„Wilhelmina' VERLAAGT DE PRIJZEN Juffrouw gevraagd Camps PONTIAC 'Prinsenhof' ie Paasdag gesloten BOSCH Koelkasten met ongeveer 15 procent 1965 fcma martens vemati PONTIAC LUXOR-THEATER VENRAY 2e Paasdag DANSEN BEKENDMAKING De Cartonnagefabriek Gebr. Laurensse N.V. mannelijk fabriekspersoneel Steenfabriek ,/t Veulen Personeel voor diverse werkzaamheden GELDLENINGEN Persoonlijke leningen N.V. STA-VAST %or Uw bruidsbouq.uetten Peel en Maas uw krant 2 e Paasdag dansen NU de Regina van f 1875.- voor f 1595.- de Turnamat van f 1295.- voor f 1095.- de Turna van f 995.- voor f 845.- 1 zeer bijzondere kast Tuinbouwvereniging Horst mannelijke arbeidskrachten vrouwelijke krachten Geen woorden maar daden Slavin van de Sultan Nozemterreur van de straat Het recht van de revolver 2e Paasdag dansen Dansen te Ysselsteyn 2e Paasdag in het gemeenschapshuis te Ysselsteyn 2e PAASDAG DANSEN in zaal Reijntjes - Oploo H.H. TUINDERS bestelt nu augurkenplanten met perskluit Verheijen's Zaadhandel - Leunen tel. 1550 Kantoor H. Custers N.V. Het Hoofd van het gemeentebestuur van Venray brengt ter openbare kennis, dat burgemeester en wethouders van Ven ray, overeenkomstig het bepaalde in artikel 80 der Ont eigeningswet, met ingang van 20 april 1965, gedurende dertig dagen mitsdien tot 20 mei 1965, ter gemeente-secretarie, af deling I, kosteloos voor eenieder ter inzage hebben doen leg gen het door de raad bij zijn besluit van 30 maart 1965 no. 417, voorlopig goedgekeurde plan tot onteigening van per celen en perceelsgedeelten benodigd voor de verwezenlijking van het in Tiet uitbreidingsplan in hoofdzaak der gemeente voor woonwijk in de naaste of verdere toekomst aangewezen gebied, begrensd door de Hoebertweg, de Langstraat, de weg op de Berg, de Vlakwaterbosweg en de Kempweg, met al de daarbij behorende stukken, nl.: a. een uitgewerkt plan met uitvoerige kaarten en grond- tekeningen, waarop de te onteigenen percelen en perceels gedeelten zijn aangegeven, met vermelding hunner kadas trale nummers; b. een lijst van de kadastrale nummers der te onteigenen percelen en perceelsgedeelten, met vermelding van de grootte volgens de registers van het kadaster van elk dier percelen en van de grootte van het te onteigenen deel, indien niet het gehele perceel wordt onteigend en van de namen van de eigenaren en mede-eigenaren van elk dier percelen volgens de registers van het kadaster; c. een lijst van de te onteigenen zakelijke rechten, anders dan erfdienstbaarheden1 met vermelding van de kadastra le nummers van de percelen, welke met dat recht zijn bezwaard en met de namen van de rechthebbenden en mede-rechthebbenden daarvan volgens de registers van het kadaster. Binnen veertien dagen na het verstrijken van de evenbedoel- de termijn, dus tot uiterlijk 3 juni 1965, kunnen belangheb benden hun bezwaren schriftelijk ter kennis van het gemeen tebestuur brengen. Venray, 14 april 1965. Het Hoofd van het gemeentebestuur, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS. Nieuwe modellen in goud en doublé RUIME KEUZE BIJ: vraagt voor directe indiensttreding. Aanmelden: Pastoor Ruttenstraat 6 Venray ff vraagt Telefoon 1001 Wij verstrekken van f 500.en hoger. Terugbetaling in 12 tot 48 maanden. Voor elk doel Geen aanvraagkosten Geen informatie bij werkgever Bij overlijden wordt restant krediet kwijtgescholden Diskrete, snelle behandeling Aanvragen te richten aan: Parkstraat 13 - Venlo - Postbus 246 Telefoon 04700-8055* 132 liter tot 280 liter vanaf f 298.- Zie de kollektie bij (tlima martens uenmj en ook voor vaste planten en snijbloemen dit adres aU. OÓiJnhoven Henseniusplein 3 Venray telefoon 2273 Muziek: „The Jaquars" Iteap nu tegen deze uitent iage ptifzen 4«l„f„noon telefoon 2389 schoolstraat 30 Prima eigen reparatie-service van alle merken wasmachines en automaten. Reparaties onder garanties met de die waterdicht is en toch chic, strak en modern. Horlogerie CAMPS Optiek oob uoor uiv verloving sbaarijes drubberij van den muncbbof n.u. groleshaat 28 In verband met het naderende aspergeseizoen vragen wij voor direct (boven 18 jaar) om gedurende de avonduren en 's zondags asperges te sorteren. 1 Er zal een bruto-uurloon worden betaald van respectievelijk 3.50 en 4.p. uur. Tevens wordt aan reisvergoeding 1.15 per dag betaald. Tevens vragen wij *****************-************* (boven 18 jaar) gehuwd geen bezwaar, om 's middags tussen twee uur en half zeven as perge te sorteren. Hiervoor zal een bruto-uurloon van 2.75 betaald worden. Ook hiervoor geldt een reis-vergoeding van 1.15 per dag. Opgave en inlichtingen zo spoedig mogelijk aan Tuinbouwvereniging Horst, Gastendonkstraat 1, tel. 04709-1387, of aan T. Linders, Kruitweg 13 Venray, 's avonds na 6 uur. Telefoon 1567 Heden donderdag 8.15 Zaterdag 8.45 uur le Paasdag 4.30 uur 2e Paasdag 9 uur Eddie Constantine op zijn PAASBEST in een film die er niet om liegt Schietpartijen volop... Achtervolgingen... natuurlijk Knokpartijen... vanzelfsprekend... leuke grietjes... bij dozijnen, want het is er weer allemaal in de beste film van Eddie 14 jaar Vrijdag 9 uur le Paasdag 6.45 uur 2e Paasdag 4.30 uur Anna Karina, Gulianno Gemma, Gerard Barray, in een overweldigende cinemascope 70 mm super productie in technicolor Een koning koos haar tot bruid, maar ze vluchtte met een ander. Een film die in rijkdom, pracht en praal alles slaat tot op heden vertoond. Een film die ALLE verwachtingen zal overtreffen. 14 jaar Zaterdagnacht 11 uur Zondag 9 uur 2e Paasdag 6 45 uur Dinsdag 8.15 uur Burt Lancaster in een boeiende, ontroerende en spannende film. De wan daden van een bepaald soort jeugd op het doek genageld in Een nozemfilm die iedereen boven de 18 jaar zal aanspreken. 18 jaar le en 2e Paasdag am 2.15 uur matineevoorstelling alleen bij regenachtig of koud weer Donderdag 22 april om 8.15 revolvers schreven de wet, totdat een man kwam die nog sneller schoot... in Cinemascope en Technicolor 14 jaar ivm de te verwachten drukte op 2e Paasdag, is er 's Zondags nadien, 25 april, weer dansen le Merselo in zaal Aits Muziek: Kwartet v. Riet Aanvang 6 uur Aanvang 6 uur Muziek: „The Lightown Combo" Muziek: „The Opcuna's" is onze automatiek en friturezaak van Orsouw Schoolstraat 31 Venray voor ons koffiekeukentje „Verkorte werkuren" Wordt behoorlijk beloond Gehuwd geen bezwaar Maasheseweg 79 Venray Tel. 1846

Peel en Maas | 1965 | | pagina 4