Instuif - Venray Jongeren cursus SPORT Kerkelijke Diensten Gevonden Agenda K.AB. van 12 tot en met 18 maart vooral de Technische School 7-ich gelden. De meisjes van de Mulo oogstten het meeste succes met hun toneel schets „Blauw Bloed" en het was dan ook geen wonder, dat de jury bij monde van de heer Jacobs hen de eerste prijs toekende. Tenslotte reikte de voorzitter, de heer Noyens, de prijzen uit, bestaan de uit een wisselbeker, dit jaar voor de Mulo en een grote vla voor de meisjes Hij bracht dank aan alle medewerkenden en riep het talrijke publiek een tot weerziens toe. Zondagmiddag kwam het pro gramma nogmaals op de planken speciaal voor de jeugd der lagere scholen. Ondanks het mooie weer getuigde een berstensvolle zaal, dat deze uitvoeringen in een ware be hoefte voorzien, vooral ook voor de opvoerenden zelf. De bevoegde instanties zijn hier echter blijkbaar nog niet van over tuigd, want een behoorlijke subsidie laat nog steeds op zich wachten, zo dat de meest sobere middelen moe ten worden gebruikt. Hoe lang nog? PAROCHIE OOSTRUM Vierde zondag van de vasten. Vandaag: roepingendag. Bijzondere collecte voor het groot seminarie. 7 u. Parochiemis; 8.30 voor de leven de en overleden leden van de H. Stede; 10 u. Hoogmis, jgt. Antonette Custers; 3 u. kruisweg en lof. Maandag: 7.30 gez. maandd. Jan Lit j ens. Dinsdag: 7.30 Petronella Thoone- Lamers. Woensdag: 7.30 gez. jgt. Bertha Hendriks. Donderdag: 7.30 gest. lm. t.e.v. H. Jozef. Vrijdag, vasten, missievrijdag; 7.30 Johanna Jacobs-van Veghel. Zaterdag: 7.30 Hubert. Linskens. Biechten van 3-4 voor de kinderen, van 6.30 tot 7.30 voor de groten; 7.30 Marialof. PAROCHIE MERSELO Zondag Laetare, 4e zondag v.d. vas ten; 7 u. vroegmis voor de parochie; 8.15 lm. voor de H. Stede; 10 u. h.mis fam. Pubben-Janssen (Boerenbond); 2.30 kruisweg en lof. Maandag: 6.45 leesmis Maria Arts- Emonts; 7.30 jgt. Herman Zegers. Dinsdag: deze dag is voor onze pa rochie de dag van de altijddurende aanbidding; 7e van de negen dins dagen t.e.v. St. Antonius; 6 u. uitst. van het Allerheiligste; 6.30 commu- nieuitreiken; 7 u. gez. H. Mis t.e.v. St. Antonius t.i. van hen die daar voor bijdragen; 8.30 communieuitr.; 10 u. hoogmis t.i. van Z.H. de Paus voor het Apostolaat des Gebeds; 3u. vespers van het H. Sacrament; 5.30 completen en Tg Deum. De biduren zijn dezelfde als bij het 40urengebed (Haag en Weverslo tot 11 uur). Woensdag: 6.45 leesmis tot dankz.; 7.30 hoogmis fam. Pubben-Janssen. Donderdag: 6.45 leesmis v. overl. fam. Janssen-Muyzers; 7.30 gest. jgt. Martinus Stiphout en zoon Wilhelm. Vrijdag: 6.45 leesm. t.e.v. O.L.Vr. Moeder van Barmhartigheid; 7.30 jgt. Johanna Custers. 7.30 n.m. lijdensmeditatie en lof. Zaterdag: 6.45 leesmis fam. Engels Potten; 7.30 gez. H. Mis overl. fam. Michels-Poels; 5-6.30 biechtgelegen heid; 7.30 Marialof. RECTORAAT SMAKT Zondag: Zondag - half-vasten: Om 6.15 lm. voor een bijzondere inten tie; om 7.30 lm. voor overl. ouders en familie; om 10 u. hoogmis ter ere van Sint Jozef; om 3 u. pl lof met preek ter ere van St. Jozef. Vandaag „Roepingendag", onder alle H.H. Missen collecte voor het Groot Se minarie. Maandag: 6.30 lm. voor de we reldvrede; om 7.30 lm. voor Johanna Lenssen-Derkx. Dinsdag: Om 6.30 lm. om uitkomst in geestelijke moeilijkheden; om 7.30 lm. voor de meest verlaten zielen. Woensdag: Laatste van de negen woensdagen ter voorbereid, op het feest van St. Jozef. Om 6.30 lm. uit dankbaarheid voor verkregen gunst; om 7.30 gez. H. Mis ter ere van St. Jozef; om 3 u. pl. lof met preek; 's avonds om 7.30 avondlof. Donderdag: Om 6.30 lm. voor een bijzondere intentie; 7.30 lm. ter ere van O.L. Vrouw en St. Jozef. Vrijdag: Om 6.30 lm. voor een ge lukkige levensstaat; om 7.30 lm. voor de arme zielen in het vagevuur, 's Avonds om 7.30 Vastenoefening met korte lijdensmeditatie. Zaterdag: Om 6.30 lm. voor een bijzondere intentie van 'n gezin; om 7.30 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van de berg Carmel. Van 55.30 biechtgelegenheid, tevens voor en na het lof. Om 7.30 Marialof. RECTORAAT VREDEPEEI. 4e Zondag van de Vasten. 7.30 Vroegmis t.i.v. fam. Arts-Berends; 10 u. Hoogmis voor een overledene; 2.30 Lijdensmeditatie en Lof. Door de week H. Mis om 7.30 u. Maandag: H. Mis voor een over ledene. Dinsdag: H. Mis t.i.v. fam. Bruijs- tens-Coppus. Woensdag: H. Mis t.e.v. H .Jozef t.i.v. fam. v. Tilburg-Muijsers. Donderdag: H Mis v. d. overlede nen v. d. fam. Bloemen-Seijkens. Zaterdag: H. Mis t.i.v. fam Poels- Duijkers. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; donderdag vóór en na Lof; zaterdag 78 u. RECTORAAT HEIDE 4e Zondag v. d. Vasten. Zondag: 7.30 u. H. Mis t.i.v. familie Maas-Janssen; 10 u. Hoogmis voor Deken Berden. Akolieten: G. Derikx en W. Voesten. 2.30 u. H. Kruisweg. Geen vergadering van de Derde Or de 7 u. Vastenmeditatie. Misdie naars van de week: Paul Derikx en Harry Droesen. Vandaag is de le collecte voor het Groot Seminarie. In de komende weken rondgang v. d. zelatricen voor de Missiegenootschappen. Maandag: 7.30 H. Mis voor Ger- truda en Johannes v. Heijster. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Huber- tus Janssen. Woensdag: 7.30 u. H. Mis voor overl. familieleden Derikx-Voesten. Donderdag: 7.30 H. Mis voor PIu- bertus Janssen, Anna Maria Philip- sen en Johannes Janssen. Vrijdag: geboden vasten- en ont houdingsdag. 7.30 H. Mis voor overl. familieleden v. Dijck-Wismans. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor overl. moeder Litjens-Swinkels; 7 u. Biechtgelegenheid. 7.30 Lof. RECTORAAT VEULEN Vierde zondag van de vasten, Laeta re; Roepingendag; 2e collecte voor ons Groot Seminarie; 7 u. commu nie-uitreiking; 7.30 lm. af gest. fam. Martens-Smedts; 10 u. hoogmis tot zek. int.; 2.30 vastenmeditatie. Maandag: lm: Mathijs Künen. Dinsdag: hoogmis als jgt. voor z. Hendrikus Vollenberg. Woensdag: lm. Petronella Geurts. Donderdag: lm. overl. fam. Hagens Reintjes en Reintjes-Bom. Vrijdag: hoogmis v. overl. familie Koenen-Janssen; 'savonds om 8 uur kruiswegoefening. Zaterdag: lm: Gerardus van Rens; 'savonds 8 u. Marialof; biechten van 7-8 uur. Bidt deze week allen voor de 22 wijdelingen. Accolieten voor a.s. zondag: Jeu Timmermans, Harry Reintjes, Fons van Gassel. Kerkpoetsen deze week: Martha Erben, Riek Reintjes en Mia van Wylick. S.V.V.-NIEUWS Wedstrijduitslagen zondag 5 maart j.l. HaslouVenray 22 Wittenhorst 2Venray 2 52 Wittenhorst 3Venray 3 33 Venray 4Wittenhorst 4 71 Venray 5America 4 71 Ons eerste elftal zag zich in Elsloo de overwinning één minuut voor het einde van de wedstrijd nog ontgaan. Eén aanvechtbare beslissing van de scheidsrechter leverde Haslou een vrije trap op de rand van het straf schopgebied op die in eerste instan tie werd naast geschoten. Te vroeg toelopen van één onzer spelers was de oorzaak dat de vrije trap mocht worden overgenomen en ditmaal verdween de bal onhoudbaar in de touwen waarmede de eindstand 22 was bereikt. Uitgezonderd de laatste 15 min. toen onze ploeg zich te zeer in de verdediging terugtrok om de kleine voorsprong te handhaven, was Venray onbetwist de sterkste geweest en voortdurend in de aan val. De minder talrijke Haslou aan vallen waren echter niet van gevaar ontbloot doch het schieten was bij hen ook al niet te best verzorgd. Door een effectvol schot van hun rechtsbinnen slaagde Haslou er in de 11e minuut in om de leiding te ne men. Na een half uur spelen kwam de gelijkmaker door Philipsen die bij een vrije trap door V. Lucassen juist op tijd voor het Haslou-doel verscheen om de goed geplaatste bal over de doellijn te werken. Een paar minuten voor de rust aanbrak, speelde M. Lucassen goed af naar Vennekens die de Haslou-doelman geen kans gaf 12. Als gevolg van een goed aanvalscombinatie kreeg onze linksbuiten in de laatste mi nuut voor rust nog een mooie sco ringskans doch zijn schot ging over. Ook na de rust aanvankelijk een zelfde spelbeeld als daarvoor. De aanvallen werden goed opgezet doch de afwerking duurde te lang waardoor de verdedigingen tijdig konden in grijpen. Aan weerszijde deden zich enkele goede doelkansen voor. Hierbij kreeg onze doelman de gelegenheid zich door keurig in grijpen te onderscheiden en aan de ander zijde ontkwam het Haslou- doel enkele malen op wonderlijke wijze aan doorboring. Een schot van V. Lucassen kon de doelman nog teruggrabbelen nadat de doellijn ruimschoots was gepasseerd en de scheidsrechter met de handen ten hemel gebaarde tot doorspelen daar de afstand hem belette tot een dui delijke waarneming. Hierna kwam het in de aanhef ge noemde enerverend laatste, kwartier met een al te zeer verdedigend Ven ray en een heftig aanvallend Haslou met het bekende resultaat. Als gevolg van het niet beschik baar zijn van enkele spelers o.a. invallers en reserve voor le elftal was een danig gewijzigd 2e elftal niet bij machte om een eveneens zwak spelend Wittenhorst. 2 te weerstaan en een duidelijke neder laag was het resultaat. Venray 3 deed het beter en be haalde in Horst een gelijkspel na kort voor het einde een 31 voor sprong te hebben gehad die door een paar verrassende uitvallen echter teniet werd gedaan. Geen slecht re sultaat gezien de zware nederlaag die op eigen terein tegen Witten horst 3 werd geleden. Ons 4e ging onverwoestbaar ver der op de goede weg en voerde het toch al reeds prima doelgemiddelde weer wat op door een grote over winning op Wittenhorst 4. Na een rustperiode van bijna twee maanden liet het 5e elftal on danks een flinke aderlating aan de ander elftallen goed van zich horen en won met dezelfde cijfers als het 4e elftal. Programma voor a.s. zondag 12 maart: WittenhorstV enray Venray 2—RKDEV 2 Venray 3Geysteren Tienray 2Venray 4 Venray 5America 3 Voor het le elftal dus al spoedig de retumontmoeting in Horst. Door dat beide ploegen j.l. zondag gelijk speelden bleef de positie ten opzich te van elkaar ongewijzigd en staat er voor zondag een voorlopige be slissing te wachten. Wat onze ploeg betreft is het van groot belang of het elftal compleet en fit aan de start kan verschijnen. Indien de blessures genezen zijn en v. d. Vorst die j.l. zondag door ziekte verstek moest laten gaan hersteld is, durven we de wedstrijd toch met een gematigd optimisme tegemoet zien. Van de andere elftallen zal het 2e het moeilijk hebben. Ook hier is men weer afhankelijk van de moge lijkheid dat spelers niet beschik baar zijn door absentie in het le elftal. Indien echter de goede wil aanwezig is moet een nederlaag toch te ontkomen zijn. Het 3e elftal moet gezien de stand op de ranglijst zich de meerdere tonen van Geijsteren. Evenals het le dit seizoen speelt dit elftal zijn beste wedstrijden op vreemd terrein endaarom durven wij toch niet te zeer op een over winning te rekenen. Het 4e elftal zal zich in Tienray de goede kansen op het kampioen schap niet laten ontnemen. Het 5e elftal tenslotte krijgt het tegen America 3 zeker zwaarder te verduren dan j.l. zondag tegen Ame rica 4 het geval was. Toch moet er winst in zitten voor hen. HOCKEY-NIEUWS Zondagmorgen hield MHCV haar jaarlijkse bedevaart naar Smakt, al waar een H. Mis voor het welzijn van de club werd opgedragen. Bij zonder veel leden waren hiervoor vroeg opgestaan, vooral de junioren bleken goed uit de veren te kunnen. De heren van het eerste junioren-, elftal hadden er dus al een flinke tippel opzitten toen zij om 12 u. hun wedstrijd tegen Tegelen begonnen. Het was echter aan hun spel niet te merken. Enthousiast spel werd ver toond, waarbij Tegelen weliswaar bewees over de meeste routine te beschikken. Op het gebied van stick- beheersing en balbehandeling was er voor de fijnproevers zelfs te ge nieten. Zowel bij Tegelen als bij ons was echter 'n gebrek te constateren aan wedstrijd-ervaring en aan het bewuste samenspel, maar de tijd zal deze tekortkomingen zeker aanvul len. Tegelen drukte zijn technisch over wicht uit in 4 doelpunten, terwijl onze ploeg niet tot doelpunten kon komen. Al met al echter een bijzon der aantrekkelijke partij hockey. Woensdagmiddag speelde hetzelfde elftal weer tegen het gymnasium. De uitslag werd 4-1, wat vooral te wijten was aan een beter samenspel. Het programma van zondag is interessant. De heren spelen name lijk thuis tegen Weert. De wedstrijd is van belang voor hun mogelijke kampioenschap. De heren staan n.l. nog steeds ongeslagen aan de kop van de ranglijst, maar worden direct gevolgd door Helmond die slechts 3 punten minder hebben dan wij. Er moeten nog 3 wedstrijden gespeeld worden: tegen Weert, Deurne, en Helmond. Als de wedstrijd van zon dag gewonnén wordt kan het kam pioenschap ons bijna niet meer ont glippen. We sporen dus iedere hoc- key-liefhebber aan om zondagmid dag om half drie onze heren te gaan aanmoedigen .Weert is geen gemak kelijke tegenstander, zoals bleek toen wij daar te gast waren. De dames spelen een uitwedsstrijd tegen Aalst en zullen dus de heren niet kunen inspireren. Hopelijk heb ben beide elftallen hun goede form en zetten ze alles op alles. /ptffioih Gezondheid kpgigf en genezing voo\ d& huid OOSTRUM-NIEUWS Oosfrum, dat de laatste weken erg uit form is, kon zondag tegen Yssel- steyn weer niet tot een overwin ning komen. In de eerste helft van de wedstrijd leek het er op of beide ploegen van het mooie weer wilden genieten .Zij maakten het elkaar niet te lastig. Hoewel beide clubs tot lmaal scoren kwamen. Na de rust was het Ysselsteyn die het eerst scoorde, de midvoor maak te 1-2. Hierna deed Oostrum er een schep je boven op om deze achterstand te niet te doen. Maar door te veel in- divudueel spel kwam men niet tot doelpunten. Hiervan profiteerden de Ysselsteyners. Ze slaagden er in om 10 minuten voor het einde de stand op 1-3 te brengen. Oostrum dacht in deze laatste minuten nog een goal te kunnen maken, maar de Ysselsteyn- se back bracht op het nippertje de redding voor zijn club. Desondanks kwam er nog een aanval die in het laatste minuutje slaagde en de stand op 2-3 bracht. Ons tweede elftal bracht zondag - met enkele invallers - een tegenbe zoek aan de Swolgense Boys. Het werd een 3-0 nederlaag, ondanks de verwoede pogingen om de eer te redden. De uitslag was dan ook wel enigszins geflatteerd. Ons derde elftal keerde met een 3-3 stand terug van Heglsom III. Een kostbaar puntje werd hier mede verdiend. Zondag treden we aan tegen: Oostrum 1 Melderslo 1; Montagnards 2 Oostrum 2; Oostrum 3 is vrij. VOLLEYBAL-NIEUWS Zaterdag jl. trokken de V.CRooy- Dames naar Helden-Panningen om Concordia partij te geven. Zoals ver wacht verloor Venray met 3-0 van hun veel sterkere tegenstanders. Vandaag komen de Concordia-da- mes een tegen-bezoek brengen aan V.C.Rooy. Dit is de laatste wedstrijd voor de Venrayse dames in deze competitie. We hopen dat deze wed strijd een goed besluit zal zijn. De V.C.Rooy-heren deden het za terdag beter, want VCT I uit Tege len werd kansloos verslagen met 3-0 Dat VCT kansloos was blijkt wel uit de setstanden: 15-2 15-3 15-12. Het programma is als volgt: zaterdag: VC Rooy Concordia (d.) zondag: Typos I VC Rooy III (h.). Het accordeon-orkest uit Helmond dat voor de Venrayse Instuif vorige week zaterdag enkele nummers uit haar repertoire gebracht heeft, mun- te uit in elk genre accordeonmuziek. Door zowel klassieke als moderne muziek te brengen, wist men de avond goed op te vullen. Het programma voor de eerstko mende weken ziet er als volgt uit: Op zaterdag 18 maart zal mr. H. Velu een lezing houden. Op tweede Paasdag gaan we per speciale Instuifbus naar onze zuster- Instuif te Venlo. Jan Corduwener zal met zijn beroemd radio-orkest een dansavond verzorgen. Eventuele deelnemers moeten zich vóór zater dag 18 maart schriftelijk opgeven bij W. Baken, Schoolstraat 30. Donderdagmiddag 16 maart be staat er. tussen 2 en 4 uur voor de ouders van de leerlingen der Jonge ren-cursus gelegenheid om 'n praat je te komen maken op het clubhuis van de Mater Amabilisschool, Wil- helminastraat 17. De jongeren-cursus bestaat dit jaar twee jaar en telt momenteel 24 leerlingen. De theoretische lessen, w.o. gods dienst, levensvorming, zang, han denarbeid en gymnastiek worden gegeven op dinsdagmiddag in het clubhuis, terwijl de kook- en naai lessen hierop aansluitend gegeven worden in de huishoudschool. Hopelijk maken vele ouders a.s. donderdag van de gelegenheid ge bruik om een beetje meer op de hoogte te komen van de werkwijze van deze cursus Ouders die him 15 of 16 jarige dochter alsnog op deze cursus wil len plaatsen, zijn op deze middag eveneens van harte welkom om 'ns een kijkje te komen nemen. Rechter heren glacé handschoen op politiebureau - rechter dames glacé handschoen op politiebureau - wit bruin gekleurd hondje bij v.d. Berg, Steegse Peelweg 10 Leunen vijf witte overhemdboorden, Custers, Pr. Marijkestraat 1 - kleine houten kin- derstepje op 3 wielen bij H. Arts, Marktstraat 6 - autobuitenband Mi- chelin 640x13 op politiebureau - d. blauw kinderjasje bij v. Doorn, Ka- luutweg 1 - kinderstep bij Jansbe ken, Wilhelminastraat 26 - heren- portemonnaie met inh. bij J. Rongen Brukske 4. Maandag: om 8 uur in zaal Manders werkvétgadering. Maandag: om 8 uur in zaal A. Mar tens te Leunen, jaarvergadering van K.A.B. Leunen. PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week. kap. Heymans Vierde zondag van de vasten. 6.30 voor de parochie; 7.30 Michiel Swaghöfer; 8.30 levende en overle den leden van de Stille Omgang; 9.30 hoogmis bij I2V2 jarig priester feest; 10.45 José Kremer-Vullings; 11.45 Jo van Veghel (buurt). 5 u. plechtig lof, waarna de eerste steenlegging van de toren; geen vas tenoefening. Maandag: 6.45 Mai'tina Willems- Strijbos; 7.30 Willem Jenniskens; 7.30 fam. Janssen-Claessen; 8.15 best jgt. overl. echtgen. M. Goumans- Janssen; 8.15 vr. Proosten. Dinsdag: 6.45 J. v. d. Munckhof; 7.30 M. Franssen en Petra Becklet; 7.30 Mart. Jeuken en echtgen.; 8.15 best. zieled. Deken Berden (kerk); 8.15 G. Lighart. Woensdag: 6.45 Notaris Pluymae- kers; 7.30 Petronella Tonen-Lamers; 7.30 R. Stevens-Min; 8.15 Johanna Maria Verbeek (1 h.); 8.15 Dr. Bloe men. Donderdag: 6.45 Willem Wijnhoven en Antoinette Driessen; 7.30 Sacr. hoogmis; 7.30 L. Gerrits; 8.15 Math. Poels en Johanna Ruthee (1 h); 8.15 Mevr. Bouman (pers. Nelipak). Vrijdag: 6.45 Johan van Veghel (Vlisco); 7.30 M. Franssen (buurt); 7.30 Coba Rongen; 8.15 Arnoldina Bistervelds en echtgen. 3 kl.; 8.15 tot zek. int. R. Zaterdag: 6.45 OL.Vrouw hoogmis; 7.30 overl. fam. Gerard Verbunt en fam. Verbunt-Heris (lh.); 7.30' overl. fam. Backus-Thuyls; 8.15 Herman de Bruyn en echtgen.; 8.15 H.J. Driessen; 5;30 - 7.30 biechtgelegenh. 7 u. lof De schoolkinderen leren deze week de 40e en 41e les van de katechismis. De Maria-Congregatie gaat weer naar de Smakt, vertrek om 7.30 op de Markt. EERSTE STEENLEGGING Zondag om 5 uur is plechtig lof en daarna de eerste steenlegging van de toren. In verband hiermede is 'savonds om 7 uur geen vastenoefe ning. ROEPINGENZONDAG Vandaag is het roepingenzondag. Wij bidden deze dag bijzonder om vele priesterroepingen, vooral ook uit eigen parochie. Laten wij voor dat doel ook een extra offer geven bij de collecte die gehouden wordt. RECTORAAT PATERSKERK Priester van de week Pater Urbanus Zondag Laetare of halfvasten (rose) De H. Missen om 6.30 7.45 9 en 11.45 De hoogmis om 10.15. De koliekten 2 in 1 voor kerk en groot-seminarie van het bisdom. Dinsdag: 7.30 lof t.e.v. St. Antonius; Donderdag: 7 u. gezinsmis; Vrijdag: 7.30 oefening v.d. kruisweg; Zaterdag: 3-8 u. biechtgelegenheid. De gehele week mis van de vasten tijd, paars. VIERDE LIJDENSMEDITATIE Zondagavond 7 uur wordt behan deld het thema „Christus, de Waar heid". En vergeet u niet vrijdag in de kruisweg de parochiebundel mee te brengen? GEZINSMIS Nu deze de laatste weken weer steeds beter bezocht wordt, willen we u nog eens aansporen, de geza- melijke antwoorden flink te laten horen. Wij proberen het voorlopig eens zonder preekstoel: we weten nu hoe de H. Mis is samengesteld; ant woordt dus eens spontaan; dat moet ook mogelijk zijn! MIS-INTENTIES Zondag: 6.30 overleden en levende leden van de Stille Omgang en hun gezinnen; 7.45 Sj. Jacobs; 9 u. Piet Thijssen; 10.15 voor de levende leden van de Franciscaanse Missiebond; 11.45 Johan en Theo Jansen en overl. ouders. Maandag: 6.15 Selida Virg. Roijer; 7 u. Johanna Koenen-Janssen; 7.45 Johanna de Ponti; 8.30 Anna Lhnjens Thomassen, ouders en broer. Dinsdag: 6.15 Huberta Hendriks; 7 u. Theodora v.d. Houdt-Janssen; 7.45 Johanna Schönberger-Ardtr.; 8.30 Petronella Brand-van Horck. Woensdag: 6.15 J.W. Spreeuwen- berg en echtgen.; 7 u. J. van den Munckhof; 7.45 zek. int.; 8.30 Hen- nie Oudenhoven. Donderdag: overl. ouders Custers- Cuppen; 7 u. gezinsmis; 7.45 zij alt. Marie Millen-Laurensse. Vrijdag: 6.15 Constant Roijer; 7 u. overl. ouders Toonen-Vermeulen; 7.30 zijalt. Tine v. Kimmenade (da meskoor Venrode); 7.45 Johanna de Ponti; 8.30 Piet Schaeffers. Zaterdag: 6.15 Huberta Hendriks; 7 u. A. Noyens-Staaltjes jgt.; 7.45 A. Coopmans; 8.30 Johanna de Ponti. PAROCHIE OIRLO Zondag 4e zondag van de H. Vas tentijd. Leesmissen om 6.30; Kinder mis om 7.30 voor Martin Vermeulen besteld door de H. Stede; 8.30 lees mis voor Anna van Rijswijk; 10 u. parochie Hoogmis; 3 u. Miserere Lij densmeditatie en lof. Vandaag Roepingen-zondag bui tengewone collecte voor 't Groot Se minarie, 2e collecte Bisdom. Maandag: 7.30 zieled. overl. fam. Jansen-Peters. Dinsdag: 7.30 Stichting Peter Joh. Claessens, Geertrui Custers, Geer trui Ewals en Maria Baten. Woensdag: 7.30 maandstond Hen- drica v. d. Ven. Donderdag: 7.30 zieled. Joannes Tielen. Vrijdag: feest v. d. H. Gertrudis, patrones van de Kerk. 7.30 leesmis, 10 u. Hoogmis; 'savonds 8 u. avond mis. Zaterdag 7.30 Stichting Petronella Muysers. Zaterdag biechten van 57 uur. A.s. zondag eerste passie-zondag, dag van boete en gebed voor de ver volgde Kerk. PAROCHIE LEUNEN Vierde zondag van de vasten 7 u. leesmis; 8 u. leesmis voor de parochie; 9 u. leesmis; 10 hoogmis als jgt. voor Johanna Asselberghs- Buggems; 3 u. kruisweg en lof. De eerste collecte is voor het Groot Se minarie, de tweede voor de kerk. Maandag: 7.30 gez. jgt. v. Martin Croymans, elders leesmis voor Will. Arts en Gertrudis Niessen. Dinsdag: 7.30 gez. jgt. E. Emons en echtgen.; elders leesmis Gerard Voesten en zoon Theodoor. Woensdag: 7.30 gest. jgt. Willem Keyzers en echtgen. Johanna Jen niskens en dochter Mina. elders leesmis voor de overl. familie Emonts-Nellen. Donderdag: 7.30 gest. jgt. voor H. Gielen, echtgen. en overl. familie; elders leesmis voor de overl. familie van Dijck-Smits. Vrijdag: 7,30 gest. jgt. v. Hendrik Heezen; elders leesmis voor Willem Vei-heijen en Cath. Vullings; 7.30 lof en lijdensmeditatie. Zaterdag: 7.30 gest. jgt. v. Peter Johan. Rongen en echtgen. Johanna Loonen; elders leesmis voor Antoon Kusters en ouders; van 4-5 en van 7-7.30 biechtgelegenheid;, daarna lof. Kerkpoetsen: Mientje Litjens en Anny van Dijck. Vanwege de grote schoonmaak wordt iedereen verzocht de kerk boeken mee naar huis te nemen, niet de kussens. Deze week donderdag om 7.30 u. godsdienstcursus voor de 18-jarige jongens en meisjes. PAROCHIE YSSELSTEYN Vierde zondag van de vasten. 6.30 leesmis Antonette Smeets-Ver- geldt; 8.10 leesm. Willem Vollenberg; 9.15 kindermis; 10.15 hoogmis best. jgt. Harry en Gerard In 't Hulst; 3 u. vastenmeditatie en lof. Maandag: 7.30 weekd. Willem Vol lenberg. z.a. maandd. Antoon Janssen. Dinsdag: 7.30 leesmis fam. Jans- sen-Spreeuwenberg; z.a. weekdienst Frans Jaspers. Woensdag: 7.30 leesmis voor Anna Janssen-Smeets; z.a. leesmis overl ouders van Well-Toonen. Donderdag: 7.30 leesmis familie de Witt-Geerats; z.a. leesmis overl. familie Theunissen-Gerrits. Vrijdag: 7.30 leesmis overl. familie Pouwels-Voesten; z.a. leesmis voor beterschap van een zieke. Zaterdag: 7.30 leesmis overl. fam. Fleurkens-Zanders; z.a. leesmis uit dankbaarheid fam. Deters-Koppens; 7 uur lof; tot 8 u. biechtgelegenh. PAROCHIE CASTENRAY Vierde zondag van de vasten. Roepingendag, le collecte is buiten gewone collecte voor het groot se minarie; 7.30 vroegmis t. int. van de H. Stede; 10 u. hoogmis voor de pa rochie; 3 u. 4e oefening van de vas tentijd en lof. Maandag: 7.30 gest. gez. jgt. voor Maria Hendrica Steeghs-Litjens. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jaard. voor Joannes Vousten en Wilhelmina van de Voort. Woensdag: 7.30 3e van de 6weken- dienst v. Anna Catharina Wismans- Wijnhoven. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis voor Engelbert Emonts. Vrijdag: 7.30 gez. H. Mis voor Jo- sephina Seijkens-Collin; 7 u. n.m. Kruiswegoefening en lof. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vrouw van Altijddurende Bijst. tot int. van hen die hiervoor offer den; van 6-7 biechtgelegenheid; 7 u. lof en rozenhoedje. A.s. zondag: Passiezondag, begint voor ons bisdom de Paastijd, welke duurt tot en met Beloken Pasen. Kerkpoetsen: Anny Philipsen en Mariet Dinghs. organiseert 't Actiecomité weer een grote papier- lompen- en oud ijzer-actie ten bate van de nieuwe kerk. De actie start om half 2.

Peel en Maas | 1961 | | pagina 6