beter wonen prettig wonen met meubelen vloer bedekking gordijnen en vitrages van schoolstr. 29 telefoon 1334 SPORTDAG M.H.C.V. ZWEMMEN S.V.Merselo HENGELSPORT DUIVENSPORT SCHAKEN op de sportterreinen aan de Leunseweg te Venray aktie zwembad Zondag j.l. begonnen de dames 1 en heren 1 het hockeyseizoen met een toernooi te Weert. De organi satie van dit toernooi was als ieder jaar uitstekend. Het spelpeil is zeer matig. Beide ploegen speelden in hun poule 3 wedstrijden. De dames ver loren de eerste wedstrijd omdat zij te laat op het veld verschenen. De stand was echter gelijk (00). De tweede wedstrijd eindigde in een gelijkspel (0—0). De derde wedstrijd werd met 30 verloren. Bij de da mes demonstreerde zich in hevige mate een gebrek aan inzicht. Bijna alle speelsters holden achter de bal aan. Van enig verband was geen sprake. De heren begonnen al niet veel beter. Zij werden onmiddellijk over donderd door een nederlaag (03). Van enige hockey-techniek schenen onze heren nooit gehoord te hebben. De tweede wedstrijd rehabiliteerden zij zich. Blerick werd daarin onver wacht verslagen met 20. Een kleine reformatie gaf ons team een geheel ander uiterlijk. De derde wedstrijd eindigde in een gelijkspel. Dit openingstoernooi heeft ons dus geleerd dat er ernstig en intensief getraind zal moeten worden! Op maandag 7 september werd de jaarvergadering gehouden. Belang rijkste punt: bestuursvergadering. Het gehele bestuur trad af en stel de zich weer herkiesbaar behalve Mej. Marlet Oosterbaan. Haar volgt op Mej. Ted Thomassen. Voor de overige functies waren geen tegen kandidaten ingediend, zodat 't oude bestuur werd herkozen. De Phoenix slaat haar vleugels uit. Een Phoenix zonder nieuw vederdek. Zal deze Phoenix kunnen vliegen? Of fladdert zij alleen? Aan U, MHCV-leden, de taak en de plicht die uit uw lidmaatschap voortvloeit. ZWEMCLUB SPIO Woensdag j.l. zijn we dan weer voor het eerst naar Venlo gaan zwemmen en a.s. zaterdagmiddag te 17.15 uur gaan onze jeugdige leden hun rondjes zwemmen. Wij vestigen nog eens speciaal de aandacht op de circulaire die de leden deze week hebben ontvangen. Gelieve van de daarin vermelde punten goede nota te nemen, dit om de goede gang van zaken te bevor deren. Een dezer dagen krijgt een aantal jeugdige leden een uitnodiging om deel,*p nemen, aan de trainingen v oeg. Dat t.z.t. mee kunnen doen aan wedstrijden. Om deel te ne men aan de trainingen is de toe stemming nodig van de ouders. Blijkens een in dit blad geplaatste advertentie kan Spio nu weer nieu we leden aannemen. Zowel jongeren als zij die ouder zijn dan 16 jaar. In het kader van de Bekerronde werd afgelopen zondag de wedstrijd Merselo 1Ysselsteyn 1 gespeeld. Deze wedstrijd vormde tevens nog een laatste voorbereiding op de competitie die a.s. zondag gaat be ginnen. Na 1 minuut stilte ter nage dachtenis aan de overleden Geeste lijk Adviseur, vingen beide clubs de strijd aan. Merselo had al spoedig een ach terstand van 20 door doelpunten van Koonings en van Marcellis, daarna werd het zelfs 30 door van Ass. Dat Merselo het hierbij niet kon laten, bewees A. Arts die in de 40e minuut de Ysselsteynse doelverde- diger verraste en daarmee de stand op 13 bracht. In de tweede helft werd het al spoedig 2—3, wederom door A. Arts. Daarna profiteerde J. Verhaegh van een misverstand in de Ysselsteynse verdediging en maakte er 33 van. Daar er van aan beide kanten ver der geen doelpunten meer vielen, werd dé wedstrijd verlengd met 4 maal V/z minuut. Ook nu viel er geen beslissing, al kon Merselo dan ook zorgen voor een buitenspel- doelpunt. Strafschoppen moesten tenslotte de beslissing brengen en hierin toonde Ysselsteyn zich de sterkere. A.s. zondag gaat dan de compe titie beginnen en S.V. Merselo zal hierin voor de eerste maal met drie elftallen uitkomen. Wij wensen onze spelers in deze eerste wedstrijden veel succes en wij hopen dat zij het in deze competitie wederom tot een succesvol einde zullen brengen. Programma zondag 13 sept.: Merselo 1Melderslo 1 2 u. D.I.S. 2Merselo 2 2 u. Merselo 3Amercia 3 12 u. Zaterdag 12 sept. Molenwiekers AlMerselo Al 4 u. Merselo BIMolenwiekers BI 4 u. Zondag 13 sept. a.s. 4e en laatste kringconcours van de kring „De Vriendschap" Noord-Limburg. De organisatie berust in handen van de HSV 't Alvertje, Oostrum. Deelnemers kunnen zich nog op geven tot a.s zaterdagmiddag 1 uur Gasstraat 4, Venray. Aanvang der wedstrijden om 14.00 uur. Aanwezig zijn om 13.00 uur in Café Lenssen te Geysteren. Er wordt gevist in de Maas te Geysteren. Mede namens de R.K. Ouderver eniging Het Zorgenkind afd. Venray dankt HSV „De Roerdomp" zuster vereniging 't Alvertje voor het be reidwillig afstaan van hun viswater op 30 augustus j.l. ten behoeve van het hengelconcours ten bate van voornoemde R.K. Oudervereniging. Eveneens hartelijk dank aan de deelnemers aan dit concours. P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Chatelet 30 aug. 1964. Los 8.05 uur. Aankomst le duif 10.17.34 uur. W. Lormans 1 6 16 24 27 29; Munckhof-Poels 2 7 12 17 20 22; H. Lucassen 3; M. Voesten 4; L. This- sen 5 8 25; A. Loonen 9 11; De Riet- Sijbers 10 30; M. de Bruyn 13 21; J. Custers 14; A. Willems 15; W. Ber- gevoet 18; M. van Houdt 19; H. L. Willems 23 36; Gebr. Basten 28; G. Boom 31. Zondag a.s. de laatste vlucht voor de damesprijs. We rekenen er op, dat alle leden hier nog enkele duif jes op zullen zetten. Nog steeds zijn er leden, die niet weten, dat de late en oude duiven op een aparte poulebrief moeten ko men te staan. Hij die dit zaterdag nog niet weet, kan z'n duiven mee terug nemen. Contributie kan zaterdag ook bij betaald worden aan onze penning meester. Na enkele maanden van rust heeft de S.C. Venray afgelopen zondag weer haar eerste wedstrijd gespeeld in de jaarlijkse vriendschappelijke ontmoeting tussen Hückelhoven (D.), Eysden (B.) en Venray. Eysden als gastheer heeft van de ze ontmoeting een gezellige en in teressante wedstrijd weten te ma ken. Jammer voor de Venrayers was, dt zij evenals vorig jaar, niet opge wassen bleken tegen deze twee bui tenlandse partners. Dit vond mede zijn oorzaak in het feit dat 2 van de sterkste spelers niet van de partij konden zijn. Nu zorgden alleen W. Bom met IV2 punt, W. Jeuken met 1 punt en J. Peters met een V2 punt voor de Venrayse score. Een goede prestatie leverde ook mevr. L. Spee-Dorn die in de reser ve groep twee punten scoorde. De S.C. Eysden werd uiteindelijk winnaar van deze ontmoeting, wel ke het volgend jaar waarschijnlijk in Hückelhoven gehouden zal wor den. Nu de Schaakvereniging Venray weer vlak voor de aanvang van haar nieuwe seizoen staat, nodigt zij een ieder, die interesse in het schaken heeft, uit om eens een kijkje op haar clubavond te komen nemen. De clubavonden zijn elke donderdag avond om 8 uur in Hotel de Keizer. ZONDAG 13 SEPT. 1964 Een groot deel van de bij de offi ciële opening van de sportterreinen op 12 juli 1.1., die door de slechte weersomstandigheden werden afge last, zullen nu a.s. zondag georga niseerd worden. Deze wedstrijden zullen dan bestaan uit: tennis, atle tiek- en volleybalwedstrijden. De oorspronkelijk ook geplande ruiterwedstrijden zijn nu vastgesteld voor zondag 20 september a.s. De meeste ruiters zijn zondag a.s. ver hinderd wegens deelname aan wed strijden elders. In Peel en Maas van de volgende week zullen hierover verdere be richten verschijnen. TENNIS: Een selectie-team van de Venrayse Tennisci.„ -dl voor het eerst sinds jaren weer eens een wed strijd spelen. Als tegenstander zal een team uit Deurne fungeren. Er zullen zowel enkel- als dubbelspelen voor dames en heren worden ge speeld. VOLLEYBAL: Een toernooi voor 5 dames- en 5 herenteams staat op het programma. De organisatie van dit toernooi is in handen van V.C. Rooy, die hiervoor de sterkste teams uit Noord-Limburg en Oost-Brabant heeft uitgezocht. Voor de meeste volleyers is dit laatste toernooi in de openlucht een bijzondere gunstige gelegenheid eikaars krachten alvast te meten voor de komende indoor- competitie. ATLETIEK: De organisatie van deze wedstrijden is in handen van Festina Blerick en A.V.T. Tegelen. Het programma bestaat uit: een competitiewedstrijd tussen Festina en AVT. Van elke vereniging moe ten voor elk nummer 2 atleten deel nemen. Deze competitie bestaat uit 100 meter, 400 m., 1000 m. en 3000 m. hardlopen. Verder 4 x 100 m. es tafette, kogelstoten, verspringen, speerwerpen, discuswerpen en hoog springen. Als propaganda-wedstrijden zullen worden gehouden: 60 en 80 m. hard lopen meisjes; 60 en 80 m. en 600 m. hardlopen jongens; kogelstoten voor jongens en meisjes; verspringen voor meisjes; speerwerpen voor jongens; hoogspringen voor jongens. Voor meisjes A en B wordt ver der een driekamp gehouden be staande uit: hardlopen, kogelstoten en verspringen. Tenslotte zal na r%X)p 1 deze wedstrijden een dei/^Kstratie P.ogel- a slingeren worden gegeven. RiLm 80 J atleten nemen aan deze wedstrijden deel. Voor zover dit technisch mogelijk is kunnen aan verschillende nu mers ook Venrayse jongens en meis jes deelnemen. Opgave voor bepaal de nummers worden onverwijld in gewacht bij G. A. Janssen, Kemp- weg 10. Het is voor de eerste maal in de sportgeschiedenis van Venray dat dergelijke wedstrijden gehouden zul len worden. De atletiek staat juist in deze dagen in het toppunt van de belangstelling en heel de wereld volgt binnenkort via televisie de prestaties van dames en heren atle ten op de Olympiade in Tokio. Al zullen dan ook in Venray geen we reldprestaties worden geleverd, het feit alleen al, dat dergelijke wed strijden hier in uw eigen plaats ge organiseerd worden, zal voor U ho- penlijk een reden zijn daadwerkelijk belangstelling te tonen door een bezoek op het sportterrein. VENRAY maak de kuip vol De verrassend grote bijdrage van vorige week heeft geen terugslag gehad in deze week. Ruim 770. er deze week weer in de kuip gekomen. En we naderen nu de eerste 10.000 - Tienduizend harde Nederlandse guldens kunnen we in de komende week bereiken als ook u mee doet. Tienduizend gulden voor een overdekt zwembad, naast het openluchtbad dat komende zomer hopelijk vóór gebruik gereed zal zijn. Een overdekt zwembad waar u en ik en onze buurlui en de gehele schoolgaande jeugd altijd kan zwem men, weer of geen weer, winter of zomer. En daarvoor hebben we uw bijdrage nodig. Daarvoor komt men bij u aan de deur kloppen. Hebt u uw bijdrage al gegeven, dan: dank u wel. Gaf u nog steeds niets, dan: doe mee, maak de kuip vol. En kom dan a.u.b. niet met het smoesje „wij zwemmen toch niet" want daarmee komt er geen zwembad. En dat zwembad moet er komen, ook voor uw kinderen, als u meent er zelf toch niets aan te hebben. Ook voor uw kleinkinderen, voor elke Ven- rayer. Laten we afspreken dat we ko mende week de 10.000 halen. La ten we er nou net niet onder blijven. Het kan beslist. Doe mee. En voor hen die hun bijdrage wil len afgeven, ze weten waar ze te recht kunnen. Ook elke Venrayse bank wil graag uw bijdrage over schrijven op de rekening van het ACTIE-COMITE ZWEMBAD. En tot slot hier dan de verant woording van de binnengekomen gelden: Oude stand: A. G. H. v. N. D. V. C. P. P. M. A. P.-T. 8.443,10 12,— 25,— 4,— 32,— 8,— 10,— J. J. 12,— L. C. 12 Th. d. K. 16,— F. A. 10,— O. F. 12,— C. d. V. 50,— H. M. 5,— P. B. 16,— W. V. 6,— M. V. 2,50 J. P. 16,— J. K. 4,— G. v. D. 8,— H. C. 15,— G. J. 4,— G. S. 5,— G. M. 4 H. H. 3,— C. K. 8,— G. P. 4,— V. v. M. 4,— W. J. 1,— W. M. 4,50 M. v. O. 2,— P. M. 1,— F. D. 3,— C. W. 5,— P. v. K. 5 J. v. A. 2,— B. E. 2,50 J. L. 12,— Th. v. O. 2,— P. B.-P. 8,— H. v. H. 2,50 J. v. E. 10,— J. K. 0,50 A. D. 4,— B. G. 2,50 W. R. 10,— J. v. E. 4,— 0,50 F. W. 4,— F. v. L. H. P. 12,— J. S. 1,— H. C. 28,— C. K. 8,— J. J. 12,50 L. J. 2,25 M. L. 4,— J. P. 5,— A. L. 12,— G. v. d. W. 3 J. v. H. 5,— W. J. 8 H. D. 25,— F. W. 5,50 H. C. 10,— M. B. 8,— E. A. 4,— G. J. 2,50 P. J. 2,50 v. d. H. 4,50 J. v.d. P. 4,— S. 4,— Th. K. 2,50 M. D. 8,— W. V. 2,50 P. V. 5,— J. v. d. H. 2,— W. d. B. 3 H. v. E. 12,— T. C.-G. 8,— M. K. 12,— J. S. 8,— L. M. 5,— M. v d. V. 24,— M. P. 16,— J, C. 10,— K. C. 2,50 M. v.d. V. 16,— J. V. 2,50 W. M. 25,— J. V. 2,50 J. O. 8,— A. S. 1,— L. B. 10,— J. V. 25,— Nieuwe stand 9215,35 rob uan laren

Peel en Maas | 1964 | | pagina 6