s.v.v. NIEUWS Kerkelijke Diensten Programma Torenweek M.H.C.VENRAY V.C.R00Y van 23 tot en met 29 september VISSEN van 22 tot 30 september Jongeren cursus Venray Vrijdag 21 september 1962 No. 38 Drie en tachtigste jaargang PEEL m MAAS DRUK EN UITGAVE VAN I,EN MUNCKHOF NV.^ VENRAY WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN PRIJS PER KWARTAAL *.50 (bulten Venray 1.75) GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO PAROCHIEKERK VENRAY II PAROCHIEKERK OIRLO Priester van de week: Kap. Heymans Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 6.30 Sj. Maassen; 7.30 vader van de fam. Janssen-Willems; 8.30 Gertr. Gerrits; 9.30 Antonetta van Els-Wil- lems; 11 uur plechtige hoogmis voor de parochie, voorafgegaan om 10.45 door de torenwijding; 6. Ch. Gos- sens. Maandag: 6.45 Leen Hanraets; 7.30 overleden familie Laurenssen- Maassen; 7.30 J. Vollenberg (buurt): 8.15 M. v. d. Putten, Joh. Evers, G. v. d. Putten ,Jan Jacobs en M. v. d. Putten 1 h.; 8.15 Antoon van Osch. Dinsdag: 6.45 C. Gossens; 7.30 Jan Oudenhoven; 7.30 J. Coenen; 8.15 J. Rousseau, W. Krommentuyn en dochter Maria 1 h.; 8.15 Antoon Si- kes. Woensdag: 6.45 Johan Muis en bei de zoons Johan en Albert; 7.30 over leden familie Oudenhoven-Loonen en overleden kinderen; 8.15 E. H. Mathijs en'Fr. Roelofs, Jacob Mi- chels en echtgenote 1 h.; 8.15 Dr. Bloemen. Donderdag: 6.45 Deken Hanraets; 7.30 N. Verstraeten; 8.15 Gerard Arts; 9 uur plechtig huwelijk Ron- gen-Siebers. Vrijdag: 6.45 afgestorven familie Bouten-Verschueren; 7.30 overleden ouders Schols-Leers8.15 zekere in tentie R.; 9.30 zilveren bruiloft Ver- stegen-Cox 3 h. Zaterdag: 6.45 Jan Oudenhoven; 7.30 Hendrica Truyen-Cox; 8.15 Gebr. Piet, Jozef en Martin Janssen 1 h.; 9 u. plechtig huwelijk Swin- kels-van Hoof; 9.45 plechtig huwe lijk Krijnen-Janssen. Biechtgelegen heid van 5.3Ö7.30; om 7 uur Lof. RECTORAAT PATERSKERK Priester dqr week: Pater Rektor. Tel. 1973 b.g.g. 1502 Zondag: 15e zondag na Pinksteren. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De Hoogmis om 10.15. De kollekte (2 in 1) voor de kerk en Bisdom. Op het kerkplein kollekte voor het Zor genkind. Van harte aanbevolen. Om 7 uur Lof met overweging. Maandag: H. Pacificus, Belijder. Dinsdag: Zalige Franciscus, belij der. 7.30 Lof t.e.v. St. Antonius. Woensdag: Mis van de 15e zondag na Pinksteren. Donderdag: H. Elzearius, belijder. 7 uur Gezinsmis; 9.30 plechtige hu welijkssluiting bruidspaar Cornelis- sen-Kessels. Vrijdag: Z. Joannes en gezellen, belijders. 7.30 Lof met gebeden. Zaterdag: Kerkwijding van de Aartsengel Michael. 8.30 geen H. Mis; 9 uur gezongen H. Mis voor overleden ouders; 9.45 plechtige hu welijkssluiting bruidspaar Derks- Janssen. Van 38 gelegenheid om het Sacrament van de biecht te ont vangen. Misintenties Zondag: 6.30 overleden ouders Janssen-Maurus; 7.45 Antoon Cre- mers; 9 uur Noud van Lin en Mar- tien Janssen; 10.15 voor alle over leden Franciscanen welke in Venray geleefd of gewerkt hebben; 11.45 Hubertus Hendriks-Janssen en ouders. Maandag: 7 uur Herman Metz. Dinsdag: 7.45 Sjang Loenen. Woensdag: 6.15 Mathilda Was- scher; 8.30 Jeanette Esser. Donderdag: 7 uur Gezinsmis; 9.30 plechtige huwelijksmis. Vrijdag: 7 uur overleden ouders Tonen-Vermeulen; 8.30 zaligen dood. Zaterdag: 9 uur gezongen H. Mis overleden ouders; 9.45 plechtige hu welijksmis. Dienbeurten 6.30: H. v. Gend, J. Naus, J. Evers, C. Evers. 9.00: G. Verschuren, B. Peters, J. Rongen, H. Bosch. 11.45: G. Jeuken, K. Jeuken, M. v. Roy, A. Derks. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 7 uur H. Mis voor de parochie; 8.30 Hoogmis, maanddienst Peter Joh. Pouwels en Johanna Minten; 10 uur tot zekere intentie; 3 uur of. Maandag: 7.30 tot zekere intentie bij gelegenheid van het 25-jarig ju bileum; zij-altaar: levende en óver- leden leden van de paardenverzeke- ring. Dinsdag: 7.30 overleden familie Camps-Jeuken; zijaltaar Peter Joh. Pouwels en Johanna Minten (buurt). Woensdag: 7.30 overleden familie Houwen-Jacobs. Donderdag: 7.30 Wilhelmina Reijn- ders (bejaarden). Vrijdag. 7.30 Lamberdina Lem- men-sPoels. Zaterdag: 7.30 gezongen maand dienst Piet Hermans Biechten van 34 en van 6.307.30 uur; 7.30 Ma- rialof. Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 4e zondag der maand. Leesmissen 6.30, 7.30 kindermis; 8.30 leesmis; 10 uur parochiehoogmis; 4 uur Rozen krans en lof voor 't welslagen van 't concilie. Eerste kollekte voor de kerk, tweede kollekte voor 't Bis dom. Maandag: 7.30 Stichting Baeten- Jeurissen. Dinsdag: 7.30 zieledienst overleden ouders en dochter. Woensdag: 7.30 maanddienst An na Maria Bouten. Donderdag: 7.30 maanddienst An tonetta Smits. Vrijdag: 7.30 leesmis; 10 uur Hoog mis tot dankbaarheid bij gelegen heid van een 25-jarig huwelijks feest tot intentie familie Kerkhof- Ver vuurt. Zaterdag: 7.30 jaardienst Hendri- ka Verstappen. Zaterdagavond biechten van 57 uur. A.s. zondag Universiteitszondag met kollekte voor de R.K. Universi teit. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 7.30 Leesmis voor de priesters (M. v. E.); 10 uur Hoogmis voor de pa rochie; 3 uur Lof met gebeden voor het Concilie. Maandag: 7.30 gezongen H. Mis ter ere van Onze Lieve Vrouw tot in tentie van hen die offerden. Dinsdag: 7.30 gezongen H. Mis van dankbaarheid. (R). Woensdag: 7.30 gezongen H. Mis voor overleden familie Tacken-Hae- gens. Donderdag: 7.30 gezongen maand dienst voor Louis Roelofs. Vrijdag: 7.30 gezongen jaardienst voor Hendrikus Hermans en over leden familie. Zaterdag: 7.30 gezongen H. Mis ter ere van Onze Lieve Vrouw van Al tijddurende Bijstand tot intentie van hen die offerden. Biechtgelegen heid van 67 uur. Om 7 uur Lof. Kerkpoetsen: Gonny Reynders en Gonny Weys. Misdienaars: Groep LL. 2. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de overleden familie Kleuskens-Hen- drix; 9.15 hoogmis voor de parochie; 10.30 leesmis; 3 uur Lof. Maandag: gestichte leesmis voor de Z.E. Heer Pastoor Joosten en fa milie. Dinsdag: leesmis voor de moeder van Mevr. Vorst v.w. de kinderen (kindermis voor de meisjes). Woensdag: gestichte leesmis voor Peter Joh. Smits en Gertrudis Derks. Donderdag: leesmis voor de afge storven familie van Cuijck-Verhoe ven (kindermis voor de jongens). Vrijdag: gezongen dienst voor Pe ter Johannes Lit j ens; 's avonds om 8 uur gebedsoefening ter voorberei ding van het concilie. Zaterdag: leesmis voor Petronella Aselberghs. Van 45 en van 7.00 7.30 biechtgelegenheid. Daarna lof. Kerkpoetsen: Nelly Kuenen en Anny van Kempen. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 6.30 Communieuitreiken; 7 uur lees mis ter ere van O.L. Vrouw (van Osch); 8.15 leesmis tot dankzegging (Michels-Klaassen); 10 uur Hoogmis voor overleden familie Poels-van Osch. Onder de H.H. Missen specia le maandelijkse kollekte voor de no den van onze kerk. 7 uur Lof met rozenhoedje. Maandag: 6.45 Leesmis voor over leden familie van Dijck-van Rijs- wijck; 7.30 gezongen H. Mis voor de parochie, voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochianen. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Joan nes Hubertus Janssen en echtgenote; 7.30 gesticht gezongen jaargetijde voor Jacobus Bistervels en Anna Maria van Rijswijck. Woensdag: 6.45 gestichte leesmis voor Johannes Verhoeven en overle den familie; 7.30 gezongen H. Mis voor bekering van de zondaars. Donderdag: 6.45 Leesmis v. Wed. Stiphout-van Rijswijck; 7.30 gezon gen H. Mis voor overleden ouders v. d. Heuvel-Niessen en kinderen. Vrijdag: 6.45 leesmis voor Wed. v. Vegchel-Klaassen; 7.30 gesticht jaar getijde voor Sibertus Muijsers. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Hu- bertha van Dijck; 9 uur vroegmis van dankzegging bij gelegenheid van het 40-jarig jubileum van de Jonge Boeren en Tunidersvereniging. Biechten van 56.30. Geen Lof. Dinsdag: 7.30 Congregatie voor beide afdelingen. Woensdag: 7.30 Derde Orde voor beide afdelingen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 6.30 leesmis voor de overleden fami lie Willems-Vos; 8.10 leesmis voor de overleden familie Hegger-Nijs- sen; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis voor de overleden familie Slangen- Verheyen; 2 uur Lof, na het Lof congregatie voor de vrouwen. Maandag: 7.30 leesmis voor de overleden familie Smeets-van Asten zijaltaar leesmis ter ere van Onze Lieve Vrouw In 't Zand. Dinsdag: 7.30 leesmis uit dank- lïM. aa oiiixjuoj op Jooa pioqjeeq Geerets; 9.30 plechtige huwelijksmis voor het bruidspaar Donkers-Lem- mens. Woensdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid voor de familie Keyzers- v. d. Munckhof; zijaltaar leesmis uit dankbaarheid voor de familie van Soest-Smedts. Donderdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie Koonings-Janssen; zijaltaar leesmis uit dankbaarheid voor de familie Claessens-Engels. Vrijdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid voor de familie Jeurissen- Vijfeyken; 8.45 leesmis voor zekere intentie. Zaterdag: 7.30 gezongen zieledienst voor Gerard Deters besteld door de fanfare; zijaltaar leesmis voor Mar tin Thoone en Petronella Lamers. Gelegenheid om te biechten van 7-8 RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 7 uur vroegmis tot intentie van de familie Muijsers-Vullings; 10 uur hoogmis tot bijzondere intentie (Merselo); 2.30 Lof. Door de week H. Mis om 7.30 uur. Maandag: voor de overledenen van familie Loenen-Cruijsen. Dinsdag: tot intentie van de fami lie van Vegchel-Peeters. Woensdag: tot intentie van de fa milie Huijs-van Enckevort. Donderdag: voor de overledenen van een familie. Vrijdag: voor de zielerust van overleden ouders (Merselo). Zaterdag: voor de zielerust van de Wed. van Vegchel-Claassen; 8 u. Lof ter ere van Maria Koningin van de Vrede. Biechtgelegenheid: dage lijks vóór de H. Mis; zaterdag vóór en na het Lof. RECTORAAT HEIDE Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 7.30 H. Mis tot bijzondere intentie; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Piet van Lierop en Wim Fleuren. Lof te 3 uur. Misdienaars van de week: Tonny Poels en Mar- tien van Lierop. Maandag: 7.30 H. Mis voor de overleden vader Engelbertus Nellen. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Leonar- dus Spee en Lamberdina Arts. Woensdag: 7.30 H. Mis tot intentie van de familie Janssen-Muijsers. Donderdag: 7.30 H. Mis voor de overleden familieleden Derikx-Voes- teh. Vandaag gaan de Boerinnen naar Well. Repetitie van de zang koren. Vrijdag: 7.30 H. Mis voor de over leden familieleden Peeters-Gerrits. Zaterdag: 7.30 H. Mis ter ere van Onze Lieve Vrouw. Lof te 7 uur en 7.30 Biechtgelegenheid. RECTORAAT VEULEN Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 7 uur gelegenheid tot communice ren; 7.30 leesmis voor de overleden familie van Meyel-Poels; 10 uur hoogmis voor de bekende intenties; 2.30 middagoefening ter ere van het Allerheiligste Sacrament, maande lijkse kollekte voor onze kerk. Maandag: leesmis voor de overle den familie Polmans-Pijls. Dinsdag: lesemis voor zaliger Wil lem van Ooi, echtgenote en zoon Willy. Woensdag: leesmis voor zaliger Gerardus Houben. Donderdag: leesmis voor zaliger Jan Nabuurs en echtgenote. Vrijdag: leesmis tot zekere inten tie. Zaterdag: leesmis voor zaliger Ge rardus Houben; 7.30 Avondoefening ter ere van O.L. Vrouw. Akolieten voor a.s. zondag: Ben Burgers, Harry v. Rijswijck en Willy Erben. Kerkpoetsen (grote poets): Nelly Spreeuwenberg Jet Burgers, Mien Nijssen, Jo Wilms, Martha Erben, Dora Hagens, Alda Smedts, Leo Geurts, Mia van Wylick, Miet Gee- len. De opbrengst van de Miva-kollek- te bedroeg 74,69. RECTORAAT SMAKT Zondag: 15e zondag na Pinksteren. 6.15 H. Mis tot zekere intentie; 7.30 Peter Antoon Koenen; 10 uur Hoog mis als jaardienst voor Leo Koop- mans. In de kapel om half 8 H. Mis voor de schooljeugd. Om 3 uur Lof. Maandag: 6.30 voor de gelovige zielen; 7.30 voor een zieke. Dinsdag: 6.30 voor Joh. van de Winkel; 7.30 Louisa Verweer. Woensdag: 6.30 ter ere van de H. Jozef; 7.30 voor zegen in gezin. Donderdag: 6.30 ter ere van het H. Sacrament; 7.30 voor de missie. Vrijdag: 6.30 voor Joh. van de Winkel; 7.30 voor een bijzondere in tentie. Zaterdag: 6.30 voor Hendricus te Fruchte; 7.30 ter ere van Onze Lie ve Vrouw. Van 55.30 gelegenheid om te biechten, tevens voor en na het lof van half 8. In aansluiting op 't SVV-nieuws elders in dit blad nog het volgende. Daar het aantal aktieve voetbal lers bij SVV de laatste maanden nogal is uitgegroeid, zag het bestuur zich genoodzaakt ook een 7e elftal aan de competitie te laten deelne men. Juist voor het ter perse gaan van dit blad ontvingen wij de mede deling dat dit elftal is ingedeeld in de derde klasse Z van de afd. Limburg. Voor a.s. zondag is er voor SVV 7 een competitiewedstrijd ingelast en wel „thuis" tegen SW 6. De aan vang van deze wedstrijd is gesteld op 1.15 uur. De competitie is van start gegaan voor het eerste dames- en heren elftal en als het oude spreekwoord, dat zegt dat de eerste klap een daal der waard is ,nog steeds van kracht is, dan is MHCV sinds zondag twee daalders rijker. Door een misverstand van onze zijde, werd in Peel en Maas van de vorige week geen melding gemaakt van de dameswedstrijd tegen Green Star. Daarvoor onze excuses. Ondanks deze vergissing is deze wedstrijd in geen enkel opzicht on vermeldenswaardig, want met groot machtsvertoon haalden onze dames hun eerste competitiepunten binnen. De uitslag 130 bewijst dan ook dat zij aan deze match een heel gemak kelijke „walk-over" hadden. Overi gens was hun spel er ook naar. De aanvallen werden goed opgebouwd vanuit 't middenveld, die dan via de goed opgestelde buitens telkens pa niek zaaiden in de achterhoede van Green Star. Opmerkelijk was het goede schieten, talloze malen werd de bal buiten bereik van de keep- ster hard en hoog in de touwen ge slagen. Al met al een uitstekende start van ons jonge team dat door deze uitslag hoge verwachtingen doet koesteren voor de rest van de competitie. Ook de heren hebben volle winst behaald in hun wedstrijd tegen het gevreesde Huac 2. Van meet af aan werd door het hele elftal, dat liefst 4 debutanten telde, heel hard ge werkt. Door enkele goede aanvallen werd het zelfvertouwen gesterkt en daardoor kon men langzamerhand wat vrijer uit gaan spelen. De ach terhoede sloot prima en dat gaf de middenspelers meer bewegingsvrij heid. Toen na 20 speelminuten een gevaarlijke aanval op het Huac-doel door de keeper van deze ploeg \/erd afgeslagen was echter onze goed meegekomen linksbinnen er als de kippen bij om de bal beheerst in het doel te pushen. Na rust ging het allengs beter. Zeer gevaax-lijk waren toen de voor zetten vanaf links die met wiskun dige zekex-heid op de juiste plaats onze midvoor bereikten, die tot twee maal toe hiex*uit scoorde. Huac deed al het mogelijke om de bakens te verzetten, maar de achterhoede van MHCV, waar vooral de rechtshalf uitblonk, gaf nog geen krimp. De vermoeidheid van deze zeer snelle wedstrijd begon echter eexx woordje mee te spreken en 10 minuten voor het einde slaagde een Huac-aanval over rechts mede door jammerlijk missen van drie van onze verdedi gers. Met inspanning van alle krachten hield MHCV zich echter overeind en de uitslag was een klin kende 31 zege die, excuseert U ons de bescheidenheid zeer terecht verdiend was door een hard wer kende homogene ploeg. Zondag wordt de competitie voort gezet. De dames gaan naar Venlo Girls. Zij worden in staat geacht dit team te vei'slaan hoewel het aitijd bijzonder moeilijk is de Venlose meisjes in eigen huis te kloppen. Vorige competitie verloren zij slechts eenmaal op eigen terrein. De heren spelen hun eerste uit wedstrijd in Eindhoven tegen EMHC. Deze ploeg is ook pas gepro- moveerd uit de vierde klas en ge zien de prestatie van j.l. zondag mo gen wij de heren toch wel in staat achten een overwinning te bevech ten alhoewel we ook deze wedstrijd niet op volle sterkte kunnen uitko men. In vex'band met de torenfeesten woxxlen zaterdagavond al om 7 uur de menthal tr-ainingen gehouden in Hotel De Zwaan. De aanvangstijden der wedstrij den en de vertektijden van de elf tallen worden bij Cals bekend ge maakt. In verband met de steeds vroeger invallende duisternis wox-den de trainingsuren verplaatst. De junio ren worden voortaan verwacht op woensdagmiddag voorlopig van half vier tot half zes. Voor de senioren is de zaterdagmiddag vrijgehouden. In de bus waarmee de heren zon dag naar Eindhoven reizen zijn nog enkele plaatsen vrij. Eventuele sup porters kunnen meereizen. Vertrek tijd wordt via het vaambiljet be kend gemaakt. Zondag j.l. speelden de heren van V.C. Rooy 1 hun eerste competitie wedstrijd in de overgangsklasse. In Eindhoven werd met 3-1 van Rapid 1 verloren. In de eerste set kwam Rapid al direct voor te staan, omdat het V.C. Rooy-team (begrijpelijk) erg nerveus van start was gegaan. V.C. Rooy 1 vocht fel terug, maar kon toch niet verhinderen, dat Ra pid niet 15-11 deze set won. V.C.Rooy ging door, in de 2e ste en met zéér goed volleybal, werd Rapid met 10-15 verslagen. In de 3e seet stond V.C. Rooy er prachtig voor, maar een blunder van de scheidsrechter zorgde ervoor, dat Rapid een 10-13 achterstand in een 15-13 overwinning wist om te zet ten. In de 4e set bleef V.C. Rooy Wij vragen nog steeds PERSONEEL l geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portier N.V. INALFA VENRAY prachtig naast Rapid tot de stand 13-13. Enorme spanning, zou V.C. Rooy er nog een 5e set weten uit te slepen. Wéér wijfelde de scheids rechter op het kritieke moment en Rapid won met 15-13 deze set en greep hiermee de volle winst. Jammer voor V.C. Rooy maar ja „it's all in the game". Voor a.s. zaterdag staat de wed strijd V.C. Rooy 1Sios 1 op het programma. Als V.C. Rooy zó speelt als in Eindhoven, is ze tegen de he ren uit Mierlo beslist niet kansloos. Programma Zaterdag 22 sept.: V.C. Rooy 1 Sios 1, aanvang 20.00 uur. Afmelden: Alléén bij dhr. M. Cus- ters, Patersstraat NW 23. HENGELSPORTVERENIGING „DE ROERDOMP" Zaterdag 8 september werd de 3e en laatste wedstrijd voor het ko ningschap van „De Roerdomp" ge houden. Koning 1962 werd M. Ja cobs, Molenhofweg met een kleine voorsprong op A. Linders, Kruitweg. Aan deze laatste wedstxijd was voor ieder deelnemer een prijs ver bonden. Het werd een gezellige en sportieve middag. Zaterdag 22 september a.s. nam. 2 uur wordt het Koningschap ver- vist het de wei-phengel aan de Maas te Maashees, bij 't veer Ayen. Inzet een fraaie „Standaard". Er wordt 3 uur gevist. Deelnemers wor den verzocht op tijd aanwezig te zijn. Inleggeld normaal. Zondag 30 september om 2 uur jeugdwedstrijd aan de Maas te Maashees langs de weg naar Geys- tex*en, duur 2 uur. Opgave hiervoor Gasstraat 4, Venray. Deze wedstrij den zijn alleen voor leden van de „Roerdomp". Het feestterrein is gelegen achter Hotel „De Gouden Leeuw", ingang aan het Henseniusplein. Alle feeste lijkheden vinden plaats in de tent op bovengenoemd terrein. ZATERDAG 22 SEPT. 20.00 uur: Dutch Swing College Band, onder leiding van Peter Schil- peroort met zijn bekende solisten. Concert, afgewiseld met dansen. ZONDAG 23 SEPT. 10.45 uur: Plechtige inwijding van de toren; 11 uur plechtige Hoogmis uit dankbaarheid voor het welslagen van de torenbouw. 20.00 uur: Groot amusementspro gramma onder de titel: „Even goe de vrienden", met Rens v. Dorth, Fred Kaps, de wereldkampioen goo chelen, Cas Oosthoek, Frans Rafall MAANDAG 24 SEPT. 20.00 uur Berxny Kievits en Gerard Walden presenteren de KRO-Revue- Musical: ,,'t Zit raar in elkaar". Medewerkenden: Riek Schagen, Herbert Joeks, Marian Berti, Joop v. d. Marei, Duo Salberti, Nol Kie vits, Christi Ruscello, Paolino en assistente, Nelly Miller en Marijke Neurman. Orkest onder leiding van André v. Wattingen. WOENSDAG 26 SEPT. 15.00 uur: speciale middag voor de kinderen. Pieke Damen's Poppen theater „Die Blauwe Scuyte". DONDERDAG 27 SEPT. 20.3022.00 uur: Concert, aange boden door de R.K. Limburgse Bond van Muziekgezelschappen. Het corps van de Oranje Nassau- mijnen uit Heerlen, versterkt tot 70- 80 personen brengt 't volgende con cert: Block Vlaamse Dansen, selectie uit Cole Porters melodieën, selecties uit My Fair Lady, Jazz Rhapsodies, Gurshwin fantasiën en Tschaikows- ky's Cappricio Italien. Aan marsen wordt gebracht: Lim burgs Glorie, Limburgse Jager, Sem per Dixieland, Hands across the Sea en de Mars der Medici. VRIJDAG 28 SEPT. 18.30-21.30 Jeugddansen voor jon gens en meisjes van 11 t.m. 15 jaar. Orkest Lucassen. ZATERDAG 29 SEPT. 20.00 uur: Beierse Avond, verzorgd door de Tirolerkapel Nulland- Kerkrade. Grote muziek- en show avond door de ixit 22 leden bestaan de kapel. Dirigent: L. P. Boogaard. ZANDAG 30 SEPT. 19.00 Grote talentenjacht, afgewis seld met dansen. Optreden van oude en nieuwe Venrayse talenten. De muziek wordt verzorgd door het be kende orkest Tom Bas uit Eindho ven. 00.00 uur: Grote Skelterwedstrijd in 5 klassen op het circuit aan het Nassauplein nabij de Oostsingel. Het aantal deelnemers bedraagt plm. 50. Wedstrijdprogramma verkrijgbaar aan het terrein. Voorverkoop van alle voorstellin gen bij: Sigarenmagazijn Jac. v. Dijck, Langstraat 13a, tel. 1991. Sigarenmagazijn J. Janssen, Pa tersstraat 5a, tel. 1765. Sigarenmagazijn J. van Opbergen, Markt 11a, tel. 1696. Wij vragen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portier N.V. INALFA VENRAY Dinsdag 18 september en donder dag 20 september j.l. is de Jongeren Cursus gestart met 40 eerstejaars en 20 tweedejaarsleex'lingen. De meis jes zijn verdeeld in drie groepen. Iedere dinsdagmiddag komen de groepen IA en 2 van 15.30 uur om de cursus te volgen. Op donderdagmiddag komt groep 1B eveneens van 15.30 uur. Deze cursus is bedoeld voor wer kende meisjes t.w. in huishoudingen, winkels, bedrijven), instellingen of elders. De volgende bedrijven en instel lingen stellen de betreffende meis jes in de gelegenheid een middag in de week de cursus te volgen: Barneveldse Eiex-handel, Fa. Bee- ren, Inalfa, Fa. Laurensse, carton- nagefabriek; Fa. Nelipak, van Og's confectie-atelier, Wasserij De Peel- parel, R.K. Jongens Lyceum, Pen sionaat Jerusalem, R.K. Ziekenhuis. Bovendien is voor de cursisten ieder dinsdagavond van half acht tot negen uur het clubhuis geopend. Op deze „Instuif-avonden" wordt er gepraat en gedanst en krijgen de meisjes de gelegenheid om elkaar op een gezellige manier beter te leren kennen.

Peel en Maas | 1962 | | pagina 1