Hondsdolheid.... winkelpand Steeds meer dames GEBR. VAN MIL Maasheseweg 2 Expositie in Leunen van BEELDENDE KUNST Voorlichtings bureau voor de Middenstand Ned. landbouw Burgerlijke Stand Maria Thadea f Merselo f Paardenverzekflr. monslernemer Bedevaart Wittem Slagerij Coenders 25.000 laten hun garderobe door ons verzorgen UNIEKE STOFFEN-COLLECTIE HÉR VORMDE GEMEENTE TE BLITTERSWUCK (Hieronder valt ook Vcnray) De dienst in de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck begint op zondag 21 oktober om 10.30 uur. Voorganger is dhi\ van Wier. GROENE KRUIS inenten polio, diphterie, kinkhoest en tenanus Dinsdag 23 oktober van 23 uur inenten op 't Groene Kruis voor de kom. Woensdag 24 oktober: Om 2 uur Leunen; 2.20 Castenray; 2.40 Oirlo; 3.00 Oostrum. Voor Diphterie geen oproep. RADIO-UITZENDING VANUIT PATERSKERK De KRO zal zondag a.s. om half vijf vanuit de Rektoraatskerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten de Vespers uitzenden. GIFTEN TEN BATE VAN DE VREDESKERK Weer is er een maand voorbij ge gaan. Ook in de afgelopen weken hebt U weer blijk gegeven van Uw vrijgevigheid. Zeer bijzonder is dit gebleken bij de koliekten welke in de St. Petrus-Bandenkerk gehouden werden voor de te bouwen Christus Koningkerk. Het kerkbestuur is U allen voor deze milde giften bijzon der erkentelijk. In de maand sept .braeht de parochiële aktie op: f 248,25 De VI aktie waaronder giften van: N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 20, N.N. te Venray 2,50 N.N. te Venray 2, N.N. te Venray 3,50 N.N. te Venray 100, N.N. te Venray 45, N.N. 1e Venray 10, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 5, Koliekten in de St. Petrus Bandenkerk 1701,10 In totaal 2281,05 FANFARE ST. CATHARINA LEUNEN Fanfare St. Catharina te Leunen besloot tot het organiseren van een fancy-fair op 1, 2 en 3 december a.s. De opbrengst zal geheel bestemd zijn voor de aankoop van de nieuwe instrumenten. f 2532,30 55429,04 Totaal Vorige saldo Algemeen totaal 57961,34 Postrekening 1030120 ten name van R.K. Kerkbestuur Christus Ko ning te. Venray. Bankrekeningen bij de Boeren leenbank en Ned. Credietbank. VERANTWOORDING ACTIE AUTO ZR. REINTJES Vorig saldo 3997,97 W. Castenx-ay 5,- Kollekte bruiloft 79,23 R. Wellerlooi 5,— H. te V. 10,— H. V. M. te Venray 10 J. B. te Venray 10,— N.N. Leunen 2.75 T. Venr-ay 2,50 N.N. 132,44 Missiejeugdclub Venx*ay 30,— Saldo 4284,89 Giften worden nog gaarne inge wacht op giro 1040142 t.n.v. Boeren leenbank, Leunen. RECLASSERINGSDAG 1962 De kollekte voor de reclasserings- dag heeft in de gemeente Venray een totaal bedrag van 1212,99 op gebracht, verdeeld over de diverse parochies. Venray 565,77 (twee paro chies); Castenray 60,10; Heide 38,10; Leunen 107,32; Merselo 65,35; Oirlo 68,96; Oosti-um 85,89; Smakt 27,35; Veulen 32,86; Vredepeel 28,54; Ys- selsteyn 132,75. AGENDA CENTRALE KAB VENRAY Maandag 22 okt. 20 uur in zaal Manders vergadering Transportar beiders. Dinsdag 23 okt. 20 uur in zaal J. Kusters te Leunen vergadering van de centrale KAB. Donderdag 25 okt. 20 uur in zaal van Dijk, Oostrum, vergadering Kring Venray, spreker J. Maenen. Hier wordt het gehele kader ver wacht. ONGELUK De brommer M. die in Oost werd aangereden door een Volkswagen, moest in het ziekenhuis worden op genomen met een hersenschudding. A.s. zaterdag 20 oktober zal in het patronaatsgebouw te Leunen een ex positie geopend worden van beel dende kunst. Deze expositie omvat beeldhouw werk, schilderijen, litho's, tekenin gen en gedichten. Ze wordt geor ganiseerd door een zestal jonge kun stenaars, nl. de heren Claessens en van de Wetering uit Venray; Visser en Linnaerts uit Maastricht; Hut- schemakers uit Banholt en Puett- mann uit Amsterdam. De bedoeling van deze expositie is om de inwoners van Venray een zo breed mogelijk beeld te geven van de verschillende vormen van beel dende kunst. De bovengenoemde vormen zijn echter niet de enig mogelijke, ook wandschilderingen, glas-in-lood- werk etc. behoren hiertoe, maar vallen wegens hun monumentaal karakter buiten het kader van deze tentoonstelling. De beeldende kunst omvat een zeer uitgebreid terrein, maar Leunen is er naar gestreefd een aantal kunstenaars te laten expose ren, die wat manier van werken be treft, dit op ongeveer gelijke wijze doen. Ze werken namelijk allen fi guratief, maar niet academisch; dat wil zeggen, dat men kan zien wat het werk voorstelt, zonder dat de kunstenaar er precies op gelet heeft of de maten en verhoudingen klop pen. Hierdoor is hij beter in staat zich te uiten, omdat hij nu de nadruk kan leggen op datgene wat hem in een persoon, een landschap of een interieur getroffen heeft. Behalve door de vorm kan de kun stenaar zijn gevoelens ook weer geven door de kleuren, die hij kiest. Schildert hij met heldere kleuren, zoays geel ,rood, blauw etc., dan zullen zijn doeken dadelijk aan spreken. Maar neemt hij gedempte kleuren, zoals oker, roodbruin, etc. dan worden de werken uitgetogen en verstild. Nog twee dagen en de caritasweek 1962 is ten einde. Maar er komen nog twee evenementen, die de moei te waard zijn. Dat is allereerst de caritasmarkt op heden, vrijdagavond, die als vanouds weer van alles te bieden heeft. Het aantal standwerkers is uitge breid en het aantal artikelen ook, zodat men van oliebollen tot closet papier er alles krijgen kan. Dat het er gezellig zal wezen hoeft na de stemming van voorafgaande jaren geen betoog. Zaterdagmiddag zal men aan de Eikenlaan moeten wezen waar om half 2 de heer Laurensse, de voor zitter van het Centrum het start schot zal lossen voor grote autoped races, gevolgd door wielerwedstrij den van verschillende bedrijfsploe- gen. Er hebben zich verschillende ploegen gemeld en men kan er een prettig wielerfestijn verwachten te meer waar ook de amateurs nog 40 km. fietsen. De week is dan geopend met een ballonmarkt voor de kleintjes, die met hun caritasballon de week in luidden. Trouwens de fakkeloptocht op maandagavond, muzikaal opge luisterd door de drumband mocht er wezen. Dinsdag verzorgde de N.V. Frans Beeren in samenwerking met de firma's Thomassen (mantels en bruidstoilet); Aariaens-Kosman (met schoenen en tassen); Bakens (byou- terieën; een keurige show in Prin senhof. die terecht veel belangstel ling trok. En dat niet alleen omdat de heren Rippe, Ruyten en Rats de zaak leuk wisten te versieren, maar vooral ook om de uitstekende en charmante collectie tricot-pakjes en jurken en niet te vergeten zwem pakken, die geshowd werden. Een keurige show in onderlinge goede samenwerking Woensdag was er de een tikkeltje zoute erwtensoep, 's Avonds hield de directeur van Oostpriesterhulp 'n openluchtpreek waarin hij wees op het caritaswerk bij uitstek: Oost priesterhulp. Een briljant redenaar, die een groter gehoor had mogen hebben. Harmonie Euterpe omlijstte een en ander met muziek. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij ae portier N.V. INALFA VENRAY PAUSELIJKE MAANDINTENTIE VAN HET APOSTOLAAT VAN HET GEBED ,.Dat de Paus met bijzondere hulp van de H. Geest het Concilie met wijsheid en kracht mag leiden". Een jaar geleden schreef een Ne derlands meisje een brief aan de Paus. Zij wilde een mooie foto met een echte handtekening. De brief ging regelrecht naar Rome en kwam te liggen tussen de papieren en pa perassen op het pauselijk bureau. Het meisje kreeg de foto met de echte handtekening en een schrijven van het pauselijk staatssecretariaat, waarin heel bijzonder gevraagd werd om haar gebed voor de paus. Het Nederlandse meisje zal haar ge bed niet vergeten. De lieve paus heeft haar en ons gebed wel heel hard nodig in deze tijd van het Con cilie. De intentie van het Apostolaat van het Gebed luidt deze maand: „Dat de Paus met bijzondere hulp van de H. Geest het Concilie met wijs heid en kracht mag leiden". Het hangt heel sterk van de uit stelling en de stemming van de kunstenaar af aan welke beide me thoden hij de voorkeur zal geven. Bij deze expositie zijn vooral de. laatste soort schilderijen vertegenwoordigd. De heer Sjef Hutschemakers heeft een aantal schilderijen en tekenin gen ingestuurd, waarin hij vooral 't thema van 't boerenleven heeft be handeld. Hij heeft op de van Eyck- academie gestudeerd en behaalde met zijn eindexamen een prijs voor schilderkunst. Ad Visser exposeerde enkele malen in Maastricht. Hij is hier vertegen woordigd met een drietal schilde rijen. Mart. Linnaerts, die winnaar is van de Hustingsprijs 1962, stuurde een aantal tekeningen. De litho's zijn afkomstig van Emi- le Puettmann .directeur van het Grafisch Atelier in Amsterdam. Zijn Delphi en Kafemion zijn de tastbarse resultaten van een recente studiereis naar Griekenland. Louis Claessens heeft lang in het buitenland gezeten, o.a. in Worps- wede, het bekende kunstenaarsdorp bij Bremen. In Vlaanderen heeft hij enkele malen geëxposeerd in Brus sel, Gent en Antwerpen. Van hem zijn het beeldhouwwerk en een aantal schildreijen en teke ningen. Verder zijn er op de expositie een aantal gedichten gehangen van de hand van Reinhard van de Wetering. Behalve schrijven, tekent en schil dert hij. Hij stond daarom ook een aantal tekeningen en 3 schilderijen af. De heer van de Wetering heeft eveneens enige tijd in Worpswede gewerkt. Het is te hopen dat velen uit Venray deze expositie zullen bezoe ken. Zij is tot 5 november dagelijks te bezichtigen van 25 uur. In Nederland kenden we honds dolheid eigenlijk alleen nog maar van horen zeggen. Iedereen weet, dat op het ogenblik weer enig ge vaar voor het optreden van die ziekte bestaat. Daarom is het ge wenst dat men iets naders weet over het ontstaan en de verschijn selen van het lijden dat de we tenschappelijke naam rabies of ook wel lyssa draagt, en in de volksmond hondsdolheid heet. VIRUS KAN ZENUWSTELSEL AANTASTEN De ziekte wordt teweeggebracht door een virus. Dat virus kan door de beet van een aan deze besmet ting lijdend dier in bijna alle ge vallen is dit een hond, een enkele keer een kat. ook wel eens een wolf, vos of ander in het wild levend dier met het speeksel in het lichaam van een mens terechtkomen. In verband daarmee is het duide lijk dat een door hondebeet ontsta ne wond, wanneer men vermoedt dat deze gevreesde infectie in het spel kan zijn, nog zorgvuldiger moet worden behandeld dan anders! Met deze maatregel wordt beoogd zoveel mogelijk te verhinderen, dat het, hondsdclheidsvirus wordt opgeno men en zich vastzet in het centrale zenuwstelsel. Er is verschil in ge vaarlijkheid al naar de diepte van de wond en het door een beet ge troffen lichaamsdeel. De wond in 't gezicht is het ergst, want die geeft kans op uitbreken van de ziekte na korte tijd. DANK ZIJ PASTEUR Over het algemeen echter bestaat er een lange incubatietijd, namelijk drie weken tot een paar maanden. Dit is een gunstige omstandigheid, omdat daardoor voldoende gelegen heid bestaat tot behandelen met een vaccin, dat het optreden der symp tomen voorkomt. Zulk een entstof wordt toebereid uit emulsies van het ruggemerg van aan rabies lijdende honden. Een x*eeks inspuitingen daarvan moet dan worden toegediend volgens de methode, die reeds lang geleden (laatste helft vorige eeuw) door de beroemde bacterioloog Louis Pas teur te Parijs werd aangegeven. Het vaccin kan ook worden ge bezigd om dieren profylaktisch (d.i. voorbehoedend) tegen de ziekte te beschermen. Hiervan wordt gebruik gemaakt bij wettelijke maatregelen om hondsdolheid buiten ons land tc- houden; ingevoerde honden en kat ten moeten deze onvatbaarmaking hebben ondergaan. TWEE VORMEN Wanneer de ziektesympotmen zich eenmaal vertonen is meestal geen redding meer mogelijk, noch bij een dolle hond, noch bij een mens. Zowel bij mensen als bij dieren onderscheidt men twee vormen: „rage furieuze" (woedende vorm) en „ï-age paralytiue" (stille vorm). Die toestanden van opwinding en apa thie kunnen elkaar ook afwisselen. Zo begint het bij mensen dikwijls met een opvallend sombex-e neer slachtige stemming, tei-wijl later verschijnselen van gx-ote prikkel baarheid optreden. Een karakteristiek symptoom is de pijnlijke kramp die ontstaat bij het slikken. Als gevolg daarvan wordt de patiënt bang om iets te eten of te drinken, dit is het verschijnsel van de zogenaamde hydrofobie (wa tervrees). Wanneer de ziekte zich verder ontwikkelt, treedt er kramp in allerlei spiex-groepen op, de zieke slaapt heel slecht en kan geen rust meer vinden. Ook kan juist het te genovergestelde verschijnsel zich voordoen, namelijk dat verlammin gen optreden. GERUSTSTELLENDE CIJFERS We mogen ons door de beschrij ving van dergelijke tx-eurige ziekte beelden niet onnodig angstig laten maken. Volgens cijfers van de We reld Gezondheidsinspuitingen met het vaccin plaatshebben bij de ver dachte gevallen. Van 9834 personen die diepe beetwonden opliepen, stiexf niet meer dan Va pet., van 223501 mensen met oppervlakkige beten stiexT minder dan 1/10 pet. nadat vaccinatie was toegepast. Sinds 1962 is, met als zetel Am sterdam, het zgn. A.V.M. wer-kzaam. Het betreft hier het Assurantie Voox'lichtingsbureau voor de Mid denstand met als adviseurs de hex-en Mr. Dr. H. L. Kunneman en Mr. J. M. Th. van Son. Beide heren zijn bekend in assu rantiekringen uit zeer vele publica ties over assux'antie-ondex-werpen die ook de middenstand aangaan. Het doel van dit bureau is mid denstander in het middelpunt van de belangstelling te plaatsen voor zover het zijn assux-antiebelangen betreft. Het is n.l. gebleken dat vele mid denstanders, vooral de middelgrote en de kleinere, eerst dan zich oriën teren omtrent de vraag of zij verze kerd zijn resp. of zij voldoende hoog vex-zekerd zijn, als reeds een belang rijke schade gevallen is. Het betreffende adviesbureau richt zich in haar voorlichting niet alleen tot de middenstander zelf doch ook tot de assurantietussenpersonen om deze zo goed mogelijk te doordrin gen van de specifieke behoeften en speciale eisen waaraan de assuran tie juist voor de middenstander dient te voldoen. Daarnaast tracht zij ook door publicaties in zeer brede kring bij eenieder die met de middenstan der te maken heeft of de rnidden- standsbelangen ter harte gaan, een juist begrip omtrent de assux-antie voor de middenstander te kweken. Hierbij wordt o.m. gedacht aan mid- denstarxdsconsulenten, besturen van middenstandsbonden etc. Naar wij vernemen zijn reeds twee publicaties in brochurevorm ter per se. De eerste publicatie zal gaan over de middenstander in het alge meen en is geschreven door Mr. Kluiver, propagandist van de Ko ninklijke Nederlandse Middenstands Bond. De tweede publicatie, welke eveneens binnenkort te verwachten is, zal gaan over de middenstander en zijn arbeidsongeschiktheidsverze keringen, eveneens een uitermate belangrijk onderwerp. Het xs ons bekend dat het betref fende voorlichtingsbux'eau in geen geval de belangen van de assurantie tussenpersonen wenst te schaden doch deze integendeel naar voren wenst te bx'engen. Als wij goed zijn ingelicht zal zelfs over dit onder werp een afzonderlijke publicatie verschijnen. Wij willen in verband hiermede de middenstander nog eens extra wijzen op het sociale be lang van een dergelijke instelling. Wij achten het een gelukkig vex*- schijnsel dat thans iedere midden stander zich volkomen vrijblijvend tot een bureau kan wenden waar van verwacht mag wox'den dat men dat advies kx-ijgt dat men in zijn om standigheden behoeft en waarbij aan het uitbrengen van dat advies geen financiële consequenties voor de ad viesvrager zijn verbonden. Terloops zij opgemerkt, dat de be treffende adviseurs reeds op vele middenstandersbijeenkomsten voor lichting over assurantiezaken voor de middenstand hebben gegeven. Het volledig adres van het betref fende voorlichtingsbureau luidt: As surantie Voorlichtingsbureau voor de Middenstand, Raadhuisstraat 52, Amsterdam-C., telefoon nr. 2222930. DE ONTWIKKELING VAN DE Hoewel er talrijke faktoren zijn, die de gang van zaken in de Neder landse landbouw in slechte zin heb ben beïnvloed, is 1961 toch een jaar geweest, waarin de produktie in de agrarische sektor een, zij het slechts geringe, stijging heeft vertoond. Cij fers kunnen bedriegelijk zijn. Wan neer men de stijging vergelijkt met die in 1960 zou men allicht pessi mistisch kunnen worden, maar uit de landbouwbegroting, die minister Marijnen bij de aanvang van het nieuwe parlementaire jaar heeft in gediend, blijkt, dat daarvoor weinig reden is. In 1960 steeg namelijk de produktie met maar liefst twaalf per-cent, terwijl dit cijfer voor 1961 slechts 1,8 was. Men moet er echter rekening mee houden, dat de pro- duktie-omvang in 1959 wel bijzonder laag was door de extreem slechte weersomstandigheden. Ook vorig jaar hebben trouwens de weersomstandigheden onvoorzie ne invloeden gehad. Het voox*jaar werd gekenmerkt door een vroege en lang aanhoudende voorjaax-sgroei, texrwijl de oogstperiode zeer veel re gen bracht, die pas in september door een wat gunstiger periode werd opgevolgd. In de akkerbouw ver oorzaakten de weersomstandigheden in het bijzonder moeilijkheden bij de graanoogst. Pas na de vex'bete r-ing in september kon de gx*aanoogst zij het met grote krachtsinspanning, worden voltooid. De oogst van bie ten en aax'dappelen had daax-entegen, ondanks het minder gunstige weer, toch een goed vex'loop. De veehouderij kon profiteren van de langdurige voorjaax-sgroei. Er was eexx x-uime oogst aan hooi en kuil- voeder. Voor de tuinbouw waren de weersomstandigheden matig. Welis waar waren zij voor de glasteelten gunstig, maar voor de fruit- en vol- legronds groenteteelt ongunstig tot slecht. In de sierteelt had in het bij zonder de bloembollenteelt van de slechte weersomstandigheden te lij den. Het produktievolume steeg vorig jaar met 1,8 percent, de totale bru- to-prcduktiewaax*de van de akker bouw en de veeteelt tezamen, nam in 1961 toe met 2,2 pet. Deze stijging komt vrijwel geheel voor rekening van de rundveehouderij. Ook de varkenshouderij noteerde een stijging van de produktiewaarde, maar dit was alleen het gevolg van een gunstige ontwikkeling in het prijsniveau. De px-oduktiewaarde bij melk en xmndvee steeg in 1961 tot 2,333 'miljard gulden, bij de varkens houderij tot 928 miljoen. In de ak kerbouw was er een daling van 959 tot 845 miljoen gulden. De totale px-oduktiewaarde in de gehele agra rische sector steeg van 5,146 miljard tot 5,258 miljard gulden; een ver betering dus met 112 miljoen in de week van 11 t.m. 18 okt. GEBOREN: Evers, Hendrika, Paardekopweg 30b Rongen, Antonius, Beekweg 11 Rutten, Jacobus, Bergen Sij- berts, Gerard, Bergen Boom, Ma ria, Oude Oostr.weg 47 van de Pasch, Catharina, Hoenderstx-aat 44 Albers, Wilhelmina, St. Jozefweg Nw 9 Voorstad, René, Molenpad 21. OVERLEDEN: Camps, Gerax-dus, echtgenoot van Thoonen,A nna, 78 jr., te Meexlo. ONDERTROUWD: van Neerven, Hubertus, 23 jr., we ver te Deurne en Tijssen, Gertruda 24 jr., naaister te Venray, Langeweg 18. Martens, Johannes, 24 jr., hande laar in bouwmaterialen te Venray, Stationsweg 34 en Hendriks, Axxna, 23 jr., z.b. te Venray, Smakterweg 16 Keijsers, Johannes M., 21 jr., iso leerder te Venray, St. Catharinastr. 10 en Loonen, Wilhelmina, 24. jr., stoffeerster te Venray, Gasstraat 2. Duijkers, Paulus, 28 jr., technisch mijnbeambte te Sittard en Weijs, Petronella, 27 jr., kantoorbediende te Venray, Steegse Peelweg 6. van Gooi, Fraciscus, 26 jr., contr. 'mietaalwarenfabr. Venray, Eiken laan 48 en Verheijen, Maria, 26 jr., ver-koopster te Venray, Beukenlaan 29. GETROUWD: Dins, Johannes 24 jr. kantoorbe diende te Meerio en Kusters, Elisa- beht 23 jr., werkmeisje te Venray. Kellenaers, Albertus, 24 jr., schoen hersteller te Venray en Clephas, Helma, 22 jr., verpleegster te Hel mond. Jacobs, Theodor, 26 jr., chauffeur te Horst en Derkx, Johanna, 25 jr., coupeuse te Venx-ay. Linders, Albertus, 27 jr., maga zijnbediende te Venr-ay en Arts, Pe- tronella, 23 jr., z.b. te Venray. Wij geven met grote vreugde kennis van de geboorte van ons eerste kindje HANNEKE P. BEERKENS M. BEERKENS-SLOOT Venlo, 14 oktober 1962 Vinckenhofstraat 176 Grotestraat 22 Venray Gegadigden kunnen zich melden tot uiterlijk 1 nov. a.s. bij de secretaris-pennïngm. van het Kerkbestuur St. Pe trus Banden. Wilhelminastraat 8, Venray. TE KOOP 4 zware biggen JvR zeugen 15 w. dracht, Bintje eetaardappelen ook voor wintervoorraad. A. Vuermans, Leunseweg 20 tel. 1978 Langs deze weg betuigen wij onze oprechte, hartelij ke dank, voor de gebeden en belangstelling, bij het het overlijden en de begra fenis, van mijn inniggelief- de echtgenote, onze lieve moeder, dochter, zuster, tante en nicht Antonitta J. M. Swinkels Speciaal dank aan H.H. Geestelijken, heren dokto ren, zusters Groene Kruis, Zusters en verpleegsters Ziekenhuis, alle vrienden en bekenden, de buurt, efi aan Begrafenisonderneming Sjeng Goumans-Kr-uijsen, voor de cox-recte en goede verzorging en begx-afenis- verzekering. Oirlo-Venx'ay: J. M. H. CREMERS Ellie René Fam. Swinkel's Fam. Cremex's Oirlo-Venray, 19 okt. 1962 Op 10 novembember hoopt de Eerw. Zuster in de wereld f Bertha Bistervels f k te Posterholt haar Gou- den kloosterfeest te vieren 1 FAM. BISTERVELS Dankbetuiging Voor de blijken van belang- stellxng bij gelegenheid van ons gouden huwelijksfeest, zijn wij, mede namens kinde ren en kleinkinderen, zeer er kentelijk. Ze hebben mede deze dag voor ons onvergetelijk gemaakt. P. v. Opbergen Th. v. Ópbergen- Pessers Venray, oktober 1962 Markt 11 Onderlinge VENRAY Premiebetaling zondag 21 oktober a.s. vm. van 11 tot 12 uur te Castenray in café Wed. L. van Rhee. Premie bedraagt 1 o/0. Fokverenig. Oostrum vraagt Aanmelden bij Bestuur of secretaris vóór 25 okt. a.s. zondag 28 oktober Opgave bij M. Derks, Oostrum, tel. 04780-1762 TE KOOP 8 zware biggen V. Hesen, Hoofdstraat 16 Oirlo. Eetaardappelen Bintje ook voor wintervoorraad. M. Jeuken. Antoniusveldweg tel. 1038 TE KOOP 2pits gasstel met fles 2 haarden in prima staat Oude Oostrumseweg 52 Onze reclame Gekookte ham 100 gr. 55, 250 gr. 130 Leverkaas 35, 80 Tongworst 24, 60 Leverworst 500 gr. 65 Vrijdag en zaterdag kalfsvlees 500 gr. 3. kalfspoulet z.been 2.50 doorregen soepvlees» 2. Dinsdag vers gehakt 1.40 Woensd. speklappen 1.30 Donderdag braadworst 1.50 BIEDT ZICH AAN meisje aan huis voor naai- en verstelwerk P. Custers, Hoopweg 4 Trekking LOTERIJ Voetbalverenig. Oostrum le 1931 2e 2805 3e 1444 4e 2199 5e 2409 als le hypotheek beschikbaar van particulier. Brieven onder opschrift „Hypotheek" aan het bureau van dit blad.

Peel en Maas | 1962 | | pagina 14