Leenen St. Chrislollel Vergadering Gemeenteraad Burgerlijke Stand E >3 Os A.C.S. Dry cleaning EBBERINK RIKAV0HD enkele metselaars en opperman De publicatie in dit blad van vorige week over het feit dat in Leunen verlof gegeven is om een houten wening te bouwen, is voor verschillen de mensen aanleiding geweest om ook een dergelijke vergunning aan te vragen. Zy blijken echter niet allen de uitdrukkelijke waarschuwing begrepen te hebben die in diezelfde publicatie stond, namelijk dat Gcd. Staten slechts in zeer uitzonderlijke gevallen toestemming daartoe geven. Alvorens dus kosten te maken zal men er goed aan doen zich te over tuigen of men zulk een „afzonderlijk" geval is. De praktijk wyst name ly k uit dat dit zeer zelden het gevai is. Foto: G. Kruijsen HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Voorganger is Maj. Ds. F. Roos jen, legerpredikant te Eindho ven. Ds. Roosjen was van 1948 tot 1952 predikant in Blitterswijck en belast met de geestelijke verzorging in de arbeiderskampen. VELUWE HUNT TE VENRAY A.s. zaterdag zal Venray een nieuwtje voor deze streken beleven. Voor de eerste maal zal een groep jagers, georganiseerd in de Veluwe hunt, op de Boshuizen en in Geys- teren een vossenjaht organiseren. Vijfendertig ruiters met een 30-tal honden zullen het door Jan Lucas- sen getrokken spoor met wild pogen te volgen nadat de Field-master ba ron de Weichs de Wenne in de meet nabij Pelzer op de Boshuizen het startsein voor deze achtervolging heeft gegeven. Drie runs zijn uitgezet van ieder ongeveer 5 kilometer voordat men aan de kill komt waar de honden als beloning hun portie van het wild kunnen incasseren. Deze kill zal omstreeks 5 uur plaats vinden-. De jachtstoet die aan deze hunt voorafgaat wordt opgeluisterd door de patronaatsdrumband. WEER FEEST OP ST. ANNA Nog deze maand zullen de gebou wen der arbeidstherapie van het psychiatrisch ziekenhuis „St. Anna" officieel in gebruik worden gesteld. BRAND Zondagmorgen brak waarschijn lijk door een defect aan een elec- trische lamp brand uit in de var kensstallen van de landbouwer Maas te Ysselsteyn. Het was vooral te danken aan het snel ingrijpen van eigenaar en buurt dat de boerderij gespaard bleef. Zeventien biggen bleken in de vlammen te zijn omge komen. Zaterdag werd de brandweer ook nog gealarmeerd voor een brandje in de Eisenhowerstraat, waar een gasfles vlam had gevat. In Castenray moest hulp worden verleend bij een schoorsteenbrandje in pand Strijbosch. START VOOR 60.000 GULDEN Het zal nu eindelijk in Venray ernst gaan worden met de akties tot uiteindelijk doel de benodigde 60.000 gulden particuliere bijdrage bij el kaar te krijgen. In korte tijd zal de gehele bevolking worden betrokken bij dit initiatief. Een aktiecomité werd gevormd terwijl net werk comité zal worden geformeerd be staande uit alle lagen der bevolking. Beraden zal worden hoe het comi té van aanbeveling zal worden sa mengesteld. Op de bespreking in lunchroom Verheugen was ook bur gemeester Custers met wethouder ÊSchols aanwezig, alsmede het iid van Provinciale Staten, L. Laurens- se. Zoals het door voorzitter Rippe werd gesteld belooft het veel, dat binnen korte tijd de benodigde gel den bij elkaar zullen zijn. Of dan de Rijksgoedkeuring zal komen? ZWEMCLUB SPIO Degenen die onlangs gezwommen hebben voor een diploma, kunnen dit diploma nu afhalen bij de heer Goedhart, Esdoornstraat 2. Zondag a.s. gaat onze trainings groep kijken naar 'n zwemwedstrijd in Venlo, tusen Nederland en Duits land. Zij vertrekken om 3 uur v.a. het Henseniusplein. VARKENSFOKDAG De voorj aars-varkensfokdag voor Noord-Limburg zal gehouden wer den te Horst op 21 april a.s. HENGELAARS Het visseizoen begint dit jaar op zaterdag 30 mei. KIND DOOR TREIN GEDOOD Zaterdagmiddag is door nog on bekende oorzaak het 4-jarig meisje Elfrida Vervoort te Tienray op de spoorbaan gekomen en onder een trein geraakt. Op dat moment kruis ten zich een personentrein en een goederentrein. Onder welke trein de kleine terecht kwam is niet bekend. Het ongeluk gebeurde als het wa re voor de ogen der ouders. AGENDA CENTALE KAB Maandag 24 febr. 20 uur in hotel Kemps jaarvergader. KAB Venray. Dinsdag 25 febr. 20 uur in zaal Manders, jaarverg. Transportarb. Donderdag 27 febr. 20 uur in zaal Manders, jaarvergadering KABO. K.A.J. - Alle leden die zich heb ben opgegeven bij P. Lensen voor de trip naar Venlo, worden verzocht zaterdagmorgen 22 febr. om 9 uur bij de Levensschool in de Kruisstr. te zijn. vandaar vertrek naar Venlo. In Venlo krijgen jullie een opdracht te vervullen en daarna intelligentie- tocht. Brood meebrengen. De kosten bedragen 1. LOURDES ACTIE In de week van 24 febr. tot 9 maart zullen zoals voorgaande jaren verscheidene dames rondgaan en bij U aanbellen om lid te worden of te blijven van „Heil der Zieken". Door één gulden of meer bij te dragen, stelt u ieder jaar enkele Venrayse zieken in staat mee naar Lourdes te gaan. Ongetwijfeld wilt u als gezonde mens, uw zieke medemensen in ons Venray steunen. Hartelijk dank ORIENTATIERIT TE VENRAY Heren automobilisten van Venray en omstreken. Het is de bedoeling in Venray een automobielclub op te richten. Hiervoor wordt een orien- tatierit gehouden, alleen en speciaal voor hen die weinig of geen erva ring hebben op 't gebied van deze mooie sport, die in Venray nog te weinig bekend is. U wordt door er varen rally-rijders bijgestaan om iets te leren op het gebied van de rally-sport. De start is aan de Burg graaf om 2 uur cp zondag 23 febr. Iedereen kan zich vanaf 1 uur aldaar laten inschrijven. Na afloop van de rit oprichtingsvergadering. Inleiding en spreker, de crack op rally-gebied, de heer Frans Janssen. POLITIE RAPPORTEN Er is weer aardig wat materiele schade geweest deze week. Zondag botsten op het Henseniusplein twee personenauto's tegen elkaar. Het blik had hierbij veel te lijden. Dat zelfde kon verteld worden van de botsing van 2 personenauto's op de Deurneseweg j.l. maandag. Dinsdag was het in west te doen. Nadat eerst een kind met rijwiel op de hoek MolenpleinMolenpad on der een personenauto was geraakt, kwam even daarna op de hoek Lan- gewegPast. Ruttenstraat een fiet ser ook weer onder een auto. Ge lukkig waren bij al deze gevallen geen persoonlijke ongelukken te vermelden. INBRAAK In de nacht van woensdag op don derdag zijn inbrekers aan het werk geweest op de Zuivelfabriek alhier. Door een slot te forceren is men de fabriek binnengekomen, waaruit bo ter werd ontvreemd. In het kan toor miste men wat wisselgeld. De Rijkspolitie stelde een onder zoek in, o.m. met behulp van een speurhond. Dit is de vierde inbraak in ternauwernood vier weken. In de kunstdarmenfabriek te Ber gen werd dinsdagnacht ingebroken en 4000.ontvreemd. UITGIFTE OBLIGATIES De Stichting „Maria Roepaan" te Ottersum, kondigt de uitgifte aan van 5 miljoen 30 jarige obligaties in stukken van 1000 en 500 tegen 5 l/4°/o. Blijkens mededeling is dit bedrag bestemd voor grootse uitbreidingen van deze inrichting. GESLAAGD Voor het te Nijmegen gehouden examen „Algemene ontwikkeling", slaagden: Joke van Dijck en Anne- mie Imming, Venray; Marie-Louise van Damme, Oploo; Tiny Arts uit Merselo; Herma Deenen, Mieke Loo- nen, Rickie Nabuurs, Annie v. d. Ven, Chris Verhoeven, Toos Weide, allen uit Overloon. Zij ontvingen hun opleiding aan de v.g.l.o.-school te Overloon. Mej. P. H. P. Barents uit Ven ray slaagde te Sittard voor het di ploma Gezinsverzorgster. Aan 54 dames werd dit diploma uitgereikt. DEKENALE STILLE OMGANG VENRAY Mgr. Kramer met Dekenaat Venray naar Amsterdam Mgr. Kramer zal op 7 maart te Oostrum een plechtig lof opdragen, alwaar alle deelnemers naar Am sterdam tegenwoordig zullen zijn. Te Amsterdam zal de Missie-Bis schop een pontificale Hoogmis op dragen Noor de pelgrims uit het Dekenaat Venray en Gennep in d' Krijtbergkerk aan de Singel. Hel Fraterskoor uit Venray zal hier dj wisselende gezangen uitvoeren. Dit is de eerste maal dat een Bisschop met Venray ter Stille Omgang gaat in haar 32-jarig bestaan. Smakt-Holthees zal dit jaar nog een zelfstandig lof houden te Smakt en te Venray enige minuten eerder vertrekken met een voortrein tot Nijmegen om de deelnemers uit Mook mede te nemen, die te Nij megen aan de trein Venray gekop peld zal worden. De reis vanaf Venray station is vastgesteld op 9,50, inbegrip bij komende kosten. In 1963 trokken de Dekenaten Gennep en Venray met bijna 1000 mannen door Amsterdam en het kringbestuur alsmede de parochie besturen hopen dat ook dit jaar de deelname groot zal zijn. ZUID NEDERLANDSE VOLLEYBALKAMPIOEN SCHAPPEN In de gymnastiekzaal aan de Ch. Ruysstraat werden zondag de Zuid Nederlandse volleybal-jeugdkam pioenschappen gehouden. Bij de dames was V.C. Tegelen veruit de meerdere van de dames van Sarto uit Tilburg hoewel in de beginne Tilburg sterk op kwamen. Beter speltechniek was oorzaak dat de Tegelse dames overheersten. Eindstand 20 in het voordeel der Tegelsen. Bij de heren was het Maastricht wat de klok sloeg. De heren \an Rapid waren op alle fronten veel sterker dan de heren van Odulphus uit Tilburg. Setstand als 15-5 en 15-3 zeggen voldoende. Maastricht won dus met 20. MOTORCROSS VENRAY De grote Nationale Motorcross te Venray zal dit jaar vroeg verreden worden. 1 maart, dit betekent, dat in dit seizoen de eerste Motorcross in Venray wordt verreden. Met een gunstig voorjaar in het vooruitzicht kan dit een prachtige dag worden. De RKNMB verwacht een 150 renners aan de start. Aan 't circuit zijn allerlei voorzieningen getroffen, zodat voor de veiligheid van het publiek is gezorgd. Tegen 't oversteken van de banen zal dit jaar ernstig worden opge treden. Niet alleen het leven van de waaghals, maar ook het leven van de renners wordt in gevaar ge bracht. Het rode kruis zal weer gevraagd woi'den als EHBO op te treden. In de afgelopen drie jaar zijn gelukkig geen ernstige ongelukken gebeurd, doch de kleinere ongelukjes werden prompt door 't Rode Kruis verzorgd. Bij dit grootse evenement is heel Venray present, als helper of toe schouwer om te voorkomen, dat dit spectaculaire gebeuren voor ons groeiend Venray verloren gaat. Een groot aantal afgerichte hon den zullen het terrein afzetten, om onbetaalde entree te voorkomen. Dc eerste keer na drie jaar brachti de wedstrijd het Comité Heide in 1963 een financieel overschot, wat na al dat enorme werk in drie jaar tijds nog maar ruim een 1000, per jaar opleverde. De komende jaren zullen moeten bewijzen of 't financieel verant woord is dit gebeuren in stand te houden. Zo'n groot aantal renners kosten handen geld, de verzekering, de reclame en gaat zo maar door. 2e JONGERENCONFERENTIE WOENSDAG 26 FEBRUARI cm 8.30 in de Grote Kerk De vorige keer was er maar een klein groepje belangstellenden. Jam mer. Aswoensdag is misschien geen geschikte dag geweest. Mogen wij deze keer op een betere opkomst re kenen? Of voel je er niet veel voor je eens per jaar te bezinnen over be paalde levenssituaties die ook voor jou van belang kunnen zijn. A.s. woensdag zal aan Mr. Hans Velu uit Den Bosch de vraag wor den voorgelegd: Hoe denkt U dat wü jonge mensen moeten staan tegen over de wereld van vandaag met haar lijden, haar rampen en oorlo gen, met haar talloze tegenstrijdig heden, die als duister en onbegrijp- baar op ons afkomt? Aan aalmoezenier van sociale werken, J. Heymans, zullen we vra gen: Hoe moeten wij staan tegen over onze eigen persoonlijke strug gle for life? Het Venray's Mannenkoor o.l.v. de heer Jan Timp zal enkele negro spirituals zingen. Alle jongens en meisjes boven 16 zijn welkom. Als je verkering hebt kun je prima samen komen. JAARVERGADERING In de kantine van de Stichting Werkplaats aan de Maasheseweg hield St. Christoffel haar jaarverga dering onder leiding van voorzitter Keysers. In zijn openingswoord betreurde de voorzitter de slechte opkomst der leden. Het jaarverslag van sekreta- ris Jacobs was een revue van de vele aktiviteiten van Venrays groot ste sportvereniging, die liefst acht gediplomeerde leiders en leidsters in haar midden heeft. Het jaarverslag toonde aan dat St. Christoffel ook elders een graag geziene gast is en dat er verschillen de nieuwe kontakten zijn gesloten. De wandelclub triomfeerde op al le fronten, zo zelfs, dat de grote prij- zenkast te klein was geworden. Penningmeester Bergmans vertel de dat de inkomsten 16.029,de uitgaven bijna 15.000,bedragen. De aftredende bestuursleden mej. N. Jansen, G. Janssen en J. Michiels werden herkozen, terwijl de tussen tijds gekozenen Faessen en Hoede- makers hun bestuursmandaat beves tigd zagen. G. Peeters keerde niet meer terug Ie in ?t ini ie in in het bestuur en kreeg de dank te icasseren Voor hetgeen hij 16 jaar het bestuur had gedaan. Op 1 mei a.s. zal de voorzitter, de heer Keysers, zich wegens persoon lijke omstandigheden moeten be danken, hetgeen door de aanwezigen werd betreurd. In de 7 jaar van zijn voorzitterschap was de vereni ging van 60 leden uitgegroeid tot 400. Ook werd betreurd het bedan ken van de heer L. Verbeek als lid van het kringbestuur, een functie welke de heer Verbeek op onnavolg bare wijze heeft vervuld. Op de agenda voor de komende raadsvergadering (a.s dinsdag 6 u.) vinden we de volgende punten: Onbewoonbaarverklaring woning Buitenweg 1 en Klein Oirlo 7. Aanschaffing twee verrijdbare schaftwagens met butagaskachels voor de arbeiders in de bosbouw voor een bedrag van 2790, Verhuur van de houten nood- school bij de landbouwschool aan de Vereniging voor Landbouw onderwijs te Roermond t.b.v. het landbouwonderwijs, nu de eerste termijn van 5 jaren verstreken is. S. Lemmens uit Ysselsteyn had eertijds in pacht het nu aan J. Rooijackers uit Venray verkochte stuk gemeentegrond langs de Deurneseweg. In plaats daarvan wil hij nu 3,4 ha pachten aan Kempkesberg voor 6 jaar ad 75, per ha. Botden Maashees gaat bouwen in de Vredepeel. Op kavel 43 kan hij van de gemeente nog 3 ha pachten van kavel 22 dan wordt zijn subsidie aanmerkelijk hoger. Er ligt nu een voorstel om hem voor 24 jaren deze grond te ver pachten ad 85,per ha. Verpachtingen: P. Coopmans, Venray's Broek 2 0.9 ha aldaar; J. Wilmsen, Peel- weg 4 2,37 ha Kempkesberg; J. Michels Haag 4 Merselo 2 ha., Kempkesberg; J. Koppers, Straat 4, Merselo, 1.63 ha Kempkesberg; E. van Duuren, Daland 6, Mer selo, 5.5 are Testrik. Pachtprijzen zijn niet bekend gemaakt. Vaststelling bedrag per leerling voor het l.o. op 60,(voorheen 55,en voor de u.l.o. op 75, Het bedrag per leerling van de b.l.o. zal staande de vergadering bekend gemaakt worden. Hier over zijn nog onderhandelingen gaande. Beschikbaar stellen van 800, aan kleuterschool Christus Ko ning voor het vernissen van de schoolmeubelen. Verhoging jaarwedde wethouders tot maximaal 7160, Beschikbaarstelling van kredie ten voor de bouw van een gym nastiekzaal in plan Zuid en een nabij de meisjesschool aan de Maasheseweg. Bouw van 24 eengezinswoningen (met 3 slaapkamers) aan het Des- selke. Huurprijs 18.65 p. week. ZANGERTJES VAN ST. FRANS Zoals reeds eerder in dit blad ver meld gaan de Zangertjes van St. Frans een toernee maken. Hiervoor is natuurlijk veel geld nodig. Daarom willen wij op alle mogelijke manieren geld inzamelen in Venray en omgeving. Natuurlijk gebeurt dit op de eerste plaats door verschillende zangavonden te orga niseren, maar de eerste aktie die wij van plan zijn met de zangers te voe ren is een flessenaktie. Hiervoor zullen op zaterdag 22 fe- bruai-i de Zangertjes van St. Frans bij U aan de deur komen en alle mogelijke lege flessen (met statie geld) ophalen. Dit gebeurt in wij ken. De eerste wijk is Venray-Zuid op a.s. zaterdag. De andere delen van Venray ko men aan de beurt cp andere mid dagen, welke nog zullen worden vermeld. Wij hopen dat wij op uw mede werking kunnen rekenen en bij voorbaat hartelijk dank. in de week van 13 t.m. 19 febr. GEBOREN: v. Straten, Johannes, Pr. Bernhard- str. 51 Hellegers, Antonius, Jan Poelsweg 1 van Opbergen, Peter Grotestraat 24 van Zwamen, Yvonne, Past. Ruttenstraat 15 Goumans, Petrus. Julianasingel 41 Sassen, Jeannette, Hofstraat 2a Rommen, Johannes, Vlakwater- weg 5 Reintjes, Andreas, Gussen- straat 17 Weijs, Henrica, Veulen- seweg 9 Versteegen, Josephus E., Horster weg 47 Weijs, Franciscus, Meerlosedijk 4 Thomassen, René, Oranjestraat 15 Staal, Mauritius, Eikenlaan 2 Maas, Wilhelmina, Merseloseweg 56 Heinsbroek, Pe tra, Desselke, Venray. OVERLEDEN: de Lang Evertsen, Gerardina, 77 jr., te Vierlingsbeek Arts, Johannes, 6 mnd., te Venray. ONDERTROUWD: Spreeuwenberg, Leonard W., 26 jr., timmerman te Horst en Moorees, Antonetta, 23 jr. .kleuterleidster te Venray, Stationsweg 185 Steevens, Peter, 24 jr., koopman te Venray, woonwagenkamp en Huiskes, Maria. 19 jr., te Weert, woonwagenkamp. Bouten, Mathias, 36 jr., landbouwer te Venray ,Hiept 3 en Hagens, Theodora, 29 jr., z.b. te Venray, Veulenseweg 32. Verbruggen, Johannes, 21 jr., bank werker te Venray, Zuidsingel 9 en Janssen, Catharina, 19 jr.. z.b. te Venray, Kruisstraat 9. Driessen, Petrus G. H., 22 jr., tuin der te Horst, Herenbosweg 18 en Poels, Hendrika, 23 jr., ie Venray, Twistweg 14. I 75 5 C 5 Cs f5 Ons gezin werd heden verblijd met de geboorte van een zoon en broertje PETER die bij het H. Doopsel de namen ontving PETER, CORNELIS, FRANCISCUS F. Th P. v. Opbergen Th. W. H. v. Opbergen-Peters Maja, Govert, Roel Venray, 13 februari 1964 Grotestraat 24 Tijd.St. Elisabeth-ziekenhuis kamer 19 VERLOREN: GOUDEN KIHDERRIHG I tegen beloning terug te bezorgeigr Lindenstraat 28 - Venray gj] met grote vreugde geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje pieter-paul bij het h. doopsel ontving het de namen petrus paulus j. m. h. goumans c. b. j goumans-kruijsen hannie venray, 14 februari 1964 julianasingel 41a peter p. goumans meter: p. coenen-goumans De Heer en Mevrouw STAAL-STEERNEMAN en hun vijf zonen: Wim, Rob, Lèon, Henri-Jan en Wilbert, delen U met grote vreugde mede dat God hun weer een zoontje en broertje heeft toevertrouwd. Zij noemen hem Maurice Venray, 17 februari 1964 Eikenlaan 2 Op woensdag 26 februari hopen onze lieve ouders, behuwd- en grootouders Martinus H. Claessens en M. Gertruda Wismans hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren, dat indertijd door bij zondere omstandigheden moest worden uitgesteld. Op die dag zal om 10 uur ter hunner intentie een plechtige H. Mis worden opgedragen in de Parochiekerk van Oirlo. Dagadres: Zaal Rongen Receptie van 1-2 uur Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Boddebroekerloop 3 Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij ons Zilveren Huwelijksfeest, danken wij allen, mede namens onze kinderen en hun verloofden. J. M. 'COPPUS A. C. COPPUS-ODENHOVEN DANKBETUIGING Voor de gewaardeerde blijken van deelneming, ondervonden bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze dier bare moeder en grootmoeder Elisabeth Mathilde Maassen-V ermeulen betuigen wij aan allen onze op rechte dank. In het bijzonder aan de H.H. Geestelijken, Dok toren Bloemen, Termote en de Jong, Eerw. Zusters en verple gend personeel van het zieken huis, zusters van het Groene Kruis, familie, vrienden en be kenden, buren, alsook de be grafenisverzekering „Dela" te Eindhoven, speciaal de Heer J. Noyen voor de keurige ver zorging van de begrafenis. kinderen Maassen en kleinkinderen. Venray, februari 1964 St. Ursulastraat 56 Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder Regina Rongen betuigen wij U onze hartelijke dank. Speciaal dank aan Rector Cox, Dokter Bloemen, Zuster Jans en de buurt. Fam, Jenneskens Venray-Heide, februari 1964. Deurneseweg 15 (beter dan stomen) voor dinsdagmiddag 1 uur gebracht, vrijdags weer terug. hoek Marktstr. - Schoolstr. TE LEUNEN a.s. maandag in Café Martens Prachtige prijzen. HEDEN VRIJDAG 21 FEBR. GEEN SPREEKUUR Mej. M. F. de Gier OOGARTSE Afspraken vóór 1 uur gaan gewoon door. TE KOOP z.g.a.n. butagas haart met auto-stop veiligheid! Stationsweg 126, Oostrum 'N AANGEBODEN ruime zit-slaapkamei*" met verwarming. Nieuwbouv Adres bur. v. d. blad WQ GEVONDEN DAMESHORLOGE terug te bekomen tegen betAj adv. kosten: Vermeulen, Oranjestraat 2. Bi Openbare verkoping VAN DENNENBOS EN BOSGROND TE SWOLGEN Notarissen Mr. M.A.A.M. Re- ceveur te Venray en Ch. P. L.I van der Mast te Vierlingsbeek zullen cp WOENSDAG 4 MAART 19641 des nam. om 5 uur, in café|i Eibers te Swolgen, ten verz. van de Erven F. H. Derkx- Peeters te Oostrum, >u in het openbaar verkopen: m percelen dennenbos (ca. 25—ja-[ rige dennen) en bosgrond, ge-fl legen in de SwolgenderheideM onder Swolgen, kadaster ge-tl meente Meerlo sectie B no. r 1811, groot 1.10.50 Ha. en no.|n 1814, groot 1.30.70 Ila., te vei- len afzonderlijk en in massa.P Aanvaarding in eigen ge-r bruik en genot zodra de koop penningen en aankleve vol daan zijn. Betaling der kooppenningen uiterlijk 1 april 1964. GEVRAAGD ASPERGESTEKERS(STERS) J. Rongen, Brukske 4. Tel. 1421. Wie heeft er Carnavalsdins dag in Prinsenhof de verkeer de REGENJAS meegenomen? Initialen P. Gr. in kraag. Terug te bezorgen: Esdoornstraat 15, Venray. Wie heeft per vergissing donderdag bij Linssen, Grote straat VERKEERD RIJWIEL meegenomen? Te ruilen bij Prins Bernhardstraat 24. Fruiiieeli Kleinf ruitteelt Op dinsdag 25 februari: LEZING VOOR ZIEKTEBESTRIJDING IN FRUITTEELT EN KLEINFRUIT in café de Wilgert te Horst, door dhr. Bouwmans van de Rijksvoorlichtingsdienst Namens het Bestuur der afd. L.F.O. - VENRAY TE KOOP RADIO MET INGEBOUWDE PICK-UP (merk Phüips) 1 COMBO JAZZ-GITAAR TWEE TRIX-TREINEN Adres bureau dezer. TE KOOP i.g.st.z. N.S.U. SCOOTER 16.500 km gelopen. Vlasakker 1, Oostrum, Tel. 1231. ASPERGEPLANTEN SELECTIE BEEREN C. Thielen, Rosmolenweg 4, Oostrum, Tel. 1548. TE KOOP S KOE 3e kalf 8 april voldragen 7 m3 SUIKERBIETEN KOPPEN PARTIJ BIETEN J. A. Vloet, Merseloseweg 6. Overloon. Tel. 04788-257. TE KOOP HOUTEN SLAAPKAMER geheel compleet, ouder model, Spotprijs, in prima staat. Adres bur. dezer. m Wijnen Bier Gedistilleerd Limonade Henseniusstraat 1 Tel. 1801 Zoek bij ons Uw voordeel S.S. Vruchtenlimonade ltr. 0.61 SunnySide een heerlijke UP drank, liter 0.55 Geen 3/4 fles, maar een liter, dus 25% meer inhoud, met water van de Nederlandse bron, dus gezonder en voor deliger. (Levering ook aan handel) GEVRAAGD HOOG LOON! Bouwbedrijf W v. Gend Pr. Bernardstr. 12, Venray

Peel en Maas | 1964 | | pagina 2