ROB VAN HAAREN nog steeds het speciale adres voor (ampS TUMMERS-CREMERS n.v. Kerkelijke Diensten LT.S.'ers aid. elektro U.T.S.' ers HULP MONTEURS Ie ELEKTR0-M0NTEURS VLOERBEDEKKING welke U ook wenst, doorlopend in voorraad. Tredfort, Leufafelt, Tapire, diverse soorten Bouclé tapijten, cocos, Jabo, Linoleum, Linofeit, Balatum, Balatrix Papiflex, traplopers. Deze vloerbedekking wordt door ons ook vakkundig gelegd. Schoolstraat 29 Telef. 1334 van 16 tot en met 22 juni Geestelijk artikel DE MOLENWIEKERS Reeds meer dan 40 jaar TUMMERS-CREMERS N.V. TUMMERS-CREMERS N.V. „v PAROCHIEKERK VENRAY II PAROCHIEKERK OOSTRUM Priester der week: Kapl. Heymans. Zondag: 2e zondag na Pinksteren. 6.15 Cornelis Michiels en Maria Ver stegen; 7 uur voor de overl. fam. Geurts-Verstegen; 8 uur Pastoor As- selbergs; 9 uur Jacq. van Opbergen; 10 uur plechitge Hoogmis voor de parochie. Daarna Sacramentsproces sie. 6 uur Avondmis Gerard Wient- jes. De H. Mis van 11 uur komt te vervallen. 4 uur H. Familie. Maandag: 6.45 Helena Hanraets; 7.30 Mevr. Reynders-Seykens; 7.30 Deken Hanraets; 8.15 J. Oudenho ven en beide echtgenoten 1 h.; 8.15 Jacq. van Opbergen (Oorlogsgraven- comité). Dinsdag: 6.45 E. Janssen-van Die pen; 7.30 Helena Hanraets; 8.15 Ger- truda van Ham-Pouwels; 10 uur pl. huwelijk van Doorn-Coopmans; 7.30 Christelijke Moeders. Woensdag: 6.45 Cath. Arts; 7.30 W. Koppes; 8.15 Z.E. Pastoor P. Thie- len 1 h.; 8.15 Dr. Bloemen. Donderdag: 6.45 Deken Hanraets; 7.30 Cath. Backus-Jeuken; 8.15 Ant. Jos. v. d. Bogaert 1 h.; 8.15 J. Coe- nen. Vrijdag: 6.45 E. Janssen-van Diep- pen; 7.30 Marinus van Es; 8.15 P. A. Poels en Petra Janssen 1 h.; 8.15 zekere intentie R. Zaterdag: 6.45 Koos van Heek; 7.30 E. Janssen-van Dieppen; 8.15 Notaris Linssen 1 h.; 8.15 Peter Jo hannes Maessen, echtgenote en kin deren; 9.30 pl. huwelijk Reynders- Coppus. Biechtgelegenheid van 5.30- 7.30; om 7 uur lof. Zondag 16 juni trekt de Sacra mentsprocessie. In vérband daarmee zijn de H. Missen om 6.15, 7 uur, 8 uur, 9 uur en 10 uur Hoogmis, waar na processie; 6 uur Avondmis. Geen H. Mis om 11 uur. Volgorde voor de processie: 1. Schoolkinderen, 2 meisjes tot 17 jaar; 3 Mariacongregatie en meisjes vanaf 17 jaar; 4. Ver. Christelijke Moeders en andere Vrouwenorgani saties; 5 Sportorganisaties; 6 Jeugd bewegingen, wandelclubs en alle jongens tot 17 jaar; 7 H. Familie en mannen boven de 17 jaar; 8 KAB en andere Mannenorganisaties; 9 Har monie; 10 Zandakker; 11 Flambouw dragers; 12 Zangkoor; 13 Broeders; 14 Bruidjes en Maagden; 16 Aller heiligste, Kerkbestuur en autoritei ten; 17 Schutterij. Route: Grotestraat, Hensenius- plein met rustaltaar, Merseloseweg, Deken Thielenstraat, Hoenderstraat, Marktstraat, Kerk. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Primald Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 2e zondag na Pinksteren. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. Kollekte (2 in 1) voor kerk en bijzondere noden:, aan de kerkdeur voor Herwonnen Levenskracht. 7 uur lof met overwe ging. Maandag: H. Gregorius, bisschop belijder. Dinsdag: H. Ephrem, belijder kerkleraar. 7.30 lof met overweging. Woensdag: H. Juliana van Falco- nerie, Maagd. Donderdag: Mis van de 2e zondag na Pinksteren. Vrijdag: Feest van het H. Hart. 6.40 gez. H. Mis; 7.45 H. Mis voor al le schooljeugd; 's avonds 7.30 lof met litanie en akte van eerherstel. Zaterdag: H. Paulinus, bisschop belijder. 8.30 gezinsmis tot intentie van de aanwezige gezinnen. Van 38 gelegenheid om het Sacrament der biecht te ontvangen. Misintenties Zondag: 6.30 Gertruda Wilmsen- Brouwers; 7.45 Antoon Cremers; 9 u. overl. ouders Clephas-de Jong; 10.15 Harry Lenssen; 11.45 overl. ouders Pouwels-Minten. Maandag: 7 uur overl. vader; 7.45 uit dankbaarheid; 8.30 ter ere van de H. Geest. Dinsdag: 7 u. overl. moeder; 7 u. zijaltaar Jan Odenhoven; 7.45 voor de verlaten zielen; 8.30 Hubertus Houba en ouders. Woensdag: 7 uur Elisabeth Pee- ters-Hoex en echtgen. D.O.; 7.45 overl. fam. Loonen-Coopmans-Cus- ters; 8.30 Selida Virginia Rojer. Donderdag: 7 uur Constans Rojer; 7.45 zekere intentie; 8.30 ter "ére van de H. Geest. Vrijdag: 7 ur Aloysius Thielen en overl. vader; 8.30 geen intentie. Zaterdag: 7 uur overl. ouders To- nen-Vermeulen; 7.45 zekere intentie 8.30 Gezinsmis. Deze week ieder dag om 6.15 een H. Mis voor de weldoeners van het klooster. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 G. Jeuken, C. Evers, J. Meesters en M. v. Rooy; 7.45 H. Janssen, B. Peters, H. Bosch en A. Derks; 9.00 H. van Gend, G. Philip- sen, G. Verschuren en P. Philipsen; 11.45 G. v. d. Berg, J. Naus, K. Jeu ken en J. Rongen. Vrij: J. Evers. Zondag: 2e zondag na Pinksteren. 7 uur H. Mis voor overledene; 8.30 H. Mis tot zekere intentie; 10 uur Hoogmis voor de parochie, daarna Sacramentsprocessie. Volgorde in de processie: Harmo nie, misdienaars met kruis; kleuter school, lagere school, Jonge Garde, meisjes en vrouwen, zangkoor, bruidjes, misdienaars. Allerheiligste, Jong Nederland, jongens en mannen. Vlaggen verdelen in de processie; rechts voorbidden, links nabidden. Geen lof. Maandag: 7.30 Gerard Arts. Dinsdag: 7.30 overl. fam. Camps- Wolters. Woensdag: 7.30 gez. maanddienst Petronella Tacken. Donderdag: 7.30 Johanna Verhaag- Maas. Vrijdag: Feest van het H. Hart van Jesus. Missievrijdag. 7.30 gest. gez. H. Mis ter ere van het H. Hart van Jesus, daarna toewijding. Zaterdag: 7.30 Christina Camps; 10 uur plechtige Huwelijksmis voor het bruidspaar Raedts-Verheijen. Biechten van 6.307.30; 7.30 Maria- lof. \SS toont U iets beters in uurwerken PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 2e zondag na Pinksteren. Leesmissen om 6.30; Kindermis 7.30; 2e H. Mis 8.30; Hoogmis om 9.30. Na de Hoogmis de sacramentsprocessie. Geen lof. Eerste kollekte voor de kerk; 2e kollekte Bisdom. Maandag: 7.30 jaardienst Theodo- rus Peters. Dinsdag: 7.30 maanddienst Catha- rina Bistervels. Woensdag: 7.30 Hoogmis tot inten tie van Engelbertus Lenssen. Donderdag: 7.30 jaardienst Aloy sius Curvers. Vrijdag: 7.30 feestdag van het H. Hart van Jesus; 7.30 Hoogmis tot ze kere intentie; 's avonds om 8 uur rozenkrans en lof met de akte van eerherstel. Zaterdag: 7.30 maanddienst Hu bertus Peeters; zaterdagavond gele genheid om te biechten van 57 u. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 2e zondag na Pinksteren. 6.30 H. Communie; 7 uur leesmis v. Ant. Roelofs; 9.30 Hoogmis voor de Parochie en plechtige sacraments processie. Geen lof. Maandag: 7.30 gez. maanddienst v. Leonard Heidens. Dinsdag: 7.30 gez. maanddienst v. Jacobus Heidens. Woensdag: 7.30 gez. H. Mis van dankzegging ter er van de H. Anto- nius. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis van dankzegging ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand voor fa milie Seykens-Wismans. Vrijdag: Feest van 't Allerheiligste Hart van Jezus. 6.30 leesmis; 7.30 gest. hoogmis ter ere van het H. Hart. Oef. van Eerherstel en zegen met 't Allerheiligste. Zaterdag: gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand tot int. van hen die offerden. Biechtgelegenheid van 78 uur; om 8 uur lof. Kerkpoetsen: Helma Duykers en Bertha Duykers. Misdienaars: Groep II, 3. A.s. zondag voorgeschreven kol lekte voor de St. Pieterspenning. olU «raeftsftng» j cwnmtl ftiwnciariwjüx j JUUANA$INGEL41-fe/f/1061 (K47SO) PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 2e zondag na Pinksteren. Om 7 uur leesmis; 8 uur leesmis voor pastoor Vostermans; 9 uur leesmis voor Johanna Beclet; 10 uur hoog mis voor de parochie, daarna pro cessie. Geen lof. Maandag: 7.30 leesmis voor Harry Pijpers; 8 uur leesmis voor Peter Willemse en Catharina Geeraets. Dinsdag: 7.30 leesmis van dank zegging (kindermis voor de meisjes); 8 uur gezongen H. Mis van dank zegging. Woensdag: 7.30 leesmis voor Fre- derica Loonen-de Ponti; 8 uur lees mis voor een zieke. Donderdag: 7.30 leesmis voor over leden ouders Voermans-van den Berg, kindermis voor de jongens; 8 uur leesmis voor de overleden fam. van Cuijck-Verhoeven. Vrijdag: feest van het H. Hart van Jezus. Om 7 uur leesmis; 7.30 lees mis voor Martinus Heesen 's avonds om 8.30 gestichte hoogmis ter ere van het H. Hart voor P. J. Wilms en Anna Maria Thielen. Zaterdag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Antoon Jacobs en echtgenote Petronella Friezen; 8 uur leesmis v. overl. fam. Claessens-Voermans. Ge legenheid om te biechten van 45 en van 77.30. Daarna lof. Kerkpoetsen: Nelly Willemse (Overbroek) en Mientje Philipsen. Accolythen: 7 uur G. Martens en H. Claessens; 8 uur J. van Ooi en L. Weijs; 9 uur P. Litjens en A. Loonen; 10 uur G. Cornelissen, J. v. Vegchel, N. Pijpers en M. Kusters. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 2e zondag na Pinksteren. 6.30 Communieuitreiken; 7 uur lees mis tot int. van fam. Janssen-Poels; 8.15 leesmis voor Gerardus Litjens; 10 uur plechtige hoogmis voor de parochie, waarna processie met het Allerheiligste door het dorp. Onder de H.H. Missen speciale kollekte ter bestrijding van de onkosten van de Sacramentsprocessie. Heden geen lof. Maandag: 6.45 leesmis voor Jan en Martha Gielen; 7.30 Hoogmis voor de vruchten der aarde. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Wilhel mus Arts; 7.30 gez. H. Mis ter ere van de H. Antonius. Woensdag: 7.30 leesmis voor Lam- bertus van Meijel; 9 uur gez. H. Mis voor Petrus Pubben vanwege Be stuur en Commissie van Beheer .van de R.K. Land- en Tuinbouwschool St. Martinus te Venray. Donderdag: 6.45 leesmis ter ere van de H. Aloysius; 7.15 Rozenkrans- bidden; 7.30 gez. H. Mis voor Lam- berdina Zegers-Ewals vanwege de Derde Orde. Vrijdag: Feest van het H. Hart van Jezus. 7 uur gez. H. Mis ter ere van het H. Hart tot intentie van hen die daarvoor bijdragen; 8 uur leesmis v. overl. fam. v. d. Hoogenhof; avonds om 8.30 avondmis voor overl. ouders van Hoof-Ewals. Zaterdag: 6.45 leesmis voor overl. fam. Hoedemakers-Gooi'en; 7.30 gest. Hoogmis van dankzegging ter ere van het H. Hart (Gerrit.s); van 57 Biechtgelegenheid; 8 uur Marialof. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 2e zondag na Pinksteren. 7.30 vroegmis tot int. van fam. Arts- Aben; 10 ur hoogmis als jaargetijde voor- de zielerust van Wilhelmina Ermens-Arts; 3 uur plechtig Lof waarna Klokkenwijding door de H.E. Heer Deken. Maandag: v. d. overl. ouders van fam. Poels-Peters. Dinsdag: tot bijz. intentie. Woensdag: 7.30 H. Mis tot int. van fam. Muijsers-Vullings; 10 uur gez. Dankmis t.g.v. het Zilveren Huwe lijksfeest van Lambertus Poels en Maria Peters. Donderdag: tot int. van fam. Noij- Janssen. Vrijdag: feest van het H. Hart v. Jezus. 7.30 uit dankbaarheid namens fam. Cornelissen-Hendriks; 20 uur gez. avondmis tot bijz. intentie. Zaterdag: tot bijz. intentie; 20 uur Lof ter ere van Maria, Koningin v. d. Vrede. Biechtgelegenheid: dage lijks vóór H. Mis; vrijdag vóór avondmis; zaterdag voor en na Lof. Zondag 23 juni: eerste H. Commu nie en Hernieuwing der Doopbelof ten. RECTORAAT SMAKT Zondag: onder het octaaf van Sa cramentsdag. 6.15 H. Mis voor Anna Maria Bieman.s-de Wit; 7.30 voor Hubertus Weys; 10 uur Plechtige Hoogmis voor slachtoffers fam. De- nissen. Na deze Hoogmis sacra mentsprocessie. Kapel: 7.30 H. Mis voor de school jeugd; 8.45 H. Mis voor bedevaart Nijmegen. Geen lof. Maandag: 6.30 voor ziek kind; 7.30 voor overledenen. Dinsdag:6.30 tot zekere intentie; 7.30 uit dank voor welslagen van 'n examen. Woensdag: 6.30 ter ere van de H. Jozef; 7.30 voor Pastoor Asselberghs. Donderdag: 6.30 tot zekere inten tie; 7.30 voor Antoon Janssen en Theodox-a Vermeulen. Kapel: 9 uur H. Mi.s voor Maria Cath. Michiels-Versteegen. Cainpi 4}ói(ógeïie en Optiek Vrijdag: Feest van 't Hart van Je sus. 6.30 gel. H. Mis; 7.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart. Na de H. Mis uitstelling, litanie en zegen; 's avonds om 8 uur gel. H. Mis ter ere van het H. Hart voor Hubertus Weys. Zatei-dag: 6.30 ter ere van O.L. Vrouw; 7.30 voor zegen in gezin. Van 5—5.30 gelegenheid om te biech ten, tevens voor en na het lof van half 8. RECTORAAT VEULEN Zondag: 2e zondag na Pinksteren. 7 uur gelegenheid tot communiceren. 7.30 leesmis voor zaliger Theo Groe- telaars; 10 uur hoogmis voor de be kende intenties. De 2e kollekte is vandaag voor de bijz. noden van 't Bisdom; 2.30 middagoefening ter ere van het Allerheiligste Sacrament. Maandag: leesmis voor overl. fa milie Nijssen-Coolen. Dinsdag: leesmis voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van 'n ge zin. Woensdag: leesmis v. overl. fam. Nijssen-Coolen. Dondei-dag: leesmis voor zaliger Mathijs Kunen. Vrijdag: leesmis voor zaliger Ge rardus van Rens. Zaterdag: leesmis; 's avonds van 78 uur gelegenheid om te biech ten. Accolythen voor a.s. zondag: Har ry van Rijswijck, Gert Geerets en Mathy Kunen. Kerkpoetsen: Nelly Spreeuwen- berg en Mien Nijssen. RECTORAAT HEIDE Zondag: 2e zondag na Pinksteren. 7.30 H. Mis voor overl. ouders Lam bertus Pouwels en Anna Derks; 10 uur Hoogmis voor Peter Ewals en Johanna Strijbosch. Akolieten: Har ry Peeters en Piet van Lierop. Mis dienaars v. d. week: Piet Rutten en Sjraar Loonen1. Vandaag is kerk- deurkollekte ten bate van het jaar lijkse ziekentriduum. Maandag: 7.30 H. Mis voor Leo- nardus Spee en Lamberdina Arts. Dinsdag: 7.30 H. Mis tot bijz. in tentie. Woensdag: 7.30 H. Mis voor Leo van Meijel; 10 uur plechtige Huwe lijkshoogmis voor het bruidspaar Creemers-Tijssen. Donderdag: 7.30 H. Mis voor Lam berdina Baltussen-Poels. Vrijdag: Feest van het Allerheilig ste Hart van Jezus. 7.30 H. Mis ter ere van het H. Hart en O.L. Vrouw van Lourdes voor geestelijk en tij delijk welzijn. Na de H. Mis oefe ning van eerherstel met litanie van het H. Hart. Zaterdag: 7.30 uur H. Mis voor overl. ouders Engelbertus Nellen en. Helena Rutten; 7 uur Biechtgelegen heid en Lof te 7.30 uur. Katechismus: Klas 1 en 2 les 21. Klas 3: 260 261 271 273 274. Klassen 4, 5 en 6: 257 260 261 264 270 tot en met 274. „DE OVERLEDENE LAAT EEN LEEGTE NA...." Men kan niet ontkennen, dat de wereld van dit ogenblik, maar in het bijzonder de Katholieke Kerk in een leegte verkeert. Dat is op zichzelf 'n goedkope slogan, want in iedere pe riode dat een Paus was oveiieden en een nieuwe Paus nog niet gekozen was, is er die leegte in het bestuur. Dat zal een werkelijk en tastbaar verschijnsel geweest zijn telkens wanneer een Paus gestorven was, die voor de wereld iets zeer con creets betekend had. Van zulke Pausen zijn er niet zo veel in de geschiedenis geweest. Ze ker zijn er in de geschiedenis Pau sen opgetreden, die niet door ieder een bemind wai-en. Andere zijn er geweest, die weinig of geexx indruk achtei'lieten. Anders echter is dat bij Paus Joannes. Het mag waar zijn, dat Hij maar vier en een half jaar de Kerk als Hoofd en eerste van de bisschoppen geleid heeft. Maar dat heeft Hij dan ook zo voortreffelijk en minzaam gedaan, dat in werke lijkheid ieder Zijn heengaan voelt. Hij was voor de bisschoppen een broeder1, de eerste van hen allen. Maar voor alle katholieken per soonlijk betekende Hij iets, Hij be naderde iedei-en van de meest ge wone kant van het leven. En vooral in tijden van nood en moeilijkheden stond de Paus eigenlijk naast ieder een; naast zieken, naast gebrekki- gen, naast armen. Natuux-lijk kon Hij niet met ieder een in direct contact treden. Maar wanneer er grote groepen van men sen wai'en, die nood leden, bij een water-snood, bij een vulkaanuitbars ting, bij een treinongeluk; dan was Paus Joannes met Zijn liefdevolle gedachten en vooral met Zijn hart bij hen. Zelfs gevangenen, mensen voor wie wij toch al gauw onze wenkbrauwen fronsen, waren zijn broeders. Door het Concilie echter gaf Hij de Kerk een nieuwe menselijke wen ding, waardoor de hemelse gave, de Boodschap van het Heil de mens in zijn dagelijks bestaan begon te pakken. Antiek geworden vormen, uitdrukkingen en regels moesten verdwijnen, de Paus begon met het zelf toe te passen, waar 't maar kon. Midden in deze nieuwe wending is Hij weggeroepen ,om te zetelen aan Gods rechterhand, naast de Heer wiens plaats Hij vier en een half jaar heeft ingenomen. En wij, midden in de halve wen ding staan wij nu. "Waarheen? Zondag j.l. speelden Molenwiekers 1 en 2 hun laatste competitiewed strijd. Het 2e elftal speelden tegen EVV 1 en verloor met 20. In een harde, doch sportieve wedstrijd kwamen ze al na 10 min. spelen met 10 ach ter te staan. Bij een aanval van de gasten spr-ong de midvoor tegelijk met de spil van de Molenwiekers naar de bal. Beiden misten, maar de scheidsrechter gaf op onbegrijpe lijke wijze een strafschop aan EVV. De Molenwiekers, een beetje van streek door deze rare beslissing, zet ten steeds opnieuw via de vleugels tegenaanvallen in. Maar wat ze ook pi-obeerden' het lukte hen niet. Meer succes had de rechtsbuiten van EVV even voor de rust. Een vleu gelschot van deze speler verraste de overigens goed spelende invaller doelman Hendriks en dat betekende 2—0. Na de rust hetzelfde spelbeeld. De Molenwiekers steeds in de aanval, maar geen doelpunten. Eenmaal dachten we rechtsbuiten v. d. Ster ren te zien scox-en, maar zijn schot werd door de lat gekeerd. Het eind signaal kwam dan ook met een 20 ovei-winning voor EVV. Door deze nederlaag eindigden de Molenwie kers 2 op de 3e plaats. Al met al eén eervol resultaat na het eerste competitie jaar. Om 2 uur speelde het le elftal (reeds kampioen) tegen Oostrum 3. Voor de wedstrijd werden ze eerst door de Oostrumspelers geluk ge wenst met het behaalde kampioen schap. De Oostrum-leider bood na mens deze vereniging een bouquet bloemen aan. De wedstrijd die hierna gespeeld werd was een spel van kat en muis. Binnen het half uur was de stand reeds 80. Voor deze doelpunten zorgden midvoor Lateparissa 4x, rechtsbuiten Sapulete lx en rechts binnen Beex-kens 3x. Na de rust nam Beer kens dq bal vanaf de aftrap mee en de Oostrum- doelman kon no. 9 uit het net halen. Oostrum probeerde alles om ten minste de nul weg te werken. Dit lukte hun na een kwartier spelen, met medewerking van de Molenwie- kersspil, die de bal onnodig met de hand speelde binnen 't strafschopge bied. De toegestane penalty werd onhoudbaar ingeschoten. Na dit pre sentje waren het Lateparissa 2 x en Kiriwenno 2x die de eindstand op 131 brachten. Een waardig besluit van deze competitie. Uit de 14 wedstrijden be haalden De Molenwiekers 27 punten met een doelgemiddelde van 80-10. RIKKEN Maandagavond 17 juni om 8 uur RIKKEN IN „DE BURGGRAAF" t.b.v. de Vereniging voor het Zorgenkind. lang worden in Limburg en ver daarbuiten door alle soorten elektrische installaties gemaakt, tot volle tevre denheid van haar opdrachtgeefsters. De goede naam die heeft gekregen, bezorgde haar voor de eerstkomende jaren opdrachten van zeer grote projekten. OOK U kunt in een bedrijf dat nog in volle expansie is, meehelpen aan de uitbouw van Limburgs industrie. Bij ons kunnen geplaatst worden: Verdere opleiding in leerlingstelsel mogelijk. Faciliteiten bij studie. Ook zij die binnenkort hun diploma denken te halen kunnen nu reeds solliciteren. zullen straks als uitvoerders leiding geven op onze werken. Pas afgestudeerden krijgen hier hun kans om meer te ver dienen. Vast werk. Gratis reizen. Gratis gereedschap. Voor vakmensen uitstekende toekomst, mogelijkheden. Werken met de nieuwste gereedschappen. Personeelskorting. Als U persoonlijk wilt komen solliciteren zullen wij U de reiskosten vergoeden. (Na tele fonische afspraak ook eventueel 's avonds). U kunt ook deze advertentie uitknippen, uw adres hierop vermelden en naar ons adres in Roermond sturen. PANNINGEN ROERMOND Laurentiusplein 9 VENRAY

Peel en Maas | 1963 | | pagina 6