Kerkelijke Diensten THOMASSEN Jiies JVIJ i.,),sliiii»< Ut«' F<>rte-X i-olleWie, =""ls Ear°pi' cS»™»»- van 31 maart tot en met 6 april BATIFLEX PAROCHIEKERK VENRAY Priester der week: Kap. Heymans Zondag: Passiezondag. 6.30 An- toon van Osch; 7.30 overl. ouders Maessen-Swaghoven; 8.30 Deken Berden; 9.30 Hoogmis voor de paro chie; 11 uur José Kremer-Vullings; 6 uur avondmis Jan van Hassel. Bedevaart naar de Smakt voor de Mariacongregatie. Vertrek om 8.30 uur. 11.30 Apostolaat des Gebeds op Je rusalem. Maandag: 7.30 Willy Verhoeven; 8.15 Mevr. Driessen-Ariens; 8.15 Pe- tronella van Megen; 9 uur bestelde dienst Jacq. van Opbergen (Spiegel glasverzekering); 9 uur Helena Han- raets. Dinsdag: 7.30 Leonard Stiphout 1 h.; 8.15 tot int. van de H. Vader; 8.15 overl. fam. Derks-Jacobs; 9 uur Prof. A. van Dijk en ouders 1 h.; 9 uur Wismans (Stichting). Woensdag: 7.30 ouders Mathijs Janssen-Lemmen; 8.15 R. Stevens- Min; 9 uur Fr. Vermaeten en weder zijdse ouders; 7 uur E. Janssen-van Diepen (Avondmis). Donderdag: 7.30 Tonnie Kennis; 8.15 Deken Hanraéts; 9 uur overl. ouders Martens-Maes en J. M. Jans sen 1 h.; 9 uur Fam. Rous. Vrijdag: eerste vrijdag: 7 uur Jan van Hassel; 7.45 H. Hart-hoogmis; 9 uur zekere int. R.; 8 uur avond mis Jacq. van Opbergen. Zaterdag: Priesterza terdag: 7.30 P. van Maris (buurt); 8.15 August van Bergen; 8.15 Th. Wintels en Jo- Er tmcht ee"u* poot ge»°'8 aWerwUe hanna Verbeek 1 h.; 9 uur G. Swin- kels en Arnoldina Bistervels 1 h.; 9 uur Leonard Stiphout. Biechtgelegenheid van 57.30. Om 7 uur Lof. Voor biechtgelegenheid in de Goe de Week zie de berichten van de volgende week. Onder de H. Missen is wel iedere morgen biechtgelegen heid. Wij vragen nog eens uw extra aandacht voor de avondmis op woensdag en op vrijdag. N.B. Deze week zal op eerste vrij dag geen ziekencommunie zijn. De communie wordt gebracht de week na eerste vrijdag nl op Witte Don derdag. Vastenoffer A.s. zondag zakjes vastenaktie in leveren in de grote bus achter in de kerk. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Rektor Tel. 1973 b.g.g. 1502 Passie-zondag. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kollekte (2 in 1) voor kerk en kerkenbouw; 7 uur 5e overwe ging van de Vasten. Maandag t.m. zaterdag de H. Mis van de Vasten, behalve vrijdag. Dinsdag: 7 uur Avondmis. Donderdag: van 58 gelegenheid om het Sacrament der biecht te ont vangen. Vrijdag: Feest van de Zeven Smar ten van Maria, patroonsfeest van de kerk. Tevens eerste vrijdag van de maand, vasten en onthoudingsdag. 7.45 H. Mis voor alle schoolkinderen; 8.30 gez. H. Mis; 's avonds 7.30 oefe ning van de H. Kruisweg. Zaterdag: 8.30 Gezinsmis en van 38 uur gelegenheid om het Sacra ment der biecht te ontvangen. Mededelingen 1. Vandaag begint de Paastijd, wel ke duurt tot Beloken Pasen. 2. Vandaag wordt de maandelijkse kollekte gehouden voor de ker kenbouw in het Bisdom. Wilt U zo goed zijn 50 ct. of een gulden PER GEZIN voor die kerken bouw op de schaal te werpen. 3. Zondag 31 maart staat als 2e ter mijn van de Vastenaktie op de envelopjes. Mogen we U daarom vragen zondag, vandaag, die en velopjes mee te brengen naar de kerk en in de kist te werpen ach ter in de kerk. Vergeet U het niet? Dank U! Misintenties Zondag: 6.30 overl. fam. Custers- Cuppen; 7.45 Gerard Coxf 9 uur An- tonette Lenssen-Huisman; 10.15 Ja cobus van Beesel ,Petronella Corten- bach; 11.45 Hendrik Huisman, Ma ria Pouwels. Maandag: 7 uur Jan Odenhoven; 7.45 overl. fam. van Meyel-Loenen; 8.30 Piet Hermans als jaargetijde (Veltum). Dinsdag: 7 uur Fons Beerkens; 7.45 Pater Casimirus en ouders; 8.30 Pater Wolfgang. Woensdag: 7 uur overleden fam. Lenssen-Drabbels; 7.45 overl. fam. Vollenberg-Litjens; 8.30 Catharina Müller-Ehren. Donderdag: 7 uur Elisabeth Pee- ters-Hoex en echtgenote D.O.; 7.45 Jo Auwens-Verlinden (buurt) 8.30 overl. familie. Vrijdag: 7 uur Aloysius Thielen en vader; 7.45 geen intentie; 8.30 Ca tharina Müller-Ehren. Zaterdag: 7 uur overleden ouders Tonen-Vermeulen; zijaltaar Peter Lenssen; 7.45 Sjaak Mommen; 8.30 Gezinsmis. Dienbeurten Aeolythen Zondag: 6.30 G. v. d. Berg, J. Naus, K. Jeuken en J. Jeuken; 7.45 J. Ron gen, J. Evers, C. Evers en J. Mees ters; 9 uur M. van Rooy, H. Janssen, B. Peters en H. Bosch; 11.45 A. Derks, H. van Gend, G. Philipsen en G. Verschuren. Vrij: J. Philipsen. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: Eerste Passiezondag. 7 u. H. Mis tot zekere intentie; 8.30 Pa- rochiemis; 10 uur Hoogmis, maand- dienst Wilhelmina Reijnders-Coenen 3 uur Vastenoefening. Maandag: 7.30 overl.. ouders van den Hoogenhof-Lamers'. Dinsdag: 7.30 Jean Camps. Woensdag: 7.30 overl. fam. Rutten- Botden. Donderdag: 7.30 overl. fam. Hou wen-Jacobs. Vrijdag: eerste vrijdag. Vastendag. 7 uur H .Communie; 7.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart van Jesus, maanddienst Gerard Wolters; 7 uur avondmis. Zaterdag: eerste zaterdag. 7.30 Theodora Janssen-Tacken. Biechten van 6.307.30; 7.30 Marialof. A.s. zondag kollekte voor de H. Plaatsen. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: eerste Passiezondag. H. Missen om 6.30; kindermis 7.30; 2e H. Mis om 8.30; hoogmis om 10 u. als maanddienst voor Hub. Peeters; 3 uur kruisweg en lof; eerste col lecte is vandaag voor de kerk, 2e voor het bisdom. Maandag: 7.30 maanddienst An toinette Swinkels. Dinsdag: 7.30 zieledienst Willem Michels. Woensdag: 7.30 H. Mis tot dank zegging (P.M.) 'savonds om 7.30 u. avondmis vanwege de middenstands vereniging. Donderdag: 7.30 zieledienst Christ. Hellegers en overleden kinderen. Vrijdag: eerste vrijdag v d maand toegewijd aan het H. Hart van Jesus 7 uur H. Communie; 7.30 hoogmis stichting Baeten-Jeurissen; na de hoogmis uitstelling, acte van toe wijding, tantum ergo en zegen. 'sAvonds om 7 uur avondmis voor de H. Familie om Gods zegen af te smeken over de huisgezinnen van onze parochie. Daarom, komt zoveel mogelijk, het is de gezinsmis. Zaterdag: 7.30 hoogmis ter ere v. O.L.Vrouw van Altijdd. Bijstand uit dankbaarheid (N.J.). Biechthoren v. 5-7 uur. A.s. zondag eerste zondag van de maand, buitengewone collecte. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: le Passiezondag, 2e inza meling van de spaarzakjes van de Bisschoppelijke vastenaktie. Wilt uw zakjes weer in de offerbus ach ter in de kerk werpen? 7 uur H. Communie; 7.30 leesmis voor Wilh. Friesen en echtgenote; 10 uur Hoogmis voor de Parochie; 3 uur Vastenoefening en lof met korte preek. Maandag: 7.30 gezongen jaardienst voor Lambert van Rhee. Dinsdag: 7.30 gez. maanddienst Lamberdina Friesen. Woensdag: 7.30 gez. H. Mis van dankzegging ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand v. fam. Thielen-Tacken. Donderdag: 5e zeswekendienst Leonardus Heidens. Biechtgelegen heid van 67 uur. Vrijdag: eerste vrijdag der mnd., toegewijd aan 't Goddelijk Hart van Jezus. 7 uur H. Communie; 7.30 gest. H. Mis ter ere van 't H. Hart; 7.30 Avondmis 5e zeswekendienst v. Ja cobus Heidens, uitstelling van 't Al lerheiligste en toewijding aan 't H. Hart. Zaterdag: le zaterdag, toegewijd aan 't Onbevlekt Hart van Maria. 7.30 gez. H. Mis ter ere van O.L Vr. van Altijddurende Bijstand tot in tentie van hen die offerden. Biecht gelegenheid van 67 uur; om 7 uur Lof en rozenhoedje. Kerkpoetsen: Gonny Reinders en Gonny Weys. Misdienaars: Groep 1,1. A.s. zondag is de le zondag, dus maandelijkse kollekte voor onze kerk; 2e kollekte is voorgeschreven voor de H.H. Plaatsen. A.s. woensdag en donderdag is de grote schoonmaak van de kerk. We beginnen om 9 uur. Neem a.u.b. de kerkboeken mee naar huis. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: Eerste Passiezondag. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de parochie; 9.15 hoogmis voor Jos. Loenen; 10.30 leesmis voor M. Ver- schuuren; 3 uur Kruisweg en lof. Maandag: 7.30 leesmis voor Jo hannes Voermans; 8 uur leesmis voor Hendrik en Lena van Soest. Dinsdag: om 7.30 kindermis voor de meisjes, opgedragen voor de overleden fam. Deriks-Bomm; 8 u. leesmis voor Gerard Voesten ei zoon Theodoor. Woensdag: 7.30 leesmis voor Mar- tinus Heesen; 8 ar leesmis voor Har ry Martens en Petronella Janssen- Martens. Donderdag: 7.30 leesmis voor pas toor Vostermans v.w. de jongens school, kindermis voor de jongens; 8 uur leesmis voor Johannes Beckers en Catharina Beckers-Dommeck. Vrijdag: eerste vrijdag der maand. Om 7 uur gezongen dienst ter ere v. 't H. Hart voor hen die offeren en om 8 uur leesmis voor Theodoor Bouten; 's avonds om 8 uur vasten oefening. Zaterdag om 7.30 leesmis voor Ge rard Verkoeijen en Petronella Ver- koeijen-Cremers; 8 uur leesmis Gertr. van Rens-Litjens en Zuster Jeanne; van 4—5 en v-.n 77.30 ge legenheid om te biechten. Om 7.30 Lof. Kerkpoetsen: Mientje Lit j ens en Mia Hendriks. Aeolythen: 6.45 L. Weijs en J. Jenniskens; 8 uur G. Martens en B. Loenen; 9.15 G. Cornelissen, J. van Vegchel, J. van Ooi en P. Litjens; 10.30 N. Pijpers en M Kusters. Op zaterdagavond 30 maart wordt de tweede les gegeven door Pater Vi- talis voor de jongens in het clublo kaal van de meisjes. Onkosten 1,- per persoon. Op zondag 31 maart gelieve men te denken aan 't tweede zakje voor 't vastenoffer en dit mee naar de kerk te brengen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: le Passiezondag. 6.30 lees mis voor zekere intentie; 8.10 lees mis voor Renier Swinkels en Anto- netta Cremers-Swinkels; 9.15 kin dermis; 10.15 Hoogmis: best. jaarg. voor Maria Claessens; 3 uur vasten oefening. Maandag: 7.15 leesmis voor Ge rard Deters; 7.45 leesmis voor de overl. ouders Weyers. Dinsdag: 7.15 leesmis voor de fam. van Soest-Swinkels; 7.45 leesmis v. Willem Vollenberg. Woensdag: 7.15 leesmis voor de fa- miliemilie Philipsen-v. d. Sterren; 7.45 leesmis v. d. overl. fam. Ver- steegen-Cleophas. Donderdag: 7.15 leesmis voor de overl. ouders Fleurkens-Claessens; 7.45 leesmis voor Lambertus Arts en Theodora Poels. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand: 8.10 gezongen H. Mis t.e.v. H. Hart voor zekere intentie. Na de H. Mis uitstelling en oefening van eerherstel; 7.00 avondmis voor ze kere intentie. Zaterdag: 7.15 maanddienst voor Anna JVTaria Hellegers-Cremers; 7.45 leesmis uit dankbaarheid voor de fam. Michels-Bennebroek. Gelegen heid om te biechten van 78 uur. AUB KUnraaN ZUM MDMOAAR. Crooymans, Paterslaan 7 Theuws, Jan Hensenstraat 16 Misdienaars: 7.15 de Wit-Peeters; 7.45 Vullings-Flinsenberg. Donderdag 4 april zal de grote poets in de kerk plaats hebben. Evenals ander jaren roepen wij weer .meisjes op die aan dit werk willen heehelpen. We hopen dat er nog meer zullen komen dan vorig jaar, toen er eigenlijk nog te weinig waren. Vrijdag 5 april zullen we de aan gekondigde parochieavond houden voor de jeugd. We roepen derhalve alle jeugdigen vanaf 14 jaar op zo wel jongens als meisjes om a.s. vrij dag na de avondmis dus om 8 uur ni het gemeenschapshuis le komen. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: le Passiezondag. Heden begint de Paastijd, welke duurt tot Beloken Pasen. 6.30 Communieuit- reiken; 7 uur leesmis ter ere van de H. Joseph (Janssen-Noyen); 8.15 leesmis tot intentie van de fam. Janssen-Gerrits; 10 uur Hoogmis ter ere van de H. Joseph; 's avonds om 7 uur Vastenoefening. Maandag: 6.45 Leesmis voor Hen- ricus Gooren en echtgenote; 7.30 ge sticht jaargetijde voor Martinus Arts en overleden fam. Dinsdag: 8e van de negen dinsda gen ter er van de H. Antonius. 6.45 Leesmis voor Pet. Joh. Marcellis en Johanna Poels; 7.30 gez. H. Mis ter ere van -de H. Antonius tot intentie van hen die daarvoor bijdragen. Woensdag: 6.45 Leesmis voor Lam bertus van Meijel; 7.30 gest. jgt. v. Nicolaas van Tilburg en echtgenote. Donderdag: 6.45 Leesmis v. Lam berdina Zegers-Ewals; 7.30 gest. jgt. voor Leonardus Verhaag en L. Hey- nen. Van 5—6 uur biechtgelegenheid. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Feest van de Moeder van Smarten. 7 uur gez. H. Mis" ter ere van het H. Hart tot intentie van hen die daarvoor bijdragen; 8 uur lees mis tot dankzegging (Manders); des avonds om 7.30 Avondmis ter ere van het H. Hart. Zaterdag: eerste zaterdag van de maand. Priesterzaterdag. 6.45 Lees mis voor Wed. van Vegchel-Claes- sen; 7.30 gez. H. Mis om van God vele priesterroepingen te verkrijgen; 46 uur biechtgelegenheid; 7 uur Marialof. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: le Passiezondag. 7.30 uur vroegmis t.i.v. fam. Lenkens-Vloet; 10 uur hoogmis voor de zielerust v. overledenen; 2,30 vastenoefening en Lof. Door de week H. Mis om 7.30. Maandag: voor de zielerust van Wed. van Vegchel-Claassen. Dinsdag: t.i.v. fam. Muijsers-Vul- lings. Woensdag: v. d. overl. van fam. Derikx-Willems. Donderdag: uit dankbaarheid voor genezing namens fam. Huijs-v. En- ckevort. Vrijdag: t.i.v. fam. Cornelissen- Hendriks, vasten- en onthoudinsdag. 20.00 uur Kruiswegoefening. Zaterdag: t.i.v. fam. van Keijste- ren-Geurts. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; vrijdag voor en na avond oefening. Zondag worden de zakjes met vastenoffer opgehaald. Woensdag 8 uur contactavond v. d. jongeren. RECTORAAT VEULEN Zondag: le Passiezondag. 7 uur gelegenheid tot communiceren. 7.30 leesmis voor overl. fam. Janssen- Sanders; 10 uur hoogmis voor de be kende intenties; 6.30 vastenoefening. Maandag: leesmis voor zaliger Ge rard Smits. Dinsdag: leesmis voor overl. fam. Drabbels, Klaassen en van Meyel. Woensdag: leesmis tot int. van de fam. Burgers-Verheyen; 's avonds 8 uur leesmis tot dankzegging. Donderdag: gez. H. Mis tot dank zegging bij gelegenheid van een ver jaardag. Vrijdag: le vrijdag, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Je zus, leesmis tot intentie van de fam. Burgers-Verheyen; 's avonds 8 uur gezongen H. Mis ter ere van het H. Hart van Jezus. Zaterdag: leesmis v. zaliger Har ry Vollenberg; van 79 uur gelegen heid om te. biechten in één biecht stoel. A.s. zondag is de 2e kollekte voor de H.H. Plaatsen. Aeolythen voor a.s. Piet van Meyel Martin van Staveren en Gerard Koenen. Kerkpoetsen: Mia van Wylick en Willy van Staveren. Woensdag vóór Witte Donderdag van 79 uur en Paaszaterdag van 24 uur is gelegenheid om te biech ten, telkens in 2 biechtstoelen. RECTORAAT HEIDE Zondag: Passiezondag. 7.30 jaar getijde voor Hendrikus Huisman en

Peel en Maas | 1963 | | pagina 10