Gevonden De heer J. Heggen neemt afscheid van het onderwijs Wijziging girono. gem. Venray 1030824 VENRAY van AtotZ Burgerlijke stand Mej. d te Jl Fontein's Zelfbedienin MATER AMABILISSCHOOL VENRAY De Jongeren Cursus Maandag 17 juli 1.1. heeft de Jon geren Cursus haar cursusjaar af gesloten met een ouderavond in het clubhuis. Na de opening en de diplomauit reiking door de voorzitster, namen de leerlingen op muzikale wijze af scheid van docenten en leidsters. Na de pauze hield Pater Bened ic tus Sax van de Smakt een gesprek met de ouders over de problemen van de jeugd op deze leeftijd. De volgende leerlingen ontvingen een getuigschrift: Maria van Dijck, Tonny Janssen, Dientje Ponjee, Nelly Thijssen, Mini van Veghel, Joke Voermans, Wilma Willems; Oda Weijmans, Nelly Stiphout, Nelly Barendts Miep Creemers, Maria Flinsen- berg; Jos. Janssen; Marietje van Sinten; Ria Scheepers; Truus Ver- koeyen; Oda Janssen. Kinderverzorgsters. Voor de Centrale Raad voor Kin deruitzending slaagden als Kinder- verzorgster: Ama Arts, Venray, Leida Heidens, Castenray; Anny Hendriks, Mill; Jet Janssen, Leu nen; Henny Jenniskens, Venray, Oda Koonings, Ysselsteyn; Wilmie Linders, Venray; Annie Poorts te Sambeek; Mien Verheyen, Oostrum Dorothé Verstraelen, Maashees. Voor het schoolexamen als kin derverzorgster slaagden: Riet Friezen, Oirlo; Anja Mouthaan, Venray; Mariet Smits, Maashees. TEEN-AGER-SHOW Op de zondagmiddag in zaalWil- helmina gehouden teen-ager-show, waarop amateurs uit Venray en om geving hun kunnen konden tonen, verwierf de band The Rocking Stars o.l.v. W. Swaghoven, de eerste prijs. Op het te Weert gehouden examen, slaagde voor het diploma V.E.V. hulpmonteur, A. Coppis Ven ray en B. Rutten, Heide. SCHUTTERSNIEUWS Van schutterij 't Zandakker ko men noodkreten. Hoewel in het af gelopen seizoen nog al succesen ge- geboekt werden, gaat het niet zo best. Maar eerst even over de succes sen. In Afferden wist men na 3 x concurreren de 2e prijs te behalen in het korpsschieten. Op het Landjuweel in Helmond werd men 2e bij de gilden in op tocht. En als men bedenkt dat er 83 verenigingen aan deze optocht deel namen, is dat geen peulschilletje Dan was er nog het koningschie- ten, waarbij de jongste schutter Jo Lenssen Pzn. met het 110e schot de vogel er af kreeg en het konings- zilver om zijn schouders kreeg. Daar blijkt dus wel uit, dat deze schutterij er nog al eens op uittrekt en daarbij ook nog de nodige prij zen mee naar huis brengt. Maar ondanks dat is het bestuur toch niet tevreden. Er komt te wei nig nieuw bloed en men vreest met grote vreze, dat de tijd niet ver meer is, dat door gebrek aan ent housiaste leden deze schutterij op non-actief komt, waarmede een goed stuk folklore wellicht voor goed verloren gaat. Dit spreekt des te meer nu b.v. jaarlijks grote bijeenkomsten van schutters worden georganiseerd als b.v. het Oud-Limburgs, waarbij op vele .plaatsen het schutters-wezen werkelijk nieuw leven is ingebla zen. Maar dat gebeurt niet in Ven ray, waar zowel het Zandakker als St. Anna moeite hebben om met de soms al bejaarde leden hun ver plichtingen na te komen. Daarom doet het bestuur van het Zandakker nog eens een dringend beroep op de jongelui vooral om de gelederen te komen versterken en daardoor ook in Venray deze schone oude traditie te kunnen bewaren. AVOND JEUGDVIERDAAGSE Op het moment dat U deze krant ontvangt, hebt U de honderden kin deren al zien trekken in de voor hen georganiseerde avondvierdaag se, die nog heden vrijdagavond, morgen zaterdagavond en tenslotte dan nog zondagmiddag trekt. Dit sportfestijn van klasse, waar aan de jeugd met zoveel enthou siasme deelneemt en waarvoor ach ter de schermen zoveel werk is verzet, sluit zondagmiddag met een tocht door Venrays straten en een défilé langs de autoriteiten op het bordes van het Gemeentehuis. La ten we juist die sluiting tot een groot succes maken. Waar de jeugd (en de groteren, die die dag mee mogen wandelen) voorbijkomt, geef eens een bloeme tje aan die trots voorbij stappende jongens en meisjes. Maak er een echt feestelijk slot aan, aan deze plezierige dagen en toon daarmede Uw waardering voor het werk, wat anderen ook voor Uw kinderen belangeloos doen. Zorg voor de vlaggen en zorg voor een boeketje, want het zal een feestelijke stoet worden, nu zovele Venrayse muziekgezelschappen spontaan hun medewerking op deze laatste middag hebben toege zegd. R.K. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Paterslaan 1, Venray Nieuwe aanwinsten ROMANS: Ben-gavriêl M., Een huis in Praag. Berthold W., De commando's van admiraal Canaris. Brakman W., Een winterreis. Breedveld W., Heinricht Apfel- Johan Appel. Bristow G., Celia Garth. Dellart A., Dorp van de dorst. Hartogh J. de, De inspecteur. Hoogte, A. van der, Ballade van de oude stad. Jerusjalmi E., Een ster voor Mois- jele. Kessel J., Het geschenk voor de Führer. Knap H., Doet U ook een duit in het zakje? Mahieu V., Tjoek. Nescio, Boven het dal; en andere verhalen. Norel K., Varen en vechten. Nijnatten-Doffegnies H. van, On taarde zoon. Oosterbroek-Dutschum A., De kruishoeve. Praag M. van, Vrouwen van Ma- bille. Queen E., Moord op rijm. Saint-Exupéry A. de, De kleine prins. Simenon G., Maigret en de moord op de Quai des Orfèvres. Velsen-Quast M., Lichten op rood. STUDIEBOEKEN: Brandt W., Mijn weg naar Berlijn Braun W. von, Mensen op de maan. Delfgaauw B., Teilhard de Char- din. Duyzings M., Mensen en mach ten in Congo. Fuks L., Meesters der Jiddische vertelkunst. Hatch A., De onbekende de Gaulle. Heide G. van der, Speurtocht naar onze voorouders. Heinemeyer W., Marokko. Henkemans H., Daar zit je dan.., Herrman P., Nieuwe ontdekkin gen onder de Middernachtzon. Holt Ph., Uitleg van de mis. Kindertekeningen. Knuttel G. en J. Kruger, Bouw kunst. Matt L. von Het concilie. Ovink G., Het aanzien van een eeuw. Pietersen L., Sociologie van de sport. Reich H., Kinderen van verre en nabij: fotoboek. Rueck C., Maak zelf een vergro tingstoestel. Schroeff, H. van der, Leiding en organisatie van het bedrijf. Vanderschaeghe P., Heinrich Böll, Verbeeck R., De dichter H. Mars man. Van 6 t.m. 19 augustus zijn de leeszaal en de bibliotheek wegens vacantie GESLOTEN. gekleurde rozenkrans, Simons Stationsweg 169; muntbiljet, van Meijel Hoenderstraat 48; kinderpor- temonnaie inh. 11 ct, Sikes Over- loonseweg 95; zilveren rozenkrans, Claessens Eikenlaan 36; zilveren rozenkrans (no. 925), van Vegchel Beekweg 6. CONGREGATIE Zondag 11 uur congregatie meis jes van 17 jaar, in de Mater Ama- bilisschool, in de Wilhelminastraat. ONGELUK Op de hoek Henseniusplein- Leeuwstraat, raakte de brommer S. met zijn voorwiel het achterwiel van een voor hem rijdende brom mer. Hij verloor de macht over het stuur, kwam te vallen en moest met hoofdwonden en een hersen schudding overgebracht worden naar het ziekenhuis. Dr. v.d. Hom- bergh verleende eerste hulp. PRO ECCLESIA In verband met zijn talrijke, in een lange reeks van jaren verwor ven verdiensten voor de parochie gemeenschap te Melick, is de heer H van den Heuvel, oud-hoofd der school aldaar, onderscheiden met 't pauselijk erekruis „Pro Ecclesia et Pontifice". Zaterdagmiddag werd hem deze pauselijke onderscheiding door pas toor Geusens uitgereikt. De heer v.d. Heuvel, uit Merselo afkomstig, was 47 jaar voorzitter van de plaatselijke boerenleenbank, 37 jaar kerkmeester (waarvan de laatste 10 jaar als secretaris), 32 jaar hoofd der lagere school, 30 jaar voorzitter van het Groene Kruis, terwijl voorts o.m. deel heeft uitgemaakt van het bestuur der fanfare „Concordia", van de gezins zorg Roerstreek en de kiesvereni ging. VERZAMELWOEDE Te Venlo heeft men een 18-jarige jongen aangehouden, die er werk van maakte om in de plaatselijke openbare leeszaal en bibliotheek, kostbare illustraties, foto's, prenten en tekeningen uit de geleende boe ken te knippen, vooral uit kunst historische boeken. Hij had thuis 'n partij plakboeken, waarin hij deze bewaarde. Hij heeft voor honderden guldens schade berokkend. DRIE DODEN Tussen Utrecht en Zeist, waaide de motorkap van een auto en de bestuurder verloor hierdoor het uit zicht. Hierdoor kwam hij in botsing met twee andere auto's, waarbij drie mensen het leven verloren en een zwaar gewond werd. BOERINNENBOND OP REIS Het uitstapje van de boerinnen- bond uit Leunen, dat was uitge steld, zal nu gehouden worden op 17 aug. a.s. Bezocht zullen worden Den Bosch, Utrecht, Gouda, Den Haag, Madurodam, Vredespaleis en Scheveningen, Delft en Rotterdam. 25 JAREN PASSIESPELERS Te Tegelen zullen a.s. zondag 19 medewerkers aan de Passiespelen worden gehuldigd omdat zij 25 ja ren hieraan hebben medegewerkt. Donderdag a.s. zal de heer J. Heggen afscheid nemen van het lager onderwijs, waaraan hij ruim 45 jaren was verbonden. Meester Heggen, een geboren Sustenaar ,is na zijn opleiding aan de kweekschool in Echt werkzaam geweest als onderwijzer te Bom, tot de mobilisatie hem achter de schoolbanken uithaalde en hij van 1917-1919 als officier bij de Land macht het vaderland diende. Na de mobilisatie was hij werk zaam aan verschillende scholen in Sittard, tot hij op 1 jan. 1928 be noemd werd als hoofd van de la gere jongensschool in Venray-kom. Met de komst van de heer Heg gen werd deze openbare school nu een bijzondere school en de reorga nisatie, die een en ander met zich bracht kwam hoofdzakelijk neer op het nieuwe hoofd. Onder zijn leiding groeide deze bijzondere school uit tot een der grootste in Nederland. Deze groei stelde zowel school bestuur als hoofd dikwijls voor grote problemen, die echter in pret tige onderlinge samenwerking wer den opgelost. Als men op een gegeven moment een school te besturen heeft met meer dan 600 leerlingen, zal het zelfs een leek duidelijk zijn, dat hiervoor wel iets gevraagd wordt. Maar er werd nog meer gevraagd. Na de verwoesting van Venray had de toenmalige jongensschool dermate van het oorlogsvuur gele den, dat de school practisch on bruikbaar was. Toen is een zwerftocht door Ven ray begonnen die eindigde in de „beruchte" barak in de Patersstraat en die een enorm improvisatie-ta lent vroeg van het hoofd der school, die naast een zich bezig houden met het oplossen van talrijke problemen ook nog gewoon les moest geven. Maar na lang en breed overleg kon dan eindelijk in 1953 de vlag wor den gestoken, toen drie nieuwe hallen-scholen klaar kwamen en de oude jongensschool gesplitst werd in de Petrus Bandenschool, de Dr. Poels- en de Henseniusschool. De heer Heggen werd hoofd van de Petrus Bandenschool en kon na alle moeilijkheden, die een derge lijke splitsing met zich bracht, over wonnen te hebben, thans eindelijk het wat rustiger aan doen. D.w.z., dat hij nu de organisatie van het VGLO-onderwijs voor onze gehele gemeente opgedragen kreeg en de splitsing voor een 4e school kon voorbereiden. Dit alles is thans achter de rug en nu komt dan de tijd van het dolce far niente. Op die dag houdt de scheidende heer Heggen een afscheidsreceptie van 1 tot 2 uur bij Lunchroom Ver heugen, waarop oud-leerlingen en hun ouders zeker acte de presence zullen geven. De heer Heggen kan nu van een welverdiende rust gaan genieten, een bericht wat de hazen en konij nen uit het jachtterrein nabij Oos trum wel minder prettig zullen vin den, want hartstochtelijk jager als de heer Heggen is, zal hij die rust waarschijnlijk meer nog dan vroe ger gebruiken om zich aan deze sport te wijden. Burgemeester en Wethouders, van Venray delen mede dat met ingang van 5 augustus, 1961 het gironummer der gemeente wordt gewijzigd in Ter voorkoming van stagnatie en vergissii verzocht hiervan goede nota te nemen. 'en wordt Burgemeester en Wethouders voornoemd, Mr. M.M.L.G.M. CUSTERS, burgemee^ H.P.L. VORST, secretaris Nog deze week of anders komen de week, krijgt ieder Venrays huis gezin gratis thuisbezorgd het boek je: Venray van A tot Z, een eerste uitgave van de gids voor Venray, die door ons weekblad is verzorgd. Hierin vindt de lezer en gebrui ker alle gegevens over onze ge meente, het gemeentebestuur, de raadscommissies en de gemeente lijke diensten. Daarnaast staan er wetenwaar digheden in over alle Venrayse pa rochies en de godsdienstige vereni gingen, die daarin hun taak vervul len. Alle overheidsinstellingen, die in Venray kantoren hebben zijn weer in een ander hoofdstuk onderge bracht. Het hoofdstuk: Gezondheidszorg geeft een overzicht over de organi- sat:es, die werkzaam zijn in Ven ray op het terrein der volksgezond heid, terwijl daarnaast spreekuren van huisartsen en specialisten ver meld zijn. Een ander hoofdstuk houdt zich bezig met de in Venray gevestigde kloosters. Onderwijsinstellingen in Venray zijn er vele. Waar ze gevestigd zijn en wie er hoofd of directeur van is, vindt U eveneens vermeld in deze gids. Wat Venrays industrie vervaar digt, wie er de directeuren zijn, wat de werktijden zijn e.d. staat in het hoofdstuk Industrie. In het hoofdstuk Zakenadressen vindt de lezer volgens beroep ge rangschikt verschillende Venrayse zakenadressen, die een keuze uit onze Venrayse winkelstand vereen voudigen. De Sociale en charitatieve instel lingen, alsmede de culturele vereni gingen vindt men overzichtelijk ge rangschikt en men staat hier even als bij de stands en maatschappe lijke organisaties (met aparte hoofd stukken voor de arbeider en land bouwersorganisaties) verbaasd over de veelheid van deze verenigingen. Trouwens, blijkens het hoofdstuk Jeugdverenigingen kan de Venrayse jeugd in georganiseerd verband ook aardig uit de voeten en wie mocht menen, dat sport, spel en ontspan ning in onze gemeente geen grote keuze biedt, hij leze het betreffen de hoofdstuk maar eens na. Het hoofdstuk Overige Vereni gingen is bovendien ook nog een eerbiedwaardige lijst, die respect afdwingt. Markt en kermisdata, de winkel sluitingsregeling en de bus- en treindiensten, alsmede een alfabe tisch register complimenteren dit boekwerkje ,dat naar wij menen in een behoefte voorziet en iedere Venraynaar wegwijs maakt op velerlei terrein in eigen gemeen te. Het is wellicht goed ten over vloede nog eens nadrukkelijk te schrijven, dat nu een begin is ge maakt. Een begin, waaraan on danks alle nauwkeurigheid mis schien nog het een of ander ont breekt of uitgebreider geplaatst had kunnen worden. Voor opbouwende critiek in deze houden de samenstellers zich warm aanbevolen, terwijl van vereni gingsbestuurderen gevraagd mag worden bij bestuurswisseling of op richting e.d. hiervan mededeling te willen doen aan: Postbus 1, Ven ray. Terwijl aan het bureau van dit blad gaarne alle inlichtingen ver strekt worden, die men over de uit gave van deze gids mocht nodig hebben. We hopen dat alle huisgezinnen van Venray een goed gebruik van deze gids zullen maken. OOGSTFEESTEN Te Sevenum worden zondag we derom de jaarlijkse oogstfeesten gehouden. De opening zal geschie den door Mr. Dr. F. Houben, com missaris der Koningin in Limburg. JEUGD-VIERDAAGSE TE OTTERSUM Op 2 augustus begint te Otter- sum de jeugd-vierdaagse, waaraan ook Duitsers en Belgen deelnemen. BRITSE JAGER IN OORLOG VERMIST NU GEVONDEN Militairen van de Britse RAF, die gelegerd zijn in Keulen, hebben in de nabijheid van de gemeente Waal wijk op de weide van de heer Bal te Doeveren, een neergeschoten 1 jachtvliegtuig opgegraven. Zeventien jaar geleden is een jachtvliegtuig van de RAF door de Duitsers neergeschoten, doch het was steeds onvindbaar gebleven. Vorige week waren enkele En gelse militairen met behulp van de tectors aan het speuren naar het verongelukte vliegtuig. Men had toen echter veel last van grondwa ter. Dinsdag gingen zij opnieuw aan het werk. In de loop van woensdag morgen kon men het vliegtuig ten dele blootleggen. Het was een jacht vliegtuig van het type Typhoon. De piloot moet, toen hij neer stortte ongeveer 20 jaar oud ge weest zijn. De stoffelijke resten ikonden nog niet geïdentificeerd worden; wél werd een polshorloge gevonden. Het stoffelijk overschot zal naar elders worden overge bracht. Aan de hand van de nummers in de motoren hoopt men de identiteit van de verongelukte piloot te kun nen vaststellen. BOER VERGIFTIGD, VARKENS GEDOOD DOQR FOSFORBOM Een fosforbom uit de laatste oor log heeft in Maarheeze de dood van twee varkens veroorzaakt en hun eigenaar, landbouwer Jos. Biemans, een vrij ernstige ziekte bezorgd. De bom werd door de varkens uit de grond gewroet en begon te roken, toen er lucht bij kwam. „Brand in het varkenshok", dacht de landbouwer, die het voorwerp verwijderde. Het kwam hem op fos- forvergiftiging te staan, terwijl 2 krulstaarten definitief de trieste af tocht bliezen. De bom is intussen onschadelijk gemaakt. SCOOTER-ONGELUK Onder Gulpen is een Belgische scooterrijder gevallen. Zijn vrouw werd tegen het wegdek geworpen en is ter plaatse overleden. TELEVISIE Nederland brengt vanavond spaanse dansen om 8.30 en Zuid- Amerikaanse liedjes om 9.20. Met Attentie sluit de NCRV dan haar programma om 9.30 af. Duitsland brengt om 8.20 de fa milie Hesselbach en om 9.10 een re portage over Polen. Zaterdag zijn er 2 Eurovisie zen dingen, de eerste om 2 uur over wa terskiën en de tweede om 3.15: atlethiek Engeland-USA. Muziek liefhebbers komen aan hun trekken om 7.30 uur bij de uitzending van het eerste B.B.C. promenadeconcert. De avonduren brengt om 8.20 een quiz, om 8.50 het optreden van Paul Goodwin en om 9.35 Bing Crosby. Duitsland brengt om 8.20 een show, gevolgd door een t.v.-spel om 9.30 uur. Zondag is er om 3 uur een roei- wedstrijd, die later om 5 uur nog eens getoond wordt. Om 8 uur is er een show met de Deense komiek Boyd Bachman, terwijl er om 9 u. weer een film is van The four fust men. Een operette-concert sluit om 9.25 dit KRO-programma af. Duitsland brengt een film om 8.05, waarna om 9.45 zang van een Ame rikaans kwartet. Maandag is om 8.20 Vader weer de beter-weter, waarna een show programma om 8.45. Na een een- acter om 9.15 zullen de paardenlief hebbers de internationale HORSE SHOW op de Eurovisie niet willen missen. Die begint om 9.50. Dinsdag brengt om 8.20 weer de film over dieren en om 8.40 de hoofdfilm Altijd in mijn hart. Duitsland brengt om 9 uur een t.v.-spel. ^Woensdag gaat Holland op bezoek in Knokke 8.55, terwijl om 8.45 de duitser een film brengt. Na het Memo om 8.20 krijgen we donderdag inspecteur Fedder weer eens te zien. Duitsland toont ons weer een fa cet van Amerika om 8.20 en brengt om 9.45 een speelfilm. MASSAAL GEBED IN O.- EN W.-BERLIJN BEDE OM EENHEID In West-Berlijn hebben woensdag om 17 uur vele duizenden Duitse gelovigen ootmoedig het hoofd ge bogen voor een gezamenlijk gebed, ter gelegenheid van de massale bij eenkomst der Duitse Protestantse Gemeenschap; de tiende Duitse Evangelische Kerkdag. Men verwachtte, dat 20.000 West duitsers en tenminste 10.000 landge noten van achter het IJzeren Gor dijn aan de bijeenkomst zouden deelnemen. De communistische regering van Oost-Duitsland verklaarde de ker kelijke samenkomst echter als on wettig op grond van haar overtui ging, dat de kerk het „militairisme" en de N.A.V.O. zou ondersteunen. Het communistische verbod was gebaseerd op het feit, dat de Duitse Protestantse Gemeenschap leger- predikanten had beroepen naar de Westduitse militaire eenheden. Volgens kerkelijke autoriteiten hebben tenminste 100 Oostduitsers het verbod van hun regering ge trotseerd. Later werd bekend ge maakt, dat uitsluitend het aantal „Duitsers" dat de bijeenkomst bij woonde zou worden genoemd. Maar naast de gelovigen, die hun regering niet gehoorzamen, houdt de paniek vlucht van beangste Oost duitsers onverminderd aan. Woensdag meldden zich weer 1000 mensen aan bij het vluchtelingen- centrum in West-Berlijn. Het totaal is sedert 1 juli van dit jaar opgelo pen tot 18.500. De Oostduitse regering heeft de vlucht naar het westen weliswaar strafbaar gesteld, maar de angst voor de gevolgen van een Russisch- Duits vredesverdrag is blijkbaar sterker dan die voor de grenscon troles, welke momenteel door sta tionsbeambten lichtelijk worden ge saboteerd. van 13 t.m. 19 juli 1961 GEBOREN: Geerets Maria, Klein-Oirlo 12 Goumans Gerarda, Hoenderstr. 9 Janssen Cornelia, Merseloseweg 31 Voermans Martinus, Hoenderstr. 38 van Soest Leonardus, Zuidsingel 69 Koppes Henricus, Bergen Arts Antonius, Kruitweg 17c Nabben Wilhelmina, Deputé Petersstraat 12 Rongen Maria, Oude Oostr.weg 57 Claessens Helena, Overbroeksew. 3 Claessens Peter, Oirloseweg 16 Arts Margaretha, Heidse Peelw. 22a Michels Monica, Castenrayseweg 7 Peters Theodorus, Molenweg 12 OVERLEDEN: Graat Petronella, echtgenote van van Daal Wilhelmus, 68 jr, Vier lingsbeek ONDERTROUWD: Rut j ens Hendrikus, 23 jr, kleibe- werker, Tegelen Veldstraat 67 en Jacobs Henrica, 22 jr, Oude Oos- trumseweg 39 Vermeulen Gerardus, 25 jr, schil der, Stationsweg 110 en Min Mar garetha, 24 jr, Stationsweg 181 Dupont Franciscus, 30 jr, foto graaf te Vught Margraffstraat 25 en van Roy Elisabeth, 26 jr, onder wijzeres Kempweg 1 GETROUWD: van den Broek Henricus, textiel fabrieksarbeider te Deume en van Schaaik Wilhelmina, 18 jr, Venray Swinkels Marinus, 27 jr, brood bakker en Creemers Mia, 24 jr, beiden te Venray Daanen Marinus, 32 jr, bureau beambte Staatsmijnen te Kerkrade en Clephas Maria, 27 jr, te Venray Jenneskens Petrus, 32 jr, melk knecht en Michels Catharina, 29 jr, beiden te Venray. W.S.V.-AMBULO o\p Zaterdagavond om 7.30 uur wordt iedereen aan het patronaat ver wacht. We vragen iedereen om de uniformen mee te brengen. Ook de oud-leden worden verzocht om de uniformen terug te brengen. ADVERTENTIEN zondag 23 j in zaal H. Kongen jOrkestChambon-kwari Putten wegsj 7 a Ysselsteyn, Tel. 04785-363 Steeds ^rkrijgbaar ^AdreS^bureau van dit blad. Nelly B« Martin hebben don: van hun- n lijk, waa zal plaats^ c 25 juli kerk van i Smarten 1 Venray Meerlo, Dagaj Veni} icepti 'oekonjï! ra Vt: Geel, Openlijk aan O.Ljot gen guns^fi de KracqNc Drie Wejn. BIEDTfcM R.K.« R.Kijst met Rj^lof jjt ining. |nd bureau vad, TE ^J=rif)SKeiins{ TE KQ <ge TE KO in jfeiji merk GW P. Maller H. TE K0 ArWiStra TE K0 13W Br"Bonad3, TE KOO 8 drarl jen W^ko. TE Kt Antieljej elec. w&^n Wed. fum TE KO(j u Kraïïwiy TE K^ jen o^i TE tootfgj B. J3roercfi TE K< niei^p< 2 flessen Land' Groot pak biskwie Groot blik Nassie Goi 2 blikjes soepgroenten Grote fles Hero Sinas 1 fles Duyvis slaolie Onze verse vleeswaren-aanbi 200 gram gebraden gehakt 100 gram Casselerrib 100 gram boerenmetworst 2 blikjes leverpastei

Peel en Maas | 1961 | | pagina 2