Kerkelijke Diensten van 26 maart tot en met 1 april Pouwels Warenhuis Pouwels Warenhuis speelgoed Pouwels Warenhuis Paaskaadén Zaterdag 25 maart 1961 No. 12 TWEE EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 150652 WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN )SgïgngB^,V.l£«£rSZS73S PAROCHIEKERK VENRAY Priester v. d. week Pastoor Geerits. Zondag, Palm-zondag. 6.30 J. Maessen, 7.30 bijz. intentie, 8.30 Meest verlaten zielen 9.15 Palmwijding in de Petrus-Ban- denschoool, waarna om 9.30 Hoog mis voor de parochie. 11 u Harry Janssen van de Bouwvakarbeiders bond, 11.45 Berbers - Schechlin. 7 u Vastenoefening. Maandag: 6.45 L. Gerrits (buurt), 7.30 Notaris Pluymaekers, 7.30 A. Laurensse,8. 15 Mathiis Peeters 1 h. 8.15 Joh.v.Vegchel (Vlisco) Dinsdag: 6.45 J. v. d. Munckhof, 7.30 v. d. Laar-v. Loon, 7.30 M. Franssen en Petronella Beklet, 8.15 uit dankbaarheid, 8.15 Dr. Bloemen. Woensdag: 6.45 Piet Pouwels en echtgenote, 7.30 Willem Wijnhoven en Antonette Driessen, 7.30 Mart. Jeuken en echtgenote, 8.15 Gerard Sijbers en Petra Keijzers 1 h., 8.15 G. Lighart. Witte Donderdag: 4 u. Kindermis, 7 uur leesmis, 9 uur Plechtige Hoog mis, waarna aanbidding tot 12 uur. Goede Vrijdag, verplichte vasten dag: 3 uur Kruisweg, 8 uur Goede Vrijdagviering met H. Communie. Paaszaterdag: 10.45 Paaswake. Op Witte Donderdag, Goede Vrij dag en Paas-zaterdag zijn er 's mor gens geen plechtigheden. Paascommunie voor de zieken Op Witte Donderdagmorgen zal de Paas - communie gebracht worden aan alle zieken, mits zij bekend zijn. Biechten in de Goede week a. Vandaag van 5 tot 8 uur. b. Maandag en dinsdag 6.30-8 uur. c. woensdag en donderdag 5 - 8 u. d. Goede Vrijdag na de Kruisweg van 3 tot 8 uur e. Paaszaterdag van 9.30 tot 12 uur f. iedere morgen onder de H. Missen Paaszaterdag-middag is er GEEN biechthoren. Boekjes voor de Goede Week-vie- ring zijn aan de kerkdeur verkrijg baar. Wijwater afhalen op Paas-zater dag aan de Overloonse kant van de kerk. REKTORAAT PATERSKERK Priester v. d. week Pater Primald. Palmzondag: 10 uur Palmwiiding voor San Damiano (bij slecht weer in de kerk). De koliekten voor kerk en H. Land. Om 7 uur laatste lij densmeditatie. Onderwerp: Chris tus, de Barmhartige. Maandag, dinsdag en woensdag: Mis van de Vastentijd. Dinsdag lof. PALMZONDAG: Bij de palmwijding voor San Damiano (bij slecht weer in de kerk) houde ieder de meege brachte palmen in de hand. Na de wijdingt rekken allen, ordelijk in rijen van 4, mee naar de kerk. De Passie onder de Hoogmis wordt van daag in het nederlands voorgelezen door 3 fraters. WITTE DONDERDAG: 's Morgens géén H. Mis en géén Communie- uitreiken. 's Middags om 4 uur Kin dermis met Paascommunie. Plaat sen vrijlaten als op Eerste Vrijdag, alleen heel achter in de kerk kunnen enkele volwassenen plaats nemen. De kinderen mogen vanaf 1 uur niet eten of snoepen en vanaf 3 uur niet drinken. In deze H. Mis gaan de kin deren eerst ter Communie, 's Avonds om 8 uur herdenking van Christus' Avondmaal voor de vol wassenen, waaronder de gelovigen na de geestelijken, kunnen commu niceren; rij voor rij. Nuchter zijn vanaf 6 uur (eten) en 8 uur drin ken). Na de plechtigheid aanbidding tot middernacht. GOEDE VRIJDAG: Geboden vas ten en onhouding. s Morgens om 11 uur Kruisweg voor de kinderen. N.m. om 3 uur Herdenking van Christus' Dood, met Kruis-verering en communiceren. Wie ter Commu nie gaat, moet nuchter zijn vanaf 1 uur (eten) en vanaf 3 uur drin ken). 's Avonds om half 8 Kruisweg voor volwassenen. PAASNACHT. Verkenners ontste ken het paasvuur op het kerkplein om half 11. De plechtigheid begint om kwart voor 11. Tekstboekjes. Op Palmzondag ook verkrijgbaar voor S. Damiano om kwart voor 10. Verder vóór elke plechtigheid bij de kerk. Ziekencommunie. Deze wordt ge bracht, plechtig met misdienaar, op Witte Donderdag, volgens afspraak. Ons mogelijk nog onbekende zieken kan men opgeven aan het rekto- raat. Wijwater halen pas op dinsdag na Pasen. Biechtgelegenheid. Maandag, dins dag, donderdag en vrijdag van 5 tot 8 uur. Woensdag van 3 tot 8 uur en zaterdag van 3 tot 7 uur. Men kome niet op de laatste dag, maar liever de eerste dagen. Gedurende de H. Missen en de plechtigheden wordt geen biecht gehoord; de kinderen gaan in schoolverband biechten. Vanaf donderdag is er deze week 's morgens biechtgelegenheid tot 10 uur. MISINTENTIES Zondag: 6.30 Jacoba Fleurkens en zoon Piet; 7.45 fam. Wijnhoven-Vol- leberg; 9 uur ouders Baken-Berg- mans; 10.15 Johanna de Ponti; 11.45 Mathijs Jeurissen en overl. familie. Maandag: 6.15 J. W. Spreeuwen- berg en echtg.; 7 u. ouders Toonen- Vermeulen; 7.45 Willem Jenniskens; 8.30 Johanna de Ponti; 7.30 zijaltaar Mart. Janssen (v. d. buurt). Dinsdag: 6.15 Mevr. v. Kimmenade (dameskoor Venrode); 7 u. Johanna Koenen-Janssen; 7.45 Theodorus Gommans; 8.30 Johanna de Ponti; zijaltaar Dr. Bloemen (v. L.). Woensdag: 6.15 Mathilde Wasscher 7 u. J. v. d. Munckhof; 7.45 Theodora van Houdt-Janssen; 8.30 Johanna de Ponti. Donderdag: 4 u. overleden ouders. PAROCHIE OIRLO Zondag 2e Passie-Zondag. Lees- missen om 6.30; Kindermis 7.30; 2e H. Mis 8.30; Parochie Hoogmis om 10 uur, vooraf om 9.30 palmwijding in 't schoolgebouw waarna processie naar de kerk. 3 u. miserere lijdens meditatie en lof waarin voor de laat ste maal grote opkomst wordt ver wacht. Eerste collecte voor de kerk, tweede collecte voorgeschreven voor 't H. Land. Maandag: 7.30 jrd. Peter Herman Rongen en Hendrina van Rens. Dinsdag: 7.30 maanstond Arnoldus Rutten. Woensdag: 7.30 jaardienst ouders Friesen-Kemmelings; n.m. biech ten van 57 en 89 in beide biecht stoelen. Donderdag: Witte Donderdag, 's morgens geen diensten, 's avonds om 7.30 avondmis zieled. Anna Loui sa Bos. Onder de H. Mis communiceren met de Priester, daarna aanbidding tot 12 uur. 's Morgens H. Communie aan de zieken. Vrijdag: Goede Vrijdag, 's morgens geen H. Diensten. 3 u. Kruiswegoefe ning; om 7.30 's avonds de avond oefening waaronder H. Communie. Zaterdag: 's morgens geen dienst, 's Avonds om 11 u. Paasvigilie daar na de Hoogmis. Op Paasdag zijn de H. Missen om 7, 8.30 en 10 uur. Na de Hoogmis bestaat gelegenheid om 't hostie- geld te voldoen. Om biechtspreiding te bevorderen: Woensdag van 57 en 89 in beide biechtstoelen. Donderdag van 1012 en 57 in een biechtstoel. Vrijdag van 1012 in een biechtstoel. Zater dag van 1012 en van 7 in beide biechtstoelen. Werkt allen mede aan deze sprei ding en wacht niet tot de laatste avond. PAROCHIE LEUNEN Palmzondag. Om 7 uur leesmis. Om 8 uur leesmis voor de parochie. Om 9 uur leesmis. Om 10 uur hoog mis voor Elizabeth Voermans-Lit- jens. Om kwart voor 10 palmwijding en processie. Om 3 uur kruisweg en lof. Vandaag is de tweede collecte voor het H. Gr*. Maandag 7.30 leesmis voor Gerard Voesten en zoon Theodoor, elders leesmis voor de overl. fam. v. Dijck- Smits. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Johan nes Voermans; elders leesmis voor Antoon Michels en Johanna van de Voort. Woensdag 7.30 gezongen jaargetij de voor Peter Johannes Thijssen, echtgenote en overleden kinderen; elders leesmis voor Peter Johannes van Rensch en Aleida Poels. Biechtgelegenheid ook bij een eerw. Pater van 58 uur. Donderdag: Witte Donderdag. Des morgens geen dienst. Om 4 u. H. Mis voor de kinderen en voor hen die 's avonds verhinderd zijn. Deze H. Mis wordt opgedragen voor de H.E. Heer Deken Berden. Om te commu niceren moet men nuchter zijn 3 uur van te voren van vaste spijzen en een uur van drank. 's Avonds om 8 u. plechtige dienst ter herdenking van de instelling van het H. Sacrament. De H. Communie wordt alleen uitgereikt na de com munie van de priester. Deze H. Mis wordt opgedragen voor Petronella Janssen-Martens. Na de H. Dienst nachtelijke aanbidding voor de leden van de H. Stede. Biechtgelegenheid van 57 uur. Vrijdag: Goede Vrijdag. Geboden vasten- en onthoudingsdag. 's Mor gens geen dienst. Om 3 uur kruisweg voor de kinderen en voor hen die 's avonds verhinderd zijn. Om 8 uur H. Dienst. Onder de dienst gelegen heid om te communiceren. Biecht gelegenheid van 57 uur ook bij een eerw. Pater. Zaterdag: Paas-Zaterdag, 's mor gens geen dienst. Biechtgelegenheid, ook bij een eerw. Pater, van 36 en van 6.307.30. Om 8.30 vigiliedienst van Pasen, opgedragen voor Marti- nus Verhale echtgenote en kinde ren. Wijding van vuur, paaskaars en doopwater en hernieuwing van de doopbeloften. Bij deze hernieuwing houdt men een brandende kaars in de hand. Kaarsen verkrijgbaar a 25 cent. Bij de wijding van vuur en paaskaars blijft de kerk donker. Na het binnengaan van de priesters worden de kaarsen door de gelovi gen ontstoken. Om ongeveer half 10 na de communie van de priester. Het gewijde paaswater is As middags van af 3 uur te verkrijgen bij de sacris tiedeur. Boekjes van de Goede Weekdiensten zijn verkrijgbaar a 10 cent in de deur van de doopkapel. Op Witte Donderdag wordt 's mor gens de H. Communie gebracht aan de zieken en ouden van dagen. Men gelieve deze voorzover niet bekend op te geven aan de pastorie voor woensdag. In plaats van de jaarlijkse rond gang om eieren kan men bij de eier- verzamelaars opgeven hoeveel eieren men wil missen voor pastoor en kos ter door een briefje in de kist te doen. Kerkpoetsen: Lenny van Leipzig en Riky Cornelissen. PAROCHIE YSSELSTEYN 2e Passiezondag of Palmzondag. Zondag: 6.30 lsm. v. d. fam. Flin- senberg-Arts; 8.10 lsm. v. Antoon Swinkels; 9.15 kindermis; 10 u. palm wijding waarna processie en hoog mis best. jrg. v. Maria Claessens; 3 u. vastenmeditatie en lof. Maandag: 7.30 gez. jrg. v. Gertru- da Winnen-Arts; z.a. weekd. v. Hen- drikus v. d. Ven. Dinsdag: 7.30 weekd. v. Willem Vollenberg; z.a. lsm. v. Gerardus Vergeldt en dochter Antonetta. Woensdag: 7.30 lsm. uit dankb. v. d. fam. Janssen-Philipsen. Witte Donderdag: 4 u. lsm. v. d. kinderen en anderen, 's avonds 8 u. pl. dienst, waarna aanbidding van het Allerheiligste tot 12 uur. In bei de H.H. Missen is gelegenheid om te communiceren. Goede Vrijdag: 3 u. plechtige dienst waaronder de H. Communie wordt uitgereikt. Paaszaterdag: s avonds om 11 uur plechtige dienst: wijding van het vuur en het doopwater; om ongeveer 12 uur de plechtige hoogmis. Paasdag zijn de diensten om 7 u. 8.30 en 10 u. Deze week is biechtgelegenheid: Dinsdag en woensdag van 6—8; woensdagmiddag ook van 34 voor de oudere mensen; donderdag: van 67.30; vrijdag: van 69; zaterdag wordt geen biecht gehoord. PAROCHIE MERSELO 2e Passiezondag, Palmzondag. 6.30 Communie uitreiken; 7 uur Vroegmis voor overl. fam. v. Dijck- Hendriks; 8.15 Leesmis uit dank baarheid (Janssen). De leden van de B.J.B. en Jonge Garde worden ver zocht onder deze H. Mis hun paas communie te ontvangen. 9.45 Wij ding van de palm en palmprocessie buiten de kerk. Na de processie hgm. t.i. Wed. Zegers-Ewals. Onder de H. Missen collecte voor het H. Graf en andere plaatsen in het H. Land, door Jezus' leven geheiligd. De gelovigen worden verzocht hun palmtakken bii zich te houden en aan de proces sie deel te nemen, als hulde aan Christus Koning. Onder de processie wordt gezongen: Lauda Jerusalem en Christus Vincit. 2.30 Kruisweg en lof. Daarna kor te vergadering voor de Derde Orde. Maandag: 6.45 lsm. voor Josephina Verhaag; 7.30 gest. jgt. voor Jacobus Bistervelds en Anna M. v. Rijswijck. Dinsdag: Laatste van de negen dinsdagen t.e.v. H. Ant. 6.45 lsm. v. Wed. Giesbers-v. d. Weyst; 7.30 gez. H. Mis t.e.v.d. H. Ant t.i.v. hen die daarvoor bijdragen. Woensdag: 6.45 Leesmis voor Hen- ricus v. Hoof en echtg.; 7.30 jgt. v. Jacobus Gielen en echtg. 5-8 biecht gelegenheid. Donderdag: Witte Donderdag: her denking v. h. laatste avondmaal in stelling van het H. Sacrament^ des Altaars H. Misoffer en H. Priester schap. 4 u. s namiddags stille H. Mis voor de schoolkinderen en zij die 's avonds verhinderd zijn, spe ciaal de huismoeders. Deze H. Mis wordt opgedragen v. Peter Verijdt; 8.30 's Avonds pl. H. Dienst, waarna overbrenging van 't Allerheiligste naar het zijaltaar. De aanbidding duurt tot middernacht Goede Vrijdag: s Middags om 3 u. oefening v. d. H. Kruisweg. De H. Dienst begint 'savonds om 8.30 u. Het hoogtepunt is de Kruisvereni ging. Eén kniebuiging waarna de voeten v. d. gekruisigde Zaligmaker worden gekust. Vandaag kunnen de gelovigen communiceren. Wilt ver der om 3 uur op heel bijzondere wij ze de Kruistocht des Heren geden ken. Onderbreekt even uw arbeid en bidt 5 x Onze Vader en 5 x Wees Gegroet t.e.v. de H. H. Wonden. Kunt ge niet bij de Kruisweg tegen woordig zijn bidt dan samen thuis. Zijt ge op het veld of waar dan ook, doet het dan daar. Paaszaterdag: De plechtige paas wake begint om 9 u. 's avonds, w.o. zal plaats hebben de hernieuwing der doopbeloften. Zaterdagmiddag 47 u. Biechtge legenheid bij een eerw. Pater. Deze week donderdag en vrijdag een half uur voor iedere dienst biechtgele genheid tevens ander dagen voor de H. Missen. Zaterdagmorgen tussen 10 en 12 u. gelegenheid om wijwater te halen buiten aan de kerk. Op Witte Donderdag wordt aan de zieken de paascommunie gebracht. Wilt voor de diensten van de Goe de Week de boekjes van vorig jaar meebrengen. PAROCHIE CASTENRAY 2e zondag v. d. Passietijd, Palm zondag. 10 u. plechtige Palmwijding en processie als openbare hulde aan Christus Koning. Daarna Hoogmis voor de parochie. 3 u. Oefening v. d. Vastentijd en Lof. Maandag: 5e v. d. zesw. dst. voor Anna Cath. Wismans Wijnhoven. Dinsdag: 7.30 gez. maandd. voor Piet Philipsen. Woensdag: 7.30 gez. maandd. v. Peter Joannes Heyligers; van 3.308 u. gelegenheid tot biechten in beide biechtstoelen, met onderbreking van 6.30—7 u. Donderdag: Witte Donderdag. Om 8 u. wordt de H. Communie gebracht aan de zieken; 4 u. lsm. waarna ge legenheid ter viering van 't Avond maal des Heren, als gest. gez. jaard. opgedragen voor Gerardus Dinghs en Henrica Friesen. Na de Avond dienst tot 12 u. gelegenheid tot aan bidding v. h. Allerheiligste. Vrijdag: Goede Vrijdag. 3 u. Kruiswegoefening; 7.30 n.m. plech tige avonddienst ter herdenking v.h. Lijden en Sterven des Heren, onder deze dienst gelegenheid tot commu niceren. Zaterdag: Paaszaterdag, dag van Stille Herdenking van Christus' grafligging. Van 37 u. gelegenheid tot biech ten in beide biechtstoelen. De Paasnachtviering begint te 8.30 u. De H. Mis wordt opgedragen t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand tot int. van hen die hiervoor offerden. De collecten van Witte Donderdag en Goede Vrijdag zijn voor 't onderhoud van de heilige plaatsen in 't H. Land. A.s. zondag Paasdag. 7.30 u. vroeg mis, H. Communie alleen te 7 u. en onder de H. Missen. Na de vroegmis H. Communie aan de zieken. Gewijd water is verkrijgbaar op le en 2e Paasdag bij buiteningang van de sacristie. Op Witte Donderdag of Goede Vrijdag zullen de dames en heren bestuursleden van de BJB en JB, zijnde het atciecomité voor de Bis- sch. Vastenactie, de gaven voor de noden v. d. wereld en kerk komen ophalen. Gelieve deze te deponeren in de daarvoor bestemde zakjes en deze daarna dicht te plakken. Kerkpoets: Toos Willemsen en Truus Heidens. PAROCHIE OOSTRUM 2e Passiezondag of Palmzondag. Onder de H. Missen collecte voor de H. Plaatsen. 7 u. Parochiemis; 8.30 Antonetta Custers; 10 u. Palm wijding in parochiehuis, processie en plechtige hoogmis, maanddienst Petronella Thoone-Lamers; 3 u. Lof waarna gelegenheid tot biechten tot 4 uur. Maandag: 7.30 gez. H. Mis voor Bertha Hendriks. Dinsdag: 7.30 gez. H. Mis tot dank zegging (M D). Woensdag: 7.30 gez. H. Mis Mi chel Vennekens en ouders. Biechten in 2 biechtstoelen van 4-6 en van 6.30—8 u. Witte Donderdag: om 4 u. H. Mis waaronder de kinderen de Paascom- ken (eten tot 5.30 u.) Aanbidding tot Avondmis maanddienst Antoon Tac- ken eten tot .30 u.) Aanbidding tot 12 uur. Goede Vrijdag: Vasten en onthou ding. 3 u. Kruisweg; 8 u. Herdenking van Christus' dood, met Kruisver ering en communiceren (eten tot 5.30). Zaterdag: Biechten van 46 u. 8 u. Vigiliedienst van Pasen; wij ding van vuur, paaskaars en doop water en hernieuwing der doopbe loften van alle aanwezigen; daarna plechtige H. Mis, maanddienst Ma ria Verheijen-Hendriks. Bij de her nieuwing der doopbeloften houdt men een brandende kaars in de hand; deze kaarsen zijn verkrijg baar aan de deuren van de kerk voor 2 ct. (eten tot 7 u.). Tekstboekjes voor Palmzondag zijn vandaag ook verkrijgbaar in het parochiehuis. Donderdag, vrijdag en zaterdag aan de deuren van de kerk a 10 cent. A.s. zondag H. Lees missen om 7 en 10 u. Om 8.30 plechtige Hoog mis; daarna wordt de Paascommu nie aan de zieken gebracht. Ons onbekende zieken kan men opgeven aan de pastorie, liefst in het begin van deze week. A.s. zondag maan delijkse openschaalcollecte voor on ze kerk (235.48). RECTORAAT HEIDE Palmondag 26 maart. Zondag: 7.30 Jaargetijde v. Hen drik Huisman en Anna Maria Pau- lus; 9.45 Palmwijding; 10 u. Jaar getijde voor Willem Jenneskens. Akolieten: J. Derikx en B. Rutten. Vandaag is de 2e collecte voor de H. Plaatsen; 2.30 H. Kruisweg. Mis dienaars v. d. week: Wim Loonen en Wim Ewals. Maandag: 7.30 u. H. Mis t.b.i. Dinsdag: 7.30 u. H. Mis voor Ger- truda Winnen-Arts. Woensdag: 7.30 u. H. Mis v. overl. familieleden v. Meijel-Takken; 7-9 u. biechtgelegenheid. Witte Donderdag: 8 u. wordt de H. Communie aan alle zieken gebracht. 68 u. Biechtgelegenheid. 8 u. Pl. Avondmis t.b.i. waarna aanbidding tot 12 u. Goede vrijdag: 3 u. Plechtigheden waaronder H. Communie wordt uit gereikt. 79 u. Biechtgelegenheid bij een Eerw. Pater. Paaszaterdag: Geen plechtigheden, 's Avonds om 9.30 begin der Plech tigheden, waarna H. Mis t.b.i. RECTORAAT SMAKT Zondag: Passiezondag, Palmzon dag: Om 6.15 lsm. voor een bijz. in tentie; om 7.30 lsm. voor overleden ouders en fam., 9.45 palmwijding achter de kerk, waarna palmproces sie. Om 10 u. hoogmis. 3 u. lof met preek ter ere van St. Jozef. Vandaag is er collecte voor de Heilige Plaat- in. Maandag: 6.30 lsm. voor een ge lukkige levensstaat; 7.30 lsm. tot dankzegging. Dinsdag: 6.30 lsm. voor een zalige dood; 7.30 lsm. voor de meest ver laten zielen. Woensdag: 6.30 lsm. ter ere van St. Jozef voor een bijzondere gunst; 7.30 gez. H. Mis uit dankbaarheid ter ere van Sint Jozef, s Avonds 7.30 avondmis waarna gelegenheid tot biechten. Donderdag: Witte Donderdag: des avonds van 57.30 biechtgelegen heid. Daarna om 8 u. plechtige avondmis, waarna aanbidding tot middernacht. De leden van „de hei lige stede" (Stille Omgang) houden hun aanbidding van 11 tot 12 uur. Vrijdag: Goede Vrijdag. Verplichte vasten- en onthoudingsdag. Biecht gelegenheid van 5-7.30 waarna om u. begin der plechtigheden. Zaterdag: 's avonds van 68 uur biechtgelegenheid. Daarna om 9 u. plechtige viering van de Paasvigilie. RECTORAAT VEULEN Palmzondag: 7 u. gelegenheid tot communiceren. 7.30 lsm. v. afgest. fam. Martens-Smedts; 10 u. wijding v. d. palm in zaal v. Gassel. Daarna de palmprocessie, herinnering aan de intocht van Jezus in Jeruzalem. Hgm. jgt. v. z. Willem Ambrosius en echtgenote. Vandaag is de 2e collec te voor het onderhoud der heilige plaatsen in het Heilig Land. 2.30 Vastenmeditatie. Maandag dinsdag en woensdag is de H. Mis om 7.30 u. Maandag: lsm. tot zeker intentie. Dinsdag: lsm. t.e.v. O.L. Vrouw v. Lourdes. Woensdag: hgm. t.e.v. de H. Jozef. Donderdag: Witte Donderdag. Des avonds 8 u. hgm. voor de genezing van 'n zieke. Plechtige herdenking v. d. instelling van de Heilige Eu charistie. Na de H. Mis wordt het Allerheiligste in plechtige processie naar het rustaltaar gebracht en blijft de kerk tot 10 u. open voor de aan bidding. Vooral op deze dag moeten wij Jezus bedanken voor de instel ling van de H. Eucharistie. Donder dagmorgen wordt de H. Communie aan de zieken gebracht. Vrijdag: Goede Vrijdag. 3 u. n.m. Plechtige viering van het Lijden v. Onze Heer Jezus Christus gevolgd door de communieritus. Wie wil communiceren moet nuchter zijn v.a. 12.30 vaste spijzen alk. dranken) en vanaf 2.30 u. (v. andere drank). Zaterdag: Paaszaterdag s avonds 8.30 pl. Paasviering. Liefst geen schoolkinderen. Indien mogelijk laat dan zoveel mogelijk fnensen aan de ze paasviering deelnemen. De lange duur of het late uur mag voor geen enkele gelovige 'n uitvlucht zijn. Onder deze plechtigheid heeft de wijding van het doopwater plaats en is de hernieuwing der doopbeloften voor alle aanwezigen. Aan de hand van de aanwezige boekjes kan ieder een de plechtigheid mee volgen. Voor de H. Communie moet u nuchter zijn vanaf 7 u. vaste spijs en alkh. dranken) en 9 u. (ander drank). Acolythen voor paaszaterdag: Hub. v. Kempen. Willy Fleurkens, Tom v. Gasel en Gerrit Reintjes. Oefenen vrijdagavond 8 uur. Paasdag: Harry Willems Jan Bur gers, Willy Erben en Martin v. Sta veren. Oefenen woensdagavond om 9.30 u. Kerkpoetsen deze week: Lea Geurts, Mia Reintjes .en Koos van Kempen. A.s. zondag Paasdag, is de maand- collecte over april voor onze kerk. De vorige maandcollecte bracht op 142.11. Aan allen mijn hartelijke dank. RECTORAAT VREDEPEEI. Geen opgave ontvangen. Voor keukenuitzet serviezen en alle huishoudelijke artikelen HOFSTRAAT 10 JULIANAS1NOEL 2 HOFSTRAAT 10 JULIA NASI NOEL 2 HOFSTRAAT 10 JULIANAS1NGEL 2 TELEFOON 15CG Het mooiste HOFSTRAAT 10 JULIANASIM.KL 2 TELEFOON 1366 Mooie sortering Paastafellopers en sérvetten, eierverf feierdopjes eierstelletjes eierlepeltjes enz. HOFSTRAAT 10 JULIANASIM.KL 2 TELEFOON 1366

Peel en Maas | 1961 | | pagina 9