s.v.v. JEUGD Kerkelijke Diensten S.y.V. NIEUWS SVV s.v. LEUNEN van 13 tot en met 18 september Geestelijk artikel li R I A E N S-ROYERS Beter wonen Rob van Haaren VRIJDAG 11 SEPTEMBER 1964 No. 37 VIJF EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO N V. VENRAY WFFKRïAH VOOR VFNRAY FN OMSTRFKFN ADVERTENTIEPRIJS et p. mm ABONNEMENTS- (IRO 1.05.06.52 V» IJLIVDLHU V V LrlllVÜ 1 WIVIO 1 1Y UllUll PRLJS PER KWARTAAL 1.50 (buiten Venray 1.75 PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. d. week: Kapl. J. Bors Bevrijdnigsweg 12 - Tel. 1510 Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 6.30 Helena Haenraets; 7.30 Antoon Jans-Beken; 8.30 deken Haenraets; 10 uur (in Oostrum) hoogmis voor de parochie; 11 uur overl. fam. Ver- stegen-Janssen; 18 uur overl. fam. Truyen-Hendricx. Maandag: 7 uur Elisabeth Jans sen-van Diepen; 7.30 tot zekere int.; 8.15 Antoon Peeters en dochter Mientje; 9 uur Frans Vermaaten en wederz. ouders. Dinsdag: 7 uur deken Haenraets; 7.30 Maria Voermans-Janssen; 8.15 Regina Rongen; 9 uur Marinus van Es; 10 u. plechtig huwelijk Ariaens- Bonants. Woensdag: 7 uur Helena Haen raets; 7.30 Anna Catharina Backus- Jeuken; 8.15 bestelde jaardienst José Kremer-Vullinghs9 uur overl. fam. Wismans-van de Ven. Donderdag: 7 uur Johannes Maas- ,sen en Elisabeth Vermeulen; 7.30 Johanna van Bracht-Gerrits; 8.15 Roelof Drenth; 9 uur Harry Janssen en Jo van Vegchel. Vrijdag: 7 uur deken Haenraets; 7.30 gesticht jaarget. Gerardus Cleo- phas; 8.15 zekere int. R.; 9 uur G. Arts-Klaassens en overl. fam. Zaterdag: 7 uur Antoon Hubers; 7.30 Helena Haenraets; 8.15 uit dankbaarheid v.w. fam. Janssen- Oudenhoven; 9 uur uit dankbaarheid (O.); 9.30 hoogmis uit dankbaarheid v.w. 40-jarig huwelijk Tonen-Pee- ters. Biechtgelegenheid 17.30-19.30 u. 19 u. lof. Heden zondag na de mis van llu. (plm. 12 uur) autozegening op de markt. De jaarlijkse processie naar Oes trum vertrekt heden vanaf de markt om negen uur; om tien uur hoogmis voor onze parochie in de kerk van Oostrum; de hoogmis in Venray zelf vervalt dan. Deze pro cessie is ons dierbaar en zeker niet „uit de tijd"; neemt er dan ook aan deel; wij rekenen op veel jeugd, scholen en organisaties. Komt zo veel mogelijk naar de hoogmis in Oostrum, ook al kunt U niet met de processie mee. Priester v. d. week: Pater Primald Tel. 1973 b.g.g. 1202 Zondag: 17e zondag na Pinksteren. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. Om 10.15 de hoogmis, bij gelegenheid van het jubileum van Pater Sergius EERLIJKHEID IS „IN" Een van de dingen, die tegenwoor dig „in" zijn is de eerlijkheid. Er is heel weinig over van de charmante beleefde leugentjes waarmee in vroeger tijden een gesprek versierd wex'd en waarvan eenieder wist wat er van waar was. De stijl is nu an ders geworden. Wij willen precies zeggen waarop het staat. Wij willen weten waar wij aan toe zijn. Maar wij ondervinden nu ook, dat eerlijk heid niet zo gemakkelijk is. O ja, wel wanneer wij een ander de waar heid kunnen zeggen. Dan is er geen kunst aan. Maar eerlijk tegenover ons zelf? Om ons zelf draaien we meestal heen als om de spreekwoor delijke hete brij. En van ons zelf naar ons christen-zijn is maar een klein stapje. Zo gauw we ons eigen christen zijn bekijken zitten we vol met uit vluchten. We leven liever rustigjes voort. We denken er liever niet over na, omdat we bang zijn voor even tuele consequenties. Dat wij dan blijk geven een verkeerd inzicht te hebben in wat nu christendom, in wat nu verlossing is, dringt niet zo gemakkelijk tot ons door. Want onze weigering ons met ons eigen chris telijk. leven bezig te houden, het critisch te bekijken, heeft ons ook de ogen gesloten voor de nieuwe en te gelijk zeer oude weg, die het nieu we christelijke denken voor ons opent. Christen-zijn is niet alléén voorschriften onderhouden, is niet alléén aan verplichtingen voldoen, niet allereerst 'n zedelijk goed leven leiden; het wezenlijke van het chris ten-zijn is de persoonlijke verhou ding tot God als de schenker van heil. Dat wil zeggen, de God, die ons wil redden uit zonde en zondigheid die ons tot zijn geliefde kinderen heeft gemaakt en die ons tot vol maakt geluk wil brengen; Zijn heils werk, dat zich tot alle mensen uit strekt. Deze God vraagt geen chris tendom, dat zich afpast langs de slingerpaadjes der wet, maar vraagt ons helemaal ,d.w.z. vraagt van ons, dat wij ons richten op Hem in ge loof, hoop en liefde. Emonds. 's Avonds om 7 uur Lof met overweging. Maandag: Kruisverheffing. Dinsdag: Feest van de Zeven Smarten van Maria, 's Avonds om 7 uur avondmis. Woensdag: H. Cornelius en Cy- prianus, martelaren. Donderdag: Feest van de Wond tekenen van de H. Franciscus. Vrijdag: H. Jozef van Cupertino. 9.30 pl. H. Mis waaronder huwelijks inzegening van het bruidspaar Wijn hoven-Arts; 10.30 25-jarig ambts jubileum van H. van Lierop, wacht meester le klasse; 7.30 Lof met ge beden. Zaterdag: H. Januarius en Gezel len, martelaren. 8.30 Gezinsmis; van 38 uur gelegenheid om het sacra ment van de biecht te ontvangen. Retraites Voor verloofde paren: retraite van 1720 september in Venlo; voor dienstplichtigen: retraite van 2427 september eveneens in Venlo. Misintenties Zondag: 6.30 Anna Peters-Rutten; 7.45 fam. Beerkens-Pelzér; 9.00 Nel ly Potten; 11.45 Anny van Dijck. Maandag: 6.15 Wed. Hoeymakers- Claassens; 7.00 fam. Ambrosius; 7.45 overl.; 8.30 Jaap Min en overl. fam. Min-Vermeulen. Dinsdag: 7.00 overl. vader; 7.45 uit dankbaarheid t.e.v. H. Antonius 8.30 Hendrika v. d. Beuken-Peters. Woensdag: 7.00 t.e.v. de H. Geest; 7.45 zekere intentie; 8.30 Anna Ehren (buren). Donderdag: 7.00 Eva Wilhelmina Royer; 7.45 overl.; 8.30 Josephina Fonck-Laumans. Vrijdag: 7.00 Antoinette Rammel- mans-Elsevier; 7.45 overl. ouders; 8.30 Hendrika van Hoof en echtge note. Zaterdag: 7.00 overl. grootvader; 7.45 Adriana Oudenhoven-Evers; 8.30 Gezinsmis. Dienbeurten Aceolylhcii Zondag: 6.30 J. Naus, P. Philipsen, M. v. Rooy en Ch. v. d. Heuvel; 7.45 J. Meesters, H. Bosch, W. Timmer mans en R. Vastert; 9.00 C. en J Evers, P. Wijnands en P. Ewals; 11.45 G. Jeuken, H. Arts, J. Rongen en A. Derks. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 7 uur H. Mis tot zekere intentie (O. S.); 8 uur H. Mis voor Gerrit Claes- sens; 9 uur Hoogmis, jrd. Christiaan Stappers; 10 uur Hoogmis voor de deelnemers aan de processie van Venray. Geen lof. Maandag en dinsdag zijn de H. Missen om 8 uur. Maandag: 8 uur Matthijs Janssen en Regina Cox. Dinsdag: 8 uur Peter Joh. Peeters en Petronella Loonen. Woendsag: 7.30 Gerardina Jennes- kens-Gielens. Donderdag: 7.30 Hendrika Fleur kens-Broeks. Vrijdag: Missievrijdag voor de jeugd. 7.30 overl. fam. Moorrees- Custers. Zaterdag: 7.30 H. Mis tot dank zegging (H.). Geen lof. A.s. zondag H. Missen om 7, 8, 9 en 10 uur voor de deelnemers aan de processie van Oirlo. Plaatsen vrij. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 17e zondag na Pinksteren. Leesmis om 6.30; 7.30 kndermis; 8.30 parochiehoogmis 10 uur; geen lof. Eerste koliek te voor de kerk; twee de kollekte bisdom. Maandag: 7.30 zieledienst Gerar dus Kemmelings. Dinsdag: 7.30 geen H. Mis wel wordt de communie uitgereikt. Woensdag: 7.30 maanddienst Wed. Hellegers-V oermans. Donderdag: 7.30 zieledienst Mar- tinus Philipsen. Vrijdag: 7.30 Stichting Gerard Kessels en Elisabeth Heiligers. Zaterdag: 7.30 jaardienst Jan Ma- thieu Jenniskens en Bernardina Thielen. Zaterdagavond biechtgelegenheid van 57 uur. A.s. zondag de jaarlijkse processie naar Oostrum. De H. Missen zijn om 6.30 en 7.30. Om 9 uur vertrekt de processie naar Oostrum. Bijeenkomst aan de kerk. Om 10 uur de Hoog mis te Oostrum. Wij vragen nog steeds PERSONEEL 9<=«hó<>!d an ongeschoold Aanmelden dagelijks - A ook na werktijd - aan T I de fabriek, bij de portier ÈiV N.V. INALFA VENRAY •PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 7 uur H. Communie uitreiken; 7.30 leesmis tot int. van fam. Heldens-v. d. Sterren; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.30 gest. gez. jrd. Jac. van Kuyck en Petronella Verriet. Dinsdag: feest van O.L. Vrouw v. Zeven Smarten. 7.30 gest. hoogmis ter ere van O.L. Vrouw van Zeven Smarten. Woensdag: 7.30 Gezinsmis tot int. van hen die in deze mis offeren. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis tot int. v. d. Hengstenassociatie. Vrijdag: 7.30 gest. gez. jrd. Joan nes v. d. Water en beide echtgeno tes. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot int. van hen die hier voor offerden. Biechtgelegenheid v. 67 uur. Om 7 uur lof. Kerkpoetsen: Riky Gooren en Truus Swinkels. Misdienaars: N. Janssen, J. Kunen - J. Geerets, L. Peeters. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 17e zondag na Pinksteren. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de parochie; 9.15 Hoogmis jaargetij de voor Gerard Voesten; 10.30 lees mis voor pastoor Vostermans; om 3 uur kruisweg en lof. Maandag: 6.45 leesmis voor Anto- nia Croijmans-Peeters; 7.30 leesmis voor Gertruda Jenniskens-Heldens. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Johan na Ewals-Pouwels; 7.30 leesmis voor Chris Gooren (kindermis). Woensdag: 6.45 leesmis voor de overleden familie Arts-van Cuijck; 7.30 leesmis voor de overleden fam. van Hees-Voesten. Dondex'dag: 6.45 leesmis voor Mar- tinus Vex-heijen; 7.30 leesmis voor Willem Gommans (kinderxnis). Vrijdag: 6.45 leesmis voor Gertru da Pijpers-Sijbers; 7.30 leesmis voor Hendrina Koenen-Kusters. Zaterdag: 6.45 geen H. Mis; om 7.30 leesmis voor een zieke vader: om 9.30 huwelijksmis*- bruidspaar Swinkels-Emonts; van 45 en van 77.30 biechtgelegen heid. Daarna lof. Kex'kpoetsen: Truus Claessens en Truus Voermans. Accolythen: 6.45 A. Loonen en P. Heesen; 8 uur J. van Vegchel en L. Weijs; 9.15 H. Litjens, G. Jennis kens, P. Stevens en J. van Ooi; 10.30 G. Cornelissen en Jan Jenniskens. Na de mis van 10.30 uur worden alle accolythen verzocht in de sa cristie bij elkaar te komen voor een korte bespreking. Wie nog wil toe treden tot het accolythencorps wordt daar ook gaarne op die bijeenkomst verwacht. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 6.30 leesmis v. int. van de fam. Lem- mens-Poels; 8.10 leesmis v. d. overl. fam. Janssen-Janssen; 9.15 kinder mis; 10.15 Hoogmis v. d. overl. fam. Rambags-Arts; 2 uur lof. Maandag: 7.30 leesmis v. Martin en Harry Arts. Dinsdag: 7.30 leesmis v. d. overl. fam. Fleux*kens-v. Staveren. Woensdag: 7.30 leesmis v. Frans van Soest en Anna van Bracht. Dondex'dag: 7.30 leesmis v. Johan na Verhees-Philipsen. Vrijdag: 7.30 leesmis v. d. overl. fam. Theunissen-Gerrits; 9.30 plech tige huwelijksmis voor het bruids paar Cox-Philipsen. Zaterdag: 7.30 leesmis uit dankb. bij gelegenheid van een verjaardag; ".30 plechtige huwelijksmis voor 't bruidspaar Bx-oers-Rongen. Gelegen heid om te biechten van 78 uur. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 17e zondag na Pinkstei-en. 7 uur leesmis v. overl. Jacobus Da- niëls; 8.15 leesmis voor Pastoor Vex*- coulen; 10 uur Hoogmis tot intentie van fam. Michels-Poels. Maandag: 7 uur Leonard Verlin den en overl. fam.; 7.45 leesmis voor overl. Johannes Noyen. Dinsdag: 7 u. gest. jgt. voor Ge rardus van Dijck; 7.45 leesmis voor eerstvolgende oveiiedene. Woensdag: 7 uur gest." jgt. voor Gerardus Emonts, echtgenote en kinderen; 7.45 leesmis overl. fam. v. d. Hoogenhof. Donderdag: 7 uur leesmis v. overl. Piet van Cuyck; 7.45 leesmis Joh. v. Rijswijck en dochter. Vrijdag: 7 uur gez. jgt. Wed. Pou- kes; 7.45 leesmis v. overl. Henricus Janssen. Zaterdag: 7 uur gez. H. Mis voor Pastoor Vex-coulen; 7.45 leesmis tot int. van fam. Engels-Potten. Biecht gelegenheid van 56 uur. A.s. zondag bijzondere kollekte voor de kerk. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 7.30 vroegmis tot int. van fam. Arts- Herpex's; 10 u. hoogmis tot int. van leden Veeverzekering; 2.30 lof. Maandag: Kruisverheffing v. zielex'ust van ovexieden ouders. Dinsdag: O.L. Vrouw van Zeven Smarten: v. d. zielerust van Pastoor Vercoulen. Woensdag: ter ere van de H. Ge rardus namens fam. Claessens-v. d. Weijer. Donderdag: v. d. zielerust van een overledene. Vrijdag: v. d. zielerust van Leo nard Huijs; 20 u. Lof ter ere van Maria, Koningin van de Vrede. Zaterdag: tot int. van fam. Mar cellis-van Tilburg. Biechtgelegen heid: dagelijks vóór H. iSïis; vrijdag voor en na lof. RECTORAAT SMAKT Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 6.15 H. Mis voor zegen in gezin; 7.30 voor zegen in gezin; 10 uur Hoogmis voor onze weldoeners. Kapel: 7.30 uur H. Mis voor de schooljeugd. Vanaf deze zondagavond is er in ons klooster de jaarlijkse retraite tot zaterdagmorgen, gelieve rekening te houden. Maandag: Feest van Kruisverhef fing. 6.30 en 7.30 gel. H.H. Missen. Dinsdag: 6.30 voor een zieke; 7.30 voor Christina Koenen. Woensdag: 6.30 t.e.v. de H. Jozef; 7.30 voor Antoon Martens. Donderdag: 6.30 voor een overle den moeder; 7.30 voor Anna Geer trui de Haart-Creemers. Vrijdag: 6.30 voor Louisa Waps- Verweer; 7.30 voor Hendrik Coppis. Zaterdag: 6.30 t.e.v. O.L. Vrouw; 7.30 gez. jrd. voor Mia Wijnhoven. Van 5 tot 5.30 en van 7 tot 8 uur ge legenheid om te biechten. N.B. H.H. Missen zondag 20 sept. 6.15 7 30 gel. H.H. Missen; 9.30 Hoogmis. Tijdens deze Hoogmis zal de eerw. fr. Elias Wetsels de Plech tige Geloften afleggen; 10.45 gel. H. &is,. s. Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 7.30 H. Mis tot bekende intentie; 10 u. Hoogmis voor zal. Wilh. Geurts-Croymans; 2.30 Derde Orde. Maandag: 8 uur leesmis best. jgt. voor zal. Cornelis van Oers. Dinsdag: Feest van O.L. Vrouw v. Zeven Smarten. 8 uur gest. Hoogmis tot zekere intentie. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. Rector J. Geurts (v. G.). Donderdag: 8 uur lsm. overl. fam. Kunen-van Rens. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. (Juffr. K.). Zaterdag: 8 uur lsm. uit dankbaar heid (J.). Zondag 20 sept. (18e zondag na Pinksteren) Miva-kollekte. Accolythen: Mattie Kunen, Gert Geerits, Willy van Ooi. Kerkpoetsen: Mien van Rijswijck en Miet Geelen. Zondag: 17e zondag na Pinksteren. 7.30 H. Mis voor overl. familieleden Lensen-Giezen; 10 uur Hoogmis voor het Rectoraat. Accolythen: Wim Drabbels en Bas Rutten; 3 uur Ver gadering van de Derde Orde. Misdienaars van de week: Bennie van Lierop en Hany Claes. Maandag: H. Kruisverheffing. 7.30 H. Mis voor Jacoba Michels-Jacobs. Dinsdag: O.L. Vrouw van Zeven Smarten. 7.30 H. Mis voor Wilhel mus Jenneskens en Regina Rongen. Woensdag: 7.30 H. Mis voor Wil helmina Ewals-Leijssen v.w. de Derde Orde. Donderdag: 7.30 H. Mis voor Pe trus Mathijs Janssen v.w. de fok- verenignig. Vrijdag: 7.30 H. Mis uit dankbaar heid en bijz. int. Zaterdag: 7.30 H. Mis t.i.v. fam. van Vegchel-Lemmen. Biechtgele genheid van 78 uur. POR THUIS VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL 1253 Als laatste voorbereiding voor de competitie speelde Venray 1 zondag j.l. tegen St. Michielsgestel 1. Een nieuwe tegenstander met een geheel ander speltype als de voorgaande tegenstanders. Het werd ook nu weer een nuttige wedstrijd. In de eerste speelhelft waren de gasten over het algemeen iets sterker, doch de afwerking hunner aanvallen was slecht en bovendien troffen ze de Venray-goalie J. Hendriks in zeer goede vorm aan. Het duurde dan ook tot vijf minuten voor de rust eer er gedoelpunt werd. In onze ove rigens goed spelende achterhoede wei'd niet "resoluut weggewerkt, waax'door de gasten de leiding na men. Lang hebben ze hier geen ple zier van gehad, want nauwelijks één minuut later bracht W. Teunissen met een magnifiek doelpunt de ba lans weer in evenwicht: 11. Na de rust had Venray het beste van het spel. De SW-ers beschik ten over een betere conditie, wat in elk geval toch ook weer een plxxspunt is. Nadat rechtsbuiten J. van Kuyck keihard tegen de lat had geknald was het wederom aanvalsleider Teu nissen die voor Venray scoorde en de stand op 21 bracht. De man met de meeste pech was onze rechtsbui ten die een hard schot juist langs de verkeerde kant van de paal in het zijnet zag verdwijnen en even later een loeier door de paal zag ge keerd. Toch ging Venray de voor sprong nog vergroten. Linksbinnen Schmeitz, die een alleszins verdien stelijke wedstrijd speelde bracht met een bekeken doelpunt de stand op 31. Met deze stand kwam een einde aan een aardige wedstrijd, die voor de komende competitie toch wel be lofte xnhoudt, want als onze eerste elftallers dezelfde strijdlust in de competitie weten op te brengen, dan zullen de supporters ongetwijfeld met veel plezier de wedstrijden ko men bezoeken. Venray 2 speelde tegen BW '27 uit Blittei-swijck een aardige en aan trekkelijke wedstrijd. Met niet min der dan 61 werden de Blitters- wijeksen aan de zegekar gebonden. De Venrayse doelpunten werden ge scoord door J. Arts, M. Hermans 3x; G. Rongen 2x. Venray 3 speelde de eerste wed strijd voor de bekerronde tegen Wanssum 2. Er werd aan de Venray- zijde hard gewerkt, het plaatsen was goed, terwijl de Wanssum-reserves tegen de goed spelende Venray-ach- terhoede weinig kans kregen. Na een sportieve wedstrijd won Venray 3 verdiend met 41. Venray 4 speelde een oefenwed strijd tegen St. Michielsgestel 2. Met niet minder dan 011 moesten de rood-witten het ondérspit delven. Venray 5 heeft de eerste compe titiewedstrijd al weer achter de rug. Ze hebben het er echter niet zo best van afgebracht. Orxze jonge ploeg kon het tegen de „zware jongens" uit Wellerlooi niet bolwerken. Met 71 moesten ze hun meerdere er kennen in Resia 2. A.s. zondag gaat de competitie weer beginnen. Het bestuur van SVV doet by deze een dringend beroep op de jeugdige supporters tydens de wedstrijden achter de afrastering te blyven. Programma zondag 13 sept.: Venray 1Caesar 1 2.30 u. Wilhelmina '08 2Venray 2 12.00 u. Venray 4America 2 2.30 u. Venray 5Swolgense Boys 2 12.00 u. RKLW 2—Venray 6 2.30 u. In verband met een herindeling van de 3e klasse inde kring Horst- Venray zijn de oorspronkelijk voor zondag 13 sept. vastgestelde com petitiewedstrijden vervallen. Een eventueel nieuw programma is mo menteel nog niet bekend. Wij ver zoeken derhalve de spelers van Ven ray 7 de opstellingen te gaan zien. Het is altijd moeilijk prognoses te maken aan het begin van de com petitie. Men kent de nieuwe tegen standers niet. Van Caesar zegt men dat ze beschikken over een goede ploeg met snelle en gevaarlijke vleu gelspelers. De Venray-achterhoede speelt momenteel echter bijzonder sterk, terwijl de voorhoede het een stuk beter doet dan verleden jaar. We zijn dan ook optimistisch ge stemd en menen Venray voor a.s. zondag een kleine overwinning te mogen toeschrijven. We hopen dat de supporters de weg naar de Oostsingel weer zullen vinden en daar kxxnnen genieten van aantrekkelijke en sportieve wedstrij den. De tot nu toe gespeelde oefen wedstrijden hielden het volste ver trouwen in. Venray 2 opent de competitie met een uitwedstrijd in Weert tegen de reserves van Wilhelmina '08. Heeft de wedstrijd van zondag j.l. de spe lers het nodige zelfvertrouwen ge schonken, dan kan Venray 2 een puntje mee naar huis brengen. met meubelen van Schoolstraat 29 telef. 1334 Venray 3 is vrij. Venx*ay 4 speelde oefenwedstrij den tegen sterke tegenstanders. De uitslagen zijn dan ook niet hoop gevend. Toch geloven we niet dat ze a.s. zondag in de thuiswedstrijd te gen America 2 kansloos zijn. Venray 5 heeft nog wat goed te maken. A.s. zondag krijgen ze be zoek van Swolgense Boys 2. Ze zul len flink van leer moeten trekken om de Swolgensen van de volle winst te houden. Venray 6 reist naar het sterke RKLW 2 in Lottum. E$n gelijkspel zou al niet gek zijn. In de eerste ronde om de Bis schopsbeker wonnen Al en BI met ruime cijfers. A.s. zaterdag begint de competitie voor de jeugdafdeling ook weer. Dit jaar zal deelgenomen worden met vier A-elftallen en 5 B-elftallen. Het programma voor a.s. zaterdag: Meerlo AlVenray A2 4.00 uur Venray A3Wanssum A2 5.00 uur Wittenhoxvst A3Venray A4 4.00 uur Venray BIWanssum BI 4.00 uur Venray B2 (Gym.)Oostrum BI 2.30 EWC BI—Venray B3 4.00 uur Venray 4Leunen B2 2.30 uur Wittenhorst B4Venray B5 2.30 uur VETERANEN De reis naar Deurne is niet zo succesvol verlopen als verwacht werd. Met 53 verloren de SW- veteranen. A.s. zaterdag gaat de reis naar Krefeld waar hen een zware wed strijd wacht tegen de veteranen van Marathon. In 't voorjaar werd van deze ploeg thuis gewonnen met 65; verwacht wordt dat het ditmaal voor de SVV-ers een nederlaag zal wor den. Vertrek om 2 uur vanaf het Henseniusplein. A.s. zondag start de competitie, waaraan Leunen met 3 elftallen deelneemt. De indelingen zijn als volgt: 2e klasse T: America 2 De Molenwiekers Hegelsom 2 Kronenberg Leunen Melderslo 2 Merselo Meterik 2 Oostirum 2 Sevenum 2 Venray 4 Wittenhorst 3 3e klasse Z: America 3 De Molenwiekers 2 EEV Leunen 2 Meerlo 3 Merselo 3 Meterik 3 Oostrum 3 RKLW 3 America 5 3e klasse Y: America 4 De Molenwiekers 3 D.I.S. 2 Griend tsveen 2 Kronenberg 2 Leunen 3 Merselo 2 Tienray 3 Wittenhorst 5 Ysselsteyn 2 Programma voor a.s. zondag: Kronenberg 1Leunen 1 2.00 u. vex'trek 1.00 uur Leunen 3Wittenhorst 5 12.00 u. Leunen 2 is vrij. Programma jeugd zaterdag a.s.: Sevenum AlLeunen Al 4.00 u. vertrek 3.00 u. Leunen A2HRC Al 4.00 u. Leunen BIDIS BI 2.30 u. Venray B4Leunen B2 2.30 u. vertrek 2.00 u. A.s. zondag van 1112 uur con tributie betalen in café Kusters.

Peel en Maas | 1964 | | pagina 5