S.Y.Y. NIEUWS S.V. LEUKEN V.C. R00Y M.H.C.YENRAY SCHAKEN Burgerlijke Stand HERVORMDE GEMEENTE r De dienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Predikant is Ds. de Groot uit Nijmegen. AANHOUDING Maandag werd door de Rijkspoli tie alhier aangehouden de 15-jarige R. uit Helmond ,die uit de jeugdge vangenis in Breda was ontsnapt. Toen de jongeman aan de tand werd gevoeld bleek hij een in Hel mond gestolen brommer bij zich te hebben en ook in Venray verschil lende kleine diefstallen gepleegd te hebben. NIEUWE MEISJESSCHOOL Het kerkbestuur van de Vredes- kerk heeft bericht gekregen dat de rijksgoedkeuring voor een nieuwe meisjesschool in West in februari a.s. tegemoet kan worden gezien. BENOEMING Als opvolger van Adjudant Jans sen is met ingang van 15 februari a.s. benoemd tot groepscommandant der Rijkspolitie te Venray Adjudant H. A. Peijnenburg, die thans groeps commandant in Rucphen in Noord- Brabant is. De heer Peynenburg heeft reeds in Limburg bij de Rijkspolitie ge diend o.a. in Reuver en Posterholt. ONGELUKKEN Na een „ongelukken-vrij" week einde botste maandag 'n vrachtwa gen tegen een lichtmast in de Al- bionstraat in Leunen. De vrachtwa gen had wat schade en de lichtmast knapte af en viel op een woning. De wagen reed door, maar werd door de politie later achterhaald. In de nacht van dinsdag op woens dag vloog 'n personenauto op het Schoor uit de bocht en sloeg ver schillende malen over de kop. De bestuurder, S. uit Horst, moest naar het ziekenhuis worden overge bracht. Woensdag noteerde de politie al leen al een 4-tal auto's die tenge volge van de gladheid van de weg raakten en tegen een boom botsten. Er was nog al wat materiële scha de. Donderdagmorgen slipte op de hoek HofstraatStationsweg een wagen tegen 'n lichtmast, die even als de wagen schade opliep. VASTELAOVEND 1964 Het begint er nu zo'n tikkeltje te spannen links en rechts. In ver schillende kerkdorpen zijn al nieu we Prinsen en in andere zijn ze op komst, zoals ook in Venray zelf, waar hij zaterdag a.s. in Circus Mök zal verschijnen.Wie is het? Ja, er worden allerhande namen ge noemd, maar we wachten maar rus tig af. In Heide is het Prins Noud 1, in Castenray Toon II, De Hemel mag weten hoe hij in Venray heet. Woensdagavond heeft een volle zaal bejaarden reeds kennis kunnen maken met 't programma van Cir cus Mök en gezien de stemming in de zaal was men allerbest tevreden over wat gebracht wordt. Naast de buutredners viel vooral het hof- koor op, dat met de El jus heel wat Venray se liedjes brengen en zo een nieuw accent geven en meer varia tie. Een goede avond staat de vas- telaovendvierders zaterdagavond be slist te wachten. Over het narrenbal kunnen we kort zijn, al moet ook de jeugd on derhand maar eens de pakjes en jurkjes uit de kast gaan halen. Nu is dat verkleden in Venray een vreemde geschiedenis. Daar komen costumières aan te pas en het beste is niet goed genoeg. Het moet alle maal vooral bij de dames zo chique mogelijk zijn. Dat dit feite lijk met verkleden niets te maken heeft en alleen maar de zaak onno dig duur maakt, hebben nog te ve len niet in de gaten. Maar goed, ook dat zal men wel leren. Waar we be slist wel aandacht op willen ves tigen is het Vorstenbal van maan dag a.s., dat alle^- voor gehuwden is. Een bal dat ieder jaar meer trouwe aanhangers kent, wat ook geen won der is ,want dit is echt zo'n bal on der-ons en de stemming, die daar heerst is altijd operbest. De zilveren Vorst Karei verwacht ook ditmaal zijn getrouwe getrouw den en belooft op voorhand er een gezellig feest van te maken. De nieuwe prins komt natuurlijk, die dan ook de leiding zal nemen op de voorbereidingen van de laatste 14 dagen, waarin nog van alles te doen is. Dat voor de optocht links en rechts al gewerkt wordt is een gelukkig teken en wie zich d larvöor op wil geven of nog idee's nodig heeft kan iedere zondag terecht, na de Hoogmis in Hotel De Zwaan. GEMEENTERAADSVERGADERING In de komende raadsvergade ring a.s dinsdag 28 jan. wordt de Raad toestemming gevraagd voor de bouw van 14 woningwetwoningen in Oostrum, 10 in Ysselsteyn en 9 in Leunen. Woningen waarvan de nuur voorlopig is vastgesteld op 19,10 per week. Wordt deze toe stemming gegeven dan kunnen de Rijksvoorschotten ten bedrage van 7 ton worden aangevraagd. Op het Desselke komen bij de thans reeds geplaatste lichtmasten nog 6 er bij op het Ceciliapad en omgeving. Het gevoelen van de raad wordt gevraagd over een na-uitke ring over 1963 voor de secretarissen en ontvangers. De regeling voor subsidiëring van de in Venray gevestigde kerk besturen t.b.v. de geestelijkheid wordt ter sprake gebracht. Het voorstel ligt er om de oude bedra gen met 25 pet. te verhogen. De kleuterschool in Oostrum moet de nieuwe klas inrichten en de oude uitbreiden. De Raad wordt om medewerking gevraagd voor een bedrag van ruim 9.000, De Ursulascholcn vragen ook om materiaal, ditmaal voor een be drag van 7.384. De overdracht van een strook grond aan het industrieterrein aan de Maasheseweg aan de PLEM (150 m2) komt eveneens aan de orde. Ook eeii wijziging van de ge meenschappelijke regeling in de ziektekosten voorzieningen t.b.v. ambtenaren staat op het program ma. H. H. Janssen, Laagheidseweg 21 heeft 8.85 ha gemeentegrond in Venray's Broek in pacht en wil met ingang van 1 jan. a.s. van de pacht af. P. J. Camps, Wanssumseweg 15 wil de gemeentegrond in de Oos- trum'se Heide pachten. Dit zijn 1.5 ha., die A. H. Reynders, Geysterse- weg 22 eerst in pacht had. De pacht gaat in voor 5 jaren a 80,per ha. J. Arts, Kerk weg 12 heeft een stuk gemeentegrond ter grootte van 2,5 ha. aan Kempkesberg in pacht. Hij wil hiervan af, terwijl W. Hen driks, Timmermannsweg 6 de pacht wil overnemen voor 65,per ha. Aan de orde komt ook de af rekening over de periode 19581962 voor het B.L.O. en het L.O. De R.K. Voetbalvereniging Oos trum heeft een eenmalige subsidie aangevraagd in verband met de aan leg van een terreinverlichting en be- regeningsinstallatie, welke in totaal 6.088,40 kost. Het voorstel is 3.000 van gemeentewege hieraan bij te dragen. Overdracht van grond en de daarop gebouwde Henseniusschool aan het R.K. Kerkbestuur Christus Koning is noodzakelijk geworden, nu daar ter plaatse een nieuwe pa rochie met eigen kerkbestuur geko men is. Op deze vergadering komt ook de voorlopige vaststelling van de gemeenterekeningen en die van het Burgerlijk Armbestuur over de ja ren 1959 en 1960 aan de orde. Ruiling van grond wordt ge-, vraagd met J. Bicknese op het Des selke. Verkoop van grond wordt ter goedkeuring voorgelegd. Het betreft hier een stuk bouwgrond aan de Deurneseweg voor J. A. Rooyakkers. B. en W. vragen wederom de toestemming van hak- en dunnings- hout en de ingebruikgeving van strookjes grond. BUURTVERENIGING ST. JOZEF Vriidag j.l. hield buurtvereniging St. Jozef haar jaarlijkse feestverga- dering in Hotel Manders. De op komst was groot. Bij „De Vrolijke Jantjes" uit Lies- sel was niet alleen het muzikale ge deelte in goede handen, doch ook als conferenciers deden ze het bijzonder goed en boden de buurtbewoners een gezellige avond. Voorzitter Arts kon dan ook te vreden zijn. Hij hoopt dat de op komst op de vergadering van a.s. maandag groot zal zijn, want ook die is belangrijk: bespreking carna val. Er rest ons nog slechts twee weken voor dit groot feest. Er zal dit jaar weer worden meegedaan. Het bestuur rekent gaarne op uw hulp. In Maashees is by gelegenheid van het feest van de H. Antonius Abt de bekende „köpkes merret" gehouden, waarby ten bate van de kerk enkele varkenskoppen verkocht werden. Dit gebeurt bij opbod, waarbij de koppen gewoonlijk 3—4 x van eigenaar veranderen (die hem weer teruggeeft) voordat hy tenslotte definitief hier of daar in een pot be landt. Dit jaar bracht deze koppen-verkoperij ruim 1000,op voor de kerk. Foto: G. Kruijsen, Programma voor zondag 26 jan.: Nieuw Einde 1Venray' 1 2.30 u. Venray 2Blerick 3 2.30 u. Venray 3—EWC 1 2.30 u. Wittenhorst 3Venray 4 12.00 u. Venray 5America 2 12.00 u. Griendtsveen 2Venray 6 2.00 u. Venray 7Wittenhorst 5 12.00; u. SPELREGELAVOND Dinsdagavond 28 januari a.s. is er géén trainen in verband met teen te houden spelregelavond voor alle SVV-leden van 14 'jaar en ouder. Om 8 uur begint deze avond in San Damiano, waar de heer Wier mans uit Venlo speciaal voor on ze vereniging nadere uitleg zal geven en deze toelichten met dia's, die door de KNVB speciaal voor dit doel zijn vervaardigd. Tevens worden enkele dia's ver toond welke zijn opgenomen bij on ze eigen jeugdafdeling. Er wordt een groot aantal leden verwacht op deze intei-essante ien leerzame spelregelavond. Daar er voor deze avond geen convocaties worden verzonden, ver wijzen wij U naar de advertentie el ders in dit blad. Programma voor a.s. zondag: Leunen 1Merselo 2 Evertsoord 1Leunen 2 vertrek 1.00 uur Zaterdag: Leunen AlVenray A2 Venray BILeunen BI vertrek 2.30 uur 1.30 uur 2.00 uur 3.00 uur 3 uur Het 2e herenteam heeft zaterdag avond j.l. voor dè verrassing van de dag gezorgd, door het Baarlose Tu- pos 1 kansloos met 30 te verslaan. In de le set scoorde Tupos snel 2 punten, maar V.C. Rooy 2 nam het spel over en zonder dat Tupos er nog aan te pas kwam werd het 15-2 voor V.C. Rooy 2. In de 2e set kwam Tupos niet verder dan 15-7 zodat V.C. Rooy een comfortabele 20 voorsprong nam. Tupos probeerde in de 3e set nog verandering in de stand te brengen, maar V.C. Rooy 2 liet het niet zo ver komen. Met bij zonder goed aanvalsspel en een goed sluitende verdediging, werd Tupos naar een 158 set nederlaag ge speeld. Een fraaie zege van de V.C. Rooy-reserves. Het 2e damesteam ging .op de in geslagen weg verder, nu was Tupos 1 het slachtoffer en wéér kwamen de V.C. Rooy-dames een stapje dich ter bij de titel. De eerste set was met 156 voor V.C. Rooy en de 2e set eindigde met dezelfde cijfers.'In de derde set was Tupos nergens meer, want met 150 won V.C. Rooy 2 de set. A.s zaterdag gaan de V.C. Rooy 2 dames naar Venlo om UVS te be kampen, wordt deze wedstrijd ge wonnen, dan is V.C. Rooy 2 kandi daat nr. 1 voor de titel. Het le herenteam heeft zaterdag avond niet kunnen winnen van het Eindhovense VCM, het is echter een partij volleybal geworden, welke men in Venray.- nog niet heeft kun nen zien. Na een faire en uiterst spannende wedstrijd, won VCM dit hoogstaande duel met 23. De eer ste set won VCM met het kleinst mogelijke verschil (13-15). De twee de en derde set werden met 15r-10 en 15-12 door V.C. Rooy gewonnen. In de 4e set was het VCM dat rfxet 7-15 de stand op 22 bracht. Injde spannende vijfde set stond V.C. Rooy met 1210 vóór, iedereen dacht dat wordt een Venrayse z< maar VCM dacht er anders o1 want met 12-15 wisten de EindhoVe- naren de set te winnen. Een prach tige wedstrijd waarin beide teams hebben laten zien, hoe mooi goed volleybal wel is. Stand districtskl. heren Noord: VCM 12 12 0 24 36-9 V.C. Rooy 12 8 4 16 30-16 Were Di 9 7 2 14 24-11 Madjoe 2 11 7 4 14 24-18 PSV 2 10 6 4 12 23-16 VCH 9 4 5 8 15rl8 UVS 10 4 6 8 15-24 Activia 11 3 8 6 16-28 Advendo 12 2 10 4 13r32 Sios 10 0 10 0 8-30 Programma zaterdag 25 jan.: Dames: UVS—V.C. Rooy 2 20.15 uur V.C. Rooy 1Valuas 2 18.30 uur Heren: V.C. Rooy 3Tupos 2 19.15 uur V.C. Rooy 1—Activia 1 20.00 uur In dit „hockey-loze" tijdperk vra gen wij U aandacht voor de volgen de punten: 1. Vrijdag 24 jan. a.s. kaartverkoop voor het carnavalsbal. De vér koop heeft plaats in Lunchroom Verheugen van 20.0022.00 uur. 2. Algemene ledenvergadering op maandag 27 jan. a.s. in Hotel De Keizer. Aanvang: junioren om 19.00 uur; senioren om 26.30 uur. Een bijzonder agendapunt op deze vergadering is de Carnavalsoptocht. Het bestuur zou hel. oijzonder toe juichen indien de leden me concre te ideeën voer de optocht ter tafel komen. Een ie Ier, die geen otricht van verhindering stuurt, wordt geacht op deze vérga-lering aanwezig te zijn. i Voor vei dere clubn ededelingen zie men de aar.K^ndigingvió bij Apo theek Cais. ZWEMCLUB SriO Morgen zaterdag is er diploma- zwemmen. Zij die zich daarvoor op gegeven hebben, moeten met de bus van kwart over vijf naar Venlo ver trekken. dus geen gebruik maken van de bus van 6 uur. Zoals reeds vorige week medege deeld werd zijn er bij de secretaris nog steeds enkele contributiekaar'cen niet afgehaald. Deze moeten vóór 1 februari afgehaald worden. Ter mijnbetaling van de contributie is desgewenst mogelijk. Bij de heer Goedhart, Esdoronstr. 2 ligt nog steeds een bruin jongens jasje, gevonden in de Lus. De eige naar kan het komen terughalen. DAMESZWEMCLUB HZPC Viering 5-jarig bestaan De dameszwemclub HZPC, de enigste dameszwemclub in Limburg, die inmiddels is uitgegroeid tot de grootste van de 18 zwemclubs in on ze provincie, zal op 26 februari a.s. vijf jaar bestaan. Dit feit zal niet onopgemerkt voorbij gaan. Voor de 669 leden afkomstig uit Broekhui- zenvorst, Castenray, Grubbenvorst. Horst, Helden-Panningen, Lottum. Meerlo, Oirlo, Roermond, Sevenum, Swolgen, Tienray Tegelen Venlo en Venray zullen een tweetal bijeen komsten worden belegd. De jeugdi ge leden gaan het 5-jarig bestaan herdenken op 26 februari a.s. De datum waarop de oudere leden zich zullen verzamelen om in een pret tige sfeer het eerste lustrum te her denken zal nog nader worden vast gesteld. Vóór deze laatste bijeen komst zal een Avondmis worden op gedragen ter intentie van de ver eniging en haar leden. Zwem training en Voor de oudere leden en gehuwde dames is er iedere donderdagavond een zwemtraining in het Venlost Sportfondsenbad. Vertrek om 9 uur n.m. vanaf het St. Lambertusplein. Na de wedstrijden in Horst, rnet de zo bedroevende uitslag, had een ieder verwacht dat er nu harder getraind zou worden. Dinsdag wa ren er evenwel minder leden dan normaal. Misschien schaamden zij zich te diep cm hun gezicht tc ver tonen, en hebben zij op de ijsb-an aan hun conditie gewerkt Het is algemeen bekend, dat schaatsen wel wat gemeen heeft met judo. De ju doka zal zich vrijer op het ijs be wegen. Omdat hij na enige weken al vrij aardig kan val'oreken, zal zijn zelfvertrouwen van die aard zijn dat hij niet bang is om te val len. Maar het grote verschil tussen schaatsen en judo is, dat de schaats sport dient cm zélf in evenwicht te blijven en het judo is om de ander uit zijn evenwicht te halen. Maar om bij onze eigen sport te blijven: het is wel duidelijk dat we nog har der moeten gaan trainen. Wil Ven ray in maart tot een enigszins gun stig resultaa komen, dan dienen we de komende weken steeds op de trainingen aanwezig te zijn. Zondag j.l. speelde de S.C. Ven ray haar voorlaatste competitiewed strijd tegen Blerick. Van meet af aan werd deze ontmoeting met enig pessimisme tegemoet gezien, daar enkele spelers wegens ziekte ver stek moetsen laten gaan. Toch werd het uiteindelijk tegen het zeer sterk spelende Blerick een grotere neder laag dan iemand verwacht had. Slechts aan het derde bord werd een overwinning voor Venray ge scoord, terwijl het le, 6e en 8e bord nog een remise opleverden. Vooral de remise aan het eerste bord die A. Lucassen" bereikte is zeer ver dienstelijk te noemen. Persoonlijke uitslagen: A. LucassenJac. Janssen V2-V2 Fr. BroensL. Berger 0-1 W. JeukenP. Thijssen 1-0 W. BomP. Kunzelaers 0-1 J. VerhaeghJ. Op de Laak 0-1 P. RouvroyeH. v. d. Holst V2-1/: J. VeldhovenH. Rombouts 0-1 8. V. van MilP. Op de Laak V2-V2 Mevr. SpeeH. v. d. Hoogt 0-1 G. StevensH, Wiliems 0-1 GESLAAGD Aan de Universiteit te Utrecht is geslaagd voor semi-arts de heer Dé Vercauteren. HOOG BEZOEK Deze week bracht Mgr. Basilius Cristea een kort bezoek aan Venray. waar hij te gast was bij Dr. Pop aan de Oostsingel. Mgr. Basilius Cristea staat aan hoofd van alle Roemenen die uit 'l communistische Roemenië gevlucht zijn. Zijn residentie is in Rome. Aangezien zijn bez^k viel in de Internationale Bidweek heeft de communiteit der Minderbroeders al hier Mgr. Cr siea gevraagd voor heu een^H. Mis vlogens de Byzantijnse ritus te willen celebreren. Deze avortdmis werd dinsdag door hem opgedragen in de Rectoraatskerk. „LASSIE" REDDE KIND VAN VERDRINKINGSDOOD Een hond, Lassie geheten, heeft dezer dagen in Well een vierjarige kleuter van een wisse dood gered. Lassie, die toebehoort aan de familie Klabbers in Well, is dik bevriend met de zoon van de heer Klabbers en diens speelkameraadjes. Dezer dagen waren de kinderen aan het schaatsen op het ijs van de Kasteelgraoht. Plotseling zakte de vierjarige kleuter A. Simons in «en wak en verdween in het ijskoude water. Zon der te aarzelen sprong Lassie de kleuter na en trok hem aan zijn kleren op het droge. De kleine heeft van een en ander in 't geheel geen nade lige gevolgen ondervonden. Dat Lassie in Well geen kwaad meer kan doen, is wel duidelijk. Overigens is het niet de eerste keer, dat Lassie iemand van een ver drinkingsdood redt. Drie jaar geleden heeft hij het toen drie jaar oude zoontje van de familie Klabbers, dat teen in de Maas was gevallen, op soortgelijke wijze gered. De foto toont de herdershond Lassie met de geredde kleuter, Arnoud Simoris. Foto: G. Krqijsen ARBEIDSCIJFERS In de pas verschenen arbeids marktbeschrijving 1963 voor Lim burg staan de volgende cijfers van het rayon Venray (gemeente Venray, Wanssum en Meerlo) werkzaam in de Landbouw: 1675 mannen 630 vrouwen dat is iets minder dan in 1962 (60 man) waaruit blijkt dat het verloop onder de landbouwers niet zo groot is als wel wordt aangenomen. Werkzaam in nijverheid: 2855 mannen 455 vrouwen In deze sec'or steeg de bezetting t.o.v. 1962 .nee 2 5 man en tooi de tie mees opmerkelijk Werkzoam in Diensten: 2325 mamm 135)0 vri-uzen Ook hier is groei t.w. 80 man. Al met al een toename van 225 mensen, terwijl de eigen beroepsbe volking slechts steeg met 190 men sen. De rest komt uit de pendel. Pendelaars naar Venray 610 man (100 meer dan 1962). Pendelaars uit Venray 655 man (50 meer dan 1962). Volgens deze zelfde arbeidsmarkt beschrijving zou in het rayon Ven ray 120 bouwvakkers naar Duits land pendelen, 80 naar andere ra yons. Daartegenover staan dan 145 bouwvakkers die van elders in Ven ray komen werken. Hetgeen nog al tijd een negatief saldo oplevert van 55 bouwvakkers. ONGELUK Woensdag kwam bij het bood schappen doen Mevr. K. zodanig door de gladheid te vallen dat ze met een breuk van de heup in het ziekenhuis moest worden opgeno men. STROOIEN BIJ GLADHEID Men wordt er op gewezen dat bij gladheid van wegen en trottoirs nog altijd de plicht bestaat, dat men de trottoirs voor zijn woning bestrooit met as of zand, terwijl men even eens verplicht is bij sneeuwval de sneeuw te verwijderen van de trot toirs. VOOR DE RECHTBANK Voor de Helmondse Kantonrech ter werd de Venray er K. veroor deeld tot 150,boete en acht da gen hechtenis. Hem was ten laste gelegd dat hij in oktober tussen Milheeze en Bakel met een auto rondgereden was en bij conrtole door jachtopzieners in die wagen 'n jachtgeweer en patronen had. Deze jachtopzieners hadden kennelijk de indruk dat het hier om stroperij ging en die mening had ook de rechtbank. Het jachtgeweer werd verbeurd verklaard. DRANKWET Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat is ingekomen een verzoek schrift van van Dijck, Adrianus, Jo hannes, Josephus, wonende te Hel mond, Binderseind 42, om een tap- vergunning voor de verkoop van sterke drank in het kein voor de benedenvoorlokaliteit van het pand Henseniusstraat 9. Binnen twee weken na de dagte kening van deze bekendmaking kan eenieder tegen het verlenen van deze vergunning schriftelijke bezwa ren bij burgemeester en wethouders inbrengen. Venx-ay, 23 jan. 1964. KINDERLIJKJE OP VUILNISBELT GEVONDEN Te Bemel in de Ovei'-Betuwe is op de vuilnisstortplaats van de ge meente Nijmegen 't stoffelijk over schot gevonden van een pasgeboren jongetje. Men trof het lijkje aan in een lichtblauw kussenovertrek, die gedeeltelijk nog met kapok was ge vuld en aan de bovenzijde met touw was dichtgeknoopt. Vermoedelijk betreft het hier een geval van kindermoord. Het lijkje vertoonde namelijk hex-senletsel. De mogelijkheid bestaat, dat via de vuilnisophaaldienst van de ge meente Nijmegen het stoffelijk over schot op de stortplaats in Bemmel is terechtgekomen. Het kan ex1 ech ter ook rechtstreeks heen zijn ge- brach. GOEDE WEEK EN PAASWEEK IN ZUID-SPAN JE De Goede Week-viering met boeiende processies in Malaga, Gra nada, Sevilla en Cordoba zijn we reldberoemd. Aangetrokken door de ze kunstzinnige uiting van Spaanse godsdienstigheid en het heerlijke klimaat vieren ieder jaar duizenden uit West-Europa de Andalusische Semana Santa mee. Terecht zegt. 'n Spaans spx-eekwooi'd: „Wie de Se mana Santa niet heeft gezien, heeft een wonder gemist". Op verzoek van velen die onder zijn leiding reeds eerder hebben genoten van de reli gieuze en cultux-ele evenementen in dit zon-overgoten land, organiseert P. Dr. Joannes Peters OCD van de Karmelieten in Smakt-Venray een boeiende en afwisselende Paas-reis van 15 volle dagen: van Palmzondag 22 maart tot en met Beloken Pasen, 5 april. De reis wordt gemaakt per vliegtuig. Op öeze reis worden ook de steden die beroemd zxjn om hun Moor-se architectuur bezocht: Mala ga, Gi'anada, Sevilla en Cordoba. Aan belangstellenden wordt gaarne gratis een uitgebreide folder toege stuurd. Men schrijve daarvoor een briefkaart aan: P. Dx\ Joannes Pe ters OCD (tel. 04732-232), Karmel, Smakt-Venray. in de week van 16 t.m. 22 januari GEBOREN: Verbruggen, Juliana, G. J. Leunse- weg 8. Peeters Antonius C. L., Vredeweg 21 van Ooi, Petronella Th. M., Meerlo. van Osch, Hendrika J. M. Meersel- sepeel. OVERLEDEN: Loonen, Wilhelmina H., wed. van Tijssen, Martinus, 78 jr., z.b. te Venray. ONDERTROUWD: Arts, Henx'icus A. M., 22 jr., verple ger te Heerlen, Heerenweg 102 en Janssen, Louise M. O., 20 jr., cas- sière te Venray, Langeweg 52. GETROUWD: Poels, Gerardus A. G., 29 jr., tim merman en van den Beuken, Pau la, 25 jr., z.b., beiden te Venray. van Bakel, Johannes, 22 jr., textiel- fabrieksarbeiders te Deurne en Theeuwen, Elisabeth M. J., 19 jr., z.b. te Venray.

Peel en Maas | 1964 | | pagina 2