Camp& Pluimveehouderij wacht moeilijke tijd consumptiepatroon zal snel wisselen Burgerlijke Stand DUIVENSPORT voor een goed boek Dr. Vercauteren Hartelijk dank stierkalveren HERVORMDE GEMEENTE Zondag 17 januari is de dienst weer in de Hervormde Kerk te Blitterswijck, aanvang half elf. Pre dikant is de weleerw. heer Keers. CONGREGATIE Zondag 17 januari a.s. congregatie voor de jongeren in „Jerusalem". Er zullen deze keer geen kaarten wor den rondgestuurd. Wij hopen dat al le leden toch aanwezig zullen zijn. CONCERT EN TONEEL TE OOSTRUM Harmonie „Sub Matris Tutela' o.l.v. J. Verstegen, presenteert op zondag 17 jan. en maandag 18 jan. haar jaarlijks winterconcert, tradi tiegetrouw m.m.v. de steeds weer met zoveel succes optredende To neelgroep De Vlasbloem onder re gie van A. Rongen. Aanvang beide avonden 19.00 uur. De maandagavond zal hoofdzake lijk gereserveerd zijn voor dona teurs, ereleden en verdere genodig den. Programma concert: Mars der me dici; Oude kermistafereeltjes; Hoch- zeit der Winde; Semper Fidelis. Toneel: „Hoeraeen drieling!" een klucht van het zuiverste water door Dick van Maasland. INBRAAK SNEL OPGELOST Binnen twaalf uur heeft de Ven- rayse politie met een speurhond een inbraak opgehelderd. In de nacht van zaterdag op zon dag werd er ingebroken in de kan tine en kantoren van Aannemigsbe- drijf J. P. A. Nelissen aan de Sta tionsweg. Er werd een bedrag van 500 gulden meegenomen. Bovendien vernielden de inbrekers een gedeel te van de inventaris. De schade be droeg eveneens 500 gulden. Reeds zondagavond kon de politie de 21- jarige Van R. uit Venray en de eveneens 21-jarige J. S. uit Nijme gen aanhouden. Do boido mannen hadden nog niets van de buit ver bruikt. VELUWE HUNT WEDEROM TE VENRAY De deelnemers aan de hunt van zaterdag j.l. hebben genoten van de prachtige jachtrit uitgezet door de heer J. Lucassen in opdracht van de Field Master dhr. Burgman in de omgeving van de Boshuizer en Geysterse bossen. De meet en eerste run was nabij Pelzer op de Boshui zen terwijl de kill in het Oostrums veld plaats vond. De meute, een 28 tal prachtige honden van de Veluwe Hunt uit Tilburg, had. wegens de wind veel moeite het nat gemaakte vossen- mestspoor te volgen, maar alle runs hadden toch dat effect wat verwacht werd. Niet voor een der amazones, welke reeds in de eerste run bij een niet aangegeven slootje kwam te vallen en hoewel de verwondingen niet ernstig warén, niet verder kon gaan. Ook hadden enkele toeschouwsters minder prettige herinneringen aan deze hunt omdat zij met hun wagen strandden in het mulle zand van de Boshuizer bergen. Het slot was meer dan verrassend voor de toeschouwers toen zij de meute de beloning zagen verslinden, een beloning welke meer dan ver diend was. VOOR ALLE RIJBEWIJZEN NAAR autorijschool 'J<msen I angstraat 23 - Over ic-onseweg 18 Venray - Telefoon 04780-1351 Ons nieuwe telefoonnummer: 16 0 0 EEN ZILVEREN POLITIEMAN Dinsdag a.s. zal de wachtmeester le klas Jan van de Leeuw zijn 25- jarig dienstjubileum bij de Rijks politie herdenken. Al is hij op dit moment buiten dienst wegens ziekte, toch herdenkt hij a.s. dinsdag de dag dat hij 25 jaar geleden bij de Rijkspolitie te Stramproy kwam en na op enkele posten en groepen te zijn geweest te Venray benoemd werd. Hier was hij eerst ingedeeld bij de groep Venray en heeft daar een werkzaam aan deel gehad in de bestrijding van stropersaktiviteiten. Dat de jagers hem voor zijn diensten dankbaar waren werd wel bewezen doordat hij van de Stichting Venray's Jachtbelang een hond cadeau kreeg. Toen de post te Ysselsteyn vrij kwam werd v. d. Leeuw gevraagd deze post te bezetten en dat heeft hij gedaan .dikwijls onder de meest moeilijke omstandigheden. Hij kreeg ■hier met er© naam van de „sheriff" van de Peel. Vredepéel en Yssel steyn dat grote gebied werden door deze humane politieman met takt beheerd. Voor de bevolking stond deze politieman klaar met raad en daad. Maar niet alleen door de bevol king zelf werd Jan op de handen ge dragen, ook door de vele woonwa genbewoners .waarvoor hij steeds klaar stond of het nu voor kinder bijslag was ,voor A.O.W., voor on dersteuning of voor welke moeilijk heden ook. De politiehondenvereniging „Mijn hond is mijn vriend" heeft aan van de Leeuw een goede voorzitter en de vereniging voor dierenbescherming een goed bestuurslid. Dinsdagavond van 79 uur is in Zaal Bos gelegenheid om de jubila ris te feliciteren en hem te danken voor de wijze waarop hij steeds spe ciaal voor de bewoners van Yssel steyn zijn plicht deed en doet. De pluimveehouders hebben het moeilijk, dat is de conclusie die men trekken kan uit vele gesprekken met pluimveehouders. Men praat over risico-spreiding, maar dat is geen eenvoudige zaak. Spreiding van het risico is op zekere hoogte alleen mogelijk wanneer er tussen de betrokkenen een behoorlijk be grip is voor eikaars moeilijkheden. Het risico kan men verder afwen telen door aan coöperaties en/of particuliere zaken een zekere „pre mie" te betalen voor een prijszeker- heid, welke premie dan daarin be staat dat men een iets lagere prijs voor het ei krijgt dan men zou mo gen verwachten. Maar een grotere solidariteit en samenwerking in de leghorn-houderij kan er misschien toe leiden niet dat de prijzen ho ger worden maar dat er minder prijsschommelingen zullen optreden. De prijsschommelingen vormen voor de pluimveehouder de grote risico's. Was de prijs per kilogram eieren in augustus van het vorig jaar nog 1,30, in november was de prijs gestegen tot 2,om nu in januari weer gedaald te zijn tot 1.60. Ideaal zou dus zijn als men een wat stabielere prijs voor het ei zou kunnen krijgen. Maar opnieuw blijkt dat het bereiken van zulk een vaste prijs enorm veel moeilijkheden met zich brengt. Het aanbod beper ken is een schone theoretische vlie ger die nooit opgaat .Via de Euro- markt behoeft men geen prijsbin dingen te verwachten. Produktie be perken, waardoor de prijs van het ei zou stijgen? Grootwinkelbedrijven (voprname afnemers) zouden het niet slikken en zelf gaan produceren. De producent een groter deel van de verkoopprijs geven? Men ziet ook hierin geen heil, eenvoudigweg omdat de tussenhan del toch al niet veel verdient aan het ei. Het ei zelf rechtstreeks aan de huisvrouw verkopen, zodat de producent dichter bij de consument komt? Het zou enorme investeringen vergen, waardoor de producent er nog niet beter van werd. Op kon- trakt produceren? Verdien je iets misschien als de prijzen slecht zijn, maar niet als de prijzen hoog komen te liggen. Van welke kant men de zaak ook bekijkt, steeds komt het erop neer, dat het een netelige, zo niet onmo gelijke taak is om de prijsschomme lingen zo te stabiliseren zodat de risico's geringer worden voor de pluimveehouder. In ieder geval kunnen de pluim veehouders zeker eind 1965 rekenen op een goede prijs, zo is de ver wachting. Veel oude leghennen wor den verkocht en dat betekent dat 't aanbod zal verminderen. Misschien is dat een stimulans voor de pluim veehouders om vol te houden, want als te veel pluimveehouders zouden, gaan lopen komt hij er na 1967, wan neer de verordening op de pluim veehouderij in Euromarkt-verband van kracht wordt, niet meer aan te pas. Het zal namelijk na die datum voor de Nederlandse pluimveehou ders bepaald moeilijk worden in de E.E.G. De gang van zaken na de tot standkoming van het Verdrag van Rome, wijst hier al op. De strijd om allerlei invoerrech ten afgeschaft te krijgen en de strijd tegen de bescherming van de pluim veehouderij in landen als Frankrijk, Italië en Duitsland waardoor Neder land in ongunstige positie kwam. En uit alles bleek dat de grote landen heel wat brutaler zijn in het niet nakomen van afspraken dan het misschien veel te nette Nederland en ook veel machtiger om hun eigen positie te verbeteren. Een sterk voorbeeld: Er is nog steeds een stempelplicht, die in wezen goed is, maar door reclame bijv. in Duits land voor de Nederlandse producen ten nadelig is. Wat zegt men name lijk in Duitsland: het niet-gestem- pelde ei is verser en daarom beter van kwaliteit. Nu is er een spran keitje hoop dat de stempelplicht zal verdwijnen, waardoor Nederland weer op gelijke voet zou komen te staan met de Duitse producent. Maar in Duitsland proberen de standsorganisaties er bij de regering door te drijven dat tegen die tijd als de stempelplicht dus vervallen is alleen het allerverste ei gestem peld mag worden. Dan zijn de zaken dus omgedraaid en is er weer extra reclame voor het Duitse ei en extra moeilijkheden voor de Nederlandse export. Bovendien wordt de produktie in landen als Italië, Duitsland en en Frankrijk steeds groter. Momen teel is het zelfs al zo dat de EEG- landen voor 77 percent in eigen be hoeften voorzien. Theoretisch is het dus zo dat het zou kunnen voorko men, dat op een gegeven moment zelfs Duitse producenten naar Ne derland zouden kunnen exporteren. De export-positie van Nederland staat zeker niet zo sterk als jaren geleden en daarom is het zaak dat de bedrijven zo efficiënt mogelijk gaan werken. Kleinere bedrijven werken in-efficiënt en daarom is het gelukkig dat in Brabant het aantal bedrijven in drie jaar tijds gedaald is met 23 percent. Dat per centage is gevormd vooral door te ruggang in de kleine bedrijven. Het aantal bedrijven vanaf vierhonderd kippen steeg zelfs en dat geeft hoop op een efficiëntere bedrijfsvoering. Wat de efficiëntie betreft, er zijn misschien deze maand besprekingen over een te stichten landelijke vak technische organisatie voor pluim veehouders. Zo'n landelijke vak technische organisatie kan veel gaan doen voor de pluimveehouders. Er kan een eigen standpunt bepaald worden, een eigen beleidslijn, waar door men zowel naar boven als naar onder sterker kan staan. WELVAART - WAARHEEN? De algemene verwachting is dat ook in dit jaar de welvaart verder zal opmarcheren. Slechts over het tempo lopen de meningen uiteen. Dit betekent dat steeds grotere groe pen van consumenten zich aanschaf fingen zullen kunnen veroorloven, die voorheen voor daartoe uitverko renen waren gereserveerd. Welke invloed zal dit hebben op ons ge hele maatschappelijke patroon? Elke samenleving wordt gekleurd door de onderscheiding. In een stad met allemaal eenvormige huizen zouden wij niet graag leven. Wij kleden ons verschillend en geven ons geld uit in verschillende rich tingen. Een belangrijk verschil ii hetgeen wij kunnen kopen, doen en laten wordt veroorzaakt door inko mensverschillen. Die verschillen. Die verschillen zullen afnemen naarma te de verbruiksmogelijkheden stij gen. Over die stijging van de con sumptie lopen de meningen uiteen, maar in brede kringen wordt aan genomen dat met name in Neder land in de eerstkomende jaren het verbruik zichtbaar zal toenemen, zo ongeveer met 50 procent in 1970 in verhouding tot I960. ONZE „STATUS" Naarmate de achterblijvers in in komen de achterstand zullen inha len zullen de genieters van hogere inkomens er moeilijker in slagen zich door hun financiële kracht te onderscheiden. Die zullen dan naar ander onderscheiding zoeken dan door middel van geld. Het aantal exclusieve groepen dat zich op uit zonderlijke wijze gedraagt, zal toe nemen. Er zal. bijvoorbeeld, een uitweg worden gezocht in de vorming van „gesloten" gezelschappen waar men alleen toegang krijgt door afkomst of door opleiding. Het aantal status- zoekers zal dus toenemen, zoals dit nu reeds merkbaar is in de keuze van een duurder automerk of in het besteden van vrije tijd. Dit zal van invloed zijn op de afzet van veel ar tikelen, maar ook in de vraag naar diensten, in de wijze waarop men bijvoorbeeld zijn vakantie zal beste den. Velen weten reeds dat men zich niet meer kan onderscheiden door het maken van een buitenlandse reis. Die groep blijft binnen de gren zen. Zij tracht een buitenhuis te ko pen of een boerderijtje. Het verblijf aldaar wordt dan gezonder dan een vakantie in het zonnige zuiden. Dat is nu reeds merkbaar. Het gevolg is dat er meer vraag zal komen naar woonruimte. Die vraag zal ook uit anderen hoofde toenemen. COMFORT Reeds nu bespeuren wij een toe nemende drang naar meer doelma tigheid in de huishouding. Naar dienstverlening komt steeds meer vraag. Dat betekent meer betalen voor allerlei diensten, zodat er toe nemende kooplust blijft te constate ren naar allerlei duurzame produk- tiemiddelen. Hieronder vinden wij een reeks huishoudelijke apparaten, die echter ruimte vragen met name in de keuken. In veel huizen is de keuken al te klein. Een derde factor, die naar meer woonruimte tendeert, is het bij de jeugd te vinden verlangen om op jongere leeftijd een huwelijk te slui ten. In. 1951 bedroeg het aantal hu welijken per 1.000 niet-gehuwden in de leeftijdsgroepen van 20 tot 24 jaar nog 64,1; in 1962 was dit cijfer tot 97 gestegen. Dit aantal zal nog toenemen. Bedenken wij daarbij dat ook de bevolkingstoeneming haar woningtol eist ,dan moeten wij ons afvragen of minister Bogaers er in zal slagen in 1970 de woningnood te doen be ëindigen. Moge het aantal gevraag de kamers per huis een neiging ver tonen tot dalen omdat grote huizen te bewerkelijk worden en het ge middeld kindertal omlaag gaat, de snel toenemende drang naar badka mers vraagt weer meer ruimte. DUURDER ETEN Nederland voedt zich ook nu in doorsnee uitstekend. Opmerkelijk voor de naaste toekomst zal zijn de vraag naar betere voedingsmiddelen. Met name wordt verwacht dat onze uitgaven voor vlees, vis en zuivel- produkten nog met een kwart om hoog zullen gaan. Onze drinkgewoonten zijn beslist nog onderontwikkeld, wat over een jaar of vijf zullen wij er de helft van nu meer aan besteden. Moeten wij nu niet allemaal eens gaan denken aan een huisbar, wijnkel dertje of iets dat er op lijkt? Als wij in de toekomst niet iets bij of voor het eten drinken, dan vormen wij een „achtergebleven" gezin. Ook de kwaliteit van het edel vocht is een kwestie van status. De drang naar het verkrijgen van vrije tijd zal nog toenemen. Als er geld en welvaart is, moet er tijd zijn om er van te profiteren. Het beoefe nen van sport in alle leeftijdsklas sen beweegt zich in stijgende lijn. De aankopen van sportartikelen zul len stijgen, ook al omdat uit het be zit van al dat materiaal duidelijk moet blijken dat men over voldoen de tijd beschikt om er mee te oefe nen. MEER HOBBIES Ook de vrijetijdsbesteding in de tuin zal toenemen, hetgeen veel Juwelier - Horloger - Opticien JEUGDVASTELAOVEND Zaterdagavond 23 januari a.s. zal in zaal Wilhelmina de nieuwe jeugdprins voor 1965 worden bekend gemaakt. Dat gebeurt in een plech statige zitting, waarop de jeugdraad met zijn hele aanhang aanwezig is en waarop verschillende buut- redners het wel en wee van Venray zullen bespreken. Er zal muziek en zang zijn, zodat de aanwezige jeugd zich best zal amuseren. De trekking van de grote jeugd- loterij is ook een onderdeel van dit programma, evenals de uitgave van „D'n Haekeutel", een blad, waarin het programma van de jeugd-carna- val beschreven wordt. Hieruit blijkt o.a. dat Garage van Haren ook in 1965 het „hol" van de Venrayse Piëlhaeskes zal zijn. DE POLITIE MELDT: Vrijdag kon de Rijkspolitie in Wanssum een Venrayse jongeman aanhouden, die in het bezit was van een door hem bij het Zuid-Ooster station gestolen bromfiets. En nu moet barbertje bloeden. Zondag botsten op het kruispunt Marktstraat-Schoolstraat een perso nenauto op een combi-wagen. Ma teriële schade was het gevolg van deze zoveelste overtreding van de voorrangsregels. Dat men niet met een hond in het jachtterrein mag komen schenen twee Leunse jongelui niet te weten, die nu prompt een proces aan hun broek kregen. Op de Wanssumseweg kwam een wielrijder te vallen toen hij van het fietspad reed. Hij liep behalve een hoofdwond ook nog een hersen schudding op. Maandag botsten op de kruising Merseloseweg-Churchillstraat twee personenauto's op elkaar en ook hier was er materiële schade. Woensdag werd op de Merselose- weg een fietsende dame aangereden toen zij onverwacht de Bergweg op draaide. De dame kwam ten val en brak daarbij haar knie. Ze werd in het ziekenhuis alhier opgenomen, terwijl ook de materiële schade niet gering was. DE PIëLHAAS MELDT: Er schijnt enige verwarring te heersen over vastelaovesbals en zit tingen, die de vastelaovesvereniging De Piëlhaas organiseert voor de vastelaovend 1965. Door de Piëlhaas wordt op 13 fe bruari a.s. Circus Mök naar Venray gehaald, terwijl op maandag 15 fe bruari de gehuwden aan bod komen op het Vorstenbal. Het prinsenbal is de zondag daarop, de zondag voor carnaval namelijk op 21 februari. Met alle andere bals, die onder wat voor naam ook worden gepre senteerd, heeft de Piëlhaas geen be moeienis. GESLAAGD Aan de kweekschool te Dongen slaagde voor de hoofdakte onze plaatsgenoot de heer Paul Janssen, Bongerdstraat. goeds belooft voor de tuinmeubel industrie en de kwekerijen. Niet al leen de film- en fotoliefhebberij zal veel deelnemers er bij krijgen maar het snufelen naar status zal de waarde van geschilderde portretten weer hoog stellen. Goede portret schilders gaan volgens deze progno se een rooskleuriger tijd tegemoet. Tenslotte vinden wij een enorm toenemende belangstelling voor ma ximale gezondheidszorg. Dit is ten zeerste toe te juichen. Het is duide lijk dat er sommen zullen worden besteed aan de kunst om oud te worden, waardoor weer een bijzon dere vraag zal ontstaan naar een reeks van artikelen ,die de bejaarde mens kunnen dienen. Dit wordt nog gestimuleerd door het stijgend per centage bejaarden dat in de komen de decennia ons land zal bevolken. Deze grotere groep ouderen zal veel meer verteren kunnen en willen. De vloed van verbruik zal aan zwellen tot springvloed wanneer de economie in 1965 bereid is ons een opgewekt gezicht te tonen. Ook op dit punt is het aantal optimisten in de meerderheid. in de week van 7 t.m. 13 jan. 1965 GEBOREN: van de Lift, Petrus, Lorbaan 14. v. Rijswijck, Wilhelmus, Endepoel 4 Zegers, Petrus, St. Jozefweg NW 4. de Graaff, Richard, Smakterweg 32 Philipsen, Johannes, Timmermanns- weg 26. Stiphout, Henricus, Straat 12. Verheijen, Peter, Horsterweg 6. Claessens, Joseph, Heidse Peelw. la Jenneskens, Henriëtte, Lorbaan 6. Janssen, Rosa, Wester Thienweg 9 Siebers, Maria, Tolstraat 21. OVERLEDEN: Ronken, Anna wed. van Schattevoet H., 89 jr., te Venlo. Custers, Maria echtgenote van van Rijswijck, P., 66 jr., te Venray. ONDERTROUWD: Wijnhoven, Hermanus ,23 jr., metse laar te Meerlo, Brugeind 27 en Poels, Mechelina, 22 jr., gezins- verzorgster te Venray, Horster weg 28. Pijpers, Jan, 28 jr., boekhouder te Venray, Grotestraat 9a en Gom- mans, Gertruda, 27 jr., te Venray, Langstraat 49. Haas, Christian, 20 jr., timmerman te Sevelen Did., Kuijckheide 54 en Franssen, Maria, 20 jr., naaister te Venray, Smakterweg 56. GETROUWD: Clarke Anthony, 22 jr., militair te Weeze Did. en Claessens, Maria, 18 jr., typiste te Venray. P.D.V. YSSELSTEYN A.s. zaterdag en zondag organi seert P.D.V. Ysselsteyn een onder linge postduivententoonstelling met diverse attracties. De tentoonstelling wordt zaterdag om 20.00 uur geopend en sluit zon dagavond 18.00 uur. BOEKHANDEL VAN DEN MUNCKHOF N V. Grotestraat 28 - Venray telefoon 04780 1512 iiiiiiititiaiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiüiiiiiiii Blij en dankbaar delen wij u de geboorte mee van ons eerste kindje dat geboren werd op31-12-'64 Wij noemen haar MARIA-ELENA Bij het H. Doopsel op 9 januari ontving het de namen Maria-Elena Gregoria Petra Julian F. Ramil Joké A. M. Ramil- Gommans Venray, 31-12-'64 Min. Charles Ruysstr. 6 a lllllllllllllllllllllllllflllllllllllllllllüllllllllUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! Op dinsdag 19 januari a.s. viert mijn man en onze goede vader J. P. VAN DER LEEUW zijn zilveren ambtsjubileum bij het Korps Rijkspolitie. Om 9.30 uur wordt een H. Mis op gedragen uit dankbaarheid in de kerk te Ysselsteyn. Gelegenheid om te feliciteren 's avonds van 7-9 uur in zaal Bos te Ysselsteyn. Mevr. A. v. d. Leeuw- Gabriels Marianne - Jaque - Truus Jessie - Ineke - Hennie Johnnie - Marie-José Ysselsteyn, 12 jan. 1965 Op woensdag 27 januari a.s. hopen onze dierbare ouders en grootouders H. Mulder en J. Mulder-Zegers hun 40-jarig huwelijksfeest te herdenken. Dat God hun nog lang mag sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Dagadres: Café Smits Veeverzekering Eensgezindheid PREMIEBETALING op zondag 17 januari na de Hoogmis bij L. van Gassel te Veulen. Premie bedraagt 3/4 voor pinken de helft Het Bestuur - AFWEZIG van 10-17 januari waarneming plaatselijke collegae. Voor de vele blijken van be langstelling ondervonden bij het overlijden van P. DENISSEN zeggen wij U allen hartelijk dank. Speciaal dank aan H.E. Heer Deken; kapelaan Bors, dr. Vercauteren, de buurt en familie, zr. Janssen alsmede begrafenisond. Sj. Goumans- Kruijsen. Fam. Denissen kinderen en kleinkinderen aan allen voor de vele geluk wensen en bloemen bij gelegen heid van de heropening van het Pelgrimshuis. Fam. Wismans - Smakt Hiermede betuig ik mijn har telijk dank voor het behalen van mijn rijbewijs aan Rij school A. Philipsen. Mevr. Wiegman Voor al Uw BLOEMSTUKJES SNIJBLOEMEN en voor moderne BRUIDSBOUQUETTEN H. WIJNHOVEN- AKKERMANS „De Zonnebloem" Venray Tel. 2273 Henseniusplein 2273 VERMIST wil-zwart jong JACHTHONDJE met groen halsbandje Pr. Hendrikstraat 11. TE KOOP GEVRAAGD A. van Tilburg, Zwartwater Merselo, tel. 04786-284 TE KOOP GEVRAAGD half huiislachtingsvaiken G, Loonen Hoogriebroeksew 17 Oirlo, tel. 04787-391 BIEDT ZICH AAN voor onderhoud van tuin en sierteelt Adres bureau dezer. GEVRAAGD WOONHUIS in Venray geheimh. verzekerd. Brieven onder nr. 153 bureau van dit blad. GEVRAAGD ZELFSTANDIGE WERKSTER voor V/a dag per week Mevr. Arts, Gussenstraat 6, Leunen. GEVRAAGD een nette zelfstandige WERKSTER voor 1 of 2 dagen per week Mevr. Broens, Kolkweg 1, Venray. GEVRAAGD MEISJE van 75 u. of van 86 u. 's zondags vrij. HOTEL DE KEIZER Patersstraat 29 - Venray GEVRAAGD NET MEISJE voor 2 dagen in de week niet beneden 16 jaar. L. Heidens, Nieuwlandstraat 28, Venray. GEVRAAGD NET MEISJE voor hulp in de huishouding Mevr. Billet, Kolkweg 7. GEVRAAGD HULP IN DE HUISHOUD. voor hele of halve dagen zaterdags vrij. Gehuwd geen bezwaar. Mevr. Berkhout, Gussenstraat 10, Leunen, Tel. 04780-2178. GEVRAAGD NETTE JONGEN broodbezorger, in bezit van rijbewijs. van Gassel, Albionstraat 61, Leunen. i GEVRAAGD per 1 februari BESCHAAFD MEISJE als hulp in de huishouding. Mevr. Verstraelen, Mgr. No- lensstraat 10, Venray. Tel. 1700

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2