KOMPEER Kerkelijke Diensten ROTAN MEUBELEN van 12 tot en met 19 april Geestelijk artikel VRIJDAG 9 APRIL 1965 No. 14 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY WPPïfRT AH VOOR VPWPAY PW OMQTRPPPW ADVERTENTIEPRIJS 8*/i ct. p. mm. ABONNEMENTS- GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 Lflwll.UL<nL; vUl\ V QlIAHI ErlY VJIVIO 1 IV GlVl^n PRIJS PER KWARTA/ PRIJS PER KWARTAAL 1.75 (buiten Venray f 2.—) VREDESKERK VENRAY PAROCHIELERl VENRAY Priester v. d. week: Kapl. Bors Bevrijdingsweg 12 - Tel. 1510 Zondag: 7 uur Pierre van Opber gen; 8 uur vader en dochter Janssen; 9.15 palmwijding bij jongensschool, waarna 9.30 hoogmis in de kerk; 11 uur José Kremer-Vullinghs; 18.00 overl. fam. Bongaerts. Maandag: 6.45 Albertus van Ger- ven; 7.30 overl. moeder Janssen- Dins; 8.15 gesticht jaarget. pastoor Pascal Schmeitz en ouders; 9 uur gest. leesmis pastoor Pascal Scheitz' en ouders. Dinsdag: 6.45 Gertruda Janssen; 9.00 gesticht jaarget. Theodorus Pou- wels. Woensdag: 6.45 Gertruda Schols- Vosters; 7.30 gesticht jaarget. Alber tus H. Martens en Anna Maria Muis; 8.15 Martina Reynders-Seykens; 9.00 Th. Pouwels. Witte donderdag: 16.00 H. Mis voor de kinderen en voorzover er plaats over is, voor volwassen. Int. dokter Bloemen; 20 uur avondmis voor de par., daarna tot 24 uur aanbidding. Goede vrijdag: 15.00 kruiswegoefe ning; 20 uur goede vrij dag viering met communie. Paaszaterdag: 22.45 paaswake, aan sluitend 24 uur nachtmis. Biechtgelegenheidbiechtcelebra- ties: heden zaterdag 19.00; dinsdag en woensdag 19.00. „Gewone" biecht- uren: heden zaterdag van 5.30-7.00; dinsdag na de celebratie tot half 9; woensdag van 4 tot 6 uur; donderdag van 6 tot 8 uur; vrijdag van na de kruisweg tot 6 uur; zaterdag van 3-5 en 6-7 uur; om 7 uur wordt de kerk gesloten. Vanwege de lange evangelies be gint deze week de eerste mis een kwartier vroeger. Witte donderdag wordt de zieken communie gebracht vanaf 7 uur. Willen zij die anders op de eerste vrijdagen niet de communie thuisge bracht kregen, zich doen opgeven bij de parochiegeestelijkheid. Vastenaktie: Deze was ook de 2e keer geen daverend succes. Laten we er met aPsen allen eens goed aan denken. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Primald Tel. 1973 b.g.g. 2337 Palzondag. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. 10 uur wijding der pal men. Bij goed weer voor de hoofd ingang van het Lyceum, bij slecht weer achter in de kerk; 7 uur oefe ning van de kruisweg. Maandag, dinsdag en woensdag Mis van de dag. Maandag: 7 u. begint de Mathaus- passion en daarom is het biechtho ren maar van 56 uur, in afwijking van wat in het programma der goe de week staat. Dinsdag: le van de negen dinsda gen ter ere van St. Antonius. 7 uur avondmis met gebeden van de no veen en aanbeveling der intenties. Vrijdag: geboden vasten en ont houdingsdag. Mededelingen Voor de hele goede week hebt u een programma thuis gekregen, u kunt daar alle gegevens op vinden. Paasnacht ontsteken verkenners 't paasvuur op het kerkplein om 22.30. Voor de plechtigheden zijn tekst boekjes verkrijgbaar a 15 cent. Wilt U zieken en thuiszittenden, die ons niet bekend zijn opgeven bij broeder portier. De Paascommunie aan zieken en thuiszittenden wordt gebracht Witte Donderdagmorgen vanaf 8 uur. Het wijwater kunt u halen dinsdag na Pasen. Wacht u met het biechten a.u.b. niet tot de laatste dag! Laatste week van de Vastenaktie! Laat deze laatste week de beste zijn. Offeren we ook materieel in deze goede week voor de noden der we reld. Eerste Paasdag kunt u uw vas- tenoffer meebrengen en deponeren in de kist achter in de kerk. Biechtcelebratie. Zaterdag 10 april om 7 uur, dinsdag 13 april om 7 uur en Witte Donderdag 15 april om 7 u. Heilige week in de Parochiekerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten Palmzondag: 10 uur Wijding der palmen. Palmprocessie, die gehou den wordt om onze Verlosser Jezus Christus als Koning te huldigen. Na de processie pl. Hoogmis. De gelezen H.H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45; 7 uur oefening van de Kruis weg. Maandag van 56 en dinsdag van 58 gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Woensdag van 38 gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvan gen. Witte Donderdag: Viering van de Instelling van de H. Eucharistie en van het Priesterschap. 7.30 Donkere Metten, Lauden; 4 uur gelezen H. Mis in het bijzonder voor de kinde ren. Onder de H. Mis wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur pl. avondmis, waaronder Voetwassing. Onder de H. Mis wordt de H. Com munie uitgereikt (ongeveer 9 uur). Het Allerheiligste blijft op het zij altaar ter aanbidding uitgesteld tot 11 uur. Gelegenheid om te biechten 's morgens tot 10 uur en 's middags van 58 uur. Goede Vrijdag: Gedachtenisviering van het Lijden en Sterven van O.H. Jesus Christus. Vasten- en onthou dingsdag. 7.30 Donkere Metten en Lauden; 11.15 Oefening van de H. Kruisweg, die bijzonder bestemd is voor de kinderen; 3 uur pl. gedach tenis aan het Lijden en Sterven des Heren. De H. Communie wordt uit gereikt na 't communiceren door de priester (ongeveer 16.15); 7.30 Kruis weg. Gelegenheid tot biechten 's morgens tot 10 uur na de middag van 58 uur. Stille zaterdag. 7.30 Donkere Met ten en Lauden. Paaswake 10.45 uur ('s avonds). Viering van de Verrijze nis van onze Heer Jesus Christus en van onze opstanding tot het boven natuurlijke leven door het H. Doop sel. De viering wordt besloten met de pl. Verrijzenis. Zaterdag kan men het H. Sacrament der Biecht ontvangen 's morgens tot 10 uur en na de mid dag van 37 uur. Hoogfeest van Pasen. 10.15 plech tige Hoogmis. Gelezen H.H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45; 16.15 ge zongen Vespers en 5 uur pl. Lof met feestpreek. Misintenties Zondag: 6.30 overl. fam. Kusters- v. d. Heyden; 7.45 overl. fam. Vol- lenberg-v. d. Broek; 9.00 Adriana Oudenhoven-Evers; 10.15 overl. moe der Agnes Vaske-Maassen; 11.45 Nejly Potten. Maandag: 6.15 Wed. Hoeymakers- Claassens; 6.55 overl. fam. Ambro- sius; 7.45 Selida Virginia Rojer; 8.30 Jan Derksen (St. Jozef). Dinsdag: 6.55 Albert Fleurkens, echtgenote en zoon; 7.45 Martinus v. d. Munckhof-Sobrije en kinderen: 8.30 t.e.v. de H. Geest; 7 uur avond mis Jan Derksen (buren). Woensdag: 6.55 gel. zielen (Offer bus); 7.45 zekere int.; 8.30 Constans Rojer. Donderdag: 4 uur W. C. Oerleman Smit. Dienbeurten Accolythen Eerste Paasdag: 6.30 Peter Wij nands en Leo Faessen; 7.45 Jan Meesters en Henk Arts; 9.00 Arno Sanders en Ant. Claassens; 11.45 Wim Timmermans en Paul Pop. Tweede Paasdag. 6.30 Cor en Jan Evers; 7.45 Gerrit en Karei Jeuken; 9.00 Jan Naus en Roland Vastert; 11.45 Peter Wijnands en Leo Faessen. LEREN MET GOD OMGAAN Ervaring van God, ervaring van zonde kunnen wij hebben in de ma te dat wij leven in de atmosfeer van God. Wij moeten in onszelf het ge voel ontwikkelen in de wereld de Heer te proeven, ons gedragen te weten door de zorgvolle voorzienig heid die Hij ons bewijst in de hou ding van de mens die ons liefheeft, die zorgend met ons verbonden is. Zó hebben wij bidden geleerd. Wanneer het kind fijn gespeeld heeft of lekker gegeten, mag het hiervoor O.L. Heer danken. Het gaat „dank je wel" zeggen aan Jesus, omdat het vader en moeder mag hebben en hun vanzelfsprekende zorg ervaart. Het leert „Vader" zeggen, omdat het een vader heeft die alles kan, bij wie het op de knie mag zitten en die hem hoog op zijn schouders naar bed draagt. In en aan deze wereld zijn wij bij God. Of andersom en inniger: in en aan deze wereld is God bij ons. Godsdienstigheid is vóór alles de be leving van de diepte-dimensie van ons leven, van Gods intieme aanwe zigheid. „Er kan inderdaad, wanneer wij aan de leiding des Geestes gehoor zaam zijn, een nieuw Godsbeeld in ons groeien, dat van de transcen dente God, door niets en tot niets beperkt, die daarom aanwezig is in heel de wereld, handelt in heel ons doen, ons uitnodigt in alle zijn. Wanneer de God van de ingrepen plaats maakt voor de in alles en al len werkende schepper, dan zal ook de God van de verordeningen ver dwijnen voor de God die in alles op ons een beroep doet, dan zal achter I de medemens^ tegenover wie wij ons schuldig voelen, zijn Schepper en Vader voor ons oprijzen". Zondag: Palmzondag. 7.30 leesmis voor overl. ouders Arts-Stevens; 9.00 leesmis vooh ovtrl. Hendrina Frans- sen-van Gerven; 9.45 zegening van de palmtakken op 't plein voor de Henseniusschool; daarna processie naar de kerk; 10 uur hoogmis voor alle parochianen; 11.30 leesmis voor overl. fam. Willems-v. d. Broek; 5 u. n.m. laatste Vastenoefening. Allen bidden en zingen weer mee. Maandag: 7.30 leesmis voor ovrel. Pierre Litjens (Lourdesfonds Heil der zieken); 8.00 leesmis voor Bennie Thielen en Wim Vermeulen. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Marti nus Glaudemans en Petronella Leeyen; 8.00 leesmis voor overl. Jaap Min en fam. Vermeulen. Woensdag: 7.30 leesmis voor overl, Bennie Thielen en Corry Geurtjens; 8.00 voor overl. Piet Hermans. Donderdag: Witte Donderdag, 's Morgens geen dienst; 4.00 n.m. leesmis voor overl. ouders Lensen- Jacobs. In deze H. Mis zullen de kin deren van de school hun paascom munie houden. Ook anderen kunnen deze H. Mis bijwonen. 7 uur n.m. avondmis voor Jacomien Wijnen-van Dijck. Na de H. Mis overbrenging van het H. Sacrament naar 't rust- altaar, daarna aanbidding tot mid: dernacht. Vrijdag: Goede Vrijdag, vasten- en onthoudingsdag voor allen, 's Mor gens geen dienst; 3.00 nm bidden wij de kruisweg; 7.00 n.m. liturgische dienst ter viering van het lijden en de dood des Heren. Allen kunnen in deze dienst te communie gaan. Zaterdag: Paaszaterdag, 's Morgens geen dienst. Vanaf 8 uur kan men wijwater krijgen aan de zij-ingang van de kerk. Om 11 uur 's avonds begint de Paaswake, gevolgd om 12 uur door de nachtmis. Op Paasdag zijn de diensten als op zondag. Degenen, die in de nachtmis de H. Communie hebben ontvangen, kunnen ook op Paasdag nog commu niceren. Biechtgelegenheid Vereniging. Donderdag Witte Donderdag. In morgen geen diensten, wel wordt de H. Communie aan de zieken ge bracht; 's avonds om 7.30 avondmis met algemene H. Communie. Vrijdag: Goede Vrijdag, 's Morgens geen dienst. Om 3 uur persoonlijke Kruisweg; 's avonds om 7.30 liturgi sche dienst ter viering van het lijden en de dood des Heren waaronder H. Communie. Zaterdag: Paaszaterdag, 's Mor gens geen dienst. Om 1 uur de Paas- vigilie. Zondag: Pasen. H. Missen om 7 u., 8.30 en Hoogmis om 10 uur. Na de Hoogmis gelegenheid om het hostie brood te voldoen; 3 uur plechtige Vespers van 't feest. Gelegenheid om te biechten: Woensdagavond van 5-7 uur in bei de biechtstoelen; donderdagmorgen van 10-12 en van 5-7 uur; vrijdag van 3-5; zaterdag van 10-12 en 5-7 in beide biechtstoelen. Men wordt verzocht mede te wer ken aan de biechtspreiding en niet uit te stellen tot de laatste avond voor Pasen. •PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. 7.30 leesmis tot bijzondere intentie; 10 uur hoogmis voor de pa rochie; 3 uur n.m. middagoefening als voorbereiding op Pasen. Maandag: 7.30 gest. gez. jrd. Ant. Geurts en M. Elis. Zanders. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jrd. Hen- ricus Vissers en Mechelina Arts. Woensdag: 7.30 Gezinsmis tot int van hen die in deze mis offeren. Biechtviering 3 uur; van 46 en van 6.308 uur biechtgelegenheid in bei de biechtstoelen. Donderdag: Witte Donderdag. 8.30 H. Communie aan de zieken (zo no dig tijdig opgeven); 4 uur leesmis vooral voor de kinderen; 8 uur pl. avondmis, gest. gez. jrd. voor Jan Weys en Catharina Cox. Na de dienst Aanbidding tot 12 uur. Vrijdag: Goede Vrijdag. 3 uur ^kruiswegoefening en verering van Dinsdag en woensdag houden we .de relikwie van het H. Kruis; 8 uur - - - Avonddienst ter viering van 't lij den en dood van de Heer met gele genheid tot communiceren. Zaterdag: Paaszaterdag. Biechtvie ring 3 uur; biechtgelegenheid van 47 uur in beide biechtstoelen, ook iedere morgen. 8.30 Paasnacht-vie ring gez. t.e.v. O.L. Vrouw van Al tijddurende Bijstand. om 6 uur, 7 uur en 8 uur biecht oefeningen. Wij sporen allen aan hier zoveel mogelijk aan deel te nemen. ,i Witte Donderdag biechtgelegen-* heid van 57 uur en na de dienst. Goede Vrijdag biechtgelegenheid van 47 uur en na de dienst. Paaszaterdag biechtgelegenheid v. 47 uur. De communie aan de zieken wordt gebracht Witte Donderdag vanaf 7 u. (ons onbekende zieken opgeven). Wie bloemen wil geven voor de versiering van Witte Donderdag moet deze woensdag bezorgen. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. 7 uur Parochiemis; 8.15 Palmwijding in het parochiehuis, processie en hoogmis, jrd. Hendrina de Best en familie; 10 uur Joep Janssen. Geen lof. Maandag: 7.30 Eduard Camps. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jrd. Theod. Claessens en Hendrina Fleurkens. Woensdag: 7.30 overl. fam. Thie- len-Steegs. Donderdag: om 4 uur H. Mis waar onder de kinderen de Paascommunie ontvangen. 8 uur pl. avondmis, mnd. Maria Muyres-Dupont. Aanbidding tot 11 uur. Vrijdag: Vasten en onthouding. 3 uur Kruisweg; 8 uur Herdenking van Christus' dood. Zaterdag: 8 uur Vigïliedienst van Pasen; wijding van vuur, paaskaars en doopvont, daarna pl. H. Mis, mnd. Piet Camps. Biechten: „Gewone" biechturen: Woensdag van 5 tot half 7; vrijdag direct na de avondoefening; zater dag van 46 uur. „Biechtcelebraties" woensdag om 7 en om 8 uur. Paasdag wordt de H. Communie gebracht aan de zieken. Ons onbe kende zieken kan men opgeven aan de pastorie, liefst in het begin van deze week. In de kapel van St. Paschalis H. Missen: Vrijdag 9 april: Jos Pelt. Zaterdag 10 april: voor een over ledene. Maandag 12 april: Martinus Reijn- ders. Dinsdag 13 april: Jean Camps. Woensdag: 14 april voor een over ledene (O. S.). PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 2e Passie-zondag. De H. Missen zijn om 6.30, 7.30, kindermis 8.30; parochiehoogmïs om 10 uur; 9.45 wijding der palmen;; 3 uur vas tenoefening en lof. Eerste kollekte voor de kerk; 2e kol lek te bisdom. Maandag: 7.30 Hoogmis ter ere van Maria (M.). Dinsdag: 7.30 maanddienst Peter Swinkels. Woensdag: 7.30 H. Mis Antonitta Teuws vanwege de S. Willibrordus- Gewijd water kunt U de volgende week krijgen. Kerkpoetsen: L. Peeters en Helma Duykers. Misdienaars: L. Peeters, W. ele ven P. Swinkels, T. Vullings H.'Dinghs, P. Roelofs. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: Twee Passiezondag. Palm zondag. Om 6.45 leesmis; 8 uur lees mis voor Maria Loenen-Thielen; om 9 uur palmwijding op het school plein van de jongensschool. Om 9.15 hoogmis voor de parochie; om 10.30 leesmis voor Anna Janssen-van Cuijck Van 34 uur biechtcelebra tie, d.w.z. gezamenlijke voorberei ding. Dan in de biechtstoel voor de absolutie en daarna gezamenlijke dankzegging. Wie daaraan wil deel nemen en op deze manier zijn paas- biecht wil spreken, wordt verzocht stipt op tijd aanwezig te zijn. Maandag: 6.45 leesmis tot zekere intentie; 7.30 leesmis voor Willem Arts en Gertruda Niessen. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Anto- nia Croijmans-Peeters; 7.30 leesmis voor Piet Emonts (kindermis). Woensdag: 6.45 leesmis voor Theo- door Bouten; 7.30 leesmis voor Hen drik Philipsen. Biechtgelegenheid in twee biechtstoelen van 58 uur. Donderdag: Witte Donderdag. In de morgen geen dienst. Om 4 uur leesmis voor de kinderen en voor hen die 's avonds verhinderd rijn, opge- di'agen voor Maria van de Poel-van den Bergh; 's avonds om 8 uur plechtige dienst ter herdenking van de inselling van het H. Sacrament. Deze H. Mis wordt opgedragen voor Johannes Wilhelmus Weijs. Biecht gelegenheid in twee biechtstoelen van 57 uur. Na de H. Dienst aanbidding voor de leden van de H. Stede tot 12 uur. Vrijdag: Goede Vrijdag. In de mor gen geen dienst. Om 3 uur kruisweg oefening voor de kinderen; 's avonds om 8 uur H. Dienst. Gelegenheid om te communiceren. Biechtgelegenheid van 57 uur. Zaterdag: Paas-zaterdag. In de morgen geen dienst. In de middag biechtgelegenheid van 36 en van 6.30-7.30. Om 11 uur vigiliedienst van Pasen, opgedragen voor de overl. familie Duijkers-Takken. Wijding van het nieuwe vuur, paaskaars en doopwater. Bij de vernieuwing van de doop beloften een brandende kaars in de hand houden. Bij de wijding van het vuur blijft de kerk onverlicht. Is de paaskaars ontstoken, dan ook de kaarsen aansteken. Het nieuwe wijwater wordt 's mid dags om 3 uur gezegend. Men kan dit afhalen aan de deur van de sa cristie. bij Tel. 04780-1642 Patersstraat 2 Boekjes van de Goede Week zijn te verkrijgen achter in de kerk 25 ct. Aan de zieken wordt op Witte Donderdag tussen 8 en 9 uur de paascommunie gebracht. Zieken voor zover niet bekend voor woensdag avond opgeven aan de pastorie. Paasdag is de derde inzameling van de vastenoffer. Vergeet s.v.p. niet het zakje mee naar de kerk te brengen. Bij de tweede inzameling waren velen het vergeten. De opbrengst was toch nog 371,45. Kerkpoetsen: Anny Willems, Briens- hoek. Accolythen: Paasdag. 6.45 G. en M. Comelissen; 8 uur H. en Ant. Loo nen; 9.15 J. van Ooi, J. van Vegchel, P. Heesen en G. Jenniskens; 10.30 M. Janssen en H. Litjens. Tweede Paasdag. 6.45 P. Heesen en G. Jenniskens; 8 uur P. Stevens en H. Baltussen; 9.15 H. en A. Loonen, J. van Ooi en J. van Vegchel; 10.30 G. en M. Cornelissen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: Tweede Passiezondag of Palmzondag. 6.30 leesmis voor Mar tinus Peeters;; 8.10 leesmis voor W. Bus best. door de handboogschutte rij; 9.15 kindermis;; 10.15 wijding van de palmen waarna de Hoogmis; 2 u. lof. Maandag: 7.30 leesmis v. d. overl. fam. Jacobs-v. d. Sterren. Dinsdag: 7.30 leesmis uit dankb. v. d. fam. Arts-Jacobs. Woensdag: 7.30 leesmis v. d. overl. ouders Swinkels-Jeuken. Witte Donderdag: 3 uur H. Mis v. d. kinderen en anderen; 's avonds om 8 uur de plechtige Dienst. Goede vrijdag: om 3 uur de plech tige Dienst. Paaszaterdag: 's avonds om 11 uur de plechtige Dienst. Wijding van de Paaskaars, ht doopwater en om on geveer 12 uur de pl. Hoogmis. Pasen zijn de diensten om 7 uur, 8.30 en 10 uur. Biechtgelegenheid in de Goede Week. Dinsdag 's avonds van 6 tot 7 udr. Woensdag van 7 tot 8 uur. Donder dag van 7 tot 8 uur. Vrijdag van 7.30 tot 8.30. Gedurende deze uren wordt op de gewone wijze biecht gehoord. Daarnaast zullen een z.g. biecht celebratie houden op woensdag om 6.30 en op vrijdag om 6.30. Zaterdag wordt geen biecht ge hoord. We raden aan dit blad goed te be waren en te raadplegen voordat men gaat biechten. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: Palmzondag. 7.00 H. Mis voor de bekering van de zondaars; 8.15 H. Mis voor Z.E.H. Past. Ver- coulen (V.); 9.45 Palmwijding in het Jeugdhuis, processie via de speel plaats naar de kerk. Hoogmis tot dankzegging (M.); 6.00 Boete-oefe ning en zegen met het Allerheiligste. Maandag: 7.00 gest. jgt. voor Lam- bertus Arts en Theodora Poels; 7.45 H. Mis voor Joanna en Hendrica Ousters. Dinsdag: 7.00 gest. Hoogmis voor levende en overl. fam. van Osch; 8.00 H. Mis voor Maria Arnoldina Ewals-van Enckevort. Woensdag: 7.00 gest. jgt voor Mar tinus Poels; 8.00 H. Mis voor Gerar- dus Litjens. N.B. Dinsdag en woensdag is de tweede H. Mis om 8 uur. Witte Donderdag: Herdenking van de instelling van de H. Eucharistie. 4.00 H. Mis voor Z.E.H. Pastoor Ver- coulen (M.), speciaal voor de school kinderen en zij die 's avonds ver hinderd zijn; 8.30 gez. H. Mis tot int van alle parochianen. Na de H. Mis overbrenging van het Allerheiligste naar zijaltaar en aanbidding tot 12 u. We verwachten dat velen aan deze aanbidding zullen deelnemen. Goede Vrijdag: Herdenking van 't lijden en sterven van O.H. Jezus Christus, 's Middags 3 uur Kruisweg oefening. 8.00 Avonddienst waaron der gelegenheid te communiceren. Paaszaterdag: 8.30 pl. Paaswake, aansluitend gez. H. Mis als gest. jgt. voor Hendricus van Hoof en Anna Maria Ewals. Biechtgelegenheid: I. Maandag, dinsdag en woensdag na de H. Missen. 2. Dinsdagavond biecht-celebratie, speciaal voor de jongeren; 7.30 u. voor de meisjes, 8.30 voor de jon gens. 3. Woensdag: 56 uur en 6.308 u. Zaterdag van 46 uur. Gelieve met biechten niet te wachten tot zaterdag, opdat we om 6.00 uur ook klaar zijn. De zieken ontvangen de Paascom munie op Witte Donderdag 's mor gens. Wijwater aan de kerk te krijgen paaszaterdag 's morgens tussen 10.00 en 12.00 uur. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 2e Passiezondag (Palm zondag). 7.30 vroegmis voor de over leden fam. Arts-Kerkhof; 10 uur Palmwijding (in gemeenschapshuis) en palmprocessie, hoogmis v. d. mis sionarissen en andere slachtoffers in Congo. Géén lof. Maandag: t.i.v. fam. Peeters- Claessens. Dinsdag: v. d. zielerust van een overledene (Horst). Woensdag: v. d. zielerust van Mar tha Reijnders-Seijkens. Witte Donderdag: 4 uur H. Mis, speciaal voor de kinderen en voor anderen, die 's avonds verhinderd zijn. H. Mis tot int. van fam. Cor- nelissen-Hendriks; 20 uur gez. H. Mis en plechtigheden van de dag, H. Mis voor de zielerust van overledenen. Na de plechtigheden blijft Allerhei ligste ter aanbidding op rustaltaar tot middernacht. Goede Vrijdag: 3 uur gemeen schappelijke Kruiswegoefening; 20 u. liturg, plechtigheden van de dag. Paas-zaterdag: 20 uur plechtighe den van de Paaswake. H. Mis v. d. zielerust van een overledene. Kollek te ter bestrijding van bijzondere on kosten. Biechtgelegenheid: dinsdag 15.00 bilechtcelebratie voor de kinderen; Witte Donderdag van 78 uur; Goe de Vrijdag na de kruisweg; Paas zaterdag van 6.308 uur (vreemde biechtvader). RECTORAAT HEIDE Zondag: Palmzondag. De heilige week. 7.30 leesmis tot bijz. intentie; 10 uur wijding der palmen, waarna Palmprocessie om onze Verlosser als Koning te huldigen. Na de processie Hoogmis: gesticht jaargetijde voor Lambertus Manders. Geen vasten oefening. Te 7 uur zal de H.E.H. Deken Antoon Loonen onze nieuwe kerk inzegenen, waarna hij een H. Mis zal opdragen tot dankzegging. Misdienaars van de week: Bennie en Harry van Lierop. Maandag: 7.30 leesmis voor overl. vader Comelis van Meijel en zoon Leo. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Harry Muijsers. Te 8 uur biechtcelebratie. Woensdag: 7.30 leesmis voor Leo- nardus Spee en Lamberdina Arts. Te 7 uur biechtcelebratie. Van 7.45 tot 9 uur gelegenheid tot privé-biecht. Witte Donderdag: viering van de instelling der Eucharistie en H. Priesterschap. Te 8 uur wordt de H. Communie aan de zieken gebracht. Van 5.30 tot 7.30 biechtgelegenheid bij een eerw. Pater. Te 8 uur plech tige Avondmis voor Martinus Ewals en Wilhelmina Leijssen. Het Aller heiligste blijft ter aanbidding op het zijaltaar tot 12 uur. Goede Vrijdag: vastendag. Te 3 u. plechtige dienst ter gedachtenis aan het lijden en sterven van Jesus. On der de dienst wordt de H. Commu nie uitgereikt. Te 7 uur biechtcele bratie. Van 7.45 tot 9 uur biechtge legenheid. Zaterdag: Paaswake, 's Avonds om 9.30 viering van Christus' Verrijze nis en onze opstanding tot het gena deleven door het doopsel waarna de viering van de Verrijzenismis uit dankbaarheid. Op het Hoogfeest van Pasen zal onze neomist de weleerw. heer Ge rard Pouwels te 10 uur de plechtige Hoogmis opdragen. RECTORAAT VEULEN Zondag: Palmzondag. Voor Palm zondag 10 april zaterdagavond biech ten van 78 uur. Zondag: 7.30 leesmis voor de be kende intentie; 10 uur Wijding van de palmen in zaal van Gassel. Palm processie naar de kerk. Hoogmis int. overl. fam. van Meyel-Poels; 2.30 Derde Orde Vastenlof. Maandag: 8 uur leesmis jgt. voor zal. Maria Drabbels-van Meyel. Dinsdag: 8 uur leesmis overl. fam. Burgers-Verheyen. Eerste dinsdag ter ere van de H. Antonius van Pa dua. Woensdag: 8 uur Hoogmis 4e zes- wekendienst v. zal. Jacobus Geurts;

Peel en Maas | 1965 | | pagina 5