«De Vredesduif» V.C.R00Y Denk in Dec. aan de fiscus! Kerstactie v.d. zieken Burgerlijke Stand BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente Venray doet een dringend be roep op alle ingezetenen der gemeente Venray om in verband met het overlijden van Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Wilhelmina in de komende dagen tot en met de dag van de be grafenis op 8 december a.s. passende ingetogenheid te willen betrachten bij min of meer openbare gebeurtenissen om mede daardoor uitdrukking te geven aan ons groot respect ten op zichte van de overledene, dankbaar herdenkend al hetgeen Zij als Koningin gedurende vijftig jaar, vooral in de moeilijkste omstandigheden, voor ons land heeft betekend. In verband daarmede heb ik bepaald dat op alle genoemde da gen het gewone sluitingsuur voor openbare gelegenheden geldt en dat geen verlenging van sluitingsuur zal worden toegestaan; de reeds verleende toestemmingen zijn ingetrokken. Voorts moge ik in het bijzonder een beroep op eenieder doen om op de begrafenis, ZATERDAG 8 DECEMBER e.k.: 1. alle openbare feestelijkheden en vermakelijkheden zoveel mogelijk achterwege te laten en het openstellen en be zoeken van drankwetlokaliteiten zoveel mogelijk te beper ken; 2. de ontsteking van feest- en reclameverlichting achterwege te laten; 3. aan alle woningen, scholen, kantoren en andere daarvoor in aanmerking komende gebouwen de nationale vlag (zonder wimpel of rouwfloers) te doen hangen van zonsopgang tot zonsondergang; 4. in groten getale deel te nemen aan de kerkelijke herden kingsplechtigheid welke op zaterdag 8 december, des voor- middags om half tien in de St. Petrus Bandenkerk gehouden wordt. De Hoogeerwaarde Deken zal een Plechtige Hoogmis opdra gen, waarna de Koninklijke Harmonie Euterpe een marche fu- nèbre ten gehore zal brengen en de plechtigheid met het spe len van het Wilhelmus zal besluiten. Gaarne vertrouw ik dat ieder op eigen wijze en naar de mate van de mogelijkheden zijn bijdrage zal leveren aan het natio nale rouwbetoon waarbij uiteraard een gebed voor Haar die zo vele jaren de zorgen van het landsbestuur heeft gedragen en voor het Koninklijk gezin bijzonder op zijn plaats is. Venray, 29 november 1962. De Burgemeester van Venray, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS. In de komende week houden onze meisjes weer hun jaarlijkse rond gang voor een gave voor onze zie ken met Kerstmis. Ieder jaar mochten wij op uw medewerking rekenen. Ik weet dat U ons ook dit jaar niet zult teleur stellen. Al onze zieken en ouden van dagen krijgen een kleine kerstgave om daarmee tot uitdrukking te brengen de verbondenheid van de parochie met die parochianen, die zich soms vergeten menen. U kunt aan de meisjes de namen van de zieken opgeven. Nu reeds onze hartelijke dank. ANT. LOONEN, Pastoor-Deken hervormde gemeente De dienst in de Ned. Hervormde Kerk te Blitterswijck begint op zon dag 9 december om 10.30 uur. Voor ganger is Dhr. Kuylaart vap „Ron- kum. Verkiezing kerkeraadsleden. geslaagd De heer J. Vissers jr. slaagde aan de R.K. Leergangen te Tilburg voor de akte Paedagogiek MO A. agenda centrale kab Maandag 10 december 20 uur KAJ Pioniersbijeenkomst in de le vensschool Kruisstraat. Dinsdag 11 dec. half negen in Hotel Kemps bestuursvergadering Centrale KAB. opening boerenleenbank merselo A.s. dinsdag zal het nieuwe ge bouw van de Boerenleenbank te Merselo op plechtige wijze worden geopend. Om 9 uur is er een plech tige H. Mis ter intentie van de leden waarna om 10 uur in het nieuwe bankgebouw de gasten ontvangen worden. Na de inzegening van de bank door Pastoor Vercoulen zal de directeur der Centrale Bank Mr. F. Claessens een toespraak houden. Van half 12 tot 1 uur is er recep tie in café Janssen, terwijl om half 6 in zaal Arts de feestvergadering begint waarop de leden, zowel als hun dames worden verwacht. jaarvergadering st. liduina uitgesteld De jaarvergadering van R.K. Bond voor Invaliden, St. Liduina, welke zaterdag a.s. in Vught zou worden gehouden is uitgesteld tot zaterdag 19 januari. hunt uitgesteld De in ons blad van vorige week aangekondigde jachtrit, georgani seerd door Venrayse particuliere ruiters De Vrije Teugel, waaraan o.a. de Veluwe Hunt deel zal nemen is in verband met de uitvaart van H.K.H. Prinses Wilhelmina uitge steld tot zaterdag 19 januari. ambtsjubileum In Huize Servatius herdacht de heer Wiel Janssen het feit dat hij 25 jaren als slager in dienst is bij Huize Servatius. In de inrichting werd de jubilaris met zijn familie vanwege dit feit gefeteerd, terwijl daarna een druk bezochte receptie volgde. Namens de inrichting werden hem cadeaux aangeboden, terwijl ook de voorzitter van de personeelsvereni ging dhr. Lit j ens hem gelukwensen aanbood en een cadeau namens zijn collegae. In familiekring werd dan verder dit jubileum feestelijk her dacht. benoeming Mej. R. v. Krantz, thans onderwij zeres aan de Ursulaschool alhier is benoemd tot onderwijzeres aan de Lagere Meisjesschool in Boxmeer. Aan de lagere school te Yssel- steyn is benoemd tot onderwijzer de heer Eisenburger uit Ysselsteyn. BRANDEN De brandweer werd maandag ge alarmeerd voor brand in een schuurtje op de Langeweg, dat be trekkelijk snel geblust werd. De tweede schüur ging in brand dinsdag bij de fam. P. in Merselo, waar enkele varkens slachtoffer werden. DIEFSTAL Bij de Sparwinkel in Oost werd in de nacht van zaterdag op zondag ingebroken. De ongewenste gasten namen sigaretten en kruidenierswa ren weg voor een bedrag van bijna duizend gulden. Door de Rijkspolitie zijn verder een tweetal dames hier aangehou den, die er schijnbaar sport van maakten telkens bij winkels die ze bezochten artikelen te stelen. Deze „zwervende" dames hebben een be kentenis afgelegd. nift- avSTE In verband met het terugtrekken van Moeder Leonie als algemeen overste van de Zusters Francisca nessen uit Roosendaal is in haar plaats gekozen Moeder Gabriël. Zuster Gabriël is reeds langer in het bestuur van deze congregitie werkzaam geweest en was voordien verbonden aan het laboratorium van het Ziekenhuis alhier. KERK VREDEPEEL Voor de bouw van de nieuwe vredeskerk in de Vredepeel werd zondag een huis-aan-huis-kollekte gehouden in Merselo. Deze bracht de formidabele som op van 1300,- AANHOUDING Door de verkeersgroep der Rijks politie alhier werd aangehouden een Duitse vrachtwagen, waarvan de koppeling van de aanhanger niet aan de voorschriften bleek te vol doen. De zaak moest eerst gerepa reerd worden, voordat de reis ver volgd kon worden. ROERMONDSE RECHTBANK Op 27 mei verongelukte een Duit se wagen op de Wanssumseweg. De wagen sloeg over de kop en botste tegen een boom. De bestuurder, een Kevelaerse jongeman, werd uit de wagen geslingerd, maar zijn reisge zellin, eveneens een Kevelaerse, moest het ongeluk met de dood be kopen. De jongeman moest zich voor de Roermondse rechtbank verantwoor den en kreeg daar te horen op de eerste plaats te veel gedronken te hebben en op de tweede plaats te hard gereden te hebben. Hij kreeg als eis te horen 1 jaar gevangenisstraf en 5 jaar ontzeg ging van het rijbewijs. Voor de Roermondse rechtbank diende verder de zaak tegen v. uit Lomm, die op 3 mei j.l. in wc kom van Venray een uit de school komend kind heeft aangereden. Ii het ziekenhuis is de kleine overle den. Het is niet meer na te gaan, t-f v. W. de maximum-snelheid overschre den heeft, maar ook al is dat niet het geval, dan gaat het niet aan om het niet uitkijken van een kind met de dood te bestraffen, vond de officier van Justitie. Het verkeers- egoisme van v. W. heeft hier ook een rol gespeeld, meende hij. De eis luidde 250,— of 50 dagen, plus een voorwaardelijke ontzegging der rij bevoegdheid voor 12 maanden. SINTERKLAAS Zondag is de Goed Heilige Man uit Spanje dan weer officieel in Venray ingehaald. Door de rouw om Prinses Wilhelmina kon Burgemees ter Custers Hem niet officieel op het gemeentehuis ontvangen. In zijn plaats sprak de Deken van het St. Nicolaasgilde, de heer C. Pijls een woord van welkom, waarop de Sint verzekerde ondanks drukke werk zaamheden toch weer graag naar kom en kerkdorpen te komen, die ieder jaar opnieuw de gezonde groei bloei van deze gemeente tonèn Dan begon een feestelijke tocht door Venray waarbij de Sint vergezeld werd door een grote groep Pieter mannen, die soms te veel aandacht hadden voor het opgroeiend zwakke geslacht in plaats van voor de kleu ters, voor wie toch op de eerste plaats dit feest bedoeld is. De Kon. Harmonie Euterpe, de drumband van het Patronaat en schutterij St. Anna begeleidden de stoet, waarop het tempo wel eens zodanig werd opgevoerd dat de oude Man het niet volgen kon wat op de Langstraat bv. moeilijkheden opleverde. Maar de jeugd heeft genoten en dat was allereerst de bedoeling. Ook de winkeliers zijn tevreden over het bezoek van de goed Heilige Man. Er is reeds vroeg ingekocht voor dit feest, maar desondanks .wa ren de koopavonden overdruk en op dagen als afgelopen vrijdag en maandag kwam het winkelpersoneel handen tekort. De winkeliers in de Grotestraat hadden de feestverlichting aanmer kelijk uitgebreid hetgeen de s/eer wel verhoogde. De koude deed schijnbaar weinig afbreuk aan de kooplust, waarbij ook dit jaar de nadruk viel op de „grotere" stukken. Wel is het de winkeliers nog steeds een raadsel waarom in Venlo zon dags voor Sinterklaas de winkels geopend mogen zijn, terwijl andere plaatsen waaronder Venray daartoe geen toestemming krijgen. REPRESENTANTEN Bij de begrafenisplechtigheden van H.K.H. Prinses Wilhelmina a.s. zaterdag zullen op verzoek van het Koninklijk Huis als representanten van de bevolking van deze streek aanwezig zijn de heer v. Thiel, arts uit Venray en de heer Poels uit Meerlo. WERKTIJDEN IN VERBAND MET FEESTDAGEN Bij beschikking van de staatsse cretaris van Sociale Zaken en Volksgezondheid is bepaald, dat aan winkelpersoneel dat op de maandag morgens 24 en 31 dec. werkt, op donderdagmorgen 27 december en woensdagmorgen 2 januari vrijaf zal worden gegeven. AUTORALLEY IN LEUNEN Begunstigd door een weelderig na jaarszonnetje gingen op zondag de deelnemers aan de oriëntatie-rit ten bate van het Instrumentenfonds fanfare „St. Catharina" van start. Op dit traject groot ruim 44 km en op deskundige wijze uitgezet door dhr. Fr. Janssen uit Venray. schreven niet minder dan 116 deel nemers in. De finish werd bereikt door 'l07 deelnemers, waarvan er echter 29 moesten worden gediskwalificeerd. Na de wedstrijd gaf dhr. Fr. Jans sen voor een aandachtig gehoor een uiteenzetting over de manier waar op de deelnemers het gevolgde par cours hadden moeten berijden. Hierna ging de voorzitter van het comité dhr. G. de Mulder over tot de prijsuitreiking. Prijswinnaars kategorie motoren: 1. G. Bom, Venray 17 2. v. d. Koelen, Baarlo 70 3. v. d. Hombergh Lomm 75 4. Kessels, Kessel 5. Crooijmans, Venlo 6. G. Beerkens, Venlo 7. J. Christus, Venlo 8. W. Martens, Meijel 9. J. Kusters, Meijel 10. J. Peters, Helmond 75 102 132 142 143 181 193 auta's str.pnt. str.pnt. str.pnt. str.pnt. str.pnt. str.pnt str.pnt. str.pnt. str.pnt. str.pnt. Prijswinnaars kategorie bromfiet sen: 1. Ch. Erben, Veulen 349 str.pnt. 2. H. Peters, Venray 447 str.pnt. 3. K. v. Meijel, Leunen 534 str.pnt. Van de Leunense deelnemers werd de heer C. v. Leipzig het beste ge klasseerd, waardoor hij een beker verwierf. Al met al voor de deelnemers een sportief 'geslaagde middag, terwijl het organiserend comité van deze oriëntatierit met het financieel re sultaat dik tevreden is. SAMENWERKING IN DE WANDELSPORT De wandelsportbeoefening neemt steeds meer toe, getuige het feit dat het aantal wandelverenigingen te Venray van aanvankelijk 4 tot 8 is gestegen. Om tot een nog betere be oefening van deze sport te komen, sloten zich deze 8 verenigingen aan een in één federatie en stellen ge zamenlijk programma's, wandel tochten en bijeenkomsten samen. Zo zullen er aankomend seizoen 3 parcoursen worden georganiseerd en wel op 14 juli, 5 mei speciaal bevrijdingsconcours en 16 septem ber. Ook stelde men reeds een aan trekkelijk winterprogramma samen. Op 16 december a.s. 13 januari 1963 en 10 februari zullen nl. de zoge naamde winterconcoursen worden gehouden. Wil men in aanmerking komen voor een verenigingsprijs of herin neringsmedaille dan moet men ten minste 2 der 3 tochten uitgelopen hebben. Het inleggeld bedraagt 1,per persoon. Inschrijvingen worden gaarne in gewacht bij Oranjebuurt, Molen plein, Desselke of Venray's Glorie. De aangesloten verenigingen ho pen op Uw aller medewerking te kunnen rekenen in het belang der jeugd van Venray en daar buiten. I 35 JAAR „SOCIALE ZORG VOOR MINDER-VALIDEN" De Nederlandse Vereniging A.V.O. voor Arbeidszorg en Sociale Zorg voor minder-validen, waarvan Hare Majesteit de Koningin Bescherm vrouwe is, heeft dit jaar haar 35- jarig bestaan mogen vieren. Bij dit jubileum is nog weer eens duidelijk gebleken, dat deze ver eniging voortgesproten uit en in stand gehouden door het particu lier initiatief aan duizenden van onze minder-valide medemensen heeft kunnen verschaffen, arbeidsvreugde en levensvreugde Vooral in de door de Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, Zijne Excellentie G. J. Veldkamp, uitgesproken herdenkingsrede kwam duidelijk naar voren van welk be lang het werk van de A.V.O. voor de gehandicapte naaste geacht wordt. Want ondanks onze reeds uitge breide en omvangrijke sociale ver zekeringswetgeving zijn er nog dui zenden minder-validen, die niet tot de „kring der verzekerden" beho ren en tussen „wal en schip" vallen en daar bekneld raken. De A.V.O. zou meer van deze mensen beter kunnen helpen als zij over meer geld beschikte. U kunt helpen door de, in de week van 1724 december a.s. te houden kollekte mild te gedenken. HELP meer arbeidsvreugde en meer levensvreugde te brengen bij hen die dat zo zeer behoeven. De A.V.O. werkt in Venray op bijzondei- prettige wijze samen met de R.K. Invalidenbond St. Liduina en de Stichting Werkplaats Minder- validen. Geeft wat Uw hart U ingeeft Het -is afgelopen weekend erg rus tig geweest voor de V.C. Rooy-zes- tallen. Alleen het 2e herenteam kwam in het veld. Zaterdagavond om 9 uur werd in Venlo de strijd aangebonden tegen UVS 1, dat ongeslagen aan kop gaat. UVS 1 is ook zaterdag onge slagen gebleven, al hebben de V.C. Rooy-reserves hun handen vol werk gegeven. Het werd een goede wed strijd, waarin beide teams goed te gen elkaar waren opgewassen. In de le set werd het 15-12 voor de Venlonaren, in de 2e set enorme spanning, winstkansen voor beide ploegen, maar UVS veroverde met 17-15 de set en een 20 voorsprong. V.C. Rooy 2 was nog niet versla gen en begon vol goede moed aan de 3e set, maar bij de stand 4—7 voor V.C. Rooy 2, werd een van de V.C. Rooyerszodanig geblesseerd, dat verder spelen onmogelijk maak te. De cadans was even weg bij V.C. Rooy 2 en onmiddellijk profiteerde UVS hiervan en met 159 schreven ze de set en de wedstrijd met 30 op hun naam. Een compliment voor V.C. Rooy 2 dat op een prachtige wijze partij geboden heeft In verband met het overlijden en de begrafenis van H.K.H. Prinses Wilhelmina zijn de voor zaterdag 8 dec. vastgestelde wedstrijden uitge steld. Programma voor 15 dec. is als volgt Heren: TVC 2—V.C. Rooy 2 20.30 uur UVS 2—V.C. Rooy 3 20.30 uur Dames: Tupos 1—V.C. Rooy 2 13.00 uur POSTDUIVENVERENIGING NIEUWE VERENIGING IN VENRAY Maandag j.l. had in Café Volle- bergh de definitieve oprichting en bestuursverkiezing plaats van de nieuwe postduivenvereniging „De Vredesduif", die in augustus voor lopig werd opgericht. Deze vereniging, die onder voor zitterschap staat van de heer J. Kusters, Schoolstraat, zal de naam dragen van „De Vredesduif". Door de Zuid Nederlandse Bond is thans definitief besloten dat deze vereniging bij deze bond kan ver zenden en de Vredesduif zal dan ook in het samenspel van Deume en omgeving gaan meedoen. Het inkorflokaal der nieuwe ver eniging is bij Café Vollebergh in de Henseniusstraat, alwaar ook deze winter nog een tentoonstelling zal worden gehouden. Verder staan voor deze winter nog verschillende aktiviteiten op het programma, dit alles om de kas te spekken. Het aantal leden bedraagt thans plm. 25. Het secretariaat der vereniging is Kruisstraat 6, Venray. WINKELSLUITING BIJ UITVAART GEVRAAGD De Christelijke Middenstandsbond de Kon. Ned. Middenstandsbond en de Ned. Rooms Kath. Middenstands bond, samenwerkend in de commis sie van overleg van de midden stands vakcentrale, hebben hun le den verzocht, uit eerbied voor het koninklijk huis en ten teken van rouw over 't verscheiden van prin ses Wilhelmina op zaterdag 8 de cember, indien de plaatselijke om- setandigheden dit toelaten, de zaken te sluiten tijdens de uitvaartpi 3ch- tigheden. De Haagse winkels zullen op 8 december tot 1 uur gesloten zijn. De bakkers bestellen op die dag geen brood. Op 1 oktober j.l. zijn de nieuwe wet inzake de douane en accijnzen en de nieuwe algemene wet inzake rijksbelasting in werking getreden. Deze regelen zullen niet nalaten in vloed uit te oefenen op de wijze van heffing van de inkomsten- en loonbelasting en nog meer op de strafvervolging bij overtreding van de belastingwetten. In de nieuwe wet is voor de toe passing van vervolging veel meer aansluiting gezocht bij het gewone strafrecht. Enerzijds wordt daarmee gestreefd naar een grotere rechts zekerheid, anderzijds schept het voor de fiscus vroeger een mogelijk heid tot straffen. Het ontduiken van belasting is daarmee weer een stap dichter gebracht naar de sfeer van het misdrijf. Er kan nu spoé- diger tot een vervolging worden overgegaan dan voorheen. Het is dus zaak dat ieder ernst maakt met zijn belastingzaken. Het einde van het jaar is een fa tale datum voor de afrekening met de fiscus. Dit jaar meer dan ooit. Met ingang van 1963 gaat immers voor de eerste keer over het gehele kalenderjaar de ons toegemeten be lastingverlaging werken. Aan de voet zal er een ruimere vrijdom van fiscale plicht zijn. Voor gehuwden stijgt de belastingvrije zone van 2.280,tot 2.700, Een echtpaar met kinderen, dat f 6000,inkomen geniet krijgt een belastingverlaging van 55,t.o.v. 1962, een dito gezin met 12.000, inkomen mag voortaan 132, meer consumeren dan in het afge lopen jaar. De tariefsverlaging is dus nogal ingrijpend en voor zover wij een fijne neus hebben, zal deze reductie in de komende jaren verder worden doorgevoerd. In EEG-ver- band zal er geen duurzame plaats zijn voor dergelijk hoog heffings niveau van direkte belastingen. In dit licht gezien is het raadzaam juist voor dit jaar 1962 alle aftrekmoge lijkheden te benutten. De aftrek is door de wet toegestaan en heeft dus niets uitstaande met ontduiking, al vinden sommigen dat de grens vloeiend is. De belangrijkste aftrekmogelijk heden liggen voor particulieren op het terrein van de verwervingskos ten, de verzekeringen en de buiten gewone lasten. van 29 nov. t.m. 5 dec. 1962 GEBOREN: Alkema, Ida, Eikenlaan 5 Arts Johannes H. M., Pr. Beatrixstraat 11 OVERLEDEN: Ingenpas, Johannes M. B., 1 jr., te Venray. Huisman, Antonetta, echtgenote van Lenssen, Mathijs, 70 jr., z.b., te Venray. van de Ven, Anna M„ 67 jr., z.b. te Vierlingsbeek. ONDERTROUWD: Pouwels, Johannes G. H„ 26 jr., lasser te Venray, Deurneseweg 8 en Verrijdt, Theodora P. J. M., 23 jr., te Venray, Geysterseweg 29. Heijse, Martinus H. R., 23 jr., huisschilder te Arlon Be, Rue God- Kurth 37 en Rongen, Theodora M. H., 25 jr., verpleegster te Venray, Langstraat 36. Keuten, Peter H. I. M., 23 jr., ho venier te Vierlingsbeek en van Ger- ven, Catharina M. J., 23 jr., lerares coupeuse, te Venray, Bergweg 2. Briekveld, Emile F., 29 jr., ver pleger te Venray, Stationsweg 46 en Tatipate, Emielia, 27 jr., fabrieks arbeidster te Venray, woonoord Vlakwater. Nas, Guus M., 30 jr., koeltechni- cus te 's-Hertogenbosch en Verste gen, Huberdina M. C., 29 jr., te Venray, Langstraat 32a. Weisz, Manfred W., 23 jr., chauf feur te Oberhausen Did. en Barents, Catharina E. P. C., 22 jr., fabrieks arbeidster te Venray, Stationsweg 16. Jenniskens, Jan J. H. M„ 28 jr., loodgieter te Wanssum en Gellings, Petronella W., 29 jr., z.b. te Venray, Castenraysestraat 21. GETROUWD: Willems, Henricus M. C., 25 jr., magazijnbediende te Venray en v. d. Voort, Gerarda F. M., 20 jr., dienst bode te Venray. Voor de vele blijken van be langstelling bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij, ook namens wederzijdse ouders, hartelijk dank. G. v.d. Broek ^Ci P. v.d. Broek- Lamberts Venlo, Kwietheuvel 3 Voor de vele blijken van medeleven en cadeaus welke ik van familie, vrienden, ken nissen en de buurt mocht ontvangen bij mijn terugkeer uit Nieuw Guinea, alsook voor de mooie versiering, zeg ik allen hartelijk dank. hP Karei Arts Odastraat Voor de vele blijken van be langstelling bij ons Gouden Huwelijksfeest zeggen wij langs de'ze^weg, ook namens onze kinderèh-^en kleinkinde ren, hartelijk Gerard van Houdt- Behet Venray, Pr. Irencstraat 6 ilO Dankbetuiging Wij betuigen onze hartelijke dank voor de gebeden en de S grote belangstelling bij het vrij k plotseling overlijden en de be- 'J grafenis van mijn inniggeliefde echtgenote, onze zorgzame moeder, grootmoeder, zuster, tante en nicht Henrica Maria Peters Speciaal dank aan heren geestelijketo, heren doktoren, Ziekenhuis, de buurt. alle vrienden en bekenden, alsmede dank aan Begrafenisondern. S. Goumans-Kruijsen voor de goede verzorging en regeling. P.M. v.d. Beuken kinderen en kleinkinderen fam. v.d. Beuken fam. Peters Venray, december 1962 Zuidsingel 37 Dankbetuiging Langs deze weg wil ik, ook namens mijn familiey de buurt erïalle kennisa bedanken voor de Duch tige cadeaus die ikmiocht ontvangen bij fpijn thuis komst uit Nioü^Guinea. H. Vermeulen Venray/ Merseloseweg 49 J Onderlinge Paardenverzekering venray/ Premiebetaling zondag 9 december vm. 11— 12 uur te Heide in café I£n6- Nellen. Premie bedraagt 1 Üitslag Loterij Fancy^Fair Leunen Hoofdprijs 1905 le 1057 2e 2691 3e 3470 4e 1107 5e 2819 6e 2022 7e 1078 8e 3062 9e 2127 10e 2740 Prijzen afhalen bij G. de Mulder, Leunen, vóór 23 de cember a.s. Hoe staat het met uw gazonmaaimachine...? Volgend jaar moet hij weer feilloos werken, d.w.z. haar scherp snijden, licht lopen en niet piepen of knarsen gazonmaaien is een peul schilletje tnet een goede ma chine, -*- Weet U d\t een goed gazory 2 x per week gemaaid mo£ worden, Nu is het tijd.. La^rt uw hand- of motorm^aipf door ons vakkundig repareren, slij pen, schoonmaken/^A.smeren, Wij hebben deskundig per soneel en de ryfodernsfë, Am. slijpmachines. fa. MEGE/S, OIRSCHC afd. servicewerkplaats telef! 04997 673-255 ^6or Venray e.o. J. winkels, Arkstraat 21 Willen allen, die nog iets te vorderen hebben van de R.K. Huishoudschool alhier, hinhjiota's indienen 2 C vóór 20 december a.s. R.K. Huishoudschool Venray Het bestuur van de Invalidenbond ST. LIDUINA, Dekenale afd. Venray, dankt al haar medewerksters voor het doen slagen van de pop- penaktie. Hieronder de goede namen, welke na loting door de Ad judant van Politie, onder de goede raders, op pakjesavond werden thuisbezorgd. 1. Sjoukje, L. v. Dijck, Molenhofweg 2 2. Truus, J. Nelissen, Beekweg 50 3. Nicolet, L. Weys, Venneweg 1 4. Irene, H. J. de Bruyn, Hens.str.14 5. Corry, M. Joosten, Oosterthienw. 6. Odillia, Gavermans, Veulensew. 14 7. Lena,- G. Wflmsen, Cath.str. 8 8. Agnes, H. Nelissen, Hoofdstr. 44 9. Astrid, P. Theuws, Eikenlaan 55 10. Silvia, Mevr. Keyzer, Eikenlaan 4. Extra prijs: strijkijzer G. Kersten, Loobeek 3, Smakt te KOOP vk) prima slachthanen A. Pelzer, Kulutvreg2, Vel- tum, Tel. 1720. MAAR een GESTREKEN OVERHEMD (ook No-Iron) is jT\ MOOIER C** voor 65 cent ALS NIEUW „DE PEELPAREL" TE KOOP: "^^«artij biggen .T.v.B M.Jenniskerfe^-En

Peel en Maas | 1962 | | pagina 2