Officiële ingebruikneming van de BEEKWEG Ingezonden S.V.V. NIEUWS SVV-jeugd Y.Y. 00STRUM VRIJDAG 29 MAART 1963 No. 13 VIER EN TACHTIGSTE JAARGANG ^PEEL EN MAAS 13 DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY VJT+T+ICH1 VOOP VP1SIPAY fYM^TRPïCPN ADVERTENTIEPRIJS 8 ct. per mm. ABONNEMENTS- GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1050652 VV E/EfI\OLH.JJ V UVJR VLrillVAI IJrlv WIVIO 1 I\UlVL/lI PRIJS PER KWARTAAL 1.50 (buiten Venray 1.75) Twee grote bussen brachten zaterdag j.l. de gasten tot aan het begin van de Vredepeel. Gasten van verre gekomen om aanwezig te zijn bij de officiële ingebruikneming van de Beekweg, de nieu we heerbaan, die het centrum van onze gemeente verbindt met de Midden-Peelweg. Dat deze weg intussen al lang onofficieel in gebruik genomen was bewezen de personenwagens en vrachtwa gens, die in behoorlijk tempo langs de bussen schoten, naar het Westen toe(Foto: Gerard Kruijsen) De gasten, met aan het hoofd ir. L. Raedts, hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Waterstaat aan het hoofd werden door Burgemees ter Mr. Custers bij de provisorisch aangebrachte belemmering midden op de weg welkom geheten. Daar waren behalve de ere-gast, Ir. v. d. Lely met Ir. de Jong namens de Rijksdienst voor aanvullende wer ken van het Ministerie van Sociale Zaken, die mede het ministerie van Economische Zaken vertegenwoor digden, Dr. Roemen van het ETIL, Ir. Beunders van Staatsbosbeheer, de heer 't Hoen van de Planologische Dienst, Ir. Mohrman van de Cul tuur Technische Dienst, de H.E. Heer Deken, oud-burgemeester Jans sen, de leden van de Staten Loonen en Laurensse, Pastoor Vercoulen van Merselo, Rector van Pelt van de Vredepeel, de heer P. Burgman na mens de Industriecommissie, de he ren wethouders en raadsleden van de gemeente en verschillende ande- De fanfare van Merselo luisterde de plechtigheid muzikaal op, terwijl aan de ander kant van de proviso rische slagboom de harmonie van Veghel gereed stond om ook haar aandeel te leveren. Na een kort welkomstwoord ver zocht de burgemeester Ir. Raedts de laatste belemmeringen weg te ne men, wat deze dan ook prompt en deskundig deed. De fanfare van Merselo speelde het Limburgse volkslied, terwijl die van Veghel het Brabantse ten gehore bracht en de plechtigheid buiten afsloot met het „Wilhelmus". DRIE BURGEMEESTERS Bij de koffietafel, die na een of ficiële aubade van de Veghelse har monie, in 't gemeenschapshuis door de gemeente werd aangeboden sprak Burgemeester Mr. Custers een kort dankwoord. Hij bracht in herinne ring hoe zijn voorgangers burge meester v. d. Loo en Mr. Janssen al geijverd hebben om de Beekweg als een korte verbinding met Bra bant en het midden en westen van ons land verwezenlijkt te krijgen. Dat hij deze plechtigheid mocht voorzitten was dan ook grotendeels te danken aan het werk van zijn voorgangers, speciaal van Mr. A. Janssen. Nadat er in 1920 reeds een rapport over deze verbinding was versche nen is er in 1932 nog eens een raadcommissie geformeerd, die het belang van een verharding en ver breding van de Beekweg bepleitte. De raadsleden Houben, Pubben, Odenhoven, en J. Vermeulen schre ven in dit uitvoerig rapport o.a. dat een verbetering van de Beekweg niet alleen dienstig zou zijn als werkverschaffing, maar de rentabi liteit van Venrays bossen aanmer kelijk zou vergroten, de gemeente weiden en -bossen zou ontsluiten, meer publiek naar Venrays markten zou brengen, van groot belang zou zijn voor landbouw en middenstand en door het aantrekken van meer verkeer, het vertier in het centrum zou doen toenemen. Tenslotte zou een groter publiek kunnen profiteren van de mogelijk heden die een nieuw ziekenhuis bood. De soms hoogdravende woor den als „lustig getoeter" van auto mobielen" en ,het vrolijk zweepge klap der voerlieden" hebben echter de aanleg van de Beekweg niet kun nen bespoedigen. Twee andere factoren van groot gewicht t.w. industrialisatie en toe risme hebben echter nu de verschil lende instanties, waaronder vooral het Ministerie van Economische Za ken bewogen hiervoor de nodige gelden beschikbaar te stellen. „De resultaten ziet men nualdus besloot Mr. Custers, die namens de gemeente allen, die aan het totstand komen van deze weg hadden mee gewerkt, hartelijk dank bracht WENSEN Natuurlijk zijn met deze aanleg niet alle wensen vervuld, die Venray nog heeft op het gebied van wegen, zo leerde de Burgemeester zijn gas ten. Weliswaar wordt uiteindelijk nu ook de Stationsweg verbeterd, maar men zou graag de dodenweg Ven rayDeurne verbreden en moderni seren, juist zoals op het Brabantse al gebeurt. Daarnaast is men waclr tend© op de definitieve eindbeslis sing over de nieuwe weg van Horst naar Venray, terwijl de weg Venray- Well ook een oude wens is en blijft. Dat hij daarnaast ook wees op 't zwembad in het- kader van de infra structuur-verbetering was bijna vanzelfsprekend. Hij besloot zijn rede met de hoop uit te spreken dat de nieuwe Beek weg tot in lengte van dagen een symbool zou zijn van de verbonden heid tussen centrum en kerkdorpen, van de verkleining der afstanden in het Noord Limburgse, van het nauw samengaan van landbouw en indus trie en van wat volharding en sa menwerking uiteindelijk dan toch bereiken kunnen. VENRAODSE JONG Ir. L. Raedts was graag naar Ven ray gekomen, omdat hij in" die uit nodiging zag een waardering voor wat zijn dienst in en rond deze streek gedaan heeft en nog doet. En natuurlijk ook omdat hij als „Ven- raodse jongnog altijd belang stelling heeft voor z'n geboorteplaats. Dat hij deze niet laag aansloeg bleek uit het vervolg van zijn rede, waarin hij wees op de belangrijke rol, die Venray heeft gespeeld en nog speelt bij de ontwikkeling van deze streek. Zij was een der eerste die b.v. de landmeter van Beurden een rapport op liet stellen over de verbindingen, die nodig waren, in het besef dat goede wegen een le vensbelang waren van deze streek, Van Beurden heeft een Noord- Zuid verbinding bepleit, die we thans kennen als de Midden-Peel weg, terwijl daarnaast de gewenste Oost-West verbinding via de brug in Well en de nieuwe Beekweg is ge realiseerd. In 1910 werd de weg naar Overloon aangelegd, in 1915 die naar Deume. Hierdoor werd de Peel ein delijk doorkruist, doch daar bleef het niet bij. In 1918 gingen in Peel- belangen 26 Brabantse en Limburg se gemeenten samenwerken aan een ontsluitingsplan van de Peel, waar bij naast de ontginning gedacht werd aan de aanleg van mijnen. Toen dit initiatief dood liep, mede omdat bleek dat mijn-aanleg waarschijnlijk niet verwezenlijkt zou worden, ga ven in 1929 verschillende peelge- meenten o.l.v. Venray de Ned. Hey- demy opdracht voor het maken van een streekplan. Daaruit is uiteinde lijk na veel besprekingen 'n Noord- Limburgs streekplan gegroeid, dat veel heeft bijgedragen tot een be hoorlijke harmonische ontwikkeling van Venray. Na de oorlog heeft Venray op nieuw getoond niet bij de pakken neer te zitten en deze Beekweg is het zoveelste bewijs dat men voor uit wil. Het Lollebeekplan dat gro tere veranderingen ook wat de we gen en waterlossingen brengt, is een ander bewijs hiervan. Er is wel eens kritiek uitgeoefend op Waterstaat dat men maar plan nen en plannen maakt, maar dat er zo weinig van verwezenlijkt wordt, zo ging Ir. Raedts verder, maar wie ziet wat al gereed is en wat in de komende tijden klaar gemaakt wordt, die zal ervaren dat deze kri tiek onjuist is. Men moet echter niet vergeten dat het voornaamste pro bleem is en blijft dat men bij alle uitbreidingen en alle plannen het essentiële karakter van Venray moet zien te behouden. Hij wenste zijn geboorteplaats van harte geluk met deze nieuwe ver binding en hoopte ook in de toe komst getuige te mogen zijn van rn gelukkig en welvarend Venray. ARMOEDE.... Ir. v. d. Lely, sprekende namens de Ministeries van Economische en Sociale Zaken sprak nog een kort woord, waarin hij in herinnering bracht de voorbije jaren toen de aanleg van de Beekweg feitelijk al leen maar tot stand kwam uit ar-1 moede. Eerst was het werkverschaf fing aan de weg zelf, later moest het oude tracee worden opgeknapt met puin en ander spul uit het verwoes te Venray om de ontginning van de Vredepeel aanvankelijk ook weer in DUW-verband mogelijk te ma ken. Hij hoopte dat deze nieuwe weg meer welvaart en geluk zou brengen en dat het tevens een nieuw begin zou zijn voor een welvarend Venray en de gehele streek. De heer van Lee directeur van 't wegenbouwbedrijf dat deze weg aanlegde, was zeer tevreden over de medewerking, die hij van alle in-' stanties had mogen ontvangen en hoopte dat ook zij tevreden zouden zijn over het afgeleverde werk. Hij prees het personeel, dat met ijver gewerkt heeft en beloofde als her innering aan deze wegaanleg een kapelletje te zullen bouwen op de splitsing BeekwegMidden Peelweg daarbij een goed oud gebruik in ere houdend. .«r olU «ma&tfingfli j AvpdMufl 4 financiarfc^Ov j Geachte Redaktie. Met belangstelling hebben wij ge lezen over de waterleiding in de Vredepeel. Wij gunnen deze mensen natuurlijk van harte deze grote vooruitgang. Gaarne zagen wij ech ter ook enige belangstelling voor enkele andere buurten waar nog steeds met slecht of geen water ge tobd wordt, o.a. de Heidse Peelweg en Rauwkuilenweg. Hier moet nu al ongeveer 40 jaar alles met regen- of roestwater gebeuren. Volgens onze mening is het treu rig dat b.v. in bepaalde buurten wa terleiding aangelegd wordt en vol gens willekeur hier of daar zonder meer wordt opgehouden. De hier wonende mensen worden gewoon aan hun lot overgelaten. Is het geen taak van de gemeenschap om in zulke gevallen te zeggen al les of niets aanleggen? Of hebben we niet genoeg lering getrokken uit de wijze waarop b.v. aan de Heide het electrisch net is aangelegd, ongeveer dertig jaar ge leden? Enkele jaren geleden konden de overgeschoten percelen, welke toch direct in de buurt lagen, elek trisch krijgen voor ongeveer 1400 per aansluiting. Als men andere mensen toender- tijd een klein bedrag extra had laten betalen, dan hadden ook deze enkele mensen geholpen kunnen worden. Met de waterleiding gaat het vol gens onze mening ook dezelfde weg op. Een gedeelte wordt aangesloten, terwijl aangrenzende percelen, (dit hoeft nog niet direct onrendabel ge deelte te zijn) gewoonweg aan hun lot worden overgelaten. Uit hygiënisch oogpunt bezien, geloven we niet dat het verantwoord is, dat voor alle huishoudelijk ge bruik regenwater gebruikt wordt. Dode muizen, ratten, wormen of an der ongedierte komen nog al eens voor in de regenput. Dit zijn feiten welke zijn voorgevallen. Men zegt dat plannen voor waterleiding aan de Heidse Peelweg en Rauwkuilen weg er zijn. Tevens zouden er plan nen zijn voor verharding van de Heidse Peelweg. Wie deze weg de afgelopen winter gezien heeft weet dat er totaal geen weg meer is. Hopenlijk zullen deze pioniers van i de Peel niet meer zo lang op ver- ,v*ezonlijking hiervan behoeven te wachten. JUL1ANASINGE L414eUfM\ (K4780) Enige belanghebbenden Eindelijk wordt de Vredepeel dan uit zijn water-gebrek verlost. De eerste boerderijen zijn al op het waterlei dingnet aangeslo ten terwijl de an deren spoedig zul len volgen. Pers, radio en te levisie hebben aan dit gebeuren aandacht besteed. Intussen graaft elke beer in de Vreej op zyn erf een sleuf voor de leiding naar zijn woning. Dat hiermee het waterprobleem in de gemeente Ven ray zou zijn op gelost is niet waar getuige boven staand ingezonden stuk. Foto: G. Kruijsen In grote getale waren zondag j.l. de SVV-supporters naar Wanssum getogen om daar de derby Wanssum- Venray bij te wonen. Menig gokje werd afgesloten wie als overwinnaar uit de strijd zou treden. Dat het in Wanssum moeilijk win nen is hebben onze eerste elftalspe lers zondag aan den lijve ondervon den. Zelden kregen zij de kans hun spel te ontplooien. Met heftige tac- kels werden vele SV V-aanvallen af geslagen, waardoor de wedstrijd er niet beter op werd. Venray startte hoopvol. Na even terrein verkend te hebben werden goede aanvallen vanaf het midden veld opgebouwd. Na 7 minuten werd de meegekomen Smits op ongeoor loofde wijze aangevallen. De aan hem toegekende vrije trap op verre afstand kon de Wanssum- doelman met de grootste moeite on schadelijk maken. Dit was echter uitstel van executie. Vijf minuten later kreeg P. Smits de bal vrij op het middenveld. Hij rondde zijn so- lo-aktie vanaf de rand van het strafschopgebied af met een zuiver en hard schot, waartegen de Wans- sum-goalie geen verweer had. 01, Wanssum probeerde de bakens te verzetten. Met verre trappen zette de Wanssum-achterhoede hun voor- waartsen aan het werk, doch onze achterhoede gaf geen krimp. Voor al stopper Philipsen groeide naar 'n grootse vorm. De kanthalfs bouw den goede aanvallen op. De Ven- rayse aanvallen waren dan ook niet van gevaar ontbloot. De Wanssum- verdediging greep nogal eens mis, doch door fanatiek ingrijpen werd verder onheil voorkomen. Na 20 min. speelde Coppus zich goed vrij, maar zijn schot werd door paal gekeerd. De Wanssum-voorhoede ging het nu proberen met afstandsschoten, maar doelman Hendriks van SVV vond men steeds op zijn plaats. Kort voor rust kreeg W. Koonings de bal in vrij staande positie toege speeld door V. Lucassen, maar ook nu stonden paal en lat succes in de weg. Tot aan de rust bleef deze stand gehandhaafd. Tijdens de rust was het stil rond het Wanssum-veld. Niemand was er gerust op dat Venray deze 1—0 voorsprong zou kunnen behouden te gen het hard spelende Wanssum. Na rust had Venray wind tegen. Wanssum profiteerde er na 3 min. reeds van en scoorde de gelijkmaker. Tien minuten later ging Wanssum zelfs de leiding nemen. De Wans- sum-voorwaartsen profiteerden van een twijfeling in onze achter en zo doende kreeg Deenen zij het dan met de hand de kans om zijn ploeg naar een 21 voorsprong te helpen. Wanssum dat de winst rook speel de nu meer verdedigend. Er was voor de Venray-voorwaartsen moei lijk doorkomen aan. Met verre trap pen vaak in het wilde weg ruimde de blauwwitte-achterhoede op. Toch gelukte het Venray nog het spel te verplaatsen. V. Lucasen stichtte veel onrust in de Wanssum- verdediging. Doelman Lenssen kreeg evenals de SV V-doelman alle gelegenheid zijn talenten te tonen. Tien minuten voor het einde moest H. Coppus zich wegens een blessure laten vervangen door M. Lucassen. Venray draaide, voor zover dat mo gelijk was, op volle toeren. Zes min. voor het einde speelde M. Lucassen zich goed vrij en gaf door aan de vrijstaande L. Jemiiskens die de bal meteen door dirigeerde naar rechtsbuiten Koonings die onhoud baar inschoot: 22. Kort voor het einde leek het er nog op dat Venray de volle winst zou halen. V. Lucassen kwam nl. oog in oog met de Wanssum-goalie maar zijn schot was ditmaal slecht gericht, zodat de bal juist naast ging. Zo kwam dan het einde van deze wedstrijd met een 22 gelijk spel. Een wedstrijd waarin Venray technisch met kop en schouder bo ven Wanssum uitstook, doch Wans sum hun het voetballen wist te be letten. Venray 2 speelde thuis tegen Spel. Irene 3. Onze reserves hebben er een schuttersfestijn van gemaakt. Met liefst 71 wonnen zij deze wed strijd. Venray 3 heeft het thuis niet kun nen bolwerken tegen Geysteren. Hoewel het aanvankelijk een op en neergaande strijd was, hebben de mannen uit Geysteren met 31 aan het langste eind getrokken. Venray 4 ging vol zelfvertrouwen en bezield om te winnen naar Griendtsveen. Al vele jaren op rij was Griendtsveen voor Venray een struikelblok, maar ditmaal hebben onze jongens nergens twijfel aan ge laten en met een klinkende 4—1 overwinning kwamen ze naar huis. Doelpunten voor Venray scoorden: J. van Duijnhoven, J. Michiels, H. Lenssen en Fr. Swinkels. Venray 5 was de winter niet zo best doorgekomen. Met 60 moes ten zij de eer laten aan de reserves van Wanssum. Venray 7 trad aan tegen Wans sum 3. Alhoewel onze benjamins al vlug tegen een 21 achterstand aan keken, hebben zij de strijd toch nog met 73 in hun voordeel beslist, mede dank zij de hattrick van „back" G. Relouw. Programma voor zondag 31 maart: Venray 1 Kolonia 1 2.30 uur RKDEV 2—Venray 2 2.30 uur Hegelsom 1Venray 3 2.00 uur Venray 4—RKLW 2 2.30 uur FCEB 2—Venray 5 2.30 uur Venray 7—Oostrum 3 12.00 uur Venray 1 krijgt a.s. zondag bezoek van Kolonia 1. Voor Venray is deze tegenstander geheel nieuw, daar men nog niet tegen elkaar gespeeld heeft. Als we de laatste wedstrijden van ons le elftal bekijken, zijn we voor a.s .zondag optimistisch gestemd. In de twee laatste wedstrijden heeft Venray 3 punten vergaard en zes doelpunten gescoord. De spelers zijn niet alleen strijdlustig, maar ook hun spelpeil is een stuk beter ge worden. Wordt er met hetzelfde elan gespeeld, dan zijn onze mannen be slist niet kansloos tegen het hoger geklasseerde Kolonia. Venray 2 heeft a.s. zondag de uit beurt naar RKDEV 2. Onze reserves zullen daar willen bewijzen dat de 71 overwinning van j.l. zondag geen uitschieter is geweest. Een klei ne zege voor onze reserves zal er te behalen zijn. Venray 3 heeft de moeilijke uit wedstrijd naar Hegelsom. dat in eigen huis sterk speelt. Vem-ay 3 zal echter alles in het werk stellen om de j.l. zondag geleden nederlaag uit te wissen. Venray 4 kan thuis winnen van RKLW 2. Daar elke tegenstander het als een eer zal beschouwen ons 4e te verslaan, zullen onze jongens toch op hun tellen moeten passen. Venray 5 gaat naar FCEB 2. Ook hier zullen onze jongens het moei lijk krijgen. Een puntenverdeling ligt toch in de lijn der verwachtingen. Venray 7 kan a.s. zondag haar 2e wedstrijd winnen, nl. tegen Oostrum 3. Zet je de hele wedstrijd in, want Oostrum 3 zal je de punten niet ca deau doen. Na 17 wedstrijdloze competitie zondagen betrad Venray Al zondag j.L weer de groene grasmat om de belangrijke wedstrijd tegen koploper Bergen te spelen. De ruime 40 overwinning die Venray op Bergen behaalde lag voornamelijk aan het tegenvallende spel van de gasten, die zelden echt gevaarlijk konden worden. Venray had hierdoor de mogelijkheid om al les op de aanval te zetten en heeft dat ook met succes gedaan. Na een kwartier boekte Venray het eerste succes en iederen verwachtte dat meerdere goals niet lang op zich zouden laten wachten. Maar nu bleek hoe slecht de conditie van sommige spelers was. Zoals ze na de wedstrijd zelf verklaarden hadden ze na een kwartier ,de piep al leeg". Dat was na het eerste doelpunt ook duidelijk te merken: de aan vallen werden trager opgezet, het plaatsen werd slechter, kansen wer den gemist en men liep herhaalde lijk in de buitenspel val. Na de rust vlotte het beter bij Venray. De aanvallen op het doel van Bergen werden steeds talrijker en de Venrayse voorhoede stelde zich „op scherp". Hoe gevaarlijk dat was bleek al gauw, doordat uit ver re trappen vanuit de achterhoede 2 doelpunten ontstonden: 30. Bergen voelde de nederlaag aan komen en probeerde d.m.v. de bui- tenspelval de rood-witte voorhoede het scoren te beletten. Tevergeefs overigens, want enkele minuten voor tijd wist Venray nog eenmaal het net te vinden. 40. Venray Al heeft nu 12 punten uit 8 wedstrijden met een doelgemiddel- de van 2210. A.s. zondag is de returnmatch in Bergen. Wanneer er met dezelfde geestdrift wordt gespeeld als ver leden zondag, is er winst te behalen. Na een „winterslaap" van bijna vier maanden, trad Venray A3 zon dag j.l. aan tegen Montagnards A2. Het bleek dat de spelers de wed strijd goed doorgekomen waren, hoewel er hier en daar «an de con ditie wel wat haperde. Venray be gon verrassend goed en oefende gro te druk uit op het Montagnardsdoel. Het was dan ook volkomen onver diend, toen kort voor het verstrijken van de le helft J. Arts met een mag nifieke kopbal de stand op 0-1 bracht. Direct na de hervatting was het echter al weer gelijk, toen de Ber- genaren met een mooi schot de stand op 11 brachten. Gesterkt door dit sukses kwam Montagnards nu sterk opzetten, maar de Venray-verdedi- ging gaf\geen krimp. Speciaal doel man G. Ewalds kreeg menig open doekje voor zijn prachtige keepers werk. Vrij onverwachts kreeg Ven ray zelfs de volle winst, toen W. Janssen op beheerste wijze de eind stand op 1-2 bracht. Na 17 opeenvolgende voetballoze zondagen heeft Oostrum 1 afgelopen zondag 2 kostbare punten aan haar totaal kunnen toevoegen door EWC een 30 nederlaag toe te brengen. Na de aftrap nam Oostrum meteen het initiatief in handen, wat na 6 minuten spelen leidde tot een doel punt van linksbuiten Versleijen, die van dichtbij kon inschieten na de EWC-back zonder moeite gepasseerd te hebben. Twee minuten later was het weer raak, toen midvoor Schönberger de bal in het doel kon lepelen, nadat hij twee EWC-achterspelers zijn hielen had laten zien. angzamerhand wist EWC het heft in handen te ne men en verkreeg zo een licht over wicht, maar zij Wisten slechts een enkele keer gevaarlijk door te drin gen, terwijl het hen blijkbaar aan schutters ontbrak door vaak hoog of ver naast te schieten. Na de rust be gon Well met een overompelend of fensief. Hoewel ze soms gevaarlijk dichtbij het Oostrumse doel kwamen wist de defensie van de rood-witten staande te blijven. Oostrum wist het spel te verplaatsen en kon tot ge vaarlijke tegenacties komen. Jam mer dat de middenlinie vaak niet aansloot, waardoor Oostrum steeds weer het middenveld moest prijs geven. In de slotfase van de strijd kon Oostrum de voorsprong nog vergroten door een doelpunt van de midvoor, die alle Wellse illusies zo doende teniet deed. Over het geheel genomen een ma tige wedstrijd ,die als kijkspel niet voor de volle 100 procent kon boeien. Oostrum 2 wist in Tienray een verdienstelijk 00 gelijkspel af te dwingen, terwijl Oostrum 3 met 3-3 gelijk speelde tegen Merselo 2. Alles bij elkaar genomen kunnen we zeg gen dat de rustperiode de Oostrum se voetballerij niet ongunstig heeft beïnvloed en wij hopen dan ook dat dit een begin van herstel zal zijn. De secretaris van de voetbalclub deelt het volgende mede: In verband met de interland wijzen wij er op, dat u rekening dient te houden met het feit, dat er grote kans bestaat dat de aanvangs tijden van de wedstrijden voor ko mende zondag zullen worden ver vroegd. De leiders van de elftallen wor den vriendelijk verzocht de ruilfor- mulieren van de gespeelde wedstrij den elke zondagavond te bezorgen bij Fr. Schelbergen, Stationsweg 189.

Peel en Maas | 1963 | | pagina 5