fató-skoul RANK XEROX ELECTR0-M0NTEURS (NEDERLAND) N.V. RANK XEROX is een snelgroeiende Engelse Maatschappij, welke buiten Noord- en Zuid-Amerika de produktie en afzet van de xerografische kopieermachines verzorgt. De bijzonderheid van de xerografische kopieermachines is, dat hiermede op ieder soort ongeprepareerd papier kopieën gemaakt kunnen worden. De hiervoor in de machine noodzakelijke speciale produkten zullen te Venray worden vervaardigd en van daar uit over een groot aantal Euro pese landen worden gedistribueerd. De Direktie zoekt thans gegadigden voor de volgende posities: manager kwaliteiti kontrole (ret: Q1) Deze funktionaris zal o.l.v. de Technical Manager de opdracht krijgen de Kwaliteits Afdeling op te richten en te leiden. Deze Kwaliteits Afdeling zal bestaan uit Ingangs-, Produktie-, Eindkontrole. Ervaring: De aan te stellen funktionaris moet ervaring hebben in een leidinggevende positie in een Kwaliteitskontrole afdeling en/of Bedrijfschemicus of Bedrijfsfysicus. Opleiding: Chemisch of Fysisch H.T.S.'er of gelijkwaardig; Kennis van statistische kwaliteitskontrole strekt tot aan beveling; Goede kennis van de Engelse taal vereist. Leeftijd: 30 - 45 jaar. magazijnmeester (rel.: Dl) De magazijnmeester zal aan de Distributie Manager rapporteren en de leiding hebben over de magazijnen en de in- en uitgaande goederen. Hij zal tevens de inkomende orders en de fakturering hiervan behandelen. Vereist is: Ervaring en bekendheid met invoer en export van goederen in Europees verband. Tevens dient de door ons gezochte man een groot magazijn beheerd te hebben. Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 30 - 42 jaar. medewerkers voor de kostprijs en budgetterings afdeling (rel.: Al) Deze medewerker zal de opdracht krijgen voor het opzetten en onder houden van een kostprijssysteem. Daarnaast zal hij o.l.v. het Hoofd van de financiële afdeling assisteren bij het voorbereiden van de budgetten en de financiële berichtgeving. Vereist is: Enige jaren ervaring in bedrijfsadministratie bij een indu striële onderneming. Opleiding: S.P.D. of gelijkwaardig. Leeftijd: 30 - 40 jaar. bedrijfschemicus (rel.: P.C.1) inkoper (rel.: D2) De bedrijfschemicus zal o.l.v. de „Chief Process Engineer" advies geven op chemisch gebied aan de „Process Engineering Group". Hij moet alle stoffen analyseren welke niet direkt in verband staan met de produktie en tevens in samenwerking met een „Process Engineer" toezicht houden op de proefopstellingen. De eisen voor deze funktie zijn: H.T.S. Chemische techniek of gelijkwaardige opleiding en ten minste vier jaar ervaring in een fabriekslaboratorium. Goede kennis van de Engelse taal is vereist. Leeftijd: 27 - 35 jaar. De inkoper zal ressorteren onder het Produktie Bureau en verantwoor delijk zijn voor het afsluiten van de commerciële kontrakten met onze leveranciers en de voortgangskontrole hierop. Vereist is: Enige jaren ervaring als inkoper van chemische produkten. Ruime kennis van de Engelse taal. Leeftijd: 23 - 30 jaar. kassier-loonadministratie (rel.: A2) Deze medewerker zal onder leiding van het Hoofd van de financiële afdeling de salaris- en loonadministratie verrichten en tevens verant woordelijk zijn voor de kasregistratie. Vereist is: Ervaring in een soortgelijke funktie. Bekendheid met sociale verzekeringen; belasting; loonadmini stratie, etc. Opleiding: Praktijkdiploma Boekhouden of gelijkwaardig. Leeftijd: 25 - 35 jaar. medewerker voor de financiële administratie (rel.: A3) Deze medewerker zal onder leiding van het Hoofd van de financiële afdeling de krediteuren administratie opzetten en bijhouden. Tevens zal hij de inkomende fakturen behandelen. Vereist is: Ervaring in een soortgelijke funktie, liefst in een expeditie bedrijf. Opleiding: M.B.A. of gelijkwaardig. Leeftijd: 20 - 30 jaar. medewerk(st)ers voor de administratie (ref.A4) Een aantal administratieve posten zullen in de volgende afdelingen be schikbaar zijn: Boekhouding, Inkoop, Magazijnen, Distributie, Materiaal-kontrole. Vereist is: Enige Boekhoudkundige en/of administratieve ervaring. Opleiding: M.U.L.O. of gelijkwaardig. Leeftijd: Boven de 20 jaar. medewerkers voor de afdeling technische dienst (rel. Ml) EERSTE BEDIENINGSMAN VOOR HET KETELHUIS. Zijn taak zal de dagelijkse zorg voor de gehele krachtsvoorziening instal latie omvatten. Onze energievoorzieningen bestaan o.m. uit twee auto matische middeldruk oliestookketels, pomp- en koelinstallaties, roterende- en zuigercompressors en waterbehandelingsinstallaties. Zijn direkte chef zal de "Werktuigkundige Supervisor zijn aan wie hij bij zonderheden en gegevens zal rapporteren. Vereist is: Diploma L.T.S. Tenminste 5 jaar ervaring met ketels en waterbehandelings installaties. Leeftijd: Boven de 30 jaar. vacuum monteur (rel.: M2) Deze man zal belast zijn met het dagelijkse toezicht op de periodieke service, de afstelling en reparatie van een uitgebreid hoog-vacuum in stallatie met mechanische diffusie vacuumpompen. Aangezien hij vrij zelfstandig zal werken, is inzicht, initiatief en ervaring noodzakelijk. Vereist is: Diploma L.T.S. Tevens tenminste drie jaar ervaring in vacuuminstallatie, bij voorkeur gecombineerd met een theoretische kursus over techniek. Leeftijd: 25 - 35 jaar. magazijnmeester technisch magazijn (rel.: M3) Zijn taak zal het beheer van het Magazijn der Technische Dienst om vatten. Dit houdt o.m. in het in ontvangst nemen en het opbergen en uitgeven van technische verbruiks- en machine reservedelen; voorts het op peil houden van de voorraad en het bijhouden van de benodigde een voudige administratie. Vereist is: Bij voorkeur enige jaren uitgebreid of voortgezet Lager On derwijs; Kennis van technische onderdelen; Ruime ervaring als magazijnmeester in een technische afdeling. Leeftijd: Boven de 30 jaar. De salariëring zal in overeenstemming zijn met de belangrijkheid van de diverse funkties. De aan deze funkties verbonden kondities omvatten o.m.: Pensioenfonds; jaarlijkse gratificatie; 4% vakantietoeslag alsmede de normale sociale voorzieningen. Wij zullen alle medewerking verlenen voor het vinden van een passende woning. Eigenhandig geschreven brieven met opgave van persoonlijke gegevens en referentie nummer te richten aan de direktie van Rank Xerox (Neder land) N.V., Postbus 43, Maasheseweg 89-91, Venray. in ATELIER SWENKER, Patersstraat, van 9 tm 12 mei a.s. Foto's van Ven ray en omgeving, uit binnen- en bui tenland, gemaakt door Fotoclub Venray De show is geopendzondag van 14 - 21 u., maan dag, dinsdag en woensdag v. 19-21 u. Toegang vrij CD CD 3 CA CD 3 a JT CD 3 EINDHOVEN Voor de uitvoering van werkzaamheden in Oost-Brabant en Noord-Limburg (o.a. de nieuwe fabriek van Rank-Xerox te Venray) zoeken wij: ZOWEL VOLWAS, HALFWAS ALS LEERLINGEN In dienst treden als elektricien bij ons betekent: Vast werk bij een groot installatiebedrijf. Een goed loon met prestatietoeslag en verder alle wettelijk toegestane vergoedingen. Stimulans bij studie d.m.v. toekenning van studietoelage. Bovendien uitstekende sociale voorzieningen. Bruikleen-verstrekking van uitgebreide kollektie handgereed schappen. Voor jeugdigen de mogelijkheid van leerlingstelselopleiding. Sollicitaties kunnen dagelijks, zowel persoonlijk als schriftelijk, geschieden bij onze afdeling Personeelszaken. Geïnteresseerden kunnen tevens geheel vrijblijvend voor nadere inlichtingen terecht in: VENRAY: op dinsdag 11 mei tussen 7 en 8 uur n.m. in Café „In den Engel" (v. d. Munckhof), Grotestraat 33. HORST: op woensdag 12 mei a.s. tussen 7 en 8 uur n.m. in Café „Juliana" (Van Harsel), Jacob Merlostraat 26. DEURNE: op donderdag 13 mei a.s. tussen 7 en 8 uur n.m. in Café „Brabant" (v. d. Kerkhof), Liesselseweg 20. In deze plaatsen zullen de vertegenwoordigers van ons bedrijf zitting houden. Op Uw verzoek komen wij U geheel vrijblijvend thuis nader in lichten.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 16