MUZIEKSCHOOL Nieuwe Masse Fergu: Sportpark Stichting Algemene Sportvereniging Koolplanten Verwondering w en Wegwijzers Burgerlijke Stand WANDELSPORT Bekendmaking Bekendmakin Verzamelaars BIERGLAZEN Kermis Tienray DANSEN w* iet winkelmeisje V. Goumans M. Michiels Paardenverzeker. A. L. KR0FT Dameskapsalon v.d. Eisen Souvenirs flink dagmeisje broodbezorger Slagerij Coenders Dry Cleaning Voor hooiruiters tractoren Zoals bekend werd enige weken geleden een commissie van voorberei ding voor de oprichting van een muziekschool te Venray ingesteld. Deze commissie is reeds volop met haar studie en onderzoek bezig en zij hoopt er in te slagen uiterlijk 1 december a.s. met haar rapport ge reed te zijn. Ter verkrijging van een zo duidelijk mogelijk inzicht in de wensen en de belangstelling ten aanzien van een toekomstige muziekschool wordt thans via de diverse onderwijsinrichtingen een enquête gehouden onder de jeugd. De commissie hoopt gaarne dat alle ouders in de gehele gemeente hun medewerking zullen verlenen aan deze enquête door vóór 1 juli a.s. het formulier weer aan de school te willen inleveren, opdat de commissie spoedig over zo duidelijk mogelijke gegevens kan beschikken en daar door ook in de gelegenheid wordt gesteld om in haar rapport tot ver antwoorde conclusies te kunnen komen. Laten we hopen dat med door de medewerking van allen de stichting van een muziekschool binnen zeer afzienbare tijd mogelijk zal worden. GEMEENTERAADS VERGADERING A.s. dinsdag is er wederom Ge meenteraadsvergadering. Op de tot heden openbaar geworden agenda vinden we o.a. het voorstel tot ver koop van kavel nr. 4, groot 456 m2 aan het Nassauplein, als bouwterrein aan het Assurantiekantoor Verheu gen te Bergeyk voor de prijs van 10,per m2. Verder vraagt de Franciscusschool medewerking voor de aanschaf van leermiddelen 550.en is er het voorstel om een weggedeelte gelegen te Merselo langs het aldaar door J. W. Jacobs te Vel turn aangekochte perceel aan het openbaar verkeer te onttrekken. Gewoontegetrouw zal echter na 't verschijnen van dit blad nog wel het een en ander hierbij komen. HERVORMDE GEMEENTE De dienst in de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck begint zondag om 10.30 uur. Voorganger is ds. Grob- ben uit Brunssum. GESLAAGD Aan het R.K. Lyceum voor jon gens te Venray, slaagden voor het eindexamen 1963: Gymnasium A: G. v. d. Berg, Venray; Th. v. d. Berg, Overloon; J. Bertels, Nijme gen; A. Jenniskens, Meterik; W. Jongen, Meijel; J. Klok, Berlicum; H. Kraykamp, Wageningen; Th. Manders, St. Anthonis; G. Martens, Leunen; Th. Pothof, Groenlo; L. Re- ceveur, Vught; Fr. Steegh, Weller- looi; H. v. d. Venne, Merselo; W. de Vocht, Venray; W. Weijers, Venray; P. Zegers, Siebengewald. Gymnastium B: C. Arts, Venray; C. Beerepoot, Hoogkarspel; L. v. d. Berg, Over loon; J. Brenninkmeijer, Lichten voorde; J. v. d. Brink, Montfoort; A. v. d. Bijl, Enschede; Fr. Cox, Maas hees; P. Janssen, Venray; J. v. d. Linden, Den Haag; A. Lutters, Thorn; A. Manschot, Lichtenvoorde; Th. Manschot, Lichtenvoorde; Ch. v. d. Mast, Vierlingsbeek; Th. v. d. Mortel, Deurne; P. van Ósch, Mer selo-Venray; Fr. Peeters, Venray; W Philipsen, Horst; Th. Poels, Venray; P. Remmen, Venray; P. Rood, Half weg; R. Visscher, Oirlo; A. Vos, Waalwijk; C. Willenborg, Cuijk; P. Wijnen, Venray. Te Eindhoven slaagden voor 't diploma costumière-coupeuse de da mes: Maria Hermsen, Vlakwaterweg en Joke Voermans, Stationsweg. Zij genoten hun opleiding bij Mej. W. Geraats, Maasheseweg 69. BRONZEN MEDALJE Op de vliegbasis Volkel werd woensdag j.l. de bronzen medalje uitgereikt aan sergeant L. Gooren, Langeweg 72, alhier, wegens 12 jaar trouwe dienst bij de Kon. Lucht macht. GELUKKIG VENRAYS PAAR MET T.V. VAN HERWONNEN LEVENSKRACHT Bij 't landelijk jubileum van Her wonnen Levenskracht werden 100 TV-toestellen verloot onder de ern stige zieken. Ook hier in Venray was een gelukkig paar en wel de fam. Jacobs-Koi'tenbach, Tolstraat 17. LUSTRUMVIERING JEUGDVIERDAAGSE Zoals we reeds eerder meldden zal de Jeugdvierdaagse dit jaar voor de 5e maal gehouden worden en wel op 18, 19, 20 en 21 juli a.s. Het comité heeft al het zijne ge daan om te zorgen dat een en ander weer als vanouds in de puntjes is georganiseerd en ongetwijfeld zal Venrays jeugd en de jeugd van de omliggende plaatsen hiervan profi teren. Bij gelegenheid van dit lustrum wordt op de vooravond op 17 juli een extra programma gebracht, waaraan de muziekkapel en motor- stuntteam van de Kon. Marechaussée meewerken. Deze zullen op het St. Servatiusterrein een show weggeven die iets bijzonders beloofd te wor den. NIEUWE DOCTOR Op 11 juli a.s. hoopt drs. H. A. A. Swüste, leraar aan het R.K. Lyceum alhier, aan de Katholieke Universi teit te Nijmegen te promoveren tot doctor in de letteren op het proef schrift „De structuur van de Latijn se zin", een methodisch-didactische studie. De openbare verdediging van proefschrift en stellingen vindt plaats in de aula der universiteit om 2 uur precies. Na de promotie zal de nieuwe doc tor recipiëren met zijn promotor Prof. Dr. J. A. F. Wils, Hoogleraar in de Algemene Taalwetenschap in het Aula-gebouw der universiteit. ONGELUKKEN In de nacht van zaterdag op zondag botsten op de provinciale weg tussen Leunen en Castenray twee brommers tegen elkaar. De Castenrayer belandde in het zie kenhuis, de bromfietser uit Leunen kwam er met enkele lichtere kwets uren vanaf. De monteur die maandag even een gerepareerde Volkswagen zou uitproberen kwam met dezelfde wa gen op de kop langs de Beekweg 1e- recht. Toen was de Volkswagen niet meer te repareren en de monteur mocht blij zijn met enkele schaaf wonden er af te komen. Dit was de tweede maal in enkele dagen tijds dat op deze hoogte een auto over de kop sloeg. Dinsdag werd nabij de Ursula- school de kleine M. aangereden door een auto. Met hersenschudding werd de kleine naar het ziekenhuis over gebracht. VROUWENGILDE Donderdag 27 juni a.s. zal het jaarlijkse uitstapje gemaakt worden. We rijden eerst naar Gouda, waar we tijdens ons kopje koffie, de kaas markt in vol bedrijf zien, daarna gaan we de kerk bezoeken met de beroemde Goudse Glas in Lood ra men. In het Waaggebouw wordt dan een filmpje vertoond over Gouda en de kaasbereiding en zullen we de be kende Goudse kaas ook kunnen proeven. Via de Goudse wafelbak kers weer terug naar de bus en rij den we voor onze lunch naar de luchthaven in Schiphol. Tijdens de rondrit langs het hele terrein zullen we alle gelegenheid hebben de luchtaven goed te bekijken. Voor de liefhebsters is er gelegenheid een rondvlucht boven Amsterdam te ma ken. Winkelen staat ook weer op het programma ,nu in het moderne win kelcentrum van Amstelveen. Voor de gezamenlijke maaltijd gaan we naar 's Graveland in het Gooi, waar we de kippen aan 't spit zullen zien braden. Vertrek 's morgens precies om half acht vanaf Garage van Ham. Om plm. 10 uur 's avonds weer thuis. De autobestuurder die van Ven ray naar Deurne reist of omgekeerd van Deume naar Venray verwondert zich. Verwondert zich op de eerste plaats dat in een tijd, die vol is van Europese eenwording op velerlei ter rein, het nog steeds niet zo is, dat twee aan elkaar grenzende Neder landse provincies in staat zijn zo veel contact met elkaar te hebben, dat de een weet wat de ander gaat doen bv. op het terrein van wegen bouw. Komt de automobilist uit Venray dan is hem dat minder vreemd omdat hij uit ervaring weet dat Feelbarrières en provinciegren zen nog erger zijn dan landsgren zen. Hij heeft namelijk de tijd gekend dat men de Overioonseweg op het Brabantse zodanig ging vernieuwen dat hij juist naast de Limburgse kwam te liggen en dat het vele maanden geduurd heeft voordat op de grens weer een behoorlijke aan sluiting tot stand was gebracht. Dat heeft menige autoveer gekost De vreemdeling echter verwondert zich. Verwondert zich omdat men van Helmond naar Deurne nu ein delijk is gekomen tot een prachtige nieuwe weg (al jaren voorbereid) doch dat die ophoudt op het Lim burgse, waar die nieuwe weg weer danig verengd. Men helpt hem niet over zijn ver wondering heen als men trots ver telt dat wij lekker de bomen om gaan hakken Op de tweede plaats verwondert zich deze mijnheer dat men hier 'n vqrkeersomlegging tot stand heeft gebracht, die hem voert via de Mid- denpeelweg naar de Vredepeel, Rips, Bakel en Milheeze, plaatsen, waar van hij anders misschien nooit ge hoord had. Hij weet dat verkeers- omleggingen zo nu en dan een nood zaak zijn, maar waarom het nodig is dat iederen die uit Venray komt via de wegwijzers eerst naar Ysselsteyn gestuurd wordt en vandaar uit via de Midden Peelweg naar de Rips, dat is hem een raadsel. Veel beter en voordeliger kon hij vanuit Venray, zelfs als hij komt uit de richting Venlo, via de Beekweg naar Helmond en Deurne gestuurd worden, omdat deze weg nu eenmaal de reis een stuk verkort. Men sluit wegen af, maar vergeet de verkeers borden aan te passen. Als dit nu eventjes duurt is dat nog begrijpe lijk, maar aangezien alleen al de karwei bij Deurne minstens tot september duurt, wordt het dwaas. Mogelijkerwijze heeft rnen intus sen dan ook elders ontdekt dat als men het eerste gedeelte van een weg verbreed, dit weinig zin heeft als men het tweede gedeelte ook niet verbreed. Zo kan het heel misschien mogelijk zijn dat na september een verbreding van de Deurneseweg op het Limburgse aan de orde komt en dan duurt deze situatie nog wat lan ger. Wellicht dat mede door dit artikel dan de veiliger de toch al lange om weg wat ingekort wordt door een misschien provisorische aanpas singen van de wegwijzers Tenslotte verwondert men zich en o.i. terecht dat op de Beekweg nog geen enkele wegwijzer geplaatst is (men wist toch enige tijd dat hier een weg zou komen en waarheen die liep), noch dat op andere borden de richting RipsVegchelDen Bosch ergens te vinden is. De inspeelperiode van de nieuwe tennisbanen eindigt a.s .zaterdag en vanaf zondag a.s. gaan dus de nieu we regelingen in t.a.v. speeltijden, huursommen e.d. Alle belanghebbenden wordt hier bij medegedeeld, dat zonder park- kaarten geen toegang tot de banen wordt verstrekt, terwijl men even min op de banen wordt toegelaten met ander dan tennisschoenen. De opzichters van het Sportpark zullen speciaal hierop toezien. De leden van de Venrayse Tennisclub kunnen zich wat de parkkaarten betreft wenden tot het Bestuur van de club. Alle ander tennisliefhebbers, die be paalde uren willen huren, dienen de ze parkkaarten af te halen bij dhr. G. Janssen, Kemp weg 10. De kosten dezer parkkaarten bedragen voor de rest van het lopende seizoen 1, voor senioren en 0,50 voor junioren tot en met 16 jaar. Ook wat de hu ren van de banen betreft dient TJ zich met dhr. Janssen in verbinding te stellen. Ofschoon de Venrayse Tennisclub intussen al verschillende uren voor haar leden heeft laten reserveren, blijft er nog voldoende speelgelegen- heid over voor losse clubjes. Vooral 's avonds bestaat er nog volop ge legenheid geschikte uren te laten re serveren. Mocht men moeilijk een kontrakt kunnen afsluiten voor de rest van het seizoen (tot 1 oktober a.s.) dan bestaat er evengoed gele genheid van de banen gebruik te maken voor bepaalde kortere perio des. De huurprijzen, welke voor de provincies Noord Brabant, Zeeland en Limburg zijn vastgesteld, iiggcn beslist niet hoog en daarom is het dan ook beslist voor iedereen mo gelijk de tennissport te te beoefenen. Door de Stichting Sportpark zullen twee ochtendperiodes worden ge reserveerd voor clubjes van dames en/of heren, die nog nooit getennist hebben en dit graag zouden willen leren. Hiervoor zullen speciale popu laire huurprijzen worden vastge steld. Alle inlichtingen hierover wor- U gaarne verstrekt door de heer G. Janssen. van 13 t.m. 19 juni 1963 GEBOREN: van Bommel, Anita, Hoebert- weg 7. Relouw, Augustine, Zuidsin gel 61. Stevens, Franciscus, Zand hoek 8. van Bergen, Maria, Juliana- singel 40. Manders, Hendrikus, Tolstr. 19 van den Bekerom, Alberdina, Arkstraat 4. Muijser.s, Maria, Vredeweg 14. Pouwels, Johanna, Rosmolen- weg 7. Voermans, Johanna, Casten- rayseweg 18a. Michels, Engelbertus, Lem- menweg 14. Loenen, Julia, Brienshoekw. 14 Janssen, Huberta, Overloon. Claessens, Jacobus, Haag 13. Driessen, Lida, Bosweg 24. Stiphout, Franciscus, Castén- rayseweg 19. OVERLEDEN: Reintjes, Antonius, 7 innd. te Venray. Dielemans, Johanna, geh. ge weest eerst met Wicherts Gerrit, daarna met Snoeren, Johannes, 81 jr., te Amster dam. ONDERTROUWD v. Well, Theodor, 24 jr., boom kweker te Sevénum en Wil- lemse, Theodora, 21 jr. te Venray, Castenraysestr. 33. Wolfs, Johannes, 23 jr., met selaar te Vlijmen en Sie'oers Margaretha, 21 jr., te Ven ray Hoenderstraat 49. Kuijpers, Andreas, 26 jr., land bouwer te Deurne en Jans sen, Helena, 25 jr., te Ven ray, Puttenweg 33. van Rens, Willem, 27 jr., tim merman te Horst en Jans sen, Gerarda, 25 jr., gezins verzorgster te Venray, Veu- lenseweg 42. Jeuken, Hendricus, 24 jr., timmerman te Meerlo en Peeters, Gertruda, 25 jr., dienstbode te Venr ay, Meer- loseweg 12. VENRAY Afdeling Bastketball: Drie weken training liggen intus sen al achter ons en het ziet er naar uit, dat reeds in het najaar een team aan de landelijke competitie zal kun nen deelnemen. Liefhebbers voor deze sport, speciaal lange knapen, kunnen zich nog altijd opgeven tij dens de trainingsavonden op dins dag nam. 6.30 in de Gymzaal aan de Ch. Ruysstraat. Men kan dan tevens eens kennismaken met deze tak van sport. Jammer is het ,dat wij nog steeds geen ruimte hebben kunnen huren voor de dames van deze afdeling. Wel is het bestuur bezig ook hier voor een oplossing te zoeken. Badminton: Alle toeschouwers tijdens de de monstratie-avond, verzorgd door een team van de Badmintonclub Rapido uit Blerick, hebben wel even opge keken van deze spectaculaire wed strijden. Vooral het enkelspel heren viel bijzonder in de smaak. Wij heb ben tevens kunnen zien, dat cr nog al wat komt kijken om een goed speler of speelster te worden. Het vereist een enorm reactievermogen en daarnaast moet men ook kunnen beschikken over de nodige „aus dauer". Dat het bij vele leden ernst is, bleek maandag j.l. tijdens de eerste trainingsavond. Ondanks het gemis aan kennis en ervaring ble ken toch reeds verschillende spelers en speelsters over capaciteiten te beschikken. W.S.V. VENRAY'S GLORIE De leden van de wandelsportver eniging Venray's Glorie worden er op attent gemaakt zondag a.s. tij dig aanwezig te zijn en wel om 12.30 uur op de hoek MaashesewegSt. Odastraat, voor deelname aan de grote wandeltocht. Deelname Zwitserland De heer D. Kousemaker nam za terdag en zondag deel aan een twee daagse wandelmars te Bern in Zwit serland. J. Raedts T. Verheijen hebben de eer kennis te ge ven van hun voorgenomen huwelijk.dat wordt ingezegend op zaterdag 22 juni om 10 uur in de parochiekerk te Oos trum. Oostrum, Wanssumseweg 3 v.Broekhuizenstr.40 DagadresParochiehuis, N Oostrum Receptie 23 uur. Toekomstig adres Watermolenstr. 8, Oostrum Op zaterdag 29 juni hopen onze ouders Jacobus de Bruijn en Petr. de Bruijn-Heesmans hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Op die dag wordt om 9 uur in de parochiekerk van St. Petrus Bandeneen H. Mis tot hun intentie opgedragen. Dat God hen nog vele jaren voor ons moge sparen, wensen hun dankbare kinderen Venray, Langeweg 8 Receptier 12 uur. Na 6 uur zaal Thielen. In verband met het zilveren huwelijksfeest van onze ou ders en grootouders M.B.E. is er gelegenheid tdt felicite ren op- zaterdag 29 jhni van 13.30-^-14 30 uur in zaal Lins- kensrf Hoofdstraat 20. Oirlo, Hoofdstraat 19 Het hoofd van het gemeen tebestuur van Venray brengt ter openbare kennis, dat het door de raad dezer gemeente bij zijn besluit van 7 novem ber 1961, no. 1175, vastgestelde herziening van het plan van uitbreiding in hoofdzaak dezer gemeente, door Gedeputeerde Staten van Limburg is goed gekeurd bij besluit van 21 ja nuari 1963, le afdeling, no. B 27760. Het goedgekeurde plan ligt in een uitvoerige kaart ter ge meente-secretarie, afdeling I, voor eenieder kosteloos ter in zage. Venray, 11 juni 1963. Het Hoofd van het gemeen tebestuur voornoemd, M. A. H. VAN DIJCK, loco-burgemeester. Voor de talrijke blijken van belangstelling bij gelegenheid van ons 40jarig huwelijksfeest, betuigen wij, ook namens onze kinderen en kleinkinde ren, hartelijk dank. A. van Duijnhoven J. van Duijnhoven- Hoedemakers Venray, Henseniusstraat Het Hoofd van het Gemet^ tebestuur van Venray brengt ter' openbare kennis dat het door de raad dezer gemeente bij zijn besluit van 3 juli 1962, no. 622 vastgestelde uitbrei dingsplan „De Wieën", rege lende de bestemming in on derdelen voor een gedeelte' van de gronden gelegen tus sen de Leunseweg, de Paters- laan, de Langstraat en de Wieën weg, met de daarbij be horende bebouwingsvoor schriften door Gedeputeerde Staten van Limburg is goed gekeurd met uitzondering van artikel IV, lid 1 der bebou wingsvoorschriften, bij besluit van 11 februari 1963, le afde ling no. B 17718. Het goedgekeurde plan ligt in een uitvoerige kaart ter ge meentesecretarie, afdeling I, voor eenieder kosteloos ter in zage. Venray, 31 mei 1963. Het hoofd van het gemeen tebestuur voornoemd, M. A. H. VAN DIJCK, i loco-burgemeester. Wenst U nog m.de Venrayse forens Te verkrijgen bij J. van Dijk, Sigarenmagazijn Langstraat 13a Fr. Hendriks, Schilder, IJsverkoop, Langstraat 33b L. Heidens, Snoepgoed e.d Nieuwlandstraat 28 W. J. Imming, kapsalon Overioonseweg 9 Sigarenmagazijn „Maan" Patersstraat 5a Sigarenmagazijn van Opbergen Grote Markt 11a Zondag t.m. woensdag Zondag aanvang 4 uur Entree f 1.45 OrkjestThe Black White Stars GEVRAAGD voor vrijdags èo zaterdags. Slagerij VerjcHuuren Janketbakkerijkokerij Stationsweg 'V* is voortaan dinsdagmiddag GESLOTEN savo^e- rode- witte kool (alle winterhard) BIoemkoolx(ïiTora Blanka) Spruitkool Kennemers RoodnerKen Sanda Betaling s.v p. cont; Verheijen's Zaadhandel Leunen Tel. 1550 TE KOOP scooter Lamfrretta 125 cc te bevr. 's avonds Th. van Ooi TE KOOP z.g.a.n. motorhelm en handige scootertas m. slot J. Verhoeven, Wilhelminastr.23 Dinsdag 25 juni .gesloten Kousenreparatie Pr. Bernliardstraat 28 Wij betuigen onze oprechte en welgemeend hartelijke dank voor de gebeden en de grote belangstelling bij het tragisch overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde zoon, broer en kleinzoon MARIENUS V Speciaal danken wij Heren Geestelijken, Dr. de Jong, Zusters en Broeders van het Ziekenhuis, de buurt, alsmede Begrafenisondern. Sj. Gou- mans-Kruijsen en alle vrien den en bekenden. P. A. van Es P. van Es- van Opbergen en kinderen Fam. van Es Fam. van Opbergen Venray, Hagelweg 2a Onderlinge VENRAY. iy) Premiebetaling zondag 23 juni van 1112 u. te Ysselsteyn in café H. van Asten. Premie bedraagt 1 °/o Voor de belangstelling en het medeleven, ondervonden bij het overlijden en de be grafenis van onze inniggeliefde man, vader en grootvader JAN NUGTEREN, zeggen wij hartelijk dank Speciaal danken wij dr. van Thiel, dr. ^ermote, br. Gou mans, de heer Kousemaker, de Schaakvereniging, buurt, alle vrienden eiK kennissen, alsook Begrafenisonderneming Sjeng Goumans-KruijSen voor de keurige verzorging. K Wed. R. Nugteren- v. d. Waal kinderen en kleinkinderen Venray, Henseniusstraat 3 Zenuwarts van 22 juni tot 7 juli AFWEZIG Vermeulen - Oirlo van 21 t.m. 29 juni wegens vacantie gesloten A.s. dinsdag 25 juni geld afhalen voor de ingelev^sdê bonnen, tussen 8 en HMïur 's avonds. Tevens nog gelegenheid om oude bofmen in tèNleveren. F. SWINKELS Maasheseweg 7a Wegens vacantie gesloten 28 juni t.m. 14 juli Oliehandel TE KOOP z.g.a.n/lui^dlerwagen Merseloseweg 35 TE KOOP 2 pits Butagasstel M. J. Aarts, Veulenseweg 59. Venray >nds St. Paull uur 'aükisstrl van Venray Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 Tel. 1566 GEVRAAGD wegens huwelijk der tegenw Mevr. A. Poels, Hofstraatl4 Verkrijgbaar knolselderij- en alle srt. kpMjjhmtën J. vd^lPutten, Kruisstraat 10 GEVRAAGD in bezit van rijbewijs. Bakkerij en levensmiddeien- bedrijf van Gassel, Veulen Onze reclame Proogworst 100 g 45. 250 g 110 Boterh.worst 25, 60 Preskop 25, 60 Zure zult 500 g 40 Vrijdag en zaterdag halscarb.-fricandeau 2.40 Dinsdag vers gehakt 1.40 Woensdag speklappen 130 Donderd. braadworst 1 50 eau 2.4 ikK 1.4 ipen 1 i >rst 1.5 beter dan stomen Voor dinsdag 1 uur gebracht on vrijdags terug. edul der bij EBBERIN hoek Marktstraat-Schoolstra ana TE KOOP prima eét^rdappelen Kind. Hendriks, Oostrum, Stationsweg 195 geze '■ievelf TE KOOP nieuwe pic-up Pr. BernharHstraat 34a TE KOOP eetaardappelen J. Gooren, Spurkterdijk Oostrum TE KOOP wandelwagentje met ka Broek weg 21 TE KOOP partij 10- en llweeksi CPI kuikens Jo Beckers, Overloon Vierlingsbeekseweg j nste Na en I Ti echti ivelc feni TE KOOP partij slachthaantjes J. van Dijck, Buitenweg I GEVRAAGD enkele aardbeien- plukkers(sters) J. Maas, Heidseschoolweg Heide TE KOOP Batavus bromfiets, piano-accordeon 120 bi koopje. J. Nabben, Dep.Peteri straat 12 Oirlo, tel. 537. TE KOOP partij nieuwe en gebruik! hooischudders Smederij Koeken, Westerbeek. tel. 08858-8Órag< /erk TE KOOP inmaakkersen, en slachthaantjes ook panklaar. M. van Gervei Bergweg 2, tel. 1025 EBBERINK Marktstraat-hoek Schoolstra; Bijwerk gevraagd In bezit/v3n--qjle^rijbewijzen Adres^bureau van dit bla TE KOOP_ ca. 1 Kempvyeg 44 gras HET adres: V Houthandel W. Janssei Patersstraat Tel. 1043-118 TE KOOP 1 volbloed vaarzen 26 juni voldragen. J. Jeurissen, Heidsepeel 1 GEVRAAGD aardbeienplukkers(sters] VERLOREN pulsator melkmachine omgeving GéijsterseWeg. Tegen beloning terug te bei J. de Hoog, Geijsterseweg2 TE KOOP TE KOOP ;eg- 14, TE KOOP i.g.st. zijnde kruissnarige Duitse piano Café Stiphout, Sambeek, tel. 727. TE KOOP i.g.st. ziJiK^ dressoir Stationsweg 10ÏI TE KOOP scooter Ï76 cc bptrwj. '59 z.g.a.n.. 31000 khC^gel., billijke prijs. H. BiemansTlPuttenweg 1, Yssejsteyn. i.g.st., tegen elk. aannemelijlD bod. Hoebertweg 28 pe TE KOOP prima bromfiet^-Batavu z.g.a.n., ejK^ietswagen Hoender^raat 108 Type ijF Wij leveren deze m< li TE KOOP wandelwagen en kinderwagen Tolstraat 13 GEVRAAGD V aardbeienplukkers(sters) W. Steeghs-Janssen, Zand- hoek 1 Oirlo, tel. 04787-506

Peel en Maas | 1963 | | pagina 2