Gevonden Raadsvergadering pluimvee-regeling Burgerlijke Stand 2 kam Winkeljuffrouw THOMASSEN Lente en Zomer damesstoffen flinke werknemer chauffeur V Prijsschieten Slagerij Coeoders rode veldklavér CUSTERS - OIRLO aardbi Voor 'n Gebr. Bal Puuwels 3 ST Linker dames glacéhandschoen, kinderbeursje inh. fietsensleutel, le deren dameshandschoen rechter, fietsensleutel, portefeuille met in houd, diverse wollen handschoenen, Politiebureau; beige damesporte- monnaie met inhoud, Jacobs, Ka- luutweg 6; rode damesportemonnaie met inhoud, Lemmens, Stationsweg 35; grijze kinderhandschoen, Ver- straelen, Oranjestraat 13; armband je doublé en 1 paar zwarte glacé handschoenen, Janssen, Landweert- weg 5; zw. Pelikaan-vulpen, Burg- geman, Wanssumseweg 11, Oostrum; trouwring, inschrift „Jan 26-7-55", Sijbers, Henseniusplein 10; wit zwart lederen damesglacéhandschoen en bruine herenportemonnaie G. Pee- ters, Overloonseweg 71; doublé arm bandje, A. Bexkens, Maasheseweg 1; zak inh. circa 50 kg haver, P. Cox Schoolstraat 33, Veulen; S.U.S. lot, Willems, Lange weg 38; Kerkboek, Ruyten Julianasingel 28: hoes van parapluie, G. Janssen, Stationsweg 29; kinderschepje, Theuwen, Pr. Hendrikstraat 12;wieldop van auto Op het Veld, Stationsweg 211, Oos trum; broche (speld), R. Swertz, St. Anna, Venray; lap zijden goed, Hui lenaar, Kolkweg 17; kinderbril, Ver meulen, St. Jozef weg; paar bruine damesglacéhandschoenen, postkan toor; aangelopen jonge zwarte hond, Kaluutweg 11. agenda centrale k.a.b. venray Donderdag 6 april om 8 uur ver gadering Dr. Poelsstichting bij W. Peters. Vrijdag 7 april 8 uur in den Engel jaarvergadering Metaal St. Eloy. retraite christelijke moeders Op 11, 12 en 13 april a.s. wordt de jaarlijkse retraite gehouden voor de Christelijke Moeders in Jerusalem. Aanvang 9 uur. Kosten zijn 2.50. Men moet zelf brood meebrengen. Wie hieraan wil deelnemen wordt verzocht zich zo spoedig mogelijk bij het bestuur te willen opgeven. geslaagd Voor het kassiers-examen Boeren leenbank slaagde te Eindhoven dhr. G. van Meijel uit Merselo. wegverbetering Met de verbetering en verbreding van de Deumeseweg - tussen Vel- tumse kapel en Langstraat - maakt men goede vorderingen. Aan een kant van de weg heeft men de bo men verwijderd, zodat dit smalle weggedeelte iets ruimer is geworden. Ook op de Leunseweg is men vol op bezig. Daar zijn enkele bomen gerooid, waardoor het uitzicht aan zienlijk is verbeterd. Dinsdag 4 april a.s. om 6 uur n.m. houdt de Raad der gemeente Venray zijn maandelijkse vergadering. Uit de agenda stippen wij de vol gende punten aan: 1. Notulen openbare vergaderingen van 18 en 28 februari j.l. 2. Voorstel om de raadsvergaderin gen voortaan te houden op de eerste dinsdag van de maand. 3. "Voorstel om 297 m2 grond te verkopen in het uitbreidingsplan Oostrum, aan M. Wilmsen, Stations weg C 68. 4. Voorstel om met ingang van '62 de kermis te Oirlo voortaan te hou den op de tweede zondag in mei en de daarop volgende drie dagen. 5. Voorstel tot toekenning van een eenmalige subsidie van 100 aan de Venrayse schaakclub bij gelegenheid van hun lustrum-tournoi. 6. Voorstel tot het verlenen van medewerking tot aanschaffing van nieuw meubilair in de school te Castenray voor een bedrag van ruim 8000. 7. idem voor het aanbrengen van een naadloze vloerbedekking in 7 klassen en 2 kamers in de Ursela- scholen, tot een bedrag van 3625. 8. Voorstel tot subsidieverhoging voor het Oranje-Comité, met f 2594 tot 4094.— 9. Voorstel tot ontbinding van de pachtovereenkomst met de fam. Arts aan het Zwartwater. Nieuwe pachter wordt H.A. Arts, terwijl nog enige wijzigingen worden aangebracht in enkele percelen. 10. Voorstel tot aankoop van enkele opstallen van M. Marcellis, welke deze indertijd op de door hem ge pachte grond en in de nabijheid daarvan heeft gebouwd t.w. woning 2 kippenhokken, voor de prijs 4000— B. en W. stellen voor de grond niet meer te verpachten maar deze beschikbaar te houden voor ruil, en intussen te gebruiken als „inschaar-weiden". Het huis wil men verhuren aan G.H. Hendrix te Merselo. 11. Voorstel tot het verlenen van een bijdrage, groot 960.in de vervoerskosten, welke de door de Bisschop van Roermond aangestelde Aalmoezenier heeft, bij zijn werk in Noord-Limburg. brand-alarm Zondag moest Venrays brandweer uitrukken voor een brand in de Peel. Op de grens tussen Venray en Deur- ne was door onverklaarbare oorzaak de heide en het bunt aan het bran den. Een en ander heeft men rustig uit laten branden. postduivenhouders opgelet De landbouworganisaties verzoe ken in verband met de vrij belang rijke schade welke de duiven toe brengen aan de te velde staande ge- wasen, de duivenhouders hun dui ven tot en met 20 mei a.s. elke werk dag op te hokken van 's morgens 8 tot 's avonds 5 u. Trouwens ook om te voorkomen dat duiven vergiftigd worden door kunstmest is ophokken een geboden zaak. kring-studiedag oirlo De Boerinnen- en Tuindersvrou wenbond van de L.L.T.B. kring Ven ray, organiseert op maandag 17 april een studiemiddag in zaal Rongen te Oirlo. wandeltocht merselo De oriëntatie-wandeltocht, welke de Jonge Boeren te Merselo hebben ge organiseerd, is goed geslaagd. Men had een 10 km lang parcours uitge zet, dat verschillende moeilijkheden opleverde. Dit was dan ook de oor zaak dan enkele van de bijna 100 deelnemers, de finish niet (op tijd) bereikten. jonge boeren vredepeel Na de recente oprichting van een Boerinnenbond als eerste schakel van een verenigingsleven voor de Vredepeel, is op 23 maart j.l. een tweede gevolg: een bond voor Jonge Boeren. Voor 'n 20-tal geïntereseer- den lichtte Ir. G. Roebroek, Consu lent J.B.T.B. voor Limburg de nood zakelijkheid toe van solidair streven van de jonge boeren om zich 'n goe de technische vorming te verzekeren en om „bij" te blijven in een zo snelle evolutie ook op agrarisch ter rein. Als even noodzakelijk mag tegenwoordig beschouwd worden de groei van de jonge boer tot een vol waardig mens, die weet waar hij staat en op eigen benen kan staan. Speciaal voor de afgelegen Vrede peel wees hij op de noodzaak voor onze jongemannen van de mogelijk heid in clubverband tot ontspanning en sociale contacten. In een vlotte vergadering, voorge zeten door de heer P. Hendrix, kringleider, Kring Venray, werd tot bestuur gekozen: Jan v. Vegchel, Wim v.d. Pas, Harry Lenskens, Toon Arts en Reinier Jenniskens. Als voorzitter kwam spoedig J. v. Veg chel uit de bus. Behalve bovenvemoemde Consu lent en Kringleider waren tegen woordig de Rector en het plaatselijk Hoofd der School, Pastoor H. Ver- coelen, dhr. Arts, voorz. B.B. Mer selo, Voorzitter en bestuursleden van de J.B.B. Merselo. Toen de op richting van de J.B.B. Vredepeel een feit was geworden namen nog een zes-tal aanwezigen het woord om de jonge vereniging te complimenteren en alle succes toe te wensen voor de toekomst van eenieder-en van allen. kerkklokken in wanssum Eerste Paasdag, 'smiddags om 4 u., zal Deken A. Loonen in Wanssum 5 nieuwe klokken consacreren. Hier mede is Wanssum dan na tientallen jaren weer in het bezit van een serie klokken, welke t.z.t. in de nog in aanbouw zijnde nieuwe toren zullen worden geplaatst. De zwaarste van dit stel klokken weegt 280 kg en ze werden vervaardigd door de be kende klokkengieterij Petit en Frit- sen te Aarle Rixtel. industrie te deurne Een grote industrie welke zich in Deurne wil vestigen is voor de ge meente aanleiding geworden om 3 ton beschikbaar te stellen voor de aanleg van een nieuwe riolering, vanaf het industrieterrein naar de Fabrieksstraat. Oorzaak van deze hoge aanleg- kosten is het feit dat de te gebrui ken rioleringsbuizen zó groot zijn dat ze niet uit voorraad geleverd kunnen worden. „had ik nu maar... De Wereldgezondheidsorganisatie, waarbij al 104 landen over de gehe le wereld zijn aangesloten, voert sinds haar oprichting op 7 april '48 een ononderbroken strijd tegen ziek ten, die de mensheid belagen, en te gen misstanden op het gebied van de geestelijke en lichamelijke volks gezondheid. De oprichtingsdag van deze organisatie wordt jaarlijks her dacht met een internationale cam pagne, waarin de aandacht van de wereldbevolking wordt gevestigd op een bepaald aspect van het gezond- heidswerk. Dit jaar is het thema van deze dag: „Ongelukken behoeven niet te gebeuren". Het zal wel zui ver toeval zijn, dat voor dit thema juist de dertiende verjaardag van de Wereldgezondheidsorganisatie is ge kozen. Een ongeluk is niet iets, dat toe vallig gebeurt, zo zegt de organisatie in een boodschap tot de wereldbe volking. Elk ongeluk is het resultaat van een reeks oorzaken. Wanneer deze oorzaken worden weggenomen, worden o£k ongelukken vermeden. Ieder van ons kan daaraan mee werken. Op elk gebied. Verkeersvei ligheid is niet alleen een zaak voor de autoriteiten doch evenzeer voor de weggebruikers. Bedrijfsveiligheid is niet alleen een zaak voor de be drijfsleiding doch evenzeer voor de arbeiders en de employé's. De vei ligheid in en rond de eigen woning is een zaak, die ieder van ons en ze ker de ouders aangaat. Uw kinderen en Uw andere huis genoten hebben er niets aan, wan neer U alleen dit stukje hebt gele zen. U moet iets doen en wel direct. Dus: eindelijk dac kapotte stopcon tact repareren, het steeds wegglij dende vloerkleedje vastleggen, het medicijnkastje onbereikbaar ophan gen voor de kinderen, de defecte gasslang in de keuken vernieuwen, de gebarste sport van de ladder ver sterken, de baby niet meer met de zuigfles alleen laten, de steel van de koekepan niet meer buiten het for nuis laten uitsteken, de vensterslui tingen controleren en duizend ande re kleine hoekjes" waarin de on gelukken verborgen liggen, grondig zuiveren. Dan zult U misschien nooit achteraf behoeven te verzuchten: ,Had ik nu maar meer dan vijf miljoen nederlanders trokken eruit Het Centraal Bureau voor de Sta tistiek heeft kortgeleden een onder zoek ingesteld naar de vakantiebe steding der Nederlandse bevolking in 1960. Er zijn thans enkele voorlopige uitkomsten van dit onderzoek ter beschikking. Daaruit blijkt, dat in 1960 bijna 5.2 miljoen Nederlanders met vakantie buiten hun woonplaats zijn geweest, tegen 4,4 miljoen in 1954. Dit betekent dat in 1960 onge veer 45°/o van ons volk met vakan tie buiten de eigen woonplaats is geweest. In 1954 was dit percentage 41. Een andere analyse van de cijfers leert, dat het bezoek aan familie, vrienden en kennissen tussen 1954 en 1960 sterk is afgenomen. Daar tegenover staat een sterke toene ming van het kamperen en een iets minder sterke toeneming van 't ho- telbezoek. Er werd in 1960 door 1.5 miljoen Nederlanders in enigerlei vorm gekampeerd, in 1954 door 600.000. In 1960 maakte een groter deel van de vakantiegangers gebruik van 't logiesverstrekkende bedrijf dan in 1954. In 1954 verbleven onge veer 2,3 miljoen vakantiegangers in een van de beschikbare typen van logiesinrichtingen, in 1960 bleek dit aantal te zijn opgelopen tot 3,7 mil joen. naar buitenland Zoals mocht worden verwacht is 't bezoek aan het buitenland zeer sterk toegenomen. In 1947 ging 4% van de vakantiegangers naar het buitenland, in 1954 18°/o en in 1960 24%. In totaal bezochten ruim 1,5» miljoen Nederlandse vakantiegan gers het buitenland. Hiervan nam West-Duitsland ongeveer 0,5 miljoen voor zijn rekening. In het binnenland nam het bezoek aan de badplaatsen en de water sportgebieden relatief sterk toe. Het bezoek aan de Achterhoek en Twen te en aan de grote steden (samen hangend met de vermindering van het familiebezoek) bleef relatief te ruglopen. In 1960 bezochten meer dan 1 miljoen Nederlandse vakan tiegangers het Noordzeestrand. Hier bij zijn de dagtoeristen niet meege teld. Tijdelijke Omdat door het intrekken van de „pluimveeregeling 1961" in de onge controleerde kippenhouderij een chaos zou kunnen ontstaan, heeft 't produktschap voor pluimvee en eie ren een tijdelijke regeling vastge steld, waarin het pluimveehouders verboden is: meer dan 1500 volwas sen hennen aan te houden, behou dens in het geval van een verleen de ontheffing. Deze regeling was des te meer noodzakelijk, omdat minister Marij- nen de produktieregeling „volwassen hennen 1961" niet heeft willen goed keuren. In deze regeling was naar het oordeel van de minister te wei nig mogelijkheid tot beroep overge laten voor pluimveehouders die al lang van te voren plannen tot uit breiding van de pluimveestapel had den gemaakt en door de bedoelde regeling ernstig zouden worden be nadeeld. Bovendien stelt de minister, dat de regeling te weinig rekening hield met de feitelijke ontwikkeling in de pluimveesector. Een eventuele ge wijzigde verordening zou de be windsman ter goedkeuring in over weging willen nemen. Het produktschap zag zich daarop voor de moeilijkheid geplaatst, re gelend te moeten optreden in een haar toegewezen deel van het eco nomische leven, zonder daarbij ge bruik te mogen maken van binden de bepalingen. Terecht vreesde men in het bestuur, dat het ontbreken van elke beperkende regeling funest is, en besloot tot 1 januari 1962 een soort tussentijds decreet uit te vaardigen waarin het maximum aantal volwassen hennen, dat elke ondernemer mag aanhou den, vastgesteld wordt op 1500 stuks. Het volwassen zijn begint volgens de verordening op een leeftijd van 9 maanden. Uit de aard der zaak kan deze#re- geling slechts preventief werken. Er is een vrij ruime mogelijkheid tot ontheffing opengelaten. Het aantal van 1500 mag bijvoorbeeld worden overschreden, wanneer een pluim veehouder kan aantonen, dat hij tussen 1 december 1960 en 8 maart 1961 meer dan 1500 volwassen hen nen op zijn bedrijf had. Deze be paling geldt ook voor ondernemers die volgens de inmiddels ingetrokken „pluimveeregeling 1961" vergunning hadden meer dan 1500 volwassen leghennen dan niet verder mag wor den uitgebreid. Eigenaars van vermeerderingsbe- drijven mogen de hierboven ge noemde aantallen vermeerderen met 20%, mits dit extra aantal hennen niet ouder is dan één jaar. Tenslotte willen we artikel 3 van de verordening vermelden, waarin staat, dat overtreding van boven staande bepalingen strafbare feiten zijn. in de week van 24 t.m. maart 1961 GEBOREN: Berghmans, Joseph A. G., Leunse weg 43; Bierens, Petronella J. G. M., Esdoomstraat 11; Creemers, Comelis J. M., Vierlingsbeek; Imming, Johan W. Y. M., Overloonseweg 9; Michels Joseph J. M., Volenseweg 7; Weijs, Gerdina E. J., Veulensewaterweg 2; Reijnders, Antonius P. J. M., Beek- weg 42; Alexander, Maria A., Oyer- loonseweg 27; Wijers, Joseph A., Bergen; Heidens, Petronella A., Tim- mermansweg 38. OVERLEDEN: Joosten, Johanna P. echtgenote van Vissers Jacobus M. E., 47 jr., z.b. te Meerlo; Cosijns, Wilhelmus A„ 76 jr., kloosterbroeder te Venray. ONDERTROUWD: Verheijen, Theodorus A. H. M., 29 jr. landbouwer te Venray, van Broek- huizenstr. 40 en Philipsen Maria F. G. 27 jr. z.b. te Venray, Horsterweg 19. De Kleijne, Hendrikus M. M., 27 jr. landbouwer te Oploo ca., Striep 10 en Heidens Josephina Th. 22 jr. z.b. tet Venray, Overbroekseweg 6. GETROUWD: Thielen, Peter J., 39 jr. tuinder te Horst en Baten Petronella M. 35 jr. z.b. te Venray. Rutten, Martinus W.M., 26 jr. ver- bandmeester te Kerkrade en Ver heijen, Jacoba E. A. G. 24 jr. z.b. te Venray. Eeren, Theodorus G.J. 22 jr. gla zenwasser te Venray en Pelzer, Hen- drica G., 22 jr. z.b. te Venray. Seijkens Henri J. M. 28 jr. landbou wers te Venray en Ewals, Petronella G. 22 jr. z.b. te Venray. Pingen, Wilhelmus J. 25 jr., timmer man te Venray en Ewals Wilhelmina J. 25 jr. z.b. te Venray. Van den Broek Henricus Th. expedi teur te Bakel en Milheeze en Derikx Petronella J. E., 22 jr. z.b. te Venray. ADVERTENTIEN Dankbetuiging. Langs deze weg betuigen wij "qnze hartelijke dank voor de gfqte belangstelling eiy" deelne ming bij het plotseling Overlijden, tengevolge van een/noodlottig ongeval* en de begrafenis van onze inniggeliefde ;zoon en broer Martfen. ij O Speciaal dénken wij de lieren geestelijken, dr'. v. d. Hombergh, St. Jozefklooster, directie en per soneel van Inalfa, voetballers, collega's, personeelsfonds, spaar kas, buurt, alle vrienden en be kenden. alsmede Begrafenisondn. J. Gounians voor de keurige ver zorging. V Fam. Janssen- Vermeulen Venray, Kruisstraat 9 Gevraagd voor praktijkruimte FAESSJÏN Heilgymnast en Prinses Irenestraat 2 1/Y7 gevraagd X r» voor zéér moderne én prettig ingerichte textiel winkel. Hoog loon. Indiensttreding 1 mei, zo mogelijk eerder. F. v. Dooren. Grotestraat, Well "'U Inscharen van weïvee ^^JL-Gamps, Heide, teL"~l"79ör— Steeds In voorraad ir gazongras in de allerbeste samenstelling.* Scherpe prijs. Verheijen's Zaadhandel te koop 6 biggen L. Cox, Hoofdstraat 13 Oirlo tkkoop slachthaantjes die de mode maken heeft Bij ons vindt U in een fantastische collectie die iedere dame dcet watertanden De prijzen vallen U mee VERLOOFD Anny Peetere. Walter Burger w. 'sGravelandsewegól (C). Bussum, Nw. Amsterdam Prinsengracht 684b Dagadres Min. Charles Ruysstrïsat 2 Receptie le Paasdag 3—4 ub*, l Op dinsdag 11 april a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders Martinus Voerm^n^p oertnans Lijssen Johanna Lijsseft de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaar in het huwelijk zijn getreden. Op die dag zal tot hun intentie om 9 30 uur een H Mis worden opgedragen. Dat God hen nog vele jaren in gezondheid mag sparen, is de wens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen.\ Dagadres Café ln den Engely Venray, Vlakwaterweg 24 Dankbetuiging. Voor.de vele blijken van be langstelling en medeleven bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve kleine ji' Henkie van BracHt,1 zeggen wij hartelijk dank. Speciaal dank aan dr. Bloe men, Z.E. Heer Pastoor, de velen die eerste hulp hebben geboden, de buurt, onderwijzend personeel ei^ schooljeugd Oostrum'. fam. van Bracht gevraagd <j o- voor bezorg- en magazijnwerk. Liefst in bezit van rijbewijs, echter geen vereistë Veltumsen Bekker 'gevraagd /Jd voor vrachtwagen Depot „Drie Hoefijzers""^ Eindstraat 27, Venray. A.s. dinsdag/^ april 8 uur nm. clubavopd in „De Keizer' Het bestuur verwachV^he leden Nieuwe leden kunnen zteh deze ayond opgeven, t.b.v. de Luchtbuksvereniging De Voltreffer, ojS^e^Paasdag in café de Luxe prijzen. Als extra attractie schieten" draaiende schijf. Hoofdprijs liter Oude Bols. te koop 3 **9' kinderfiets v. lft. 6 >Ï2 j. autobanden m. binnenb. maten 600 x 16 en 500 x 16 Woningruil Heb woning Eikenlaan 52, wil ruilen tegen woning Langstraat of omgeving. J. H. Seijkens. Fikenlaan Venray. gevraagd Uitsluitend verwarmde kassen. W. L. C. van dén Munèkljof, Meterikseweg 26, Horst. gevraagd aspergestek Wim Steeghsf^md; k 4. Oirip^tel: 04787-359. Aspergestekers(stersJ gevraagd, nieuw veld in volle productie. Ghr. Houwen, Ojrh>|^lyk Oirlo. Onze reclame Gek. ham 100 g. 55. 250 g 1.30 Boterhamw. 100 g. 25, 250 g. 60 Tongworst 100 g. 25, 250 g. 60 Zure zult 500 g. 40 Vrijdag en zaterdag runderlappen 500 g. 2.90 varkensrollade 2*90 Dinsdag vers gehakt 1.40 Woensdag speklappen 1.30 Donderd. braadworst 1.40 Steeds in voorraad alle soorten gras- en klaverzaden voor blijvend weilandi kunst- en hooiweidén. Voederbietenzaad org. Corona, Belg. Gruno, Barres ag. Nd Franse rode klaver, rode Maasklaver, serradellazaad, knolzaad, wortelenzaad, suikerbietenzaad org. Alle soorten tuinzaden, bonen, erwten, enz. Prima kwaliteit. Scherpe prijzen. Verheijen's Zaadhandel Beunen Tel. 1550 Kaih.Bouwvakarb.bohd TE KOOP G. Verstap St. Joseph Voor 2e Paasdag kan men op.j-ötrlo. dinsdag 4 apriL van 9—12, 1 5.30 en 6—7.3Ö uur aangeb( vac.bonnen verzilveren Beekweg "16 Ie Paasdag gesloten Café van Dijck-Linders Oostrum te koop j 6 vet schot en weibeést Fr. Muijs£is»-KTeindorp la. Brieven onder nr. 13 bureau, van dit bladT te koop toom zware biggen J. Lenssen, Blakterweg 2 te koop partij-JMggen J. .Getlrts. Veulenseweg 40. te koop c assief eiken dje«6ïr, theel grote "üïttrektafel fTnendrikseraat 12. Venray Noord-Franse rv a 2.60 per kg Tel. 04787-282 te koop £•4-71 prima jongens-sporfilets Kruisstrdató te koop prima scooter P. ArtvPr. Irenestraat 12 er NStf Er zijn geen fart&eT Lage prijzen. Standplaats Hetjseniusplein (bij standi HELMOND 2384 eetaardappejen Ysselster en Bintfë'. Fr. Janssen, St. Catharinastraat 15, Leunen. tf koop motor BSA ^Hc f.g.st. W. Janssen,'St. Catharinastraat 15, Leunen. te koop herenrijwiel m goede st. Prios^Bernhardstraat 16 te koop bomygrönd vlakbij da-kom van Venray. Adres bureau van dit blad. te koop grote biggen •lx, Spralandweg 2, kani mei Brieven on van dit blad. te koop part H. Kürstjeri Poota; diverse soorti G. Bongeri tel ..296. te koop part gevraat enkele a J. van Wfiltl Veulen*. 'e koop woonkamei en 4 clubs alles eikefmo Adres burea Ve koop consumpti Bintje, Ysselst Wie wil no rode Flö op contract t( fa/Fr. Jan Tel. te koop Lj.' NELISi <^^ié^brodfi.evf> te koop grote par: ■fissen. I te koop Sparta Vc allernieuv H. Hendrix ?y Patersstraat 22 gorq tegen Allel

Peel en Maas | 1961 | | pagina 2