van het corps der Genie, der Cavalerie en Marechaussee uitvoeringen geven in gala uniform, men verwacht er het bekende spookpeleton en met de verlich- tingsamatuur zullen zgn. lichtfestijnen „versierd" worden. Kortom in die dagen zal Venray in het teken van het leger en de luchtmacht staan, als nooit tevoren. Dinsdag herdacht het bruidspaar Achten-van Dijck te Leunen hun gouden huwelijksfeest. Hun 8 kinderen en 40 kleinkinderen hebben de feestdag onvergeteltfk gemaakt, terwijl de buurt van de Catharina- straat en Steegse Peel- weg voor keurige ver siering van het huis en kerkweg hadden ge zorgd. Foto: G. Kruijsen. gekeerd. Dat is goed nieuws voor ve le ouden van dagen, die jaren ge leden hun kinderen naar Canada, Australië, Zuid-Amerika, of welk ander land ook zagen vertrekken, begrijpelijkerwijs naar hun kinderen verlangen, maar helaas niet over de financiële mogelijkheden beschikken, om zich voorgoed in het buitenland te vestigen. Zo zijn deze mensen ge dwongen hun levensavond vèr van hun kinderen door te brengen en wat voor verdriet dit kan veroorza ken laat zich raden. Gelukkig zal daarin nu verande ring komen. Wie zal dat de bejaarde ouders van emigranten niet gunnen? BROEDERS HOEDEN „Het is verrassend te zien hoe zel den men slechts zijn broeders hoeder kan zijn", zo schrijft de Groningse socioloog prof. Bouman in zijn recen te studie „Een onzer dagen". Een der meest beklemmende feiten van onze tijd is inderdaad, dat de mensen steeds meer langs elkaar heen gaan leven. In het overbevolkte Nederland lopen zij elkaar haast voor de voe ten, maar hoe meer mensen men da gelijks ontmoet, des te vluchtiger worden de relaties dikwijls. Mensen, die in hetzelfde huis wo nen, ja soms dagelijks bij elkaar aan tafel zitten, zien eikaars nood niet meer. Maar in zeer dringende situ aties, zo zou men verwachten, staan de mensen elkaar toch wel bij. Dat bleek helaas vorige week in Utrecht allerminst, toen een bejaarde vrouw in het water raakte en dreigde te verdrinken. Tal van omstanders ke ken toen belangstellend toeEn kelen liepen of reden door, omdat hen „belangrijkere" zaken wachtten. En het was te danken aan het kloek moedige ingrijpen van een radio medewerker dat de vrouw niet om het leven kwam. Moesten al die passieve omstanders niet op de bon? Hier was immers sprake van nalatigheid, die de dood van een medemens tengevolge had kunnen hebben. Terecht is er van verschillende kanten op gewezen, dat het de schijn heeft dat het betref fende wetsartikel uit het Wetboek van Strafrecht ook door de justitiële instanties teveel wordt genegeerd. TWEE WALLETJES Mr. V. G. M. Marijnen, oud-minis- ter-president en thans weer lid van de Tweede Kamer, is benoemd tot voorzitter van het bestuurslichaam Rijnmond. Hij heeft nu te kennen ge geven binnen afzienbare tijd als ka merlid te bedanken, omdat hij niet twee funkties kan verenigen, die fei telijk beide een dagtaak vergen. Men zou wensen dat meer Neder landse politici een dergelijke konse- kwentie trokken. Helaas zitten er in onze Kamer nog veel volksvertegen woordigers, die er een belangrijke nevenfunktie op nahouden. Dat moge financieel aantrekkelijk zijn, de vraag is of men dan deze functies naar behoren kan vervullen. Boven dien verliezen deze parlementariërs niet zelden een stuk moreel prestige bij de kiezers, die hun en is dat ten onrechte? er van verdenken van twee walletjes te eten en het onderste uit de kan te willen halen. Erger is het nog, wanneer kamer leden een nevenfunctie hebben, die eveneens ligt op een min of meer po litiek vlak, bijvoorbeeld bij een krant, een vakbond of het radiowe zen. Dan wekt men voortdurend de indruk in de Kamer voor eigen pa rochie te spreken. Helaas zijn er nog vele parlementariërs zo aan hun ne- venfunctie(s) verknocht, dat zij het inboeten van hun eigen prestige dan maar voor lief nemen. De nieuwe miinster van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, Züne Excellentie Vrolijk komt zaterdagmiddag persoonlijk naar Grubbenvorst om daar een tentoonstelling te openen in het nieuwe gemeenschapshuis. Een tentoonstelling van beelden, die ontstaan zijn tegen het einde van 1400 en daar zyn bijeengebracht door Dr. Gorissen, de archivaris van de Duitse stad Kleef. De komst van deze minister toont lusbeeld uit onze Dekenale Kerk, al het belang aan van deze tentoon stelling. Terecht mag men zich af vragen, wat zijn dat dan voor beel den en is hun kunstwaarde dan zo groot? He is voor de mens van deze stre ken een eigenaardige gewaarwording op deze tentoonstelling plotseling weer geconfronteerd te worden met beelden uit zijn eigen parochiekerk en hij realiseert zich dat de Christus- kop, die op het affiche te zien is van deze tentoonstelling, afkom stig is uit de parochiekerk van Oos trum. Beelden, waar we gewoon aan voor bij lopen, staan nu op deze tentoon-^ stelling en men moet van een archi varis en historicus als een Dr. Go- rissen horen, dat ze van onschatbare waarde zijn. Van de Dekenale kerk St. Petrus- Banden zijn op deze tentoonstelling o.a. te zien het beeld van de H. Oda, van St. Lucia, Antonius Abt, de H. Eligius (die omgedoopt zal moeten worden tot de H. Ambrosius, die hij vroeger ook was, wat nu pas geble ken is) van St. Severius, van St. Jan, van de Apostel Jacobus Mayor, met daarnaast de stenen St. Paulus en St. Bernardus en het Marianum. Uit de kerk van Oostrum is er het grote Christus beeld, ook wel eens de dansende Christus genoemd en twee engelen met de zweetdoek, ter wijl er daarnaast een St. Anna ten drieën is uit een van onze wegkapel- len. „Stuk voor stuk kostbare beel den", aldus Dr. Gorissen, die met ve le andere daar bijeen gebracht te vens het bewijs vormen dat hij de maker van al dit wonderbaars ge vonden heeft. Reeds eerder was hem op een Kleefse tentoonstelling over de beeldhouwkunst aan Maas en Rijn opgevallen, dat beelden van deze streken, gemaakt door de meester met de flaporen (zoals men de onbe kende beeldhouwer aanduidde, van wie men verder niets wist) veel overeenkomst hadden met het be kende Marianum, dat gemaakt was, door ook een onbekende beeldhou wer, die men naar de plaats van Marianum, de Meester van Varsse- veld noemde. Deze beelden bijeengebracht gaven wiens naam tot dan toe bekend was als Kersken Woyers. De mooiste stukken van beide beeldhouwers, waarbij die van Mees ter Amt wel echt de aandacht vra gen zijn thans uit de Noord Lim burgse en Duitse kerken, hier bijeen gebracht, aangevuld met beelden uit verschillende binnen en buitenlandse musea, zodat men nu, bijna 500 jaar na datum een overzicht krijgt van wat de Nederrijnse beeldhouwers toen presteerden, dat we kunnen gerust zeggen eenmalig is. Dat door deze tentoonstelling nog eens goed benadrukt wordt wat we c; en dat geldt zeker voor Venrayse dekenale kerk in ons Noord-Lim burgse land voor ongekende schatten hebben, is al een zeer grote verdien ste. Moge zij aanleiding zijn tot een gelukkige herwaardering van al het schoons dat hier is. Dat zij daarnaast ook eens duidelijk stelt hoe deze beelden zijn ontstaan en waar ze zijn ontstaan heeft ook grotere dan al leen maar historische waarde. En tenslotte doet het chauvenis- tisch hart goed, dat weer eens te meer wordt afgerekend met nog al tijd opgeld doende fabeltje dat een groot deel der beelden van Venray's kerk van Deume en dus uit het Vlaamse zou komen. Maar daarnaast moeten we ons ook een tikkeltje schamen dat een Duitse archivaris de schoonheid her ontdekt heeft van veel waar we ach teloos aan voorbij gingen en dat hij' met slechts een onderzoek van en kele maanden al meer historische fei ten over ditzelfde werk ontdekt heeft, dan we tot heden wisten. Van 22 mei tot 13 juni is in het Grubenvorster gemeenschapshuis de ze unieke tentoonstelling te zien. We kunnen U alleen maar adviseren er beslist een kijkje te gaan nemen en treft U het dat Dr. Gorissen daar is en tekst en uitleg wil geven, dan zult U als een rijker mens naar huis te rug keren. Wij vragen nog, steeds P E R S O N F F L geschoold en yV— Tp ongeschoold Aanmelden dagelijks A/LA I ook na werktijd aan |7 Tv de fabriek, bij de portier J> U J N.V. IN ALFA VENRAY MEVR. HEINTJES OVERLEDEN Woensdag overleed te Leunen Mevr. A. Reintjes-van Megen na een langdurige ziekte. Zij is 20 jaren lang inderdaad een duidelijke overeen- de voorzitster geweest van de Leun- komst aan. Met groot enthousiasme en geholpen door vele Duitse leken, die als hobby de oude geschiedenis beoefenen, is hij na deze tentoonstel ling alle kerken van het Noord-Lim burgse afgegaan en heeft daar ieder beeld onderzocht, beschreven en ge fotografeerd. Op die speurtocht heeft hij weer de overeenkomst kunnen ontdekken tussen verschillende beel den, die tot de conclusie leidde: dit en dat beeld moeten hetzelfde ate lier komen. Men moet het een Dr. Gorissen zelf horen vertellen hoe minitieus ieder onderdeeltje onderzocht wordt, hoe de stijl van een bepaald beeld kri tisch bekeken wordt en hoe lang zaam maar zeker, doordat men van een bepaald beeld, via oude kerk rekeningen en in een bepaald beeld verborgen briefje, de maker kende tot de overtuiging kwam dat ver schillende van deze beelden beslist dienen te worden toegeschreven aan de Calcarse beeldhouwer Arnt, wiens werk op gelijke hoogte geschat mag worden als dat van de 15e eeuwse Vlaamse schilder Rogier van der Weyden. Daarnaast zal hij U precies ver tellen hoe hij, wederom stijl-critisch en historisch, tot de conclusie is ge komen dat de beeldhouwer Kerskens van Ringenberg, die op Pasen 1517 in Venray het bij hem bestelde sa cramentshuisje afleverde, dezelfde is als de maker van het stenen St. Pau se Boerinnenbond en heeft ook als Kringvoorzitster sinds 1962 leiding gegeven aan vele aktiviteten van deze standsorgansatie. Daarnaast steunde zij waar ze kon de missie, waarin zij enkele familieleden had. Haar begrafenis heeft zaterdag a.s. plaats. EXCURSIE MATER AMABILISSCHOOL Veertig cursisten van de Venrayse M.A. school brengen vrijdag 28 mei een dag-excursie aan de Gruyter-fa- brieken in Den Bosch. Vertrek om 8 uur 's morgens vanaf het clubhuis Wilhelminastraat 17. AGENDA NKV. Van 16 t.m. 21 augustus en van 23 t.m. 28 augustus kunnen een aantal jongens van 8 t.m. 12 jaar, op vakan tie op Groenewoud in Swalmen. Kin deren die daar voor in aanmerking willen komen, moeten voor 1 juni opgegeven zijn bij A. van Soest, Vlakwaterweg 2. Op 10 juli verzorgt de reisvereni- ging van de N.K.V. geleding Venray een reis naar Zeeland, ook de delta werken zijn in deze reis opgenomen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Zij die deze reis mee willen maken, moeten dit zo spoedig mogelijk op geven bij A. Schoenmakers, Ark straat 13. DE POLITIE MELDT: Vrijdag moest de politie assisten tie verlenen bij een brand in de landbouwschuur van de familie R. Hoewel de brandweer spoedig ter plaatse was, ging de schuur verloren en ging aan landbouwwerktuigen voor ongeveer 4300,verloren. Dat voorsorteren in de Grotestraat voor het inrijden van de Markt straat soms gevaarlijk kan zijn be wees op dezelfde dag een wielrijder, die prompt geschept werd door een uit de Markstraat komende auto. Auto en fiets werden beschadigd, de fietser werd licht gewond. Zondag mocht de politie assisteren toen enkele dronken Duitse jongeren in Venray uit de trein werden gezet vanwege hun gedrag en toen op het station Venray onder elkaar ruzie kregen. Het lukte de heren wat af te koelen en ze konden later hun reis voortzetten. Dinsdag draaide een vrachtauto van de Stationsweg de Landweert- weg op, maar hij nam de bocht te klein en reed over het trottoir. Een daar geparkeerde damesfiets werd het slachtoffer en werd vernield. Een personenauto, die van de Sta tionsweg de Oostsingel op wou draaien werd door een achterop ko mende wagen geschept en er was nog al wat materiële schade. Woensdag verleende een personen auto komende van de Ringweg geen voorrang aan een personenauto op de Midden Peelweg en er ontstond een botsing, waarbij een dame een sleutelbeen brak en een kleine jon gen een hersenschudding opliep. Beiden zijn overgebracht naar het ziekenhuis, terwijl de materiële scha de niet gering is. In Oirlo reed een bromfietser woensdagavond tegen een aldaar ge deeltelijk op de weg staande auto, die echter niet verlicht was. De bromfietser werd naar het zieken huis overgebracht met vrij ernstige verwondingen aan zijn gezicht. OPPERWACHTMEESTER PRINS OVERLEDEN Woensdag is in de ouderdom van 47 jaren te Schijndel aan een hart aanval plotseling overleden de op perwachtmeester C. Prins, die ver schillende jaren dienst gedaan heeft in het corps der Rijkspolitie te Ven ray. LIFTEN OP AUTOWEGEN IS VOORTAAN TABOE Op 9 juni krijgt het wegenver keersreglement een aantal nieuwe bepalingen. De voornaamste ervan zijn: liftverbod op autosnelwegen; stopverbod op de autosnelwegen behalve op de officiële parkeer- stroken; voorrang voor ambulances-in-ak- tie; intrekking kentekenbewijs van wrakken; inhaalverbod voor het passeren van zebra's; beperkt gebruik van zogenaamde kruipauto's; nieuwe omschrijving van „brom fiets", waardoor veranderingen als overtreding worden behan deld. DR. ADENAUER KOMT NIET Het comité der Vredeskerk heeft van oud-bondskanselier Dr. Aden auer bericht ontvangen, dat hij in verband met zijn minder goede ge zondheid niet aanwezig kan zijn bij de consecratie van de Vredeskerk op 30 mei a.s. JOHN F. KENNEDY-PLEIN Door het gemeentebestuur zijn uit nodigingen verzonden aan verschil lende autoriteiten en verder genodig den aanwezig te willen zijn bij de onthulling van het nieuwe naam bord van het John. F. Kennedyplein. Zoals bekend heeft Venray's ge meenteraad indertijd besloten het Molenplein om te dopen, wat dan door deze plechtigheid gebeurt. Na afloop ontvangt het gemeente bestuur haar gasten in_het Convict van Mariannhill. Zie hiervan foto elders in dit blad. CD i-i 0- >i fD 05 1-r M» p i— GÖ 2 r* i"S fD P I-* 2. 3" Juwelier Horloger Opticien in de week van 13 t.m. 19 mei GEBOREN: Peters, Johannes, Bergen L. Zwanenberg, Martinus, Eiken laan 46. Bouten, Maria, Heidse Peel weg 8. Joosten, Gertruda, Dep. Peters straat 18 Wijnhoven, Petronella, Burg. v. d. Loostraat 11 Poels, Jacobus, Grootdorp 23 Weijs, Catharina, Bergen L. Driessen, Antonius, Smakter- weg 12. Ewals, Gerardus, Past. Ger- rardsstraat 11.- Arts, Theodorus, Beek 5. OVERLEDEN: Lopes Cardozo Michiel echtge noot van Marianna, 57 jr., grossier muziekinstrumenten te Huizen. Hoedemakers, Maria, echtge note van Donders, Hendri- cus, 52 jr., te Castenray. Hoeben, Hendrica, weduwe van Verstegen, Theodorus, 76 jr., te Venray. Jansen, Gerardus, echtgenoot van de Bruijn, Johanna, 45 jr opperman te Vierlingsbeek. Manders, Maria, echtgenote v. Eibers, Hendrikus, 73 jr., te Venray. van Leuven, Henricus, weduw naar van Gielen, Johanna, 81 jr., te Meerlo. ONDERTROUWD: Beurskens, Gerardus, 26 jr., schoenmaker te Helden, Steenstraat 48 en Imming, Catharina, 22 jr., naaister te Venray, Overloonseweg 9. GETROUWD: Cavis Hristo, 35 jr., montage werker en Mich iels, Elisa beth, 23 jr., kantoorbediende beiden te Venray. Lemmen, Johannes, 23 jr., loodgieter te Horst en Sie- bers, Wilhelmina, 21 jr., hulp in de huishouding. Verstappen, Peter, 23 jr., elec- trotechnicus te Haarlem en Michiels, Maria, 21 jr., ver koopster te Venray. Op zaterdag 29 mei a.s. hopen onze lieve ouders PIET LITJENS en MARIA HENDRIKS hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Die dag zal ter hunner intentie een plechtige H. Mis in de parochiekerk van Oos trum worden opgedragen, om 10 uur. Dagadres: Parochiehuis, Oostrum Gelegenheid tot feliciteren: van 1 uur tot half 3 Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen Oostrum, Stationsweg 104 ALLES VOOR DE SCHOONMAAK IN Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 Grote Markt 6 - Venray Tel. 1021 TE KOOP WITTE KINDERWAGEN in goede staat, hoog model. Grotestraat 24.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2