Griep ^Quyó (S-O. ASPRO Kerkelijke Diensten DUIVENSPORT BILJARTEN St. Christoffel Me hn SCHAKEN s.v.v. MIEUWS V.C.R00Y van 27 jan. tot en met 2 febr. RIAENS-ROYERS KANTOREN: Waarom steeds méér mensen een vaste afspraak maken met de zuidelijke zon Als het er om gaat te over winteren" onder de grijze luchten van ons kleine landje, waar praten we dan over. Maar als we de winter willen ontvluchten met zo'n heerlijke alles-inbegrepen 15-daagse vliegreis naar de zon, dan wenden we ons tot Ruys Co. Dan vliegen we op één van die winterse zondagen naar Tenerife of Las Palmas. En bin nen vijf uur zijn we duidelijk ver zuidelijk op zon overgoten stranden van de Canarische Eilanden! Reeds vanaf f 741.- (kamers met ontbijt vanaf f 593.-)- Of we kiezen Torremolinos bij Malaga en kunnen vrijwel dagelijks vertrekken voor een ver kwikkende rust aan de zonnigste Spaanse kust: de Costa del Sol. Vanaf f 641.-. Maak èök een afspraak met de zon! Boek tijdig bij Ruys Co. Of vraag Inlichtingen. Een briefkaart of 'n telefoontje is voldoende. Laat Ruys Co. uw zonnewijzer zijn op reis! AMSTERDAM, Dam 3 Tel. 245808 DEN HAAG, Korte Vijverberg 5 Tel. J84070 HAARLEM, Kruisstraat 43 Tel. 20679 ROTTERDAM, Veerhaven 4 Tel. 114800 ROTTERDAM, Zuidplein 114 Tel. 173761 UTRECHT, Lange Jansstraat 16 Tel. 19009 EINDHOVEN, Dommelstraat 34 (Passage- Reisbureau „Brabant'jTel. 28913 HELMOND, Veestraat 59 (Ruys 4 Co./Praasterink N.V.) Tel. 5131 TILBURG, Willem ll-straat 54 (Passage- A Reisbureau „Brabant") Tel. 26705 PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week Kap. Heymans, Markt 5, tel. 1882' Zondag: 3e zondag na Driekonin- 6.30 v. W. Swinkels, Langeweg; 7.30 overl. oudeirs Maessen-Swaghoven; 8.30 Ed. Gommers; 9.30 hoogmis v.d. parochie; 11 u. Maria Rongen-van Kessel; 6 u. Herman de Bruijn en echtgen. en Henr. Janssen en echtg. 11.30 Apostolaat des Gebeds op Je rusalem. Arts; 8.15 Jan Vollenberg (neven en nichten) 9 u. Handboogschutterij Di ana;; 9 u. Jac. van Opbergen. Dinsdag: 7.30 v. Mevr. Reijnders- Seijkens; 8.15 Maria Gerrits-Wijn- hoven; 8.15 overl. familie Hanssen- Boots; 9 u. Petronella van Megen; 9 u. Jac. van Opbergen. Woensdag: 7.30 overl. fam. Pou- wels-Driesen; 8.15 Willem Wijnhoven en Ant. Driessen; 9 u. Dr. Bloemen; 10 u. pl. huw. Thielen-Oomens. Donderdag: 7.30 Hans Nooten; 8.15 Gert. Loonen-Dekkers; 8.15 Jacq. Coenen; 9 u. intentie van de H. Vader; Biechtgeléèenheid van 7-8. Om 8 u. Lof. Eerste vrijdag: 7 u. Mathijs Hen driks en Johanna van Megen; 7.45 H: Hart-hoogmis; 9 u. tot zekere int. R.; 8 u. Avondmis voor Reijnders- Seijkens. Zaterdag: Maria Lichtmis. 7.30 overl. fam. Jenniskens-Muijzers; 8.15 L. Truijen en Henr. Cox; 8.15 best. dienst uit dankb. Roeffs; 9 uur uit dankb. bij 25-jari huw. M. Siebers- Willems 1 h.; 9 u. Arn. Verstraeten. Na de mis van 8.15 kaarsenwijding en zegen vanwege Maria Lichtmis. Biechtgelegenheid van 5.30 - 7.30 Om 7 uur Lof. MARIA-CONGREGATIE Zondagmorgen om 11 uur is er Maria-Congregatie voor de groten op Jerusalem. RECTORAAT PATERSKERK Priester van de week: Pater Rektor Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. H. Missen, om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De hoogmis om 10.15. De kol- lekte (2 in 1) voor kerk en voor Broeder Jenniskens van het Bruks- ke, die weer naar de missie vertrekt. 7 uur lof met gebeden. Maandag: H. Petrus Nolascus, be lijder. 's Avonds om 8.15 kursus voor 18-jarigen. Dinsdag: H. Franciscus van Sales, bisschop en kerkleraar. 7.30 lof met gebeden. Woensdag: H. Martina, maagd en martelares. Donderdag: H. Don Eosco, belij der. Van 58 uur gelegenheid om het Sacrament van de Biecht te ont vangen voor -de eerste vrijdag. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 6.40 gezongen H. Mis voor heel de schooljeugd. 7.3Q lof met gebeden. Zaterdag: Maria Lichtmis. 7 uur kaarsenwijding en processie. 7 30 Gezongen H. Mis; 8.30 Gezinsmis; 9.30 plechtige H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijk Nooyen- van Duinhoven. Van 3—8 uur ge legenheid om het Sacrament der biecht te ontvangen. Maria Lichtmis Zaterdagmorgen voor 7 uur kan- men bij de ingang van de kerk een kaars kopen van 25 ct., die gewijd wordt bij de kaarsenwijding en die men brandend meedraagt in de pro cessie door het kloosterpand. Na af loop neme men de kaars mee naar huis. Om 7 uur is een H Mis op het zij-altaar. Vertrek Broeder Jenniskens Na 'n welverdiende vakantie gaat Broéder Martinus Jenneskens bin nenkort terug naar zijn missie in de Kongo. We willen hem niet met lege handen terug laten gaan. Daarom zal hij a.s. zondag bij U komen in de kerk om uw hopelijk grote gift en gt'iuüla in de missie van de Kongo. Naar het zich nu laat aanzien, komt er nu meer rust. Geven we hem de kans om noodzakelijke din gen opnieuw aan te schaffen. Een Venrayse jongen van ons Brukske laten wij, Venrayers, niet vertrek ken zonder hem te tonen, dat we met hem meeleven en dat we eigen missionaris een heel bijzonder warm hart toedragen. Plaatsenpacht Na alle H. Missen, behalve de eer ste, is er zondag nog gelegenheid de plaatsenpacht te voldoen in het klooster. Wie dan het plaatsengeld niet heeft voldaan, zal geacht wor den geen prijs meer te stellen op 'n vaste plaats. De bordjes worden dan verwijderd. Zo gaat ie goed We zijn dankbaar en blij! De Ker- kenbouwkollekte is prima verlopen! We hebben de f 400,voor kerken bouw ruim gehaald. Goede parochia nen en kerkbezoekers die ens blijk baar graag willen helpen in deze toch wel wat drukkende zorg, onze grote en hartelijke dank. Dienbeurten Acolythen 6.30 H. Janssen, B. Peters, H Bosch en A. Derks; 7.45 H. v. Gend, G. Pnilipsen. G. Verschuren en J. Philipsen; 9.00 G. v. d. Eerg, J. Naus, K. Jeuken en J. Jeuken; 11.45 J. Rongen, J. Evers, C. Evers en J Meesters. Vrij: H. Janssen. Misintenties Zondag: 6.30 geen intentie; 7.45 Antonia Franc sca Hendriks-Sey- kens; 9.00 Antoon Cremers; 10.15 overleden familie Min-Vermeulen 11.45 geen intentie. Maandag: 7 uur Cornelia Hoeben- Lenssen; 7.45 Antoon van Osch; 8.30 Handboogschutterij St. Anna. Dinsdag: 7 uur Cornelia Hoeben- Lenssen; 7.45 gene intentie; 8.30 Ge rard Camps. Woensdag: 6.15 Herman en Wil- helmina v. d. Munckhof; 1 uur Her man Metz; 7.45 Sjaak Janssen; 8.30 Catharina Müller-Ehren (buurt). Vrijdag: 6.40 overl. ouders Tonen Vermeulen; 7.45 en 8.30 geen inten tie. Zaterdag: 7.00 en 7.45 geen inten tie; 8.30 Gezinsmis; 9.30 plechtige Hoogmis. Woensdag: 7.30 gest. gezongen jaardienst Elisabeth Thuyls. i Donderdag: 7.30 Peter Joh. Pou- wels en Johanna Minten. J Vrijdag: eerste vrijdag. 7 uur H. Communie; 7.30 gezongen H. Mis ter ere van het H. Hart van Jesiu^ maanddienst Wilhelmina Reijnders- Coenen; 7 uur Avondmis voor de jeugd van de parochie. Zaterdag: Feest van Maria Licht mis. 7.30 Wijding van kaarsen, daar na Hoogmis voor Pierre Maessen. Biechten van 67 uur. A.s. zondag nationale kerkenbouw- zondag. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 3e zondag na Driekonin gen, 4e zondag der maand. Leesmis- sen om 6.30, 7.30, 8.30; parochiehcog- mis 10 uur; 3 uur Rozenkrans en lof ter ere van St. Machutus. Eerste kollekte voor de kerk; tweede kol- lekte Bisdom. Maandag: 7.30 jaardienst Arnol- dus Rutten en zoon Louis. Dinsdag: 7.30 zieledienst Jan Ma- thieu Jenniskens en Bernardinn Thielen. Donderdag: 7.30 maanddienst Ja cobus Direks. Vrijdag: eerste vrijdag der maancj. toegewijd aan het H. Hart van Je zus. 7 uur H. Communie; 7.30 Stich ting Baten-Jeurissen. Na de H. JV'v uitstelling, akte van toewijding, Tantum Ergo en zegen; "s avonds om 7 uur Avondmis voor de H. Fa milie en tevens gezinsmis voor dfe parochie. Zaterdag: feest van Maria Licht mis. Leesmis om 7.30; om 9.30 wij ding der kaarsen, gevolgd door de Hoogmis. 7.30 H. Mis voor de over leden familie Peters-Verstegen. s Avonds biechten van 6-7 en 8-9 in beide biechtstoelen. A.s. zondag de nationale kerken bouw met kollekte, tevens eerste zondag der maand. Deze week de H. Communie aan de zieken. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. 7 uur H. Communie; 7.30 Vroegmis; 10 uur Hoogmis voor de Parochie; 3 uur Kruisweg en lof. Maandag: 7.30 gezongen li. Mis v. dank bij 80ste verjaardag van Peter Emonts. Dinsdag: 7.30 gezongen maand dienst voor Louis Roelofs. Woensdag: 7.30 2e zeswelcendienst voor Lamb. Friesen-Friesen. Donderdag: 7.30 gezongen maand dienst voor Jacob Wismans. Biecht gelegenheid van 5.30-6.30. Vrijdag: Feest van de H. Brigida. Tevens eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het Goddelijk Hart. 7 uur H. Communie; 7.30 gestichte leesmis voor de levende leden van de broederschap van de H. Brigida (Rel. ver.); 6.30 's avonds gestichte hoogmis ter ere van het H. Hart met u.it'rteJLijjfc ¥.an het PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. 7 uur Parochiemis; 8.30 Hoog mis, overleden fam. Camps-Wolters; 10 uur zekere intentie. Bankenpacht betalen in Parochiehuis; 2 uur Lof. Maandag: 7.30 gezongen jaardienst Antoon Tacken. Dinsdag: 7.30 gezongen maand dienst Piet Hermans. Donderdag: 7.30 Leesmis tot in tentie van familie Arts-v. d. Bemt. Geen biechtgelegenheid. Geen H. Uur. Vrijdag: eerste vrijdag van de- maand. 7 uur gezongen H. Mis tev ere van het H. Hart tot intentie van hen die daarvoor bijdragen; 8 uur leesmis voor Pet. Joh. Marcellis en Johanna Poels. Zaterdag: Feest van Maria Licht mis. Dag van devotie, waarop de H, Diensten als op zondag. Tevens Priesterzaterdag. 7 uur Leesmis uit dankbaarheid; 8.15 Leesmis voor de overleden fam. Hendrix-Heyman; 9.15 Wijding der kaarsen en proces sie; 9.30 Hoogmis ter ere van de Moeder van barmhartigheid; 4 uur biechtgelegenheid voor de kinderen van het 4e schooljaar daarna voor anderen tot 6 uur; 7 uur Marialof. Van 46 uur wordt de Blasius- zegen gegeven, tevens na het lof. A.s. zondag: kerkenbouwzondag, kollekte voor nieuwe kerken in ons bisdom. Voor het feest van Maria Lichtmis kunnen bij de koster kaarsen be steld worden a 75 ct. per stuk. A.s. dinsdag zal kerkmeester Mi- chels zitting houden voor het innen van de pacht van de zitplaatsen in de kerk en van de landerijen. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. 7.30 vroegmis uit dankbaarheid namens fam. van Bakel-Peters; 10 u. hoogmis t.b.i. 2.30 Lof. Door de week H. Mis om 7.30. Maandag: t.i.v. fam. van Keijste- ren- Geur ts. Dinsdag: 7.30 voor de overleden ouders van fam. Arts-Ploegmakers. 18.30 gezongen avondmis t.i.v. leden J.B.T.B.^wijding van nieuw vaandel Woensdag: voor de zielerust van Herman Eibers. Vrijdag: eerste vrijdag. H. Mis.ter ere van fam. Philipsen-Smets. Geen avondmis. Zaterdag: Maria Lichtmis, Pries terzaterdag. 7.30 t.i.v. fam. Claes- sens-v. d. Weijer; 19.30 uur k.aar- senwijding en gezongen avondmis t.i.v. fam. Hertsig. Blasiuszegen. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; donderdag 9 uur voor school kinderen; zaterdag vóór en m avondmis. RECTORAAT HEIDE Donderdag: leesmis voor de ver volgde christenen. Vrijdag: eerste vrijdag, toegewijd aan de verering van het H. Hart v. Jesus .leesmis ter ere van het H. Hart van Jesus; 's avonds 7 uur ge zongen H. Mis ter ere van St. Ge- rardus. Zaterdag: Maria Lichtmis. 7.45 wijding van de kaarsen; 8 uur lees mis voor zaliger Theo Groetelaars; 's avonds 7 uur wijding van de kaarsen .gevolgd door gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Lour- des voor zieken. Acolythen voor a.s. zondag: Piet Cox, Ben Burgers en Jan Geelen. Kerkpoetsen: Mien van Rijswijck en Willy van Staveren. De Memisa-kollekte heeft 235,27 opgebracht, ondanks het feit dat verschillende mensen niet in de kerk konden komen. Deze worden vrien delijk verzocht hun enveloppe bij de Rektor in de brievenbus te be zorgen. Hoewel de opbrengst, goed was lig gen we toch nog 134,beneden 't vorig jaar. Allen die aan deze kol lekte hebben bijgedragen, hartelijk dank. 't Was weer eens ouderwets goed. Deze dank komt ook vnn Me vrouw Jansen-Westen uit Venray, die in deze gemeente de leiding heeft van de Medischs Missieactie. Zij die in verband met de staande parochievergadering bepaal de wensen of voorstellen hebben, kunnen die deze week schriftelijk en ondertekend bij de rector bezor gen. IL Bescherm u tegen Rillerig? Onprettig? Vlug: verering van de relikwie van de H. Brigida. Zaterdag: Feest van O.L. Vrouw Lichtmis. Ie zaterdag en Priesterza terdag. 7 uur H. Communie; 7.30 leesmis voor Antoon Roelofs v. fa milie Philipsen-Vullings. Na de H Missen verering van de relikwie d. H. Brigida; 9.30 plechtige kaar senwijding en hoogmis, gest. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand tot intentie van fa milie Philipsen-Hoeymakers. Biecht gelegenheid van 5.30-6.30; om 6.30 lof. Kerkpoetsen: Toos Willemsen Truus Heidens. Misdienaars: groep II, 1. Zondag a.s. extra kollekte voor de kerkenbouw in ons Bisdom. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. 6.30 leesmis voor zekere inten tie; 8.10 leesmis voor Antoon van Osch; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis voor Frans van Soest en Anna van Bracht; 2 uur lof. Maandag: 7.30 weekdienst voor Anna Hellegers-Cremers. Dinsdag: 7.30 weekdienst voor Peter Johannes v. d. Sterren. Woensdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie Arts-Gielen; zij altaar leesmis voor de overl. fam. Jansen-Winnen. Donderdag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. Litjens-Fleurkens; zij altaar leesmis voor de overleden fa milie Verheyen-Litjens. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 gezongen H. Mis ter ere van het H. Hart. gesticht jaargetijde voor Petronella Verheyen-Peelers en Willem Verheyen. Na de H. Mis uit stelling en oefening van eerherstel. uur avondmis, leesmis uit dank baarheid voor de fam. Swinkels- Wismans. Zaterdag: Maria Lichtmis, feest van Devotie. 7 uur leesmis voor de overleden familie Jacobs-v. d. Ster ren; 8.45 wijding van. de kaarsen, waarna hoogmis voor"zekere inten tie. Gelegenheid om te biechten van 6 tot 7 uur. Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. 7.30 H. Mis voor overleden fam. Peeters-van Osch; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Acolythen: B Rutten en J. Droesen. Lof té 3 uur. Misdienaars van de week: Jan Ewals en Martien Stevens. Maandag: 7.30 H. Mis voor de overl. vader Engelbertus Nellen. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor overl fam. Janssen-Franssen. Woensdag: 7.30 H. Mis t.b.i. Donderdag: 7.30 H. Mis voor een overleden vriend. Avondmis voor Biechtgelegenheid Geen Godsdienstcur- PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. 6.30 Communieuitreiken; 7 uur vx^oegmis voor overl. familie Bister- vels-Geurts; 8.15 Leesmis voor over leden ouders van Cuyck-Ewals; 10 uur Hoogmis voor priesterroepingen. Onder de H.H. Missen speciale maandelijkse kollekte voor de no den van onze kerk. Geen lof. Maandag: 7.30 Hoogmis voor de parochie. Dinsdag: 7.30 Hoogmis voor Fx-ans Michels en Elisabeth v. d. Munckhof. Woensdag: 7.30 Leesmis voor Hen- ricus van Helden; 9.15 H. Mis bij gelegenheid van de Kringstudiedag van de B.J.B. intentie; 7.45 Heidse jeugd, d. Avondmis, sus. Zaterdag: Maria Lichtmis. Pries terzaterdag. 7.30 H. Mis voor Peter van Meijel; 10 uur Wijding van de kaarsen, waarna Hoogmis voor Leo van Meijel. Biechtgelegenheid te 7 uur. Lof te 7.30. Na het Lof biecht gelegenheid tot 9 uur. Morgen, zondag 3 februari, na de H.H. Missen en na het Lof van 3 u. Blasiuszegen. Zondag a.s. kerken bouwzondag, eerste kollekte voor de nationale kerkenbouw. Katechismus: De klassen 1 en 2 les 10. Klas 3 vraag 451. De klassen 5 en 6 de vragen 449, 451, 454. RECTORAAT SMAKT Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. 7 uur H. Mis voor zegen in ge zin; 8.30 voor Martinus Geurts en Anna Maria Heidens; 10 uur Hoog mis voor Peter Antoon Koenen In de kapel om 8.30 H. Mis voor de schooljeugd. Maandag: 6.30 tot zekere intentie: 7.30 voor Pastoor Asselberghs. Dinsdag: 6.30 voor een zieke moe der; 7.30 uit dankbaarheid. Woensdag: 3e van de 9 woensda gen ter ere van St. Jozef. 6.30 lezen H. Mis; 7.30 gezongen H. Mis ter ere van de H. Jozef, voor Joh. Hub. v. d. Winkel. Donderdag: 6.30 ter ere van het H. Sacrament; 7.30 voor Vrouw Mar- tens-Weijers. Van 5—6 uur gelegen heid om te biechten. 7.30 H. Uur. Vrijdag: le vrijdag van de maand. 6.30 gelezen H. Mis; 7.30 gezongen H. Mis ter ere van het H. Hart. Na de H. Mis uitstelling, litanie en zegen. Zaterdag: Feest van Maria Licht mis. 6.30 gel. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw; 7.15 Kaarswijding; 7.30 ge zongen H. Mis. Na de H. Missen wordt de Blasiuszegen gegeven Van 5 tot half 6 gelegenheid om te biechten. Geen lof. RECTORAAT VEULEN Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. Vandaag preekt en kollekteert de rektor van de Vredepeel voor de nieuwe kerk van de Vredepeel. Er is maar één kollekte in beide H. Mis sen. De gewone opbrengst van de kerkkollekte wordt daaruit genomen voor onze eigen kerk. De rest is voor de Vredepeel. 7 uur gelegenheid tot communiceren; 7.30 leesmis v. d. overl. fam. van Meyel-Poels; 10 uur hoogmis voor de bekende intenties. Als de wegen nog onbegaanbaar zijn is geen middagoefening. Het zal nog op de preekstoel bekend worden gemaakt. Maandag: leesmis voor zaliger Jo hanna van Kempen. Dinsdag: leesmis voor zaliger Hu- bert Burgers. Woensdag: leesmis voor zaliger vr. Burgers-Weys. Vele spelers en supporters van SVV zullen zich afvragen hoe lang koning winter nog spelbreker zal zijn in de voetbalsport. De spelers hebben reeds vele voetbalvrije zon dagen achter de rug en nog ziet het er niet naar uit dat de eerstkomende weken gespeeld zal kunnen worden. Zoals we reeds eerder meldden, SVV-gelederen. Een van die aktivi- teiten is nl. de fancy-fair, die op 16 en 17 maart a.s. gehouden zal wor den in Zaal Wilhelmina. Als slot van deze fancy-fair is op zondag 17 maart de trekking van de loterij, waarvoor de lotenverkoop in volle gang is. Reeds vele loten werden aan de man gebracht, dankzij de spontane medewerking van vele spelers. De hoofdprijs van de loterij een luxe koelkast kan men nu reeds bezichtingen in de showroonv-van de Fa. Strijbosch te Veltum. - Het komende weekend en ook de volgende week zullen de SVV-ers weei* doorgaan met de lotenverkoop. Zij hopen dat de Venrayse inwoners begrip zullen tonen voor de finan ciële moeilijkheden en door het ko pen van een of meer loten daad werkelijk steun verlenen aan een vereniging met een zeer groot aan tal jeugdleden. MÊk S P O I Zondag j.l. speelde S.C.V. 1 te gen Roermond 2 voor de competitie van de le klases Noord L.S.B. In 't begin dachten we dat Ven ray vlot zou gaan winnen. Venray stond reeds met 40 voor toen Roermond het eerste halve puntje scoorde. Ondanks een sterke eind sprint van de tegenstanders wist Venray toch met 64 te winnen. De persoonlijke uitslagen zijn: J. PetersP. Maassen 01 A. LucassenH. Barten - 01 P. RouvroyeA. Finaly 10 J. VerhaeghF. v. AvesaatFi V2-V2 Th. JeukenK. Barten 10 F. BroensA. Verwaal 1 J. PoelsW. Hoekstra 1 Jac. PeetersP. Thomassen Vc-1/* V. v. Mil—T. Crijns 1—0 Mevr. E. Spee-Dorn J. Peters 0— 1 Van de twee arbitrage partijen uit wedstrijd MaasnielVenray werd er een door Venray gewonnen. De de finitieve uitslag van deze wedstrijd is nu 5V24'/2 voor Venray. De SCV heeft nu twee wedstrijden gewon nen en twee verloren. P.D.V. „DE VREDESDUIF" Op maandag 28 januari a.s. houdt P.D.V. „De Vredesduif" haar maan delijkse vergadering in het club lokaal. Aanvang 8 uur. Op deze ver gadering zullen de ringen worden uitgereikt. Tevens moeten inktlap pen, rolen papier en pouleblokken worden opgegeven. Alle leden worden op deze verga dering verwacht. Afgelopen weckend was er maar één wedstrijd voor V.C. Rooy vast gesteld en wel voor het le heren- team. Om 8 uur traden ze aan tegen PSV 2 uit Eindhoven. Het werd een minder goede wedstrijd, waarin de PSV-ploeg met 2—3 aan het langste eind trok. De anders zo strijdbare V.C. Rooy-ploeg bleek niet in staat om van deze wedstrijd de volle winst op te eisen, hoewel ze zeker twee punten rijker hadden kunnen worden. De le set werd door PSV 2 met 10-15 gewonnen. In de 2e en Se set bleek de kwetsbaarheid van de Phi lips ploeg, want met 15-8 en 15-U2, verkreeg V.C. Rooy een 21 voor sprong. PSV 2 won vervolgens de vierde set, stand 2—2. In de vijfde en be slissende set nam V.C. Rooy een mooie 83 voorsprong, het werd zelfs 10-4, maar PSV 2 gaf zich niet gewonnen en Wat niemand verwacht had, wonnen de gasten de set met 15-17. Einduitslag 23. Programma: 26 jan. Heren: Valuas 2—V.C. Rooy 1, aanvang 20.00 uur. STAND BILJARTCOMPETITIE VENRAY Klasse A: gesp. pnt. 1. V.O.P. 2 12 2. O.N.A. 2 10 3. K.O.T. 2 2 Klasse B: 1. Los Band 3 26 2. V.O.P. 2 4 24 3. O.B.K. 3 21 4. O.N.A. 3 14 5. K.O.T. 2 3 11 H U I VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 Afgelopen week werd de eerste bestuursvergadering in 1963 houden. Bij het openingswoord wenste de voorzitter allen een voor spoedig nieuwjaar. Hierna memo reerde de voorzitter het verdienste lijk werk van de heer Jacq. van Op bergen betreffende zijn grote akti- viteiten voor het jeugdwerk. Diver se malen heeft de heer van Opber gen onze vereniging met raad er daad bijgestaan bij grote en kleine festiviteiten. Zijn verdienstelijk werk zal bij ons allen in hoge ere blijven. Het vroegtijdig overlijden door een tragisch ongeval heeft ons allen zwaar getroffen. Hierna ver zocht de voorzitter 1 minuut stilte ter gedachtenis aan de overledene. Verder werden de ingekomen stukken behandeld. Een bedrag zal worden overgemaakt voor het 'orgel in de Protestantse kerk te Blitters- wijek. Per 1 januari heeft de heer Ver beek zich bedankt als eerste secre taris. Hij was 41 jaar lid van de ver eniging, waarvan 37 jaar secretaris. Hij wenste nog wel lid te blijven en zou eveneens als voorheen de kring en bondsvergaderingen blijven bij wonen en hiervan verslag uitbren gen. Het administratieve werk van de voetbaltoto wordt eveneens nog door hem verzorgd. Binnenkort zal een nieuwe eerste secretaris be noemd worden. Op 3 februari is de jeugdkollekte vastgesteld, die verzorgd zal worden door de gymnastiekvereniging. Op 16 februari wordt de jaarver gadering vastgesteld. Door de jeugdraad werd weer subsidie toegekend, die inmiddels ontvangen is. De afdeling wandelsport St. Chris toffel vroeg om een bijdrage. Dit werd door het gehele bestuur steund en een yoorlopig bedrag is toegekend. Een vergadering met de leiders en leidsters werd vastgesteld om diver se technische mogelijkheden te be spreken. Deze vergadering wordt door de technische leiders Verzorgd. Na de rondvraag werd de verga dering op de gebruikelijke wijze ge sloten. Lesuren gymnastiek Woensdag van 23 u. meisjes van 35 jaar; 34 uur meisjes van 5-7 jaar; 45 uur meisjes van 7-10 jaar; van 56 uur meisjes van 10-11 jaar; Donderdag van 7.15-8.15 uur meis jes van 13 jaar; van 8.30-9.30 meis jes van 15 jaarr Vrijdag van 7-8 uur meisjes van 12 jaar; van 8-9 uur meisjes van 14 jaar. Woensdag: van 7-8 uur jongens van 8-10 jaar; van 8-9 uur jongens van 13-15 uur; van 9-10 uur heren van 15 jaar en ouder. Zaterdag: 6.30-8 uur Heren van 15 jaar en ouder; van 3—4 uur jon gens van 10-12 jaar; van 4-5 uur jongens van 5-8 jaar. Zondagmorgen van 10.30-11.30 jon gens en meisjes van 14 jaar en ouder. Nieuwe leden kunnen zich steeds melden op de lesuren. YXU dfero generst gade ja 9 uu, I pleifan gerejjr. gaaijjez kom, Agrzi versfrre ningpg en imii trolezir tief lop is h- 1 kunjdei ring), i gentim kaaiak tot j Abri 11 ivoc mei} „J de zon Dyor heel w dat ivo< kumele nogen, de 1 nj 't bij dat dra» p! serial rieii Di d nog üi meik' u huriat te pu wa^ P vara W n: vrieng wij u\ dieeg? rented, bek Ka] k s1 staSch de rkii eerlek hefenc NeÖ5 dei si da»t E dafee van fldar pesun aar Hg i de* s ome s he teug is in mes. velra daijar bijt eei deüal legi Den nietige zijnet kaja t< geiven op ape ze ee vanöe Vol strdtoe soci n bes! HIB £ev Qn 1 Verge ma. S lantfas 80, lerg het ee ponl e! a M Dökt, inriikt traby 374S Sirer verferg eenltiei dagl be inbiime waa in: ingmri e<fed. Mren iedöij inbipen te luar 15.06en Biesc laterde door a. e ee «re vtiit: schi bang n b. eihel hpte: sfen b V*19 Büretl d~e g i M I j se

Peel en Maas | 1963 | | pagina 2