(ampS Sport in Venray Gf Kerkelijke Diensten showroom van de van 2 tot en met 8 april Een heitje voor een karweiije! e 4 S.V.V.-NIEUWS Een flink aantal toeschouwers was zondagmiddag getuige van de prach tige overwinning die S.V.V. op Tig lieja wist te behalen. Na 14 wed strijden ongeslagen te zijn gebleven moesten de Tegelsen na een ener verende strijd tegen een fel voor be houd van de 2e plaats spelend Ven- ray, de vlag strijken. Vanaf de aanvang zagen we dat beide ploegen elkaar in kracht niet veel zouden toegeven en dat alle spelers zich met volle overgave in zetten voor de overwinning. Dit re sulteerde meteen in een spel waar bij het tempo zeer hoog kwam te liggen en ook technisch ten volle kon bevredigen. Hoewel er vrijwel geen sprake was van een krachts verschil waren de Venray-aanvallen iets talrijker en hielden ook meer gevaar in dan die van Tiglieja. On ze verdediging was prima op dreef en vormde een solide blok waar tegen de Tiglieja-voorhoede zich weinig kansen wist te scheppen. Na een kwartier spelen was Vennekens erg dicht bij de openingstreffer toen hij alleen was doorgebroken doch de iets te ver vooruit gespeelde bal werd op het laatste ogenblik nog een prooi voor doelman Peynenburg. Geleidelijk wist Venray een over wicht te bewerkstelligen wat be kroond werd met een doelpunt uit een strafschop wegens hands. Be heerst en goed geplaatst benutte Vennekens deze kans 10. Venray bleef opdringen en het Tigliejadoel kwam onder zware druk te staan maar doelpunten bleven uit. Nadat Tiglieja zich even had kun nen ontzetten kwam onze voorhoede na mooie combinaties weer dicht bij 'n doelpunt, doch 't was de scheids rechter niet ontgaan dat de ma nier waarop de doelman Vennekens afweerde niet door de beugel kon en zo kreeg Venray de 2de strafschop toegewezen, die ditmaal door V. Lu- cassen werd genomen. Tegen de kracht welke deze achter dit schot zette was geen verweer mogelijk en zo leidde Venray met 2—0. Kort hierop ging de rust in en het applaus van het publiek was een sympathie ke beloning voor het vertoonde tot dan toe. Ondanks de harde tegen wind was na de rust het eerste ini tiatief weer voor Venray. Daarna kwamen beurtelings beide doelen in gevaar. Na ongeveer 6 min. spelen bij een gevaarlijke Tiglieja-aanval maakte onze linksback een gebaar om de bal, die dreigde juist onder de lat in te gaan doch nog net ging, met de hand over te tikken. De scheidsrechter constateerde dat hij de bal had aangeraakt en zo kreeg dus nu Tiglieja een penalty te nemen. Tot voelbare opluchting van 't hele Venrayse legioen schoot Nijholt echter naast het doel. Toch was dit slechts uitstel van executie, want kort hierop wist rechtsbinnen Thissen met een geplaatst schot in de linkerhoek onze keeper te ver slaan en daarmede was de strijd weer geheel open, stand 2-1. Een vastberaden Venray was echter niet van plan om de eenmaal verworven voorsprong te verliezen en ging een belegering op het Tegelse doel voe ren waarbij zich enkele goede doel kansen voordeden die niet werden benut. Met het naderen van het ein de steeg de spanning ten top. Tig lieja deed nog een krachtige poging om een gelijkspel te forceren maar werd door onze ploeg prima opge vangen waardoor de 21 voorsprong behouden kon worden. Al met al een uitstekende wedstrijd met rond de lijnen de echte sfeer die spelers no dig hebben om gedurende de volle dige speeltijd alle energie te kunnen geven. Ons 3e elftal kon ook nu thuis niet tot een overwinning komen. Prak tisch de gehele wedstrijd gaven zij wel de toon aan doch door falen van de voorhoede bleef 't bij een doel punt. Daar de overigens goed wer kende achterhoede 2 x werd gepas seerd werd het een 21 nederlaag tegen een weinig imponerend Mete- rik. Het 4e elftal moest onverrichter zake uit Horst terugkeren. De thuis club had zich in het aanvangsuur vergist en kwam niet opdagen; deze reis zal dus nog eens overgedaan -moeten worden. Programma voor maandag 3 april (2e Paasdag): Wit Zwart 2 Venray 2 Venray 3Ysselsteyn HegelsomVenray 4 Venray 5Hegelsom 3 Na de goede wedstrijd in Blerick menen we onze reserves in Weert een behoorlijke kans op de volle winst te mogen geven. Daar het le elftal niet speelt kan op volle sterk te worden uitgekomen. Als dan de handen ineen worden geslagen en men zich terdege inspant mag suc ces niet uitblijven. Venray 3 krijgt Ysselsteyn in op mars, op bezoek. Wij vrezen dat on ze mannen niet in staat zullen zijn om de in Ysselsteyn behaalde grote overwinning te herhalen. Venray 4 staat voor de moeilijk ste opgave van deze competitie. Deze wedstrijd is voor een belangrijk deel beslissend voor het kampioenschap. Ons 4e staat momenteel 2 punten voor op Hegelsom en een gelijkspel zou dus een bevredigend resultaat zijn. Het zal aan spanning niet ont breken en wij wensen onze ploeg al le mogelijke sterkte toe. Venray 5 komt weer aan bod en naar we hopen én vertrouwen moe ten zij in staat zijn om de winst thuis te houden. JUDO-NIEUWS Afgelopen zondag kwamen de ju doka's van zes verenigingen uit Noord- en Midden-Limburg op de mat in Venray. Rond 4 uur mocht voorz. v. d. Broek met een kort ope ningswoord de wedstrijden openen. De heer Royakkers die de technische leiding verzorgde, vertetlde iets wat toont II iets beters in uurwerken puntenverdeling betrof. Dan sprain de heer Kost uit Remscheid, Duits land. De openingswedstrijd was aan de organiserende vereniging Venray die het tegen Horst B moest opnemen en ze wist deze met overtuigende cij fers te winnen. In de algemene klas sering kwam Roermond B met een klein verschil op Venray op de le plaats, 3e Horst B, 4e Susteren, 5e Gymnasium Venray. In klasse A was het Roermond die eveneens le werd, 2e Venlo, 3e Horst. Zo kwam dan het einde aan deze prachtig gestreden en sportieve judowedstrijden. De voorz. reikte aan de winnende clubs de prijzen uit. In zijn geheel was het een geslaagde middag. De aanwezi gen hebben genoten van de prachti ge worpen die menige keer uitge voerd werden. SCHAAKNIEUWS Aan het internationale schaak toernooi op 8 en 9 april a.s. in Prin senhof, zullen in de damesgroep uit komen: Mevr. Vreeken, kampioene van ned. Mevr. Timmer en Mevr. Roodland, en als buitenlandse gaste Mej. Mül- ler uit Bonn. In de hoofgroep heren speelt mee de bekende schaker uit het neder- landse tiental, de heer Bink. Schakers uit Venray kunnen zich nog tot en met 5 april opgeven bij de secretaris van S.C.V., Fr. Michels- straat 27 of bij de voorzitter, Hen- seniusplein 2. OOSTRUM-NIEUWS De wedstrijd in Well tegen EWC werd een teleurstelling voor de sup porters van Oostrum, die deze be langrijke wedstrijd waren gaan zien. Oostrum, die de tos won, koos de wind tegen. Direct na de aftrap was het EWC die de zaak hard aanpakte en onze verdediging veel werk le verde. Na 10 minuten spelen wist EWC de stand op 1-0 te brengen Dit was voor hen een stimulans en binnen het half uur was het al 2-0. Een te late reactie van onze doelman zorgde voor het derde doelpunt. Na de rust verwachtte men van de onzen een beter spel te zien, mede omdat ze thans de wind in de rug hadden. Maar men ging door met 't slechte spel en te weinig activiteit. Na 10 minuten wist onze rechts buiten de stand toch nog op 3-1 te brengen. Een EWC-uitval over links zorgde echter voor de 4-1. Na 'n half uur was het onze rechts half die uit een verre pas kon doel punten, 4-2. Vijf minuten voor het einde maakte EWC door een misser van onze doelman weer een goal, zodat met een 5-2 nederlaag ge noegen moest worden genomen. Tweede paasdag krijgen we het elftal uit Horst-America op bezoek. Dan zal er beter moeten worden ge voetbald, anders is het weer een verliezende partij Ons tweede en derde elftal zijn op die dag vrij. M.H.C.V.-NIEUWS Zondag ging het eerste heren-elf tal naar Helmond om daar hun laat ste competitie-wedstrijd tespelen. Naturlijk wilden zij hun ongeslagen kampioenschap bestendigen. Aan vankelijk zag het er echter niet naar uit dat zij zouden overwinnen. Helmond ging vlot van start en belaagde onze achterhoede met en kele gevaarlijke aanvallen. Na 5 min. spelen was het al 1-0 voor de thuisclub, dank zij een prachtig op gezette aanval van hun rechtervleu gel. De voorzet kwam bij hun mid- voor die hard inschoot. Enkele mi nuten later was het onze rechts buiten die op de voor hem karak teristieke wijze scherp scoorde. Maar Helmond bleef gevaarlijk. Op dezelfde manier als bij de eerste goal trok zij onze achterhoede weg van de cirkel. De voorzet kwam bij hun linksbuiten terecht, die hard en hoog inschoot, 2-1. Kort daarna kwam de stand weer gelijk dank zij een strafbully. MHCV kreeg nu wel in de gaten dat deze ploeg niet zo gemakkelijk te overwinnen was. Met lange slagen, vooral over links, probeerde men de Helmondse verde diging te verschalken, maar dit le verde voor rust slechts één doelpunt op. 3-2 was dus de ruststand, in ons voordeel. Na rust scheen het alsof Helmond volledig uitgespeeld was. Onze aan vallen gingen nu meer door het mid den, waar de binnenspelers goed combineerden met de midvoor. Hel mond werd volkomen overspeeld en bleek ook aanvallend geen gevaar meer op te leveren. In de tweede helft schoorde ons voorhoede nog liefst 5 x, zodat het 8-2 voor ons werd. Tweede Paasdag gaat MHCV prac- tisch in zijn geheel naar Tegelen. De junioren spelen daar om kwart voor twaalf een competitiewedstrijd tegen de Tegelse junioren. Daarna spelen de dames uit Venray tegen de Tegelse dames een vriendschappe lijke wedstrijd. Tenslotte treden om half drie de heren-elftallen aan. Deze wedstrijd is een huldigings- PAROCHIE ST. PETRUS BANDEN Priester van de week kap. Heymans Paaszaterdagavond om 10.45 be gint de Paaswake voor de parochie. Boekjes voor de Paaswake zijn van 4-5 uur en vanaf 10 u. 'savonds verkrijgbaar. Paasdag: 6.30 Sj. Maessen; 7.30 Michiel Relouw; 8.30 Leo Stiphout (buurt); 9.30 hoogmis voor de pa rochie; 10.45 Jan Oudenhoven; 7 u. lof. Geen h. Mis om kwart voor twaalf. Paasmaandag: 6.30 overl. fam. Pe- Vrs-Romanesco-Tacken; 7.30 tot int. Clephas-Kellenaers; 8.30 Jan Ouden hoven; 9.30 hoogmis, 6-wekendienst Th, Pouwels; 10.45 fam. van Dijk- Roefs; 11.45 vrouw Maria Hergrüter; 7 uur lof. Dinsdag: 6.45 J. v.d. Munckhof; 7.30 Joh. van Veghel (Vlisco) 7.30 tot int. van de H. Vader (Apostolaat des gebedsj; 8.15 G. Lighart; 10 uur plechtige huwelijksmis bruidspaar Stevens-Aerts. Woensdag: 6.45 Martien Franssen en Petronella Becklet; 7.30 overl. ouders Aben-Verdijck en Jacob Ver- halle; 7.30 Notaris Pluymaekers; 8.15 overl. ouders Tonen-Vermeulen; 9 u. plechtige 6-wekendienst voor em.- pastoor deken Berden. Donderdag: 6.45 overl. familie Backus-Thuyls; 7.30 Sacraments hoogmis; 7.30 Th. Pouwels; 8.15 M. Janssen en echtg. Josephina Krijns 8.15 Ant. Weiten; 7-8 uur gelegen heid om te biechten. Eerste vrijdag: 6.30 A. den Holder- Eijkhout; 7 u. Harry Janssen (buurt) 7.45 Sacramentshoogmis; 8.30 uit dankbaarheid bij 12V2 jarig huwe lijk; 8 u. avondmis tot zekere int. Vandaag wordt aan de zieken de communie gebracht. Priester-zaterdag: 6.45 O.L.Vrouw- mis; 7.30 Mevr. v.d. Laar (best. door K.A.V.) 8.15 Regina Hendriks-Jans- sen; 9 u. uit dankbaarhend bij 25- jarig dienstjubileum; 9.30 pl. huwe lijksmis Comelissen-Ponjee; 6-7 uur biechtgelegenheid; 7 u. lof. VASTENOFFER In de loop van komende week zul len dames bij U het vasten-offer komen ophalen. Het oude vasten- offer is hiermede afgeschaft. Mogen wij U verzoeken de enveloppen ge reed te leggen. 6-WEKENDIENST DEKEN BERDEN Mogen wij U aansporen om, indien mogelijk, woensdagmorgen om 9 uur de zeswekendienst voor Deken W. Berden bij te wonen. REKTORAAT PATERSKERK Priester van de week Pater Urbanus Paasnacht: Om half 11 paasvuur op het kerkplein, waarna de plech tigheden om kwart voor 11. Op Paasdag zijn de H. Missen om 6.30 7.45 9 u. en 10.45 de plechtige hoog mis. GEEN mis om kwart voor 12. De koliekten (2 in 1) zijn voor kerk en kerkenbouw. Om 7 uur plechtig lof met feestpredikatie door Pater Dignus Donders. Tweede Paasdag: de H. Missen als op zondag. De koliekten (2 in ll voor kerk en paasversiering. 'sAvonds 7 uur lof met overweging. Dinsdag: Gelegenheid om wijwa ter te halen van 10 - 12 uur. Om 7.30 uur lof ter ere van St. Antonius. Donderdag: 7 uur gezinsmis. Van 5-8 gelegenheid om te biechten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand; 6.45 gezongen H. Mis. Geen kindermis; 7.30 n.m. lof. Zaterdag: van 3-8 uur gelegen heid om te biechten. Einde van de Paastijd. De gehele week mis van het Paas-oktaaf. ONS VASTEN-OFFER Gedurende de Paasdagen gelegen heid om de vastenoffers te depone ren in de bussen achter in de kerk. We hebben allen «gespaard in de nood-kistjes, voor de noden der we reld. Men brenge nu de inhoud er van mee naar de kerk en werpe dat geld in de grote bussen. De bis schoppen verwachten veel van onze naastenliefde. DE PAASNACHT Boekjes en kaarsen liggen klaar Op 6 en 7 april zullen de gidsen, welpen en verkenners, zoals ieder jaar in de Paasweek komen vragen of U een karweitje voor hun hebt. Het verdiende geld wordt besteed voor hun eigen jeugdorganisatie, zo dat zij door zelf verdiend geld hun beweging in staat stellen haar vruchtbaar werk te verrichten. Het is onnodig U aan te sporen vele kar weitjes te laten opknappen. Als U nadenkt is er allicht iets te doen voor de jongens of meisjes. Zou er toevallig niemand bij U aan de deur komen en U hebt toch wat te doen wilt U dan een of andere jeugdleidster of -leider waarschu wen. Ieder meisje of jongen moet in uniform zijn en moet in het bezit zijn van een boekje waarin U drin gend verzocht wordt het verrichte werk en het betaalde bedrag te ver melden. wedstrijd voor Venray en tevens voor Tegelen, dat afgelopen zondag ook het kampioenschap behaalde. op uw plaatsen, de kosten bedragen 40 ct. totaal. Men werpe dit geld op de schaal die rondgaat. Om kwart voor elf wordt begonnen met de wij ding van het vuur op het kerkplein. Het communiceren gaat vannacht rij voor rij. Nuchter zijn moet men v.; half tien (eten) en v.a. half twaalf (drinken). MIS-INTENTIES Zondag: 6.30 Pater Casimirus en ouders; 7.45 Hendrina Franssen-van Gerven 9 u. overl. ouders Janssen- Maurus; 10.15 Johanna de Ponti. Maandag: 6.30 Fons Beerkens; 7.45 Theodora Goumans-Clabbers; u. Hendrik Huisman en Maria Pou wels; 10.15 voor overledene; 11.45 Martien Janssen namens collega's. Dinsdag: 6.15 J.W. Spreeuwenberg en echtgen.; 7 u. overl. ouders Tonen Vermeulen; 7.45 overl. ouders Stoks- Janssen; 8.30 Johanna de Ponti. Woensdag: 6.15 overl. ouders; 7 u. Aloysius Thielen en vader; 7.45 ov. ouders en fam. (Willems); 8.30 Mar tin Janssen (.L.); zijalt. Martin Hen driks en echtgen. en overl. kinderen. Donderdag: 6.15 Jac. Mommen; 7 u. gezinsmis; 7.30 zijalt. Jan Kers jes; 7.45 Wilhelmina Pouwels - v.d. Munckhof; 8.30 Johanna de Ponti. Vrijdag: 6.15 t.e.v. H. Hart en O. L. Vrouw voor verkregen gunst; 7 u. Harry Slits en zoon Theo; 7.45 Theodora van Houdt-Janssen; 8.30 overl. fam. Rongen-v.d. Heuvel en Slakhorst-Janssen. Zaterdag: 6.15 voor het welzijn in ons gezin; 7 u. Mia Potten; 7.45 mevr van Kimmenade (dameskoor Venro de); 8.30 Johanna de Ponti; 7.30 z.a, Johannes Derksen en Elisabeth van Helden en overl. kinderen. PAROCHIE OIRLO Zondag, Hoogfeest van Pasen. Leesmissen om 7 u., 8.30 de 2e H. Mis. Hoogmis om 10 uur. Na de Hoogmis gelegenheid om 't hostie- geld te betalen. 3 ur Vespers van Pasen, Rozenkrans en Lof. Omdat 't vandaag de eerste zondag van de maand is, is er buitengewone collec te voor de kerk en de 2e collecte voor het Bisdom. Maandag: 2e Paasdag. De H. Dien sten als op zondag: 6.30 1ste h. mis; 7.30 Kindermis; 8.30 de 2e H. Mis, 10 uur de Hoogmis. Dinsdag: 7.30 jrd. Elisabeth Brinc- ken. Woensdag: 7.30 jrd. Christiaan Hellegers en overleden kinderen; 9 uur eerste jrd. Wilhelmus Janssen. Donderdag: 7.30 Stichting fam. Bisterf els-Peters. Vrijdag: Eerste Vrijdag der maand toegewijd aan het H. Hart v. Jezus. 6.45 lsm; 7.30 Hoogmis ter ere van het H. Hart v. Jesus Stichting Bae- ten-Jeurissen. Na de Hoogmis uit stelling, akte v. toewijding, Tantum Ergo en Zegen, 's Avonds om 8 uur vergadering v. d. H. Familie. Zaterdag: 7.30 lsm.; 9.30 Huwe lijksmis bruidspaar Seykens-Ewals. Zaterdagavond biechtgelegenheid v. 57 uur. PAROCHIE OOSTRUM Hoogfeest van Pasen. Onder de H. Missen maandelijkse openschaalcol- lecte voor onze kerk. 7 uur H. Mis tot zekere intentie; 8.30 plechtige hoogmis voor de parochie; 10 uur voor overleden familie; 3 u. plechtig lof. Maandag: tweede paasdag; 7 uur tot zekere intentie; 8.30 overl. fam. Rutten-Botden; 10 u. hoogmis tot zekere intentie; 3 u. lof. Dinsdag: 7.30 Jacob Vermeulen. 7.30 z.a. tot zekere intentie. Woensdag: 7.30 gez. maanddienst Leide Claessens-Teuws; 7.30 z.a. Christina Camps; 9.30 plechtige hu welijksmis bruidspaar van Bommel - Vermeulen. Donderdag: 7.30 Pierre Maessen; 7.30 z.a. Maria Vermeulen-Heyligers. Vrijdag, eerste vrijdag; 7 u. H. Communie; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. het H. Hart van Jezus, gest. jaardienst Jacob Vullings, echtgen. en familie; 8 u. avondmis, gez. H. Mis voor Th. Pouwels namens de eiervereniging. Zaterdag 7.30 Karei Gommans; 7.30 z.a. overl. fam. van den Brandt- Weys; biechten van 6.30-7.30 uur; 7.30 Marialof. Dinsdag wordt door de misdienaars huis aan huis wijwater gebracht PAROCHIE CASTENRAY Zondag: Hoogfeest van Pasen, mndl. collecte v.d. kerk; 7 u. H. Com.; 7.30 vroegmis; 10 u. Hoogmis v.d. parochie; 3 u. Vespers en lof. Maandag: 2e Paasdag, dag v. de votie; diensten als op zondag, 10 u. Hoogmis tot int. v. bestuur en leden v.d. Hengsten-associatie Dinsdag: 7.30 gest. gez. jaardienst voor Elisabeth Cremers-Versteegen. Woensdag: 7.30 gez. H. Mis voor overl. fam. Geerets-Loenen. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis voor overl. fam. Classens-Linders. Vrijdag: eerste vrijdag; 6.30 gest. H. Mis t.e.v. het H. Hart; 7.30 gez. H. Mis zeswekendienst voor Anna C. Wismans-Wijnhoven, daarna oefen, van eerherstel en zegen met het Al lerheiligste. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O. L.Vrouw van Altijddurende Bijstand tot int van hen die daarvoor offeren; van 6-7 u. gelegenheid om te biech ten; 7 u. lof met rozenhoedje en ge beden van de Broederschap O.L.Vr. van Altijddurende Bijstand. Kerkpoetsen: Gonny Reynders en Gonny Weys. PAROCHIE LEUNEN Hoogfeest van Pasen; 7 u. leesmis; o u. leesmis overl. fam. Loonen- Duyckers; 9 u. leesmis; 10 u. hoog 9 Persode de nien De tentoonstelling wordt gehouden G mis voor de parochie; 3 u. lof. Vandaag maandcollecte v. de kerk. Maandag, tweede paasdag; diens ten als op zondag; 7 u. leesmis; 8 u. leesmis voor Gerard Verkoeyen; 9 u. leesmis Elisabeth Weys-van Ooi en Maria Bartels-Litjens; 10 u. de hoogmis; 3 u. lof. Dinsdag; 7.30 leesmis Willem Arts en Gertrudis Niessen; elders lees mis voor de overl. fam. Peeters- Goumans. Woensdag: 7.30 leesmis voor Har ry Janssen-Martens en Petronella Janssen-Martens; elders leesmis v. Albert Loonen. Donderdag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. Emonts-Nellen; elders lm voor Antoon Voesten. Vrijdag, eerste vrijdag: 7 u. gez. dienst ter ere van het H. Hart voor hen die offeren; kwart voor acht v. Piet en Helma van Meijel; elders leesmis voor de overleden familie v. Dijck-Smits. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Jo- hanes Voermans; elders leesmis voor Willem Verheijen en Catharina Vul lings; van 4-5 en van 7-7.30 biecht gelegenheid, daarna lof. Kerkpoetsen: Leny van Leipzig en Ria Vennekens. PAROCHIE MERSELO Hoogfeest van Pasen, 6.30 commu- nieuitreiken; 7 u. leesmis voor de overl. ouders Broeren-Janssen; 8.15 leesmis voor int. fam. Tijssen-Thijs- sen; na deze h. missen generale ab solutie voor de Derde Orde; 10 u. plechtige hoogmis voor de parochie; 2.30 u. vespers van het paasfeest. Maandag, tweede paasdag, dag v. devotie, diensten als op zondag; 6.30 communieuitreiken; 7 u. vroegmis int. fam.' Michels-v.d. Hoven; 8.15 leesmis Chr. Helegers en overl. kin deren; 9.30 hoogmis uit dankbaarh. bij I2V2 jarig priesterfeest van pater Wim van Meijel; 2.30 lof m. rozenh. Dinsdag: 6.45 leesmis v. Henricus Gooren en echtgen.; 7.30 gest. jaarg. Nic. van Tilburg en echtgen. Woensdag: 7.30 leesmis uit dankb.; 10 u. plechtige huwelijksmis voor 't bruidspaar Kersten-Noyen. De leden van de Mariacongregatie worden in deze mis verwacht. Donderdag: 6.45 leesmis Wilhel mina Verlinden-Bistervelds; 7.30 u. gest.jaarg. Anna Bouten; 8 u. n.m. avondmis. Vrijdag, eerste vrijdag, 6.30 com munieuitreiken; 7 u. Hoogmis t.e.v. het H. Hart, t.i. van hen die daar voor offeren; 8 u. leesmis Jacobus van Dijck; 8.30 u. n.m. avondmis t.e.v. het H. Hart. Zaterdag; eerste zaterdag van de maand, toegewijd aan het Onbevlekt Hart van Maria, tevens Priesterza- terdag; 6.45 leesmis uit dankbaarh. (Bistervelds); 7.30 gez. H. Mis om van God veel priesterroepingen te verkrijgen; 5-7 u. biechtgelegenheid; 8 u. Maxialof. A.s. Zondag, Beloken Pasen, zul len de kinderen hun doopbeloften hernieuwen. Deze kinderen komen vanaf dinsdag iedere morgen om 10 u. in de kerk. De laatste mis is op die zondag om half 11. Op die dag speciale maandelijkse collecte voor de noden van onze kerk. PAROCHIE YSSELSTEYN Hoogfeest van Pasen; 7 u. leesm. Antonetta Smeets-Vergeldt; 8.30 lm. voor zek. intentie; 10 u. hoogmis, best. zieldienst Hendrikus van de Ven; 3 u. vespers en lof. Maandag, tweede paasdag, dag v. devotie; 6.30 leesmis zek. intentie; 8.10 leesmis Henricus v.d. Ven best. door de buren; 9.15 kindermis; 10.15 hoogmis tot zek. intentie. Dinsdag: 7.30 weekdienst Henricus van de Ven; z.a. leesmis overl. fam. Pouwels-Voesten. Woensdag: 7.30 weekdienst Willem Vollenberg; z.a. maandd. Maria Jas pers-Jaspers. Donderdag: 7.30 leesmis Johannes Coenen en Elisabeth Camps; z.a. leesmis overl. familie Philipsen-Cre- mers. Vrijdag, eerste vrijdag; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. het H. Hart; na de Mis uitstelling en oefening van eerherst.; z.a. leesmis voor Antoon Swinkels. Zaterdag: 7.30 maandd. v. Willem Vollenberg; 10 u. pl. huwelijksmis voor bruidspaar van Veghel-van de Adel; 7 u. lof en tot 8 uur biechten. RECTORAAT HEIDE Hoogfeest van Pasen; 7.30 H. Mis tot bijz. int.; 10 u. hoogmis overl. familie van Meijel-Tacken. Akolie- ten J. Droessen en W. Derickx. 3 uur plechtig lof. Misdienaars van de week: Jacq. Janssen en Harry Peeters. Maandag, tweede paasdag; 7.30 u. voor overl. familie Derkx-Voesten; 10 u. hoogmis voor overl. familie Vullings-Gielens. Akolieten: Joh. v. Rens en A. van Rens. 3 u. lof. Dinsdag: 7.30 Hubertus Janssen. Woensdag: 7.30 uit dankbaarheid. 9.30 pl. huwelijksmis v. bruidspaar V ullings- Gielens. Donderdag: 7.30 Hubertus Janssen, Anna Maria Philipsen en Johannes Janssen; 9.30 pl. huwelijksmis voor bruidspaar Jans Beken-Philipsen. Vrijdag, eerste vrijdag; 7.30 voor Gertruda en Johannes van Heyster; 8.45 u. n.m. avondmis voor de Heidse jeugd, t.i.v. Truus Keltjens. Biechtgelegenh. vóór de avondmis. Zaterdag, priesterzaterdag, 7.30 u. overl. ouders Heesen-v.d. Sanden- Loefs; 7 u. biechtgelegenheid; 7.30 lof. RECTORAAT VEULEN Paasdag: 7 u. gelegenheid tot com municeren; 7.30 lm. voor de bekende intenties van 'szondags; 10 u. plech tige hoogmis voor voorspoedige be terschap; 3 u. middagoefening. Vandaag in alle diensten één col lecte, de maandcollecte voor onze kerk: Maandag, tweede paasdag; dien sten als op zondag; 7 u. gel. tot com. municeren; 7.30 lm. voor de bekende intenties; 10 u. hoogmis uit dankb.; 2.30 u. middagoefening. Dinsdag: 7.30 leesmis t.e.v. O.L.Vr. tot intentie. Na de H. Mis is gelegen heid tot het afhalen van wijwater. Woensdag: 7.30 Petronella Geurts. Donderdag: 7.30 tot dankzegging, besteld door fam. Reintjes-Hesen. Vrijdag: 7.30 hoogmis t.e.v. het H. Hart van Jezus; 8 u .n.m. leesmis overl. fam. Janssen-Sanders. Zaterdag: 7.30 leesmis overl. fam. Drabbels, Klaassen en van Meyel. Wegens de opening van de boeren kennis is vanavond geen lof. Accolieten: Harry Reintjes, Piet v. Meyel en Harry van Rijswijck. Kerkpoetsen: Zus van Meijel, Mien Nijssen en Mariet Gerets. Wegens de vacantie van de kinde ren is deze week de H. Mis om 7.30 RECTORAAT SMAKT Hoogfeest van Pasen; 6.15 leesmis voor bijz. intentie; 7.30 leesmis voor de wereldvi'ede; 10 u. pl. hoogmis uit dankbaarh.; 3 u. lof. Maandag, tweede paasdag; dien sten als op zondag; 6.15 voor ovei'l. ouders en familie; 7.30 leesmis voor overl. fam. Coppus-Schoenmaekers 10 u. hoogmis voor het geestelijk, welzijn van een gezin. Na de hoogm. pauselijke zegen. Vandaag geen lof. Dinsdag: 6.30 leesmis voor de ver laten zielen; 7.30 leesmis voor het welslagen van een examen. Woensdag: 6.30 leesmis om bij stand in geestelijke en tijdelijke no den; 7.30 leesmis t.e.v. Sint Jozef. Donderdag: 6.30 leesmis voor een gelukkige levensstaat; 7.30 leesmis voor de arme zielen in het vagevuur. 7.30 n.m. Heilig Uur. Vrijdag, eerste vrijdag; 6.30 voor priesterroepingen; 7.30 gez. H. Mis t.e.v het H. Sacrament, daarna uit stelling, litanie van het H. Hart en zegen. Zaterdag: 6.30 leesmis tot dank- zeging; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vi'ouw van de berg Carmel; van 5 tot 5.30 biechtgelegenheid, tevens voor en na het lof; 7.30 Marialof. RECTORAAT VREDEPEEL Hoogfeest van Pasen; 7 uur de vroegmis int. fam. Arts-Berends; 10 u. hoogmis tot bijz. intentie; 3 uur lof. Maandag, tweede paasdag; 7 uur vroegmis voor genezing van 'n zieke moeder; 10 u. hoogmis t.e.v. O.L.Vr. van de Vrede. Door de week de missen om 7.30 u. Dinsdag: Familie Pubben. Woensdag: familie Ermens. Donderdag: overl. ouders van de familie Arts-Kerkhof. Vrijdag: familie v. Bakel-v. Galen. Zatex'dag: priesterzaterdag; h. mis t.i.v. familie Hex'tsig; 8 u. lof; biech ten: dagelijks vóór de h. mis en op zaterdag van 7-8 uur. LIMBRA-ZONNEWEIDE ELSENDORP Limbra-Zonneweide te Elsendox-p is gereed om bezoekers te ontvan gen. De vermakelijkheden zijn be langrijk uitgebreid. Opening speel tuin en ander attracties is op 2e Paasdag, maandag 3 april. Nieuwe uitbreidingen zijn de volgende: de roeivijver, is vei'groot, zodat er grote groepen kinderen kunnen speleva- x'en: een zonnestrand, 500 m. smal spoor met locomotiefjes en treintjes, en een modem ingericht café-res taurant. De Limbx'a-Zoneweide is in korte tijd een groot kinderontspan ningsoord geworden, met vele atrac- ties en vermaken. A% afh ma;

Peel en Maas | 1961 | | pagina 6