K.A.V. Rik-avond grote Camping-Show Campingsport Gebr. Reijnen Ingezonden Burgerlijke Siand persoon Salon Min-Poels Frites duurder nette werkster hui kamer Motorcross Beide Café van Dijck - Doorlopend (ook zondags) 80 modellen tenten - de nieuwste bungalows, ook in KS 202 doek - op ons terrein „De Bongerd" te Gennep - kwaliteit - service - inruil van gebruikte tenten - betaling in overleg. GENNEP Tel. 08851-535 GIFTEN VOOR DE VREDESKERK Weer is er een maand voorbij. Langzaam maar zeker gaan de plan nen betreffende de bouw van de kerk, welke toegewijd zal worden aan Christus Koning, vastere vor men aannemen. Dit wil echter nog lang niet zeggen dat we er zijn. Wij blijven op uw hulp rekenen. De parochiële aktie gaf deze keer, door ziekte van de heer Beterams, een minimale opbrengst van 131,75 De VI aktie waaronder giften van: N.N. te Venray 2.50 N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 100, oud vrouwtje te Venray 50, N.N. te Venray 25, N.N. te Venray 10, N.N. te Venray 5, N.N. te Venray 3, In totaal 424, 555,75 45531,52 Vorige saldo Algemeen totaal 46087,27 Postgiro 1030120 ten name van Kerkbestuur Christus Koning te Venray. ZELFBEDIENING VELTUMSEN BEKKER Door een interne verbouwing heeft De Veltumsen Bekker z'n winkel om geschakeld op zelfbediening. De ko pers krijgen gedurende een korte wandeling door de zaak een volledig overzicht van het grote sortiment dat deze firma biedt, die behalve levensmiddelen in de meest uit gebreide zin van het woord o.a. ook drogisterij-artikelen en rook waren omvat. Voor vleeswaren is een aparte afdeling gekomen, waar enkele diepvrieskasten zorgen dat alles goed blijft en meteen een grote sortering diepvriesartikelen aanbie den. Een omschakeling, die de Venray- se winkelstand eer aan doet en die terecht van de talrijke klanten de nodige belangstelling kreeg. KON. HARMONIE NAAR DUITSLAND Kon. Harmonie Euterpe zal op zondag 13 mei een muziekfeest op luisteren te Neukirchen in Duits land. Er zal een show gegeven worden met de drumband, evenals een offi cieel concert, terwijl bovendien een muzikale wandeling en de verzor ging van stemmingsmuziek op het programma staan. GESLAAGD Aan de Rijksuniversiteit te Gro ningen slaagde voor het doctoraal examen geneeskunde 2a de heer F. G. A. M. Janssen uit Venray. MOND- EN KLAUWZEER In april zijn mond- en klauwzeer- gevallen gemeld op de bedrijven: J. Swinkels, Pastoor Jacobspeel; J. Reynders, Castenray; L. Janssen en A. Engels, Ysselsteyn; Gebr. Hen driks, Veulen, A. Pelzer, Veltum; L. Wilms, Oirlo; Joosten, Venray. Daarmede is het aantal besmette bedrijven gestegen tot 68, terwijl het aantal opgeruimde dieren gestegen is tot bijna 6000 stuks. Men vraagt zich af of met de overvolle hokken, die er op vele be drijven zijn, mede door vervoers- verboden e.d. deze ziekten niet extra slachtoffers vraagt. Dat vele boeren ook financieel door deze verboden vast komen zitten blijkt wel uit de vele aanvragen waar als reden voor de ontheffingsaanvrage vermeld staat: „Willen eindelijk wel eens wat geld zien MIDDENSTANDS VERENIGING Maandag 16 april a.s. zal de R.K. Venrayse Middenstand haar jaar vergadering houden in Hotel De Keizer. De heren Fr. v. Opbergen, M. Janssen en Th. Claessens zijn als bestuurslid herkiesbaar. VERKENNERS ALS BABYSIT Op zaterdag 28 april organiseert het zgn. oudercomité een bal dat uitsluitend toegankelijk is voor ge huwden. De opbrengst van dit bal is ten bate van de Venrayse ver kenners, die dit jaar hun 25-jarig bestaan vieren. Om iedereen in de gelegenheid te stellen naar dit bal te komen zullen diezelfde verkenners fungeren als babysit. De adressen voor opgave komen nog. BRAND Zaterdag moest Venrays brand weer uitrukken voor een binnen brandje op de Heide, waar bij de fam. Maessen brand in de keuken was ontstaan. De brandweer moest eerst twee volle gasflessen verwijde ren, een karwei waar men terecht niet bepaald enthousiast over is, ge zien vroegere ervaringen in Leunen. Toen dit uiterst gevaarlijk karwei achter de rug was, was de rest nog al eens gedaan en kon uitbreiding van de brand voorkomen worden. OORLOGSTUIG In plan zuid werd bij aanleg van een tuintje nog een granaat omhoog gespit. De Rijkspolitie nam het ge vaarlijk oorlogstuig maar onder zijn hoede. NIEUWE TELEFOONGIDS Einde deze maand, begin mei ont vangen de telefoonaansluitingen een nieuwe telefoongids van het district Maastricht. VORSTELIJKE BELONING VOOR EERLIJKE VINDER In Wanssum viel dinsdagmorgen een vinder van een groot geldbedrag een wel zeer vorstelijke beloning voor zijn betoonde eerlijkheid ten deel. De heer J. Vergeldt vond daar nl. op de loswal aan de haven een pak bankbiljetten ter waarde van 1500 gulden. Het onmiddellijk door de vinder ingestelde onderzoek wees uit, dat het geld toebehoorde aan een schipper uit de Wanssumse ha- ven. Het bedrag werd prompt aan de zielsgelukkige verliezer ter hand gesteld. Hij stond er op dat de eer lijke vinder een beloning accepteer de, die niet minder dan 200 gulden bedroeg MIDDENSTAND IN OIRLO Dinsdag werd te Oirlo de 4e af deling opgericht in onze gemeente van de R.K. Middenstandsvereni ging. De heren Sijben en Koone van het bestuur der Limburgse Midden stand spraken over het nut van deze standsorganisatie in deze tijd en toonde aan dat ook in kleinere plaat sen als Oostrum en Ysselsteyn deze afdelingen nuttig werk kunnen doen ten bate van de leden. Deze vergadering die ook werd bijgewoond door de Z.E. Heer Pas toor en de heer Fr. Janssen, voor zitter van de Venrayse afdeling, had een zeer geanimeerd verloop. Een 20-tal Oirlose middenstanders be sloten tot oprichting van de Oirlose afdeling, waarvan W. v. Rhee voor zitter werd en L. Joosten, Fr. Mi- chels, H. Nelissen en A. Nelissen- Verheyen de overige bestuursfunc ties onder elkaar zullen verdelen. VENRAYER WIL TE VOET NAAR ROME De 21-jarige Willy Clephas uit Venray en de 25-jarige Jan Bijker uit Kerkrade zijn voornemens bin nenkort .een voetreis naar Rome te gaan maken. Afgelopen zondag i: het tweetal in Kerkrade bijeen ge weest om de route uit te stippelen. De bedoeling is, dat zij de 3200 ki lometer lange traject Venray-Rome v.v. in tachtig dagen afleggen, dat wil zeggen, ze zijn dus van plan per dag gemiddeld veertig kilometer te tippelen. Ze willen dan nog twintig dagen in de Romeinse hoofdstad vertoeven, zodat ze in totaal hon derd dagen onderweg zullen zijn. Het tweetal ziet in het geheel niet op tegen deze gigantische voettocht. Zowel Willy Clephas als Jan Bijker beoefenen al jaren met veel enthou siasme de wandelsport en ze hebben in wedstrijden al heel wat kilo meters verzwolgen. De Venrayse jongeman, die juist verleden week uit militaire dienst is gekomen, heeft in marsen al 5990 kilometer afge legd. Hij nam al tweemaal deel aan de Nijmeegse Vierdaagse, acht keer aan de mars van de Limburgse Ja gers, veertien keer aan de nacht mars van Eindhoven en tweemaal aan die van Nijmegen. Ook Jan Bij ker heeft al duizenden kilometers in wedstrijden gewandeld. De Venraynaar en de Kerkrade naar hebben elkaar een jaar of vijf geleden tijdens een mars leren ken nen. Reeds toen ontstond het plan eerlang samen een voetreis naar Rome te maken. Verleden jaar had den zij hun voornemens al ten uit voer willen brengen, maar een op roeping voor Willy Clephas om in militaire dienst te komen, stak daar een stokje voor. PER MAN 2000,— Ook ditmaal stuitten hun voorbe reidingsplannen op diverse moeilijk heden, waarvan de grootste wel was het gebrek aan contanten. Men had berekend, dat men per man omtrent 2000,nodig zou hebben. Met veel ondernemingszin hebben de jongelui een groot deel van dit be drag bij elkaar weten te krijgen, door o.a. aan te kloppen bij een grote schoenfabriek, die niet alleen voor elk e enpaar stevige schoenen ter beschikking stelde, maar ook nog 'n bedrag in contanten schonk. Nóg hebben ze het vereiste totaal-bedrag niet bij elkaar, maar het tweetal heeft nog enkele pijlen op zijn boog, waarvan ze hopen, dat deze de roos zullen treffen. Tijdens hun lange voetreis willen Willy Clephas en Jan Bijker de nachten doorbrengen in jeugdher bergen en in kloosters. Hun bagage zullen ze meevoeren in een wagen tje met fietswielen. AGENDA CENTRALE KAB VENRAY Dinsdag 17 april 20 uur zaal Man- ders jaarvergadering Landarbeiders. Woensdag 18 april 20 uur in De Burggraaf zeer belangrijke verga dering van de KAV. KAB-ers en andere belangstellen den maken wij bekend dat inlich tingen omtrent KAB-diensten in in stellingen uitsluitend verstrekt wor den via het sekretariaat der KAB, M. H. Peeters, Pr. Irenestraat 1. Venray. ACTIE GROOT SEMINARIE Ofschoon het resultaat van de door het Actie-Comité Groot Semi narie gevoerde actie, om verbetering te brengen in de financiële situatie bisdom, nog niet volledig bekend is, van het Groot Seminarie van ons doordat nog steeds van diverse zij den bijdragen binnenkomen, kan thans reeds worden medegedeeld dat deze actie grotendeels is ge slaagd. De opbrengst van de op 18 febru ari 1962 voorgeschreven collecte voor het Groot Seminarie heeft de verwachtingen overtroffen. De opbrengst blijkt nl. plm. 40 pet. hoger te zijn dan de collecte in 1961. Dank zij de medewerking van de Sociale en Economische Organisa ties zijn niet alleen belangrijke be dragen ontvangen van vele Organi saties zelf maar ook van velen van hun leden. Het beroep door het Comité ge daan op Kerkelijke Instellingen, kloosters en particulieren is niet te vergeefs geweest, zodat ook van de ze zijde vele en soms belangrijke bedragen werden ontvangen Het geheel overziende is het Co mité uitermate tevreden over de gang van zaken. Wanneer de nog te verwachten bijdragen binnengeko men zullen zijn, zal althans voor het boekjaar 1961-62 een ongeveer slui tende exploitatierekening verwacht kunnen worden. Indien ook voor de komende ja ren, zowel de kerkcollecte als de di verse bijdragen op een zelfde peil blijven wordt hierdoor van onze Bis schop alsook van het Bestuur van 't Groot Seminarie een grote zorg weg genomen. Een woord van oprechte dank aan het adres van allen, die op enigerlei wijze deze actie hebben gesteund, is hier dan ook mede namens onze Bis schop en het Bestuur van het Groot Seminarie op zijn plaats. Geachte redaktie. Op de gehouden jaarvergadering van de Hengelsportkring „De Vriendschap" Noord-Limburg, waar bij aangesloten zijn 12 verenigingen met plm. 2000 sportvissers, is een hartig woordje gevallen over af kalving Maasoevers en de oorzaak daarvan. Ook is gesproken over de hinder die de sportvissers ondervin den van de andere watersporten, nl, van waterskieën en van de race bootjes. Wie op een mooie zomerdag langs de Maasoever vertoefd heeft zal zelf overtuigd zijn wat een enor me golfslag het tegenwoordige ver keer op de Maas veroorzaakt. Het is soms onverantwoordelijk hoe er gevaren wordt. Golven van 4 tot 5 meter de wal op. Arme vissex's en arme eigenaren van gronden langs de Maas. Het zal moeilijk zijn de vrachtschepen 'n snelheidsbeperking op te leggen. Deze schippers varen voor hun brood; maar de sportmen sen op het water, zelfs de boten van Rijkswaterstaat en enkele plezier boten, doen er aan mee. Velen zijn op 'n mooie dag op het water voor hun sport en die is hun van harte gegund. Schippers in Rijksdienst, geeft U als overheids ambtenaar het goed voorbeeld en de rest volgt wel. Sportbeoefenaars op het water kijk ook naar uw sportmakkers aan de wal. Vergal hun vrijetijdsbeste ding aan het water niet, want het zijn doorgaans financieel de minst draagkrachtigen die de hengelsport beoefenen. Er wordt geen acht geslagen op de vissers langs- de kant. Trouwens dit jakkeren over het water is ook nog onverantwoord tegenover uw mede mensen die aan de oever of in een bootje zitten te vissen, vooral als men nog kinderen bij zich heeft. Steeds brokkelen er grote stukken van de oevers af en het is meerde re malen voorgevallen dat de een of ander in het water terecht kwam. Behalve het materiaal wat men er bij verliest dat men doorgaans met veel moeite en offers na jaren bij elkaar heeft gespaard. Vooral gij, waterskieërs en raceboot- of ple zierboot-gebruikers hebt iets meer naastenliefde als U tot nog toé ge toond hebt en ook WIJ kunnen onze sport weer met plezier beoefenen. Ook wij betalen voor onze sport. Met dank voor de plaatsruimte. De gezamenlijke sportvissers van H.S.K. „De Vriendschap" Noord-Limburg. Geachte redaktie, De candidaatstelling voor een af gevaardigde van de Oirlose gemeen schap in Venrays gemeenteraad heeft een dusdanig einde genomen, dat men rustig kan zeggen, dat dit toch wel zeer ondemocratisch is. Door de plaatselijke standsorga nisaties werden enkele weken ge leden de stemgerechtigden van Oir lo opgeroepen ter vergadering om daar te komen tot een candidaat stelling voor de a.s. gemeenteraads verkiezing. Op deze vergadering was het gemeenteraadslid van Oirlo niet aanwezig en men wist niet te ver tellen of hij al dan niet een nieuwe zittingsperiode ambieerde. Op deze vergadering, die zeer druk bezocht was, werden enkele heren candidaat gesteld, terwijl verder afgesproken werd dat het zittende raadslid alsnog gevraagd zou worden of hij een candidaat stelling zou aanvaarden. In een volgende vergadering zou dan wederom door de ge hele Oirlose gemeenschap de volgorde van de candida- ten worden vastgesteld. Dit was nu immers niet mogelijk, omdat men van een hunner het standpunt niet kende. Het is nu wel bevreemdend, dat diezelfde mensen, die daar toen op de meest democrati sche wijze hun candidaten hebben gesteld, thans hebben moeten ervaren, dat van hun candidaatstelling en volgorde bepaling weinig of niets te recht zal komen, omdat enke le hex-en dit onder elkaar heb ben uitgemaakt. Ik wil benadrukken tegen geen enkele candidaat ook maar iets te hebben. De kwes tie waar het hier om gaat is, dat door een algemene vex*ga- dering in Oixdo besluiten geno men zijn en dat men die be sluiten heeft uit te voeren. Die kan men maar niet naar eigen goeddunken veranderen, aan vullen of verbeteren. Daartoe is alleen een algemene verga dering gerechtigd. Door deze handelwijze zaait xnen twee dracht en onenigheid, wat zijn weerslag zal hebben op het Oirlose gemeenschapsleven. Het heeft geen zin vex-gade- ringen bijeen te roepen en dan later toch zijn eigen weg te gaan. M. F. CUSTERS, OIRLO van 5 t.m. 11 april 1962 GEBOREN: Dobbe, Johanna C. M., Kempkensberg 1. Aarts Maria J., Pr. Hen- drikstraat 10. Rooyackers, Gerardus H„ Kempweg 36. Claessens, Wilhelmus H. J., Heidse Peelweg 20. van den Munckhof, Gerar dus J. J. M., Grotestraat 33. Classens, Eric P. A. M., Veu- lensewaterweg 6. Tielen, Antonius J. M., Kl. Oirlo 27. Jenneskens. Wilhelmus A. M. J., Overloonseweg 89a. Thielen, Lamberdina W., Ros molen weg 6. OVERLEDEN: Lodewijks, Johannes, echt genoot van de Kok, Johanna, 71 jr., z.b. te Vlodrop. Cox, Johanna M. H., 91 jr., z.b., gehuwd geweest met Truijen, Jozef L., te Venray ONDERTROUWD: Wekking, Günter P., 22 jr., fabrieksarbeider te Goch, Kle- vex-straat 84 en Kreijfelt, Adr. IP. J. 19 jr., sierveersteir te Venray, Pr. Margrietstraat 11. van der Zanden, Johannes C.,' 24 jr., landarbeider te Ven ray, Twistweg 18 en van Hoof, Maria W. G., 24 jr., z.b. te Venray, Paardekopweg 19. Sonnemans, Mathijs E., 26 jr., landarbeider te Horst, Hóebertweg 6 en Wilmsen, Gertruda L. J., 25 jr. z.b. te Venray, Peelweg 4. Franssen, Axitonius G. L. 25 jr., metselaar te Venray, Past. Ruttenstraat 13 en Dietz, Jacoba C. A., 19 jr. z.b. te Venray, Albionstraat 20. Hake, Johnny E. N., 28 jr., vertegenwoordiger te Venlo, Baarlosestraat 146 en Dinghs, Hendrika H., 24 jr., verpleeg ster te Venx-ay, Kl. Oirlose- weg 4. Houben, Jan M. F., 27 jr., landbouwer te Horst, Crom- mentuynstx-aat 36 en Hesen, Maria L. H., 26 jr., z.b. te Ven ray, Hoofdstraat 16. Verschuren, Theodorus J. A., 50 jr., landbouwer te Vier lingsbeek, Oploseweg 20 en Hesen, Anna G., 42 jr., z.b. te Venray, Kulutweg 11. Droesen, Johannes A. M„ 25 jr\, magazijnbediende te Venray, Dx-oesenweg 4 en v. Ass, Hendrika M. H., 23 jr. gezinsverzorgster te Venray, Puttenweg 10. Reintjes Jan G. P., 28 jr., tuinder te Venray Veulense- weg 22 en van Eist, Leonora A. E., 24 jr., dienstbode te Venray, Patersstraat 8. van Osch, Johannes G., 28 jr., landbouwer te Venray, Akkerweg 6 en Verhaag, Le na J. L. M. 22 jr., z.b. te Ven ray, Kleindorp 2. Vex-hagen, Josephus W. J. 38 jr., vertegenwoordiger te Venray, Henseniusstraat 13 en van Laex-hoven, Johanna A. M. 32 jr., caféhoudster te Venray Henseniusstraat 13. Boonen, Jan M. F., 34 jr., landbouwer te Belfeld, Tegel- seweg 12 en Geurts, Engelina W., 28 jr., z.b. te Venray, Heidse School weg 1. Vloet, Jacobus A. C., 26 jr. landbouwer te Oploo ca., Loonseweg 29 en Arts, Henrica P. M., 26 jr., kraamverzox-g- ster te Venx-ay, Beek 6. Haegens, Jozef J. B. M„ 22 jr., Slager te Venlo, Bolwater- straat 38 en van Bergen, An na A. M. H., 21 jr., z.b. te Ven ray, Heidsemolenweg 6. GETROUWD: van Dijk, Peter T. A., 33 jr., landbouwer te Nederweert en Claessens, Anna H. M., 31 jr., z.b. te Venray. Raaymakers, Theodorus, ge huwd geweest met Pennmgs, Lamberta, 30 jr., koopman te Venray en Roode, Johanna, 37 jr., z.b. te Borne. Rongen, Antonius P. J. M., 24 jr., landbouwer te Venx*ay en Claessens, Gertruda F. E., 27 jr., z.b. te Venray. Kath. Bouwvakarb.bond St. Joseph Op zondag 13 mei organiseert de Centr. K.A.B. Venray de mei-viering te Smakt. Om 9 uur plechtige Hoogmis, waarna gezamenlijke koffie tafel in zaal Nellen. De kosten voor onze leden zijn 50 ct. per persoon. Opgave met ver schuldigde bedrag uiterlijk tot 30 april bij secretaris J. Swinkels, Merseloseweg 24. Het Bestuur. GEVRAAGD voor magazijnwerkzaamheden, laden en lossen der wagens. GEBR. MARTENS Venray Dankbetuiging Uw belangstelling en geluk wensen bij gelegenheid van de heropening onzer zaak, hebben wij ten zeerste ge waardeerd. Gaarne zeggen wij U hier mede van harte dank. Depositaire Dr. de Hoog. Cosmetica op medische basis. SUPER-MONOLIT, de werkschoen met 'n half jaar garantie. Vele voox'delen o.a.enorm buigzaam, heerlijk licht waterdicht. Schriftelij ke garantie. De prijs?? Laag model 12,95 en hoog model 16,95. Denkt U erom, bij de B A T A Woensdagmiddag 4 april j.l, stond het KINDERFIETSJE van Arno in de Grotestraat geparkeei-d. Wil degene die het meegenomen heeft weer terugzetten of een berichtje sturen naar Arno Steenkamer, Stationsweg 114, Venray. Dankbetkiging Voor de vele blijken van deelneming bij het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde man, vader en grootvader P. M. Antonius Sikes betuigen wij oprecht dank. In het bijzonder dank aan heren geestelijken, dr. Bloemen zusters van Het G-oene Kruis, verenigingen, buurt, vrienden en bekenden. M. M. Sikes-Nillessen kinderen en kleinkind Bij ons tweede vertrek naar Nieuw-Zeeland nog een hartelijk vaarwel aan familie, vrienden en bekenden J. v.d. Hulst T. v.d. Hulst- Reintjes en kinderen a.b. ss Rangitoto. Op zaterdag 14 april hopen onze lieve Ouders P. Litjens A. Litjens-Schreurs hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Receptie 1.303 uur Hotel De Keizer. Venray, Hóebertweg 8 Op 28 april hopen onze lieve Ouders Antoon Evvals Elisabeth Holtackers hun 25jarige echtvereniging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbate kinderen. Venray, Langstraat 17 Na 5 uur San Damiano Paterslaan. Op dinsdag 24 april hopen onze lieve ouders en groot ouders A. Jeuken H. Jeuken-Cox hun zilveren huwelijksfeest te vieren. De dag wordt begon nen met een plechtige H. Mis om 9.30 uur in de parochie kerk van St. Petrus Banden. Dagadres Café »De Burg graaf» Venray. Hun dankbare kinderen en kleinkind BILLIJK TE KOOP 20 Big Dutchman drinkbakken 1 jaar gebruikt f 28. TEVENS TE KOOP een Batavus JLO bromfiets supersport, bouwjaar '61 E. Peters, Oirlo, tel. 04787-262 t Het heeft God de Al machtige behaagd tot Zich te roepen onze kleine lieve ling BERTINIE De bedroefde ouders H.P. CLAESSENS M.Th.A.CLAESSENS- GROETELAARS Venray, 11 april 1962 Lindenstraat 12 De Engelenmis wordt op gedragen heden vrijdag om 8.30 uur in de Rectoraats- kerk van O. L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray, waarna de begrafenis. Bijeenkomst Lindestraat 12 om 8 uur. TE KOOP tropische vogels 5 koe H. Denissen, Snurkterwefk te Voor de vele blijken van be langstelling en deelneming bij het overlijden en de begrafe nis van onze lieve ouders Maria Johanna Minten en Peter Johannes Pouwels zeggen wij allen, mede namens overige familie, hartelijk dank Speciaal dank aan Dr. van Thiel en Dr. Bloemen, zuster Janssen Leunen, voor de hulp aan moeder gegeven; aan dok toren, zusters en verplegend personeel van het ziekenhuis, alsmede alle anderen die vader bij het ongeval hebben bijge staan, aan Z. E. Heer Pastoor en buurt, die ons in beide ge> vallen zo echt hebben gehol pen. fam. Pouwels-Thijssen fam. van Mill-Pouwels fam. Pouwels-Verstraten Oostrum, Rosmolenweg 7 Op 1 mei a.s. hopen onze ouders en grootouders MARTINUS VERSTEEGEN en GERTRUDA LITJENS hun gouden huwelijksfeest te vieren. Op die dag wordt om 10 uur tot hun intentie een plechtige H. Mis opgedragen in de parochiekerk van de H. Mathias te Castenray. Gelegenheid tot felicitex'en van 1-2 uur. Dagadres: Café van Rhee. Hun dankbare kindex-en en kleinkinderen Castenray, april 1962 Op 26 april hopen onze lieve oudex's H. J. H. LINDERS en H. C. W. VAN HORCK de dag te herdenken van hun 25-jarig huwelijk. Uit dankbaarheid wordt om 10 uur in de kapel te Veltum een H. Mis opgedragen. Receptie van 1-2 uur. Dagadres: Café In den Engel. Hun dankbare kinderen Veltum 19 Woensdag 18 april om 8 belangrijke ledenvergadering in De Burggraaf. Tevens verloting. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur Wederom kunnen w>" ze U aanbieden! Weer nieu we voorraad ontvangen. De naadloze NYLONS van 1,50 en de nylons met naad van 1,45. Daaxmaast als speciale re clame: herenanklets v.a. 1,25 en witte kindersok jes v.a. 50 en 75 ct.. Alleen bij BATA Venray De prijzen zijn 203040 ct. H. LINDERS Kerkweg 5 Ysselsteyn GEVRAAGD hulp in de huishouding voor hele dagen. Mevr. Bicknese, Hoender- straat 76. GEVRAAGD voor enkele dagen per week Coenen, Hofstraat 5. GEVRAAGD aspergestekers Wed. Houwen-Steeghs Oirlo P. Gerardsstr. 8 tel. 04787-273 GE VRAAGD aspergesteker voor de maand mei. Jos. Claessens, Oirloseweg 16, Oirlo. THUISWERK GEVRAAGD Naai-, verstel- en s topwerk, ook voor inrichtingen. Adres bureau dezer. Ond. Paardenverzeker. Venray Premiebetaling zondag 15 april van 11 —12 uur in café H. Arts te Mex-selo. Premie bedraagt 1 o/0 ^Spurkterwep TE KOOP is. K1 z.g.a.n. hetelucht kachu „Facetta", 2 haardstoeltj j Zuidsingel 109, Venray ^ttenv TE KOOP lakwa model kanariebroedkc&EVR nog i.g.st., in 12 afdeling) foad voor 8 popjes. Te bevr. Wanssümseweg f4. Oostrum. - TE KOOP achtl zilverfazant-eieren 47. voor broed. A. J. Achten, r 1 1, Het Lemmenweg big La TE KOOP Kelvinator ijskast 19' Oostsingel 18. jstdag \thai Zwc TE KOOP kinderledikant met 3 wolï dekentjes, baby-commode: ombouw voor opklapbed1 autoped, 3 Philips radio-bouhine dozen 1 2 3. jfbui Pr. Bernhardstraat 80 TE KOOP van afbraak J3StOi 1 3 kozijnen, ramen eif®°® deuren Alleen zaterdags. Gebr. Dinghs nv Castenn Beel TE KOOP wagentje achter fiets] Hagelweg 10. juittr Voor DIEPVRIES KISTEN twee TUMMERS-CREMER» ze€ Langstraat 1 - Vemfg y Roermond Panningfhriji TE KOOP Sparta bromfiets bwj. '61. H. Reintjes, Veulen 1 c TE KOOP eers party biggen rda] Wed. Versteegen, Loobeek|sbe2 1, F Smakt. TE KOOP RvJ drachtige vaars 25 april voldr. J. Lenssen Botden, Blakterweg 2. C: 2 t 3! A.s. maandag 16 april bonnen inleveren ®t| tussen 8 en 10 uur 's avomjtt 35 bij F. Swinkels, Maashesew* 7a. en TE KOOP kinderwagen g. onderh. ns. Adres bureau van dit bla( glai jept TE KOOP biggen en scheutelingetf€ van Kempen, Erica, Veule^jj Te huur gevraagd in centrum Venray voor inrichting kantoor. Brieven onder nr. 94 burea|sl van dit blad. ER raa itei :ste Nog gelegenheid tot inscharen van weive il 0. M. Goumans, Akkei*weg ai Tel. 1329. TE KOOP een in prima staat zijnde drukketel met pomp en lichtnetmotor Stork geheel compleet, nieuwe 4 pk frees met 2 freesbakken, trekhaak ei 1 stel loopwielen, tegen billijk! prijs. Fa. Jos. Versleijen Zn. Smederij Oirlo, tel. 04787-261 Kleinfruittelers en tuinders j, denk er aan zaai of poot niet! voor u Aldrin poeder of vlb gebruikt. Wij leveren de KWH motor rugvernevelaar.spotgoed- aa koop, ruilen oude spuit in. A. W. HERMANS Leunseweg Tel. 1483 pu I Dj C ja H P' aa el GEVRAAGD aspergestekers n Hesen, Hoofdstr. 16 Oirlo. Bezoekt tijdens de Deurneseweg 12 ie Leunen maandag 16 april 's avonds 8 uur in café Martens i.b.v. de Fanfare

Peel en Maas | 1962 | | pagina 6