THOMASSEN Communiepakjes Communiejürkjes keukenuitzet RECTORAAT HEIDE Zondag: 7.30 H. Mis voor een zieke moeder; 10 u. Hoogmis voor het rec toraat. Akolieten: G. Derikx en W. Voesten. Tweede collecte voor de voortplanting van het geloof; 3 u. lof. Misdienaars van de week: Jac. Janssen en Harry Peeters. Maandag, dinsdag en woensdag de kruisdagen; 7 uur processie. Maandag: 7.30 voor overl. moeder Litjens-Swinkels. Dinsdag: 7.30 voor Petronella van Dijck-Wismans. Woensdag: 7.30 voor Hubertus Janssen, Anna Maria Philipsen en Johannes Janssen; biechten van 8-9. Donderdag: Hemelvaartsdag; 6.30 uitreiking van de communie; 7.15 worden de eerste- en plechtige com muniekantjes bij het veldkapelletje afgehaald; 7.30 H. Mis voor de eer ste- en plechtigfe communiecanten; 10 u. H. Mis voor het rectoraat; 3 u. plechtige hernieuwing van de doop beloften. Vrijdag; 7.30 H. Mis voor overl. ouders Takken-Bouten. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor overl. vader Hendrik Heesen; 7 u. biechten en om 7.30 lof. Maandag, dinsdag en woensdag retraite voor de plechtige commu niecanten. Zondag a.s. Kerkdeur-collecte voor het Nat. Zonnebloemwerk voor de zieken: „De Zonnebloem". RECTORAAT SMAKT Zondag: 5e zondag na Pasen; 6.15 lm. voor overleden ouders en fam.; .30 lm. voor Harry Coppis; 10 u. hoogmis voor de wereldmissie; 3 u. lof en rozenhoedje. Vandaag onder alle H.H. Missen collecte voor de Voortplanting des geloofs. Maandag: vandaag, morgen en overmorgen zijn kruisdagen; na de H. Mis van 6.30 processie; 6.30 gez. H. Mis als jgt. voor Antonia Bovens; 7.30 lm. voor de meest verlaten zie len. Dinsdag: 6.30 gez. H. Mis voor een bijzondere gunst; 7.30 lm. uit dank voor verkregen genezing. Woensdag: 6.30 gez. H. Mis voor de vruchten der aarde; 7.30 lm. voor 'n gelukkige levensstaat; van 5-6 uur biechten; 7.30 Meilof. Donderdag: feest van 'sHeren He melvaart, geboden feestdag, diensten als op zondag; 6.15 lm. voor een bijz. intentie; 7.30 lm. voor Harry Coppis; 10 u. hoogmis t.e.v. O.L. Vrouw en St. Jozef; 9.30 gez. H. Mis in de St. Jozefkapel bij gelegenheid van het zilveren huwelijk Bos-Ewalts; 3 uur lof. Vrijdag: 6.30 lm. voor overl. fam. Berden; 7.30 lm. voor de arme zielen in het vagevuur; vandaag begint de noveen ter ere van de H. Geest als voorbereiding op het Pinksterfeest. Zaterdag: 6.30 lm. uit dank voor verkregen gunsten; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vrouw van de berg Car- mel; van 5-5.30 u." biechten, tevens voor en na het lof. Om 7.30 Maria- lof. PAROCHIE OIRLO Zondag: 5e zondag na Pasen; le zondag der maand; lm om 6.30; 7.30 kindermis; 8.30 de 2e H. Mis pa rochie-hoogmis om 10 uur; 3 uur aanbiddingsuur rozenkrans en lof; le collecte buitengewone collecte voor de kerk; 2e collecte is voor de voortplanting des Geloofs. Maandag, dinsdag en woensdag zijn de Kruisdagen, na de H. Mis om 7 uur is ieder dag de kruisprocessie. Maandag: 7 uur jaard. Gerardus Gooren. Dinsdag: 7 uur maandstond Mar- tinus vd. Ven. Woensdag: 7 uur stichting Henri- ca vd. Ven en overl. ouders. Dondedag: feestavond van's Heren Hemelvaart, geboden feestdag; de H. Diensten als op zondag; lm om 6.30; 7.30 kindermis; 8.30 2e H. Mis; hoogmis om 10 uur; 3 uur rozen krans en lof en Marialiederen. Vrijdag: 7.30 maandstond Henrica vd. Ven. Zaterdag: 7.30 stichting Martinus van Oorschot en Catharina Loonen; biechthoren van 5-7 uur. Vrijdag begint de novene van de H. Geeslrna de H. Mis wordt 't voor geschreven gebed gebeden. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 5e zondag na Pasen; maandel. buitengewone collecte voor de kerk; 10 u. hoogmis voor de pa rochie; 3 uur maandel. aanbiddings uur. Maandag, dinsdag en woensdag zijn de kruisdagen. Te 6.30 H. Mis, daarna processie. Maandag: 6.30 gez. H. Mis t.e.v. St. Isidorus tot int. fam. M. Dinghs- vd. Beuken. Dinsdag: 6.30 gez. H. Mis tot int. van de Veeverzekering St. Brigida van Oirlo-Castenray. Woensdag: 6.30 gez. H. Mis voor Engelb. Martens; van 6.30-8 uur ge legenheid tot biechten. Donderdag: feest van O.L.Heer Hemelvaart, verplichte feestdag, diensten als op zondag; 2e collecte voor de processiekaars en voor 't stipendium van de H. Mis welke te Tienray wordt opgedragen b.g.v. de jaarl. parochiebedevaart; 10 u. hoog mis voor de parochie; 3 uur lof en rozenhoedje. Vrijdag: 7.30 3e vd. zesw. dienst voor Matthijs Classens. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vrouw van A.B. tot int. van hen die hiervoor offerden; van 6-7 uur gelegenheid tot biechten; 7 u. lof en rozenhoedje en gebeden vd. Broe derschap v. O.L.Vrouw van A.B. A.s. vrijdag begint de noveen t.e.v. H. Geest ter voorbereiding vh. Pink sterfeest, 7 x Weesgegr. en gebed tot de H. Geest. A.s. zondag, jaarl. parochiebede vaart naar Tienray; 6.15 en 7.15 H. Mis; 7.15 voor de parochie; 9 u. ver trek naar Tienray. Kerkpoets: Mia Jacobs en Riek Dinghs. PAROCHIE MERSELO Zondag: 5e zondag na Pasen; 6.30 communie-uitreiken; 7 u. lm uit dankbaarheid tot intentie van fam. Muijsers-Verhaag; 8.15 mis voor de parochie, speciaal voor de kinderen, die vandaag hun eerste H. Commu nie doen; 10 uur hoogmis tot zekere intentie. Maandag, dinsdag en woensdag zijn de Kruisdagen met processie door de velden. Maandag: 7 u. jgt. voor Petrus Joh. van Meijel en Petronella Muij- sers; 8.15 communie-uitreiken. Dinsdag: 7 u. gest. jgt. voor Marti nus Pubben; 8.15 communie-uitrei ken. Woensdag: 7 u. jgt. voor Wim Muijsers; 8.15 communie-uitreiken; woensdagenavond van 5-7 uur gele- genhfeid om te biechten; 8 u. rozen hoedje aan de Mariakapel. Donderdag: 'sHeren Hemelvaart, verplichte feestdag; 6.30 communie- uitreiken; 7 uur lm voor afgst. fam. v. Meijel-Noijen; 8.15 lm voor Jo hannes v. Vegchel en overl. doch ter; 10 u. hoogmis voor de parochie; 2.30 lof en rozenhoedje. Vrijdag: 6.45 lm tot zek. int.; 7.30 gest. jgt. voor Wilhelmina Laarak kers. Zaterdag: 7.30 lm t.e.v. H. Joseph en Antonius Gerrits); 9.30 pl. huwe lijksmis v.h. bruidspaar Arts-van Hoof; de meisjes v^n de congregatie en van de B.J.B. worden vriendelijk verzocht deze huwelijksmis bij te wonen; 5-7 uur gelegenheid om te biechten en cm 8 uur Marialof en rozenhoedje. A.s. zondag speciale maandelijkse kollekte voor de noden van de kerk. Dinsdagavond om 8.30 uur congre gatie voor de beide afdelingen. Vrijdag begint weer de novene t.e.v. de H. Geest als voorbereiding op het feest van Pinksteren. PAROCHIE OOSTRUM Zondag: 5e zondag na Pasen; on der de H .Mssen maandelijkse open- schaalcollecte voor onze kerk(241,71); 7 u. H. Mis voor overl. familie. 8.3Ó hoogmis voor de parochie; 10 uur Gerard Hoex en Petronella Custers; 3 u. lof m. preek en ommegang over de Vlasakker; verering vd. relikwie van O.L.Vrouw. Maandag: 7.30 gest. gez. jrd. Mar tinus Hendrix en Anna Gertrudis Janssen. Dinsdag: 7 u. overl. fam. Kessels- Verheijen; 7.30 bedevaart van de leerlingen van Jerusalem. Woensdag: 7.30 gest. gez. jrd Ge rardus van de Voort en echtgenote. Maandag, dinsdag en woensdag avond om 8 uur Kruisprocessie en H. Mis. Donderdag: feest van Onze Heer Hemelvaart; 7 u. H. Mis voor de pa rochie; 8.30 hoogmis v. overl. ouders Camps-Wolters; 10 u. tot zekere int.; 3 u. lof met preek en ommegang over de Vlasakker; verering van de relikwie van O.L.Vrouw. Vrijdag: 7.30 overl. fam. Broeren- Kersten. Zaterdag: 7 u. H. Communie; 7.30 gez. mndd. Jan Litjens; biechten van 6.30-7.30 u.; Marialof. A.s. zondag H. Mssen om 7, 8, 9 en 10 u.; om 9 uur voor de congregatie van Venray. A.s. zondag 2e collecte voor de Voortplanting des Geloofs. RECTORAAT VEULEN 5e Zandag na Pasen: 7 u. gelegen heid tot communiceren; 7.30 lm tot dankz. vd. fam. Burgers-Verheyen; 10 u. hoogmis voor de bekende int.; 3 u. kinderzegen; 2e collecte is van daag voor de voortplanting des Ge loofs. Maandag, dinsdag en woensdag zijn de kruisdagen. De H. Mis is dan j om 7 uur. Daarna de Kruisprocessie. Maandag: hoogmis v. Hendrikus Geurts. Dinsdag: 5e dinsdag vd novene t.e.v. St. Antonius; hgm v. Anna Janssen-Philipsen; 8 u. n.m. novene oefening. Woensdag: hgm voor Hendrikus Geurts; 's avonds v. 7-8 u. biechten. Donderdag: Hemelvaartsdag; dag vd. eerste H. Communie en plechtige hernieuwing der doopbeloften voor de kinderen; 7.30 lm voor de kinde ren; 10 u. hgm v. Leo en Jan v.d. Goor; 3 u. n.m. toewijding vd. grote communicantjes aan Maria. Vrijdag: lm v. Frans Linders, echtgen. en overl. fam. Zaterdag: lm v. overl. fam. Nijs- sen-Coolen; 9.30 pl. huwelijksmis v. het bruidspaar Gerrit Hagens en Nelly Cleven; 8 u. Mariaoefening. Accolieten: voor a.s. zondag: Ben Burgers, Wim Geurts en Fons van Gassel. Kerkpoetsen: Nelly Spreeuwen- berg, Lea Geurts en Miet Geelen. Een enorme collectie voor U klaar Kom tijdig uw keus maken, onze collectie is nu nog geheel compleet en U vindt de ruimste keuze. Denkt U aan een nieuwe denk dan heeft alle maten en soorten- in voorraad. Zomermantel met even aan de achterzijde de Aangepaste Charleston-lijn '61. Jeugdig model van Kamgaren met modern linnen-effect. In diverse water- colour-pastels. uitsluitend gevestigd te Nijmegen Korte Molenstr. - Hoek Ziekerstr. en 's Hertogenbosch Markt 103

Peel en Maas | 1961 | | pagina 10