Mieit Heijn heeft de lekkerste Albert Heij JONGE GOUDSE SERVICE- VERKOOP 100 GULDEN KOPEN 50 GULDEN GRATIS UITZOEKEN SPORT Skelter-races te Venray Licht belegen Goudse ™lgrtam 32 Jonge Leidse VOLV^100 GRAM 29 Jonge Edammer .V1/4 kaas 99 Baby-EdammerPER STUkI»48 Albert Heijn Fijne Vleeswaren Kei! (Ingezonden Mededeling) DEZE UNIEKE SERVICE-VERKOOP IS MOGELIJK DOOR DE STERKE SAMENWERKING MET DE BEKEN DE "BORONET" FABRIEKEN EXPORT kleding nuverrassend voordelig DOOR MIDDEL VAN EEN UNIEKE ook in de damesafdeling 1 Jaar schriftelijke garantie. 1 jaar GRATIS onderhoud. ALLEENVERKOOP FIRMA LEIJGRAAP UITSLUITEND DE BEPROEFDE "ÜORONET" KLEDING. VENLOParade 40 Tel. 5797 BREDA van Ooothplein hoek Ginriekenstraat EINDHOVEN: Grot^Berg 16 ARNHEM Kortestr^at 3 NIJMEGEN: L. Burchtair. 60 S.V.V.-NIEUWS De voorbije competitie-zondag stond weer eens in het teken van de Wittenhorst-Venray ontmoetin gen. Vier elftallen van beide ver enigingen leverden ondanks de drukkende warmte een felle doch sportieve strijd tegen elkaar. Ven- ray kwam met 3 overwinningen en 1 gelijkspel als de grote overwin naar uit de strijd. De clou van 't programma vorm de uiteraard de wedstrijd tussen de eerste elftallen die in Horst werd gespeeld. De Venray-ploeg toonde in ver gelijking met de wedstrijd tegen Roermond, een drietal wijzigingen, eendeels gedwongen en voor de rest passend in de opzet van een breed mogelijke opbouw van het elftal met een geleidelijke aanpas sing van onze jeugdige talenten. In een fantastisch gespeelde 1ste helft overklaste onze ploeg haar te genstanders volkomen en zo gaf de ruststand een in deze wedstrij den wel ongekende veilig lijken de 3-0 voorsprong te zien. Nadat Vennekens een goede sco ringskans door de Horster doelman teniet zag gedaan ontving de debu terende Bonants via een mooie aan val de bal en bracht met een on houdbaar schot Venray aan de lei ding. Enkele minuten later wederom een van de deze middag talloze razendsnelle aanvallen, nu over de andere zijde van 't veld en dit maal was 't van Grinsven die zijn eerste doelpunt voor de Venray- ploeg liet aantekenen 0-2. Hoewel Wittenhorst ook hierna de mindere bleef kreeg onze doel man toch een paar maal de gele genheid om zijn proeve van be kwaamheid af te leggen. Kort voor de rust trok van Ber gen uit de achterhoede met de bal naar voren, gaf in de cornerhoek een tikje naar onze jeugdige rechts buiten die een voorzet lanceerde welke door Vennekens kundig werd ingekopt 0-3. Mogelijk gaf deze voorsprong on ze ploeg, tezamen met de ondraag lijke temperatuur, de neiging om het wat kalmer aan te doen. Kort na de hervatting kreeg de Horster midvoor de gelegenheid om van zeker 20 m afstand een schot te lossen, dat als een granaat juist onder de lat insloeg 1-3. Binnen en kele min. was 't een wijfeling in onze achterhoede of een misver stand waardoor dezelfde speler uit een corner met een tikje de ach terstand verder kon inlopen 2-3. Wittenhorst bleef nu wat sterker aandringen doch ook Venray ging zich weer scherp stellen en hield de nog resterende voorsprong stevig in handen. Na ca. een half uur spelen ont stond als gevolg van prima samen spel tussen Vennekens en van Grinsven het 4e Venray doelpunt. Tezamen elkaar de bal toespelend werd de Wittenhorst verdediging schaakmat gezet en v. Grinsven kreeg de eer om de beslissende trap over de doellijn te geven 2-4. Hiermede was de beslissing wel gevallen. Venray kreeg nog de ge legenheid om door een strafschop de voorsprong te vergroten doch de door Vennekens te zacht geplaatste bal werd door de Horster doelman tot corner verwerkt. Met dezelfde cijfers als het eerste elftal bleef ook ons 2e elftal op eigen terrein de baas over de Hor ster reserves. Hier echter waren de rollen voor de rust omgedraaid en was het Wittenhorst, dat de toon aangaf. Onze jeugdige reserveploeg kon moeilijk op gang komen en kwam tegen een 2-0 achterstand op te zien. Kort voor de rust wist Ch. Rongen met een mooi doelpunt de achterstand te verkleinen 2-1. Een kleine omzetting had tot ge volg, dat na de rust van een betere spelopzet sprake was en onze ploeg het heft stevig in handen kon ne men. Deze meerderheid kwam tot uitdrukking in doelpunten en door schoten van G. Rongen en Schmeits 2 maal, werd de eindstand 4-2 be reikt. De strijd tussen de derde elftallen van Venray en Horst eindigde on beslist 2-2. Ook hier nam Horst voor de rust een voorsprong 0-2. Na de thee wisten onze mannen de warmte beter van zich af te zetten en hoewel de juiste vorm niet wilde komen slaagde men er toch in de stand op gelijke voet te bren gen. Voordat ons le elftal in Horst de strijd aanving had ons 4e reeds daar slag geleverd met Wittenhorst 4 en een 4-0 overwinning geboekt. Ondanks een paar invallers wist Venray 4 meestal in de meerderheid te blijven en deze meerderheid ook in doelpunten om te zetten. Nadat de rust met een 1-0 voorsprong was ingegaan, werd daarna de zege dui delijk gesteld. Venray 5 had weinig moeite om met een volledig elftal Meerlo 3 flinke nederlaag toe te brengen. Een 6-1 overwinnig was een keurig begin van de competitie. Venray 6 leed de tot nog toe eerste Venray nederlaag in de competitie-zondagen. Zoals ver wacht stuitte men in Hegelsom op zware tegenstand. Daarbij wilde het deze middag niet erg lukken werd het een 3-0 nederlaag. Vol gende keer beter. Het programma voor a.s. zondag 24 sept, is als volgt: 2.30 uur Venray I-I.V.S. I 2.30 uur I.V.S. 2-Venray 2 2 uur Meterik-Venray 3 12 uur Venray 4-America 3 12 uur Wanssum 3-Venray 5 Het le elftal maakt dus a.s. zon dag op eigen veld wederom kennis met een van de nieuwe clubs hun klas. I.V.S. uit Berg a.d. Maas is dit seizoen gepromoveerd. In de eerste wedstrijden is men nog niet erg suksesvol geweest maar in de regel weten de pas gepromo veerden zich na een paar wedstrij den wel aan te passen en blijken dan dikwijls gevaarlijke tegenstan ders. Alzo kan dit dus ook met de bezoekers van zondag het geval zijn en daarom zal Venray dan ook niets mogen riskeren of de strijd licht opnemen, want dan zou men wel eens voor verrassingen kunnen ko men te staan. Onze ploeg begint echter aardig op dreef te komen, zodat wij hen ons vertrouwen niet willen onthouden. Naar het ons doet voorkomen zal Venray 2 zondag de gelegenheid geboden krijgen om te bewijzen of men aan de hoog gestelde verwach tingen zal kunnen voldoen. De IVS- reserves behaalden vorig jaar het kampioenschap in hun res. 2e klas, doch brachten de promotiewed strijden niet tot een suksesvol einde. Op eigen terrein zal het een ster ke tegenstander blijken en zullen onze jongens, voor het eerst in zui delijke regionen spelend, van meet af aan alle energie en kunde op het spel moeten zetten. Met ons ziet heel S.V.V. met spannig de uitslag tegemoet. Meterik is de competitie overdon derend gestart en zal, naar het zich laat aanzien, dit seizoen zijn partij wel meeblazen in de le klas. Voor ons derde elftal verwachten wij dan ook een zware opgave om deze ploeg op eigen veld er onder te houden. Wij weten echter, dat dit elftal er echt zin in heeft en be slist van zich af zal bijten, zodat wij een sukses toch niet uitgesloten achten. Venray 4 moet gemakkelijk de baas kunnen blijven over America 3 en van hen wordt zonder meer een overwinnig verwacht. Venray 5 menen we toch ook in staat te moeten achten om in Wans sum het 3e elftal te kloppen. Het zou ons erg tegenvallen als dit niet lukt. Venray 6 is vrij. Ten gerieve van onze spelers ver melden wij onderstaand het pro gramma, dat is vastgesteld voor zondag 1 okt.: 2.30 uur Blerick I-Venray I 2.30 uur Venray 2-Haslou 2 2.30 Venray 3-Oostrum 2 2.30 uur Tienray 2-Venray 4 12 uur Venray 5-Griendtsveen 2. M.H.C.V.-NIEUWS Onder slopende weersomstandig heden die eerder deden denken aan verkwikkende zomersporten dan aan een inspannende partij hockey, speelden het eerste dames en heren team zondag te Maastricht hun 1ste competitiewedstrijd. De dames traden 't eerst aan. Zij bleken vooral in de eerste helft erg last te hebben van de warmte, waardoor het tempo erg gedrukt werd. De Maastrichtse dames wis ten dit wel uit te buiten. Bij rust was de voorsprong van de gast vrouwen al opgelopen tot een 4- stand. Onze dames bleken echter hun reserves tot de tweede speel- helft bewaard te hebben en rukten, weliswaar langzaam, doch zeer ge- gedecideerd op. Vijf minuten voor tijd was de stand gelijk 4-4. Maastricht liet dit niet op zich zitten en viel zwaar aan wat resul teerde in hun vijfde doelpunt. In de allerlaatste minuut mochten zij een strafbuly nemen waardoor de stand weer in evenwicht ge bracht zou kunnen worden. Heel jammer was het dat onze bullyster zich door de Maastrichtse verdedig ster liet overrompelen en zodoen de was de kans op een, eigenlijk verdiend gelijk spel verkeken. 5 voor Maastricht werd de eindstand, ondanks de hitte dus een zeer hoog doelcijfer. De heren ontplooiden daarna ook lang niet hun volledige spel. Slor dig werd er met de kansen omge sprongen, grove dekkingsfouten maakte de achterhoede vaak, maar ook Maastricht speelde geen impo nerende partij en bezondigde zich aan de zelfde kwalen als ons team Gedurende de hele partij hing voor de doelmonden de dreiging van een doelpunt, maar geen van de beide aanvalslinies wist deze drei ging in realiteit om te zetten. Lange en kort strafslagen mochten geen verandering brengen in de dubbel blanke stand. Zelfs een strafbully voor onze goal kon de Maastrichtse gelederen niet aan 't juichen bren gen. Toch was ons team de meerdere tijdens een groot deel van de wed strijd. De opmerking van een der Maastrichtenaren: „we zijn blij met dit gelijke spel", onderschrijft dit volkomen. De competitiestart is niet zo ge lopen als we ons hadden voorge steld. Slechts een punt werd er ver overd, terwijl de verwachtingen ho ger gespannen waren. Ondanks dat gunnen we Maastricht van harte de overwinning en het gelijkespel, ten slotte komen er nog veel meer wed strijden waarin MHCV zal kunnen tonen wat het waard is. Zondag spelen de dames thuis te gen Venlc-Girls om half een, een van de sterkste tegenstanders van de competitie waartegen zij op eigen terrein toch wel in staat moe ten zijn om een overwinnig te be vechten. De heren ontvangen een heel on bekende gast nl. H.C. Eindhoven. Prognoses kunnen we dus niet ma ken. De heren zullen echter hun beste beentje voor zetten. De wed strijd begint om 2 uur. Zaterdag werd voor de junioren een dropping georganiseerd die bij allen in de smaak viel. Enkelen had den wel enige moeite om de lange weg van Tienray naar Venray terug te vinden, maar tenslotte keerde toch iedereen moe maar zeer vol daan op de (erwtensoep)basis terug. Gezien het enthousiasme dat er onder de junior-leden voor 'n drop ping bestaat, zal er in de kerstva- cantie opnieuw iets dergelijks ge organiseerd worden. A.s. zaterdag zullen er weerom jeugdwedstrijden plaats vinden. De spelers zullen op hun convocatie- kaarten nog de juiste aanvangstij den ontvangen. A.s. dinsdagavond 26 september zal MHCV haar jaarvergadering houden om half negen in hotel de Zwaan. Alle leden worden verwacht daar het programma o.a. bestuursverkie zing inhoudt. Verder zullen de se cretaris en de penningmeester hun jaarverslag aan de vergadering voorleggen en zullen andere belang rijke punten aan de orde komen waarvan liefst zoveel mogelijk le den getuige zullen zijn. R.K.G.V. „ST. CHRISTOFFEL" Op zaterdag 16 sept. hield St. Christoffel haar jaarlijkse vereni- gings-kampioenschappen. Er werd in vier afdelingen gestre den om de erepalm. De jury welke bestond uit de he ren Reynders uit Venray en van Bergen uit Horst, beiden leraren M.O., hebben een zware taak gehad. Na ongeveer zes uur werken aan de diverse toestellen waren de vol gende prijswinnaars bekend. Dames-junicren 5 kamp: 1 er kampioens '61, H. Poels 34,65 p.; 2 M. Basten 32.25 p.; 3 M. Hulleman 32,70 p. Heren-junioren 4 kamp: 1 en kampioen '61, W. Boom 31,30 p.; 2 P. Arts 28,65 p.; 3 J. Jacobs 24,80 p. Dames-leden 5 kamp: 1 en kam pioen '61, M. Boom 44,10 p.; 2 O. v. Goch 40,15 p.; 3 A. Linders 36,65 p. Heren-leden 6 kamp: 1 en kam pioen '61, P. Janssen 52,55 p.; 2 W. vd. Heuvel 50,70 p.; 3 Jos. Jacobs 39,30 p. Op de zondag te Zeilberg-Deurne gehouden wandeltocht behaalde de wandelafdeling van St. Christoffel, de eerste prijs en een wisselbeker voor het hoogste aantal punten. „OOSTRUM"-NIEUWS Verleden zondag begon dan weer de nieuwe kompetitie voor onze elftallen. Ons eerste elftal zette deze in met een thuiswedstrijd tegen Geijs- teren I. Na een ondanks de hitte snelle start, waarbij aan beide Ikanten redelijk voetbal te zien was, zakte het peil even iets. Oostrum echter herstelde zich wonderlijk snel en nu begon zich de superioriteit van de onzen af te tekenen. Het zou echter nog tot 10 min. voor de rust duren voordat onze rechtsbuiten met een daverend schot de score kon openen, nadat 't doel van de bezoekers tevoren reeds enkele keren op het nippertje aan doorboring was ontsnapt. Met deze 1-0 stand ging ook de rust in. Na de thee zette ons elftal direkt al een hevig offensief in. Een goede combinatie tussen on ze rechtsbuiten, linksbuiten en linksbinnen werd door deze laatste met een onhoudbaar schot afge rond 2-0. Nadat onze rechtsback zich had moeten laten vervangen rondde onze midvoor, die weer de animator van de voorhoede was, een soloren af met een schitterden doelpunt. Even later maakte hij er uit een vrije trap 4-0 van. Nu leek de strijd gestreden, maar deze laaide weer wat op, toen de bezoekers hun toevlucht namen tot ruw spel. In de stand kwam echter geen verandering meer, zodat deze wedstrijd verdiend met 4-0 gewon nen werd. Oostrum 2 begon haar entree in de le klasse met een bezoek aan America 1. Ook zij deden het niet slecht nl. een gelijkspel 4-4. Het leek er zelfs lange tijd op dat ze de hele buit mee naar Oostrum zouden brengen. 12 min. voor het einde stonden onze jongens nl. nog met 4-2 voor. Het hevig offensief, dat America in de laatste fase van de strijd in zette was echter te veel voor onze jongens, ondanks het schitterend werk van onze rechtshalf, links back en zeker niet te vergeten onze doelman, die zelfs de onmogelijkste ballen uit zijn doel ranselde. Toch konden ook zij niet verhinderen, dat America op het scheiden der markt toch nog een gelijkspel uit het vuur sleepte. Maar dit gelijke spel mag een orestatie genoemd worden voor onze reserves. A.s. zondag speelt ons eerste elf tal om 2.30 uur in Ysselsteyn tegen de gelijknamige club aldaar. On danks het feit, dat onze jongens te gen deze rood-witten nog nooit tot een overwinnig zijn gekomen, dur ven we, bogend op het resultaat van zondag en het gelijke spel van Ys selsteyn tegen Tienray, hun toch nog de volle buit voorspellen. Oostrum 2 speelt om 2 uur thuis tegen E.W.C. I. Hier kon 't terrein voordeel wel eens de doorslag ge ven. Laten we echter niet te opti mistisch zijn en het houden op een gelijkspel. Oostrum 3 is zondag vrij. Programma zondag 1 okt.: 2 uur Oostrum I-Melderslo I 2.30 uur, Venray 3-Oostrum 2 1 uur Kronenberg 3-Oostrum 3. A.s. zondag 19 uur trainen. Trou we opkomst werdt verwacht. A.s. vrijdag 20.30 uur, bestuurs vergadering in café Camps. HANDBOOGSPORT Uitslag van het 3e districtscon cours van district XI gehouden zon dag 17 sept. bij St. Sebastiaan te Heide: St. Oda drievoudig kampioen. Ere-afdeling: le St. Oda I 503 p.; 2e Diana I 476 p.; 3e St. Anna I 472 p.; 4e Ons Genoegen I, Yssel steyn 448 p.; 5e Batavieren II 434 p.; 6e St. Hubertus I 433 p.; 7e Ba tavieren I 433 p.; 8e Ons Genoegen I America 422 p.; 9e St. Sebastiaan I 399 p. Klasse A: le Diana II 435 p.; 2e St. Joris I 411 p.; 3e Rare Schut ters I 388 p.; 5e Batavieren 3 371 p.; 6e Willem Tell I 368 p.; 7e St. Hu bertus II 308 p.; 8e Ons Genoegen2 America 294 p. Klase B: le St. Oda II 421 p.; 2e St Anna II 396 p.; 3e De Eendracht I 378 p.; 4e Rare Schutters II 364 p.; 5e St. Sebastiaan II 363 p.; 6e Dia na 3 356 p.; 7e Ons Genoegen 3 Ys selsteyn 348 p.; 8e St. Agatha I 284 p. 9e Willem Tell II 272 p. Klase C: le Diana 4 339 p.; 2e Griendtsv. Uitsp. I 306 p.; 3e St. Oda 3 291 p.; 4e St. Jozef I 280 p.; 5e Ons Genoegen 4 Ysselsteyn 243 p.; 6e Batavieren 4 228 p.; 7e St. Hubertus 3 195 p. Kampioen in de Ere-afdeling werd St. Oda I met 1428 p. Kampioen in Klase B werd St. Oda II met 1220 p. Kampioen in Klasse C werd St. Oda III met 947 p. Kampioen in Klasse A werd Dia na II met 1254 p. Kampioen in Klasse D werd St. Anna II met 917 p. Klasse D: le St. Anna 3 313 p.; 2e Rare Schutters 3 300 p.; 3e De Een dracht 2 280 p.; 4e St. Joris 2 252 p.; 5e St. Oda 4 244 p.; 6e Diana 5 244 p.; 7e St. Sebastiaan 3 156 p.; 8e Willem Tell 3 65 p. Personele prijzen: le W. Smits Batavieren 49 p. 2e A. van Ool St. Oda 4x10 3e J. Siebers Diana 5x9 4e Th. Geurts America 4x8 5e L. Siebers Diana 3x7 6e P. Weys St. Joris 4x6 7e G. Vloet Rare Schutters 4x5 8e A. Meijer St. Hubertus 4x3 9e M. Vollenberg St. Anna 3x3 10e J. v.d. Bekerom St. Oda 3x2 lie P. Bus Ysselsteyn 3x1 Schutters beneden 16 jaar: le W. Flinsenberg St Hubertus 65 p. 2e B. van Kuijck Batavieren 54 p. 3e H. Flinsenberg Ysselsteyn 49 p. 4e P. Smulders Batavieren 45 p. 5e P. v. Gassel Eendracht 37 p. Schutters boven 60 jaar: le Jac. v. Osch St. Hubertus 81 p. 2e J. Arts St. Oda 76 p. 3e H. Kuijpers St. Agatha 68 p. 4e H. Martens Eendracht 67 p. 5e H. Arts St. Hubertus 63 p. Drietallen: le St. Oda 130 p. 2e Batavieren 123 p. 3e Ons Genoegen Ysselsteyn 119 p. Op 15 okt. wordt bij de Een dracht Veulen, de wintervergade ring gehouden van District XI, waarop verschillende voorstellen zullen behandeld worden. Zondag 15 en zaterdag 21 en zon dag 22 oct. wordt op de doelen van St. Anna en St. Oda het jaarlijks hazenconcours gehouden. Tijdens de Caritasweek van 24 september t.m. 1 oktober zal Venray en omstreken kennis maken met de skeltersport op de kleine baan, een primeur voor Noord-Limburg. Geen beroepsccureurs met eigen skelters! Alle jongeren, zowel jongens als meisjes, ouder dan 16 jaar kunnen zelf meedoen aan deze sensationele, absoluut ongevaarlijke sport op dinsdag 26, woensdag 27 en donder dag 28 septemebr a.s. skelterbouwer Gulickx uit Tilburg, stelde zijn wa gentjes beschikbaar. De oliemaat schappij B.P. gaf daarbij financiële steun. Diverse prijzen zijn reeds be schikbaar gesteld. Denk nu niet dit is niets voor mij. Iedereen heeft kans op de prijzen. Om het kampioenschap van Bra bant (waar deze sport reeds een grote omvang heeft), werd een 16- jarig meisje, dat nog nooit in een skelter gezeten had, kampioen. Laat U zo spoedig mogelijk in schrijven zowel individueel als in ploegverband. Er kunnen slechts 100 deelnemers toegelaten worden. Kom U uit met een ploeg voor Uw fabriek of vereniging en wilt U daarvoor eigen reclame rijden, dan komt het inschrijfgeld op 25 per ploeg. Elke ploeg bestaat uit 5 per sonen. VERLOOP Hoe verloopt nu zo'n wedstrijd? Veronderstel dat 20 individuelen in schrijven, dan worden hiervan 4 in dividuele groepen gevormd en men krijgt dus een individuele winnaar na de finalestrijd. Wie nu van de ploeg de beste tijd maakt, komt in de finale. Voor fabrieksploegen die met eigen reclame rijden, wordt een ploegenprijs beschikbaar gesteld. Tenslotte rijden de ploegwinnaars en de individuele winnaars nog om het kampioenschap van Venray. Vormt zo spoedig mogelijk een ploeg voor Uw fabriek, organisatie, buurt, school of winkel en meldt U aan met inschrijfformulieren. Inschrijfgeld individuelen 2,50, per ploeg met eigen reclame 25. Het wedstrijdcircuit is gelegen op de speelplaats van de Mulo-school. Inschrijfformulieren vanaf woens dag 20 september inleveren bij A. Huybers, Bontoekoestraat 4, Venray en het bureau van het Dekenaal So ciaal Charitatief Centrum, Jan Hen- senstraat 6a, Venray. Dat zeggen kennersD«ri: zeggen de die aKjaren kaas bij/Albert Heijn Ook hier: de beste kwaliteit voor de laagste prijzen. Zie maat... ••••••••••••••a Kom naar de Kaas-show! Elk AH-filiaal houdt iedere dag „kaas-show". Kom gratis proeven en keuren. Kies de kaas precies naar üw smaak! VOLVETTE 500 GRAM 9 09 VAN 1.35 VOOR Neem eens kn altijd vers enorm voordelig LEVERWORST beruner.100 gram 39 KINNEBAKSPEK\oo gram 29 PALINGWORSTi\o gram 42 RUNDERROOKVLEES100 gram 79 PARC B Pries Zona ren; 07.: Vegt-v 9.30 hoe overl kss overl. ae: der d(e Charil/30 laat dele lof. Ma Bekleie hannekn (buu_ (Odas Din Mil; nen-V| beide Wo< echtg Caroli van schap; Do 7.30; Hend: rie Jaj Jacob Vriji fam.; J Gertr. vd. Pi^ir avondt d« Michat Zate is Beklet di sen; 8. r RommC- Gomm b genheku Volg l de oct RE® Pries Zond|ia reh; de30 en 11.4 lekte i kath. i overwe Maai is Dins< a t.e.v. S Woeifc, Dond 5 len, be n Vrijd 7.30 lol Zatei in en kerlg tot biet Zond: Maria pl. hoogr canen werkt Maas. Maanfet mans-E Janssen Dinsd Martien Woern G. v. Lfc 7.45 An d Dondt Rojer; Pluymat Vrijd: overl. fpt Antoon Zaterdi scher; 7 fam. Fr tien Jar FN 18e Zfel kwart v de paro i 10.30 lm tjes; 3 ujs lecte centrum Maan^jt rardus Bomm; het bruis- Dinsdi a Claessen r Woens Dondeff; mans, kis Vrij da i en echtg i Zaterd a mans; v^' gelegen" A.s. trum. voor zevjl valt uit Gostrurr voor ne« fare won te luistef Kerkpt Anny 18e ZcÈI versiteita uitreiken Antoniusfc voor ove?l 10 uur 2.30 lof i der de collecte kerk. Maand Martha Ger. Bis familie; voor beii Dinsda Dijck; Bistervels wijck; 's gatie bei Woenst vd. Hoog Pet. Joh. Vegchel. Donder lovige z hoogmis Pubben). Vrijdag

Peel en Maas | 1961 | | pagina 6