P L L I L M AA AAV vier en tachtigste jaargang Burgerlijke Stand |kp|i| k I k A A 1 A VRIJDAG 12 APRIL 1963 No. 15 in de week van 4 tun. 10 april 1963 GEBOREN: Wilmsen, Hubertus M. J. St. Oda- straat 19. van Hoof, Maria A., Kulutweg 9. van Geffen, Wilhelmina H M. Oranjestraat 21. Hermans, Hubertina A. M., Lang straat 47c. Clephas, Gerardus E. A., Oude Oostrumseweg 22. Gielens, Gerardus M. J., Heidse- weg 17. van Els, Anna J P. G., Stations weg 30. or an je - comite OVERLEDEN: Derks, Anna Th. P., gehuwd ge weest met Pouwels, Lambertus P. A. 60 jr., z.b. te Venray. Nijrolder, Johannes H., 77 jr., kloosterbroeder te Venray. Rutten, Johanna M. H., gehuwd geweest met Nellen, Peter E., 70 jr., z.b. te Venray-Heide. Zegers, Elisabeth H. G. M., 3 jr.. te Merselo. ONDERTROUWD: Duijkers, Petrus J. ,29 jr., koster- organist te Venray, Geijsterseweg 8 en Achten, Gerarda J. M., 21 jr., te Venray, Meerlosedijk 4. GETROUWD: Drabbels, Wilhelmus A. T., 35 jr., broodbakker en Moorees. Gertruda I. T. M., 33 jr., dienstbode, beiden te Venray. Fleurkens, Hendrikus W., 35 jr., landbouwer en Jenneskens, Jean- nette E., 26 jr., z.b. beiden te Venray. Het nieuwe schakelstation van de P.L.E.M., gelegen aan de Maashese- weg, is- zoals wij reeds eerder berichten - een der beste tekenen van de groei van deze streek. Het maakt immers een ruime energie-voorzie ning voor Venray en omgeving mogelijk. Foto Gerard Kruijsen Het Oranje-comité heeft het pro gramma voor a.s. Koninginnedag gereed. Het feest begint met een grootse stertocht van alle Venrayse fanfares en harmonieën, hetgeen wel een evenement beloofd te worden. Dinsdag 30 april wordt de dag ge opend met de aankondig'ng van herauten en klokgelui. Om half 10 is er een plechtige H. Mis in de Pe trus Banden, waarna om half 11 de plechtige Raadsvergadering is. De Raadsvergadering wordt gevolgd door een aubade van de schoolkin deren, samen met de Harmonie. In de middag is er om 1 uur een voet baltoernooi tussen de verschillende Venrayse jeugdelftallen, terwijl om 2 uur kinderspelen, een volleybal toernooi en hockeywedstrijden zijn Een demonstratie met paarden sluit Dc motor-cross te Heidc-Vcnray mocht zich dit jaar verheugen in 'n bijzonder grote belangstelling cn 'n eerste klas deelname. Voor nade;e büzonderheden verwyzen wü naar een verslag elder in dit blad. foto Gerard Kruijsen Baltesen, Martin Th., 24 jr., boek houder te Horst en Dijkmans, Al- berdina L. T., 23 jr., verpleegster te Venray. Weegels, Joannes H. A., 22 jr., onderhoudsmonteur te Weert en Janssen, Maria G. J., 21 .jr., ver koopster te Venray. Wilmsen, Peter W., 29 jr., bank werker te Venray en Poels, Maria H. G., 29 jr., z.b. te Venray. Manders, Martinus L. M., 25 jr., gemeente-arbeider en Madou, Petro- nella M. A. ,22 jr., z.b., beiden te Venray. agenda centrale kab venray Dinsdag 16 april 20 uur in Hotel De Zwaan jaarvergadering HKW. Vrijdag 19 april 20 uur bestuurs vergadering KAJ bij M. Driessen. Verder vragen wij uw aandacht voor het volgende: Zondag 28 april zal de Kring Ven ray haar verdiepingsmorgen hou den in het gemeenschapshuis te Oostrum. 9 uur H. Mis waarna kif- fietafel, daarna zal Aalmoezenier Heijmans een inleiding houden. Kosten 1,25 per persoon, deelne mers gelieven zich zo spoedig moge lijk op te geven bij hun KAB of vakbondssecretaris.

Peel en Maas | 1963 | | pagina 9