£1 RIAENS-ROYERS Kerkelijke Diensten BASKETBALL ZWEMMEN V.C.R00Y M.H.C.VENRAY v.v. OOSTRUM van 3 tot en met 9 febr. P O R T H U I VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 PAROCHIEKERK VENRAY Priester der week: Pastoor Geerits Maasheseweg 10 - Tel. 1274 Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. 6 30 Wilh. Swaghofer en over leden kinderen; 7.30 Grad Geurts en Wilhelm. Linders-van Herpen; 8.30 Willy Rongen; 9.30 Hoogmis voor de Parochie; 11 uur Bij gelegenheid v. 80ste verjaardag en voor Mart Voes- ten; 6 uur Herman de Bruin en echtgenote. Kollekte voor de kerk van Past. Geerits. Maandag: 7.30 Maria Rongen-van Kessel; 8.15 Henrica van Wel-Voer- mans; 8.15 Jan Vollebergh (neven en nichten); 9 uur best. jaardienst P. J. Schols-Leers; 9 uur genezing van een zieke moeder. Dinsdag: 7.30 Maria Gerrits-Wijn- hoven; 8.15 Antoon van Osch; 9 uur overleden fam. Hanssen-Boots; 9 u. tot intentie van de H. Vader. Woensdag: 7.30 Anna Verstraelen- van Meyel; 8.15 Antoon Laurensse; 8.15 P. Ousters en echtgen., 9 uur Jan Poels en beide echtgen. 1 h. Donderdag: 7.30 Margaretha Pou- wels-Kessing; 8.15 Ed. Gommers; 9 uur Deken Hanraets; 9.30 plechtig huwelijk Strijbosch-Verstegen. Vrijdag: 7.30 Peter Johannes Beer- kens; 8.15 overleden familie Janssen- Claessen en Harry Janssen; 9 uur zekere intentie R.; 9 uur overleden fam Adolf Verbeek. Zaterdag: 7.30 vrouw Gooren-Bou- ten; 8.15 Arnold Verstraeten 9 uur Peter Joh. Willems en Hendr. Jans sen, P. Willems en Maria Willems 1 h.; 9 uur Elisabeth Janssen-van Diepen. Zaterdag biechtgelegenheid van 5.30-7.30. Om 7 uur lof. Zaterdag 2 februari Kaarsenwij ding om 8.45 uur. Blasiuszegen Op zondag 3 februari zal de Bla siuszegen gegeven worden. Zondag middag om 4 uur is ook voor moe ders met hun kinderen gelegenheid om deze zegen te ontvangen. Biechten van schoolkinderen De schoolkinderen zullen niet meer klassikaal in schoolverband gaan biechten. Er is een nieuwe re geling getroffen. Iedere week zul len er 1 of 2 klassen aan de beurt komen op de gewone tijden. Wij vra gen in deze medewerking van de ouders, om hun kinderen te wijzen op dit sacrament. Welke klas ver wacht wordt zal iedere week bij de kerkberichten vermeld worden. Deze week 2 februari zijn :.an de beurt de kinderen van de 4e klas meisjes van Juffrouw Vossen en jongens 4e klas Petrus Banden- school. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Urbanus Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kol lekte (2 in 1) voor kerk en kerken bouw, ZIE HIERONDER. 3 uur Bla siuszegen voor ouderen en kinderen; 7 uur Lof met overweging. Na het lof Blasiuszegen. Maandag: H. Joseph van Leonissa, belijder. Dinsdag: H. Agatha, maagd en martelares. 7.30 lof met gebeden ter ere van St. Antonius en overweging. N.B. Niet maandag-, maar dinsdag avond 20.15 kursus voor 18-jarigen. Woensdag: H. Titus, bisschop en belijder. Donderdag: Z. Aegidius, belijder. Vrijdag: H. Joannes van Matha, belijder. 9 uur plechtige Huwelijks sluiting en H. Mis voor het bruids paar Pirlo-Smits; 7.30 lof met ge beden Zaterdag: H. Cyrillus, bisschop en belijder. 8.30 Gezinsmis. Van 38 gelegenheid om het Sacrament der biecht te ontvangen. Blasius-zegen Vandaag (zondag) wordt de Bla siuszegen gegeven om 3 uur voor groot en klein, en vanavond (zondag) na het lof van 7 uur. Gezinsmis en kindermis Nu de kou flink gedaald is, mo gen we u misschien vragen aan de gezinsmis op zaterdag 8.30 uur goed te denken. Deze wordt bijzonder opgedragen voor de aanwezige ge zinnen. Komt er naar toe, ouders en grotere kinderen, als 't enigszins kan En ouders, laat uw kinderen min stens die éne mis per week meevie ren die voor hun klas bijzonder be stemd is. De kou is geminderd en maakt uw kinderen gewoon naar die mis te gaan. Kerkenbouw - zon dag Deze zondag is in geheel Neder land de Kerkenbouw-zondag. Deze kollekte staat helemaal los van onze jaarlijks af te dragen som geld. Ker ken bouwen is vreselijk hard nodig en enorm kostbaar. Het episcopaat van Nederland heeft nog een apar te kollekte nodig geoordeeld over heel het land voor de bouw van nieuwe kerken. Breng een goede gift mee. Het is zo goed besteed. Heel grote dankbaarheid Deze stond te lezen op het gezicht van Broeder Martinus Jenneskens. Dankbaarheid en verbazing! Dit had hij niet verwacht. 1100,kreeg hij van U. Gaarne voldoen ik aan zijn verzoek u van harte te bedanken. Hij zal Venray niet vergeten. Misintenties Zondag: 6.30 zekere intentie; 7.45 Hendrika Peeters-Peeters en Johan Peeters-Hoedemakers; 8.30 Jos. van Lierop. Dinsdag: 7 uur geen intentie; 7.45 overleden familie Baken-Jennes kens; 8.30 Jeanette Esser. Woensdag: 7 en 7.45 geen intentie; 8.30 overleden fam. v. d. Tillaart- Leurvink. Donderdag: 7 en 7.45 uur geen int. 8.30 Cath. Müller-Ehren. Vrijdag: 7 uur overl. ouders To nen-Vermeulen; 7.45 geen int.; 9 u. Hoogmis. Zaterdag: 7 uur geen intentie; 7.45 overl. fam. Kusters-Verheyen; 8.30 Martien Janssen en Noud van Lin. Dienbeurten Acolythen 6.30 M. v. Rooy, H. Janssen, B. Peters en H. Bosch; 7.45 A. Derks, H. van Gend, G. Philipsen en G. Verschuren; 9.00 J. Philipsen, G. v. d. Berg, J. Naus en K. Jeuken; 11.45 J. Jeuken, J. Rongen, J. Evers en C. Evers. Vrij: J. Meesters. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Nationale kerkenbouwzondag. Schaalkollekte voor de nieuwe ker ken (twee in een). 7 uur Parochie- mis; 8.30 zekere intentie; 10 uur Hoogmis, Gerard Hoex en Petronel- la Ousters; 3 uur lof. Na de H. Mis sen en na het lof wordt de Blasius zegen gegeven. Maandag: 7.30 gestichte gezongen jaargang Frans Poels en echtgenote. Dinsdag: 7.30 gezongen maand- dienst Gerard Wolters. Woensdag: 7.30 Lamberdina Lem- mens-Poels. Donderdag: 7.30 gezongen maand- dienst Antoon Derickx. Vrijdag: 7.30 Johanna Verberkt- Coopmans. Zaterdag: 7.30 overleden familie Tacken-Verstappen; 9.30 huwelijks mis voor het bruidspaar van Duyn- hoven-Poels. Biechten van 67 uur. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 4e zondag na Driekonin gen, eerste zondag der maand, bui gewone kollekte is tot de volgende zondag uitgesteld. Leesmissen om 6.30, 7.30, 8.30; parochiehoogmis om 10 uur; 3 uur aanbiddingsuur, ro zenkrans en lof. Het is vandaag ker kenbouwzondag, daarvoor is de eer ste kollekte; tweede kollekte is voor 't Bisdom. Maandag: 7.30 jaardienst Joannes Wolters. Dinsdag: 7.30 jaardienst Joannes Classens en Dorothea Verheyen. Woensdag: 7.30 jaardienst Joan nes Thielen. Donderdag: 7.30 jaardienst Wil helmus Janssen en Josephina Tissen. Vrijdag: 7.30 Stichting Anna Ba ten en Jan Teuws. Zaterdag: 7.30 stichting Petronel- la Ophey. Zaterdagavond biechtge legenheid van 57 uur. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Nationale Kerkenbouwzondag. 2e kollekte vandaag heel speciaal aanbevolen voor Kerkenbouw in ons bisdom. 7 uur H. Communie; 7.30 Leesmis; 10 uur Hoogmis voor de Parochie. Na de H. Missen Blasius zegen; 3 uur maandel. aanbiddings uur. Maandag: 7.30 gestichte gezongen jaardienst voor Willem Friesen en echtgen. Dinsdag: 7.30 gezongen H. Mis v. dankzegging ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot int. van fam. Classens-Gielen. Woensdag: 7.30 gezongen H. Mis voor Mathijs Classens en overleden kinderen. Donderdag: 7.30 gezongen H. Mis voor Piet Philipsen. Vrijdag: 7.30 3e zeswekendienst v. Lamb. Friesen-Friesen. Zaterdag: 7.30 gezongen H. Mis ter ere van O.L. Vrouw v. Altijdduren de Bijstand tót intentie van hen die offerden. Biechtgelegenheid van 5.30- -6.30. Om 6.30 Lof met gebeden van de Broederschap van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Kerkpoetsen: Gonny Reynders en Gonny Weys. Misdienaars: Groep 1,3. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Om 6.45 leesmis voor de paro chie; 8 uur leesmis tot zekere in tentie; 9.15 hoogmis voor Frederica Loonen-de Ponti; 10.30 leesmis van dankbaarheid; 3 uur lof. Vandaag is de eerste kollekte voor de bouw van nieuwe kerken in ons bisdom. Maandag: 7.30 leesmis voor Theo- door Bouten; 8 uur leesmis voor Jo zef Loenen. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. Janssen-Michels, kinder mis voor de meisjes; 8 uur leesmis voor de afgestorven fam. Willems- Loonen Woensdag: 7.30 gesticht jaargetij de voor Peter Johannes Martens; 8 uur leesmis voor Antoon Michels en Johanna van de Voort. Donderdag: 7.30 leesmis'voor Mar tinus Heesen v.w. de buurt, kinder mis voor de jongens; 8 uur leesmis voor Peter Joh. Peeters en Petronel- la Loonen. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Gertru- da van Dijck-Smits en zoon Marti nus; 8 uur leesmis voor de paarden- verzekering. Zaterdag: feest van de H. Apollo- nia. Om 7.30 leesmis voor pastoor Vostermans; 8 uur gezongen dienst ter ere van de H. Apollonia. Na de H. Missen verering van de relikwie. Van 45 en van 6.307 uur biecht gelegenheid. Daarna lof. Kerkpoetsen: Anny Peeters en Miep Martens. Acolythen: 6.45 B. Loenen en H. Claessens; 8 uur A. Loonen en J. Jenniskens; 9.15 G. Martens, L. .Jen- niskens, J. van Ooi en P. Litjens; 10.30 G. Comelissen en J. van Veg- chel. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. 6.30 leesmis voor zekere inten tie; 8.10 leesmis voor Peter Johan nes v. d. Sterren, besteld door de buren; 9.15 kindermis; 10.15 Hoog mis voor zekere intentie; 2 uur'lof. Vandaag is de nationale kerken bouwzondag met kollekte voor de kerkenbouw. Maandag: 7.30 weekdienst voor Anna Maria Hellegers-Cremers; zij altaar leesmis voor Jan Mathijs Smeets en Emilia Smeets-Janssen. Dinsdag: 7.30 gezongen jaargang voor Harry Vergeldt; zijaltaar lees.- mis voor de overl. fam. Claessens- Michels. Woensdag: 7.30 weekdienst voor Peter Johannes v. d. Sterren; zij altaar leesmis uit dankbaarheid v. d. fam. van Asten-Geelen. Donderdag: 7.30 leesmis voor Mar tin Arts besteld door zijn vriendjes; zijaltaar maanddienst voor Gerard Deters. Vrijdag: 7.30 maanddienst voor Anna Hellegers-Cremers; zijaltaar leesmis uit dankbaarheid voor de fam. van Hoof-Ewals. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Frans Jaspers en Maria Jaspers; 10 uur plechtige huwelijksmis voor het bruidspaar Pouwels-v.d. Pas Ge legenheid om te b'echten van 6-7 u. Misdienaars van de week: Geurts, Rooyakkers en de Wit, Peters. De 2e en 3e les van de huwelijks cursus voor jonggehuwden zijn op maandag 4 februari en woensdag 13 februari. - PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Kerkenbouwzondag. 6.30 Com- munieuitreiken; 7 uur Vroegmis v. overl. fam. Tijsseii-Thijssen; 8.15 leesmis voor Maria Verhoeven; 10 u. Hoogmis voor de parochie. Onder de H.H. Missen speciale collecte voor de bouw van nieuwe kerken in ons bisdom; 6 uur lof met rozenhoedje. Maandag: 7 uur leesmis voor Jan en Martha Gielen; 7.45 jaargetijde voor Henrica Hoedemakers. Dinsdag: 7 uur leesmis voor int. fam. Pluk-Ewals; 7.45 gesticht jaargetijde voor Willem van Rijs- wijck en Helena Litjens. Woensdag: 7 uur leesm's voor Henricus van Helden; 7.45 gesticht jaargetijde voor Peter Joh. Marcel lis en Joanna Poels. Donderdag: 7 uur leesmis vo«r Wilhelmus Arts; 7.45 leesmis voor Piet Zegers. Vrijdag: 7 uur leesmis voor Hu- berta van Dijck; 7.45 leesmis voor Wed. van Vegchel-Claessen. Zaterdag: 7 uur leesmis voor over leden familie Pirlo-Smits; 7.45 ge sticht jaargetijde voor Hubertus Janssen en echtgenote. 4 uur biech ten voor de kinderen van het 3e schooljaar, daarna voor anderen tot 6 uur; 7 uur Marialof. Cursus Jonggehuwden- Maandag avond om 8 uur laatste cursus. Spr. Drs. van Nonden: Het huwelijk als levensopgave. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. 7.30 vroegmis tot int. van fam. Hendrix-van Tilburg; 10 uur Hoog mis tot int. van de leden van de Veeverzekering; 2.30 lof. Door de week H. Mis om 7.30 u. Maandag: voor de zielerust van Wed. van Vegchel-Claassen. Dinsdag: tot int. van fam. Bloe- men-Brienen. Woensdag: voor de overl. van de fam. Loenen-Cruijsen. Donderdag: tot int. van fam. J anssen-Achten. Zaterdag: tot int. van de fam. Comelissen-Jacobs; 19.30 Lof ter ere van Maria, Koningin van de Vrede. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; zaterdag vóór en na Lof. Zondag: Kerkenbouwzondag met kollekte voor de bouw van kerken in ons Bisdom. De kollekte voor onze nieuwe kerk zondag 1.1. te Veulen gehouden, bracht op 235,05, dit is plm. 2,50 per gezin. Dit is weer een bewijs van de vrijgevigheid van de Veu- lense parochianen, waarvoor Rector en parochianen van de Vredepeel hun hartelijk dank zeggen! RECTORAAT VEULEN Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. 7 uur gelegenheid tot commu niceren; 7.30 leesmis voor de beken de intenties; 10 uur hoogmis, ge sticht jaargetijde voor zaliger Ma thijs Geurts en beide echtgenoten. De 2e kollekte is vandaag voor de kerkenbouw in Limburg. 2.30 Wij ding van de zondagmiddag. Ook de middagoefening hoort een viering te zijn van de hele gemeenschap. Komt gij zelf of komt een ander van uw volwassen gezinsleden? Maandag: leesmis voor zaliger Gerard Smits. Dinsdag: leesmis voor een zalige dood. Woensdag: leesmis ier ere van de H. Brigitta tot intentie. Donderdag: leesmis tot bijzondere intentie. Vrijdag: hoogmis ter ere van het H. Hart van Jezus tot intentie. Zaterdag: leesmis voor zaliger Leo Heidens en echtgenote; 7 uur avond- oefening ter ere van O.L. Vrouw. De avondklok wordt geluid om 6.30 uur. Acolythen voor a.s. zondag: Hariy Geurts, Gerard Koenen en Harry v. Rijswijck. Kerkpoetsen: Netje Janssen en Riet Geurts. De opbrengst van de kollekte voor de nieuwe kerk van de Vredepeel was bruto 284,95, netto 234,95. Hartelijk dank voor deze prachtige steun. U hebt zonder dat ik 't U voorop gezegd had, zuiver volgens de wens van onze bisschop gehan deld en goed gehandeld. RECTORAAT HEIDE Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. 7.30 H. Mis voor Harry Muij- sers; 10 uur Hoogmis voor het rek- toraat. Acolythen: W. Derikx en M. Phi lipsen. Vandaag: Nationale Kerkenbouw zondag. Eerste kollekte voor de ker kenbouw. Lof te 3 uur. Misdienaars van de week: Jacques Derikx en Piet van Lierop. Na de H.H. Missen en Lof Blasiuszegen. Maandag: 7.30 H. Mis voor de overl. vqder Engelbertus Nellen. Dinsdag: 7.30 H. Mis tot bijz. int. Vanavond op school ouderavond! Woensdag: 7.30 H. Mis voor Leo van Meijel. Donderdag: 7.30 H. Mis voor de overl. fam. Janssen-Franssen. Vrijdag: 7.30 H. Mis voor Martinus Maas en Johanna Janssen. Gods dienstcursus te 8 uur. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor een overl. vriend. Biechtgelegenheid te 7 uur en Lof te 7.30. Katechismus: De klassen 1 en 2 les 10. Klas 3 vraag 444. Klas 4 de vragen 439, 444, 447. Klas 5 de vra gen 439, 441, 442, 444 en vervolgens vraag 447. Klas 6 dezelfde vragen plus vraag 437 en 443. VENRAYSE ZWEMCLUB „SPIO" Vrijdag j.l. werd de eerste alge mene ledenvergadering gehouden in Hotel Kemps, welke een succesvol verloop had. De vergadering was alleen voor leden boven de 16 jaar en de opkomst was goed. De statuten en huishoudelijk re glement werden met vrijwel alge mene stemmen aangenomen. Tijdens de pauze kregen de leden gratis worstebroodjes aangeboden. De clubinsignes worden bmnen niet al te lange tijd uitgereikt. Het voorlopig bestuur was aftredend en er werd een definitief bestuur ge kozen. Alle bestuursleden stelden zich hierbij herkiesbaar, zodat bet bestuur er nu als volgt uitziet: J. Janssen, voorz.; H. Hartman, secr.; H. Schaeffers, penningm.; G. Janssen jr., Mevr. v. d. Munckhof- Strijbos; Mej. M. Leenders en de heer P. Goedhart, comm. Geestelijk adviseur: Kapelaan J. Heymans. Op deze vergadering werd verder gevraagd, hoe men aan de naam „Spio" kwam. Spio is nl. een_ scho ne waternimf uit de Latijnse my thologie en speelde daarin de rol van halfgodin van Neptunus. Zwemclub „Spio" is van plan om aan de Carnavalsoptocht mee te dóen, degenen die hiervoor interesse hebben, dienen zich in verbinding te stellen met Mej. M. Leenders, Sta tionsweg. Verdere verklaringen wor den gegeven zondagsmorgens en woensdagavonds. Op een betreffende vraag naar de Wettelijke Aansprakelijkheid bij evt. ongelukken tijdens het vervoer en het zwemmen deelde de voorzitter mede dat de W.A. voor het vervoer bij de busonderneming berust, ter wijl die voor het zwemmen binnen-i kort bepaald wordt door de KNZB, aan welke bepaling Spio zich dan zal aansluiten. De statuten en huish. reglement werden overeenkomstig het concept goedgekeurd op een enkeie kleine wijziging en aanvulling r.a. De Kon. Ned. Zwem Bond zal nu haar fiat hierover moeten geven waarna de Kon. goedkeuring kan worden aan gevraagd. BAMESZWEMCLUB HZPC A.s. maandag 4 februari heeft groep 1 gymnastiekles van 56 uur nam. in de gemeentelijke gymnas tiekzaal te Horst. Zwemtraining te Venlo Op zondag 10 februari gaan wij weer naar het sportfondsenbad te Venlo, maar wij vertekken dan pas om kwart voor vijf, in verband met een zwemwedstrijd van Mosa. Er wordt dan getraind met hoog wa terpeil. De gehuwde dames en oudere le den gaan op dinsdag 12 februari op de gewone tijd, nl. cm kwart voor 9 nam. vanaf het Lambertusplein te Horst. B.I.C. STAAT ALLEEN AAN KOP Zondag j.l. vertrok B.I.C. met ge mengde gevoelens naar Den Bosch om daar mede-koploper en gevaar lijkste concurrent Badjings te be kampen. Degene die deze wedstrijd zou winnen, zou alleen en ongesla gen de leiding nemen en de beste papieren bezitten voor het kam pioenschap. De ploegen kwamen uitermate ge spannen aan start. Het werd een zeer snelle wedstrijd, en er werd I hard, maar vooral sportief gespeeld. Meteen na het beginsignaal volg de al van die razendsnelle break- outs van de BIC-voorlinie en ter- nauwemood kon de Badjings-verde- diging het vege lijf redden. Maar onmiddellijk kwam BIC terug en deze keer had het meer geluk (0-2). Voor de Badjings van de schrik be komen waren, was het weer raak en even later nog een keer: BIC leidde met 60. Toen begonnen de Bad jings besef te krijgen van wat er gebeurde en trokken ten aanval. Met een prachtig schot wist F. van Dongen, hun pivot, die zeer gevaar lijk was, maar het geluk nu niet be paald aan zijn kant had, ht eerste tegenpunt te scoren. Dit werd na een verwoede BIC-aanval met gelij ke munt betaald, 2-8. Maar nu kwamen de Badjings pas goed los en de BIC-defensie had handen vol werk om de verrader lijke aanvallen van hun tegenstan der af te kunnen slaan. Steeds weer opnieuw dreigde hun pivot door te breken en mede dank zij veelvuldig persoonlijk kon takt kon de BIC- verdediging erger voorkomen. Dit had echter tot gevolg dat de BIC-ers een aantal p'tjes aan hun broek ge smeerd kregen, waar ze niet van terug hadden. Bovendien kreeg de Badjingspivot nu tal van strafwor- pen toegewezen en als deze allemaal benut zouden zijn, was het er voor BIC bepaald somber gaan uitzien, maar vrouwe Fortuna had schijn baar BIC haar hulp toegezegd en zo bleven de punten voor de Bad jings uit. Aan de andere kant had men echter meer succes en bij de stand 114 in het voordeel van BIC vluchtte de Badjings-coach in een time-out. Welke taktiek hij bepaald had bleek duidelijk toen Badjings pivot steeds weer opnieuw wilde doorbreken en zodoende óf punten wilde maken óf de BIC-spelers het veld wilde laten ruimen met 5 p's. Maar de zone-verdediging van BIC was nu hermetisch gesloten en het enige, dat hij bereikte, was dat hij zelf na korte tijd met 4 p's z'n plaats op de kant ging opzoeken. Hiermee was het'grootste gevaar uit de Bos sche aanval verdwenen en kon ook BIC het wat kalmer aandoen. De rest van de eerste helft had een rommelig verloop, hoewel het hoge tempo gehandhaafd bleef. Met een 199 voorsprong bereikte de Ven- rayse ploeg de rust. In de tweede helft werd er zo mo gelijk nog sneller gespeeld dan in veltje nu en dan zijn kop opstak. Toch kregen de Badjings enkele punten. Maar ook de BIC-outs ont snapten een paar keer en het was een bekeken zaak: 3821. Dat een minuut voor 't einde ook Bertrands nog het bankje moest opzoeken, deed aan de overwinning niets af. Over gelukkig kon BIC naar huis terug. Woensdagavond speelde het 2e herenzestal een inhaalwedstrijd te gen PSOV 1 uit Venlo. Het werd een verdiende 30 overwinning, die de Venlose politiemannen geen moment in gevaar hebben kunnen brengen, 15-11, 15-10 en 15-9. Het 2e herenzestal kwam zondag voor de tweede maal deze week in het veld. Tupos uit Baarlo kwam z'n kansen op een eventueel kampioen schap verdedigen. V.C. Rooy 2 heeft Tupos 1 een verdiende 3--1 neder laag toegebracht. De V.C. Rooy- ploeg draaide uitstekend, vooral de derde en vierde set waren van zéér goed genalte 15-7 en 15-8. De eerste set was nl. door V.C. Rooy 2 met 15-12 gewonnen, terwijl Tupos de tweede set met 12-15 voor hun re kening nam. Vier welkome winst punten voor de V.C. Rooy-reserves, die hierdoor enige plaatsen op de ranglijst stegen. Het le herenzestal had het zater dag bij Valuas 2 niet moeilijk. In 3 sets werden de Verüonaren versla gen. De Valuas-mannen kwamen er niet aan te pas, met 10-15, 6-15 en 12-15 moesten ze in V.C. Rooy hun meerdere erkennen. De stand overgangsklasse Noord heren: Rapid 12 11 1 22 34-15 PSV 2 12 10 2 21 33-13 Cialfo 12 9 3 20 31-13 TVC 11 8 3 1? 26-13 VCM 12 7 5 16 26-25 V.C. Rooy 13 6 7 15 25-24 Were Di 12 5 7 11 21-26 Activia 13 3 10 7 16-33 Valuas 2 11 1 10 4 10-32 Sios 12 0 12 0 8-36 Programma: Heren: 2 febr. UVS 2—V.C. Rooy 3 aanvang 21.45 uur. 9 februari: V.C. Rooy 3Hovoc 3, aanvang 19.00 uur. Dames, 2 februari: Tupos 2V.C. Rooy 2, aanvang 13.00 uur. Herinnert U rich nog 't Bloemen meisje uit My Fair Lady, als crea tie op het hockeybal van verleden jaar? Herinnert U zich ook nog de aap, de man met de drie benen, de fakier met zijn slang? Weet U nog dat er iemand door de zaal liep met zijn hoofd in zijn handen? Als U dit nog allemaal weet, dan weet U ook nog veel meer. U herinnert zich nu weer de prachtige versiering die was aangebracht, de gezelligheid, de sfeer, de talrijke grandioze cos- tuums. Wat U ook weet is, dat het dit jaar wéér zo zal zijn. De feestcom missie van MHCV heeft de laatste weken bergen werk verzet, maar nu is alles voor elkaar. De feestzaal van Inalfa is weer voorzien van kilo's serpentines. De bars zijn ingericht, de obers staan klaar om iedereen op zijn wenken te bedienen, het orkest zit klaar om zijn enorme repertoire carnavalsliederen voor U te spelen. Het confetti-kanon zit vol papier snippers om het démasqué in te luiden. De prijzen voor de beste cos- tuums liggen gereed voor de win naars. U komt! Natuurlijk komt U v/ant U weet dat MHCV zich ook dit jaar weer garant stelt voor een stijlvolle, carnavaleske avond. U hebt uw pak je klaar liggen, of U legt er nu de laatste hand aan. U bent in een pri ma humeur en u heb uw ogen wa genwijd open om toch vooral niets van dit bonte festijn te missen. L zult ook weer alle bekenden treffen van verleden jaar, want niemand wil dit jaarlijkse evenement missen. Al leen de nieuwe Prins Carnaval zult U niet zien, maar in zijn plaats komt het hele bestuur van Carnavalsclub De Piëlhaas het feest opluisteren en ook zij zullen zich met U reuze amu seren. Wij hoeven niemand aan te spo ren morgenavond te komen. Goede wijn behoeft geen krans. U komt naar het MHCV-bal! En indien er nog iemand is die niet weet wat vandaag de letters MHCV beteke nen: Morgen Heerlijk Carnaval Vieren Met 'n Hele Club Vrienden. de eerste. De BIC-verdediging liet geen steek meer vallen. Ook nu kwam de grote klap in het begin. Een klap, die de Badjings niet meer te boven zijn gekomen. Langzaam maar zeker zagen de gast heren hun achterstand groeien tot 2611, dan tot 32-13. Toen moest Jetten het veld verlaten met 5 p's en werd de situatie bepaald precair. Van de 5 BIC-spelers in het veld waren er al 4 met ieder 4 persoon lijke fouten en BIC begon het met uitzondering van Schellekens, die pas 1 persoonlijke fout had, heel wat voorzichtiger aan te doen. Zodoende kregen de Badjings de kans om weer in de aanval te ko men en zij deden dat ook. Ze be gonnen aan een laatste, wanhopig tegenoffensief. Maar de richting van hun schoten liet vaak veel te wen sen over, hoewel ook het pechdui- Nu de voetballerij in Oostrum reeds voor de tiende achtereenvol gende keer geen doorgang kon vin den, heeft zich ondertussen wel een grote verandering voorgedaan in de bestuursgelederen. Zaterdag 26 januari was het na melijk het bestuur van de voetbal club dat en bloc aftrad, om zodoen de de zaak over te doen aan men sen die zich eventueel meer aan de club zouden kunnen geven, zo werd ons medegedeeld. Na enkele stemmingen kwam dan het volgende uit de bus: Fr. Schel-

Peel en Maas | 1963 | | pagina 6