n RIAENS-ROYERS V.y. OOSTRUM THOMASSEN Pins Xll-Colleg Pins Xll-Pollefe Doet U 't o«? DAGLICHT HALFI MOOI LICI WEG Lil kerkberichten 4* SVV-jeugd DUIVENSPORT RUITERSPORT W. van Gene s; S.y.V. NIEUWS M.H.CVENRAY V.C.R00Y Verheijen's Zal PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. 6.30 leesmis voor Elisabeth Coenen-Camps; 8.10 leesmis uit dankbaarheid voor de familie Thoo- ne-Philipsen; 9.15 kindermis; 10 uur palmwijding en palmprocessie waar na de Hoogmis; 3 uur va stenoefe ning. Maandag: 7.15 maanddienst voor Gerard Deters; 7.50 leesmis voor Lambertus Arts en Theodora Poels. Dinsdag: 7.15 leesmis voor de overleden ouders Peeters-Verhaegh; 7.50 leesmis voor int. van de tam. Claessens-Poels. Woensdag: 7.1' leesmis uit dank baarheid voor de fam. Claessens- Hendrikx. Donderdag: Witte Donderdag. 3 u. speciaal voor de kinderen, maar ook voor volwassenen: leesmis; 's avonds 8 uur plechtige dienst, waarna aan bidding van het Allerheiligste tot 12 uur 's nachts. Vrijdag: Goede Vrijdag. 3 uur plechtige dienst .waaronder ook de H. Communie zal worden uitgereikt. Paaszaterdag: 's avonds om 11 u. de plechtige dienst: wijding van 't vuur, de paaskaars en het doopwa ter met hernieuwing der doopbelof ten. Om ongeveer 12 uur de Hoog mis. Op het Hoogfeest van Pasen zijn dan de H. Missen om 7 uur, 8.30 en 10 uur. Deze week is er biechtgelegenheid dinsdag en woensdag van 67 uur; donderdag van 67.30 en vrijdag van 69 uur. Zaterdag wordt geen biecht gehoord. Wij verzoeken om zoveel mogelijk te spreiden over de verschillende dagen en niet alle maal te wachten tot de laatste dag. Witte donderdag zal de H. Com munie aan de zieken gebracht wor den. Wanneer er nog zieken zouden zijn welke niet geregeld de H. Com munie thuis krijgen maar dit nu met Pasen wel willen moeten zij zich even melden. Misdienaars: 7.15 Bos-Kuunders; 7.50 Spreeuwenberg-Pouwels. RECTORAAT VEULEN Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. 7 uur gelegenheid tot com municeren; 7.30 leesmis voor de be kende intenties; 10 uur plechtige palmwijding in de zaal, waarna pro cessie naar de kerk. De hoogmis wordt opgedragen voor de overleden fam. de Lauw-Rongen. De vasten- oefening en laatste vastenmeditatie is vanmiddag om 3 uur. Vandaag is de 2e kollekte voor de heilige plaatsen in IsraëL Maandag: leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand tot intentie. Dinsdag: leesmis tot intentie van de fam. Burgers-Verheyen. Woensdag: leesmis voor overleden fam. van Rens-v. d. Broek. ger Maria Drabbels-van Meijel. Plechtige herdenking van de in stelling van de H. Eucharistie. Na de H. Mis wordt 't Allerheiligste in plechtige processie naar 't rustal- taar gebracht. De kerk blijft open voor de aanbidding tot 10 uur. Als de bewoners van Steegsbroek, Drab- belsweg, Breevenneweg, Veulense- Waterweg Lorbaan en Jaegershof weg na de dienst in de kerk willen blijven, de bewoners van de Veu- lenseweg van L. Burgers tot aan de kerk om 9 uur aanwezig willen zijn en die vanaf Spreeuwenberg tot en met Slangen om 9.30, dan is de kerk geen ogenblik leeg. Goede Vrijdag: 3 uur nam. plech tige viering van het Lijden en Ster ven van Onze Heer Jezus Christus, gevolgd door de communieritus. Wie wil communiceren moet nuchter zijn van 12.30 uur. 8 uur 's avonds kruis wegoefening. Na de avondoefening is oefenen voor de acolythen van Paaszaterdag. Paaszaterdag: 's avonds 8.30 uur plechtige Paasviering, wijding van het doopwater, hernieuwing van de doopbeloften. Zij die willen com municeren moéten nuchter zijn van af 7 uur. Accolythen voor paaszaterdag: Jan Geelen, Gerard Koenen, Mar- tien van Staveren, Piet van Meyel en Willy Erben. Kerkpoetsen deze week: Dora Ha- gens, Riek Geurts, Martha Erben, Jo Bovee. Paasdag is de maandelijkse kol lekte voor de kerk. De 2e ronde v. d. vastenaktie bracht op 240,75. Prachtig! Biechtgelegenheid voor Pasen: Zaterdag voor Palmzondag van 79 uur in één biechtstoel; woens dag voor Witte Donderdag van 7 9 uur in twee biechtstoelen; Paas zaterdag van 2-4 uur in twee biecht stoelen. R T U I RECTORAAT HEIDE Zondag: 2e Passiezondag of Palm zondag. De Heilige Week.. 7 uur (niet om 7.30) H. Mis voor overl. fa milieleden Willems-van Meijel; 9 u. (niet 10 uur) wijding der palmen. Palmprocessie om onze Verlosser als Koning te huldigen. Na de proces sie Hoogmis, gesticht jaargetijde v Lambertus Manders. Tweede kol lekte voor de H. Plaatsen. Acolythen: A. Droesen en W. Voesten. Geen vastenóefening. Mis dienaars van de week: Tonny Poels en Martien van Lierop. Maandag: 7.30 H. Mis voor de overl. vader Engelbertus Nellen. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor overl. fam. van Dijck-Wismans. Woensdag: 7.30 H. Mis voor Harry Muijsers. Biechtgelegenheid van 7-f uur. Witte Donderdag: Viering van de instelling van de H. Eucharistie en het H. Priesterschap. Om 8 uur wordt de H. Communie aan alle zieker^ gebracht. Van 68 uur ge legenheid om te biechten. Te 8 uur plechtige Avondmis, waaronder de voetwassing. Onder de H. Mis wordt de H. Communie uitgereikt. Het Al lerheiligste blijft op het zij-altaar uitgesteld tot 12 uur. Goede Vrijdag: Gedachtenisviering van het lijden en sterven van O H. Jezus Christus, vasten- en vleesloze dag. 3 uur plechtige dienst ter ge dachtenis aan het Lijden en Sterven des Heren. De H. Communie wordt uitgereikt na het communiceren door de priester. Van 79 uur ge legenheid om te biechten bij een eerwaarde patqr. 'viering van de Verrijzenis van O.H. Jezus Christus en van on ze opstanding tot het bovennatuur lijke leven door het H. Doopsel. De viering wordt besloten met de plech tige Verrijzenis t.z.i. Klas 1 en 2 leren van de kate- chismus les 12.'De klassen 3, 4, en 6 de vraag 112. Hoogfeest van Pasen: 7.30 leesmis 10 uur Hoogmis en 3 uur plechtig Lof. Voor de buitenstaander verlcpen de werkzaamheden van het ruilver kavelingsplan „Lollebeek" ogenschijnlijk ongemerkt. Een enkel groot bord, zoals hier aan de rand van de Heidsepeel, wijst er echter op, dat er wel degelijk gewerkt wordt. De Heidse Peel, zelf een onderdeel van het grote plan, wordt ontgcnnen cm plaats te bieden aan landbouwbe drijven die elders moeten verdwijnen. (Foto Gerard Kruijsen) VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 Het is ons le elftal zondag j.l. niet gelukt cm Kclonia ook maar één puntje af te dwingen. Kolonia gino- overrompelend van start. Met frise open aanvallen werd het Venray-doel zwaar beproefd. Onze verdediging hield het hoofd echter nog koel. In de vijftiende mi nuut werd even een dekkingsfout gemaakt, waarvan Kolonia meteen profiteerde. Een voorzet van rechts werd door Kolonia-linksbinnen af gerond met een voor onze doelman onhoudbaar schot. 01. Venray ging de bakens verzetten en kwam enkele malen gevaarlijk voor het Kolonia-doel, doch de ster ke Kolonia-verdediging kon de zaak klaren. In de 23e minuut kwam P. Smits met opèn veld voor zich, opzetten naar de Kolonia-veste, maar hem werd door de Kolonia-linksbinnen een hardhandig halt toegeroepen, waardoor Piet Smits zich moest la ten vervangen door J. Kusters. (Een nader onderzoek bracht aan het licht dat P. Smits een beenbreuk had op gelopen en voor geruime tijd uitge schakeld zal zijn). Venray was hierdoor even ont moedigd waardoor Kolonia het heft weer in handen nam en voor rust niet meer prijs gaf. In de stand kwam echter geen verandering. Na rust zagen we eén herboren Venray, dat de gehele tweede helft de toon aangaf. Beide vleugelspelers werden goed in het spel betrokken, waardoor we flitsende aanvallen te zien kregen. Jammer is echter dat niet een van de talrijke aanvallen in een doelpunt omgezet kon worden, zij het dan ook dat het geluk niet aan onze zijde was. Het verband in onze voorhoede was niet altijd goed, waardoor de aanvallen slecht wer den afgewerkt of de Kolonia-ach- terwaartsen steeds kans kregen om tijdig in te grijpen. Dat Venray deze wedstrijd met 01 verloor is zeer jammer, maar ontmoedigd heeft het ons echter niet. We hebben gezien dat onze ploeg strijdlustig is, maar bovendien ook qua snel niet de mindere was. Het schot ontbreekt nog wel eéns, maar ook dat komt wel in orde. Venray 2 is ook al niet tot winst kunnen komen. Zij verloren in een zeer slechte wedstrijd met 42 van RKDEV 2. Venray 3 speelde in Hegelsom een bekerwedstrijd en verloor met 30. Venray 4 kreeg de eerste neder laag te incasseren en wel van RK LVV 2. Met 10 moesten onze jon gens het onderspit delven in een wedstrijd waar de Venrayers sterk speelden maar het geluk niet aan hun zijde had. Venray 5 ging met 50 roemloos ten onder bij FCEB 2. Venray 7 redde voor SW de eer. Met liefst 82 bleven zij de baas over Oostrum 3. In twee wedstrijden maakten zij niet minder dan 15 doelpunten. Een voorbeeld voor de ander elftallen. Programa vcor a.s. zondag 7 april: Venray 1RKONS 1 2.30 uur Spel. Irene 3Venray 2 12.00 uur Tienray 1Venray 3 2.30 uur Venray 4Sevenum 2 12.00 uur Merselo 1Venray 5 2.00 uur Venray 6Oostrum 3 12.00 uur Venray l" krijgt a.s. zondag be zoek van RKONS, dat slechst twee winstpunten meer heeft dan Venray. Aangezien we hier twee gelijkwaar dige ploegen aan het werk zullen zien, zal het aan spanning a.s. zon dag aan de Oostsingel niet ontbre ken. De uitwedstrijd tegen RKONS werd verloren, maar spelen onze le elftallers met hetzelfde enthou siasme als de laatste wedstrijden dan achten wij Venray favoriet. Zij kunnen dan meteen een plaatsje hoger komen op de ranglijst naast RKONS. Venray 2 gaat Spel. Irene 3 be zoeken. Twee weken geleden be haalden onze reserves thuis een gro te overwinning. Winnen kunnen ze ook a.s. zondag al zal de score niet zo hoog oplopen. Venray 3 is a.s. zondag de gast van Tienray. Thuis leden de rood- witten een grote nederlaag. Dat er nu winst te behalen zal zijn be twijfelen we. Venray 4 ontvangt thuis Sevenum 2, dat voor ons 4e elftal altijd een geduchte tegenstander is. Onze mannen zullen zich dan ook de hele wedstrijd ten volle moeten geven om tot winst te komen. Wordt dat ge daan, dan blijven de puntjes in Ven ray. Voor Venray 5 zal het ook a.s. zondag weer moeilijk zijn om -tot winst te komen tegen het hoog jge- klasseerde Merselo. Venray 6 gaat thuis winnen van Oostrum 3. Het was na de 40 overwinning in de thuiswedstrijd te verwachten dat de tegenstand in de uitwedstrijd tegen Bergen groter zou lijn. Niets is minder waar geworden, hoewel de tegenstand meer van de suporters dan van de spelers kwam. Venray Al startte vlot met vaak overrompelendeaanvallen, waar Bergen het éerste kwartier echt geen raad mee wist. Maar helaas, vrou we Fortuna was voorlopig nog niet aan onze zijde. Aanval na aanval, schot na schot werd door de Ber gense defensie geweerd. Het zou echter Bergen worden dat de lei ding zou nemen. Di>or een waar schijnlijk verkeerde opstelling van het „muurtje" kon de rechtshalf pit een vrije trap doelpunten. De sup porters van Bergen juichten en moe digden hun spelers aan tot grotere daden, maar zij wisten nog niet dat zij daar zelf voor zouden zorgen. Geen woorden, maar daden, maar voor de rust zouden die niet meer komen. Wel na de rust en meer dan ieder lief was. Het begon toen Venray een penalty mocht nemen. De suppor ters van Bergen waren het daar ken- nelij niet mee eens, evenals hun grensrechter, maar tot daden kwam het nog steeds niet. Maar goed opk, want de strafschop werd gemist. Maar toen twintig minuten voor tijd de scheidsrechter (de heer H. Ste vens van SVV) voor de tweede mtial naar de penaltystip wees wegens hinderen in het strafschopgebied, barstte de bom. De supporters lie pen het veld op om eens te zeggen wat zij ervan dachten. Dat was blijkbaar heel veel en even leek het erop dat de wedstrijd gestaakt zou worden, maar door het optreden van enkele bestuursleden van Ber gen kon het terrein vrijgemaakt worden. De gebalde vuisten werden weer in de zakken gestoken en het schuim werd van de mond geveegd. Vollebex-g benutte de strafschop met een strak schot onder de lat. De wedstrijd ging verder met een sterk aanvallend Venray, dat toen ook nog vrouwe Fortuna aan zijn zijde kreeg. Bij een duel tussen de Bergense spil en rechtsbuiten Oudenhoven schoot de spil de bal (per ongeluk?) in het door de keeper verlaten doel van Bergen: 12. Protest van de grensrechter, die (zonder bril) buitenspel had gezièn. Daar had hij blijkbaar meer last van, want bij bijna elke aanval ging zijn vlaggetje omhoog. Weer publiek op het veld, weer gebalde vuisten en schuim op de mond en weer po gingen om de scheidsrechter te mo lesteren. De grensrechter gooide zijn vlag (die hij na de wedstrijd persé weer wilde hebben om er op te timmeren) op de grond, de suppor ters verlaten na veel aandringen weer het veld met de woorden dat ze de scheidsrechter na de wedstrijcï wel zullen pakken. Geen daden maar woorden dus. Na de wedstrijd echter andersom. H. Stevens kon 't veld na vijf of zes trappen en enke le klapen verlaten. Elftal door be stuur naar kleedkamers geleid, waar (om erger te voorkomen) geen clublied van Feijenoord werd gezongen. Dank zij de politie konden elftal en leiders verder zonder hand tastelijkheden van de wachtende „supporters" Bergen verlaten. Voorlopig zullen we dus maar niet naar de kermis in Bergen gaan. Venray B4 heeft dan eindelijk de rode lantaarn aan een andere club overgedragen. In een leuk gespeel de wedstrijd wonnen ze van de Mo- lenwiekers BI met 31. Ga zo ver der jongens. Na een lange rustperiode staan we nu dan eindelijk weer voor de aanvang van het nieuwe seizoen. De africhtingsdata voor alle ver enigingen zijn als volgt: 10, 13 en 15 april. Het inzetten kan geschieden op 9 april van 89 uur 's avonds: 10 april van 77.30 's morgens; 12 april van 89 uur 's avonds; 13 april van 77.30 's morgens; 15 april van 77.30 's mox-gens. P.D.V. De Zwaluw en Vredesduif hebben zaterdag ledenvergadering om 8 uur. Oostrum 1 is er zondag j.l. niet in geslaagd de rode lantaarndragers uit Meterik tenminste ook maar één puntje te kunnen ontfutselen. Met een 43 nederlaag konden de rood witten de thuisreis aanvaarden. Het score-verloop van de wed strijd was verbazingwekkend, als we bedenken ,dat Meterik na een 10 achterstand op 21 kwam, Oostrum er 23 van maakte en Meterik dit alsnog kon ombuigen in een 43 eindstand. In de 3e minuut van de wedstrijd kon Oostraxm de leiding nemen na een bijzonder ongelukkig doelpunt van de Meterik-spil, die met een te rugspeelbal zijn keeper kansloos sloeg: 0-1. Oostr-um kon maar moei lijk vat krijgen op het spel; vooral ae uaicontroie was aan ue «cgctiieve kant, wat echter geen wonder was op het bijzonder effectvolle en on gelijke speeltererin te Meterik. Hier van konden de groen-witten profi teren en konden 20 minuten later na een schermutseling voor het Oostrum-doel de gelijkmaker laten aantekenen. 3 minuten later kon Meterik zelfs de leiding nemen door een penalty wegens hands in het strafschopgebied: 2—1. Hoewel het spel van Meterik in het geheel niet groots te noemen was, wisten zij toch nog verschillende doelrijpe kansen te scheppen, die zij echter soms op fraaie wijze om zeep wis ten te brengen. Na de thee was het in de 8e i nuut linksbinnen Gelissen, die, nadat de bal door linksbuiten Versleijen tegen de paal was geschoten en in het veld terugsprong, de bal beheerst kon inschieten: 22. Zeven minuten later was het wederom Gelissen, die scoorde en zo Oostrum weer de lei ding gaf. Meterik gaf zich niet ge wonnen en ontnam Oostrum, door nog 2 doelpunten, alle illusies. On danks het feit, dat Oostrums achter hoede niet bepaald „dicht" was en in de voorhoede nogal eens het ver band zoek was, menen wij de zege van Meterik geflatteerd te kunnen noemen. Een gelijkspel had ons in ziens een beter beeld gegeven van de wedstrijd. Het blijft echter voet bal en vrouwe Fortuna schijnt uit eindelijk Meterik het zoet der over winning gegund te hebben. Oostrum 2 had Meterik 2 op be zoek. Met veel elan zijn zij er in geslaagd tenminste een puntje aan deze wedstrijd over te houden door hen 'n gelijkspel, 2-2, af te dwingen. Oostrum 3 was op bezoek in Ven ray, waar zij het niet hebben kun nen verhinderen, dat Venray 7 er 'n waar schuttersfestijn van maak te: 8—2. Programma 7 april: Oostx-um 1RKDSO 1 2.00 uur Wittenhorst 4Oostrum 2 12.00 uur Venray 6—Oostrum 3 12.00 uur Zaterdagavond werden de laatste wedstrijden gespeeld in de competi tie door de eerste teams van V.C. Rooy. De V.C. Rooy-dames verloren de 2e plaats van de ranglijst aan Con cordia uit Panningen, door met 13 van deze club te verliezen. Het is niet zo'n beste wedstrijd geweest, waarin V.C. Rooy zich ze ker niet voor de volle honderd pro cent heeft ingespannen om deze wedstrijd te winnen. De Concordia- dames hebben fel voor de punten gevochten en verdienden de 13 ze ge volkomen. Het le herenteam besloot de com petitie met een 23 nederlaag tegen het bezoekende Cialfo uit Aaxie- Rixtel. Het zag er voor de Cialfo- heren na 2 sets niet zo best uit, want V.C. Rooy had toen al 'n rui me 20 voorsprong. Voor Cialfo stond de zó belangrijke 3e plaats op het spel ,als zij deze wedstrijd ver loren, waren ze hiervoor uitgescha keld. Fel hebben de Cialfo-mannen voor hun laatste kans gevochten, aanvallend en verdedigend en een verbeten verdediging waren er oor zaak van dat Cialfo toch met de winst ging strijken. Dolgelukkig verliet Cialfo het veld want deze 23 overwinning weliswaar verdiend had veel in spanning, maar óók veel van de ze nuwen had gevergd. De eindstand overgangsklasse he ren (noord): Rapid 18 16 2 32 50-21 TVC 18 14 4 29 46-22 Cialfo 18 13 5 29 46-22 PSV 2 18 13 5 28 44-25 VCM 18 12 6 26 41-31 V.C. Rooy 18 8 10 21 35-37 Were Di 18 8 10 19 35-37 Activia 18 4 14 11 24-47 Valuas 2 18 1 17 4 12-53 Sios 18 1 17 3 14-52 Aangenomen wordt dat de drie hoogst geklasseerden ovex'gaan naar de nieuw te vormen districts-over- gangsklasse, wat met de rest zal ge beuren is nog niet bekend. Grote veranderingen door het bondsbe- stuur voorgesteld kan de promotie- en degradatieregeling geheel doen veranderen. Einde mei is cle bonds raadvergadering, waar uiteindelijk de beslissingen zullen vallen. We wachten maar af. Omdat in de af deling het programma nog niet he lemaal is afgewerkt, geven wij U de eindstanden volgende week. Op zondag 7 april a.s. zal door de kring Venray in de bossen van het landgoed Geysteren een Samenge stelde wedstrijd worden gehouden. Deze wedstrijd, bestaande uit in dividuele dressuur, cross en sprin gen zal gehouden worden nabij het voetbalveld van Geysterexr, waar dressuur én springterrein liggen en waar ook het begin en het einde van de cross zijn. Aan deze wedstrijd welke oor spronkelijk was bedoeld voor de ge vorderde ruiters uit de Kring Ven ray, zullen dit jaar ook ruiters van buiten deze Kring kunnen deelne men. Voor deze ruiters zal echter 'n apart stel prijzen beschikbaar wor den gesteld. Voor de ruiters uit de kring Ven ray zal dit jaar een wisselbeker worden vereden, welke wera ge schonkend oor de beschermheer van onze Kring de Hoogwelgeb. Heer Baron Weichs de Wenne van Geys teren. Ook de prachtige terreinen en het materiaal voor het bouwen yan de hindernissen in de cross worden telkenjare geheel gratis door onze' beschermheer beschikbaar gesteld. Wij menen daarom dat 'n woord van oprechte dank hier wel op zijn plaats is. Indien het weer een beetje mee werkt kunneix ruiters en belang stellenden a.s. zondag weer volop genieten van de mooie ruitersport. Tot a.s. zondag in Geijsteren. BILJARTKAMPIOENSCHAPPEN A.s. maandag 8 april zal in café Buitenlust tussen Los Band en OPK de laatste wedstrijden gehouden worden waarbij de beslissing zal vallen wie dit jaar kampioen van Venray zal zijn. De wedstrijden beginnen om 8 u. Zondag werden de vastgestelde wedstrijden tegen Tëgelen (dames) en Green Star (heren) wederom af gelast. De heren speelden nu echter een trainingswedstrijd tegen de veteranen. Deze eerste wedstrijd na vier maanden van verplichte rust was uiteraard niet van hoog gehalte. Het samenspel was vaak zoek, terwijl ook de techniek te wensen over liet. De veteranen kwamen vaak tot betei-e combinaties dan het eerste elftal maar zij konden toch niet verhinderen dat zij met 5—2 (maar eervol) ten onder gingen. Zaterdagmiddag beginnen de ju- 'Irioren aan de onderlinge competitie waaraan deelnemen: Venlo, Blerick, Tegelen en Venray. Deze competxtie is bedoeld voor meisjes en jongens. De eerste elftalen spelen uitwed strijden. De dames gaan in Maas tricht een moeilijke tegenstandster bevechten. Thuis werd in een goede wedstrijd een 10 overwinning be haald. De heren gaan naar Eindhoven en ontmoeten Oranje Zwart. Voor hen ligt een overwinning zeker binnen het bereik. (H.B.S.-A HBS, De AANMELDING van voor de EERSTE KLAS iedere schooldag aan het cobsstraat 2, Deurne (tel. rekteur stelt een KENNIS^ OUDERS zeer op prijs. SPREEKUURiedere woen iedere zaterda 'spl De aanmeldingen dienen iaór 1 mei te gebeuren. Mogelijf leiding op school is aanw$- TINGSEXAMEN vindt plaa De AANMELDINGEN va' tweede, derde en vierde kl dient eveneens vóór 1 mei| Dit geldt ook voor degenei examen ULO afleggen en hËS of MMS willen voortzetten. JO bij de aanmelding te voldi TH.HOOGBhr (Middelbare Handels De AANMELDING van nns voor de handelsavondschool|en als boven vermeld. De diiejarige handelsavo vereist Lagere pg De vijfjarige handelsavo vereist einddiploma UI lo rna driejarige HBS, Ml le lijk te stellen vooroplei Ir- lingen worden geplaat )E klas (cursusduur 2 jaar De lessen voor beide afde je- geven op drie avonden per CURSUSGELD voor alle 1 ar INSCHRIJFGELD f 2.50 bijte voldoen. TH. HOOGB Uit voorraad lev meubelplaat, spaanderplast, tegelboard, schoorsteen formica, Oostenrijks en lik, lijstwerk, ronde stokke tafelpootjes, Desgewenst op maat geschfc. De eerste Venrayse rd- WAT U MAAR WILT Steeds voorradig alle gras voor blijvend grasland Rode veldklaver, Ital. en Prima kwaliteit LEUNEN I. 155

Peel en Maas | 1963 | | pagina 10