Voor de mooiste GORDIJNEN naar P. VAN OPBERGEN Grotestraat 2< DUIVENSPORT BASKETBALL GYMNASTIEK M.H.C. VENRAY S.Y.Y. NIEUWS V.V. 00STRUM V.C.R00Y HANDBOOG ZWEMMEN kant en klaar geleverd (Vervolg gemeenteraad) teken aan de wand voor het overige beleid en hij bleef bij zijn vraag naar dit rapport. CULTUREEL CENTRUM BARTELS wilde maar weer eens weten waar het culturele centrum nu weer blijft steken. De VOORZITTER deelde mede hierover nog onlangs besprekingen gevoerd te hebben met de Commis saris der Koningin en de Staatsse cretaris van het Ministerie van On derwijs. Het is nu zo dat het minis terie van Volkshuisvesting het mi nisterie van Onderwijs verzocht heeft een ranglijst op te maken van die schouwburg-gevallen, die intus sen wel erge haast gaan doen. Blij kens toezeggingen in Den Haag kan men vertrouwen hebben dat Venray op die lijst een goede plaats krijgt. In de loop van de volgende maand komt er weer een bespreking en we vertrouwen, aldus de VOORZITTER, dan precies te weten hoe lang het nog duren kan. KERKDORPEN-WEE VAN DER STERREN had al ver schillende malen beleefd dat bij de uitvoering van uitbreidingsplannen sommige detailkwesties in de prak tijk niet zo bleken te voldoen, als ze op het tekenbord aanvankelijk wel leken. Kan dan niet van de plannen afgeweken worden. De VOORZITTER wilde zich niet pertinent vastleggen, maar wees er wel op dat in zulke gevallen ge woonlijk wel de nodige soepelheid betracht wordt. Dan vroeg dezelfde spreker of van het woningcontingent ook iets naai de kerkdorpen verwezen zou wor den. De VOORZITTER vertelde dat men al contact heeft met de woning bouwvereniging om ook in Oirlo, Oostrum en Leunen enkele van de ze woningen te bouwen. De moge lijkheden en moeilijkheden worden hiervan bekeken. Tenslotte vroeg VAN DER STER REN wanneer men de bewegwijze ring in de kerkdorpen eens aan een critisch onderzoek zal onderwerpen. Dat gebeurt aldus de VOORZIT TER, wanneer men in de kom klaar is. En dat was het einde van deze vergadering, die natuurlijk nog een staartje kreeg in een geheime be spreking achteraf. weer kampioen V en gepromoveerd Afgelopen zondag heeft de hockeyclub in Roermond over Concor dia een 10 zege behaald en daardoor voor de tweede maal in een jaar tyd een kampioenschap verworven. Door deze prestatie komt onze Venrayse club het volgend seizoen in de derde klasse te spelen. Van de onderbond, dus door twee kampioenschappen achter elkaar in de 3e klase, mag een prestatie genoemd worden. Zondag om één uur vertrokken de G. Janssen zijn elf mannen bij el kaar geroepen om nog een hartig woordje te wisselen en om ieders taak zo nauwkeurig mogelijk te om schrijven. Dit praatie had nogal in geslagen en bovendien waren de spelers gesterkt door de voorspelling dat een M.H.C.V. voorsprong in de eerste speelhelft een zekere over winning zou betekenen. Hoe waar deze woorden waren bleek pas toen de wedstrijd afgelopen was. VOORBEREIDING Zondag om één uur vertokken de spelers, met achter zich een leger van volgauto's, waarin zich de trou we M.H.C.V.-supporters bevonden. Onderweg was de stemming wat gedrukt want men wist dat Concor dia op eigen veld een moeilijk be speelbare tegenstander is. Niettemin was iedereen van plan om zijn huid zo duur mogelijk te verkopen. Het veld was echter door de regenval van afgelopen week miserabel. Spik- glad en erg hobbelig. De opstelling van het Venrayse team was als volgt: Doel: Peter Poels; achter: Pieter Janssen en Jan Houba; halflinie: Theo Houba, Martin Verschuuren en Hans Poels; voor: Nico Min, Puck Snoeks, Hans Thomassen, Hans Snoeks en Frans Cup. Op deze elf was dus de hoop van hockey-minnend Venray gevestigd. WEDSTRIJD Na de beginbully werd er aan bei de zijden flink van leer getrokken. De voorhoedes deden de grootste moeite om in de slagcirkel te komen, maar de verdedigers gingen niet op zij en wezen ieder gevaar resoluut terug. Tot aan de tiende minuut toen Concordia's snelle rechtsbinnen van af de middellijn een soolrush onder nam, die hij pas vijf meter vóór het heiligdom van Peter Poels beëindig de en met een hard schot afsloot. Verlicht haalden de Venrayers adem toen de bal hoog boven de goal in het niets verdween. Toch scheen de Roermondse aan- valslinie niet van plan om het bij deze ene gemiste kans te laten want 5 minuten later was het dezelfde rechtsbinnen die gevaarlijk de cir kel binnendrong. Maar voordat hü de keeper kon belagen, werd hij ten val gebracht en dat leverde de Roer mondenaren een strafbully op. Na de eerste foutieve bully werd het nog eens overgedaan en enige ogen blikken later zagen we de M.H.C.V.- ers een luchtsprong maken van blijdschap want de bal rolde na een harde klap de cirkel uit. Dit succesje gaf de rood-witten meer zekerheid en tevens de verze kering dat de zaken straffer aange- gepakt moesten worden. We zagen dan ook daarna een soepel draaiend Venray dat meer en meer opdrong naar de Roermondse goal. Harde sla gen van uit het middenveld kwamen bij Frans Cup en Nico Min terecht die vanuit hun hoek talloze voorzet ten gaven aan het binnentrio. De Roermondse verdediging liet echter niet met zich spotten en was steeds paraat om opruiming te houden. Na 20 minuten spelen echter kreeg Hans Thomassen de bal van Hans Snoeks toegespeeld. Door twee ver dedigers sloeg hij toen met alle kracht op het vijandelijke doel. De Roermondse goalie lat* al verslagen op de grond, maar een der verdedi gers schopte nog net de bal op de doellijn weg. Strafbully. Weer was het Verschuuren die dit varkentje ging wassen. In eerste instantie ver loor hij de bully maar toen hij weer uomo^aS sbm ieq ap uba lizaq ;aq ui maakte de verdediger een overtre ding en dus besliste de umpire ge decideerd: strafgoal. 1-0 voor Ven ray. In de resterende tijd probeerde Roermond nog een goal te forceren, maar de Venrayse achterhoede was zo zeker van de zaken dat de tegen stander zelfs niet meer tot een straf- corner kwam voor de rust. 1—0 Na de pauze kwamen beide ploe gen met ongewijzigde opstelling in het veld terug. Roermond zette alles op alles om de voor hen zo noodzakelijke twee doelpunten te scoren. Hun aanvallen werden hoofdzakelijk over rechts opgebouwd, hun sterkste vleugel, maar tegenover zich vonden zij tel kens weer Hans Poels en Jan Houba die al hun illusies verijdelden. Het laatste kwartier wat toen volgde was het meest zenuwslopen de van de hele wedstrijd. Onder zwa re druk kwam de verdediging te staan aangevuld nog met de binnen- spelers, Puck en Hans Snoeks, ter wijl de rest van de voorhoede ze nuwachtig op de middenlijn stond toe te zien. Roermond kreeg nog een zestal strafcomers te verwerken, die ech ter geen van alle doel troffen. De laatste vijf minuten verdedigde MHCV met alle kracht die nog in hun was. Toen de scheidsrechter voor de laatste maal floot werd het uiterst vermoeide elftal omstuwd door de supporters en naar de kleedkamer begeleid om de modder af te spoe len. Op de terugreis naar Venray kwa men alle clubliederen herhaaldelijk aan de beurt en zingend bereikte 't elftal clublokaal Verheugen waar enige tijd aangenaam werd doorge bracht. Daarna ging het naar Hotel De Zwaan waar de hele M.H.C.V.- familie 's avonds bijeen kwam cm het kampioenschap en de promotie in eigen kring te vieren. RECEPTIE De officiële receptie zal gehouden worden op zondag 25 maart vanaf 5 uur in Hotel de Zwaan. Een week later, zondag 1 april zal het eerste elftal dan een huldigings wedstrijd spelen. De tegenstander zal nog bekend worden gemaakt. A.s. zondag gaan onze dames naar Weert. Deze wedstrijd is al eens uit gesteld. Hopenlijk is het elftal ge ïnspireerd door de prestaties van de heren en komen zij met een mooie overwinning uit de bus. Aanvang van de wedstrijd half drie. Vertrek 1 uur vanaf het Henseniusplein. Eveneens a.s. zondag houdt MHCV haar jaarlijkse bedevaart naar de Smakt. In vorige jaren was dit al tijd een druk bezocht evenement en ook dit jaar hopen we dat alle junio ren en senioren om kwart over ze ven op de Grote Markt present zijn om de tocht mee te maken. Om half negen zal onze moderator, pater Clementius dan de H. Mis opdragen. Ontbeten wordt, zoals altijd, bij Ma rie op de Buus waarna in ieder ge val de dames weer snel zullen moe ten vertrekken om on tijd klaar te zijn voor hun wedstrijd. Het le elftal speelde j.l. zondag een oefenwedstrijd tegen Hoens- broek. Nieuwe gezichtspunten heb ben de in deze wedstrijd onderno men experimenten niet aan het licht gebracht. De nodige samenhang in de ploeg ontbrak totaal terwijl de voorhoede ook nu onder de maat bleef en niet tot doelpunten kwam. De bezoekers die getuige hun sco re in de competitiewedstrijden al evenzeer met het schuttersprobleem te kampen hebben scoorden een regelmatig doelpunt, doch kwamen wel zeer fortuinlijk aan hun 2e en 3e doelpunt. Onze doelman, in het begin van de wedstrijd geblesseerd, ondervond van deze blessure zoveel hinder dat hij deze normaal zon der moeite houdbare ballen moest laten passeren. Na zijn vervanging werd de balans verder in evenwicht gehouden; geen van beide ploegen kwam nog tot een doelpunt. i.> i HI FM 1 7 1 1 Voor de competitie werd gespeeld door 4e, 5e en 6e elftal. America 3 moest het, op eigen veld nog wel, ontgelden van ons 4e voor de nederlaag in de laatste wed strijd geleden in Griendtsveen. Direct na de aftrap werd reeds ge doelpunt, waarop America prompt haar antwoord klaar had. Deze 1-1 stand werd gehandhaafd tot onge veer 10 minuten voor rust. De rust stand was 3-1 in het voordeel van Venray. Onze voorhoede was na de rust danig op schot waardoor een 13-1 overwinning het eindresultaat werd. Venray 5 ging voort op de weg der overwinningen en klopte Wanssum 3 met 3-1. Venray 6 won met 2-0 van het be zoekende Melderslo 3. Ondanks een voortdurend overwicht kon men in de eerste helft deze meerderheid niet in doelpunten omzetten. Na de rust waren een tweetal goaltjes vol doende om de overwining veilig te stellen. Programma voor zondag 18 maart: Sanderbout 1Venray 1 2.30 u. Venray 2Lindenheuvel 2 2.30 u Venray 3Swolg. Boys 2.30 u. D.I.S. 2—Venray 4 12.00 u. Het in ernstig degradatiegevaar verkerende Sanderbout zal voor ons le elftal een geducht struikelbl »k vormen in de pogingen om via een goede eindspurt nog op een ereplaats beslag te leggen. Daarom nog eeoc extra de handen ineengeslagen, de tanden op elkaar en 90 minuten lan^ alles gegeven, dan komt 't beslist in orde. Onze reserves krijgen Lindenheu vel 2 op bezoek. Ook voor hen zijn in de resterende wedstrijden nog wel een paar plaatsen te winnen en een ereplaats te bereiken. In Lin denheuvel werd met 32 gewonnen. Vanzelfsprekend wordt op eigen terrein niet minder verwacht. Na een paar weken rust komt Venray 3 ook weer aan bod. Tegen de op bezoek komende kampioens kandidaat Swolg. Boys zal men zich zeker van zijn beste zijde willen la ten zien. Venray 4 zal zich in Oirlo de pun ten niet laten ontnemen. Hopenlijk is de doelpuntenhonger nog niet gestild na j.l. zondag. Hoewel in Oostrum oorspronkelijk alleen het derde elftal afgelopen zondag zou spelen, werd er voor het eerste elftal te elfder ure nog een wedstrijd tegen Ysselsteyn I inge last. De Ysselsteyners kwamen bij ons op bezoek en wonnen verdiend met liefst 50. Ter verzachting voor ons kan gezegd worden dat het eerste elftal niet op volle sterkte aan kon treden waardoor de bezoekers met veel minder moeite de puntjes mee naar de Peel konden nemen. Het begin van de strijd liet aan beide kanten vrij slap spel zien. Ys selsteyn was iets in de meerderheid. Na 10 minuten opende het de score door 'n fraai doelpunt van de links' binnen. Na 20 minuten werd het zelfs 20, ditmaal door de midvoor. Oostrum verdiende, afgaande op haar spel, echter zeker een tegen- goal. Deze kwam dan ook in de 40ste minuut toen rechtsbuiten L. Litjens van grote afstand de bal in de linker benedenhoek joeg. De Oostrum-aan hang juichte echter tevergeefs. De scheidsrechter kende het doelpunt niet toe omdat op de plaats waar de; bal in de goal verdween het net stuk was waardoor de bal niet in het doel bleef liggen, maar achter de goal terecht kwam. Hoe het publiek1 ook joelde en floot, de arbiter was onverbiddelijk. Na de rust werd het al spoedig 30 door een doelpunt van de links buiten. Ysselsteyn kwam sterk opzetten. Onze verdediging raakte in paniek. Het werd zelfs zo erg dat in de al gemene verwarring onze rechtshalf in eigen doel schoot 40. Oostrum was verslagen. Het vijf de doelpunt werd een kwartier voor het einde gescoord door de midvoor. Tot slot mag nog gezegd worden dat het Oostrumse publiek zich alles behalve fraai gedragen heeft. Wan neer het publiek werkelijk met haar club meeleeft, behoort het niet zo tegen de scheidsrechter op te treden als het in deze wedstrijd gedaan heeft. Dit is alleen maar schadelijk voor hun eigen jongens en boven dien wordt de naam van de club te grabbel gegooid. Oostrum 3 ging op bezoek bii M terik 3. De gastheren waren de eer ste helft het sterkst en de rust ging dan ook in met een 31 voorsprong in hun voordeel. Het Oostrum-doel punt ontstond uit eeri penalty die door midvoor P. Haegens benut werd. Na rust gaf Oostrum de toon aan. Linksbuiten J. Lit j ens bracht de stand al spoedic op 32 door van de verwarring voor het Meterikdoel ge bruik te maken en listig te scoren. Oostrum had de smaak te pakken. Midvoor Haegens bracht na 20 min. de stand op 33. Een kwartier voor t einde nam Oostrum de leiding uit een penalty die toegekend werd we gens het ongeoorloofd aanvallen van een der Oostrum-voorwaartsen. P. Haegens die deze wederom omzette in een doelpunt verrichtte hiermee ziin hattrick 43. Ondanks ver woede pogingen kon Meterik de stand niet meer op gelijke voet bren gen. Zo heeft Oostrum 3 haar lange reeks van gelijke spelen eindelijk verbroken en een verdiende over winning geboekt. A.s. zondag om 2 uur heeft de wedstrijd Oostrum 1Oostrum 2 plaats. Wij kunnen beter niets voor spellen, maar raden wel aan, om een fris en sportief partijtje weg te geven. Oostrum 3 gaat b,-i Meerlo 3 op bezoek. Een kleine overwinning voor ons derde elftal zit er wel in. De vastgestelde wedstrijd voor het le damesteam kon op het laatste moment geen doorgang vinden om dat VCT 2 uit Tegel en verhinderd was. Het 3e herenteam kwam wel in 't veld en wel in Blerick tegen UVS 2. In de le set kwam UVS 2 er bijna niet aan te pas, V.C. Rooy 3 won met 15-6. De Venlonaren brachten het in de 2e set tot 14 punten, maar V.C. Rooy 3 stelde er 16 tegenover, zo dat het 'n benauwde 16-14 zege werd. UVS 2 bleek in de 2e set al hun kruit verschoten te hebben, want met 15-8 werden ze verslagen. Door deze overwinning is V.C. Rooy 3 enkele plaatsen gestegen op de ranglijst, terwijl UVS 2 weer iets vaster op de laatste plaats werd gedrukt. Zondag werd de 2e dag afgewerkt van de jeugdselectiewed strijden, ditmaal in Blerick in de ge meentelijke sportzaal. Het le V.C. Rooy-team wist hun 3 wedstrijden te winnen, maar het 2e V.C. Rooy-team leed 3 nederla gen. Na 2 wedstrijden gaat Vaiuas 1 aan kop, gevolgd door V.C. Rooy 1 en Tupos. 4, 5 en 6 zijn resp. TVC, V.C. Rooy 2 en Vaiuas 2. Op 1 april wordt de 3e wedstrijddag in Baarlo gehouden. A.s. zaterdag komen alleen de beide damesteams in het veld. Het 2e team moet thuisspelend van Tu pos 2 kunnen winnen. Het le damesteam zal het in Ble rick tegen UVS 1 wel moeilijk krij gen, maar moeten in staat zijn om de volle winst te grijpen. Programma: Dames, zaterdag 17 maart: V.C. Rooy 2Tupos 2 aanv. 19.15 u. U.V.S. 1V.C. Rooy 1, aanv. 20.00 u. Heren, vrijdag 23 maart: Teenagers-V.C. Rooy 3 aanv. 20.30 u. Zaterdag 24 maart: V.C. Rooy 2V.C. Rooy 3 aanv. 20 u. HANDBOOGSCHUTTERIJ „ONS GENOEGEN" De laatste van de 20 wedstrijden van de wintercompetitie is achter de rug. Deze was wel zeer spannend, om beurten lagen de no's 1 en 2 voor zodat het laatste schot moest beslis sen. Met een verschil van slechts punten werd tenslotte M. Linders winnaar. Er was een wisselbeker be schikbaar gesteld, de voorwaarden waren 3 jaar achter elkaar winnen of het meest in de 5 jaren. Daar dit het laatste jaar was, was er grote spanning. De volgende schutters hebben de wisselbeker in hun bezit gehad nl. B. Camps, A. Fleurkens, Fr. Janssen 2 x en thans M. Linders, zodat Fr. Janssen volgend jaar de definitieve winnaar van de beker wordt. De uitslag van de wintercompe titie is als volgt: I. M. Linders 4770 pnt., gemiddeld p. schot 7.84Va; 2. Fr. Jansen 4767 pnt, gem. 7.84; 3. J. Claessen 4985, gem. 7.78; 4. B. Camps 4820, gem. 7.53; 5. A. Rongen 4749, gem. 7.42; 6. H. Ver stegen 4696, gem. 7.33; 7. P. Winnen 4616, gem. 7.21; 8. A. Fleurkens 4537, gem. 7.08; 9. Fr. v. Soest 3627, gem. 6,66; 10. J. Koonings 2751, gem. 6,61; II. M. Rongen 3675, gem. 6,38; 12. P. Hendriks 3663, gem. 6,35; 13. A. Jaspers 3940, gem. 6.15; 14. A. Frans- sen 3528, gem. 6,14; 15. P. Bus 3861, gem. 6,03; 16. H. Flinsenberg 3733, gem. 5.83; 17. M. Verstegen 3686, gem. 5,75; 18 L. v. Soest 3024, gem. 5,55; 19 G. Linders 2333, gem. 4,86; 20. W. Bus 3076, gem. 4,80; 21 H. v. Asten 2623, gem. 4,31. P. J. van Hoof en A. Peeters wa ren de opschrijvers en tevens kon- troleurs. HANDBOOGSCHUTTERIJ ST. ANNA Op 17 februari j.l. heeft Hand boogschutterij St .Anna een wed strijd gehouden en wel tegen E.H.S. uit Venlo. Een wiselbeker, die door E.H.S. beschikbaar werd gesteld, is het eerste jaar in Venray gehouden met een voorsprong van 397 pnt. Ook de wedstrijd tegen Helden- Grashoek werd met 326 pnt. gewon nen. Op de jeugdwedstrijd zondag 11 maart wist onze jeugdschutter Leo Claassens zich nr. 1 en Gr. Arts nr. 5 te plaatsen van Kring 11. Een be- wiis dat ook de jeugd van St. Anna in goede conditie is. Er zij nog ver meld dat kring 11 District Venray op deze wedstrijd de wisselbeker voor een jaar in Venray wisten te houden. Er zijn nog meerdere verenigingen die bij St. Anna een wedstrijd heb ben aangevraagd. Deze wedstrijden die ook in de wintermaanden op een goed overdekte en verwarmde baan geschoten kunnen worden, houden de schutters goed in vorm. Op maandag 12 maart had bij St. Anna de jaarvergadering plaats, welke zeer druk bezocht was en vele punten werden behandeld. De aftredende bestuursleden wer den weer herkozen. En werd het be stuur met een adviserend bestuurs lid uitgebreid. Van de rondvraag werd zeer druk gebruik gemaakt en kwamen vele goede ideeën naar vo ren. DAMESZWEMCLUB HZPC Belangstelling voor het zwemmen blyft toenemen De zwemsport blijft zich in een grote belangstelling verheugen. We kelijks treden nieuwe leden tot de dameszwemclub toe. Zondag 1.1. wa ren 3 extra bussen nodig om de jon ge zwemsters naar het Venlose Sportfondsenbad te kunnen vervoe ren. Ook vele oudere leden en ge huwde dames namen dinsdag 1.1. deel aan de zwem training te Venlo. Jaarvergadering dameszwemclub HZPC De dameszwemclub HZPC houdt haar jaarvergaderingen en wel op dinsdag 27 maart a.s. om 5 uur in Clublokaal „Wilgert" voor de leden tot 17 jaar en op donderdag 29 maart a.s .om 8 uur n.m. voor de leden van 17 jaar en ouder. Gymnastiek dameszwemclub HZPC Groep 3 heeft gymnastiekles op maandag 19 maart a.s. van 5 tot 6 u. n.m. in de gemeentelijke gymnas tiekzaal aan de Groenewoudstraat. In dezelfde zaal is er voor de oude re leden en gehuwde dames een gymnastiekles op donderdag 22 maart a.s. om 8 uur n.m. P.D.V. DE ZWALUW Zaterdag a.s. 17 maart algemene vergadering, waarop alle leden ver wacht worden. O.a. wordt het a.s. vliegseizoen besproken, africhten, enz. De leden die nog geen poule- bloes, inktlappen en rollen bestelden, moeten dit beslist deze vergadering doen, daar ze anders zelf moeten zorgen dat ze hun spullen bij elkaar krijgen. Dit is beslist de laatste kans. Komt op tijd! Zaterdag j.l. was de competitie voor BIC-Venray officieel afgelopen. Het wordt echter een competitie met een staartje, want op zondag 1 april a.s. moet BIC voor een beslis singswedstrijd aantreden tegen Hot- spur-Den Bosch. Van deze wedstrijd, die in het stadion De Vliert gespeeld wordt, hangt af wie van deze 2 ploe gen volgend jaar mee mag gaan spe len in de le klas. Deze beslissingswedstrijd komt eigenlijk min of meer onverwachts. Na de nederlaag tegen Almonte 3 (22-23), Pirates (12-26) en Hotspur (11-17), hadden de IC-ers eigenlijk de hoop al opgeegven. Twee onver wachte nederlagen van Hotspur bracht weer volop spanning en alles hing nu af van de laatste wedstrijd in deze kompetitie tegen de Bos schenaren op zaterdag j.l. BIC ging in die wedstrijd hard van stapel: reeds na 4 minuten hadden de Venrayers een 82 voorsprong, die in de volgende minuten werd uitgebouwd tot 16-4. Maar bij de rust had Hotspur ingehaald tot 18-14. Na rust liep BIC aanvankelijk weer uit (24-18), maar Hotspur kwam in de 6e minuut van de twee de helft weer op gelijke voet (24-24). Vanaf dat moment werd de sfeer be paald onvriendelijk. Men kreeg nu het harde kompetitiespel van alles of niets te zien. BIC vocht met de rug tegen de muur1, terwijl de Bos schenaren wanhopig bleven aanval len om alsnog hun kampioenskansen te behouden. Twee afstandsschoten van de Rijk zorgden echter dat Hot spur opnieuw tegen een achterstand Uiteindelijk won BIC met 3430, na in de laatste minuten het spel volkomen „bevroren" te hebben. Na deze overwinning bezetten de IC-ers samen met Hotspur de 2e plaats. Als Pirates donderdag 15 maart a.s. niet vexiiest, moeten de twee tegenstanders van zaterdag j.l. op 1 april a.s .(d.i. géén apxilm >p) aantreden in Den Bosch voor de wedstrijd die zal beslissen over de promotie. Verliezen de Pirates, wat niet te wachten is, ofschoon de te genstander in degradatiegevaar ver keert, dan heeft BIC nog kam pioenskansen. Er zal dan nl. een halve competitie tussen de bovenste drie ploegen gespeeld moeten wor den. In die wedstrijden zal BIC dan ge- coached worden door de nieuwe trainer Luc Bertrams, ex-speler van de Antwerpse kampioen van België. Na de competitie staat dan voor 13 mei het internationaal toernooi om de BIC-wisselbeker op het program ma. Hiervoor zijn o.a. uitgenodigd. RAF, Laarbruch en een team uit Antwerpen. OUDERDAG „ST. CHRISTOFFEL" Traditiegetrouw houdt „St. Chris- toffel" op zaterdag 17 maart haar ouderdag in zaal „Wilhelmina". In afwijking met andere jaren worden nu twee voorstellingen ge geven. Ieder jaar had het bestuur te kampen met plaatsgebrek, reden waarom wij nu de voorstelling in tweeën hebben gesplitst. Om drie u. komen de meisjes en jongens bene den 12 jaar voor het voetlicht met hun oefeningen en dansjes. Deze meisjes moeten om kwart voor drie aan de zaal zijn. Om half acht beginnen de meisjes en jongens van 12 jaar en ouder, ge volgd door de dames- en heren leden. Het bestuur heeft besloten deze middag en avond gratis aan de ouders aan te bieden. Ieder lid van klein tot groot krijgt twee toegangkaartjes op de les. De ze zijn voor de ouders en hebben daarmee naar keuze toegang tot de middag- of avondvoorstelling. Beide voorstellingen zullen vol gens schema twee en een half uur duren. Verder verzoeken wij de ouders goede aandacht te schenken aan het openingswoord van de voor zitter daar hij enkele voorname din gen te zeggen heeft. Zover wat de ouderdag betreft. Het komende seizoen beloofd voer onze vereniging druk te worden. Het begint al met Koninginnedag. Even als verleden jaar zal onze vereni ging daaraan haar medewerking verlenen. Op Tweede Pinksterdag zal wor den deelgenomen aan het kringfeest te Helden. In juli, de juiste datum is nog niet bekend, gaan wij naar het grote internationale bondsfeest te Weert. Het bestuur heeft het ook aange durfd een nieuw vaandel te laten maken. Als dit gereed is wordt hier voor een vaandelwijdrngsfeest geor ganiseerd. Verder komen dan nog de diverse wandeltochten en natuur lijk ook de avondvierdaagse. Al met al actie genoeg voor onze turners en turnsters. SolU «tmisrinfl» j 1 ftvpotfolan financierin^S" JULIANA5INGEL41 -tekf. 1061 (K4780)

Peel en Maas | 1962 | | pagina 8