Agenda Centrale K.A.B. vr. admin. kracht N.Y. INALFA Ingezonden. Burgerlijke Stand Bekendmaking Hendrika Verstappen M.M. de Gier Wanssum Blitterswijck klein agentschap de W L, de kip der toekom: H. JANSSEN, Heide L 3 naaimachines W. SWINKELS Bedevaart Wittem Veeverzekering Ysselsteyn Hondenas GESLAAGD Aan de opleidingsschool voor K.K. Gezinsverzorgsters „Maria Heem" te Sittard, behaalden het diploma: Gerda Arts en Jet van Ass, beiden uit Ysselsteyn. ORIëNTATIERIT Op zondag 9 oktober a.s. zal door de vereniging Veilig Verkeer, voor de 3e maal een oriëntatierit voor auto's, motors en bromfietsen wor den georganiseerd. De deelnemers moeten ongeveer 45 km afleggen. Men kan inshrijven tot 5 oktober bij de Rijkspolitie te Ventay en Wansum. INSLUIPER GEPAKT De politie is woensdag jl. wel doende rond kunnen gaan. Men had eindelijk de man te pakken gekre gen, die er de laatste maanden een sport van gemaakt had in te sluipen in scholen, winkels en andere ge bouwen, waarbij hij nog behoorlijke geldsbedragen te pakken kreeg. De politie heeft echter definitief een einde gemaakt aan deze inslui- perij, door een 22-jax'ige Venlonaar bij zijn kraag te pakken, die een en ander op zijn geweten had, maar gelukkigerwijs nog niet veel van 't geld had opgemaakt. Zodoende kon men nu de gedu peerden, waarvan het grootste deel al in hun verlies berust hadden, nu toch nog het gestolene terug krijgen CARITAS-WEEK Het is voor ons nog altijd een vraag of het nu beslist nodig is, dat een Sociaal Charitatief Centrum via snertverkoop, draaiorgels, schoen poetsen en een caritasmarkt aan het lieve geld moet komen, maar hier over kunnen we dan later wel eens schrijven. Vast staat in ieder geval wel, dat de door haar georganiseer de caritas-week zijn financiële vruchten wel zal dragen. De draaiorgels haalden maandag menig dubbeltje binnen en de snert op dinsdag smaakte goed, al moet men een volgend jaar eens proberen een route-beschrijving uit te geven, omdat nu vele mensen op soep heb ben gewacht, maar niet gekregen. Woensdag heeft de jeugd plezier gehad in een heuse lampion-optocht en oud en jong heeft zijn vreugde gehad in het optreden van de Til- burgse drumband de Schotjes, die voortreffelijke staaltjes van drum men en doedelzakblazen lieten horen en een goede show lieten zien. De mannen hebben gezorgd ook aan hun trekken té komen door allerlei wedstrijden, waarvan ook het cen trum heeft geprofiteerd en dan was er gisterenavond de caritas-markt, waarop wij komende week nader terug willen komen. Een caritas-week, die veel belang stelling gevonden heeft in en buiten Venray. Morgen zal er in de Petrus Ban den een plechtige hoogmis zijn. waarna het bestuur van het cen trum zal recipiëren in Lunchroom Verheugen bij gelegenheid van het 10-jarig bestaan. 25 JAAR BOERINNENBOND OIRLO De Boerinnenbond afd. Oirlo zal op 6 okt. a.s. zijn zilveren bestaans- feest vieren. Werd in 1935 met bijna 60 leden gestart, thans telt deze bond meer meer dan 120 leden. Als enige die van de oprichting af nog zitting heeft in het bestuur is mevrouw Rongen- Strijbosch, die in 1936 voorzitster werd. De zilveren feestdag zal worden ingezet met een plechtige avondmis in de parochiekerk van Oirlo, waar na een feestvergadering gehouden zal worden in zaal Rongen. Mej. Kleuters landbouwconsulente, zal de feestrede uitspreken. De avond zal verder doorgebracht wor den met muziek, voordracht en zang. VERFRAAIING OIRLOSE KERK Het opbouwwerk in de Oirlose kerk is nog steeds niet voltooid. Niet alleen heeft het kerkbestuur deze week een electrische lui-installatie voor de klokken laten aanbrengen, maar tevens aan de orgelbouwfirma Gebr. Verschux-en in Heythuizen op dracht gegeven tot de bouw van een nieuw orgel dat men op St. Machu- tusdag, 20 nov a.s., voor de eerste maal hoopt te laten bespelen. De Eindhovense organist Huet, die tevens techn. adviseur was, zal dan het orgel voor de eerste maal be spelen. Het orgel krijgt 15 registers, is electro-pneumatisch uitgevoex-d en krijgt een orgelkast volgens ontwerp van ir. Kaiser, onder wiens leiding de Oirlose kerk hei-bouwd is. REIZEND OIRLO Op woensdag 12 oktober a.s. zal voor de 24e maal de jaarlijkse bede vaart naar Wittem vertrekken. Op 23 oktober gaat de gemengde ^angvtereniging een concert geven in het Duitse plaatsje Wetten. PROF. WINANDO KOMT Blijkens achterstaande adverten tie komt Prof. Winando, die geen onbekende voor Venray is, met zijn sensationele show op zondag 2 ok tober in zaal „Wilhelmina", een gastvoorstelling geven. Het opzienbare hiervan is, dat hij van tevoren (reeds 8 dagen) voor speld heeft, wat de uitslag zal zijn van de voetbalwedstrijd Venray 2 tegen Sitardia 3, morgen zondag te spelen. De uitslag van deze wedstrijd is reeds in verzegelde enveloppe in ons bezit en zal morgen zondag on der controle van het publiek op het toneel geopend worden. Wij zijn benieuwd!! Dinsdag 4 October a.s. 19.45 uur in Hotel De Keizer, vergadering van de H.K.W. De heer Loomans spreekt over de H.K.W. in deze tijd. Frans Janssen Ridder van Oranje-Nassau Bij gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de Nederlandse Katho- lieeke Bond van stukadoox-spatroons St. Antonius, is de voorzitter dezer vakorganisatie de heer Fr. Janssen, door H.M. de Koningin benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nas sau. De organisatie vierde dinsdag haar 40-jarig jubileum in Den Bosch, waarij o.m. de Bosche bisschop Mgr. Bekkers aanwezig was op de feest vergadering en er zijn gx-otc waar dering uitsprak voor de „witte met met de plekspaan", wiens werk ge luk en vrede geven kan aan de be woners van de huizen en gebouwen, die zij door -hun werk verfraaien en versieren. De heer Reiber, de penningmees ter van de bond ook in Venray geen onbekende kreeg als belo ning voor zijn werk, maar ook als bewijs van dank aan de hele orga nisatie het Ridder-schap in de St. Silvestei-orde uit zijn handen aan geboden. Want ook de heer Reiber was, evenals de heer Janssen 25 ja ren bestuurslid der vereniging. RIDDER JANSSEN Op de midagreceptie was het de directeur-generaal van het ministe rie voor Volkshuisvesting en Bouw nijverheid, ir. H.M. Buskens, zelf, die de lof bezong van bondsvoorzit ter Fr. Janssen en diens welhaast onbegrensde kwaliteiten en werk kracht. „Als ik na ga wat U allemaal doet", aldus ir. Buskens, „en goed doet, moet ik wel aannemen, dat er geen vierkante rqeter stukadoors werk meer uit uw handen komt". Namens de minister deed de di- recteui'-generaal de heer Janssen vervolgens mededeling van de hem toegekende koninklijke onderschei ding die hij hem daarna opspeldde. Maar bij deze onderscheiding is het allerminst gebleven. Het hoofdbestuur van de Ned. R.K. Middenstandsbond bij welke bond de stucadoorspatroons als standsorganisatie zijn aangesloten, had de twee jubilerende bestuurs leden de zilveren legpenning van het NRKM toegedacht, die de heren Janssen en Reiber werden overhan digd door het hoofdbestuurslid van de Middenstandsbond, de heer Van Leeuwen. De organisatie zelf bood haar zil veren voorzitter een feestcadeau aan, dat klonk als een klok. Ter receptie kwam bui'gemeester mr. A. Janssen zijn plaatsgenoot nog eens extra in het zonnetje zet ten; bondsvoorzitter Nelissen van de Ned. Kath. Aannemers en Pati-oons- bond bi'acht gelukwensen, evenals tal van vooraanstaande figux-en uit de bouwwereld en het organisatie leven zowel van werkgevers -als van werknemex'skant. Tussen al deze „grote mensen", was de vijfjax-ige kleindochter van de heer Janssen, Yvonne Visser, een opvallende figuur toen zij de beide „jonge ridders" haar berijmde ge lukwensen en een bloemboeket aan bood. Bloemen en talrijke schriftelijke en telegrafische gelukwensen vol tooiden !t feestelijke geheel. 's-Her- togenbosch' burgemeester mr. Loeff, zag kans zijn aanvankelijk schrifte lijke wensen nog even met een per soonlijke handdruk te bevestigen. NIE GRÖTS WERRE was het advies, dat woensdagavond de president van Venrays Harmonie de nieuwe ridder gaf, toen Euterpe hem en zijn familie een serenade kwam brengen. Namens de gehele Venray se ge meenschap bood de heer Laurensse gelukwensen aan. „Al is het zeker waar", aldus de president, „dat dit ridderschap verleend is op de eerste plaats voor uw stucadoorswex'k, toch zal ook het werk wat gij voor uw eigen woon-gemeenschap op zo me nigvuldig terrein hebt gedaan, zeker een rol hebben gespeeld". De heer Janssen beloofde in zijn dankwoox'd „nie gröts te zulle werre". Tot laat in de avond kwamen ook nu de Venray se mensen hun geluk wensen aanbieden en ook hier ge tuigden bloemen en felicitaties van de waardering voor de nieuwe ridder. MODESHOW PIJLS In samenwerking met de organi satoren van de caritas-week heeft de N-.V. Pijls, dinsdag een show ge geven van de nieuwe wintermode in zaal Prinsenhof. Zowel 's middags als 's avonds werd een grote collectie dames-, heren- en kinderkleding getoond, Daarbij vielen op de wintermantels, waarvan de meeste een bontkraag hadden, waaronder zeer exclusieve modellen in modex-ne effen en ge ruite dessins. De collectie mantelpakjes ge tailleerd of met 3-kwart jasjes, met of zonder ceintuur was zeer groot, maar ook hier viel op de bontga- nering. Een keurcollectie positiepakjes en japonnen werd getoond, waarbij ook de aandacht gevestigd werd op de babykleding. Natuurlijk was een ruime plaats ingeruimd voor de japonnen (ook in de grotere maten) waarbij zeer exclusieve buitenlandse modellen. De bakvisjes kwamen ook ruim aan hun trekken en hadden over vloedig keuze.. Trouwens ook de jonge heren wa ren niet vergeten en deze opgescho ten jeugd bleek keuze te kunnen maken uit verschillende vlotte mo dellen. Herencostuums, regenjassen en overjassen werden getoond, ter wijl de sportcombinaties ook in het najaar beslist nog mode zijn. Kortom, het was een show, waar op de vele, vele bezoeksters ruim schoots aan hun trekken kwamen. De hoeden van de firma Hawinkels zorgden voor een keurige afronding van het geheel, dat kennelijk in de smaak is gevallen. ONGELUK Donderdagmorgen reed de Yssel- steynse motorrijder v.d. V., tenge volge van de mist, te Horst op een. melkwagen. Hij werd met inwen dige kneuzingen en een hersen schudding in het ziekenhuis aldaar opgenomen. NIEUWE WETHOUDER Tot wethouder van de gemeente Bergen, werd benoemd de heer Geenen, in de plaats van Dr. Smals. BENOEMING Burgemeester Linders van Broek huizen, is met ingang van 1 novem ber a.s, benoemd tot burgemeester van Arcen en Velden. NOZEM-RELLETJES Een Nijmeegse advocaat heeft na mens een aantal Nijmegenaren bij de Arnhemse officier van justitie een klacht ingediend wegens de ovex-last, die deze Nijmegenaren on dervinden door het optreden van een aantal opgeschoten jongelui. De omgeving van de Grote markt wordt sinds mei, vooral tijdens de weekeinden, onveilig gemaakt door nozems, die vechtpartijen uitlokken, vrouwen en meisjes lastig vallen en eenmaal in een café vernielingen hebben aangericht. Het centrum van deze activiteiten is 'n openbare ge legenheid aan de Kannemarkt. TEXTIELSCHOOL Het gemeentebestuur van Hel mond heeft donderdag de rijksgoed keuring ontvangen voor de bouw van een lagex'e textielschool en een nieuwe lagere technische school. Binnen enkele weken zal wox-den begonnen met de bouw van de scho len, die voor deze textielstad en wijde omgeving in een grote be hoefte voorzien. TENTOONSTELLING TE HELMOND In Helmond is de tentoonstelling „Helm 1960" geopend, welke niets met de weermacht te maken heeft, maar met handel, industrie en mid denstand. De tentoonstelling is wel ondergebracht in een aantal tenten. GROTE RAVAGE BIJ BOTSING Zware materiële schade wei'd woensdagavond op de Rijksweg Nij- megen-Venlo onder Middelaar aan gericht bij een botsing tussen een vrachtauto en een truc met oplegger. De vrachtauto, die uit de richting Nijmegen naderde en een andere vrachtauto met een koppelstang op sleeptouw had, moest plotseling af remmen voor een personenauto die onver-wachts links afsloeg. Door de schok kwamen de twee auto's niet direct tot stilstand waardoor de eerste vrachtauto schuin over de rij- weg kwam te liggen. Op hetzelfde ogenblik naderde uit de richting Venlo de truc met opleg ger en botste in volle vaart tegen de vrachtauto die geheel keex'de en weer in de richting Nijmegen kwam te staan. De bestuux-der werd uit zijn vrachtauto geslingerd en kwam langs de weg in de berm terecht. Wonder boven wonder liep hij geen enkel letsel op. Zijn voertuig werd echter zo goed als geheel vernield. De truc met oplegger kantelde en kwam op het xüjwielpad terecht. De Rijkspolitie is geruime tijd bezig ge weest om het drukke verkeer uit beide richtingen te regelen. GEVRAAGD voor loondadministratie MIDDENSTANDSSTEUN Zo op gezette tijden wordt van „hogerhand" de loftrompet gesto ken over de Venrayse middenstand, die het toch maar aangedurfd heeft om zulke prachtige winkels te bou wen en door wier toedoen Venray een stadje is geworden dat als koop centrum in de verre omtrek in een grote behoefte voorziet. En onze gemeenteraad bespreekt al lang de schijnbaar grote behoefte die hier bestaat om nieuwe winkels te bouwen, getuige het feit, dat er nog al wat straten tot z.g. winkel straten zijn benoemd, wat zeggen wil, dat er alleen winkels in ge bouwd mogen worden. Maar van de andere kant kans ziét diezelfde winkelstand het leven zuur te maken. Zuur te maken door vent vergunningen te verstrekken aan vi-eemde visboeren, wolauto's, ijzex-- handelaren met dumpgoederen enz. Mensen, die de toch al soms dunne pap nog wat meer afromen en die er mede oorzaak van zijn, dat de Venrayse winkelstand bepaalde ar tikelen niet meer voert en haar goodwill deels verlox'en doet gaan. Want deze ventei'S gokken met fancy-prijzen maar als er later klachten zijn over de leveringen dan zijn ze spoorloos verdwenen. Het zal duidelijk zijn, dat een ver gelijking met de markt hier beslist niet op gaat, omdat ook de markt-» handelaren een naam op te houden hebben, iets wat bedoelde venteré niet nodig hebben. Wellicht dat „hogerhand" bij het verlenen van vergunningen voor be doelde verkoop ook dan eens den ken wil aan die middenstanders, die volgens haar eigen beweringen al genoeg offers heeft moeten bren gen om na de oorlog weer opnieuw te kunnen beginnen. Dit zou tenminste actieve middeirstandspolitiek ge noemd kunnen wordenJ.J. van 23 t/m 29 september I960 GEBOREN: Duijkers Wilhelmus, Castenray G 35a Franssen Josephina, St. Jozefweg nw 15 Martens Henricus, Kastanjestraat 14 Eichhorn Johannes, Pr. Irenestraat 15 Steeghs Theresia, KI. Oirlo 3 Smits Johanna, Overbroek H 9a Peeters Johanna, V'lingsbeek Steeghs Wilhelmina, Horst van Els Henx-ica, Bontekoestraat 8 Pijper Rosita, Maash.weg 75 OVERLEDEN: Maassen Johannes, echtge noot van Venneulen Elisabeth, 64 jaar, Merseloseweg 109. ONDERTROUWD: Jenniskens Martinus, 25 jr, poedermaker zuivelfabriek, Scheide K 98 en Swinkels Gertx'uda, 25 jr, Scheide K Koch Hendrik, 31 ji", vex*- pleger, Stationsweg 46 en Theuws Arnoldina, 24 jaar, Langeweg 56 GETROUWD: Linders Johannes, 26 jr, landmeter en de Mulder Jo hanna. 21 jr, beiden te Venx-ay Driessen Peter, 26 jr, i'ijks- ambtenaar te Lichtenvoorde en Janssen Huberta, 24 jr, te Venx-ay Hendriks Jacobus, 18 jr, auto-monteur en Stiphout Jo hanna, 22 jr-, beiden te Venx-ay ADVERTENTIEN Met grote vreugde en dankbaar heid jegens God geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje ROEL die bij het H. Doopsel de namen ontving Roland Lambertus Henricus F. VAN OPBERGEN TH. VAN OPBERGEN- PETERS MAJA. GOVERT Venray, 19 september 1960. Kolkweg 15. Jo Gommans Piet de Wit hebben de eer kenóis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de kerkelijke inzegening zal plaats hebben op dinsdag 4 oktober a.s. om 10 uur in de pa rochiekerk van St. Gatharina te Leunen. Daarna zal tot hun in tentie een plechtige H. Mis wor den opgedragen. Leunen, Laagriebroek K 47 Swalmen, Bosstraat 121 Dagadres: Zaai Martens, Leunen Receptie van 2—3 uur Toekomstig adres ^^3oss^a^^2L^walmen Thea Kersten Piet Vermeulen hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzegening zal plaats hebben op zaterdag 8 oktober a.s. om half 10, in de parochie kerk van St. Petrus Banden te Venray. Venray, Stationsweg 109 Oostrum, Stationsweg 110 Dagadres San Damiano Receptie van 1—2 uur Toekomstig adres Vierlingsbeek, Grotestraat 60 Voor de blijken van belang stelling, ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde vader, grootvader en overgroot vader Martinus Hub. Jeuken betuigen wij onze hartelijke dank. Bijzonder dank aan heren gees telijken vooral Pastoor Geerits, heren doktoren, zusters van het ziekenhuis, de buurt, vrienden en bekenden, alsook aan Begra fenisonderneming J. Goumans voor de correcte verzorging. Familie Jeuken Burgemeester en Wethouders van Venray berichten, dat op 22 september 1960 van de obliga ties der ten laste dezer gemeente per 1 februari 1952 uitgeschre ven obligatielening groot f 200.000.- de navolgende num mers zijn uitgeloot ad f 1000.- de nummers 29, 39, 69 en 100, ad f 100.- de nummers 153 en 188 C tot en met L. De uitbetaling geschiedt op of na 1 februari 1961 ten kantore van de gemeente-ontvanger van Venray, alsmede op het bijkan toor Venray van de Nederlandse Credietbank N.V. en de in Ven ray gevestigde plaatselijke Boe renleenbanken, tegen overgave van de uitgelote obligaties met de daarbij behorende per 1 fe bruari 1961 nog niet vervallen coupons. Het bedrag van eventueel ont brekende coupons wordt van het op de obligaties af te lossen ka pitaal afgehouden. Venray, 22 sept. 1960. Burgemeester en Wethouders vn. A.H.M. JANSSEN, burgemeester J. v.d. BOOM, loco-secretaris Heden overleed in 't St. Eli- sabeth-Ziekenhuis te Ven ray, tot onze diepe droef heid, na een geduldig ge dragen lijden, vrij onver wacht, voorzien van de H. Sacramenten der Sterven den, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, be huwd vadei-, grootvader, bx-oer en zwager JOHANNES FRANCISCUS MAASSEN echtgenoot van Elisabeth Mathilda Vermeulen in de leeftijd van 64 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uwe godvruchtige gebeden aan. De diepbedroefde familie: Venx-ay: Wed. E. Maassen- Vex-meulen Haarlem: Zuster Maria Wilhelmina (Truus Maassen) Venx-ay: V. Maassen W. Maassen-Huybers en kindex-en Venray: L. Maassen Venray: E. Siebers-Maassen L. Sieber-s en kinderen Familie Maassen Familie Vermeulen. Venx-ay, 27 september I960. Merseloseweg 109. De plechtige lijkdienst zal plaats hebben op zatei'dag 1 oktober a.s., om 9.45 uur in de pax-ochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. waarna begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. i Heden overleed na een kort stondige ziekte, voorzien van de H. Sacramenten der Ster venden. in het St. Elisabeth- ziekenhuis te Venray, onze geliefde dochter, zus en nicht in de leeftijd van 22 jaar. Wij bevelen haar ziel in uw godvruchtige gebeden aan. De diepbedroefde familie Oirlo G. Verstappen P. Verstappen-Verhaag Joos Antonet en verloofde Lowie Tonnie Marga Familie Verstappen Familie Verhaag Oirlo, 29 sept. 1960. De plechtige H. Mis van Re quiem, gevolgd door de be grafenis, zal plaats hebben maandag a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Gertrudis. Bijeenkomst Gun- hoekweg 8 om 9 uur. Op zaterdag 8 oktober hopen onze lieve ouders M. Tijssen J. Tijssen-van Asten de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren in het huwelijk traden. Om 9 uur H. Mis tot dank zegging in de kerk te Merselo. Dagadres :ZaaI Arts, Merselo. Op zaterdag 8 oktober hopen onze lieve ouders Gerard Rongen Petronella Hendriks hun 25jarig huwelijksfeest te vie ren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkind Venray, Kampweg 3. Op dinsdag 18 oktober hopen onze geliefde ouders en groot ouders W. Peeters M. Peeters-Maessen hun 25jarige echtvereniging te vieren. Dat God hen nog lang moge sparen, wensen hun dankbare kinderen en kleinkinderen Venray, Langeweg 64 Oogarts te Venray houdt a.s. week spreekuur NIET op dinsdag 4 doch op woensdag 5 oktober Voor de vele blijken van be langstelling ondervonden bij ge legenheid van ons huwelijk, zeggen wij, mede namens weder zijdse ouders en familie, hartelijk dank. Joop Relouw Riek Relouw- Sijbers Venray, sept. 1960 Esdoornstraat 21 Bekende Verzekering-Maatschappij heeft in bovengenoemde plaatsen beschikbaar als bijverdienste. Hulp van inspecteur voor uitbreiding beschikbaar. Brieven onder nr. 309 bureau dezer. H.H. Vermeerderaars-Pluimveehouders, wordt het niet tijd dat U geheel of gedeeltelijk overschata Ik kan U leveren dezelfde combinatie, waarmede ik in 1, no. 1 werd van alle inzendingen. Bestel spoedig om teleurstelling te voorkomen. Wij leveren alles met C.P.I. certificaat. Telefoon 1607 Fokkei TE KOOP bij Werktuigencoöperatie De Heikant, Overloon aardappelrooier Kuli Inschrijf biljetten vóór 4 Octo ber inleveren bij M. Hendriks, G 284 Overloon. TE KOOP val- en plukappelen Vlakwaterweg 8. TE KOOP partij appelen 8 ct. p. kg Fruitbedrijf Maas-Janssen, Heide. TE KOOP toom biggen Wed. Janssen, Weverslo 2 TE KOOP 23 zware biggen G. Glaessens, Oirloseweg 14, Oirlo: TE RUIL nieuwe huurwoning in Helmond tegen-huurwoning in Venray. Brieven onder nr. 299 bureau van dit blad. TE KOOP 2 dracht, vaarzen a. teil. tb- en ab-vrij. R. Franssen, B 42 Maashees. TE KOOP z.g..n. kinderwagen en box Adres bureau van dit blad. TE KOOP GEVRAAGD worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 SPOED Cassette Tafelzilver Pleet (nieuw) bijna half geld a contant Brieven onder nr. 289 bureau van dit blad. Hotel „De Bovenste Molen" Venlo, zoekt per 15 oktober of direkt een nei kamerwerkmeisje in- of extern. Hoog loon. GEVRAAGD machinaal breiwerk Tevens gelegenheid tot bestel len van garen. NELLY STRIJBOS Puttenweg 15 Ysselsteyn Mevr. Teeuwen-Janssen, Ven- loseweg 7. Tegelen, vraagt per 15 november, wegens huwelijk der tegenwoordige, een meisje niet ben. 20 j. ol huishoudster Ruime keuze KEMPWEG 34 Uw adres voor alle reparaties aan ieder merk naaimachine. Woensdag 5 oktober per autobus naar Wittem. Vertrek Paterskerk 5.15 uur. Opgave bij H. Willemssen te Castenray, tel. 04787-245. Premiebetaling zondag 2 oktober na de Hoogmis in cafe H. van Asten. De premie bedraagf 0.50 o/o voor koelen en 0.25 o/0 pinken. Het Bestuur Pootaardappele Gineke C, Bintje B, alle t M. Jeuken, St. Antonlu.1 weg 2, tel. 1038. TE KOOP 2 tomen biggen J. Buijssen, Leunen K 6( TE KOOP een vaars 5 oct. a. t tb- en ab-vrije stal. Fr. Hendrix. Merselo, Gra TE KOOP toom biggen L. Weijs, Venneweg. 5 TE KOOP goed onderh. Aga for. Te bevr. Hoenderstraat! Deken Thielenstraat 20. t J TE KOOP partij biggen G. van Ass, Veltum 21 j TE KOOP JvR varken 15 w. i G. Hendrick, Leunen-SdJ TE KOOP 4 zware biggen en grote partij aspergeplanten R.v J. Derks, Oostrum, Vennr. TE KOOP Etna bijzetfornuis z.pi Stationsweg 72 TE KOOP partij biggen M. Strijbos, Puttenweg i Ysselsteyn. TE KOOP z.g.a.n. kookkachel, Stoks, Langstraat 22 TE KOOP een rund 15 mn en partij bietenkop van Bracht, Haag-Merst TE KOOP partij biggen Th. Bouten, Leunen. Broekweg 16 heeft nog enkele hondc: geven tegen kleine vergoe TE KOOP of te ruil 25 are bietenkopp K. Jeuken, Beekweg 28. TE KOOP kachel, 4 keukenstoelt kinderwagen met matn kinderwagen h.h. modi alles z.g.a.n. Lange? TE KOOP plukappelen 10 ct. J. Mommen, Veltum 12. TE KOOP plukappelen f 1.50 p- plukperen f 2.50 p. A.W. Hermans, Leunse' TE KOOP 10 zware biggel M.v. Tilburg, Holthees TE KOOP toom biggen A. Sikes, Overloonseweg TE KOOP 2 tomen zware bi? J. Lenssen-Botden, Ëlaktei TE KOOP voldragen vaars tb- en ab-vrij, en partij zware bigg< A. Bovee, H 35a Veule TE KOOP Etna kookkache en 2pits gascomfo beide in goede staat, ook tegen kleinere kachel. Langstraat 60.

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2