KAMPEREN WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN Drukte op Yenrays kdmpcckfllaats v'AC^l^fïÉ Gaat U nog niet regelmatig naar Venray's Luxor ZWEMMEN bestrijding HANDBOOG Vrijdag 13 juli 1962 No. 28 Drie er, tachtigste jaargang PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN T N MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1050652 PRIJS P' £R KWARTAAL4/ ïw mm. ABONNEMENTS- 50 (bulfoa Venray 1.75) Frau und Herr Micbach uit Krefeld zitten te zitten voor hun tent je op de camping Vlakwater. In de speeltuin spelen hun drie kin deren met Venrayse kinderen de spelletjes, die internationaal zijn. Ze zijn het afgelopen week-end op verkenning gekomen nadat ze op de televisie gezien hadden welke uitstekende mogelijkheden hier liggen voor de jeugd om zich te amuseren. We hebben een gesprek gevoerd met deze mensen, die maandag weer vertrokken zijn. Mén haa .in twee da'gen inderdaad uitgekeken naar de mogelijkheden, dié dé kam peerplaats Venray biedt. En men was daar wel over te spreken. Rus tig gelegen, volop in de ruimte, be hoorlijke accomodatie in de kamp winkel en het restaurant, prima speelgelegenheid voor de jeugd, dus praktisch alles waaraan een goede camping moet voldoen. Mein Lieb- chen wat wil je nog meer TOCH NOG WENSEN Toch blijken er nog wel wensen te zijn, ook bij de andere kampeer ders. Bijv. een goede gids in eigen taal, waarin uitdrukkelijk nog eens gewezen wordt op de mogelijkheid voor uitstapjes, waarin eens verteld wordt wat er te doen is in ons Ven ray, wanneer de win.-tels gesloten zijn, wat er aan filmen vordt ver toond, kortom een wegwijzer, die deze mensen wat sneller wegwijs maakt in deze streek Daarnaast is men niet bar geluk kig met het Ambonezenkamp, waar van de bewoners weliswaar heel vriendelijk en aardig zijn, maar de jeugd nog al eens te nieuwsgierig is en waarvan de aanblik nu niet be paald reclame maakt voor Venrays natuurschoon.... Er zijn nog wen sen t.a.v. de kampwinkel en nog an dere, maar die zijn nog allemaal be trekkelijk vlug op te lossen. Dat gaat gemakkelijker. Men is over het algemeen tevre den over wat men in Venray krij gen kan en men wijst zelfs trots op een kruidenierswinkel waar plakaten hangen, waar in het Duits gewezen wordt op wat ge boden wordt aan etens- en kruide nierswaren. Als in het Roergebied en in de streek langs de grens op 15 juli de vakanties gaan beginnen, hebben wc gerede kans om hierheen verschil lende families te trekken. Als het weer nu eindelijk eens een tikkeltje wil meewerken, dan dat blijkt wel uit onze gesprekken hebben verscheiden Duitse families al het voornemen om naar Venrays cam ping te komen. Lekker dicht in de buurt, zodat ook Papa als hij wer ken moet nog in de weekends vrij vlot bij de zijnen is. Geen gereis en geen getrek over honderden kilome ters, maar betrekkelijk dicht bij huis en toch in het buitenland. Wat dat betreft, is deze camping voor Duitse families bijna ideaal, temeer waar ook de prijzen nog al tijd een rol spelen, die op het gebied van brood, vlees, boter en kruide nierswaren uitdrukkelijk lager lig gen dan in het vaderland. En de jeugd heeft een speelgelegenheid, zoals ze zich geen betere wensen kan. Werkt het weer mee dan is er dus gerede kans dat de camping veel Duitse bezoekers krijgt OOK NEDERLANDERS De propaganda blijkt in Duitsland beter gewerkt te hebben dan in ons eigen land. Televisie en enthousias te krantenartikelen hebben de Duit sers eerder de weg gewezen dan de Nederlanders, die echter bok in steeds groter getalen zich melden. Nu heeft een camping een behoor lijke aanlooptijd nodig voordat ze algemeen bekend is. De van mond- tot-mond-gaande actie, waarbij de een de ander vertelt hoe goed het hier of daar wel is, schijnt bij kam peerplaatsen een grote rol te spe len. Welnu, door het slechte weer van de laatste maanden is er van deze propaganda maar weinig te recht gekomen. Het weer nodigde nu bepaald niemand uit om maar eens een paar dagen in een tentje op „onze" en op andere kampeer plaatsen te gaan liggen. Maar uit verschillende aanvragen blijkt toch dat Venrays camping al langer hoe meer belangstelling krijgt en met Pinksteren hebben we zelfs beleefd dat ook de overkant, de terreinen achter het Ambonezenkamp, vol la gen met kampeerwagens en tenten. En daaruit zijn weer andere connec ties geboren, die mits het weer mee werkt, er voor zorgen dat de Ven- «w». camping in de komend.i tijd voortdurend bezet zal zijn. Over* mi^\ succes kan en mag de stichting Re creatieoord Vlakwater meer dan te vreden zijn. Trouwens die zijn 'al. druk bezig met weer nieuwe plan nen. We hebben U al enige weken geleden verteld van een echt fcwem,- bad, dat men daar wil maken (in en kele weken klaar) en men schijnt nu inderdaad ook de vereiste toestem ming te hebben tot uitbreiding van de bestaande kampeergelegenheid achter het Ambonezenkamp. Gezien wat deze stichting in het verleden wist te bereiken, hoeven we er niet aan te twijfelen, dat achter een en ander de nodige spoed gezet zal worden. Als de zon dus maar schijnen wil, dan zal Venrays kampeerplaats voor velen, Duitsers, zowel als Neder landers de komende weken hun va kantieverblijf worden. En daarmede zal ook de gemeenschap Venray re kening dienen te houden, niet het minst de middenstanders, die hier van toch ook profiteren kunnen. spoedig naar een gemakkelijke stoel thuis verlangen. Een tweede voorwaarde voor het slagen van een kampleven is vol doende kennis van een kampleven. Een goede tent moet ook nog wor den opgezet en beschermd tegen de mogelijke aanvallen van vocht. Al is er nog zoveel aanvoer van com fortabele hulpmiddelen voor een modern kamp, aan kennis van regels voor het kamperen mag het toch niet ontbreken. Het is daarom zo nuttig, dat er tegenwoordig' kampen worden georganiseerd, waar het - ,en uie gewuu echtê, sportieve kimpei;er} en de Hiv -t£ slapen en te eten, imoregels ..«arden onderwezen, «.j maar" het beste gaan logeren H. Mis iele kleine -boerendorpje: Let Voor de geestelijke hygiëne is het ret goed om in de vakantie iets heel anders te zien en iets heel anders te doen dan al die andere weken van het jaar. Wie een, sleurbaantje heeft doet er het beste aan om dan eens een avontuurlijke en inspan nende tijdsbesteding te zoeken: keus daari|»4 is er genoeg. =;en die gewoonlijk geen EET SMAK Naar schatting zullen er dit jaar meer dan 800.000 mensen hun va kantiegenoegen zoeken in kamperen. Wij kunnen rustig spreken van een kampeerepidemie. Onze eigen cam ping is hiervan het beste bewijs. Wat is daarvan toch de oorzaak? In de eerste plaats het drastisch toegenomen aantal vakantiegangers. Vervolgens spreekt de vermeende en soms werkelijk bestaande schaarste aan hotelruimte een woordje mee. Ook hebben de mensen langer va kantie dan vroeger, zodat het beter de moeite waard is er op uit te trek ken en de vele voorbereidingen te treffen. Duizenden willen er voorts in de zomer volledig buiten zijn. Zij hebben zich maandenlang bekneld gevoeld tussen de muren van een straathuis. Het is een natuurlijke re actie op het stadsleven. Kamperen geeft de mens tenslotte een idee van volkomen vrij te zijn en deze idee beheerst vooral de jeugd, die zich wel eens bevrijden wil van de beschermende, soms knellende, banden van het ouderlijk gezag. Deze gedachte gekoppeld aan zucht naar romantiek en avontuur maakt vooral de jeugd tot geestdrif tige aanhangers van het kamperen. GOEDE UITRUSTING Er kleeft ook een economische kant aan dit vraagstuk. Kamperen is een massa-bezigheid geworden. Dit heeft tot gevolg gehad dat de industrie zich met aandacht aan dit zomergenoegen is gaan wijden, zo dat er een uitrusting te voorschijn kan komen, die alle wensen bevre digt. Bovendien is er een uitrusting verkrijgbaar in alle prijsklassen en kwaliteiten. Deze ontwikkeling heeft het aantal liefhebbers enorm doen toenemen. Het is daarbij niet belangrijk dat zich naast de sport-kampeerders een categorie luxe-kampeerders heeft aangemeld. Doorslaggevend dat men goed uitgerust tegen grond-'-CS e<£ en hemelwater het veld in kan gaan. Daarmee is een verzekering verkre gen tegen ongerief en ziekte. Hiermee is een eerste voorwaarde gegeven voor een succesvolle kam- peertocht: er moet een goede uitrus ting zijn. Een goede uitrusting heeft niets met luxe te maken. SLAAP LEKKER! Wie gaat kamperen ,wil goed uit gerust thuis komen. Dan moeten er goede slaapplaatsen zijn met wollen dekens. Van die slaapplaatsen moet ook voldoende gebruik worden ge maakt. Als een kampleven betekent dat er avond aan avond lang ge praat moet worden onder een linnen dak, zodat de nachtrust eraan moet worden opgeofferd, dan zal men Velen vinden het bijzondere van een kampleven gelegen in de maal tijd. Je eet nu eens anders dan an ders en de meest vreemdsoortige gerechten worden tevoorschijn ge toverd. Laten wij daarbij bedenken dat een mens in goede conditie be slist goed gevoed moet zijn. Kan er niemand een maaltijd be reiden in de tent of vóelt men er weinig voor om daar enige tijd aan op te offeren, dan eindigt het kamp leven op zijn minst met een onbevre digend gevoel en meestal met klach ten over de gezondheid. Waarom zouden wij onszelf of anderen wijs maken dat wij tijdens het kamperen enkele weken lang b.v. alleen op brood kunnen leven terwijl thuis 'n warme maaltijd noodzakelijk is? Vooral door de jeugd wordt deze regel nogal eens geminacht. Duurt een vakantie maar kort, dan is dit bezwaar niet groot, maar de vakan ties worden immers steeds langer. ORDE MOET ER ZIJN Steeds meer jongeren worden ge lokt door het kampleven. De vrij heidsdrang komt schijnbaar steeds vroeger. Die drang is begrijpelijk en getuigt van geestelijke groei, die wij moeten cultiveren. Dus laten wij on ze jongens en meisjes maar naar hartelust kamperen? Wij laten ze wel kamperen maar niet naar elke hartelust. Lang niet elke jongen en ieder meisjes kan 'de plotseling verworven vrijheid ver dragen. Hij en zij moeten opgevoed worden in het dragen van verant woordelijkheidsgevoel. Dat noodza kelijke gevoel van verantwoordelijk heid krijgen ze niet allen op dezelf de leeftijd. De ouders weten wel wanneer dat groeiproces voldoende gevorderd is. Zij kunnen de juiste mentale instel ling kweken door kinderen eerst onder leiding te laten kamperen. Ook zou pa zelf het „kampharnas" kunnen aantrekken om eens een sei zoen in de buurt van zijn opgroeiend kroost de tent op te slaan en een jogje in het zeil te houden. Goede ieiding op dit punt wordt bijna altijd gewaardeerd. Na een of enkele sei zoenen zijn de jongens en meisjes dan meestal kamprijp en kunnen ze alleen gaan. JONG GELEERD Het kamperen kan een bijdrage leveren voor de groei van de volks kracht. Wij kunnen daar aan mee werken door toezicht houden en lei ding geven. Wij kunnen het -/ver knoeien door jongelui voortdurend met slechte uitrusting op stap te la ten gaan. Wij zullen het bederven wanneer wij geen oog hebben voor de rijpheid van de jeugd, die er op uittrekt en die niet altijd van de leeftijd afhangt. Wij maken het kampleven tot een rotte plek in onze samenleving wan neer wij zorgen dat zoons en doch ters met on« of met eigen geld een kopen en verder fit* ^niet weten wat er dan moest U eens bij benadering weten wat U re gelmatig wist. Sluit U zelf niet op.... ga er eens meer tussenuit.... het is goed voor en de ko mende programma's van Luxor zijn uitstekend. neemt een beetje norit mee, .ïand die spoedig door hoofd pijn geplaagd wordt wapent zich met een paar onschuldige tabletjes. VREDEPEEL 1Komende week-end staat in het teken van de Vredefeesten in de Vredepeel, de jaarlijks terugkerende festiviteiten, die daar ten bate van de nieuwe kerk worden gehouden. Een traditie, die hoewel nog betrek kelijk jong, toch al velen de weg naar ons jongste kerkdorp hebben doen vinden. Want het is er wat ge zellig met die dagen en hoewel deze fancy-fair, met alles wat er om en er aan zit, vooral tot doel heeft <je bouwkas van de kerk te spekkeV.f krijgt men beslist niet het gevoel vakkundig gestroopt te worden, zo als dat heet. Men krijgt er waar voor zijn geld en nogmaals degenen, die er ooit geweest zijn komen beslist terug, al is het alleen maar om de prettige stemming, die op dit feest altijd heerst. Een stemming, die dit jaar zeker goed is, want de eerste spade voor de nieuwe kerk is al de grond in gegaan en een flinke bouwput wijst de plaats al aan, waar men over een goed jaar de nieuwe kerk zal vin den. En deze kerk moet betaald worden. De rest snapt U waarschijnlijk wel en anders zullen ze het U in de Vredepeel in de komende dagen wel leren. Wie slecht bestand is tegen het vervoer per bus, trein, schip of vliegtuig, doet er goed aan zich te vooi'zien van medikarhenten tegen de zogenaamde reisziekte. cl: iets anders zien en iets anders doen betekent voor de huisvrouw: geen bedden opmaken, geen groen ten schoonmaken, geen inkopen doert. Vrouwen moeten in de vakantie eens niet koken, niet afwassen, niet afdrogen, niet stofzuigen, niet strij den, niet verstellen. WAT IS HET WEER BENAUWD Warmte en zon gaan niet altijd samen, zeker niet in ons vochtrijke landje, waar het bij bewolkte lucht juist heel drukkend kan zijn. Bij zulk een soort weer doet men er goed aan zich luchtig te kleden en opeenhopingen van mensen te mij den. Bij opkomende hoofdpijn of dui zeligheid op zo'n benauwde dag is het het beste zo spoedig mogelijk de koelte op te zoeken: een dreigende „zonnesteek" of „warmtestuwing" kan' men het doeltreffendst bestrij den door binnenshuis in een koel vertrek te gaan liggen op een bed of een bank. •Wie onverhoopt eerste hulp moet verlenen aan een slachtoffer van warmtestuwing, moet de getroffene neerleggen, zijn kleren losmaken, hem koelte toewuiven, hem zo mo gelijk met fris water wassen of be sprenkelen. Het gevaar van te overdadige zon- bestraling is iedereen bekend. Ge leidelijkheid is de beste voorwaarde voor prettig bruin worden. Heel blanke en roodharige types moeten zich r ,et een grote hoed en lange mouwen wapenen als tegen de vijand. IN EEN GESCHIKTER KLIMAAT Algemene regels voor een doelma tig vakantiehouden gelden allereerst voor de lichamelijke gezonden. Wie echter aanleg heeft voor de een of andere ziekte kan de vakantie soms goed gebruiken voor een bedrijf in een voor hem of haar meer geschikt klimaat. Bronchitispatiënten die aan de kust wonen hebben er soms veel baat bij zichzelf een poosje te ver plaatsen naar bos of hei. Ook na de vakantie blijken zij er in hun oor spronkelijke omgeving dan vaak veel beter tegen te kunnen. Trage dikke kinderen knappen dikwijls juist erg op door een ver blijf aan zee. Magere en nerveuze jongens en meisjes ziet men daaren tegen in een bosrijke streek tot vreugde van de ouders weer geheel tot zichzelf komen. VOETEN KRIJGEN OOK VAKANTIE Doe in de vakantie eens iets ex tra's voor de verzorging van uw voe ten. Die zitten het hele jaar al op gesloten in hun lederen gevangenis. Geef ze behalve een geregeld bad nu eindelijk ook eens volop frisse lucht. Loop aan het strand vooral op blote voeten, draag op ruwer terrein si ndalen. In die open schoenen dan ^f^sokken die vocht kunnen op- vooral als er neiging tot anspireren is. Na zwemmen 'Sjenife'n- moeten de voeten goed en stevig worden afgedroogd; als de gelegenheid er is, is het goed om ze daarna in te poederen. Voor bergtoeren of wandeltochten heeft men natuurlijk niets aan open schoenen. Dan voldoen hoge laarzen het best, vooral wanneer die zo r iim zijn dat ze plaats laten voor dikke wollen sokken. Wie „doorgelopen hielen" heeft, behoeft niet voor de rest van de vakantie als invalide te zijn uitge schaafd. Als de wondeplek wordt bedekt met een keurig glad zittend stukje kleef pleister, is de uitvaller meestal weer het ventje. EEN PLEISTERTJE EN EEN TABLETJE Bij het pakken voor de vakantie is het altijd de kunst om te weten wat er wel en wat er niet mee moet. Daarom is het nuttig om z'n gedach ten te laten gaan over het kleinst mogelijke doelmatige reisapotheek je. Neem toch vooral niet meer ver bandmiddelen mee dan nodig zijn om uzelf even uit de nood te helpen. Voor de rest is alles onderweg im mers gemakkelijk aan te schaffen. Iemand die spoedig last van diar- SUIKERPRI.TS VOOR DE OOGfiT 1962 VASTGESTELD De minister van landbouw en vis serij heeft voor de oogst 1962 de af- fabrieksprijs voor suiker v istgesteld op 62,20 per 100 kg witsuiker (ex clusief accijns en omzetbelasting). De garantie wordt evenals vorig jaar, gegeven over ten hoogste 465.000 ton van de uit de bietenoogst 1962 vervaardigde witsuiker, dan wel, indien de in het binnenland verbruikte hoeveelheid suiker in het tijdvak van 1 oktober 1962 30 september 1963 meer zou bedragen dan 465.000 ton, over ten hoogste de verbruikte hoeveelheid De vaststelling van deze prijs be tekent een verhoging van 1,per 100 kg suiker ten opzichte van het vorige jaar. Dientengevolge zal te zijner tijd, in principe als de gega randeerde hoeveelheid oude oogst gerumid is, de consumentenprijs voor suiker met 1 cent per kg. om hoog gaan. Deze prijs bedraagt thans 0,97 per kg. DAMESZWEMCLUB HZPC Wij besluiten vandaag onze serie zwemdiploma's met de eisen voor het Zwemvaardigheidsdiploma II ('t zgn. diploma 4). 1. In zweminrichtingen met vaste bodem (beton of tegels): a.- Te water gaan van de bassin- rand met hurkval of hurksprong, vervolgens duiken en van 10 bordjes, welke op een onderlinge afstand van 1 meter ca. 2,5 meter onder de oppervlakte van het water liggen, tenminste 5 bordjes ophalen. b. Te water gaan van de bassin- rand met hurksprong en vervol gens een in zwempak gekleed persoon 12 meter in kopgreep vervoeren. In zweminrichting zonder vaste bodem (b.v. zand of veen): a. Te water gaan van de bassin- rand met hurkval of hurksprong, vervolgens duiken en twee door gewichten verzwaarde plankje welke op een onderlinge afstand van 2 meter circa 2,5 meter on der de oppervlakte van het wa ter liggen, ophalen. Te water gaan van de bassinrand met hurksprong en vervolgens een in zwempak gekleed persoon 12 meter in kopgreep ver voeren. 2. Te water gaan van de bassin- rand met sprong naar keuze, onmid dellijk gevolgd door 10 meter onder water zwemmen. 3. Te water gaan van de bassin- rand met startsprong, gevolgd door 15 minuten zwemmen, als voorge schreven. OVERZICHT VAN GIFTEN TEN BATE VAN DE VREDESKERK In de hoop gedurende de maand juni de 50.000.— te mogen passe ren hebben we ons mei -overzicht af gesloten, doch helaas, we zullen nog even geduld moeien hebben. Zullen we er deze maand in slagen? Aan U het antwoord.. De parochiële aktie bracht op 253,75 De VI aktie waaronder giften van: N.N. te Venray 12,— N.N. te Venray 10. N.N. te Venray 15, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 3, xv.rr. te Venray 80.— N.N. te "Veiuay Qóa, N.N. te Hoensbroek 25, Bijdr. communiecan'jes Henseniusschool 92,50 Bijdr. communiecantjes Petrus Bandenschool 44,93 N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 2,50 In totaal 732.75 986,50 48277,17 49263,67 Vorige saldo Eindtotaal Aan U allen onze hartelijke dank. Postrekening 1030120. Bankrekenin gen bij de Boerenleenbank en Ned. Credietbank alhier. """Terugkeer van zelfvertrou wen ep arbeidsvermogen. Verdwi|ning anget, eprusr en gejaagdheid. hardt's Zenuw tabletten 4. Het demonstreren van de juist gezwommen schoolslag over een afstand van 25 meter, gevolgd door het nemen van een vast keerpunt. 5. Hei uitvoeren van de ree' dige sprong voorwaarts (ge: gehurkt of gehoekt) en de klassiexe zweefsprong; beide sprongen met aanloop van de 1-meter-plank. 6. a. 15 meter zwemmen met de bal met dubbele overarmslag; b. het werpen van de bal over een afstand van tenminste 7 meter. HANDBOOGSCHUTTERIJ DE BATAVIEREN CASTENRAY Zaterdag 30 juni was een echte Batavierendag in Castenray. Deze vereniging organiseerde een wed strijd voor die verenigingen die de naam Batavieren dragen. Er werd deelgenomen door ver enigingen uit Castenray, Verüo, Te- gelen en Uden. Om half 5 werden de deelnemen de verenigingen door beschermheer P. Steeghs op spontane wijze wel kom geheten, waarna de wedstrijd een aanvang nam. Er werden 25 pij len geschoten. Na de wedstrijd, die zeer spannend verliep, werd aan de deelnemende verenigingen een kof fietafel aangeboden, welke alle eer werd aangedaan. Hierna volgde de prijsuitreiknig door voorzitter H. Kremers. Ie prijs Tegelen met 1545 p., hiervoor was een prachtige zuil beschikbaar ge steld door de Castenrayse doelhou- der; 2e prijs Uden 1541 p.; 3e prijs Castenray 1468 p.; 4e prijs Venlo 1267 punten. De laatste drie vereni gingen kregen ieder een prachtig vaantje aangeboden ter herinnering aan deze middag. Als hoogste schutter van deze wedstrijd kwam uit de bus de heer H. Meaghs uit Tegelen met 223 p. Namens de deelnemende vereni gingen sprak de heer J. Bruren, hoofdbestuurslid en voorzitter van de afdeling Tegelen een dankwoord tot de Castenrayse vereniging voor de wijze waarop ze ontvangen zijn en voor de gastvrijheid die ze ge noten hadden. HANDBOOGSCHUTTERSKRING DE VRIENDSCHAP VENRAY Zondag 8 juli hield handboog schutterij St. Jozef te Holthees een concours ter gelegenheid van de opening van de nieuwe doelen. De opkomst was goed en daar het weer meewerkte, heerste er de hele mid dag een gezellige sportgeest en werd er flink gekampt om de schitterende prijzen. De uitslag was als volgt: Ere-afdeling: 1. St. Oda 1 501 p. 2. Diana 1 495 p. 3. De Batavieren 1 472 p. 4. St. Anna 1 465 p. Rozenprijs Ons Genoegen I Yssel- steyn. Kampioen St. Oda 1 100 p. Ereteken J. Siebers Diana 92 p. Koningskruis P. v. Ooi 86 p. Klasse A: 1. Willem Tell I 436 p. 2. St. Oda 2 418 p. 3. Diana 2 414 P- 4. St. "t-a 2 408 p. ^ehprijs o«~ o iwn fnpioen Ons Genoegen 2, Yssel- -yn 97 p. Ereteken M. de Mulder Willem Teil 85 p. Klasse B: 1. Ons Genoegen 3 Ysstelst. 2. St. Hubertus 2 3. Batavieren 3 4. Griendtsv. Uitsp. Rozenprijs Diana 3 Kampioen Ons Genoegen 3 Ereteken A. Drabbels. Batavieren 82 p. 1 395 p. 379 p. 336 p. 317 p. 3 rozen 83 p. Klasse C: 1. St. Hubertus 3 2. St. Agatha 1 3. Diana 4 4. Batavieren 4 Kampioen Diana 4 Ereteke-Th. 302 p. 289 p. 238 p. 162 p. 56 p. Kuijpers St. Agatha 72 p. Klasse D: 1. Willem Teil 2 347 p. 2. St. Hubertus 3 228 p. 3. Willem Teil 3 116 p. Kampioen Willem Teil 73 p. Ereteken L. Voermans W. Teil 74 p. Personele prijzen: 1. W. Smits Batavieren 49 p. 2. A. Fleurkens, Ysselsteyn 3 x 10 3. J. Claassens, Ysselst na loting 4x9 4. G. v. Kuijck, Batavieren 4x8 5. M. Linders, Ysselsteyn 4x7

Peel en Maas | 1962 | | pagina 1