M.H.C.V. iMOrlW®. ug ff OttK Hooren Grotestraat 10 Nieuwjaarsrede van Venrays Burgemeester S.V.V. NIEUWS BASKETBAL V.C.ROOY S.Y. MERSEL0 S.V. LEUNEN DUIVENSPORT BILJARTEN DE MOLENWIEKERS GRANDIOZE IMMCIIE MlT Mooren li RIAENS ROYERS Waar legt een Burgemeester in zyn Nieuwjaarsrede de nadruk op, als hü in zijn jaaroverzicht zojuist verkondigd heeft dat het aan tal woningzoekenden in het afgelopen jaar met zegge en schrijve één is afgenomen en dat ondanks het feit, dat er praktisch iedere werkdag een woning in onze gemeente klaar kwam? Natuurlijk op de woningbouw. Niet dat men ontevreden moet zijn over wat vooral in de woningsector het afgelopen jaar gepresteerd is, maar wel feit is en blijft dat niet steeds alle mogelijkheden van de Venrayse aannemingsbedrijven voortdurend en ononderbroken benut worden. Burgemeester Mr .Custers formu leerde dan ook kort en bondig dat meer vrijheid en vlotheid voor pro vinciaal- en gemeentebestuur drin gend nodig is; dat het aanvragen en verkrijgen van rijksgoedkeuringen in de woningbouw een veel te lange en te moeilijke weg is en dat de sector premie- en ongesubsidieerde bouw in de verdrukking komt. Als sprekend voorbeeld noemde hij dat in 1964 slechts 20 rijksgoed keuringen voor deze sector zijn af gegeven, slechts een minimum van wat er nog ligt. Een der eerste programmapunten in het nieuwe jaar zal derhalve voor B. en W. zjjn voor deze in zich wel zeer trieste zaak de bij zondere aandacht te vragen van Ged. Staten en de Volkshuisves ting, opdat alle particuliere bou wers (waarvan verschillende hun aanvragen al hebben lopen sinds 1962) nu eindelijk aan hun trekken komen. ANDERE BOUKAKTIVITEIT Over de ander bouwaktiviteit was de Burgemeester tevreden. Hij kon dan ook wijzen op het kerkgebouw aan de Heide, het gemeenschapshuis in Leunen, het fabriekscomplex van de Rank Xerox, twee nieuwe gara ges .nieuwe bankgebouwen, enkele gymnastieklokalen, het cultureel centrum en de bouw van het bui tenbad. Maar daarmede is van de andere kant het wenslijstje nog niet af. Daarop staan immers nog de landbouwschool, de levensschool en de mater amabilisschool, de b.l.o., het binnenbad en uitbreidngen van verschillende fabrieksgebouwen. De Burgemeester wees er wel op dat er nu het centrumplan er eenmaal is een sterk groeiende de belangstelling en bedrijvigheid in de winkelsector is waar te ne men. SPORTVELDVOORZIENINGEN speciaal voor de kerkdorpen baart nog zorgen. Men zal pogen nog dit jaar daarmede te beginnen. Een ge lukkig idee noemde hij dat de sport clubs van Leunen, Veulen en Heide besloten hebben tot een gezamenlij ke oplossing. Al werd het niet uit drukkelijk uitgesproken dan kon men tussen de regels door horen dat een eventueel samengaan van andere kerkdorpen, de verwezenlij king van sportaccomodatie alleen maar zal vergemakkelijken. UITBREIDINGSPLANNEN zijn een ander onderdeel van het gemeentelijke beléid, dat veel zor gen vraagt. Is het centrumplan al een hele kluif, daarnaast vragen 15 onderdelenplannen om vaststelling en-of herziening. Daarbij komen dan nog: grondverwerving, onteigenin gen e.d. alsmede de opstelling en uitvoering voor wegen en openbare nutsvoorzieningsplannen. INDUSTRIALISATIE heeft in het afgelopen jaar veel stof doen opwaaien. De Burgemeester Geachte redaktie. B ijhet lezen van Peel en Maas van 22 januari j.l., waarover niets dan lof, heb ik mij geërgerd, dat U nog steeds de rubriek „Maak de kuip vol" moet plaatsen. Het is een schande voor de inwoners van Ven- ray, dat na al die maanden aktie dit bedrag er nog niet is. Persoonlijk heeft menigeen ondervonden en er zijn voorbeelden genoeg. Wat men soms jaren heeft moeten missen om dat men op een gegeven ogenblik bang was dat het een paar gulden ging kosten. Wat heeft men al niet voor bedragen uitgegeven als men met zijn gezin of kennissen op een zomerse dag hier of daar naar een zwemgelegenheid ging. Nu zit men op de 4,per persoon of dat het een onmogelijk kapitaal is. Hebben niet-meedoeners er eens aan ge dacht, dat zij medeschuldig zijn aan de dood door verdrinking van kind, man of vrouw, die anders vermoe delijk gered was, omdat de moge lijkheid er was geweest om in schoolverband en vrijwillig te leren zwemmen. Ook de kinderen en mensen van de kerkdorpen zullen leren zwem men. die bewijst al de deelname van de kerkdorpen aan Spio. Er zullen inderdaad mensen zijn voor wie 4,te veel is. Maar er zijn er le gio die zich zouden moeten schamen als ze niet een paar gulden meer gaven. Onder de laatste rubriek stond de opmars der Boerenbonden, met fantastische cijfers. Indien deze nu eens als voorbeeld 1 of een V van de winst ,voor dit doel gaven en de fabrikanten en instellingen ook eens een beetje in de kuip storten, dan zou deze aktie spoedig klaar zijn en kan heel de Venrayse bevol king in de winter en in de zomer zwemmen. Dan zullen beslist ook niet-meedoeners tegen kennissen en vrienden opscheppen over 't zwem bad van Venray. J. B. meent dat men aan het einde van dat bewogen jaar het volgende mag constateren: a. de Engels-Amerikaanse Rank- Xerox vestiging kan voor de werkgelegenheid van gemeente en streek een belangrijke rol spelen. b. Wederzijds overleg en informa tie tussen Venrayse industrieën en gemeentebestuur is nog meer noodzakelijk dan vroeger en zal dan ook in de toekomst meer plaats vinden en gegeven wor den. c. De pers is het duidelijk gemaakt dat de gemeente een industriali satiebeleid voert, waarbij eenzij digheid vermeden wordt en in de eerste plaats het toekomstig wel zijn van de gehele bevolking bevorderd wordt. d. De Kamer van Koophandel heeft Venray bezocht en daarbij een verrassende indruk gekregen van wat hier aan de orde is. Een ge volg hiervan is dat de leden van die Kamer een beter inzicht ge kregen hebben en dat b.v. de voorzitter hiervan in zijn nieuw jaarsrede de aandacht vroeg voor de industriële ontwikkeling van deze streek. e. De oorspronkelijke plannen van de staatssecretaris om Venray niet langer te doen delen in de gunsten, die een ontwikkelings kern geniet, zijn, dank zij protes ten van provincie en gemeente omgebogen naar nieuwe, hoop gevende perspectieven. GEMEENTEFINANCIëN vormen een ander punt, maar hier wordt nader op teruggekomen bij de behandeling van de begroting. Met een nieuwjaarswens aan alle inwoners van Venray begon de Bur gemeester zijn rede; met de wens dat 1965 een gezegend jaar zou zijn voor de gehele Venrayse gemeen schap besloot hij deze, waarin hij naast de hierboven genoémde pun ten ook nog enkele cijfers gaf, die wij elders publiceren onder de kop: Venrayse cijfers. CHURCHILL IN OVERLOON In de Helmondse Courant gaf de journalist Leo van Gulik een korte herinneringsschets van wijlen Sir Winston Churchill waarbij hij o.m. schrijft: De naam van Winston Churchill zal onverbrekelijk verbonden blij ven met de laatste wereldoorlog, toen hij de geallieerden naar de overwinning leidde. Het bezoek van deze grote oorlogsleider aan de pro vincie Brabant had dan ook plaats in het late najaar van het oorlogs jaar 1944, toen hij in gezelschap van generaal Eisenhower en veldmaar schalk Montgommery een bezoek bracht aan het slagveld bij Over- loon. Winston liet zich haarfijn het verloop van de zware strijd uitleg gen. Hij nam geen genoegen met al gemeenheden, maar wenste heel nauwkeurig het hoe en waarom te weten, hetgeen zijn voorlichters (ho ge geallieerde officieren, die de tankslag overigens niet hadden bij gewoond) nogal eens voor proble men plaatsten. Zoals bekend begon de tankslag in de nacht van 26 op 27 september 1944. De 7e Amerikaanse tankdivisie aangevoerd door generaal-majoor Robert William Hasbrouck, nam het op tegen de sterke en in veel betere positie verkerende 107e pantser-bri gade onder Oberst Walther, een be faamde officier van de Duitse lucht macht, die op het ogenblik in de oost-zone van Duitsland verblijft. De Amerikanen kregen lik op stuk. Pas toen in de tweede fase van de 3e Britse infanterie-divisie, onder generaal-majoor L. G. Whistier, de Amerikanen kwamen steunen, bra ken de geallieerden door de Duitse linies heen. Dat was op 16 oktober 1944. Oberst Walther "was tijdens die slotfase door Hitier teruggeroepen om mee te helpen aan de voorberei ding voor de slag in de Ardennen? Winston Churchill bezocht de om geving van Overloon (en Venray?) informeel. Er waren (wonderlijk ge noeg) geen persmensen aanwezig. De Britse voorlichtingsdienst had de trip van de Engelse oorlogsleider meesterlijk weten te camoufleren. Na afloop vertrok het hoge gezel schap naar Eindhoven. Uitslagen zondag 24 januari: Venray 2—E.H.C. 2 3—1 D.I.S. 1—Venray 3 3—1 Venray 4Oostrum 2 50 Tienray 2Venray 5 01 Venray 6—R.K.D.E.V. 3 7—2 Melderslo 3Venray 7 33 De wedstrijd Tiglieja 1Venray 1 werd uitgesteld en wordt nu a.s. zondag 31 januari gespeeld. Ondanks het zeer slechte weer gingen alle overige competitiewed strijden door. Voor Venray 2 betekende dit een ontmoeting met koploper E.H.C. 2. Met veel genoegen hebben we deze wedstrijd gevolgd. De mannen van de Emma-Hoensbroek-Combinatie mogen dan technisch wat begaafder hebben gespeeld, maar door het enorme enthousiasme wat onze re serves weten op te brengen behaal den ze een volkomen verdiende 31 zege op de gasten. In de eerste speelhelft wogen de partijen goed tegen elkaar. De aan vallen van E.H.C. waren iets veel- vuldiger, doch strandden op de goed-spelende Venray-verdediging, zodat deze tijdig in de kiem werden gesmoord. De Venray-aanvallen daarentegen waren zeer gevaarlijk; er deden zich goede scoringskansen voor, maar de afwerking liet nog te wensen over, hoewel erbij gezegd dient te worden dat de E.H.C.-doel- man enkele malen al zijn krachten moest samenbundelen om zijn doel voor doorboring te behoeden. In de tweede speelhelft werd aan weerszijden fel gestreden. Het eer ste succes was voor Venray door linksbuiten Math. Hermans, die op rechts een hoekschop nam en hier uit de bal ineens in doel liet belan den: 10. Lang hebben de rood-wit ten hier geen plezier van gehad, want 5 min. later werd binnen het beruchte gebied de bal met de hand gespeeld, hetgeen de overigens zwak leidende scheidsrechter Cox niet ontging. De E.H.C.-rechtshalf vol trok het vonnis feilloos: 11. Deze tegenvaller werd door de Venray ers prachtig opgevangen. Men bleef niet bij de paken neer zitten, doch met een aansporing hier en een schouderklopje daar, trokken ze opnieuw ten aanval en niet zonder succes. P. Vollenberg rondde een solorush af met een prachtig doelpunt en weer had Venray de leiding: 21. Dezelfde "speler was de gangmaker van het derde doelpunt. Met een simpele schijnbeweging wist hij zich van zijn bewakers te ontdoen en lanceerde rechtsbuiten Jacobs, die via onder kant lat hard inschoot: 31. Met deze stand kwam het einde van deze goede wedstrijd, die voor onze reserves een verdiende over winning opleverde. Venray 3 was te gast bij D.I.S. 1. Al na 5 minuten spelen keken de Venrayers tegen een 10 achter stand aan door misgrijpen van onze doelman. Deze stand bleef on danks een licht veldoverwicht van de SW-ers tot enkele minuten voor rust ongewijzigd. Toen werd het tegen de verhouding in 20. Na rust was Venray weer het meest in de aanval; dit leidde dan ook tot een tegengoal door G. van Houdt. Was onze voorhoede een beetje zui niger met de kansen omgesprongen, dan zouden er ongetwijfeld meer doelpunten zijn gekomen, maar zij speelden te onsamenhangend. Toen DIS 10 min. voor het einde voor de derde maal de bal in de touwen joeg was de strijd beslist. Venray 4 ontving bezoek van de Oostrum-reserves. In de eerste speelhelft wisten de Venrayers uit de talrijke kansen tweemaal te doel punten. In de tweede speelhelft werd er door de SVV-ers nog drie maal gescoord, zodat dit oneven wichtig treffen eindigde in een 50 zege voor Venray 4. De grote held van de dag was Venray 5. Zij speelden in een uit wedstrijd tegen Tienray 2. Het werd een harde wedstrijd, waarin maar liefst drie spelers een blessure op liepen. Toch wist deze jeugdige ploeg zich staande te houden en de wedstrijd met 01 te winnen door een doelpunt van P. Berkers. Venray 6 wist de positie op de ranglijst weer te verbeteren door RKDEV 3 een fikse 72 nederlaag toe te brengen. De lachende derde zal Venray 5 wel zijn. Ook Venray 7 bracht het er goed af door in Melderslo' op het derde elftal van die naam een 33 ge lijkspel te behalen. Onze benjamins doen het maar wat goed. Programma zondag 31 januari: Tiglieja 1Venray 1 2.30 uur Venray 2De Ster 2 2.30 uur D.I.S. 1Venray 3 (beker) 2.30 uur E.W.C. 3—Veriray 7 12.00 uur Zondag j.l. behaalden de Molen- wiekers in een zeer matige wed strijd een 32 overwinning op Se- venum 2. Over het algemeen waren de Molenwiekers voor de rust de mindere. Binnen een half uur ston den ze dan ook met 0—2 achter. Maar 't was rechtshalf H. Vollen- berg, die een tiental minuten voor rust de stand op 12 bracht. Na de thee gingen de blauwwitten iets meer in het offensief. Het was dan ook linshalf Kiriwenni die de stand op gelijke voet bracht: 22. Wat Sevenum 2 ook probeerde, het baatte niet. Het was tenslotte rechts buiten L. Jenneskens, die uit een voorzet de bal keihard inkopte en dat betekende tevens de eindstand: 32. Molenwiekers 2 behaalde een 05 zege in Meterik 4. Voor de goals zorgden J. Straatman lx, G. Lor- mans 2x en W. Janssen 2x. Molenwiekers 3 was vrij. Molenwiekers 4 kwam met een 23 overwinning van E.W.C. thuis. Hier zorgden voor de doelpunten: G. Relouw lx, M. Siebers lx en Schorrenberg. Voor het programma van a.s. zon dag zie de opstellingen. Tantalus 2B.I.C. 1 De verwachte overwinning in de naar schoonmaakmiddelen ruikende Philips Jubileumhal werd zonder al te veel moeite behaald. Behalve uitstekend verlicht, iets waarvoor Philips wel borg zal staan, is deze hal enorm groot, vooral in vergelijking met de zaal waarin we gewoonlijk spelen maakt deze een geweldige indruk. Aanvankelijk boden de Tantalus- spelers geduchte tegenstand. En de heel matig fluitende scheidsrechters hadden de grootste moeite 't spel in handen te houden. Maar na on geveer tien minuten spelen beheers te B.I.C. het spel volkomen. De ge hele tweede speelhelft continueerde ze ditzelfde spel. De verdedigng die B.I.C. nu gebruikte bestond uit een ruit-opstelling van vier spelers, terwijl de vijfde man een vrije spe ler was voor de „break-out", welke deze wedstrijd herhaalde malen met succes werd toegepast. Het normaal gebruikte verdedigingssysteem van B.I.C. is de zgn. zone-verdediging, waarbij spelers zich in een soort pa rabool voor de korf opstellen, maar waarbij een flitsende aanval niet zo gemakkelijk is. De grote veldmeerderheid van B.I.C. was voor sommige Tantalus- lieden blijkbaar een gelegenheid om zich te buiten te gaan aan tal van flauwiteiten, welke op een basket- ballveld zeker niet thuis horen. De scheidsrechters schoten wat hun optreden tegen deze lieden be treft schromelijk tekort. Dat B.I.C. het slechts, tenminste relatief ge sproken, tot een eindstand van 61-15 bracht was te wijten aan een nogal onnauwkeurig schieten. Al met al was deze wedstrijd een eenvoudige routinepartij, maar daarom nog ze ker niet onbelangrijk. Het 4e herenteam ontving zater dagavond bezoek van Hovoc 5 uit Horst. Het is een zeer behoorlijke partij volleybal geworden, waarin de Horstenaren zich de sterksten toonden. Felle tegenstand van de jeugdige V.C. Rooy-ploeg, maar Ho voc 5 dat nog goede kampioens kansen heeft, liet V.C. Rooy 4 geen enkel punt, met 03 wonnen ze de wedstrijd. Het 2e herenteam was zondagmid dag op bezoek bij V.C.T. 1 in Tege- len. Door daar gelijk te spelen (2-2) ktvam V.C. Rooy 2 twee punten achter te staan op Hovoc 1 uit Horst. Kanden voor V.C. Rooy 2 zijn nog volop aanwezig, maar ver dere verliespunten kunnen de V.C. Rooy-reserves zich niet meer ver oorloven. Het le herenteam heeft z'n eerste nederlaag te pakken van dit seizoen. Zondagmiddag leden de V.C. Rooy- heren in Maasbree tegen het Baar- lose Tupos een onverdiende 32 ne derlaag. Tupos nam de le set voor hun rekening. V.C. Rooy bracht de 2é en 3e set op hun naam. Tupos kwam weer op gelijke hoogte door dd 4e set te winnen. De 5e set moest de beslissing brengen; tot 11-11 gin gen de partijen gelijk op, maar en kele rare beslissingen van de scheidsrechter bracht de cadans uit de V.C. Rooy-ploeg, waarvan Tupos met 15-11 profiteerde. De stand bij de heren promotie klasse: 11 10 1 10 9 1 10 8 2 10 10 12 9 10 V.C. Rooy Tupos Flamingo's V.C.H. Con Brio Valuas 2 U.V.S. Sios Cialfo 2 Advendo Forto Appa 1 11 32-4 27-14 26-15 26-12 21-17 23-22 16-17 15-22 11-22 19-32 16-30 10-35 Voor de dames ging de vastgestel de wedstrijd Forto 1V.C. Rooy 1 op het laatste moment niet door. De stand bij de dames promotie klasse: Jong Sios 9 8 1 16 26-8 Were-Di 10 8 2 16 26-15 V.C. Rooy 8 6 2 12 22-8 B.V.O. 10 5 5 10 21-19 Appa 8 -3 5 6 14-19 Forto 9 3 6 6 11-22 Energo 10 3 7 6 12-26 Cuvoc 6 0 6 0 3-18 Programma dames: 30-1 V.C. Rooy 1Jong Sios 19.00 Heren: 30-1 V.C. Rooy 1—Appa 1 20.00 In een druilerige regen bond Merselo 1 zondag de strijd aan te gen Wittenhorst 3. Door allerlei om standigheden begon de wedstrijd een half uur te laat. Al spoedig na de aftrap door Merselo kwam het Horster doel in een bekelmmende positie; het kwam zelfs al tot een doelpunt dat echter afgekeurd werd. Merselo trok fel ten aanval en de oianjehemden kwamen onder flin ke druk te staan. Horst had intus sen echter ook niet stilgezeten; zij mochten een vrije trap nemen en het was Duyf die er meteen een doel punt van maakte. Merselo deed er een schepje boven op en het was in de 23e minuut dat J. Arts een aan val op rechts afqondde met een welgemikte schuiver die voor de Horster doelman kansloos in het net verdween. Met de stand 1-1 ging de rust in. Na de rust speelde Wittenhorst vooral verdedigend, terwijl Merselo sterk aanvallend speelde. Een enke le keer kwam er een tegenaanval maar de Merselose verdediging wist goed op te ruimen. Na 32 minuten spelen liep de Horster doelman meer dan 4 passen met de bal en Merselo mocht een indirecte vrije trap nemen. J. Arts plaatste de bal naar J. Poels die ervoor zorgde dat de bal met een hard schot in het doel belandde. Daarna kwam de stand op 21. Hierna kwam Horst sterk opzetten, maar zonder resul taat. Het leek er zelfs op dat Mer- rnmm Nu niet aarzelen. Profiteer nü van de unieke Inruilmogelijkheld. U weet dat uw oude wasmachine de oorzaak Is van een lange, vermoeiende wasdag. Maar,... dit Is de oplossing: Een prachtige, ultramoderne Ruton wasmachine voor ül. Want wij geven u in ieder geval f 200.- terug voor uw oude was machine; ongeacht bouwjaar, rnerk en conditie. De praktische Ruton wast voor u. Snel en veilig. Ruim 4 kg (droog) wasgoed gewassen, 5x gespoeld en druipdroog in een knop- omdraal! En... de Ruton vraagt maar 40 x 60 cm vloeroppervlak! NU SNEL HANDELEN! Bedenk dat onze voorraad be perkt is en dat wij dit aanbod slechts tijdelijk kunnen doen. Profiteer dus NU van deze voor delige aanbieding. P O R T H u l VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 selo er 31 van zou maken; een zeer goed schot ging echter rake lings langs de paal. Merselo won verdiend en Wittenhorst kreeg de eerste nederlaag in dit seizoen te incasseren. Het was een sportieve wedstrijd die onder goede leiding stond. De wedstrijd Merselo 2Kronen berg 2 was voor Merselo de wed strijd van de gemiste kansen. Voor de rust was Merselo sterk in het overwicht; tot doelpunten kwam 't echter niet. Met een ruststand van 01 verloor Merselo deze wedstrijd met de ietwat geflatteerde eind stand 04. Programma zondag 31 januari: Hegelsom 2Merselo 1 2.00 u. Wittenhorst 5Merselo 2 12.00 u. Merselo 3Meterik 4 12.00 u. Uitslag zondag 24 januari: Leunen 2Merselo 3 72 Programma zaterdag: Meerlo ALeunen A 3.00 vertrek 2 uur DIS BLeunen B 3.00 vertrek 2.15 uur Zondag: Leunen 1Melderslo 2 2.00 America 3Leunen 2 12.00 Vertrek 11.30 uur Leunen 3Griendtsveen 2 12.00 A.s. maandag 1 februari van 57 uur bijeenkomst van de C-jeugd (10-12 jaar) in clublokaal Kusters, waar enige spelletjes, o.a. kienen, worden gespeeld, waaraan prijzen verbonden zijn. P.D.V. DE ZWALUW A.s. maandag 1 februari jaarverga dering in ons verenigingslokaal. De leden worden er op attent gemaakt, dat deze boeteplichtig is. Afmelden uitsluitend bij bestuursleden. Aan vang 8 uur. Komt op tijd! Controleer klokken e.d. Materiaal hiervoor kan op deze vergadering besteld worden. Zondagavond24 jan. werden de slotpartijen in de eindstrijd 2e klas se KNVB gespeeld. Na 3 dagen sportieve strijd gingen Jacobs en Poos in een nek-aan-nek-race naai de eindstreep. Uit de finale-partij kwam Jacobs als kampioen uit de bus, proficiat. J. Sommers promo veerde met een pracht gemiddelde van 5.29 naar de le klasse. De stand luidt hier: pnt. gem. 1. L. Jacobs V.O.P. (kamp.) 12 4.83 2. J. Poos, Oeffeit 10 4.73 3. J. Somers, Cuyck (prom.) 6 5.29 4. De Lange 6 4.48 5. J. Litjens, Boxmeer 6 4.42 6. P. Linders V.O.P. 2 3.84 7. Deenen 0 2.74 Hoewel we ons momenteel in een hockeyloos tussenstadium bevinden, is er toch wel verenigingsnieuws, dat weliswaar niet de sportpresta ties maar het a.s. carnavalsgebeuren betreft. M.H.C.V. organiseert op 6 febr. weer haar traditionele hockey-bal, het bal dat uiteraard in het teken van de carnaval staat. Het is voor ieder, die eens od dit bal was, over bodig te zeggen hoe gezellig het daar wel was. We hopen dat de stijgende lijn in de costumering zich voort zet, hoewel dit bijna niet meer mo gelijk is. Kaartverkoop uitsluitend in ver verkoop bij Verheugen (persé niet aan de zaal) vrijdag 29 januari van 20.00-22.00 uur. Op 7 februari (wel een ongeluk kige dag) zal MHCV de competitie weer voortzetten. De heren in Maas tricht en de dames thuis tegen Hel mond. Op carnavalszondag zal een car navaleske wedstrijd worden gespeeld. Onze beide ereleden hebben toege zegd de scehidsrechtersfluit te wil len bespelen. Opgave voor deelname aan dit gebeuren bij J. Ariaens voor 21 februari a.s.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 10