£1 RIAENS-ROYERS GYMNASTIEK S.V.V. NIEUWS S.V. MERSELO V.y. OOSTRUM Boerenkielen Arts-van Woerkum BILJARTEN DUIVENSPORT V.C.R00Y Hengelsport ZWEMMEN Boerenkielen Arts-van Woerkum JUDO DE MOLENWIEKERS ■Ik Natuurzuivere P O R T H U I VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 Uitslagen zondag 7 februari: Venray 1—R.K.D.E.V. 1 5—0 AmericaVenray 3 10 R.K.L.V.V. 2—Venray 5 2—0 Venray 6Tienray 2 21 Venray 7Hegelsom 3 33 Venray 1 heeft de vrij zondag be nut voor het spelen van een oefen wedstrijd tegen RKDEV uit Arcen. Het is een eenzijdig treffen ge worden, want met niet minder dan 50 werden de gasten verslagen. Ondanks het zwakke spel van de -Arcenaren kon het publiek toch vol op aan z'n trekken komen en wel vooral omdat er veelvuldig en getuige de uitslag goed werd ge schoten. In de beginfase van de wedstrijd wogen de partijen nog goed tegen elkaar op, aan beide zijden deden zich goede kansen voor, maar nog zonder resultaat. Na 20 min. spelen wa9 het de Venray-linksbinnen die de score opende: 10. Hoewel Ven ray nu stevig het heft in handen nam duurde het toch nog tot de 40e minuut eer de man aan het score bord weer werk kreeg. Het was we derom de Venray-linksbinnen die doelman van Boven kansloos paseer de: 2—0. Kort voor rust moest stopper Phi- lipsen wegens een blessure de strijd staken. In de tweede speelhelft was het Venrayse overwicht zo mogelijk nog groter. Na 8 min. spelen lag nr. 3 in de touwen, terwijl de Arcense doel man kort voor het einde nog twee maal de minder prettige taak had om de bal uit het net te halen. 50 was dus de eindstand, na een zeer vriendschappelijke en o.i. ook wel nuttige wedstrijd. De wedstrijd AmericaVenray 3 is voor de Venrayers niet zo bijzon der gelukkig verlopen, want ze kre gen een onverdiende 10 nederlaag te incasseren. Van meet af aan namen de SVV- ers met fris spel het heft in han den en hebben dit vrijwel de hele wedstrijd niet meer afgestaan. Dooi machteloosheid van de voorhoede ging de rust dubbelblank in; een voorsprong in ons voordeel van 2 of 30 heeft er zeker in gezeten. Na de thee bijna hetzelfde spelbeeld, totdat na 20 min. America met een ver schot verrassend de leiding nam. Hierna zakte Venray even iets te rug, maar al gauw wist de midden linie ,goed gesteund door de achter hoede, het middenveld te heroveren. Tot het laatste fluitsignaal bleven ze de America-veste bestoken, ech ter zonder resultaat. Venray 5 was te gast bij RKLVV 2 in Lottum. De Venrayers hebben zich tegen deze sterke koploper ge- duchtig geweerd, maar moesten toch met een kleine 20 nederlaag ge noegen nemen. Venray 6 speelde thuis tegen Tien ray 2 en wist na een goede wed strijd een 21 zege te behalen. Om de bovenste plaats ging het tussen Venray 7 en Hegelsom 3, die zondagmiddag de strijd aanbonden aan de Oostsingel. Het heeft de SVV-ers in deze wedstrijd beslist niet meegezeten. Mede door de zwakke leiding van de scheidsrech ter (twee buitenspel-doelpunten van Hegelsom) moest de winst worden gedeeld. De strijd om de bovenste plaats is door dit 3—3 gelijkspel nog helemaal open. Programma zondag 14 februari: Wanssum 1Venray 1 Venray 2—MVV 3 Venray 3—Geysteren Merselo 1Venray 4 Wittenhorst 4Venray 5 Venray 6Resia 2 uiI LI. I-UJ I i 2.30 u. 2.30 u. 2.30 u. 2.00 u. 12.00 u. 12.00 u. TOTO Heden donderdag inleveren toto nr. 25. Volgende week staan naast toto nr. 26 ook weer de goaltips op het programma. Toto-leden die bij de N.V. Inalfa werkzaam zijn, kunnen zich voor toto-aangelegenheden vervoegen bij de heer H. Eibers. Zondag j.l. waren de Molenwie- kers te gast bij Melderslo 2. In een aantrekkelijke wedstrijd kwamen de Molenwiekers met een 02 over winning uit de bus. In de eerste helft van de wed strijd bleven de partijen op gelijke voet 00. Na de thee namen de Molenwiekers het offensief in han den. Na een kwartier was het dan M. Strijbosch die de stand op 01 bracht. Na nog een kwartier ge speeld te hebben was het wederom M. Strijbosch die uit een penalty de stand en tevens de eindstand op 02 bracht. Molenwiekers 2 had Meerlo 3 op bezoek en behaalde na een matige wedstrijd een 4—3 overwinning. Vanaf 't begin nam men het heft in handen en rechtsbuiten Lateparissa zorgde al gauw voor 10. Maar door enkele fouten in de Molenwiekers- defensie wist Meerlo eerst door een hoekschop op gelijke hoogte te ko men en even later via hun links binnen zelfs een 12 voorsprong te nemen. Toch wist midvoor A. Vol- lenberg nog voor de rust voor de gelijkmaker te zorgen. Na de rust gingen de Molenwiekers meteen in het offensief en ondanks het feit dat men met 10 man moest spelen wist men Meerlo toch in de verdediging tedrukken. Paal en lat stonden ech ter succes in de weg. Bij een ogen schijnlijk ongevaarlijke Meerlo-aan- val schoot de linksbinnen op doel, waarna linksback H. van Helden de bal op ongelukkige wijze in eigen doel kopte: 23. Vanaf de aftrap nam linksbinnen Lormans de bal mee naar voren, maar z'n schot dat volgde werd door de lat gekeerd. Het bleek uitstel van executie, want even later had rechtshalf J. Barends meer succes. Vanaf ca. 30 meter schoot hij de bal over de Meerlo- doelman in het net 33. Men ging nu met alleman in de aanval en in de laatste minuut van het liksback H. van Helden die voor de winnen de treffer wist te zorgen: 43. Molenwiekers 3 was vrij. Onze benjamins moesten in Mel derslo 3 met 20 hun meerdere er kennen. Ze hadden het niet gemak kelijk. In de eerste helft konden ze gelijk houden: 00. In de tweede helft kwamen ze na een half uur spelen ongelukkig met 10 achter te staan. In het laatste kwartier werd het nog 20. Voor de programma's van a.s. zondag zie de opstellingen. In een wedstrijd waarin over het algemeen slecht gespeeld werd, heeft Merselo 1 zondagmiddag een 40 overwinning behaald op Oostrum 2. Herhaaldelijk liep de Merselose voorhoede in de buitenspelval. In de 10e minuut viel het eerste doelpunt door A. Arts. J. Verhaegh maakte er in de 23e minuut 20 van en di rect daarna was het wederom A. Arts die er 30 van maakte. Na de rust gaf het spel geen verbetering te zien. J. Verhaegh bracht ten slotte de eindstand op 40. Merselo 2 speelde tegen Griendts- veen 2 een wedstrijd waarin beide partijen goed aan elkaar gewaagd waren. Door enkele misverstanden in de Merselose verdediging was de stand na twintig minuten al 30 voor Griendtsveen. Door goed opbou wend spelde zorgde Merselo ervoor dat het spoedig 32 werd. Van bei de zijden werd er nog 1 doelpunt ge maakt zodat de eindstand 43 werd. Indien Merselo de schietkansen be ter benut had. zou de uitslag ten minste een gelijkspel gebracht heb ben. Programma zondag 14 februari: Merselo 1Venray 4 2 uur E.E.V. 1Merselo 3 2 uur Was het vorige week tegen Kessel een vriendschappelijke wedstrijd zondag j.l. was het weer een com petitiewedstrijden wel tegen Geyste ren. In het begin van de wedstrijd ging het allemaal nog niet zo best met Oostrum en er waren nogal eens misverstanden. Na ongeveer een kwartier wist Geysteren hiervan ge bruik te maken en het werd 10. Hierdoor werd Oostrum wakker ge schud en in het spel kwam nu meer verband. Het enige resultaat hiervan was een penalty vlak voor de rust, die echter werd gemist. Ook na de rust zagen we een enigszins sterker Oostrum. waarvan de voorhoede echter geen doelpun ten kon maken. Geysteren daaren tegen wist nog een tweede treffer te scoren, zodat de eindstand was: 20 voor Geysteren. Het moet gezegd worden, dat het spel van onze jon gens niet slecht is, maar we zouden graag wat meer „vuurwerk" in de voorhoede zien. Oosrtum 2 verloor op eigen ter rein met 04 van Merselo 1. Het was geen geweldige wedstrijd en we zijn dan ook van mening, dat Oostrum 2, als we eens terugzien op andere wedstrijden, het heel wat beter kan. ST. CHRISTOFFEL Zaterdag 20 februari wordt om 8 uur de jaarvergadering gehouden in de cantine van de Mindervalide- werkplaats. Het bestuur verwacht van de leden een trouwe opkomst. De wandelafadeling van St. Chris- toffel staat nu onder voorzitterschap van de heer A. Deykers, Stations weg 42, Venray. De heer Piet Jans sen heeft met zijn bestuur en leiders hier een prachtige afdeling van ge maakt. Na de heer Janssen heeft de heer Jacobs als voorzitter de wan delafdeling bestuurd, maar thans zal de heer Deykers zijn beste krachten aan deze afdeling geven. Het be stuur van St. Christoffel is hem hiervoor zeer dankbaar, te weten dat het in goede handen is. Voor 1965 is een verandering ge komen. De gang van zaken is nu als volgt: Iedereen die bij St. Chris toffel is kan ook bij de wandelafde ling komen. Alle tochten buiten Venray zijn gratis, dus geen busgeld en inleggeld meer betalen. Wel wordt nu per maand voor het eer ste en tweede kind van een gezin 1,voor de volgende 50 ct. be taald. Dit is over een heel jaar ge zien goedkoper dan voorheen met reisgeld en inleggeld. Dit is moge lijk geworden door samenwerking met alle wandelafdelingen van Ven ray. Liefhebbers kunnen zich op geven bij voorzitter, bestuurslid of leider en leidster. grote en kleine maten Zoals reeds bekend werd gemaakt worden de persoonlijke kampioen schappen niet in de competitie, maar in een aparte toernooi ver speeld. Toch is het wel vermeldens waard, de prestaties van enkele mooie prestaties te vermelden. De heer H. Willems O.B.K. pres teerde het nl. om al z'n partijen in winst om te zetten en ongeslagen te blijven. Ook bracht hij z'n gemid delde met 10 caramboles omhoog, het geen ook een prachtige prestatie is als men bedenkt dat men dit jaar op grotere biljarts speelde. Ook z'n clubgenoot H. Jacobs speelde zeer konstant en verloor slechts één par tij; ook zijn gemiddelde wist hij iets op te voeren. P. Vollenberg jr., die twee partijen verloor was wederom de grote man wat betreft stijging gemiddelde. Hij wist dit wederom maar liefst 53 ca ramboles omhoog te brengen en vormt op het ogenblik in Venray wel zeer duidelijk een klasse apart. Enkele spelers stegen nog iets, waarvan J. Lucassen met 9 wel het meest, zeer vele spelers daalden aanmerkelijk. In de B-klasse verloren M. Hoe- venaars Los Band, K. Raateland KOT, J. van Loon, Groene Laken, J. Barends KOT elk 2 partijen. J. van Loon Gr. Laken die o.i. 50 procent te laag is opgegeven wist aanmer kelijk te stijgen. Hopelijk ziet be treffende vereniging dit zelf ook in. Overige spelers verloren 3 of meer dere partijen. Ook hier op enkele uitzonderingen na aanmerkelijke dalingen van moyenne. Overigens dienen wij nog te ver melden dat Pommerans B niet met 38 zoals eerder werd vermeld, met 40 punten eindigde, hetgeen in de eindstand echter geen wijzi ging teweeg brengt. Prijsuitreiking Prijsuitreiking van afgelopen competitie is op zaterdag 13 februa ri 's avonds om 8 uur in Zaal Man- ders. Wij rekenen op alle biljart liefhebbers. Tevens worden hier de begindata van het toernooi om de persoonlijke titels bekend gemaakt. KAMPIOENSCHAPPEN IN DE C.C. Vitesse - kampioen 1. J. Bastiaans en Zn., Zw Venray 2. J. v. d. Horst, Dl Deurne 3. G. v. d. Sluys, Gd Deume Midfond-kampïoen: 1. J. Janssen, Veltum Zw Venray 2. J. Strijbosch, Vr Venray 3. H. Crooymans, Vr Venray. Fond-kampioen: 1. J. Janssen, Veltum, Zw Venray 2. idem 3. M. de Bruyn, Zw Venray Jonge Duiven-kampioen: 1. J. Peeters, Ow Wanssum 2. P. Hendriks, Zw Venray 3. H. Jacobs, Ow Wanssum 4. P. Bol, Ow Wanssum 5. A. Willems, Zw Venray Late jonge duiven kampioen: 1. P. Theeuwen, Ow, Wanssum 2. A. Willems, Zw Venray Generaal aangewezen kampioen oude duiven: Punten 1. J. Janssen, Veltum, Zw 21227 2. J. Aarts, Ow 17633 3. H. Crooymans 15571 Generaal onaangewezen kampioen oude duiven: 1. J. Janssen V., Zw 23976 2. H. Crooymans, Vr. 21929 3. J. Aarts Ow 21151 Generaal aangewezen kampioen jonge duiven: 1. A. Willems, Zw. 10040 2. H. Jacobs, Ow 8157 3. Peter, Ow 8012 Generaal onaangewezen kampioen jonge duiven: 1. J. Janssen V., Zw 15705 2. J. Verstegen en Zn. Zw. 15161 3. P. J. Cox, Ys 15065 Algemeen generaal aangewezen kampioen: 1. J. Janssen V., Zw. 24249 2. J. Aarts, Ow 23345 3. M. de Bruyn, Zw. 220609 Algemeen generaal onaangewezen kampioen: 1. P. en J. Janssen, Vr. 40030 2. H. Crooymans, Vr. 33902 3. Gebr. Rutten, Ow 31925 frisse King Pepermunt, het beste dagelijkse middel ter opwekking en verkwikking. Het 2e damesteam heeft er tegen U.V.S. uit Venlo niet veel van te recht gebracht. In het veld waren ze beslist niet de mindere, maar de services was enorm zwak. De set standen 2-15, 3-15 en 2-15 laten aan duidelijkheid niets te wensen over. Het 2e herenteam kreeg bezoek van de Tupos-reserves uit Baarlo. Met enthousiast en goed samenspel wérden de Tupos-mannen naar een 31 nederlaag gespeeld. In de eer ste set werd het 158 voor V.C. Rooy 2. De Venrayse volleyballers bouwden met een 15-10 2e setzege aan een overwinning, maar Tupos 2 kwam met 11-15 weer gevaarlijk te rug. V.C. Rooy 2 kan zich geen mis stappen meer veroorloven, want dan wordt de achterstand op Hovoc 1 wel erg groot. De vierde set was dan ook met 15-11 voor V.C. Rooy 2. Het 3e herenteam was op bezoek bij Lyceum 1. Na een prachtige par tij volleybal waren het de Lyceum mensen die met 3-1 aan het langste eind trokken. Het vierde herenteam speelde za terdagavond in Venlo tegen Valuas 3. Ondanks felle tegenstand moesten de V.C. Rooyers beide punten aan de Venlonaren laten. Met 3-1 kwam het einde aan deze wedstrijd waar in de jeugdige V.C. Rooy-ploeg weer eens heeft laten zien, dat ze zéér behoorlijk volleybal spelen. Het le herenteam was ook in Ven lo op bezoek en wel bij Valuas 2. Het is een enorm volleybalgevecht geweest, waarin voor ieder punt ge vochten moest worden en wat uit eindelijk met 2-3 door V.C. Rooy 1 werd gewonnen. De eerste set was met 1416 voor V.C. Rooy 1. Va luas 2 bracht met 15-12 en 16-14 de stand op 2-1. V.C. Rooy kwam in de 4e set zelfs met 13-11 achter te staan maar gaven zich niet gewonnen en won de set met 13-15. Stand 2-2. In de vijfde set gaf V.C. Rooy 1 Va luas 2 geen kans meer, wat met 5-15 wel duidelijk is. Twee zéér belang rijke punten na een prachtige over winning. Het le damesteam reisde zondag middag naar Cuyk om daar Cuvoc te bekampen. Met goed spel werd de Cuykse ploeg op de proef gesteld en zondehr al te grote moeite met 30 verslagen. De setstanden 7-15, 11-15 en 9-15 maken dit wel duidelijk. Evengoed een verdiende 3—0 zege. Stand bij de dames: Jong Sios 11 10 1 20 32-10 Were Di 11 9 2 18 29-15 V.C. Rooy 0 7 3 14 27-11 B.V.O. 11 6 5 12 24-19 Forto 11 4 7 8 14-25 Appa 10 3 7 6 16-25 Energo 11 3 8 6 12-29 Cuvoc 7 0 7 0 3-21 als vorige malen. Het A team won van de vijf partijen, twee partijen. M. Barentz won door Ushiro-jime. J. van zijn Goch zijn tegenstander klopte al gauw af door een Ude- garami. Eindstand 30-20 voor Horst. Het B-team verloor met 40-10. Hartevelt wist de eer te redden. Horst dacht al de volle winst bin nen te hebben, toen onze man in een houdgreep belandde. Op sluwe wijze wist Aad echter een ver wur ging aan te zetten, zodat niet hij, maar de Horstenaar afklopte. Onze tweede partij vond dinsdag al plaats. We kregen de teams van H. Essink op bezoek. Het A team kwam te staan tegen vier zwarte banders en een bruine band. Het werd 400 voor de bezoekers. M. Barentz wist de eer te redden door een gelijkspel. Het B-team deed het wat beter. Terwijn en van Gerven speelden ge lijk en Rijnaard9 won overtuigend van zijn twee graden hogere tegen stander met een vijftiende verwur ging. Eindstand 20-10 voor Eindho ven. A.s. dinsdag krijgen we het sterke Roermond op bezoek. Hoewel de uit slag niet moeilijk te voorspellen is, zullen onze jongens toch hun uiter ste best doen om deze zo goed mo gelijk te houden. Op 2 februari slaagden voor de blauwe band L. van Stokkum, H. In- gepas en J. van Goch. Hiervoor nog onze hartelijke gelukwensen. Leden van de H.S.V. De Roerdomp willen er wel aan denken dat de loopvergunningen voor de Maas op 1 jan. 1965 verlopen zijn. Tevens op geven voor aanvragen vergunning voor 2 hengels of snoekvergunning, (kosten bedragen 2.- bij vooruit betaling te voldoen). Aanvragen in dienen uiterlijk tot 15 maart, na die datum worden geen aanvragen meer aangenomen. Leden die verhuisd zijn moeten hun nieuwe adres opgeven. ZWEMCLUB SPIO Afgelopen maandag hield Spio 'n feestavond voor de oudere leden, die werd opgeluisterd door de aanwezig heid van Max Tailleur, eigenaar van de Doofpot in Amsterdam en be kend van radio en televisie. Hij wist alle aanwezigen met zijn kostelijke humor 2 uur lang zo te amuseren, dat de lachsalvo's door de zaal da verden. Een gedeelte van zijn pro gramma wordt heden vrijdag om Stand bij de heren: V.C. Rooy 13 12 1 24 38-6 Tupos 13 12 1 24 36-18 Flamingo's 12 10 2 20 32-16 V.C.H. 11 8 3 16 29-12 Con Brio 12 8 4 16 27-18 Valuas 2 13 6 7 12 25-25 U.V.S. 9 4 5 8 20-23 Sios 11 4 7 8 15-25 Advendo 14 4 10 8 22-37 Cialfo 2 11 3 8 6 13-28 Forto 13 2 11 4 17-36 Appa 14 1 13 2 11-41 Programma zaterdag: Heren: V.C. Rooy 2TVC 2 18.30 V.C. Rooy 3UVS 2 19.15 Lyceum 3—V.C. Rooy 4 16.45 Dames: ConcordiaV.C. Rooy 2 20.15 Zondag start in Venlo, Horst en Venray de jeugdcompetitie. Hieraan wordt door V.C. Rooy met vijf teams deelgenomen. Voor opstellingen etc. zie raambiljet. Het le dames- en herenteam zijn vrij. grote en kleine maten t Voor het eerst in de geschiedenis van de judosport wordt dit jaar in competitie gespeeld en wel in het district Z.O. Ned. Hierin komen 8 verenigingen uit, waaronder ook Venray. Zondag hadden we de eerste uit wedstrijd tegen Horst. Dat hiervan moeilijk is te winnen, bleek in het verleden al meermalen. Ons team bracht het er niet zo slecht vanaf kwart voor acht uitgezonden over Radio Zuid. Liefhebbers van zijn humor kunnen dan nog nagenieten. Het muzikale gedeelte van de avond werd verzorgd door de Flaming Stars die in een goed programma iedereen in de gelegenheid stelden de been tjes nog eens op de dansvloer te zet ten. Voorzitter 'J. Janssen kon door omstandigheden niet tijdig aanwe zig zijn en mocht slechts het laatste gedeelte van het programma mee maken. Hij dankte dhr. M. Tailleur namens alle aanwezigen voor de zeer geslaagde avond en nam afscheid met een van harte gemeend Sjalom. Mededeling: A.s. zaterdag vertrekken de kin deren vanaf het Henseniusplein: groep 1 om 5.15 uur (groen) groep 2 om 5.45. (rood) groep 3 om 6.15 uur (blauw) en Oirlo De grote belangstelling voor de zwemsport noodzaakt het bestuur voorlopig weer een algehele leden stop af te kondigen. Zodra er weer nieuwe leden kunnen worden aange nomen volgt hiervan bericht.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2