GYMNASTIEK WANDELSPORT HANDBOOG S.Y. MERSELO ATLETIEK ri r HB Slagerij jj Coenderi I I Peel en k Consecratieplechtigheden Burgerlijk stand A. Scheepers Profiteert vr Slagerij [eet BIJ DE VREDESKERK Het Aktie-comité en het Kerkbestuur van de Vredeskerk hebben afge lopen week de uitnodigingen verzonden voor de plechtigheden bij gele genheid van de Kerkconsecratie op zondag 30 mei a.s. Hieruit blijkt dat om half 10 de Kerkconsecratie zal plaats hebben door de Bisschop van Roermond Mgr. P. Moors, die daarna om 11 uur een Pontificale Hoogmis in de nieuw geconsacreerde kerk zal opdragen. In de namiddag zal om kwart voor 3 een plechtige zitting gehouden worden, die over de Nederlandse Televisie zal worden uitgezonden. In deze zitting zal oud-minister Mej. Marga Klompé spreken over: „Vrede, een menselijke opdracht, een christelijke opdracht." Deze zitting zal muzi kaal omlijst worden door het Maastrichts conservatoriumkoor en orkest. Op deze zitting zullen o.m. nog spreken Mgr. Cleve van Keulen, die in dertijd de eerste steen heeft gelegd, de Gouverneur Van Limburg, Mr. Dr. Ch. van Rooy en Prof. Dr. Ir. H. C. J. H. Gelissen, voorzitter van het Nederlands Comité van Aanbeveling voor de Vredeskerk. Zo de Duitse oud-bondskanselier Konrad Adenauer naar Venray komt, verwacht men ook dat hij zal spreken op deze zitting. Hij heeft indertijd in prin cipe de uitnodiging aanvaard, maar enige restrictie gemaakt in verband met zijn hoge leeftijd. Men verwacht verder gasten van de Duitse en Amerikaanse ambassades, welke laatste na de plechtige zitting het Molenplein zullen dopen tot John F. Kennedyplein. Bij die gelegenheid zal ook de Lamp van de Broederschap in de Vredes kerk geplaatst worden, zo lang tot het gedachtenismonument dat bij deze kerk gaat komen, gereed is. Dan wordt deze Broederschapslamp, die brandt op de grote slagvelden van de wereld, in dit monument geplaatst. HERVORMDE GEMEENTE Zondag 9 mei is de dienst weer in de Hervormde Kerk te Blitters- wijck, aanvang half elf. Predikant is de Weleerw. Heer Keers. GOUDEN BRUILOFT Op 18 mei zal het echtpaar Albert Achten (77) en Marie van Dijck (73) te Leunen de dag herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk tra den. Vier zonen en 4 dochters zul len met hun kinderen het feest mee vieren. De heer Albert Achten leer de zijn vrouw kennen in Castenray. Na getruowd te zijn, werkte hij eerst te Merselo in het boerenbe drijf, toen nog enige tijd op de Hei de en vanaf 1933 wonen zij te Leu nen. WAS HET NODIG? Was het nodig dat op Bevrijdings dag 's morgens om 9 uur het Hen- seniusplein en de Grote Markt wer den afgebakend en de daarop ge parkeerde auto's werden verwijderd, omdat er 's avonds om half tien een militaire show werd gehouden? Kon dat werkelijk niet anders? DE POLITIE MELDT: Koninginnefeest begon niet goed voor de 5-jarige Marietje Janssen op de Puttenweg in Ysselsteyn, die tegen een auto van een buurtgenoot opliep en daarbij een beenbreuk op liep met welke ze in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Zaterdag werd een personenauto uit Well op de Stationsweg behoor lijk beschadigd door een overste kende hond. De wagen kon de hond niet meer ontwijken, maar liep bij de aanrijding flinke schade op. Voor het leven van de hond wordt ge vreesd. In de nacht van zaterdag op zon dag gebeurde op die Stationsweg nog een merkwaardig ongeluk. Een Haagse bromfietser had panne aan zijn brommer, die soms onverwachts afsloeg. Bij het starten van zijn brommer trapte hij mis en sloeg met zijn borstkas op het stuur. Hij liep daarbij zodanige verwondingen op, dat hij in het ziekenhuis moest wor den opgenomen. Zondag moest politie en brand weer in het geweer komen voor een bosbrand je in de Vredepeel, waar bij de schade echter beperkt bleef. Maandag reed op de Julianasingel een Volkswagenbusje tekort op een voor hem rijdende personenauto. Toen deze moest stoppen bleef een botsing niet uit, waarbij beide wa gens werden beschadigd. De bromfiets, die aan de Oude Oostrumseweg gepikt werd door een paar jongelui, die hiermede een ritje wilden gaan maken, had de po litie vrij snel terug. De geschiedenis zal voor de joy-rïjders waarschijn lijk wel een onvriendelijk staartje hebben. De bromfietser, die zonder te let ten op het verdere verkeer de poort van de Ambachtsschool inreed, merkte te laat dat er juist een auto aan kwam. Een botsing was niet te vermijden en de materiële schade was groot. Dinsdag moest zelfs een jeep van de Kon. Marechaussee er aan gelo ven. Op de hoek Eindstraat-Markt- straat verleende een Ysselsteynse personenauto geen voorrang aan de ze jeep, met het gevolg dat beiden op elkaar botsten. Ook hier mate riële schade. In Oostrum moest een personen auto stoppen voor de overweg raakte in een slip en vloog tegen de daar geplaatste lichtmast op. Lichtmast en auto werden beschadigd. Woensdaganacht was het einde van het bevrijdingsfeest niet zo ple zierig voor twee Horster brommers, die tegen elkaar botsten op het rij wielpad in Castenray. Een duozit- ster werd zodanig aan het knie ge wond dat ze naar het ziekenhuis van Horst moest worden gebracht, ter wijl een bromfietser met een ga pende voetwonde naar het Venrayse ziekenhuis moest worden overge bracht. De politie maakt U er nogmaals op attent, dat 1. een groot aantal fietsen op het politiebureau staan, waar schijn baar zich niemand om bekom mert; 2. intensiever gecontroleerd zal worden of fietsen en bromfietsen behoorlijk zijn afgesloten. VARKENSPEST In Vlierden oder Deurne is varkenspest uitgebroken op twee bedrijven; 300 varkens zijn afge maakt, waaronder tientallen kost bare zeugen. INGEZONDEN HERDENKING BEVRIJDING Geachte Redaktie. Het is mij opgevallen dat bij de dinsdagavond gehouden herdenking wel de jeugd van de lagere scholen is ingeschakeld o.m. door een bloe menhulde op het Engelse kerkhof, maar de grotere jeugd, die op de MULO zit, op de MMS, het Lyceum, het Gymnasium, de nijverheidsscho len, de Levensscholen en Jongeren cursussen praktisch verstek lieten gaan. Hadden deze scholen, ondanks mogelijke vakantie, niet kunnen zor gen voor een delegatie, omdat het toch juist zo belangrijk is, ook voor de grotere jeugd, dat zij iets meer begrip en besef krijgen van wat de bevrijding voor Nederland heeft be tekend en nog betekent. Het argu ment dat deze jeugd oud en wijs ge noeg is om zelfstandig deel te nemen aan een dergelijke herdenking, gaat niet op, zoals wel bleek. Is dit geen onderdeel van de vorming der jeugd en met name van de oudere jeugd, die een bevrijdingsfeest nu nog te veel ziet als een dansfestijn? VERDWENEN GROND In de laatste raadsvergadering is dan eindelijk eens ter sprake geko men, waarop ik U reeds vroeger heb geattendeerd, namelijk dat bij de zgn. Horbach-woningen de in de of ficiële koopakte genoemde grondma ten niet kloppen. U zou toen de zaak onderzoeken, maar daar is schijn baar niets van gekomen en nu heeft dan de laatste raadsvergadering uit sluitsel gegeven. Zo men dit „uit sluitsel" kan noemen, want daar wordt dan met een grote omhaal van woorden en met verwijten aan het adres van de Kath. Werkgeversver eniging en de Bouwmaatschappij Bruns en Bonke, feitelijk niets an ders gezegd als dat de zaak blijft zo als ze is en dat de koper het gelag mag betalen. Men schermt daar met een verkoopprijs van 21,door de gemeente, terwijl de koper er maar 20,hoeft te betalen; men vertelt verder dat de gemeente de kopers toch maar registratiekosten bespaard heeft, maar waar het om draait, na melijk dat de koper 170 m2 moet be talen en in sommige gevallen ter nauwernood 140 m2 voor krijgt, dat vindt men schijnbaar gewoon. Dat hij daarmede en de vermeende re gistratierechten en die ene gulden verschil dik en dubbel op zijn reke ning heeft gekregen vermeldt men maar liever niet. Een paar meter verschil zou geen mens kwalijk nemen, maar verschil len van liefst 20 procent is toch wel wat te veel van het goede. Nu geeft de een de ander de schuld, maar iedereen heeft zich ge dekt door in de koopakte uitsluitsel van elke verrekening van de koper te eisen, die in goed vertrouwen en op gemeente en op de Katholieke Werkgeversvereniging en op het aan nemingsbedrijf nu de dupe is. En hiermede schijnt de kous af. Want men zal dan wel zorgen dat in de toekomst vollediger voorlichting gegeven wordt aan de kopers en dat voor het passeren van de verdere koopakten eerst volledig de kavels worden uitgemeten, daarmede heb ben de mensen, die nu de dupe zijn van welke instantie dan ook, het te veel betaalde niet terug. Ik vind het meer dan erg dat op de rug van zgn. eigenbouwers anderen zich verrijken, wie dat dan ook moge zijn. J. Aantwoord van de Redaktie: Inderdaad' hebt U ons al enige tijd geleden gewezen op de grote ver schillen, die bij de grondverkopen met de Horbachwoningen voorko men. We hebben de betrokken in stanties toen om inlichtingen ge vraagd, maar praktisch hetzelfde antwoord gekregen, als wat het raadslid kreeg, dat hierover schrifte lijke vragen heeft gesteld: niemand weet waar de grond gebleven is. Dat vermag maar een instantie op te lossen en dat is het kadaster. Welnu, die is de zaak aan het uitmeten, maar zolang deze niet alle 96 betrok ken kavels heeft uitgemeten, zo lang kan niemand zeggen, waar de grond gebleven is. De gemeente heeft voor die 96 ka vels 16528 m2 grond verkocht, wat neerkomt op 173 m2 gemiddeld voor iedere kavel. Als nu blijkt dat er ka vels zijn van 142-145 m2 dan moet er ergens grond te veel zijn. Voor men echter hierover een nader oordeel kan laten horen, moet afgewacht worden, wat het kadaster hierover officieel te zeggen heeft. Of de zaak daarmede dan ten ein de is, wagen we te betwijfelen. Zou namelijk blijken dat b.v. de gemeen te te grote stukken van deze kavels heeft „gepakt" voor de aanleg van parkeerhavens of zou b.v. blijken dat de hoekhuizen belangrijk meer grond hebben, dan geloven we beslist dat hiervoor een oplossing gevonden zal dienen te worden. We leven nog steeds in een rechtstaat. Overigens blijven we het met de inzender eens, die reeds eerder ge klaagd heeft dat indertijd de make laars i.e. het aannemingsbedrijf ka velgrootte van 200 m2 heeft voorge steld. Dit was onjuist en hier hadden betrokken instanties, ofwel gemeente ofwel Kath. Werkgevers in moeten grijpen. Men kan van de aspirant koper niet eisen dat hij precies weet hoeveel de gemeente wel verkocht heeft en wat de gemiddelde kavel grootte is. Dat kan hij ook niet zien op het prentje, wat men hem toont voor de aankoop. Maar de zaak is in onderzoek en zo lang dat onderzoek gaande is, kan men moeilijk zeggen, welke fouten er gemaakt zijn en hoe ze zijn op tê lossen. Dit moet men niet beschou wen als een soort dooddoener en een doekje voor het bloeden, want zijn de gegevens uit dat onderzoek er eenmaal, eerst dan kan bekeken worden hoe men tot een oplossing komt. ST. CHRISTOFFEL De geregistreerde leden bij de toto van onze vereniging worden in de loop van deze week de nieuwe re- gistratiekaarten aangeboden. Indien U het volgend seizoen weer wilt meedoen, gelieve dan deze kaarten te tekenen en aan de opha ler van de formulieren mede te ge ven plus 1,50 voor registratiekos ten. Doe dit dan in de loop van de volgende week dan bent U er zeker van dat U het volgend seizoen weer direkt mee kunt spelen. Deze week ontvingen 57 van de 59 deelnemers hun diploma voor de op 10 april afgenomen vaardigheids- eisen door de heer Dignouts uit Weert. De juryleden waren de heren Theeuwen, Vullings, Thomassen en v. d. Heuvel. Gerda Jansen is gekomen om mee te doen aan de wedstrijd Belgisch LimburgNed. Limburg a.s. zondag te Sittard. In Den Bosch worden zondag de oefeningen gedaan voor de Ned. kampioenschappen. Van onze vereni ging gaat hier een leider en leidster naar toe. Gehuwde dames Zuid Elke woensdag is thans les in de zaal aan de Beukenlaan van 19.30 21.00 uur, in twee groepen. Liefheb sters kunnen zich nog opgeven aan de zaal. Indien er voldoende heren zijn start men ook met een afd. heren. Zaterdagsmiddags van 14.30 tot 16.30 voor jongens en meisjes vanaf 4 jaar les, opgeven aan de zaal. Zaal Maasheseweg Volgende week dinsdag start men met een damesgroep. Eventuele lief hebsters kunnen zich opgeven aan de zaal van 20.0021.00 uur. BEVRIJDINGSWANDELTOCHT VENRAY 5 MEI 1965 Deelname: 65 wandelgroepen en 140 individuelen; totaal 1580 deel nemers. Voor het gemeentehuis werd ge defileerd. Het défilé werd opgeluis terd door alle harmonieën van de gemeente Venray en de drumbands van Venray. Uitslagen: 5 km, georganiseerd Ons Plezier 882 p.; Desselke 820; St. Christoffel 811; Geenhoven 809; Venray's Glorie 802; Snel en Voor uit 789. Niet georganiseerd: Dr. Poelsschool 806 p.; St. Ursu- laschool 799; St. Claraschool 796; Lagere school Oostrum 787; Petrus Bandensch. 783; St. Franciscus 781; St. Franciscussch. 773. 10 km, georganiseerd Molenplein 878 p.; St. Christof fel 870; Desselke 866; Venray's Glo rie 864; Geenhoven, Valkenswaard 859; Ons Plezier 849; Snel en Voor uit 826; WSV v. Zuilen, Eindhoven 736. Niet georganiseerd: De Natuurvrienden Merselo 860 p; St. Joannesschool 832; St. Mariasch. Oostrum 829; St. Claraschool 813; St. Mariaschool B. 806; St. Ursula- school 805; St. Franciscusschool 789; Dr. Poelsschool 788; St. Jozefschool B 782; Henseniusschool 773; St. Jozef school A 770; Prot. Chr. school 765. 15 km, georganiseerd: Ons Plezier 863 p.; Molenplein 8601; St. Christoffel 859; Desselke 843; Jong SVD, Deurne 842; Snel en Vooruit 840; Genoveva-gilde 838; Widdink 818; Geenhoven Valkens waard 810. Niet georganiseerd: Gidsen Venray 820 p.; Mariaschool Oostrum 825; Petrus Bandenschool 822; Dorien Manders 821; Mulo 2b 815; Ursulaschool 801; Dr. Poelssch. 796; Molenwijkers 778; St. Anthonis- school 777; Zangertjes van St. Frans 774; Mulo 2a 759; Verkenners 758; Pr. Chr. school 754. 20 km, georganiseerd: GWSV 877 p.; GLV 868; Seiyio Venray 845; Montfort, Montfoort 844 St. Jozefdal Geenhoven 839; W.I.K. 788. Niet georganiseerd: Mulo 3b 832 p.; Groep 4c 817; Mu lo 4b 815. ST. ANNA Voor de derde achtereenvolgende maal behaalde „St. Anna" de beker op het nederlaagtoernooi, wat door de handboogschutterij „Kunst en Vriendschap" te Liessel deze winter werd gehouden. St. Anna bracht Liessel de grootste nederlaag toe met als puntenverschil 224. Liessel schoot 1837, St. Anna 2061, elk met 10 schutters in 25 pijlen. Er werd door 9 verenigingen aan deze wedstrijden deelgenomen. Uitslagen: Leunen 1Merselo 1 Merselo 2Molenwiekers Programma Zaterdag 8 mei: Leunen AlMerselo Al Merselo BILeunen BI Zondag 9 mei: Merselo 3—RKLVV 3 Griendtsveen 2Merselo (tweede helft). 0—2 2—1 4 uur 4 uur 12 uur 2 uur A.s. zondag 9 mei grote athletiek- competitiewedstrijden om de lands titel tussen A.V.T. Tegelen, heren- ploeg; H.A.C. Helmond, dames- en herenploeg; Swift, Roermond, dames en herenploeg; E.V.C. Eindhoven, dames- en herenploeg. Aanvang der wedstrijden half 3. Terrein: Sportpark Leunseweg. Toe gang vrij. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 3e zondag na Pasen. 6.30 leesmis voor Anna Smits-Weys best. door de boerinnenbond; 8 uur leesmis waaronder de plechtige H. Communie; 9.15 leesmis voor Peter Joh. Philipsen; 10.15 Hoogmis v. d. overl. fam. Camps-Spreeuwenberg. Maandag: 7.30 leesmis uit dankb. v. fam. Winnen-van Well. Dinsdag: 7.30 gez. jaarg. v. Gerar- da Hubers-Arts. Woensdag: 7.30 leesmis voor Wim Bus; 10 uur Huwelijksmis voor het bruidspaar van Bakel-Linders. Donderdag: 7.30 leesmis voor W. en A. Janssen. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Antoon van Osch. Zaterdag: 7.30 leesmis v. d. overl. fam. Geurts-Peters; 10 uur gez. H. Mis v. Linders-Snijders bij gelegen heid van hun 25-jarig huwelijk. in de week van 28 april t.m. 5 mei GEBOREN: Wismans, Johanna, Pas 3 v. d. Zwaan, Hendrina, Rozendaal 1 Pop, Alexander, Oostsingel 24 Goumans, Gerardus, Landweertw. 30 Minten, Antonius, Broekweg 2 Gommans, Bastiaan, Eikenlaan 64 Verbeek, Irene, Pr. Hendrikstraat 23 Wilmsen, Jacqueline, Boodenstr. 16 Baten, Huberta, Johan van Wytten- horstweg 6 Fleurkens, Maria, Heidse Peelw. lc Arts, Anna, Past. v.d. Gaetstr. 71 Cup, Maria, Churchillstr. 2 Fleurkens, Jozef, St. Servatiusweg 7 v. d. Hoogenhof, Leonardus, Van Broekhuizenstraat 1 Heeren, Johannes, St. Ambrosius- straat 10 v. Dijck, Josephina, Stationsweg 86 Peeters, Albertus, Vredeweg la OVERLEDEN: Peters, Gerardus echtgenoot van Arts, Petronella, 68 jr., te Venray Schoofs, Elisabeth, echtgenote van Van Loon, Johann, 72 jr., te Vier lingsbeek. Ruis, Johanna, echtgenote van Smits Gerard, 42 jr., te Venray. ONDERTROUWD: Verstappen, Peter, 23 jr., electro- technicus te Haarlem, Eksterstr. 197 en Michiels, Maria, 21 jr., ver koopster te Venray, Pr. Bemhard- straat 28. GETROUWD: 'Litjens, Godefridus, 22 jr., loonwer ker en Comelissen, Hendrika, 21 jr beiden te Venray. Peerenboom, Martinus, 29 jr., aanne mer te Uden en Janssen, Johanna 19 jr., verpleegster te Venray. Arts, Albertus, 40 jr., agent-incas seerder te Venray en van der Aa, Elisabeth, 37 jr., kraamverzorgster te Eindhoven. .Nellissen, Hendrikus, 30 jr., landbou wer te Oploo ca en Janssen Hen- rica 28 jr., te Venray. van Hoof, Hendrikus, 25 jr., bank werker en Versteegen, Gerda, 20 jr beiden te Venray. Philipsen, Jan, 25 jr., timmerman te Horst en Hendriks, Maria, 21 jr., te Venray. Tacken, Willem, 27 jr., kantoorbed. te Horst en van der Voorn, Wil- helmina, 21 jr., kantoorbed. te Venray. v. Vegchel, Lambertus, 24 jr., land bouwer en Reintjes, Maria, 28 jr., beiden te Venray. Philipsen, Pieter, 23 jr., landbouwer en van Rijswijck, Wilhelmina, 23 jr., beiden te Venray. Verlaan, Adrianus, 46 jr., metselaar en Verhalle, Theodora, 43 jr. huis houdster, beiden te Venray. Vergeldt, Leonardus, 25 jr., boom kweker te Broekhuizen en Jeuken Wilhelmina, 28 jr., te Venray. ELS MICHIELS en CHRIS CA VIS hebben de eer U, mede na mens wederzijdse ouders, ken nis te geven van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op vrijdag 14 mei a.s. om 11 uur in de parochiekerk van St. Petrus-Banden te Ven ray. Venray, mei 1965 Marktstraat 2 Maashees, Kalverstraat 1 Dagadres: Marktstraat 2 Receptie van 23 uur Toekomstig adres: Deputé Petersstraat 2, Oirlo Op woensdag 12 mei a.s. ho pen onze dierbare ouders en grootouders JEAN REIJNDERS en HENRICA WEYS hun 40-jarig huwelijksfeest te herdenken. Op die dag zal om 10 uur een plechtige H. Mis van dankbaarheid worden op gedragen in de kerk van St. Matthias te Castenray. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Castenray, Castenraysestr. 38 Dagadres: Café Kuypers, Castenray Receptie van 1.30-3.00 uur Op woensdag 12 mei a.s. ho pen onze lieve ouders M. KAPPEL en A. BALTESEN hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Op die dag zal in de Rectoraatskerk v. O.L. Vrouw van Zeven Smarten een plech tige H. Mis van dankbaarheid worden opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen Venray, Kruisstraat 20 Dagadres: Kruisstraat 20 Receptie van 12-2 uur Op zaterdag 15 mei hopen on ze lieve ouders en grootouders B. J. H. LINDERS en M. C. SNIJDERS hun zilveren huwelijksfeest te vieren. De H. Mis om 10 uur in de Parochiekerk van St. Oda te Ysselsteyn, wordt tot hun intentie opgedragen. Hun dankbare kinderen en kleinkind Ysselsteyn, Kerkweg 9 Dagadres: Zaal Bosch, Ysselsteyn Receptie van 23 uur Voor de zeer vele blijken van belangstelling en cadeaux, die wij mochten ontvangen bij ge legenheid van ons 40-jarig hu welijksfeest, betuigen wij U, mede namens onze kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. P. J. Pelzer G. Pelzer-Verpoort Venray, Beekweg 45 GEVRAAGD voor direct NET MEISJE voor de morgenuren als hulp in de huishouding J. v. d. Munckhof-Strijbos, Schoolstraat 35, Venray. Op zaterdag 8 mei is onze zaak DE GEHELE DAG GESLOTEN wegens familieomstandigheden JOS. VAN SOEST ZN. Overloonseweg 79 Venray Onderlinge Paardenverzekering Venray PREMIEBETALING Zondag 9 mei a.s. v.m. van 11-12 uur te Oirlo in café J. Linskens Premie bedraagt 1/2 Wegens familieomstandigheden woensdag 12 mei GESLOTEN KNOPENHUIS Schoolstraat 22 tel. 1375 K.A.V. Dinsdagavond 11 mei H. MIS IN OOSTRUM waarna gezellig samenzijn in het Parochiehuis. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur. DINSDAG 11 MEI inleveren van alle vakantie bonnen voor de landbouw met opdruk 1964-1965, 's avonds van 7.30-9.30 uur bij H. Minten, Overloonse weg 51. GESLOTEN wegens familie-omstandig heden is onze zaak VRIJDAG 7 MEI A.S. om 6 uur GESLOTEN M. Muysers, Langstraat 28. Op zaterdag 25 mei is de heer B. J. H. LINDERS 25 jaar werkzaam aan eigen bedrijf van de Boerenbond in Ysselsteyn. Ysselsteyn, Kerkweg 9 Op zaterdag 15 mei hopen on ze dierbare ouders MARTIN JEUKEN en MARIA JEUKEN-EUWALS hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Op die dag zal om 10 u. een plechtige hoogmis, uit dankbaarheid, worden opge dragen in de Dekenale kerk van St. Petrus-Banden te Ven ray. Dat God onze ouders nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen Venray, St. Antoniusveldweg 2 Dagadres: Parochiehuis te Oostrum Receptie van 13.30-15.00 uur Op donderdag 20 mei a.s. ho pen onze geliefde ouders en grootouders J. H. PHILIPSEN en A. M. PHILIPSEN - GELLINGS hun gouden huwelijksfeest te vieren. Om half 11 plechtige H. Mis uit dankbaarheid in de St. Jozefkerk te Smakt. Van 2 tot 3 uur receptie in het Pelgrimshuis te Smakt. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Smakt, mei 1965 Op zaterdag 15 mei 1965 ho pen onze lieve ouders en grootouders ANTOON VAN SOEST en JACOBA VAN GERVEN hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Op die dag zal voor hen een plechtige H. Mis ter hunner intentie worden opge dragen om half 10 in de Vre deskerk te Venray. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Venray, Vlakwaterweg 2 Dagadres: Café-Restaurant Kemps, Henseniusplein Receptie van 13.30-15.00 uur Aanvang 2.30 uur ei LIJI MARIANNE JANSSEN en MANFRED ENGELKE hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de plechti ge inzegening zal plaats heb ben op vrijdag 14 mei a.s. om 10 uur in de Parochiekerk van St. Petrus-Banden te Venray. Venray, Julianasingel 9 Kevelaer, Kroatenstrasse 16 Dagadres: De Burggraaf, Venray Receptie van 1.30—3.00 uur Onze reclame Gekookte ham Leverkaas 0 Leverworst Zure zult Vrijdag en zaterdag Magere coteletten Soep complet Dinsdag vers gehakt Woensdag Magere sp Donderdag braadwori Worst en vlen dat is je ware Gekookt spek Boterhamworst I Droogworst I Lunchschotel Zult Vrijdag en zaterda Braadworst Dinsdag gehakt Woensdag speklap; Donderdag hachév. WED. VI GEBR. Gti J. P0ELS Puntham Boterhamworst Leverworst Vrijdag en zaterde Runderlappen Roastbeaf Dinsdag braadwo Woensdag gehakl Donderdag magere Stationsweg 45

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2