KORTING EN LAGE PRIJZEN Openings-attractie S.V.V. NIEUWS Vrijdagmorgen is het feest! Dan opent BATA de modernste schoenenzaak van Venray in de Grote straat 2, groter en mo derner dan voorheen. Bata nodigt u uit te komen kijken naar de feestelijk versierde etalages, de nieuwe moderne winkelin richting en vooralnaar het verrassend grote assortiment schoenen. De nieuwste schoenenmode voor voordelige prijzen. Grote keuze in merkschoenen uit de hele wereld en vriende lijke attente service. Dat is BATA! Ter ere van deze heropening geeft Bata vrijdag en zaterdag a.s. 10°/0 korting op al uw aankopen. GROTE STRAAT 2, VENRAY 10% Voor de kinderen: ballonnen cadeau... goudvissen cadeau! Geen Bata-feest zonder kinderfeest! Neem z vrolijk mee. Ballonnen gratisen bij aai van kinderschoenen geeft Bata een levende jj veilig en gezond in een plastic emmertje) C Leuk ideeen natuurlijk kiezen de kinderen z schepnetje hun favoriete vis uit het Bata-aquan J3€tta Uitslagen: Venray 1Wanssum 1 00 MW 3—Venray 2 2—1 Geysteren 1Venray 3 12 Venray 4Merselo 1 12 Venray 5Wittenhorst 4 21 Resia 2Venray 6 43 Het prachtige herfstweer had zon dag j.l. veel mensen naar de Oost singel gelokt voor de derby Venray- Wanssum. Twee ploegen, die tot nog toe weinig van zich hadden laten horen, bonden de strijd aan. Een strijd die hard werd, doch bleef bij mannenwerk en dus fair verliep. Dat het aan spanning niet ontbrak bewijst al de 00 einduitslag. Een kleine omzetting en wijziging in het Venray-team Tiracht nog wel niet wat men van een tweede klas- ser mag verwachten, maar het was toch in elk geval al een stuk beter dan hetgeen de voorgaande wed strijden vertoond werd. Met Piet Smits in de voorhoede had men een goede keus gedaan. Nadat de goed leidende scheids rechter het beginsignaal had gege ven, werd in een hoog tempo van start gegaan. Beide teams wisten beurtelings enkele reëele kansen te scheppen, doch deze misten de juis te afwerking. Venray nam na 10 min. spelen een overwicht en de Wanssum-verdedj- ging kwam vaak voor hete vuren te staan. Rechtsbuiten Teunissen raak te na enkele min. spelen al onklaar en liet zich na nog wat te hebben meegehuppeld vervangen door J. van Kuyck. Hierdoor kwam er meer vaart in de voorhoede, hoewel deze speler toch nog wel wat onbe suisd speelde. Mocht deze rechtsbui ten de ballen iets verder van het doel houden, dan zouden er onge twijfeld meer scoringskansen uit voortvloeien. Na 13 min. spelen knalde P. Smits een kogel op het Wanssum-doel die juist over ging. Hetzelfde gebeurde even later met een harde kopbal. Weer even later trof hij de goed spelende doelman Lenssen in de baan van zijn schot. Na 20 min. spelen leek het erop dat aanvalsleider J. Bonants voor Ven ray de score zou openen. Na zich van zijn bewaker ontdaan te heb ben vuurde hij een hard schot af dat tegen de buitenkant van de paal kwam. Dezelfde speler kwam 8 min. voor rust weer gevaarlijk opzet ten en weer stond de doelpaal suc ces in de weg. Nee, we hadden vrou we Fortuna beslist niet aan onze zijde. Enkele min. voor rust werd P. Philipsen, na in botsing te zijn geraakt met een der Wanssum- voorwaartsen, van het speelveld ge leid en moest de strijd verder sta ken. Na de pauze werd de stopper plaats bezet door V. Lucassen. Ook nu weer een Venray-overwicht, hoe wel de schaarse Wanssum-aanval- len niet van gevaar ontbloot waren. Rechtsbuiten van Kuyck wist zich kort voor doel meester te maken van de bal, doch wist deze door z'n vaart niet onder controle te krijgen en schoot hoog over. Schoten van Bonants en de overige voorhoede spelers vonden bij de Wanssum- doelman geen genade, die even als doelman van Soest vaak op verbluffende wijze de ballen uit doel ranselde. Het betere spel en het overwicht van Venray werd niet beloond. Het bleef bij een 00 stand. Venray 2 toog afgelopen zondag naar Maastricht om MVV 3 partij te geven. Het zag er aanvankelijk niet naar uit dat Venray 2 de punt jes aan de gastheren moest laten. Reeds na 8 min. kreeg midvoor J. Schmeitz een pracht kans om te doelpunten, doch schoot hoog over. Zes minuten nadien mocht M. Lu cassen een strafschop nemen, die door de MW-doelman met een snel le reactie uit doel werd geranseld. Dit was echter maar uitstel van executie ,want 3 min. later bracht dezelfde speler Venray met een flit send schot aan de leiding: 01. Nog voor de rust kwam de balans in evenwicht: 11. Een misverstand in de Venray- verdediging stelde de MVV-links- binnen in de gelegenheid te doel punten: 21. Met man en macht trok men ten aanval, maar het wil de niet lukken, zodat deze sportieve wedstrijd met 21 verloren werd. Een excuus voor Venray 2 mak zijn dat met drie invallers gespeeld moest worden. Venray 3 behaalde zondag j.l. de eerste winstpuntjes op Geysteren 1. Doordat tot de rust beide partijen goed tegen elkaar opwogen en me de door het sublieme werk van doelman Tonny Arts, ging de rust in met een dubbelblanke stand. Na de hervatting kwamen de gastheren met 10 man het veld in. De Geys- terse leiding was niet gediend van 't commentaar een hunner spelers en hield deze buiten de lijnen. (Dit is optreden!) Ondanks deze handi cap was 't toch Geysteren dat de toon aangaf, maar de achterhoede en vooral in laatste instantie de doel man, wisten ieder kwaad in de kiem te smoren. Na 75 min. spelen maak te G. van Houdt uit een voorzet van J. Hermans 10, maar 8 min. later wist Geysteren de gelijkmaker in de touwen te deponeren door een mis verstand in onze achterhoede. Door een ver, hard scljE- Crooymans de te verschalken e#r- winning in de w Venray 4 namg Merselo 1. Ho> een strafschop, 1 sen, met een 1-f gaan rusten, 1 de pauze duidé De 12 over zwarten dan Venray 5 ont\ geroutineerde doelpunten van 1 sen ging Ven voorsprong de i hervatting de stand tot 2- brak het hierna i- ray-verdediging Ij zodat weer twej werden behaald, j Bij Venray 6 niet lukken. Mei de rechtsbuitenp! de gok gewaagt

Peel en Maas | 1964 | | pagina 8