12 mei is to RUITERSPORT WANDELSPORT èraud BIER-HET BIER WAAR LIMBURG TROTS OP IS! net dagmeisje 7.9© POELS èccuul èi'atici Rnuut' Inutd t PAROCHIEKERK LEUNEN Derde zondag na Pasen; 6.45 lm. om 8 uur lm. voor de parochie; 9.15 hoogmis; 10.30 lm. overl. fam. v.h. bruidspaar Willemsen-Poels; 3 u. lof lste zondag van de maand: maand- collecte voor de kerk. Maandag: 7.30 gest. jrg. voor Jo hanna Litjens; 8 u. lm. voor Wil lem Arts en Gertruda Niessen. Dinsdag: 7.30 lm. tot zek. int. (v. een zieke); 8 u. lm. tot zek. int. (v. een zieke); 7.30 kindermis voor de meisjes. Woensdag: 7.30 gez. jrg. voor M. Verhalle en echtgen. en overl. kin deren; 8 u. lm. voor Petronella As- selberghs. Donderdag: 7.30 lm. voor Mart. Heesen (kindermis voor de jongens); 8 u. lm. voor Martin Croymans. Vrijdag: 7.30 gest. jrg. voor Mart. Claessens, Johanna Gussen en zoon Gerard; 8 u. geen H. Mis. Zaterdag: 7.30 gest. jrg. voor Ant. Meijers en echtgen. Cath. Poels; 8 u. lm. voor pastoor Vostermans; van 4-5 en van 7-7.30 biechtgelegenheid, daarna lof. Kerkpoetsen: Mariet van Vegchel en Jo Weijs. Acolieten: 6.45 B. Loenen en J. Jenniskens; 8 u. N. Pijpers en M. Kusters; 10.30 L, Weijs en P. Litjens PAROCHIE YSSELSTEYN Derde zondag na Pasen; 6.30 lm. tot zek. int.; 8 u. lm. tot bijz. int.; onder de H. Mis plechtige H. Com munie; 9.15 kindermis; 10.15 hoog mis, gesticht jaargetijde voor Pe tronella van Asten-Pouwels; 3 uur lof waaronder hernieuwing van de doopbeloften door de communican ten. Maandag: 7.15 gez. zieledienst v. d. overl. fam. Coenen-Spreeuwen- berg en Spreeuwenberg-Bruini; 7.50 maanddienst voor Anna Maria Hel- legers-Cremers. Dinsdag: 7.15 maanddienst voor Gerard Deters; 7.50 leesmis voor de fam. Flinsenberg-Arts. Woensdag: 7.15 gez. jaarg. voor Gerard a Hubers-Arts; 7.50 leesmis voor Anna Janssen-Smeets. Donderdag: 7.15 leesmis voor Pe ter Johannes Vissers; 7.50 leesmis uit dankbaarheid voor de fam. Poels-van Dijck. Vrijdag: 7.15 leesmis uit dankbaar heid voor de fam. van Vegchel-Ver- heyen; 7.50 leesmis voor int. van de fam. Janssen-Philipsen. Zaterdag: 7.15 leesmis uit dankb. voor de fam. Pouwels-Reintjes; 7.50 leesmis voor int. van de fam. Aerts- Barten. Gelegenheid om te biechten van 78 uur. Zondag zijn in de H. Mis van 8 u. de 13 eerste banken in het midden schip en alle banken in de zijbeu ken gereserveerd voor de commu- niecanten en hun ouders. Men wordt vriendelijk verzocht deze dan ook daarvoor vrij te laten. Zondag: 3e zondagn a Pasen. 6.30 Communieuitreiken; 7 uur leesmis uit dankbaarheid; 8.15 leesmis voor de parochie, speciaal voor de kin deren, die onder deze H. Mis hun eerste H. Communie doen. 10 uur Hoogmis ter ere van O.L. Vrouw. Na de Hoogmis Te Deum voor H.M. de Koningin; 7 uur lof met rozen hoedje. Maandag: 6.45 leesmis voor Hen- ricus van Helden vanwege de H. Stede; 7.30 gesticht jaargetijde voor Martinus Pubben. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Petrus Pubben; 7.30 gest. jaai-getijde voor Leonardus Kessels en Maria Kaf fers. Woensdag: 6.45 leesmis voor Lam- berdina Zegers-Ewals (vanwege een vriendin); 7.30 gest. jaargetijde voor Jacobus v. d. Heuvel. Donderdag: 6.45 leesmis voor Mar tinus Stiphout en echtgenote; 7.30 gez. H. Mis voor Lambertus van Meijel vanwege de Bejaardenclub. Vrijdag: 6.45 Leesmis voor Willem Muysers; 7.30 gest. jgt. voor Z.E. Heer Jacobus Poels, ouders en Pe ter Johannes van Helden. Zaterdag: 7.30 Leesmis voor bij zonder intentie (Muysers-Eyssen) 9.30 Huwelijksmis voor bruidspaar Versteegen-Arts. De leden van de Mariacongregatie worden verzocht de huwelijksmis bij te wonen. Van 56.30 biechtgelegenheid; 7.30 Ma- rialof. Woensdagavond om 8 uur rozen krans bidden bij de Mariakapel. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 3e zondag na Pasen. 7.30 vroegmis voor de overledenen van fam. Weerts-Nellissen; 10 uur hoog mis tot bijz. intentie; 2.30 meimaand oefening en Lof. Door de week H. Mis om 7.30. Maandag: tot int. van familie Bruijsten-Coppus. Dinsdag: veer de zielerust van V/ilhelmina Ermens-Arts. Woensdag: voer de overl. van fa milie Janssen-Achten. Donderdag: tot int. van fam. v. d. Pas-Camps. Vrijdag: voor de zielrust van Lamberdina Zegers-Ewalds. Zaterdag: feest van H.H. Philip- pus en Jacobus Apostel; tot int. van fam. Baten-Michels; 8 uur Lof ter ere van H. Maria, Koningin van de Vrede. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; zaterdag voor en na het Lof. RECTORAAT VEULEN Zondag: 3e zondag na Pasen. 7 u. gelegenheid tot communiceren; 7.30 leesm s tot dankzegging; 10 uur hoogmis voor de bekende intenties. Na de hoogmis is Te Deum ter ge legenheid van de verjaardag van Hare Majesteit Koningin Juliana. 2.30 zegening van de werktuigen. Aangezien de wereldkindheidsdag dit jaar niet gehouden wordt op 4 mei, maar op 18 mei zal vanmiddag ook geen zegening van de kinderen plaats vinden. Maandag: leesmis voor zaliger Ge rard Geurts. Dinsdag: vierde dinsdag van de novene ter ere van St. Antonius; leesmis voor zaliger Willem van Ooi, echtgenote en hun zoon Willy. Woensdag: leesmis voor zaliger Gerardus Houben; 10 uur plechtige huwelijkssluiting van het bruids paar Karei Jenniskens en Annie Hagens, waarna tot int. van het bruidspaar de H. Mis wordt opge dragen. Donderdag: gez. jgt. voor zaliger Anna Janssen-Philipsen. Vrijdag: gez. jaargetijde voor za liger Marinus Geurs. Zaterdag: leesmis voor zaliger Gerad Geurts; 's avonds 8 uur avondoefening ter ere van O.L. Vr. Acolythen voor a.s zondag: Mar- tien van Staveren, Piet van Meyel en Gerard Koenen. Kerkpoetsen: Nelly Spreeuwen- berg en Mien Ewals. RECTORAAT HEIDE Zondag: 3e zondag na Pasen. 7.30 H. Mis voor overL ouders Lamber tus Pouwelsen Anna Derks; 10 uur gezongen jaargetijde voor Harry Muijsers. >fcAkolieten: W. Derilbc en M. Phi- lipsen. Geen lof. Misdienaars van de week: Willy Claes en Piet Rongen. Maandag: 7.30 H. Mis vooh overl. ouders Engelbertus Nellen en He lena Rutten. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Thomas Michels. Woensdag: 7.30 H. Mis voor Har ry Muijsers. Donderdag: 7.30 H. Mis voor Leo van Meijel. Te 8.30 uur Parochie vergadering in zaal Rongen. Vrijdag: 7.30 H. Mis voor Herman Gellings-Philipsen en dochter. Zaterdag: 7.30 H. Mis uit dank baarheid ter ere van O.L. Vr.; 7 u. Biechtgelegenheid en te 7.30 Lof. De klassen 1 en 2 het Wees Gegroet. Klas 3: 228 232; klas 4 228 232 235 237. De klassen 5 en 6: 228 t.m. 232 en 234 235 237. RECTORAAT SMAKT KOM VRIJ UW BOEKEN KIEZEN IN BOEKHANDEL VAN DEN MUNCKHOF N.V. BIEDT ZICH AAN Telef. 1122 De Venrayse wandel verenigingen hebben te Horst-America grote suc cessen geboekt. Zo wist Servio (St. Servatius) op de 25 km tocht de wisselbeker te bemachtigen, terwijl op de 5 km Het Desselke de le prijs wist te bemachtigen en Venray's Glorie de 3e prijs. Op de 10 km. werd het Desselke 2e, alsmede op de 15 km. Venray's Glorie wist in deze afd. de 3e plaats te bezetten. In de klasse 20 km gingen alle prijzen naar Venray. Hier werd Ons Plezier 1, Desselke 2, Venray's Glo rie 3. Deze successen beloven veel voor de komende wandelingen die de Venrayse wandelclubs in de toe komst zullen gaan lopen. Al deze Venrayse verenigingen lopen a.s. zondag mee aan de te Venray uit geschreven tocht van de KNBVLO. VADER MAG VOORLOPIG NIET IN DUITSLAND WERKEN Een 28-jarige onderaannemer uit Weert heeft van de Roermondse po litierechter, mr. L. E. Movig, een bij zondere voorwaarde bij zijn straf gekregen. Hij mag gedurende de proeftijd niet meer in het buiten land werken. Verdachte is gehuwd en heeft drie kinderen. Hij werkte in Duitsland. In december van hel vorig jaar kwam hij niet meer naar huis. Hij verbleef bij een Duitse. De echtgenote diende een klacht in, omdat het gezin onverzorgd achter bleef De officier van justitie, mr. W. Uiterwaal, schetste het nadeel van het werken in het buitenland. Het loon is hoger, doch de kosten voor onderhoud ook. Bovendien komen er nog andere narigheden van zoals nu weer is gebleken. Het gezin is her enigd. De slanke beurs-poi feuille van soepel rundleder zal zeker welkom zijn; heef*, heerlijk veel vakken 0f uvaak fietst... veel of weinig... ,44 - een goede, r betrouwbare fiets- koopt u uitsluitend v bij de (door het CBR) erkende Vakman- v. FIETSENHANDELAAR Daar alleen krijgt u deskundig advies. Hij alleen repareert deskundig. Zo'n erkende fietsen handelaar is: Grotestraat 26 Zondag: 3e zondag na Pasen. 6.15 H. Mis voor overl. fam. de Hoog- Coppis; 7 uur gel. H. Mis; 7.45 wor den de communicantjes afgehaald, daarna om 8 uur H. Mis tot inten tie van de communicantjes en hun familie (4 banken zijn gereserveerd); 9.30 gel. H. Mis voor overl. fam. Coppus-de Groot; 10.30 Hoogmis voor bedevaart Montfoort, Woerden en Deventer; 3.30 uur plechtig Lof met opdracht ana Maria. Kapel: 8 uur gel. H. Mis; 9 uur voor Th. Basten; 12 uur H. Mis voor bedevaart Amsterdam. Maandag: 6.30 en 7.30 gel. H. Mis sen. Dinsdag: 6.30 voor een zieke; 7.30 tot zekere intentie. In de kapel om 11 uur H. Mis voor bedevaart Rot terdam. Woensdag: 6.30 voor zegen in ge zin; 7.30 voor Pastoor van Heertum. Zaterdag: 6.30 ter ere van O.L. Vrouw; 7.30 voor de missie. Van 5 tot 5.30 gelegenheid om te biech ten, tevens voor en na het lof van half 8. Traditiegetrouw werd dit jaar op 30 april in het kader van de viering van Koninginnedag, weer een de monstratie op ruitersportgebied ge geven door de Kring Venray, waar aan ditmaal ook door Shetland Po- neys werd deelgenomen, tot groot vermaak van het zeer talrijke pu bliek. De uitslag van 't springen, waar bij tweemaal een parcours van tien sprongen over acht hindemissen moest worden afgelegd, was als volgt: 1. M. Verschuuren, Venray met Arabella; 2 P. Janssen, Wanssum met Sans Peur; 3. J. PhiLpsen, Cas- tenray met Blackie; 4. L. Künen, Castenray met Hella; 5. J. van Dijk, Venray, met Tabor; 6. J. Lem- mens, Ysselsteyn met Master; 7. J. Lucassen, Venray met Philcs; 8. L. Marcellis, Ysselsteyn met Rocco en 9. G. Arts, Venray met Adelfried. Bij de Poneys was de uitslag: 1. M. Beerkens, 2. A. Verstegen, 3. H. Jans Beken, 4. W. v. Dijk, 5. G. Jans Beken, 6. M. van Dijk, 7. H. Verheijen, 8. V. Binants en 9. J. v. Dijk. Op zondag 5 mei a.s. zal door de Kring Venray een dressuur- en spring wedstrijd worden gehouden op het oude voetbalveld aan de Merse- loseweg. Aanvang 12 uur. Aan deze wedstrijd zal worden deelgenomen docr dressuur ruiters uit de Klasse licht I en II van de Kring Venray, terwijl aan het springconcours naast de ruiters uit de kring, ook enkele ruiters van buiten de kring zullen deelnemen, deze springen 'n hand:- cap springparcours voor de klasse B licht en middel. Op zondag 21 april 1.1. werd door verschillende ruiters uit de Kring Venray deelgenomen aan een sa mengestelde wedstrijd te Grathem, waaraan door 36 ruiters uit geheel L'mburg werd deelgenomen in de klasse licht en door 27 in de klasse zwaar. In de klasse licht behaalde M. Verschuuren uit Venray de 2e prijs; P. Janssen uit Wanssum de 5e' J. v. Dijk uit Venray de 6e en J. Lucas sen uit Venray de 9e. In de klasse zwaar wist J. Bovee uit Meerlo beslag te leggen cp de 3e prijs, terwijl J. Lemmens van Ysselsteyn de 6e prijs behaalde. Dit is niet zomaar een café! Als U dit teken ziet.weet U dat er Brand's Bier geschonken wordt! Ga er binnen! U zult er vrienden en kennissen ontmoeten! U zult er bier drinken met alleen maar plezierige mensen! U zult er Brand's Bier drinken, het bier waar Limburg trots op is! Brand's Bier, drink het in een plezierig Brand's café! Haal het in huis, gezellig! En let op de nieuwe, moderne flessen Up.Pils.ExenOud C'est magnifique! Zo'n stadstas van origineel Skai Dur. 'n Juweel van een tas in lichte eierschaal kleur of donker noten Tassen Deze ge 'n Bijouterie-doos met klap- dicht klemdeksel, van buiten kunstleder, van binnen met satijnzijde afgewerkt

Peel en Maas | 1963 | | pagina 10