Vrieskisten netle jongens, mannen meisjes en vrouwen Kerkelijke Diensten S.V.V.-JEUGD Pluimveeslachterij Boxmeer van 21 tot en met 27 okt. Esta Linde S.V.y. NIEUWS voor diverse afdelingen. PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. cl. week: Pastoor Geerits Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Missiezondag. 6.30 Sj. Maessen; 7.30 A. van Mil; 8.30 Jan Oudenhoven; 9.30 Hoogmis voor de parochie; 11 uur Alouis Jeuken; 6 uur Avondmis Maria Hendriks-Janssen, Miet en Gerda. Maandag: 6.45 Willem Janssen en echtgenote; 7.30 G. Ligthart; 7.30 Jan van Waayenburg; 8.15 Dina Wis- mans 1 h.; 8.15 Maria Rongen-van Kessel. Dinsdag: 6.45 Chris Janssen en dochter; 7.30 Antoon Wel ten; 8.15 Th. Vermeulen bestelde dienst; 8.15 overleden ouders Schols-Leers; 7.30 Christelijke Moeders. Woensdag: 6.45 Arnold Janssen; 7.30 Dr. Bloemen; 8.15 overleden ouders Spreeuwenberg-Jenneskens 1 h.; 8.15 Hendr. Vermeulen, echt genote en Harry Janssen. Donderdag: 6.45 Antoon van Osch; 7.30 overleden familie Laurensse- Maessen; 8.15 Ant. J. Janssen en Joseph Car. Esser 1 h.; 8.15 J. Coe- nen. Vrijdag: 6.45 Mevr. Driessen- Ariëns; 7.30 Jan Oudenhoven; 8.15 Jan Peter Schols en A. M. Leers 1 h.; 8.15 zekere intentie R. Zaterdag: leden en overl. van het Retraitefonds; 7.30 overleden vader; 8.15 Anna Maria Kusters en ouders 1 h.; 8.15 N. Verstraeten. Biechtgelegenheid in verband met het Feest van Allerheiligen van 5-8 uur. Maak reeds van deze gelegen heid gebruik en wacht niet tot de laatste minuut. RECTORAAT PATERSKERK Priester der week: Pater Urbanus Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 19e zondag na Pinksteren. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kollekte (2 in 1) voor de Kerk en Wereld missie. Om 7 uur Lof met rozen hoedje. Maandag: Feest van Wijding der eigen parochiekerk. Dinsdag: Z. Josefina, maagd en martelares. Woensdag: H. Aartsengel Raphaël. Donderdag: Z. Christoforus en ge zellen. 7 uur Gezinsmis. Vrijdag: Z. Bonaventura, belijder. Zaterdag: Z. Conrardus, belijder. Van 38 gelegenheid om het Sa crament der biecht te ontvangen Mededelingen 1. Elke avond door de week om 7.30 lof met rozenhoedje en gebeden voor het concilie. 2. A.s. zondag zal onder alle H. Missen gepreekt worden en kollekte worden gehouden voor de wereld missie. Geven we in christelijke lief de voor dit grote werk een flinke gift. DENKT U AAN OFFER VRIJDAG. 3. De 18 jarigen zij die in 1944 geboren zijn krijgen in de komen de dagen 'n uitnodiging voor de le- vens-kursus. De ouders worden ver zocht toe te zien, dat de kaarten worden teruggezonden. Dienbeurten Acolythen 6.30: K. Jeuken en G. Jeuken; 7.45 J. Evers, C. Evers, J. Meesters en M. v. Rooy; 9.00: G. v. d. Berg, J. Naus, H. Janssen, H. v. Gend; 11.45 B. Peters, H. Bosch, Andr. Derks en J. Rongen. Vrij: G. Verschueren en G. Philipsen. Misintenties Zondag: 6.30 Johanna Swinkeis- Michels; 7.45 Hendrina Franssen-v. Gerven; 9 uur Antoon Cremers; 10.15 uit dankbaarheid 40-jarig hu welijk; 11.45 Peter Ewalds en Jo hanna Strijbos. Maandag: 7.00 Henriëtte Driessens- Even; 7.45 zalige dood; 8.30 Martien Janssen. Dinsdag: 7 uur Herman Metz; 7.45 voor overleden familie; 8.30 Jeanette Esser. Woensdag: 6.15 Mathilda Was- scher; 7.45 overleden familie van Meijel-Wilms. Donderdag: 7 uur Gezinsmis; 8.30 Jeanette Esser. Vrijdag: 7 uur overleden ouders Tonen-Vermeulen; 7.45 Henricus Jans en Theodora Kesels en overle den kinderen. Zaterdag: geen intenties. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 19e zondag na Pinkisteren. Wereldmissiedag. 7 uur Parochiemis; 8.30 Hoogmis voor de missie; 10 uur H. Mis tot dankzegging (K.-N.); 3 uur Missielof. Maandag: 7.30 Jean Hendriks. Dinsdag: 7.30 overleden familie Derickx-van Roy Woensdag: 7.30 Lamberdina Lem- mens-Poels. Donderdag: 7.30 overleden familie Camps-Wolters. Vrijdag: 7.30 Pertonella van den Berg. Zaterdag: 7.30 gezongen maand- dienst Peter Joh. Pouwels en Johan na Minten. Biechten van 5.307.30 in twee biechtstoelen; 7.30 Marialof. A.s. zondag Feest van Christus Koning. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 19e zondag na Pinksteren. 3e zondag der maand. Leesmissen 6.30; 7.30 kindermis; 8.30 2e H. Mis; Parochiehoogmis om 10 uur; 3 uur Missielof. Vandaag is missie-zondag, daarom eerste kollekte voorgeschreven voor de voortplanting des Geloofs; 2e kollekte voor de kerk. Maandag: 7.30 zieledienst Antonit- ta Swinkels. Dinsdag: 7.30 maanddienst. Anna Maria Bouten. Woensdag: 7.30 leesmis; 9.30 hu welijksplechtigheid bruidspaar Pee- ters-Peters. Donderdag: 7.30 maanddienst An- tonitta Swinkels. Vrijdag: 7.30 maanddienst Anto- netta Smits. Zaterdag: 7.30 zieledienst voor een overledene (V.). Zaterdagavond biechthoren van 57. A.s. zondag feest van Christus-Koning. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Missiezondag. Ie kollekte voor het Pauselijk Missiewerk voor geloofs- verbreiding; 2e kollekte voor de kerk. 7.30 leesmis voor de missie; 10 uur Hoogmis voor de parochie (Vo tief mis v. d. Voortplanting van het Geloof); 3 uur Lof met rozenhoedje voor het concilie en het missiewerk. Maandag: 7.30 gestichte jaardienst voor Antoon Steeghs. Dinsdag: 7.30 gezongen H. Mis v. Josephina Seykens- Collin. Woensdag: 7.30 gezongen maand- dients voor Petronella Wismans- Cleven. Donderdag: 7.30 gezongen H. Mis voor Engelbert Martens. Vrijdag: Aanbiddingsdag voor on ze parochie. 6 uur Uitstelling van 't Allerheiligste. Onmiddellijk daarna communieuitreiken. 6.45 weer com- munieuitrekien; 7.30 gest. leesmis familie v. d. Pasch-Raymakers; 9.30 Hoogmis, gezongen maanddienst v. Louis Roelofs; 3 uur Vespers en ro zenhoedje; 5.30 Completen en Te Deum. Aanbiddingsuren: 69 Castenray- sestraat; 912 uur Horsterweg en school; 122 Centrum; 26 Klein Oirloseweg en Klein Oirlo. Zaterdag: 7.30 gezongen H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand voor hen die offe ren. Biechtgelegenheid van 57 uur. Om 7 uur oktoberlof. Kerkpoets: Henriette Maes en Nel ly Kunen. A.s .zondag feest van Christus Koning. Misdienaars: groep II 1. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Vandaag Missie-zondag. De eerste kollekte is voor de Voortplanting des Geloofs, de tweede voor de kerk. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de parochie; 9.15 hoogmis, jaarge tijde voor Martinus van Dijck; 10.30 leesmis voor Johannes Voermans; 3 uur Lof. Akolieten: 6.45 Jan Jen- niskes en Joost van Ooi; 8 uur Har ry Claessens en Bernard Loenen; 9.15 G. Martens, L. Jenniskens, N. Pijpers en M. Kusters; 10.30 Jan v. Vegchel en G. Cornelissen. Maandag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Engelbert Janssen-Wismans en kinderen; 8 uur leesmis voor Theo- dorus Swinkels, echtgenote en dochter Wilhelmina. Dinsdag: 7.30 leesmis tot bijzonde re intentie (kindermis voor de meis jes); 8 uur leesmis voor Gerard Voesten en zoon Theodoor. Woensdag: 7.30 gesticht jaargetij de voor de oorlogsslachtoffers van Leunen en Veulen; 8 uur leesmis v. d. overleden familie Litjens-Arts. Donderdag: 7.30 leesmis voor Wil lem Vervuurt en echtgenote, kinder mis voor de jongens; 8 uur leesmis voor de overleden familie Claessens- Gussen. Vrijdag: 7.30 leesmis voor een ja rige. 8 uur leesmis voor de overleden familie Martens-Hezen. Zaterdag: 7.30 gestichte leesmis voor Martinus en Theodora Derks; 8 ur leesmis voor Piet Janssen. Van 45 en van 67.30 biechtgelegen heid, daarna Lof. Kerkpoetsen: Truus Claessens en Mientje Philipsen. Dinsdagavond om 8 uur parochie vergadering in zaal Martens. Dus vaders en/of moeders houdt dins dagavond 23 oktober vrij en komt naar de vergadering, want daar en niet achteraf kunt ge uw stem doen gelden. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Missiezondag. 6.30 leesmis voor de familie Flinsenberg-Arts; 8.10 lees mis voor Gerard Deters; 9.15 kinder mis; 10.15 Hoogmis voor de overle den familie Otterdijk-Puts; 2 uur Lof, na het Lof congregatie voor de meisjes. Maandag: 7.30 maanddienst voor Adriaan v. d. Hulst; zijaltaar lees mis voor zekere intentie. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Antoon Swinkels; zijaltaar leesmis voor de overleden familie Willemse-Vos. Woensdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie Geurts-van Dijck; zijaltaar leesmis voor de familie Lemmens-Poels. Donderdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie v. d. Leeuw-Ga- briels; zijaltaar leesmis ter ere van de H. Gerardus voor de familie Ver- steegen. Vrijdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid voor de familie Maas- Janssen; 8.15 voor de kinderen, lees mis voor zekere intentie. Zaterdag: 7.30 leesmis voor inten tie van de familie Jeurissen-Vijf- eyeken; 9.30 plechtige huwelijksmis voor het bruidspaar Ottendijk-Puts. Gelegenheid om te biechten van 6 tot 7 uur. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Wereldmissiedag. 6.30 Communie- uitreiken; 7 uur leesmis voor over leden familie Tijssen-v. Asten; 8.15 leesmis voor Johannes van Rijswijck en echtgenote; 10 uur Hoogmis voor de parochie, speciaal voor de zela- tricen en leden van het pauselijk missiewerk voor geloofsverbreiding. Onder de H.H. Missen speciale kol lekte voor dit missiewerk, welke we ten zeerste aanbevelen. Na de H.H. Missen verering van de relikwie v. d. H. Gerardus. 's Avonds om 6 uur lof met rozenhoedje voor het missie werk. Maandag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Mart. Antonius Arts en fam. Dinsdag: 7.30 gesticht jaargetijde voor W.E. Pater van Meyel. Woensdag: Feestdag van de H Aartsengel Raphaël; 7.30 gezongen H. Mis voor Jacobus v. d. Heuvel. Donderdag: 7.30 gezongen H. Mis om van God vele priesterroepingen te verkrijgen. Vrijdag: 7.30 gezongen H. Mis ter ere van het H. Hart. Zaterdag: 7.30 gezongen H. Mis 1er ere van O.L. Vrouw, moeder van barmhartigheid; 46 Biechtgelegen heid; 7 uur Avondwake voor het feest van Christus Koning. De jeugd vanaf de Hernieuwing der Doopbeloften wordt in de kerk verwacht .Deze avond komt in de plaats van de maandelijkse Maria- congregatie. De boekjes van vorige jaren meebrengen. Viert allen het feest van Christus Kon'ng met een algemene H. Com munie en het bijwonen van de op dracht van de parochie. Dinsdagavond: 7.30 vergadering van de Derde Orde met inkleding van nieuwe leden. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Wereldmissiedag. 7 uur vroegmis tot intentie van familie Pubben-Jans- sen; 10 uur hoogmis voor de missies en meer priesterroepingen. 2.30 Lof. Door de week H. Mis te 7.30. Maandag: voor de zielerust van overledenen. Dinsdag: voor de overledenen van familie Loenen-Cruijsen. Woensdag: tot intentie van fami lie Pouwels-v. d. Steeg. Donderdag: tot intentie van fa- mliie Weerts-Nellissen. Vrijdag: voor het Algemeen Con cilie. Zaterdag: ter ere van O.L. Vrouw tot intentie familie Janssen-Timmer- mans. 19.30 Lof ter ere van Maria, Koningin van de Vrede. Biechtgele genheid: dagelijks vóór H. Mis, za terdag vóór en na Lof. Zondag: kollekte voor .de verbrei ding van het geloof. RECTORAAT HEIDE Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Wereldmissiedag. 7.30 H. Mis voor overleden vader Wilhelmus Voesten; 10 uur jaargetijde voor Cathax*ina Litjens-Arts. Ie kollekte voor het Pauselijk Missiewerk voor de Ge loofsverbreiding. Akolieten: G. De- rikx en W. Voesten; 3 uur Lof. Misdienaars van de week: Willy Claes en Piet Rongen. Maandag: 7.30 H. Mis voor de overleden ouders Meijboom-Janssen. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor de over leden vader Engelbertus Nellen. Woensdag: 7.30 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand. Donderdag: 7.30 H. Mis voor de overleden familieleden Derikx- Voeston. Vrijdag: 7.30 H. Mis tot bijzondere intentie. Zaterdag: 7.30 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw; 9.30 Plechtige Huwe lijkshoogmis voor het Bruidspaar Jakobs-Droesen; 7 uur Biechtgele genheid en te 7.30 Lof. De klassen 1 en 2 leren van de katechismus het Onze Vader. De klassen 3 en 4 geen vragen. Klas 5 de vragen: 179, 180, 181. Klas 6 de vragen: 175, 179, 180, 181. RECTORAAT VEULEN Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Missiezondag. 7 uur gelegenheid tot communiceren; 7.30 leesmis voor overleden familie van Meyel-Poels; 10 uur hoogmis tot de bekende in tenties; 2.30 middagoefening met be trekking op Missiezondag. De 2e kol lekte is vandaag voor het Pauselijk Liefdewerk v. d. Verbreiding van ons H. Geloof. Deze jaarlijkse kol lekte wordt U allen ten zeerste aan bevolen. Maandag: leesmis jaargetijde voor zaliger Antoon Leyssen, vr. Verhoe ven en kinderen. Dinsdag: leesmis voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van 'n gezin. Woensdag: leesmis tot intentie van de familie Kuypers-Wolters. Donderdag: hoogmis voor afge storven familie van Wylick-Engelen. Vrijdag: leesmis overleden familie Nijssen-Coolen. Zaterdag: leesmis overleden fami lie Custers-Linders. Deze week is de avondoefening om 7 uur. Akolieten voor a.s. zondag: Martin verschillende merken o.a. nog nooit zó goedkoop Betaling in overleg Informeer eens bij van Staveren, P. van Meyel en P. Cox. Kerkpoetsen: Jo Bovee en Koos v. Kempen. RECTORAAT SMAKT Zondag: 19e zondag na Pinksteren. Wereldmissiedag. 6.15 H. Mis voor zegen in gezin; 7.30 voor Joh. v. d. Winkel; 10 uur Hoogmis voor de missie; 7.30 in de kapel H. Mis voor de schooljeugd. Onder de H.H. Mis sen kollekte voor de missie; nam. 3 uur Lof. Maandag: 6.30 H. Mis voor de ge lovige zielen; 7.30 voor 'n overleden vader; 10 uur Huwelijksmis. Dinsdag: 6.30 tot zekere intentie; 7.30 voor Joh. Valkx. Woensdag: 6.30 t.e.v. H. Jozef; 7.30 overleden familie Vervoort-v. d. Sterren. Donderdag: 6.30 t.e.v. H. Sacra ment; 7.30 voor de bruid: Drina Ver- steegen (Mariacongregatie). Vrijdag: 6.30 voor Joh. v. d. Win kel; 7.30 voor 'n zieke. Zaterdag: 6.30 t.e.v. O.L. Vrouw; 7.30 uit dankbaarheid; 10 uur plech tige huwelijksmis voor het bruids paar: Boekholt-Versteegen. Van 5 5.30 gelegenheid om te biechten, te vens voor en na het lof van half 8. Venray 1 heeft het vrije weekend gebruikt voor een vriendschappelijke wedstrijd tegen Sparta in Beek en Donk. In de voorhoede van Venray werden enkele nieuwelingen opge steld. Voor rust speelde onze ploeg te onsamenhangend om gevaarlijk te worden. Kwamen ze een keer in de vijandelijke veste dan was er steeds weer een Sparta-verdediger die de aanval teniet deed. De schiet grage Sjparta-voorhoede daarente gen scoorde voor rust liefst 4 maal, zodat de rust inging met een 4 achterstand voor onze SVV-ers. Na rust bleek onze voorhoede al iets beter op elkaar te zijn afge stemd. Midvoor Volleberg haalde menigmaal uit voor een schot en ook de vleugelspelers Jenniskens en Crooymans stichtten nu met hun prikballetjes meer gevaar in de voorhoede, doch succes bleef nog uit. Sparta scoorde nog tweemaal, zodat ze een 60 voorsprong hadden. In de Venray-voorhoede lukte het nu beter. H. Volleberg zag 10 min. voor het einde een hard schot be kroond met een doelpunt. Even la ter moest de Sparta-doelman voor de tweede maal de bal uit het net halen, doordat v. d. Vorst de goalie kansloos had verslagen, na goed voorbereidend werk van de onver moeibare Koonings. Venray bleef in het offensief, maar de tijd was tekort om nog verandering in de stand te brengen. We zagen in ieder geval 'n voorhoede die ons weer iets meer vertrouwen gaf. Venray 2 speelde in Weert een competitiewedstrijd tegen Wit Zwart 2. Onze reserves verloren hier in een matige wedstrijd met 41. Venray 3 heeft dc derde ronde van bekercompetitie bereikt na een al leszins 6—1 verdiende overwinning op Swolgense Boys 2. Venray 3 was over de gehel linie de meerdere. Venray 7 heeft tegen Ysselsteyn 3 het eerste winstpuntje behaald. Met de rust hadden onze jongens nog een 10 voorsprong door een doel punt van Strijbosch. Ysselsteyn kwam na de hervatting op gelijke voet, terwijl G. Relouw er even la ter 2-1 van maakte. Dat Ysselsteyn nog de gelijkmaker scoorde was jammer voor onze jongens die dap per streden en ook - wel iets meer verdiend hadden. Venray 1 krijgt WH '16 1 op be zoek. De verwachtingen van deze wedstrijd zijn dusdanig dat een ge- lijkopgaande strijd verwacht mag worden, wat de. aantrekkelijkheid van de wedstrijd zeker ten goede zal komen. De nieuw geformeerde voorhoede zal moeten aantonen, dat wat betreft verband en schotvaar digheid gunstige perspectieven in 't verschiet liggen. i i I' i i 1 1 Venray 2 is te gast bij Spel. Irene 3. Enkele weken geleden verloren onze reserves de thuiswedstrijd met 1-0. Willen zij nu tot enige winst komen, dan zullen de zaken beter aangepakt moeten worden. Venray 3 heeft een uitwedstrijd tegen Oostrum 1 dat tot nu toe nog zonder winstpunten is. Onderschat de tegenstander niet, want dan kon men wel eens bedrogen uitkomen. Speel voor hetgeen je waard bent en er zit winst in. Venray 4 kan ook a.s. zondag nog onverslagen blijven door thuis van Tienray 2 te winnen, doch er zal voor gewerkt dienen te worden, daar Tienray elk jaar een moeilijke te genstander is. Venray 5 speelt in Wellerlooi te gen Resia 2. Een puntenverdeling ligt in de lijn der verwachtingen. Venray 6 achten wij in staat om Merselo 2 de volle winst af te dwin gen. Venray 7 zal het zwaar te ver duren krijgen tegen Ysselsteyn 2. Wij geloven niet dat er voor onze benjamins succes te behalen is. Programma voor a.s. zondag: Venray 1—WH '16 1 2.30 uur Spel. Irene 3Venray 2 12.00 uur Oostrum 1Venray 3 2.00 uur Venray 4Tienray 2 12.00 uur Resia 2Venray 5 2.00 uur Venray 6Merselo 2 2.30 uur Ysselsteyn 2Venray 7 2.30 uur Venray Al speelde zondag geen competitiewedstrijd, maar voetbalde voor de zo begeerde Bisschopsbeker. In het begin probeerde Al met goed opgebouwde aanvallen het Horster doel te vinden, wat resul teerde in enkele schoten, waaraan echter de juiste richting ontbrak. De Horster verdediging werd on der druk gezet door de technisch beter spelende Venray-ploeg, maar doordat zij hun hoofd koel hielden wisten zij erger te voorkomen. Pas na 20 minuten werd de goal geboren door een goed gericht schot van aanvoerder B. Peters. 10. Venray voelde dat nu doorgezet moest worden en enkele minuien later was het weer B. Peters, die Horster goalie opnieuw wist te ver schalken. 20. Met deze stand brak de rust aan. Na de „thee" kregen we ongeveer hetzelfde beeld te zien waarbij Ven ray iets slordiger speelde, maar toch de touwtjes strak hield. Een „flauw" balletje van P. Volleberg belandde op kruising paal en lat. Het leek of Venray het hierbij zou laten, maar Schrooten dacht hier anders over. Hij trok mede ten aan val, met als gevolg dat er meer ge schoten werd. Na een tiental minu ten brak hij alleen door en tegen zijn schot had de Horster keeper geen verweer. Wittenhorst probeerde nog de eer te redden, maar de Venray-verdedi- ging stond dit in de weg. Toen even later Schrooten een half mislukt schot op goal loste, had nij het aan de keeper te danken dat het 40 werd. A.s. zondag speelt Al de belang rijke competitiewedstrijd tegen me de kampioenskandidaat Sp. Irene. Wanneer Venray deze wedstrijd in een overwinning omzet, waartoe ze in staat geacht worden, hebben ze 5 punten voorsprong op Sp. Irene. De wedstrijd vangt aan om 12.00 u. aan de Oostsingel. vraagt Goed loon, prettig werk en gunstige sociale voorzieningen. Stuur nevenstaande in of kom eens praten op de afd. Personeelszaken Kleine Broekstraat 8 te Boxmeer, dagelijks van 912 en van 25 uur. Naam adres verzoekt nadere inlichtingen om trent werk, beloning en sociale voorzieningen van de Pluimvee slachterij te Boxmeer. i

Peel en Maas | 1962 | | pagina 2