Kerkelijke Diensten L.J. VAN HAREN WILMA WEERT AUTORIJDEN van 7 tot en met 13 april KINDERWAGENS H. HENDRIX 'verkoopster 18-21 jaar APPELS TEXTIELHANDEL NOLANDA MODEHUIS AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ N.V. Waarom in Duitsland werken jarenlang werk tegen hoog akkoordloon PAROCHIEKERK VENRAY Priester der week: Pastoor Geerits Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. 6.30 Jan van Hassel (Bouw vakarbeidersbond); 7.30 A. Sikes (Carnavalsvereniging)8.30 overle den parochianen; 9.30 Hoogmis voor de parochie. Vooraf om 9.15 Palm- wijding aan de Petrus Bandenschool en processie naar de kerk; 11 uur overleden fam. Bom-Heurkens en Pierre Bom; 6 uur Antoon Laurens- se. Maandag: 6.45 Mevr. Theeuwen- Janssen (K.A.V.); 7.30 Henrica van Wel-Voermans; 8.15 Wed. Backus (Vrouwengilde); 9 uur E. Janssen-v. Diepen. Dinsdag: 6.45 Antoon Creemers (Langeweg); 7.30 Eti Gommers; 8.15 J. Coenen; 9 uur Jac. van Opbergen (Spiegelglas verz.) Woensdag: 6.45 Th. Pouwels; 7.30 overl. fam. Derks-Jacobs; 8.15 De ken Hanraets: 9 uur Dr. Bloemen. Geen avondmis. Witte Donderdag: Vanaf 7 uur ziekencommunie; 4 uur H. Mis voor kinderen en voor zover plaats ook voor anderen; 8 uur H. Mis voor de Parochie. Daarna aanbidding tot 12 uur. Goede Vrijdag: 3 uur Kruisweg; 8 uur Goede Vrijdagviering met H. Communie. Paaszaterdag: 10.45 's avonds be gin van de Paaswake. Om 12 uur nachtmis. Biechten in de Goede Week Woensdag 58 uur; donderdag 58 uur; Goede Vrijdag na de Kruisweg van 38 uur; Paaszater dag van 36 uur; iedere onder de H. Missen. Paaszaterdagmorgen wijwater af halen aan de noordkant van de kerk. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Urbanus Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. Om 10 uur palmwijding voor de hoofdingang van het ly ceum (bij slecht weer in de kerk). De kollekte (2 in 1) voor kerk en H. Land. 7 uur laatste overweging van de vasten. Maandag, dinsdag en woensdag mis van de Vastentijd. Dinsdag: 7 uur avondmis voor in tentie van de gezinnen, die verte genwoordigd zijn. Vrijdag: geboden vasten- en ont- houdingsdag. Palm-zcndag. Bij de palmwijding voor het lyceum (of bij slecht weer in de kerk) houde men de meege brachte palm in de hand. Gaan we na de wijding keurig in rijen van vier mee naar de kerk. Witte Donderdag, 's Morgens géén H. Mis en geen communie-uitreiken, 's Middags om 4 uur kindermis met Paas-communie. Wilt u in deze mis de plaatsen vrij laten als op eerste vrijdag. Aleen de achterste banken voor volwassenen. Vanaf kwart over één niet meer eten en snoepen en vanaf kwart over drie niet meer drie niet meer drinken (behalve wa in deze H. Mis gaan eerst de kin deren te communie, 's Avonds 8 uur- herdenking van Christus Avondmaal voor volwassenen. Men kan eten tot zes uur en drinken tot 8 uur. Na de plechtigheid aanbidding tot midder nacht. Goede Vrijdag. Geboden vasten- en onthoudingsdag. 's Morgens om 11.15 Kruisweg voor de kinderen, 's Middags 3 uur herdenking van Christus sterven waarbij men kan communiceren en onder de plechtig heid Kruisverering. Wie te commu nie wil gaan moet na 1 uur niet meer eten en na 3 uur niet meer drinken, alleen water is toegestaan, 's Avonds 7.30 Kruisweg voor de volwassenen. Paasnacht: Verkenners ontsteken het Paasvuur op het Kerkplein om half 11. De plechtigheden beginnen om 22.45 uur. Mededelingen De donkere Metten zijn donder dag, vrijdag en zaterdag 's morgens om 7.30 uur. Tekstboekjes zijn voor elke plech tigheid bij de kerk verkrijgbaar. Zieken-communie. Deze wordt ge bracht Witte Donderdag. U wordt verzocht zieken en thuiszittende ouden van dagen, die ons nog niet bekend zijn, aan broeder portier op te geven. Wijwater. U wordt verzocht dit pas te halen dinsdag na Pasen. Biechtgelegenheid. Maandag en dinsdag, donderdag en vrijdag van 58 uur in 4 biechtstoelen. Woens dag van 38 en zaterdag van 37. Donderdag, vrijdag en zaterdag 's morgens tot 10 uur. Onder de plechtigheid wordt geen biecht ge hoord. Wacht U a.u.b. niet tot de laatste dag, maar komt U liever de eerste dagen van de week. Week voor Christus. U hebt al lemaal een folder gekregen: Week voor Christus! Kijkt u daar goed op om alle tijden van oefeningen en biechthoren te kunnen weten. Voor gezinnen van niet parochianen die de plechtigheden van de Goede Week mee willen maken ligt nog een folder achter in de kerk. Op Eerste Paasdag GEEN H. Mis om 11.45. Misintenties Zondag: 6.30 overl. fam. Rouvroye- Ritzen; 7.45 Martien Janssen en Noud van Lin; 9 uur overl. fam. Siebers-Hafmans; 11.45 Tonny Ken nis. Maandag: 7 uur overleden familie Ambrosius; 7.45 Zalige dood; 8.30 Johanna Heezen-Franssen. Dinsdag: 7 uur overleden fam. Lenssen-Drabbels; 7.45 overl. fam. 8.30 Wilhelmina Pouwels-van den Munchof en kind. Woensdag: 7 uur overl. ouders To- nen-Vermeulen; 7.30 Jo Auwens- Verlinden (buurt); 8.30 Th. de Bruy- ni. Donderdag: 'smiddags om 4 uur Elisabeth Peeters-Hoex D.O. Dienbeurten Acolyten: Palmzondag: J. Philipsen, G. v.d. Berg, J. Naus en K. Jeuken; 7.45 J. Jeuken, J. Rongen, J. Evers en C. Evers; 9.00 J. Meesters, M. van Rooy, H. Janssen en1 B. Peters; 11.45 H. Bosch, A. Derks, H. v. Gend en G. Philipsen. Vrij: G. Verschuren. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. Onder de H. Missen kollek te voor de H. Plaatsen in Palestina. Aan de kerkdeur kollekte voor de St. Maartenskliniek. 7 uur H. Mis tot zekere intentie; 8.15 Palmwijding in het parochiehuis, processie en plech tige hoogmis voor de parochie; 10 u. IJ. Mis voor de levende en overleden leden van de Stille Omgang; 3 uur Vastenoefening. Maandag: 7.30 gest. gez. jaardienst Jacobus Vul lings en echtgenote. Dinsdag: 7.30 gest. leesmis Gerard Camps en Jacoba Hillen. Woensdag: 7.30 Hubert Linskens. Witte Donderdag: om 4 uur H. Mis waaronder de kinderen de Paas communie ontvangen; 8 uur plech tige avondmis (eten tot 5.30) mnd. Maria Thielen-Rutten. Aanbidding tot 12 uur. Goede Vrijdag: vasten en onthou ding. 3 uur Kruisweg; 8 uur Her denking van Christus dood, met kruisverering en communiceren (eten tot 5.30). Zaterdag: 8 uur Vigiliedienst van Pasen; wijding van vuur, paaskaars en hernieuwing der doopbeloften van alle aanwezigen; daarna plech tige H. Mis voor Jean Camps (eten tot 7 uur). Biechten deze week: woensdag van 46 en van 6.308 uur; zater dag van 46 uur. Tekstboekjes voor Palmzondag zijn vandaag ook verkrijgbaar in 't parochiehuis. Donderdag, vrijdag en zaterdag aan de deuren van de kerk a 10 ct Zaterdag paaskaarsjes a 25 ct. Paasdag wordt de H. Communie gebracht aan de zieken. Ons onbe kende zieken kan men opgeven aan de pastorie, liefst in het begin van deze week. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. Eerste zondag der maand, buitengewone kollekte. Leesmissen om 6.30 kindermis om 7.30; 2e H. Mis om 8.30; 9.30 bijeenkomst aan het jeugdhuis waar de palmwijding plaats vindt, daarna processie naai de kerk; 3 uur Kruisweg en lof. Eerste kollekte is buitengewone kollekte die bijzonder is aanbevolen, tweede kollekte voor de H. Plaat sen te Jerusalem. Maandag: 7.30 zieledienst voor Jo sef Versieyen, besteld door de be jaardenvereniging. Dinsdag: 7.30 zieledienst Elisabeth Bruncken. Woensdag: 7.30 jaardienst Huber- dina Lenssen, Anna Stevens. Donderdag: Witte Donderdag des morgens geen diensten. De Kerk herdenkt de instelling van de H. Eucharistie, 's Avonds om 7.30 avondmis. In deze H. Mis wordt de H. Communie uitgereikt. Richt uw werkzaamheden in huis zo in dat gij deze schone avondmis kunt bij wonen en deelnemen aan het Eucha ristisch liefdemaal. Daarna is nog aanbidding tot 12 uur. Vrijdag: Goede Vrijdag, 's Mor gens geen diensten. Om 3 uur Kruisweg, verering van de relikwie van het H. Kruis; 's avonds om 7.30 avonddienst waaronder gelegenheid om de H. Communie te ontvangen. Zaterdag: 's morgens geen H. Diensten; 's avonds om 11 uur de plechtigheden van de Paasvigilie ge volgd door de nachtmis. Komt toch allen zoveel mogelijk deze plechtig heid bijwonen. Biechtgelegenheidwoensdag van 57 en van 89 uur; donderdag morgen van 1012 en 57 uur; za terdagmorgen van 1012 en van 57 uur in beide biechtstoelen. A.s. zondag 10 uur plechtige Hoog mis door de neomist Herman Jans sen. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. Maandel. bijzondere kollek te voor onze kerk (le); 2e kollekte is voorgeschreven voor de H. Plaat sen; 7 uur H. Communie; 7.30 Lees mis; 10 uur Plechtige Palmwijding en processie en Hoogmis voor de parochie; 3 uur Vastenoefening met kruisweg en verering van de reli kwie van 't H. Kruis. Maandag: 7.30 gest. gez. jaardnst. voor Joh. Voesten en Wilhelmina v. d. Voort. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jaardienst voor Gerardus Dinghs en Henrica Friesen. Woensdag: 7.30 gest. gez. jaar dienst voor Antoon Geurts. Biecht gelegenheid iedere morgen voor de H. Mis (op tijd). Vandaag van 31 en van 6.308 uur in beide biecht stoelen. Donderdag: Witte Donderdag. 8 y. Communie aan de zieken; 4 uur nam. Leesmis met gelegenheid om te communiceren; 7.30 plechtige Avondmis ter viering van 't Avond maal van onze Heer, gest. gez. jrd. voor Henricus Vissers en Mechelina Arts. Na deze dienst tot 12 uur aan bidding van 't Allerheiligste. Vrijdag: Goede Vrijdag. 3 uur Kruiswegoefening en verering van de relikwie van het H. Kruis; 7.30 plechtige avonddienst ter herden king van 't lijden en sterven van Onze Heer. Onder" deze dienst gel. tot communiceren. Zaterdag: Paaszaterdag. Biechtge legenheid van 37 uur in 2 biecht stoelen; 8.30 Paasnachtviering, gest. hoogmis ter ere van de Zeven Smar ten van Maria. Gewijd water kan men 2e Paasdag afhalen bij buiten ingang van sacristie. Kerkpoets: Gonny Reinders en Gonny Weys. Misdienaars: II, 1. Opbrengst 2e ronde van bisschop pelijke vastenaktie 287, PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. Vandaag is de tweede kol lekte voor het H. Graf. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de pa rochie; 9 uur palmwijding en pro cessie. Daarna de hoogmis die wordt opgedragen als jaargetijde voor Eli sabeth Voermans-Litjens. Om 10.30 leesmis voor Maria Jacobs-Nissen; om 3 uur kruisweg en lof. Maandag: 7.30 leesmis voor Ge rard Voesten en zoon Theodoor; 8 u. leesmis voor Hendrik en Lena van Soest. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Johan nes Loenen echtgenote en zoon Jan, kindermis voor de meisjes, 8 uur leesmis voor Willem Arts en Ger- trudis Niessen. Woensdag: 7.30 leesmis voor Jo hannes Poels, echtgenote en dochter Johanna; 8 uur leesmis voor de overleden familie Manders-Hendrix; biechtgelegenheid in twee biecht stoelen van 58 uur. Donderdag: Witte Donderdag. In de morgen geen dienst. Om 4 uur H. Mis voor de kinderen en voor hen die 's avonds verhinderd zijn. Deze wordt opgedragen voor de af gestorven familie Claessens-Gussen. 's Avonds om 8 uur plechtige dienst ter herdenking van de instelling van het H. Sacrament. Deze H. Mis wordt opgedragen voor pastoor Vos- termans. Biechtgelegenheid in twee biechtstoelen van 57 uur. Na de H. Dienst aanbidding voor de leden van de H. Stede tot 12 uur. Vrijdag: Goede Vrijdag. Geboden vasten- en onthoudingsdag. In de morgen geen dienst. Om 3 uur kruiswegoefening voor de kinderen; 's avonds om 8 uur H. Dienst. Ge legenheid óm te communiceren. Biechtgelegenheid in twee biecht stoelen van 57 uur. Zaterdag: Paaszaterdag, 's Mor gens geen dienst. In de middag ge legenheid om te biechten in twee biechtstoelen van 36 en van 6.30- 7.30. Om 8.30 vigiliedienst van Pasen, opgedragen voor Martinus Heesen. Wijding van het nieuwe vuur, paas kaars, doopwater. Bij de hernieu wing van de doopbeloften gelieve men een brandende kaars in de hand te houden. Bij de wijding van het vuur blijft de kerk onverlicht. Is de paaskaars ontstoken, dan de kaarsen aanste ken. Om circa 9.30 begint de H. Mis. In de middag vanaf 3 uur is er wij water te verkrijgen aan de sacristie deur. Boekjes van de Goede Week zijn achter in de kerk verkrijgbaar 25 ct. Aan de zieken en ouden van da gen wordt de paascommunie ge bracht in de morgen van Witte Don derdag. Men gelieve deze voorzover niet bekend op te geven op de pas torie voor woensdagavond. Kerkpoetsen: Jet Heidens en An- ny Willemse (Overbroek). Acolythen: 6.45 L. Jenniskens en H. Claessens; 8 uur L. Weijs en P. Litjens; 9.15 B. Loenen, J. Jennis kens, G. Martens en J. v. Ooi; 10.30 G. Cornelissen en J. van Vegchel. A.s. zondag Paasdag, maandkol- lekte voor de kerk en tevens gele genheid om voor de derde keer het vastenoffer mee te brengen.- PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. 6.30 Communieuitreiken; 7 uur leesmis tot int. van fam. Arts- Noyen; 8.15 leesmis voor overl. fam. Tijssen-Thijssen. De leden van de B.J.B. en Jonge Garde worden ver zocht onder deze H. Mis hun Paas communie te ontvangen; 9.45 Wij ding van de palmen en palmproces- sie buiten de kerk. Na de processie hoogmis voor de parochie. Onder de H.H. Missen kollekte voor het H. Graf en andere plaatsen in het H. Land, door Jezus leven geheiligd. De gelovigen worden verzocht de palmtakken bij zich te houden en aan de processie deel te nemen, als hulde aan Christus Koning. '3 Avonds om 7 uur laatste avond oefening in de vastentijd. Maandag: 6.45 Leesmis voor overl. fam. de Rijck-van Rijswijck; 7.30 gest. jaargteijde voor Mathijs Arts en Catharina van Osch. Dinsdag: 9e van de negen dinsda gen ter ere van de H. Antonius. 6.45 leesmis voor Lamberdina Zegers- Ewals; 7.30 gez. H. Mis ter ere van de H. Antonius tot int. van hen die daarvoor bijdragen. Woensdag: 6.45 leesmis ter ere van de H. Jozef voor een zalige dood; 7.30 gestichte hoogmis ter ere van O.L. Vrouw van Smarten en Onbe- vlekt Hart van Maria. Van 58 uur Biechtgelegenheid. Donderdag: Witte Donderdag: Herdenking van het laatste avond maal, instelling van het H. Sacra ment des Altaars, H. Misoffer en Priesterschap; 4 uur nam. gelezen H. Mis voor Lambertus van Meyel. Speciaal voor de schoolkinderen en degenen die 's avonds verhinderd zijn. 8.30 's avonds plechtige H. Dienst opgedragen voor speciale intentie uit dankbaarheid. Na deze dienst overbrenging van het Allerheiligste naar het zijaltaar. De aanbidding duurt tot middernacht. Deze dag wordt aan de zieken de H. Commu nie gebracht. Vrijdag: Goede Vrijdag, 's Namid dags om 3 uur oefening van de H. Kruisweg. De H. Dienst begint 's avonds om 8.30. Onder deze H. Dienst kunnen de gelovigen commu niceren. Zaterdag: Paaszaterdag. De plech tige paaswake begint om 9 uur 's avonds, waarna zal plaats hebben de hernieuwing van de doopbeloften. Van 47 uur biechtgelegenheid bij een eerw. pater. Gedurende de Goede Week voor de H.H. Diensten gelegenheid om te biechten. Zaterdagmorgen tussen 10 en 12 u. gelegenheid om wijwater te halen buiten aan de kerk. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. 7.30 vroegmis t.i.v. fam. Egelmeers-Hermans; 10 uur Palm wijding en processie .hoogmis tot bijz. intentie; 2.30 vastenoefening en Lof. Maandag: tot int. van fam. van Keijsteren-Geurts. Dinsdag: v. d. zielerust van Ger- rit Janssen. Woensdag: tot int. van fam. Jen- niskens-Bruijsten. Witte Donderdag: 4 uur gelezen H. Mis, speciaal voor de schoolgaan de kinderen, voor de overl. van fam. Bruijsten-Coppus; 20.00 uur ge zongen H. Mis en plechtigheid tot bijz. intentie. Goede Vrijdag: 3 uur gemeensch. Kruiswegoefening; 20 uur liturgische plechtigheden. Paaszaterdag: 20 u. plechtigheden van de Paaswake ,H. Mis tot gees telijk en tijdelijk welzijn van de parochianen. Biechtgelegenheid: Witte Donder dag van 34 uur schoolkinderen van 78 uur (vreemde biechtvader) en na plechtigheden; Goede Vrijdag na kruiswegoefening; Paas-zaterdag van 34 uur en van 78 uur. Zondag: kollekte voor de nieuwe kerk. RECTORAAT SMAKT Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. 6.15 en 7.30 gelezen H. Mis sen; 9.45 Palmwijding, waarna hoogmis voor Hub. Weijs. In de kapel: 7.30 H. Mis voor de schooljeugd; 9 uur voor de Jonge Garde uit Veulen. Om 3 uur lof. Maandag: 6.30 tot zekere intentie; 7.30 voor het concilie; om 7 uur avondmis voor de Mater Amabilis- school. Dinsdag: 6.30 gelezen H. Mis; om 7.30 voor zieke zuster. Woensdag: 6.30 gelezen H. Mis; om 7.30 voor Jan Kamps-Verhoeven; 's avonds van 6.30—7.30 uur gele genheid om te biechten; om 7.30 avondmis. Donderdag: Witte Donderdag. Om 4 uur H. Mis voor de schooljeugd in de kapel. Van 57.30 gelegenheid om te biechten. Om 8 uur plechtige avondmis. Daarna aanbidding tot middernacht. Van 11—12 uur voor de leden van de Stille Omgang. Vrijdag: Goede Vrijdag. Vasten- en onthoudingsdag. Van 57.30 ge legenheid om te biechten; om 8 uur begin van de plechtige viering van het kruisgeheim. Zaterdag: Paaszaterdag. Van 5-7.30 gelegenheid om te biechten. Om 9 uur plechtige viering van de Paasvigilie. (Vervolg kerkberichten elders in dit blad) Patersstraat Voor onze textielzaak zoeken wij nog een welke onze cliënten op een prettige en vakkundige wijze kan adviseren en behulpzaam zijn. Zij die hiervoor interesse hebben, worden persoonlijk verwacht bij Hofstraat 2 Tel. 1473 Op onderstaand adres staan vakmensen klaar om uw wagen van A tot Z In prima conditie te houden! Dankzij dit vakkundige en gedegen onderhoud rijdt u niet alleen ple zierig, maar ookeconomischl N.V. AUTOMOBIELBEDRIJF V.H. GROTESTRAAT 2 VENRAY run-free nylons (met en zonder naad) van f 2.95 voor f 1.95 •k run-free nylons zijn laddervrli Nolanda - nylons zijn vervaardigd uit tSSSÊL aarens in kleur en zwart-wit kinderfoto's bruids-reportages porireiien amateur-afwerking industrie-fotografie Voor VAKLIEDEN die flink willen aan pakken hebben wij dicht bij huis op onze bouwwerken in de volgende plaatsen (aanmelden bij voorkeur zat. van 9-10uur directiekeet) Weert Venlo Brunssum Hoensbroek Waubach Kerkrade Maastricht Leukerstraat Verl. Vinckenstraat Kerkstraat Heerlerweg Maastrichterlaan Rolduckerveld Belfort Schriftelijke aanmeldingen WILMA Postbus 10 WEERT

Peel en Maas | 1963 | | pagina 6