H S H 0 D W E E K E L S 5.40 6.75 1.56 Leenen INSTALLATIE I P P H. HENDRIX KA} S3 K.A.V speelpi Plasti nieuwe burgemeester Gevonden Extra aanbieding Theedoeken Baddoeken Huishoud- schoiten Slagprjj Coeoders Invicta Sport Vastelaove^ „De Piëlhr Burgerhu Garage of klein pakhuis Schoonmaak St. Christ} gingsjaar 19601961 wordt dan op 21 maart 1961 voortgezet met een „Causerie over humor", welke ver zorgd zal worden door dr. B. Vis ser te Utrecht. De heer Visser is bio chemicus en als wetenschappelijk hoofdambtenaar werkzaam bij het Thoraxcentrum, van de Medische Faculteit van de Rijksuniversiteit al daar. Burgemeester en wethouders van Venray, brengen nog eens ter alge mene kennis dat de gemeente-secre tarie het kantoor van de dienst ge meentewerken en het kantoor van de gemeente-ontvanger uitsluitend geopend zijn voor het publiek van des voormiddags 9 tot des middags 12.30 uur. Gedurende de overige uren zijn de kantoren voor het pu bliek gesloten. Venray, 8 februari 1961. Burgemeester en wethouders voor noemd, M. A. H. v. DIJK, wnd. burgmeester H. VORST, secretaris GESLAAGD Aan de R.K. Universiteit te Nij megen slaagde voor het candidaats- examen Psychologie, de heer Gerd. Arts, Prinses Irenestraat 12, Venray, voorheen: Grootdorp 20, Merselo. Aan de Rijksuniversiteit te U- trecht is geslaagd voor 't doctorale examen sociale geografie, pater C. van Eil uit Venray. NIEUWE AFDELING In Venray is opgericht een afde ling van de Ned. R.K. Bond voor Hogere, Middelbare en Lagere Tech nici.. In het voorlopig bestuur van deze 50ste afdeling van de bond heb ben zitting de heren v. d. Braak, voorzitter, Janssen, secretaris en Beemer penningmeester. Deze afde ling werd hier opgericht nadat bondsbestuurder Laurier op een des betreffende vergadering een uitvoe rige spreekbeurt gehouden had over het werk van de organisatie. Een 20- tal leden gaven zich staande de ver gadering op. HET WAS WER KARNAVAL.... VASTELAOVEND IS VOORBIJ.... De Prinsen en vorsten hebben hun mantels en hoeden weer in de mot- tenballen liggen en het gewone le ven is alweer enkele dagen aan de gang. Het zal voor sommigen wel niet mee gevallen zijn om as-woens- dag-morgen weer aan de slag te gaan, want over het algemeen is de ze vastelaovend uitbundiger gevierd dan ooit tevoren. Dank zij het prachtige weer was de publieke be langstelling voor de verschillende festiviteiten zeer groot, zowel in het centrum als op de kerkdorpen. Dat hiervan ook de café's profiteerden was duidelijk merkbaar. Het feest is dan begonnen met de installatie van de Prins op het stadhuis, een plechtigheid, die voor het wachten- .de publiek weinig aantrekkelijks heeft omdat ze binnen gebeurt. Men loopt schijnbaar met plannen om dit te gaan veranderen en ue gelo ven dat een en ander er slechts mee winnen zal. Na de plechtigheden op het gemeentehuis, waarbij loco burgemeester van Dijck de installa tie van Prins Martin verrichtte, trok dan een kinderoptocht, die er zijn mocht. Ieder jaar wordt deze op tocht groter, kleurrijker en origine ler 's Maandags trok dan de grote op tocht, die dit jaar zeker het bekijken waard was. Menig prikje werd links en rechts uitgedeeld, maar de K.I.- geschiedenis bleek toch wel de meeste harten beroerd te hebben. En de koe, die via een bord op haar rug zei dat ze met een dreumel niets te maken wou hebben, was de tolk van vele harer mede-zusters, die op ander wijze tegen een verhuizing naar Horst protesteerden. De prinsen en vorsten der kerk dorpen kwamen met hun prinselijke wagens ook de optocht opluisteren, waarin dit jaar Harmonie Euterpe een extra pluimpje heeft verdiend door de „splitsing". Een goed ver zorgde en goed geleide optocht met een prachtige prinsenwagen voor een hooggeplaatste prins en zijn schommelend gevolg. De boerebrui- loft, die dinsdag gehouden werd was niet groot doch wel goed. Daar zat stemming In de bruiloftsgasten en het (te) jonge paar werd danig ge- feteerd. Bovendien kwam een voor jaarszonnetje warmte en kleur aan het geheel geven, waardoor ook de ze dag weer extra druk werd. In danszalen en café's was het overvol en er werd goede zaken ge-| daan. Zoals het was in het centrum, zo was het ook op de kerkdorpen waarbij Oostrum een aparte vermel ding verdient voor de wijze waarop zij voor de jeugd iets organiseert. Zelfs vanuit de kom trekt de jeugd apart naar Oostrum om daar eens gezellig te hossen en te springen. Maar ook op de andere kerkdorpen hebben de Raden van XI niet stil gezeten. Öok daar zijn optochten gehouden, ook daar bruiloften geor ganiseerd. De stemming zat er in 1961 wel bijzonder goed in en de po litie heeft geen klagen gehadZe had het wel druk met het verkeer, maar voor het overige kon met een waarschuwend woord hier en daar volstaan worden Zo is dan de Piëlhaas weer voor een jaartje opgeborgen en kan men er voorlopig weer even tegen I ipyntn gedioHH+artfbler limcnadee I henoenluèntroat 1 ocnray tel. 1801 Voor de goede orde herhalen we even in het kort het reeds eerder opgestelde programma van de in stallatie van Mr. Custers als bur gemeester van Venray. Heden zaterdag 11.uur Plechtige H. Mis in de St. Petrus Banden; 2.45 uur Installatie in een plechti ge raadszitting ten ge meentehuize; Na de installatie tot 5 u. receptie voor genodigden; 5.uur Défilé van alle Venrayse verenigingen uit kom en kerkdorpen, de deelnemers stellen zich op om kwart voor vijf op het Henseni- usplein om dan via de Grotestraat naar het ge meentehuis te trekken Na het défilé receptie voor Venrays burgerij; Zondag 19 februari Bezoeken van burgemeester Custers aan de kerkdorpen 11.u. Gemeenschapshuis Oostrum 11.45 u. Zaal Rongen, Oirlo 12.30 u. Patronaat Castenray 2.u. Zaal Martens, Leunen 2.45 u. Zaal van Gassel, Veulen 3.30 u. Gemeenschapsh. Ysselsteyn 4.15 u. School Vredepeel 5.45 u. Kleuterschool Heide 6.30 u. Pelgrimshuis Smakt. VLIEGVELD IN VENRAY In Venray doen, aldus de Gelder lander hardnekkige genachten de 'ronde, dat het in de onmiddellijke omgeving van Venray gelegen mili taire vliegveld binnen afzienbare tijd in gebruik zal worden genomen. Tot nog toe is dit militaire vlieg veld slechts door bewakingstroepen bezet. Het vliegveld met bijbehorend gebied strekt zich uit over een op pervlakte van 340 ha. In hogere regionen zou men hebben uitgerekend, dat bij een volledige bezetting van het Venrayse oorlogs vliegveld, een eventuele aanvaller uit oostelijke richting sneller tege moet kan worden getreden dan van enig ander punt in ons land; dit zou erop neerkomen, dat men in dat ge val enige seconden tijdwinst boekt ten opzichte van de af te leggen af stand in oostelijke richting. De neringdoenden in Venray zien handenwrijvend een spoedige verwezenlijking van de plannen te gemoet, want Venray zou alsdan de enige plaats in de omgeving zijn, die militairen voor vertier is aangewe zen. Daar staat echter tegenover, dat anderen dan neringdoenden zich thans reeds beraden wat er onder nomen moet worden, als Venray eerlang een soort garnizoenplaats zal worden. Tot zover dan de Gel derlander. Hebt U van een en ander al wat gemerkt? Er schijnen mensen met dikke duimen bij die krant te zetten, om dergelijke verhalen te fantaseren. VERLOOFDENCURSUS A.s. maandagavond om half acht begint de jaarlijkse cursus voor ver loofden als voorbereiding op het huwelijk, voor diegenen, die in de loop van 1961 of althans voor Vas tenavond 1962 in het huwelijk hopen te treden. Men kan zich hiervoor opgeven ,bij broeder portier van het Paters- klooster of maandagavond aan de zaal van San Damiano. Wanneer een van beide verloofden verhinderd is de cursus mee te ma ken, dan is de ander evengoed wel kom. Men zette a.u.b. geen fietsen of auto's voor de uitrit van de brand weer. BETER ZICHTBAAR DAN OOIT „De best zichtbare zonsverduiste ring uit de geschiedenis" heeft woensdagmorgen practisch heel Eu ropa een uur lang in de ban gehou den. Ongeveer 100 miljoen mensen hebben het natuurverschijnsel kun nen volgen op het televisiescherm, de anderen zagen met het blote oog, door overbelichte foto-negatieven of beroete glaasjes hoe de zon geleide lijk aan het gezicht onttrokken werd door de nieuwe maan. In Nederland was de verduistering 90 procent, maar een lichte bewolking (die een sterke reflectie in de hand werkte) en het feit, dat de eclips al begonnen was toen de zon opkwam, deden aan het effect veel afbreuk. BIJDRAGEN VOOR DE VREDESKERK Dat ook in de maand januari de bevolking van Venray en daar bui ten hun Vredeskerk niet vergeten hebben blijkt wel weer overduide lijk uit hun bijdragen in de maand januari. We hebben 1961 goed inge zet, zaak is het om het op deze ma nier vol te houden. De parochiële aktie had een op brengst van 433,50 De V 1 aktie w.o. giften van: N.N. 3,— N.N. 0 N.N. 12,— Bruiloft 10, N.N. 50,— N.N. 25,— Opbrengst rikavond 175, Kollekte rectoraat der Franciscanen 1036. N.N. Sevenum 25, N.N. 10,— N.N. 100,— In totaal 2566,25 Vorige saldo 2999.75 25601,86 Totaal 28601,61 Wederom aan alle gevers hartelijk dank Mogen wij op Uw medewer king blijven rekenen? Postrekening 4690 tn.v. Kerkbe stuur Christus Koning, Venray. PATRONAAT Alle leden van het Patronaat wor den zaterdag, hedenmiddag, om 4.30 uur bij het Patronaat verwacht om mee te trekken in het défilé voor onze nieuwe burgemeester. Waar schijnlijk trekt de drumband voor op. Niemand mag verstek laten gaan. Rood-wit gekleurde kinderhand schoen, Stevens, St. Odastraat 10 Heren glacé handschoen, Politie' bureau Rood gebr. kinderhand schoen, Pol. bureau Rode dames- portemonnaie met inhoud, Jacobs, O. Oostrumseweg 39 Sjaal, Politie bureau Portemonnaie m. inhoud, Politie-bureau Beige grijze da- mesbeurs met inhoud, G. Arts, Pr. Beatrixstr. 6 Groene portemon naie, inhoudende fotos, W. Lenssen, Pr. Hendrikstraat 8 Wit gebreide kindermuts met pluim, Politie-bur. Herenpolshorloge, Oudenhoven, O. Oostrumseweg 6 Bruine heren portemonnaie met inhoud en trouw ring, Kapsalon Imming, Overl.weg. Zakmesje, Custers, Smakterweg 2 Herenrijwiel, merk Burgers, Boe renbond Oirlo Huissleutel, Politie bureau Bruine portefeuille met inh., Politie-bureau 2 muntbilj. van 2.50 de Mulder Leunen. ONGEVAL Vrijdagavond reed op de Stations weg de bromfietser G.R. boven op een dwars de weg overstekende fiet ser. Met 'n schouderbreuk en lichte hersenschudding werd hij opgeno men in het Ziekenhuis. NAAR AUSTRALIË Vrijdagmorgen vertrok Mevr. v.d. Heuvel-Dommeck (Hoenderstraat) per' vliegtuig naar Australië om te proberen daar een oplossing te zoe ken voor het in nood verkerende gezin van haar zuster Deenen-Dom- meck, dat voor 8 jaren naar Austra lië emigreerde. Dit gezin verloor eerst have en goed door een brand terwijl kort daarna de vader stierf aan kanker. Nu is de moeder verlamd en zal waarschijnlijk binnen enkele maan den sterven. Door de stichting „Ik kom" daar toe in staat gesteld kon mevr. v.d. Heuvel naar Australië, om daar het zwaar getroffen gezin proberen te helpen. ERNSTIG ONGELUK Woensdag rond 6 uur vond in El zendorp een ongeval plaats, waarbij een jonge duitser ernstig werd ge wond. Op de gevaarlijke kruising aldaar in de weg Venray - Volkel kwam 'n personenwagen in botsing met een op de voorrangsweg rijden de vrachtwagen van de n.v. De Ve zelpers uit Venray. De Taunus, die bestuurd werd door de 18-jarige K. uit Solingen (D) werd door de vrachtwagen meege sleurd; de motor brandde geheel uit. De jonge duitser die van Gemert af kwam en naar Boxmeer wilde, werd zeer ernstig gewond aan zijn hoofd en benen, en werd in zorg wekkende toestand overgebracht naar het ziekenhuis. Voor zijn leven wordt gevreesd. DERDE DEEL MIDDEN PEELWEG In de Horster gemeenteraadsver gadering van maandag a.s. staat op de agenda o.m. een voorstel om kre diet beschikbaar te stellen als bij drage in de aanlegkosten van het derde gedeelte van de Midden-Peel- weg. Dit gedeelte loopt vanaf de weg America-Griendtsveen tot de weg Sevenum-Beringen en is 7 km. lang. WEIGERACHTIGE BOEREN Zeven landbouwers bij Hoogeveen hebben aangezegd gekregen, dat hun boerderij binnenkort verkocht wordt omdat zij niet van plan zijn de wet telijke heffing van het Landbouw schap te betalen. Enkele maanden geleden heeft dat zelfde Landbouw schap al de melkgelden van de hoog te paard zittende Hoogeveense boe ren in beslag genomen. Dat gaat hard tegen hard MILJOEN BRANDSCHADE Donderdagavond heeft een felle brand gewoed in het gebouw van Palthe's Textielveredelingsbedrijven te Almelo. De totale schade wordt geschat op 500.000 tot een miljoen gulden. CARNAVALS ONGELUKKEN De carnavalsfeesten hebben dit jaar twee slachtoffers geeist. In Gulpen kwam een klein kind onder de Prinsenwagen te vallen en werd overreden. Het slachtoffertje was. op slag dood. In verband daar mee werden in Gulpen alle officiële carnavalsfeesten afgelast. In Bergen op Zoom vatten de kle ren van 9 carnavalsvierders vlam, waarbij zeer ernstige brandwonden werden opgelopen. Een van hen is 'donderdagmorgen aan de verwon dingen overleden. De toestand van de overige acht slachtoffers is thans redelijk. BRAND IN KASTANJESTRAAT Met vuur spelende kinderen ver oorzaakten maandag brand op de bovenverdieping van een woning aan de Kastanjestraat. De buren die 'de rookontwikeling opmerkten zijn er met behulp van de bewoners in geslaagd de brand te blussen en er ger te voorkomen. Afscheid burgemeester Custers van Nieuwenhagen Onder zeer grote belangstelling heeft mr. M. Custers dinsdag j.l. af scheid genomen van Nieuwenhagen waar hij acht jaren als burgemees ter werkzaam is geweest, voor zijn benoeming als zodanig naar Venray. In de feestelijk versierde raadszaal noemde de wethouder Hanssen het vertrek van Mr. Custers een groot verlies voor Nieuwenhagen, gezien het vele wat onder zijn beleid voor de gemeente is tot stand gebracht. In het kort gaf hij een overzicht van een werkelijk indrukwekkende lijst van activiteiten als burgemees ter, een lijst die ook het oudste raadslid de heer Cools nog aanvul de. Namens de gemeenteraad werd burgemeester Custers een enveloppe met inhoud aangeboden. Namens het gemeentepersoneel bood de se cretaris Silvertand een bandrecor der aan. Hij prees de scheidende bur gemeester als een goed ambtenaar, die veel van zijn ondergeschikten eiste, doch zelf het werk niet uit de weg ging. Pastoor Meens van Nieuwenhagen roemde zijn daad werkelijke belangstelling voor het plaatselijke verenigingsleven, waar van niet het minst het jeugdwerk. Dat onderstreepten ook de heren Bertran en Janssen die o.m. de aan dacht vestigden op de uitstekende subsidieregeling voor het jeugd werk. Zij spraken namens de con- tactraad der plaatselijke verenigin gen, die een gouden horloge als sou venir aan Nieuwenhagen meegaven. Nadat ook dominee Schnijder na mens de Ned. Hervormde gemeente een dankwoord had gesproken, be gon een urenlange afscheidsreceptie, waarop behalve verenigingen ook vele particulieren acte de presence gaven. Burgemeester Custers begon reeds woensdag met zijn werk hier op het gemeentehuis. TRAMLIJN NAAR DEURNE Het is dinsdag 40 jaren geleden dat met grote luister want zelfs ministers waren daarbij aanwezig de tramlijn DeurneRoermond ge opend werd. In een verslag dat de Nieuwe Limburger van dit feest nogmaals heeft opgehaald lezen we dat van Brabantse zijde excuses werden aangeboden dat de tramlijn DeurneVenray nog steeds niet ge reed is, maar nu de lijn Deurne Roermond klaar is, zal direct be gonnen worden met de tramlijn naar Venray. De Brabanders beschouwen aldus dit verslag, de totstandkoming daarvan als een ereschuld van Bra bant aan Limburg Het wordt dan nu wel zoetjes aan tijd dat met de inlossing van deze schuld begonnen wordt, zouden we zo zeggen. VARKENSIMPORT TOEGESTAAN Het bestuur van het Produktschap voor Vee en Vlees heeft besloten, de invoer van levende en vers geslach te varkens toe te staan. Men wil hierdoor voorkomen ,dat de prijzen in[ het binnenland tot een te hoog niveau oplopen. Invoervergunningen voor varkens zullen worden verstrekt zolang de varkensprijzen in het binnenland zich boven de 2,30 (af boerderij) per kilogram bewegen. Aangezien de Nederlandse varkens met buiten lands graan worden gevoerd, het geen een kostprijsverhogende wer king heeft van ongeveer 20 cent per kilo, worden de te importeren var kens belast met een heffing van 20 cent. Daarnaast zal 12 procent in voerrecht betaald moeten worden. Hierdoor voorkomt men tevens een mogelijke prijsdrukkende werking van ingevoerde varkens op de bin nenlandse markt. SUIKER VOOR BIJENHOUDERS Het landbouwschap zal bevorderen dat de voor imkers benodigde sui ker (gedenatureerde) ter beschik king wordt .gesteld tegen een prijs die het miden houdt tussen de ga rantieprijs en de opbrengst van de suiker waarvoor de garantie niet geldt. De bijenhouders hebben hier om vei-zocht omdat de beschikbare accijnsvrije suiker toch te hoog in prijs is, waardoor de bijenhouderij een steeds verdere achteruitgang vertoont. Burgerlijke Stand Venray van 10 tot en met 16 februari 1961 GEBOREN: Reintjes, Gerard«s H.A. Veulen H34; Versteegen, Gerardus J.M. Puttenw.; Jenniskens, Johannes P. Veulen H18; Beerkens, Johannes M. Bosweg la; Rongen Huberdina, Castenraysew.; Arts Martina A.M. Kempweg 7; Willems Jacobus H.P. Deumeseweg; Classens Marcel, Ysselsteyn I 119; v.d. Linden Bernard, Zuidsingel 43; Siebers Theodorus, Stationsweg 133; v. Dijck Martinus J., Moostdijk 13; OVERLEDEN: Pouwels Albertus, echtgenoot van Wismans Maria, 60 jaar. Strijbosch Martina, echtgenote van Willems Hendrikus, 55 jr. Venray. ONDERTROUWD: Strijbosch Henricus 19 jr. machine bankwerker te Helmond en v. Rijt Adeleida, 22 jr. naaister Broekw. Van de Vorle Petrus, 31 jr. fabrieks arbeider Leunseweg 13 en van de Vorle Gertruda 21 jr. fabrieksar beidster, Groenewoltsepad 18. Reintjes Franciscus, 29 jr. koster te Palzem (D.) en Linskens Petro- nella 22 jr. Stationsweg 148. GETROUWD: Van Leipzig, Cornelis 27 jr. water- fitter en Geurts Gertruda 23 jaar beiden te Venray. Hiermede vervuNen wj/ de droeve plicht kennisgegeven van het overlijden van ons geacht bestuurslid Th. Pouwels Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. Bestuur Fokvereniging „Volharding" Oostrum LAKEN effen ei geborduurd lpers. vanaf 2pers. vanaf SLOPEN vanaf TAFEL- en ONTBFJTLAKENS in vele kwaliteiten exira voordelig met bijpassende washandjes prachikwaliteilen in wii, pastel en bedruki. Keukendoeken vanaf 95 bij HOFSTRAAT 2 Onze reclame Droogworst 100 g. 45, 250*g. 110 Boterhamworst 100 g. 26. 250 g. 60 Zure zult 500 g. 40 Vrijdag en zaterdag coteletten 500 g. 2.20 Dinsdag gehakt 5C0 g. 1.40 Woensd. speklappen 5C0 g. 1.30 Donderd. braadworst 500 g. 1.40 TE KOOP witte keeshon Pr. Bernhardstraat 16. TE KOOP schaap met lam* Vèltum, Kulutweg 1. n(Ö Balatum Cocoslopersi Karpetten Matten Boorband Gang- en traplopers tafelzeil 'n Gazelle product compl. m. lamp, jasbesch., slot reeds voor f 149.50 Rijwielhandel foto-albun foto-lijstje^ poëzie-albums poëzie-plaatjes Wil degene, die een grijze gabard. reg* heeft meegenomen uit café De Burggraaf, deze terug bezorgen bij J. Arts, Gasstraat 16 BIEDT ZICH AAN (1,1* meisje 20 j. v. hele ctagei Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD flink nei meisje voor hele of halve dagen of voor d. en n. Direct of spoedig. A. Slits, Kempweg 5. Kamer aangeboden met pension, voor heer of dame. Brieven onder nr. 15,' van dit blad. Zej, die nogt en raekening heb werre belaefd gend verzocht februari ien te Ie' ec*1 A. Gommans, Lani (-e gevraagd in of aan de| Venray. Brieven met vraagprijs turn van aanvaarding 6 162 bureau van dit blad?3 te huur gevraagd tamelijk in de nabijheid van Hof straat. APPELS Textiel. TE KOOP Q g- 2 tomen biggerb*^.^ P. Nabben, Oirlosedijk 2 Oirlo Lof en dank aa^l O.L. Vrouw van Oosi voor op haar voorspraak verkre gen genezing van een zieke. T* KOOP 2 tomen biggel) G. Jenniskens, Wieênweg 5. TE KOOP 2 tomen biggen P. Janssen, B 86 Maashees. Alle mogelijke borstelwerkei zeemleer sponsen dweilen poetsartikelen witkwasten behangselpapieren verven lakken, enz, Z.g. als nieuwe schoen verloren op de weg van Leunen naar Maashees. Gaarne terjigbez. bij J. Cuijpers, Kalver/fraST\ B 55a, Maashees. TE KOOP partij biggen J. Thiclen, Geijsterseweg 2, Oostrum. Donderdag 23 februa uur ledenvergadering i graaf. Spreker Aalm. Afferden. Tevens verlq Trouwe opkomst ven H. afd. Venray dankt all( standers voor ontvand bij hun jaarlijks bezoelj Hei AUe leden van 'enr» t. S< worden in uniform hedenmiddag 4. vPe bij de Dr. Poelsschool voor deelname aan voor de nieuwe burge P fel fend' ing. :nh jeliel iiuwc a [ecl i di TE KOOP p kalf 5 mnd.H beste melkl. W. Janssen, terdijk 8, Oostrum. TE KOOP H r°°i stal- en kippen&ud J. Josten, Odastraat 2ien TE KOOP 17 zware bigg1 H. Verrijdt, Geijstersetf 1 Oostrum. TE KOOP partij biggen P. Timmermans, Leur» tel. 1048. TE KOOP GEVRAAl een accordeoi TE KOOP be weirund 17 maalwo Frans Michels, Kleindöde Merselo. Tel. 294. 1 I Hondenasyl VeiiZ Broekweg 16, heeft nojq jonge honden tegen kleine vergoeding G< geven. TE KOOP toom biggende! W. Loenen. K 44 Let TE KOOP pj partij zware big^ Fr. Mulders. Paardeko Veulen. TE KOOP een koe 21 febr. vo een vaars 15 mrt. L. Arts, HeidsepeelweJ Ysselsteyn. TE KOOP appelen 1 M. Hesen, Leunen K TE KOOP slachthaantjé G. Flinsenberg. Zwarta TE KOOP volbloed vaars a.t. en volbloed sch tb- en ab-vrij, beste proi P. Poels, Smakt, tel. 0 TE KOOP 4 biggen M. Timmermans, Vei TE KOOP partij zware big L. Hendrix, Spraland Oostrum. reuze sorterin

Peel en Maas | 1961 | | pagina 2