,ampó Middenstand en tourisme De afgelopen week Burgerlijke Stand P stierkalveren stierkalveren (Vervolg van voorpagina) De bejaardenclub werd ook bedacht met een extraatje, terwijl Mgr. Til- lemans in Nieuw Guinea kan blijven rekenen op de steun van de KABO. De Venrayse afdeling van het Zor genkind kan ook op steun rekenen als daarom gevraagd wordt. Bij de besutursverkiezing werden de heren Th. Peters, J. van Kessel, Janssen en Wijers herkozen, terwijl namens het MOB-complex de heer L. Cox werd aangewezen. Districtbestuurder Pauw had nog de nodige vragen te beantwoorden en problemen op te lossen. Zo bleek b.v. de toegestane verhoging voor vuile arbeid aan een aantal gemeen tearbeiders nog niet uitbetaald te zijn. Een ander probleem was bij wel ke organisatie nu feitelijk de verple gers van Huize Servatius thuis hoor den. Dit bleek bij Salus Infirmorum te zijn, maar hulp-verplegers horen bij de KABO. Als gasten waren op deze verga dering aanwezig een delegatie van de KAV, wethouder Schols, Kape laan Bors en leden van het hoofd bestuur der KABO en van Salus In firmorum. HERVORMDE GEMEENTE A.s. zondag 7 maart is de dienst weer in de Hervormde Kerk te Blitterswijck, aanvang half elf. Predikant is Ds. Kooistra uit Arn hem. NARRENTJNIVERSITEIT In de nieuw opgerichte Limburgse Narrenuniversiteit te Maastricht, waarin bekende Limburgers tot pro fessoren zijn benoemd, heeft Vorst Jan van de Piëlhazen met een buut zijn joyjeuse entree gemaakt als lid van deze Carnavaleske Rotary. GESLAAGD Te Utrecht slaagde voor het kan didaatsexamen Rechtsgeleerdheid, onze dorpsgenote mej. J. C. I. Swüs- te. HOUTBEWERKERS HIELDEN JAARVERGADERING Meer dan de helft van de leden van de houtbewerkersbond St. Anto- nius van Padua afdeling Venray kwamen in Hotel Kemps bijeen voor hun jaarvergadering onder voorzit terschap van de heer W. Peeters. Uitvoerig werd door de voorzitter stil gestaan bij de komende struc tuursverandering en de nieuwe CAO welke in onderhandeling is en voor de houtbewerkers een aanmerkelij ke loonsverhoging zal betekenen. Het aftredende bestuurslid J. v. d. Putten werd herkozen. Natuurlijk ontbra ken ook niet de nodige jaarverslagen terwijl de penningmeester een be hoorlijk batig saldo kon mededelen. Sinds het recreatieschap Peel en Maas er is en zeven gemeenten (gaan) samenwerken om Noord- Limburg voor de recreatie (nog meer) te ontsluiten, heeft het er alle schijn van, dat toerisme, vreemdelingenverkeer en recreatie alleen maar een overheidsaange- legenheid wordt. De middenstand, die reeds vroeger maar moeilik in het geweer te kragen was, in een tijd dat het toerisme nog lang niet die vormen had, die het thans heeft of nog zal krijgen, schijnt het nu helemaal best te vinden en verwacht schijnbaar dat het nieu we recreatieschap er wel voor zal zorgen dat de mensen hier naar toe komen. Het is misschien een beetje hard gezegd, maar we dommelen toch al enkele jaren rustig door. VW dat enkele jaren geleden de gelden bijeen kreeg voor een be hoorlijke folder, wil nu deze uit verkocht is schijnbaar de moed niet meer opbrengen om nog eens aan dat karwei te beginnen. En de overige belanghebbenden wachten rustig af welk aandeel van het toe risme, waarvan de grootte voor 1964 op anderhalf miljard gulden wordt geschat, nu wel naar Venray e.o. zal komen. Maar het recreatieschap zal wel 'n deel van het werk doen om toeris me naar hier te brengen, maar voor het overige, o.i. overgrote deel zal toch het particulier initiatief het moeten doen. Particulier initiatief, dat zal dienen te beseffen dat de kost voor de baat uitgaat, hetgeen in dit geval wil zeggen, dat er investerin gen zullen moeten worden verricht voor het maken van overnachtings- en amusementsgelegenheden en voor het verzorgen van propaganda. In de praktijk is reeds gebleken, dat van goede toeristische voorzie ningen een grote aantrekkingskracht uitgaat, waarbij kan worden ver meld, dat de meerderheid der va kantiegangers voorkeur blijkt te hebben voor een gezellige drukte. Ook in dit opzicht is toerisme een massa-verschijnsel, zodat mag wor den gesteld, dat de meeste van deze voorzieningen geschikt moeten wor den gemaakt voor het verwerken van grotere aantallen mensen. SAMENWERKEN Teneinde een toeristische accom modatie, die aan moderne eisen vol doet, vlot te organiseren zal het wenselijk zijn, dat een goede samen werking bestaat tussen het gemeen tebestuur, de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer (WV) en de middenstand. Die mogelijkheid ligt er ook bij het recreatieschap, wiens medewerking men veelal niet missen kan bij het realiseren van projecten, zoals bijvoorbeeld de bouw en in richting van een bungalow-, kam peer- of caravanterrein, de verwer-! ving van de daarvoor nodige grond, het aanleggen van een riolering en van water- en enigerlei dingen enz. Een goede VW is niet minder dan een onmisbaar instrument ter ver zorging van de kollektieve propa ganda en tevens tot het uitoefenen van een zeker toezicht op de logies- verstrekkende bedrijven. Tenslotte zal van de middenstand de nodige investeringsaktiviteit mo gen worden verwacht om voldoende logiesgelegenheid, vermaak- en ont spanningsmogelijkheden voor vol wassenen, jeugdigen en kinderen tot stand brengen en om in de behoefte aan vervoer, levensmiddelen en technisch onderhoud te kunnen voor zien. Het zal duidelijk zijn, dat het be lang van het toerisme o.m. daarin is gelegen, dat het een tijdelijke, doch aanzienlijke vergroting van de koopkracht meebrengt; in sommige plaatsen bedraagt de omzet gedu rende het seizoen een veelvoud van die gedurende de rest van het jaar. MEER OMZET, MEER WINST MEER WERKGELEGENHEID Uiteraard verkrijgt het zakenleven hierdoor de gelegenheid een even- tüele onderbezetting geheel of ge deeltelijk goed .te maken, waarin men des te beter zal slagen, naar mate het lukt het toeristisch aanbod beter te organiseren. Dit aanbod zal in zijn totaliteit moeten worden verzorgd door de ondernemers in de detailhandel, het ambacht, de horeca-sector en het vervoer. Hgt zal zo breed mogelijk moeten zijn en aangepast aan de spe ciale behoeften van de verschillen de categorieën, waarin de moderne vakantiegangers zijn te onderschei den. Daarnaast zal het streven moe ten zijn gericht op het bereiken van een onderlinge samenwerking ten einde overdreven concurrentiezucht in te tomen en het economisch re sultaat van de gezamenlijke inspan ning te vergroten. Deze samenwer king zal zich moeten uitstrekken tot alle hierboven genoemde belangheb benden, opdat goede initiatieven de steun kunnen ontvangen van het plaatselijke bedrijfsleven en de ge meentelijke autoriteiten. i i |TF3»|[F: De taak van de horeca-onderne- mers ten aanzien van het toerisme is zo vanzelfsprekend, dat deze nau welijks vermelding behoeft, al valt het wel eens op, dat zelfs deze on dernemers soms zo weinig moeite over hebben om voor dit doel akti- viteiten van enige betekenis te ont plooien. Hotel, café, restaurant er bungalowpark zullen aan de moder ne toeristische eisen moeten kunnen voldoen. Hiermede zijn soms weinig middelen gemoeid, als men denkt aan het presenteren van een goede kop koffie, het inrichten van een gezellig terrasje, de aanschaf van een behoorlijk biljart, e.d. PROPAGANDA Waar inmiddels de praktijk heeft geleerd, dat het toerisme zoals eerder opgemerkt een nieuwe bron van inkomsten en werkgele genheid vormt, moet het niet meer aan twijfel onderhevig zijn, dat het noodzakelijk en alleszins verant woord is de VVV-werkzaamheden krachtig te steunen. Zowel de gemeentebesturen, als de middenstandsondernemers en -ver enigingen hebben hier een taak, waar zij zich niet met een paar tien tjes van af mogen maken. De VW's hebben een vertrouwde klank ge kregen bij het grote publiek in bin nen- en buitenland en 't moet daar om als een ernstig verzuim worden gekenschetst indien daarvan niet goed en ruim gebruik zou worden gemaakt. Door de kollektieve pro paganda en objectieve voorlichting kan deze vereniging veel goodwill kweken, terwijl zij daarnaast kan fungeren als een overlegorgaan om de toeristische bedrijvigheid verder uit te bouwen. We hebben in Arcen een voor beeld, dat aantoont, dat een een drachtige samenwerking belangrijke resultaten kan opleveren. Het is geloven wij goed dit alles te bedenken, nu niet alleen een nieuw toeristisch seizoen voor de deur staat, maar ook het recreatie schap bij het begin van zijn werk zaamheden alleen maar gerugge- steund wordt door aktieve deelname van alle betrokkenen. zeggen: bij alle discussies over de zich voordoende vraagstukken wordt zo om de drie zinnen het woordje .levensbeschouwing" gebruikt en als het eenmaal zo ver is, dan weten onze politici niet van ophouden en ligt een langdurige crisis in het vooruitzicht. Het verstandigste woord over de kabinetscrisis werd de afgelopen week gesproken door Wim Kan. „Je ziet voortdurend hoe grote mensen druk bezig zijn met kleine dingen". Wat in Engeland, Frankrijk, Duits land, de Verenigde Staten, ja welk ander land ook vrijwel ondenkbaar zou zijn, heeft zich deze week in Nederland voorgedaan een kabi net viel op het radio- en televisie- beleid. Wij zijn dikwijls geneigd de spot te drijven met de politieke toestan den in de z.g. onderontwikkelde lan. den en met een hautaine glimlach spreken we dan van een „politieke operette". Maar een kabinetscrisis als deze zou wel eens prikkelend kunnen werken op de lachspieren van politieke commentaren in het buitenland, en reeds hebben enke len van hun grote verbazing blijk gegeven. Wij zitten nu midden in een ty pisch Nederlandse crisis. Dat wil (ON)PARLEMENTAIR Tot verbazing van vrijwel alle Ne derlanders, die het kamerdebat van maandag j.l. hebben gevolgd, heeft de Tweede Kamer de motie-Vonde ling, waarin de regering om meer inlichtingen omtrent de oorzaak van de kabinetscrisis werd gevraagd, verworpen. Een onbegrijpelijke ver werping, waarover men ook in krin gen, die nauw verwant zijn aan de (tegenstemmende) regeringspartij en, zijn verwondering heeft uitgespro ken. Waarom zou een demissionair kabinet niet uiteen kunnen zetten hoe zij precies aan een inwendige tweespalt ten gronde is gegaan? En als de niet-regeringspartijen nadere inlichtingen vragen, waarom- moet dan de meerderheid der Ka mer dit tegenhouden? Vermoedelijk omdat het voorstel van prof. Vonde ling kwam. Het wordt zo'n beetje een slecht gebruik in de Kamer langzamerhand dat men bij voorbaat alles van de oppositie komt ver werpt, ook als het zeer reëel voor stellen zijn. De wijze, waarop alle niet-regeringspartijen deze week door de rest van de Kamer met een kluitje in het riet zijn gestuurd, was bepaald niet geschikt om bij het volk meer resepect voor het parle ment af te dwingen. Dat dit respect toch al niet groot was, wisten we al uit een opinie-onderzoek, waarop enkele kamerleden nog honend zin speelden. TOON De Nederlandse café's en theaters hebben twee slechte avonden ach ter de rug. Woensdagavond 24 fe bruari zaten miljoenen Nederlanders om hun televisietoestel geschaard om de verrichtingen van DWS gade te slaan in het cupduel tegen Vasas. Onze landskampioenen beantwoord den niet geheel aan de verwachtin gen en het staat zeer te bezien of „het wonder van Feijenoord" zich zal herhalen. Drie dagen later kon menig kaste lein achter zijn tapkast rustig een dutje doen. Toen zorgde Toon Her mans met een waardig grootse one- man-show voor een complete ont volking in alle amusementsgelegen heden. Het Nederlandse televisiepu bliek, overvoerd met de lach-of-ik- schiet-kolder van andere „leukerds", kon eindelijk eens zijn hart ophalen, Onze traag voortkabbelende amuse mentsprogramma's werden bleker dan ooit in de stralen van deze brui sende woordenfontein. In deze on vergetelijke uren, tijdens welke wij door slechts één man werden bezig gehouden, hebben we weer eens kunnen begrijpen hoe groot de macht is van de mens, die de humor in zijn hart heeft meegekregen. VIJFDAAGSE VOOR DETAILHANDEL Ondanks tientallen bezwaarschrif ten heeft het bestuur van het hoofd bedrijfschap voor de detailhandel de verordening goedgekeurd, krachtens welke het winkelpersoneel zijn vijf daagse werkweek krijgt met behulp van een tamelijk ingewikkeld rou leersysteem. Het is zeer de vraag, of dit systeem in de pr-aktijk goed zal kunnen wer ken. Het tegendeel lijkt ons het ge val. Zeker in de kleine bedrijven zal het voorgestelde rouleersysteem niet uitvoerbaar zijn en het is dan ook wel heel evident, dat het klein bedrijf het nu nog moeilijker zal krijgen in zijn concurrentieslag met de grootwinkelbedrijven. Het staat wel vast, dat de veror dening bij veel winkeliers op grote weerstanden zal stuiten. Daardoor krijgt de nieuwe regeling direct al eens ongelukkige start. De verorde ning moet nog worden voorgelegd aan de minister van sociale zaken. Deze kan nog verhinderen dat de verordening rechtskracht krijgt. Het zou ons niet verbazen wanneer de bewindsman daartoe besluit, want van het voorgesteld rouleringssys- teem zien we in de praktijk niets te recht komen. KAMPEREN EEN LUXE? In de kampeerwereld heerst sinds vorige week een ontevreden stem ming. Waren de prijzen in de kam- peeroorden de laatste jaren reeds aanzienlijk gestegen, thans is de „Orkava" met het voorstel gekomen om de weekendtarieven met maar liefst 100 procent te verhogen. De kampbeheerders voeren als motief aan dat zij juist voor de weekend-mensen veelal extra werk zaamheden moeten verzetten, waar bij zij natuurlijk hardnekkig over hoofd zien, dat juist deze mensen er voor zorgen dat de kampeerterreinen niet alleen in het eigenlijke, maar ook in het voor- en naseizoen vrij frekwent worden bezocht. Deze vreemde rekenmethode van de kampbeheerders brengt het kam peren in het geding. En juist dat kamperen is in onze tijd een zeer be langrijke zaak. Veel mensen hebben een goede ontspanning nodig. Na een week hard werken kunnen duizen den mensen de stad ontvluchten om daar weer krachten te vergaren voor de nieuwe week. Met de als maar stijgende kampeerprijzen dreigt het kamperen in ons land echter een rechte groepen zich kunnen permit teren. Dat achten wij een heel kwa lijke zaak. CLANDESTIENE SLACHTERS Vorige week zijn tegen twee clan destiene slachters fikse straffen ge- eist bij de Utrechtse arondissements- rechtbank en het Amsterdamse Hof. Nochtans werden de zelfde week in Drente nog verschillende lieden we gens het zelfde misdrijf aangehou den. Wat men zich in gemoede afvraagt, is hoe het mogelijk was, dat som mige lieden hun kwalijke praktijken zolang hebben kunnen uitvoeren zonder dat zij tegen de lamp liepen. De in Utrecht berechte Den H. was reeds in december 1963 met z'n clan destiene slachterijen begonnen en het is toch betreurenswaardig dat zo'n man niet eerder kon worden ge grepen. Tijdens deze rechtzitting kwam ook welhaast vast te staan dat op het platteland op kleine schaal over al kadaverslachtingen plaats hebben. De moeilijke bereikbaarheid van keurmeesters, vooral tijdens de weekends, zou dit in de hand wer ken. Dit laatste zal zeker een rol spelen, maar wij veronderstellen toch dat de meeste clandestiene slachtingen plaatsvinden om er veel geld aan te verdienen. Het is daar om goed, dat de justitie zeer streng optreedt tegen deze overtreders, die onze maatschappij meer in gevaar brengen dan menige misdadiger. RANK XEROX HEES DE NEDERLANDSE VLAG Vorige week woensdag hees Dr. Tipple, de verantwoordelijke man bij de Rank Xerox voor de uitbreidin gen van de fabrieken en kantoren, met een korte plechtigheid de vlag op de nieuwbouw van deze organi satie aan de Maasheseweg. Het hoog ste punt was namelijk bereikt. In een korte toespraak bracht deze En gelsman, die o.m. vergezeld was van de pers-chef van het concern en de heer Slevan, directeur te Venray, dank aan de arbeiders voor hun prestatie, die beantwoordde aan de verwachtingen, -bij de aanvang van dit miljoenen-project ^gesteld. De 120 werknemers van het aanemingsbe- drijf IBB kregen een gratificatie. Men maakt zich nu op om ook de afwerking van dit enorme complex bedrijfsgebouwen zo vlot mogelijk te doen verlopen, opdat de opening, die men gesteld heeft in het najaar van 1965 ook inderdaad op dat tijdstip kan gehouden worden. Vergissen we ons niet dan wil de Rank Xerox hier een spectaculair gebeuren van maken. Trouwens er zal meer spec taculairs te zien zijn de komende maanden, als machinerieën, persen e.d. geplaatst zullen worden. Er bestaan namelijk plannen een deel van deze machines op grote vrachtauto's rechtstreeks uit Enge land naar Nederland te brengen, zo dat hier zo weinig mogelijk monta gewerk verricht behoeft te worden. PIELHAESKE Traditiegetrouw heeft de Venrayse boorling, die op vastelaovendzondag geboren wordt, niet alleen de titel Piëlhaeske gekregen, maar zij ook de bezitster van het spaarbankboek je dat de Vastelaovesvereniging voor deze Piëlhaeskes gereserveerd heeft. Prins Christiaan I zal Catharina Johanna Petronella Hendriks op Jagershof 5 binnenkort persoonlijk gaan bezoeken en haar ouders het spaarbankboekje uitreiken. DE POLITIE MELDT: Het weekend zette in met een bin- binnenbrandje in cafetaria Thielen in de Grotestraat, waar de gehele kamer uitbrandde. De brandweer was vrij spoedig ter plaatse, wist de brand tegen te gaan, zonder dat de daaronder gelegen cafetaria water schade kreeg, wat de strop nog gro ter gemaakt zou hebben. Op die dag botsten op het kruis punt DeumesewegMidden Peelweg twee personenauto's tegen elkaar. Beide wagens werden zwaar bescha digd, terwijl een van de inzittenden naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Zondag werd in Oostrum een 8-ja- tig kind door een personenauto ge grepen op het moment dat het de Mgr. Hanssenstraat overstak. Het kind liep een lichte hersenschudding op en brak het sleutelbeen. De En gelse bestuurder van de wagen was dodelijk geschrokken. Maandag was er een aanrijding tussen een vrachtauto en een perso nenauto op de hoek Julianasingel Oude Oostrumseweg, waarbij weer de nodige materiële schade ont stond. Op de hoek Leeuwstraat Henseniusplein botste een bromfiet ser tegen een personenauto, waar bij beide voertuigen werden bescha digd en de bestuurder van de brom fiets een grote beenwonde opliep, Voor het overige is de Venrayse politie best tevreden over de afge lopen vastelaovend. Slechts enkele vechtpartijen werden gemeld daarbij was ingrijpen nodig om de verhitte gemoederen wat af te laten koelen. IN HET KORT Door de autorijscholen mogen de lesuren verhoogd worden met 35 ct. per lesuur. Maandagavond reed de 17-ja- rige bromfietser J. Smets uit Kessel- Eyk te Maasbree tegen een autobus, tengevolge waarvan hij direct werd gedood. Van 4 tot 19 juni wordt te Deurne een grote tentoonstelling ge houden onder het motto: „Paraat 65", uitgeschreven door het ministe rie van defensie. De prijzen zullen dit jaar met circa 41/z°/o stijgen verwacht minister Andriessen. Vorig jaar stegen de prijzen met gemiddeld 6 procent. Tijdens de carnavalsdagen te Helmond trok een club bejaarden in de optocht mee, luid zingend schreeuwend: „Van je hola, hela, dit is beter dan de „Dela". Ondanks het wintersweer en de kans dat dit nog zal aanhouden, kon men woensdag in Zandvoort aan het strand al gasten in de zon zien zit ten. Maak dat je er bij komt. Een chauffeur te Veendam werd veroordeeld tot 200,boete, waar van 100,voorwaardelijk met een proeftijd van 1 jaar en voorwaarde lijke ontzegging van de rijbevoegd heid voor 3 jaar, omdat hij zijn auto nog niet WA verzekerd had. De gemeente Venlo heeft opge houden lid tè zijn van de Ver. van Nederlandse gemeenten voor meenschappelijke filmkeuring. We gens de Duitse t.v. heeft dit geen zin meer. MA ATKLEERM AKERS - SHOW Voor de deelneming en be langstelling betuigen wij onze oprechte en welgemeende har telijke dank, bij he zo plotse ling overlijden en de begrafe nis van onze inniggeliefde echtgenoot, vader, opa, broer, zwager en neef PIERRE LITJENS A. Litjens-Schreurs kinderen en kleink. Venray, maart 1965 Hoebertweg 8 VERMIST tijdens de carnaval HERENRIJWIEL (Loco-star) groen. Gaarne bericht Dorpsstraat 20, Geysteren of Rijkspolitie Ven ray. Degene die per abuis maan dagavond in Hotel De Keizer verkeerde grijze overjas heeft meegenomen, wordt verzocht zich in verbinding te stellen met J. Fiers, Gerbrandy- straat 14, Venray. in de week van 25 febr. t.m. 3 maart GEBOREN: Mil Wilhelmina, Pr. Beatrixstr. 15 Vermast, Cornelia, Imkerstraat 4 Stiphout, Hubertus, Past. v.d. Gaet- straat 10. Janssen, Maria, Deurneseweg 42 Manders, Gertruda, Oranjestraat 14 van Gaal, Cornelis, Gerbrandystr. 10 van C'uijck, Yvonne, Molenhofweg Hendriks, Catharina, Jaegershofw. Weide, Ferdinand, Overloon Deters, Hendrikus, Puttenweg 30 Bonants, Johanna, Zuidsingel 23 Franssen, Bernardus, St. Ambrosius- straat 11 Kruijsen, Josephus, Grotestraat 3 Polman, Johanna, Esdoornstraat 2 OVERLEDEN: Wijnhoven, Martinus, 63 jr., uitgever te Venray. Vullings, Maria, wed. van' Jaspers, Theodorus, 87 jr., Bergen. Workel, Berendina, echtgenote van van Teeffelen, Louis, 65 jr., te En schede. Verberkt, Antonius, 69 jr., te Ber gen. ONDERTROUWD: van der Heijden, Anthonie, 27 jr., machinist te Nijmegen, Groene- straat 270* en Peeters, Maria, 19 jr., arbeidstherapeute te Venray, Pr. Margrietstraat 1. Kempen, Gerardus, 22 jr., planolo gisch onderzoeker te Oploo, Vrij- straat 1 en Rongen, Johanna, 21 jr. onderwijzeres te Venray, Van Broekhuizenstraat 27. GETROUWD: Verschueren, Wiro, 26 jr., kok te Venlo en Weijmans, Petronella, 23 jr., werkmeisje te Venray. Achten, Henricus, 21 jr., boekhouder te Broekhuizen en Smits, Elisa beth, 20 jr., te Venray. c Juwelier Horloger - Opticien GEVONDEN witte portemonnaie m. inhoud Schoolstraat 35 M. CUSTERS N.V. Machinefabriek en construe iiewerkplaafs ie Venray vraagt een mannelijke hulpkracht voor de loonadministratie luxe te worden, die alleen bevoor- den gehouden. De technische club van de R.K. Kleermakers Patroonsbond afd. Ven ray zal op maandag 8 maart deel- nemen aan de maatkleermakers j Venray. modeshow die te Eindhoven zal wor- Aanmelden ten kantore van de n.v. Maasheseweg 79, Venray telef. 1846 ofwel in de avonduren bij dhr Oudenhoven, O. Oostrumseweg 22, QTQ Wil degene die op 2 maart in Café In d'n Engel bij ver gissing een verkeerde overjas heeft meegenomen deze terug bezorgen bij H. Beurskens, Stevensbeekseweg 7, Overloon. Alle BABY-ARTIKELEN Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 GEVRAAGD WINKELMEISJE EBBERINK, Marktstraat GEVRAAGD WERKSTER voor 1 of 2 dagen in de week van Aarssen, Patersstraat. GEVRAAGD HULP IN DE HUISHOUDING voor halve dagen. Gehuwd geen bezwaar. P. Slits, Kempweg 5. GEVRAAGD ASPERGESTEKERS en TE KOOP PARTIJ BIGGEN J. Poels-Bouten, Weverselo, Tel. 04786-235. GEVRAAGD HUISHOUDSTER of MEISJE in gezin van 2 personen. Hulp aanwezig. Mevr. J. v. d. Griendt, Huize Sphagnun, Griendtsveen. GEVRAAGD JONGEN 16—17 JAAR voor lichte werkzaamheden 50,per week. A. Robben, Smakterweg 3. GEVRAAGD NET DAGMEISJE of WERKSTER voor enkele dagen S. Claassens, Grotestraat, 12. VOGELKOOIEN in alle soorten in Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 GEVRAAGD aspergestekers(sters) Tevens TE KOOP BINTJE eetaardappelen G. Janssen, Spurkterdijk 16, Boshuizen. GEVRAAGD aspergestekers(sters) A. Gerrits, St. Jozeflaan 60, Smakt. GEVRAAGD per 1 mei a.s. VASTE MEDEWERKER op gemengd bedrijf Moderne woning aanwezig. G. Dierkes, Vormtweg 5, Tol- lebeek N.O.P. Tel. 05277-408. GEVRAAGD aspergestekers(sters) L. v. d. Berg, Wanssumseweg 19, Oostrum. TE KOOP GEVRAAGD A. van Tilburg, Zwartwater Merselo, tel. 04786-284. TE KOOP GEVRAAGD I J. DRIESSEN - OIRLO Tel. 04787-504.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2