M. H. C. V. S.V.V. JEUGD S.Y. MERSEL0 V.C.R00Y WANDELSPORT DUIVENSPORT SCHAKEN BILJARTEN li RIAENS-ROYERS DE MOLENWIEKERS M.A.C. ROOY Inzegening kerk Heide Matthaus Passion z s m z gazongraszaad MICHIELS Coopmans MICHIELS sporthuis Grolesiraat 18 Tel. 1253 Ook voor tennissport Uitslagen 10 april: EWC Al—Venray Al Venray A2Sevenum Al Venray A4Venray A3 Sevenum BIVenray BI Venray B3Venray B2 Venray B5Venray B4 Programma 17 april: HRC BI—Venray BI speelde thuis tegen VCH. Weer een overwinning voor onze heren met de stand 30. Ze staan nu op de drem pel van het kampioenschap. In de le set ging het gelijk op tot 8-8. Door de goede set-ups en smas hes wist VC Rooy 1 deze set te win nen met 15-12. In de tweede set gingen de heren 02 van VC Rooy meteen fel van start. 12 Deze heren van VCH kwamen er niet meer aan te pas. In 5 min. was deze set beslist met de setstand 15-1. In de derde set was VC Rooy er een beetje uit. Ze stonden achter met 7-10, maar toen herstelden ze zich en deze set werd in het voor deel beslist van VC Rooy. Setstand 15-12. 4-3, 3—1 2—3 1—0 3 uur Zondag j.l. waren de Molenwiekers te gast bij Oostrum 2. Na een matige wedstrijd wonnen zij met 13. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat de Molenwiekers de hoogste ogen zouden gooien, want 't was de Oostrum-midvoor die z'n ploeg al spoedig na 't begin naar een 10 voorsprong schoot. Toch herstelden de Molenwiekers zich gauw en na men het heft in handen. Met goed opgezette aanvallen wist men de de fensie van de thuisclub onder druk te zetten. Er deden zich enkele goe de kansen voor die echter de juiste afwerking misten. Tot enkele min. voor de rust wist Oostrum z'n voor sprong te behouden, toen was 't echter L. Jenneskens die de gelijk maker liet aantekenen: 11. Na de pauze gooiden de Molen wiekers er een schepje op, maar enerzijds door een slechte afwerking, anderzijds door gemis aan geluk, le verde dit voorlopig geen succes op. Na een kwartier spelen echter was 't linksbinnen Elefterius die een aan val van de Molenwiekers succesvol wist af te ronden: 12. Én 10 min. later stelde L. Jenneskens de zege vast door de Oostrum-doelman voor de dérde maal het nakijken te ge ven: 13. Wat O os rum hierna ook probeer de om de achterstand te verkleinen, de Molenwiekers achterhoede wist van geen wijken meer. Eindstand 13. Door deze overwinning en het verlies van de concurrent, verste vigde Molenwiekers de positie aan de top van de ranglijst. Molenwikeers 2 behaalden een be nauwde, maar alleszins verdiende 10 overwinning op het bezoekende RKLW 3. Het enige doelpunt scoor de A. Vollenberg. Molenwiekers 4 verloor van Hegel- som 3 met 30. Programma voor 2e Paasdag: SW 4Molenwiekers 1 12.00 u. EVV 1Molenwiekers 2 2.00 u. Molenwiekers 3-Ysselsteyn 2 12.00 u. Kronenberg 3Molenwiekers 4 12.00 Uitslagen: Kronenberg 1Merselo 1 30 Tienray 3Merselo 2 33 Programma: Wittenhorst 5Merselo 2 12 uur Het afgelopen weekend was weer bijzonder gunstig. Er traden 3 teams in het strijdperk en ze hebben alle drie gewonnen. Zaterdag werd de wedstrijd VC Rooy 2RAS gespeeld. Hét was een bijzonder spannende en goede wed strijd. In de eerste set was het een gelijkopgaande strijd tot 128. Toen duwden de heren van VC Rooy 2 door en de setstand werd 158. In de tweede set begon VC Rooy 2 niet zo best. Nadat ze een achterstand hadden, zijn ze feller komen opzet ten en RAS kwam er toen niet meer aan te pas. Deze set werd in het voordeel beslist van VC Rooy 2 met een setstand van 157. De derde set ging helemaal formidabel. Ze liepen uit tot 12-1. Toen lukte het even niet meer. Toch was het toen gauw be slist. Met 154 eindigde deze set. Stand 30. Het vierde team van de heren van VC Rooy doen het ook uitstékend. Zaterdag wonnen zij van Javo en dit werd de 7e wedstrijd van de wed strijden die ze achter elkaar gewon nen hebben. Fantastisch. In de eer ste set tegen Jovo ging het bij VC Rooy niet zo best. Ze verloren deze met 15-10. De 2e set werd beslist in het voordeel van VC Rooy 4. Het was een gelijkopgaande strijd, maar toch wisten de heren met 12-15 deze set te winnen. De derde set was wel bijzonder spannend. De jongens van VC Rooy 4 hadden een achterstand van 11-2. Door het goede spel van VC Rooy kwam Jovo er niet meer aan te pas. Deze fanatiek gespeelde set werd gewonnen met 11-15. De 4e set toonde VC Rooy 4 ook weer dat ze de besten waren. Setstand 11-15. Een duidelijke overwinning van 1-3. Stand promotieklasse heren: VC Rooy 20 19 1 38 59-7 Tupos 21 18 3 36 57-30 Flamingo's 21 15 6 30 49-29 Con Brio 19 14 5 28 45-27 VCH 18 12 6 24 45-24 UVS 19 10 9 20 38-32 Valuas 2 20 9 11 18 38-37 Forto 21 5 16 10 28-55 Advendo 20 5 15 10 27-52 Sios 19 5 14 10 23-47 Cialfo 2 18 4 15 8 20-46 Appa 20 2/ 18 4 15-57 Programma zaterdag 17 april: Heren: VC Rooy 1Con Brio 16.00 uur Alle leden van VC Rooy worden om 4 uur in de zaal verwacht. Kun nen we de kampioensvlag hijsen? Veel succes Heren 1! W.S.V. ST. CHRISTOFFEL Op Eerste Paasdag is er geen trainen, maar wel op 2e Paasdag. Men dient om half elf aanwezig te zijn aan het gymnastieklokaal Lan- geweg. Komt allen, want dan wordt bekend gemaakt hoe laat de wandel- vereniging naar Horst vertrekt, op 25 april a.s. P.D.V. DE ZWALUW Ondanks alle slechte vooruitzich ten op zaterdagavond en zondagmor gen verliep onze eerste wedvlucht vanaf Diest zeer goed. P. Schwac- höfer was het die met de eerste prijs aan de haal ging en wist te vens beslag te leggen op de prach tige beker door ook de 8e prijs te winnen en zo dus de 2 snelste dui ven had. A.s. zondag de traditionele Paas- eiervlucht. Zij die hun duiven hier voor inzetten a 10 cent per duif, moeten dit in de laatste blanco ko lom invullen. Het vluchtpogramma dat u van onze vereniging ontvangen hebt, komt helemaal te vervallen; -we hou den dus de indeling van de CC aan. De vlucht vanaf Chirnay op 16 mei a.s. gaat echter wel door, doch alleen in verenigingsverband. Dank zij onze rekenaar en z'n com pagnon laten we hier al de uitslagen volgen van zondag j.l.. Diest 86 km. Eerste duif 10.30 uur; laatste duif 10.41.41 uur. P. Schwachöfer 1 8 6 2 65 121 124; L. Coopmans 2 53 72 73; H. L. Wil- lems 3 36; L. Thissen 4 63 107; Munckhof-Poels 5 13 21 35 56 67 71 78 85 86 104; J. Janssen V. 6 15 23 30 37 59 82 87 92 95; P. Hendriks 7 42 94; J. Custers 9 20 40; J. Bastiaans 10 31 74 108; E. Vermeulen 11 66 77 105; M. van Houdt 12 32 48 49 61 109; P. Kersten 14; P. Philipsen 16 26 91; De Riet-Sijbers 17 44 116; Br." Staps 18 29 41 58 89; A. Loonen 19 75 81; J. Kusters 22 117; W. Peters 24; J. Gommans 27 69 88 98 123; J. Ver- sleijen Oostrum 28 55; P. Willems 33 84 110; M. Voesten 34; E. Oudenho ven 35 38; Gebr. Basten 39; Br. Wij ten 43; Joh. Gommans 43 93 111 112 113 122; J. Boom Zn. 45; J. Arts 46 50 60; J. van Haren 47 99 100 101 102 116; Jos Vermeulen 51; A. Smits 52 68 80 103 119; M. de Bruyn 54 64; H. Lucassen 57; W. Lormans 70 90; A. Willems 79; W. Bergevoets 76 114 120; C. Barents 83; G. Boom 96; P. Manders 97; Th. Brok 106. Het le herenteam van VC De schaakclub „Venray" heeft op donderdag 8 april de huishoudelijke competitie van het seizoen 1964-1965 beëindigd. De competitie, die voor de eerste maal gespeeld werd volgens het systeem „Keijser" heeft een goe de opkomst en een spannend verloop gehad. De onzekerheid in de top van de ranglijst bleef tot het einde be waard. In de laatste ronde wist de heer W. Jeuken, na een enerverende strijd met de heer P- Rouvroye, het clubkampioenschap te behalen, waarmede hij zijn succesvol resul taat van vorig jaar prolongeerde. De heer Rouvroye behaalde met grote voorsprong op nummer drie 'n eervolle tweede plaats. In het zomerseizoen, dat op don- derdag na Pasen begint zal ten be- j hoeve van de leden meer aandacht Rooy worden besteed aan de theorie van i het schaakspel, terwijl tevens een korte zomercompetitie wordt ge- gespeeld. Schaakliefhebbers, die interesse hebben om met onze club kennis te maken, gelieven zich in verbinding te stellen met de secretaresse Mevr. Spee, Paterslaan 15. Uitslagen 4 april: Dames. DeurneVenray 17 Venlo Girls 3Venray 2 21 Heren. VenrayBlerick 22 11 april promotiewedstrijd 2e klas: Geel Zwart (Veghel)Venray 1—0 Veteranen SittardVenray 11 De competitie is afgelopen. De da mes werden, zoals U al wist, kam pioen. De eindstand vermeldt dat er 13 wedstrijden (van de 14!) gewon nen werd; 70 goals voor en 6 tegen gescoord werden. De heren eindigden in de midden moot. Gisteren zijn de dames in Veghel niet fortuinlijk gestart in de halve promotie-competitie en hiermee doel ik op de vele gemiste kansen een strafbully notabene en ook wel op de nodige pech. Ook hier geldt echter het nuchtere en logische reglement: wie de meeste doelpun ten maakt is winnaar, en dat de bal vaak tegen de paal, of in het zijnet belandt is alleen maar jammer. Jammer is het ook, wanneer niet alle elf zich met al hun capaciteiten inzetten! Geel Zwart speelde op dat mooie veld (wat waren wij jaloers op die prachtige grasmat) een goede wed strijd, die de voor hockey-begrippen zeer vele toeschouwers van de eer ste tot de laatste minuut heeft we ten te boeien. Van de andere kant is het geluk wel weer aan onze zijde en wel in die zin, dat de twee volgende huis wedstrijden tegen Push Breda en de kampioen van 3A in Venray gespeeld worden. Als ieder van de speelsters zich de volgende week ten volle geeft, och dan mogen we niet aan de uitslag twijfelen. Heel hockey-minded Venray staat natuurlijk 25 april en 2 mei langs het lijntje. De veteranen hadden zondag hun jaarlijkse „uitje" naar Sittard. Toen bleek dat we slechts met negen aan traden, omdat enkele heren elders onontbeerlijk waren, stonden onze gastheren spontaan een heer af en deze „leenheer" bleek achteraf een heel goede te zijn; terecht werd hij dan ook als deserteur bestempeld omdat hij er vaak een stickje voor stak! Tweemaal 35 min. spelen met spelers op een slecht veld dit veld was nog slechter dan het onze in een harde wind is een ver moeiende bezigheid. Beide teams slaagden er wondeij- wel in de traditie van ëen gelijk spel te handhaven. Ook nu was het „after the match" nóg gezelliger dan en duurde ook langer dan de wed strijd. Tijdens al deze gezelligheid werd dan ook besloten de return in Venray nog voor Moederdag en wel op 2 mei vast te stellen. Onder grote belangstelling werden in Café Volleberg de kampioens wedstrijden verspeeld van de over gangsklasse KNBB district Oost- Brabant. Door te weinig training bleven de gemiddelden iets onder de maat, hoewel de heer Versteegen een partij van 450 uitmaakte in 7 beurten, gem. 64,28 met een serie van 254. Een partij later maakte van de Ven een serie van 257, terwijl P. Volleberg een nastoot van 146 liet noteren. De spelers waren zeer tevreden over het materiaal en de goede or ganisatie. Na afloop werd de bondsmedaille aan v. d. Berg overhandigd en sprak de voorzitter, de heer Gerrats, een woord van dank tot de spelers en allen die dit toernooi tot een goed einde wisten te brengen. Eindstand: 2. J. v. d. Ven 3. H. Versteegen 4. P. Volleberg 5. W. Wennekers Steeds opnieuw weer blijkt, dat de MAC Rooy rijders wel iets van de ralleysport kennen. Op zondag 4 april behaalde C. Smits uit Maashees de le prijs in Melderslo, terwijl G. Janssen uit Leunen de 5e mee naar huis kon nemen. Zondag j.l. organiseerde „Gaef um Gaas" uit Venlo een rit. Daar was het M. Decks die de le prijs in de B klasse in de wacht sleepte. In de A klasse kreeg Fr. Janssen de 2e prijs. Tweede Paasdag wordt hier in Venray weer een oriëntatierit ge houden waarvoor ditmaal prachtige prijzen beschikbaar zijn gesteld zo als een kinderfiets, een tuinsehom- melstoel enz. enz. En niet zoals bij andere ritten zijn deze prijzen voor de A klassers, maar voor hen die met de minste strafpunten eindigen, ongeacht of ze in de A of B klasse hebben inge schreven. De start is zoals gewoonlijk bij De Burggraaf, waar vanaf 12.30 uur kan worden ingeschreven. Wij garande ren U een mooie rit en een onver getelijke middag. Het is een vreemde toren, die toren van de nieuwe Heidse kerk. Je meet er even aan wennen, zoals je trouwens helemaal wennen moet aan de nieuwe situatie die daar midden in dat kerkdorp ont staan is, nu school, kerk, pastorie en toren opeens een plein to veren in het dorp dat vroeger een lange, lange weg was. En je denkt bij je eigen, terwijl Deken Loonen wijdzwaaiend met de wijwaterkwast het nieuwe kerkge bouw voor zijn bestemming wijdt: Dat moest Pater Nölleke nog mee gemaakt kunnen hebben, die vinnige Maashese Minderbroeder, die als de Hei-pater zo lange jaren de geeste lijke zorg had voor de mensen van dit kerkdorp. Dat is al weer zo lang verleden tijd. Maar hij en zijn graf zijn ver geten, want er is een andere, nieu> we tijd gekomen. De tijd - dat de mensen van de Heide aandrongen op een eigen geestelijke, op een eigen kerk. We hebben al eens eerder, bij de eerste steenlegging van Mgr. Odijk kunnen vertellen, hoe eerst Rector Wismans en later Rector Cox nul op request kregen toen ze op aandringen van de Heidse mensen bij het Bisdom om een eigen kerk voor de Heide gingen vragen. „Neen" zei het Bisdom, „de noodkerk is vol doende". Maar op de Heide zei men niets. Men potte en spaarde en be gon aan de toen twijfelachtige organisatie van een motorcross en een Heidefeest om te proberen die spaarpot vlugger gevuld te krijgen. En men was wel zo slim om de Vre- depeel in haar kerken-aktie te steu nen, want als die het er door krij gen, dan moet ook het bisdom voor Heide overstag. Zo is het dan ook gegaan. Het bisdom is overstag gegaan voor zoveel aandrang en voor zoveel ijver. Want de goed 500 parochianen van de Heide hadden inderdaad hun best gedaan. Een gemiddelde van 500,per jaar bijeen te brengen voor het bouwfonds is gezien al het andere waar nog geld aan ge geven moet worden beslist geen kleinigheid voor een dergelijke ge meenschap. UPS AND DOWNS Ook de bouwgeschiedenis is min der prettig geweest. Niet dat men over het aannemingsbedrijf Gebr. Koenen te klagen had, beslist niet. Maar het eerste ontwerp van archi tect Beijnen- uit Oss werd afgekeurd, die hier een ronde kerk had willen 8 20,69 96 6 20,99 257 2 19,69 254 2 15.11 146 2 14,42 127 bouwen. Het nieuwe ontwerp kostte weer tijd en het Wachten op de rijks goedkeuring nog meer. Intussen lie pen bouw- en materiaalprijzen op en de eerste opgezette begroting on geveer twee ton was veel te klein. Al met al zijn het drie ton gewor den. Maar men heeft doorgezet en voor dat doorzetten prees Deken Loo nen, die zondag de kerk kwam inwij den de mensen van de Heide. Hij hoopte dat ze het zouden blijven doen. Want nu de kerk er staat, met lasten en schulden, moet die kerk ook betaald worden. Men zal dus ook in de toekomst rond de rector moet blijven staan om wat bereikt is ook in stand te houden. Hij wenste van de andere kant dit kleine kerk dorp geluk met dat machtige resul taat. Men was niet tevreden O.L. Heer bij zich te hebben in een schamele noodkerk, neen, men wilde een waardig Godshuis, dat er dan ook inderdaad gekomen is. Dit is een monument van godsdienstzin en saamhorigheid, aldus Deken Loonen. Moge dat tot in lange jaren een der gelijk monument blijven Het ging allemaal wat proviso risch zonder banken, zonder orgel, maar de feestvreugde was er zondag, toen er in de nieuwe kerk de eerste H. Mis werd opgedragen, niet min der om. De kinderen zongen dat het een lieve lust was en de onvolko menheden zag men niet. Want die zijn met Pasen verdwenen. Dan zal Rector Cox de eerste Paaswake in deze nieuwe kerk houden en op Paasdag zelf zal een jonge neomist temidden der zijnen in deze nieuwe kerk zijn eerste plechtige H. Mis op dragen. Is het wonder dat men in de Heide tevreden met de handen wrijft en onderling elkaar aanspoort om deze Pasen 1965 tot een onvergete lijke feestdag te maken, op de eer ste plaats voor de jonge priester, maar daarnaast ook voor de kleine gemeenschap, die zoveel wist te be reiken. De vlag gaat dan uit en de klok, die de Motorbond Heide schonk zal luiden, dat het een lieve lust is. Ter ere van de neomist, maar ook ter, ere van de mensen van de Heide. In 14 dagen te zorgen dat een opvoering van de bekende Mat- thaus Passion van Johann Sebastian Bach in Venray gegeven kan worden is een opmerkelijke prestatie. Een nog grotere prestatie is dat 'n „uitverkochte" Paterskerk maandag j.l. kon genieten van een grootse uitvoering van dit lijdensverhaal, met niemand minden dan Leo Ketelaars als de Christusfiguur en sopraan Gerda Pons, de alt Mariëtte Dierckx, de tenor Sylvain Deruwe en de bas van Keeken als solisten. Aan het clavecimbel speelde Jaap Spigt, ter wijl het orgel was toevertrouwd aan Martin Kooien. Het instru mentaal gedeelte was toevertrouwd aan het Limburgs Symfonie Orkest en het vokaal gedeelte aan de Venlose Oratorium Vereni ging en de Zangertjes van St. Frans uit ons eigen Venray. Het ge heel stond onder leiding van Wieke Jordans. Bijna 800 verkochte kaartjes logen straften de pessimisten, die vertel den dat voor een dergelijkeopvoe ring in deze contreien geen belang stelling is en hebben de optimisten weer een riem onder het hart ge stoken, temeer waar zoveel jeugd van deze opvoering getuige wilde zijn. Wat er van zij, de Paterskerk, die zich voor deze uitvoering ook accoustisch bijzonder goed leen de, was vol, toen Wieke Jordans om kwart over zeven de inleiding inzet te. Een inleiding, waarbij meteen al bleek dat onze Zangertjes door hun opstelling in de koorbanken niet tot hun recht kwamen. De op komst van de leden van de Orato riumvereniging was dusdanig dat 't gehele koor van de Paterskerk nodig bleek voor de grotere zangers en dus de kleintjes de wijk moesten ne men naar de koorbanken, waardoor juist hun stemmen achter de koor muren bleven hangen en niet tot gelding 'kwamen. Jammer, want we hadden ze niet alleen graag beter ge hoord, maar ook gezien, waar de toch al imposante opstelling van or kest en koren middels verschillende podia alleen maar ten goede had kunnen komen. We kregen de indruk dat zelfs de dirigent Wieke Jordans aanvankelijk geschrokken is van dat imposante, daar voor hem het soms onzeker was of hij al deze mensen wel in toom kon houden. Welnu, dat lukte dan ook niet altijd, waar het enthousiasme van de tenoren ook wel het nodige bijdroeg. Overigens niets dan lof voor deze Oratorium vereniging, die een zeer goede uit voering gaf, temeer waar men in de ze kerk een voor hen vreemde plaats niet eens had kunnen repe teren. Dat de sopranen soms te scherp waren, dat de inzetten wel eens on gelijk waren, zij hun vergeven; het zijn tenslotte amateurs, die veel vrije tijd hebben moeten opofferen om te komen tot zulk een gave en goede uitvoering, waarvan velen hebben genoten, ondanks de lange, lange tijd, die deze vraagt. In dit verband zij wel gevraagd, waarom men ge komen is tot de intussen reeds lang achterhaalde manier van couperen, waarbij men toch aan verschillende prachtige koralen en aria's is voor bijgegaan en het oorspronkelijke lij densverhaal wel enig geweld aan deed. Leo Ketelaars, de bas, die de Chris tus-partij zong, leek ons wat vlak en soms weinig overtuigend, in tegen stelling tot de tenor Sylvain Deru we, die prachtig zong, evenals de alt Mariëtte Dierckx en de .sopraan Gerda Pons, al was die zo nu en dan wat hard. Sygbert van Keeken, de bas-bariton gaf ook een goede par tij. Martin Kooien had zo nu en dan schijnbaar moeite het orgel in toom te houden en was vooral in het eer ste gedeelte vrij dominerend. Jaap Spigt bespeelde virtuoos het clave cimbel. Het Limburgs Symfonie Orkest verzorgde bijzonder goed het instru mentale gedeelte, waarbij de fluitis ten Verboeket en Lahey, alsmede de hobo's Stalmeyer alle lof verdienden voor hun solistische begeleiding, evenals de viool-solistenKoch en Borawitz. Het is, ondanks genoemde opmer kingen, een zeer geslaagde avond ge worden, waarbij aandachtig is ge luisterd en de vele bezoekers een vo caal en instrumentaal evenement is voorgeschoteld, dat beslist naar meer smaakt. Hierop doelde ook burge meester Custers, die met Deken Loo nen, de Weleerw. Heer Keers en de heer L. Laurensse, na afloop de diri gent en solisten complimenteerde en de hoop uitsprak dat hun optreden in Venray een goede traditie zou gaan worden, temeer waar uit de publieke belangstelling wel blijkt dat men een dergelijke uitvoering, op zeer hoge prijs stelt. IN HET KORT De eerste asperges van dit sei zoen zijn maandag te Bergen op Zoom aangevoerd, ongeveer een hal ve kilo. Deze bracht ruim 5,op. Ook aan de Venlose veiling werd deze week asperges aangeboden. Tengevolge van het aardgasnet is besloten de eerste batterij van 75 ovens van de oudste cokesfabrieken van de Staatsmijnen in mei a.s. stil te leggen. Over een maand volgt er dan weer een en de overige batte rijen misschien dit jaar nog. Dinsdagavond werden bij - een aanrijding te Gronsveld twee perso nen, 38 en 39 jaar oud, gedood door dat ze met hun auto door een Bel gische vrachtwagen werden gegre pen. De Tegelse Stichting Passiespe len heeft besloten het spelseizoen eerst in 1967 te houden. Men is voor nemens het openluchttheater De Doolhof te overkappen. Te Horst heeft zich een geval van varkenspest voorgedaan. 24 var kens moesten worden afgemaakt. De Rechtbank te Roermond ver oordeelde een woonwagenbewoner te Horst tot een gevangenisstraf van anderhalf jaar wegens revolverscho ten lossen op een collega. De eis was 2 jaar en 6 maanden. H 1 O 2 U) c/) m (D U) cd 3 1"+ a> cd cl cd cd c V) cd O cd 0) F+ cd" V) CO 73 C D (f) c_ C 73 m H T. O CD CO cd 3 H1 cd cd cl cd cd C u> l-t- cd O cd D> cd' v> 00 73 C O co c_ c 73 X m z Prachtige losse KAPPEN voor op staande schemer lampen 25, Verder grote sortering in alle soorten schemerlampen in Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 TE KOOP EETAARDAPPELEN J. Weys, Steegsepeelweg 13, Leunen. TE KOOP JONGE KONIJNEN Merseloseweg' 21. TE KOOP AANGEBODEN grote EETKAMERTAFEL en 6 STOELEN prima staat. Tevens TE KOOP STARMIX Keukenmachine Adres bureau dezer. VOORRADIG M.S.G. handleiding gratis Het beste uit 't beste Verheijen's zaadhandel Leunen, tel. 1550 TE KOOP HANDWAGENTJE en GAZONMAAIER Telefoon 04785-229. TE KOOP complete HUISKAMER Beekweg 11, Venray. TE KOOP KINDERLEDIKANT met bijpassende commode en een KINDERBOX Deken Thielenstraat 16. Een nieuwe HOED Ruime sortering Patersstraat 22 Telef. 1961 TE KOOP z.g.a.n. KINDERWAGEN Ceciliapad 22. TE KOOP EEN ZITJE bestaande uit tafeltje en 4 stoelen en bergmeubel, we gens plaatsgebrek. Adres bureau van dit blad. TE KOOP BRUIDSJAPON met toebehoren, maat 42 St. Luciastraat 4. Alle soorten vogelzaden, duivenvoer, grit, tros- gierst, kanarie opfok- en krachtvoeders, fazanten- voer, universeel voer. zaadhandel Langstraat 44 - tel. 2047 TE KOOP z.g.a.n. LEGNESTEN en OPZETSTUK voor SILO Telefoon 04787-235. TE KOOP goed onderhouden KINDERWAGEN 35,- Kastanjestraat 2. TE KOOP partij IJZEREN GOLFPLATEN 2 mtr. lang Spotprijs. H. Henckens-Rademaker Zn Overloon, Tel. 04788-215. PLASTIC HOESJES voor over vleesschalen Plastic zakjes in alle maten Plastic dozen Plastic per meter, dik en dun in POUWELS Warenhuis Hofstraat 10 Venray TE KOOP HUIS Bij overleg te aanvaarden. Adres bureau van dit blad. TE KOOP SLACHTHANEN A. Pelzer, Kulutweg 2, Veltum Tel. 1726. TE KOOP HUIS, TUIN en bouwland 1 ha 37. Direct vrij te aan vaarden. Bosrijke omgeving. Beekweg 62, Venray. Voor 'n nieuw MAAT- OF CONFECTIE- COSTUUM Patersstraat 22 Telef. 1961

Peel en Maas | 1965 | | pagina 10