Spoedeisende Raadsvergadering Stille Omgang Cadeaux Slagerij COMERS WECK Burgerlijke Stand Onderl. Paarden- verzekering Veeverzekering transportarbeider Ebberink Zoekt U een tijdelijke ml Dansles voor gehui nieuwe Bankgebo Profiteert van onze reie Slagerij G. Leenders-Gflt PATRONAAT Dit weekend begint het patronaat weer haar nieuwe verenigingsjaar. Nieuwe leden die interesse hebben, kunnen zich zondagmorgen opgeven in de Wilhelminastraat. Minimum leeftijd zesde klas of 12 jaar. Jongens die interesse hebben in onze drumband of wandelclub kun nen zich hiervoor ook opgeven op dezelfde tijd, n.l. tussen 10 en 12 uur. GIFTEN VOOR DE VREDEKERK De vacantiemaand is er in elk ge. val debet aan, dat de bijdragen voor de Vredeskerk op het Molenplein, iets teruggelopen zijn. De opbrengst van de parochiële-aktie is: 329.75 De V I-aktie waax'onder giften van: N.N. 270.— N.N. 5.— N.N. 50,— N.N. te Overpelt(B.) 8, bruiloft 25,05 N.N. 5 N.N. te Overpelt(B.) 55,58 N.N. 10,— totaal 586,38 916,13 vorig saldo 15.126,93 algemeen totaal 16.043,06 Mogen wij weer op uw medewer king rekenen? Gironummer 4690 t.n.v. kerkbestuur Christus Koning of 444446 t.n.v. bouwpastoor Geeris. EINDE VAN DE LIMBRATO De laatste vuurpijl van het slot- vuurwerk was zondag j.l. nog nau welijks in het donker verdwenen of de eerste vrachtwagens reden al voor om de tentoonstellingsgoederen naar elders te vervoeren. Het slot van de LIMBRATO was gekomen. In het week-einde had de zon nu eindelijk eens niet verstek laten gaan en dat was voor velen dan aanleiding om juist in deze laatste dagen nog een bezoek te brengen. Maar ook het concours hippique, waarover u elders een verslag ge bracht wordt, had nog honderden mensen getrokken, zodat het in de laatste dagen vooral gezellig druk was tussen de vele stands. Maar aan alles komt een einde en ook aan deze LIMBRATO die 9 da gen lang een veilig en prachtig on derkomen gevonden had in de enor me INALFA-hal, die maandagavond alweer voor het grootste deel ont ruimd was. Nu kan men de balans op gaan maken. Of deze tentoonstelling een financieel succes is geweest zullen we moeten afwachten; of zij het was voor de standhouders kan ook al niet onderschreven worden, maar dat was ook het belangrijkste niet. Het belangrijkste was, dat zij de bezoe ker toonde hoe er in deze streken gewerkt is en wordt en wat de resultaten zijn van dit werk. Te velen waren onbekend met onze industrie, voor te velen wax'en de plannen van onze gemeente een gesloten boek. Anderen kenden niet het assorti. ment van onze winkeliers, terwijl weer anderen meenden, dat het boeren-aandeel in onze gemeenschap de moeite niet meer waard was. Deze LIMBRATO is voor al deze mensen een les geweest; heeft hen metterdaad getoond, dat in ons aller Venray en in deze streek veel ge presteerd zal worden en dat men in eendrachtige samenwerking tussen de verschillende belangengroepen er nog veel hoop te bereiken. Dat is dan de zin geweest van deze tentoonstelling. En als de vele bezoekers deze voorname les heb ben geleerd en begrepen, dan is al het werk niet vergeefs geweest en is ze het geld wat ze gekost heeft en nog kosten zal ten volle waard. GEVONDEN heren glacé-handschoen, de Lauw Endepoel 6; armbandhorloge, Anaa Bouma Oranjestraat 30; wit regen kapje, herenrijwiel merk onbe-, kend, herenrijwiel merk Phoenix", Politiebureau; aangelopen grijs met zwart gestreepte poes. Schuurmans Oranjestraat 11; wieldop voor auto V-8, rijkspolitie Ysselsteyn; heren regenjas, café Martens Leunen; geldsbedrag, Swuste Kempweg 17; kleine zwarte hond, Goumans Smak- terweg 15; bruine sjaal, H. Janssen Merseloseweg 21; 1 paar dames schoenen, vd. Homberg Oostsingel 16; bril met grijs montuur, Geeratz Langstraat 84; autoped, damesrijwiel „Simplex", Rongen Speeltuin Vlak- jwater; portemonnaie met inhoud, Hanraets Wanssumseweg 2 Meerlo tel. 296; herenrijwiel merk „Raleigh" Arts Oostsingel 12. AGENDA CENTRALE K.A.B. VENRAY Maandag 19 september 8 uur in de Engel vergadering vakgroep St Joris. BROMFIETSCROSS Getuige de affiches, zal de buurt vereniging het Molenplein, zondag 25 september a.s. iets nieuws gaan or. ganiseren in deze streek, nl. een bromfietscross. Men heeft bij het begin van de Limbrato ook zoiets willen doen. maar toen was de tijd tamelijk kort en kon het feest niet doorgaan. Dit feest gaat beslist wel door, want er hebben zich al tientallen liefheb bers opgegeven, waaronder zelfs duitsers zodat een en ander zelfs 'n internationale geschiedenis gaat worden. In het Vlakwater heeft men een tamelijk moeilijk parcours uitgezet dat niet alleen vari de machine, maar ook van hun berijders veel vergen zal. Maar de prijzen zijn ook navenant, want de winnaars nemen een aardig douceurtje mee naar huis. Werkt het weer mee, dan zal het beslist een spannende zaak worden, die voor de toeschouwers de nodige verrassingen met zich brengt en waarop men waarschijnlijk kan ge nieten van 'n opwindende en forse sport, temeer waar er enkele deel nemers komen, die op dit terrein hun sporen hebben verdiend. Maar de organisators verwachten ook vele Venrayse jongelui aan start en die kunnen zich nog altijd op geven tot de 20e. Zij, die dus inter- resse hebben moeten niet lang meer wachten. Er wordt gereden in ver schillende klassen, zoals junioren en senioren. K.A.B. ORIëNTATIEDAG De KAB-oriëntatiedag, welke zon dag werd gehouden, is in tweeërlei opzicht tegengevallen. Op de eerste plaats was er te weinig publiek. Slechts enkele tientallen van de duizenden KAB-ers uit deze streek hadden de moeite genomen om naar de H. Mis te komen en naar de spreekbeurt te luisteren van de ver tegenwoordiger van het ETIL. Maar ook wat deze hooggeleerde spreker ten berde bracht viel tegen. Deze oriëntatie-ochtend werd bij gewoond door de wethouders Schols en Colsen, alsmede door het Staten lid Emonts. De H. Mis werd opgedragen door Kapelaan van Leipzig, die ook een korte px'eek hield. MORGEN LICHTPROCESSIE TE OOSTRUM Morgen zondagavond zal de ver eniging de H. Stede, van het Deke. naat Venray een lichtprocessie hou den te Oostrum. Ook niet-leden van de Stille Om gang worden verwacht.. De predicatie wordt gehouden door Pater dr. Siebrand Galema O.F.M., Rector aan het Lyceum te Venray. De plechtigheden vangen aan om 7 uur. „KLOKKEN VAN NAGASAKI" Donderdavond zal in Leunen we derom deze zeer bekende film draaien, die op vele andere plaat sen ook in deze buurt heel aardig succes heeft gehad en waar door velen diep onder de indruk zijn geraakt. De opbrengst van deze beslist zeer mooie film is bestemd voor de mis sie, zodat dus daarnaast ook nog een goed doel wordt gesteund. HEDENAVOND VOLKSCONCERT Hedenavond geeft Euterpe op het Henseniusplein een volksconcert. 1509 KOLEN In de stand van de gezamenlijke brandstofhandelaren kon men raden naar het aantal kolen wat in een daar geplaatste zak zat. Ruim 9000 bezoekers maakten hiervan gebruik. Geen enkele raadde het juiste aantal: 1509 Tussen de 6 die 1510 en de 2 die 1508. hadden ingevuld werd geloot. P. Lenssen uit Veltum, kx-ijgt nu 500 kg kolen gratis thuis bezorgd. OPENING NIEUWE BOEREN LEENBANK IN YSSELSTEYN A.s. dinsdag gaat in Ysselsteyn - voor de zoveelste maal de vlag in top. Ditmaal opent men er een spik- sulinternieuw bankgebouw. Ruim 16 jaren Pa de oprichting is hier door de boex-enleenbank een gebouw gezet, dat inderdaad een siex'aad is voor de plaats. Het is ontworpen door architect Spoelstx-a en het aannemingsbedrijf Goox-en-Teunissen, heeft het gebouw uitgevoerd. Een gebouw, waax*in men via een behoox'lijke entx*ee de 5 loketten bereikt, die weer verbin ding geven met het werkkantoor. Bovendien is er een stemmige vex'gadex-zaal en natuurlijk de kluis. Een keukentje, een archiefruimte en een centrale vex'wax-mingslokaal complementeren het geheel. Dinsdag om 2 uur wordt 't nieuwe gebouw officieel geopend. NIEUWS VAN DE BUREN In Gennep heeft men het een jarig bestaan van de jaarmarkt ge- viex-d met een feest-markt, waarop o.a. een levensgroot feestvarken ver loot werd. In Hox-st zal de Bux-gemeester een nieuwe ambtswoning krijgen; de rattenplaag woi'den bestreden, ter wijl plannen in de maak zijn voor een recreatiecentrum een technische school en een sportvelden-complex. De Horster gemeenteraad heeft haar goedkeuring gehecht aan de uitvoering van het tweede gedeelte van de Midden Peelweg. In Sevenum wex-d woensdag het stoffelijk overschot teruggevonden van de 12-jax*ige Hans Hexmians, die sinds zondag werd vermist. De jon gen bleek gewurgd te zijn en daarna begraven in een aspergesveld. DE KWALITEIT VAN HET NEDERLANDSE EI DIENT TE WORDEN OPGEVOERD Op de algemene vergadering van de Coöperatieve Roermondse Eier mijn, woensdag in het Harmonie theater te Roermond gehouden, heeft de voorzitter van het bestuur, de heer M.J. Dings, op de ongeveer duizend aanwezige pluimveehouders en fokkex*s uit Brabant en Limburg een dringend beroep gedaan nog meer dan voorheen zorg te dragen voor een beter produkt. Hij noemde zijn beroep een nood kreet. „Nedex-land heeft de beste pluimveehouderij van de wereld, maar het moet nog beter. Dit on misbaar inkomen van vele zand- bedrijven moet behouden blijven". De voorzitter wees in zijn openings rede vervolgens op de belangrijke plaats die het zuiden Bx-abant en Limburg in de Nederlandse pluimveeteelt inneemt. Van het aan tal Nedex*landse legkippen heeft het zuiden 35,5 procent in zijn bezit. Ook behalen de bedrijven het hoogste gemiddelde. Van 1960 vex*wachtte hij een rede. lijk pluimveejaar. Abnormale prij zen zullen volgens spreker niet voorkomen. „Te hoge prijzen kunnen bovendien de vraag ook weer druk ken". Het grootbedx'ijf heeft volgens de heer Dings in Nederland geen toekomst. Ofschoon er nog geen ze- kerheid over is, zal de pluimvee regeling behouden blijven in ons De aankoop van de grond voor Venrays zwembad heeft de laatste tijd de gemoederen wel wat bezig gehouden. Kx-egen we twee maanden geleden vrij plotseling een werkelijk zeer fraai zwembad-plan te zien, de volgende raadsvergade ring bewees al, dat er enkele haken en ogen aan het plan zaten. Een ge deelte van de grond, waarop men dit zwembad wil bouwen, bleek nl. niet het eigendom te zijn van de ge meente, maar van een Venrayse fa milie, die intussen echter de gx-ond hadden verkocht aan een Bergenaar de heer Houtzager. En deze mijnheer Houtzager, ge polst of hij het betreffende stuk niet wou verkopen aan de gemeente, was daartoe wel bereid, mits men ook 'n grondstrook nabij het industrie terrein zou kopen en een en ander zou dan xliim 6000 per ha moeten kosten. Dat vond de raad wel wat bar en er werden toen nogal verwijten ge slingerd naar de betrokken Venray se familie zowel als naar de ver- jkoper. De raad wilde deze 9 ha voor die prijs niet kopen. Dit had tot gevolg, dat daarmede de zwembadplannen stagneerden. Genoemd besluit was voor enkele kranten aanleiding te schrijven, dat de zwembadplannen, hoewel pas verschenen, nu al ten dode gedoemd waren. Maar de pap werd weer niet zo heet gegeten als ze was opgediend. Men is met ge noemde heer Houtzager gaan praten en er bleek redelijk overleg moge lijk. Dat dit overleg gevoerd is ook in comité-generaal wist na tuurlijk de schrijver van het ar tikel over de grondperikelen niet (zie pag. 1). In genoemd artikel wordt gewaarschuwd tegen een dergelijke gang van zaken, maar in dit geval heeft het overleg in comité-generaal toch dusdanige resultaten gehad, dat in 'n spoed eisende vergadering B. en W. donderdag alsnog het voorstel ter tafel konden brengen om bijna 9 ha grond aan te kopen van ge noemde Houtzager een gedeelte voor het zwembad, het ander voor 't industrie-terrein voor de somma van 49.665. De raad die in comité-generaal dit alles al uitvoerig besproken had, kon dus een winst van 5000 boe ken, de vorige vraagprijs was im mers 54.665. De BRUYN wees er terecht triomfantelijk op, dat de tegen stemmers gelijk gekregen hebben de prijs was te hoog. Dat met on der-handelen 5000 ver-diend is, stemde hem tot voldoening. Datzelfde gevoel had VERMEU LEN die echter waarschuwde, dat het niet meer voor moet komen, dat grondspeculanten van dergelijke plannen eerder dan anderen op de. jhlóógte ;komen en daarvan profi teren. Er is dus een lek, dat nodig gestopt moet worden. Het verweer der betrokken fa milie, dat de gemeente nooit on derhandeld heeft, is gelogenstraft door de correspondentie, die bij de stukken ligt en waaruit duidelijk blijkt, dat reeds voor een jaar hier over schriftelijk ondex-handeld was. De familie wist dus van wanten en dat zij desondanks de grond toch dooxwerkocht heeft aan een vreemde kon spreker maar moeilijk appre ciëren Dat sommige persox-ganen met groot bombarie meenden te moeten vertellen, dat hiermede de Ven rayse zwembadplannen van de baan waren, getuigt van een rijke fanta sie, zoals al meer in het verleden, maar ook nu heeft de uitkomst hen in het ongelijk gesteld. STEEGHS was diezelfde mening toegedaan. Van de andere kant had hij moeten constatex'en dat toen de raad: „neen" had gezegd er in een keer alle mogelijke toelichting ge geven kon worden terwijl er bij het eerste voorstel practisch geen toe lichting was. Misschien dat dit ook een les is geweest. PONJEE verduidelijkte nog eens ten overvloede het standpunt van de tegerxstemers die beslist niet te gen het zwembad als zodanig had den willen stemmen, maar wel tegen de hoge grondprijzen. Dat het min der kan, bleek uit deze 10% reductie. v.d. STERREN vond die 5000 ook heel aardig, maar het voor naamste is, dat deze grond nu voor de gemeente behouden blijft, een mening die ook BARTELS deelde, die nu maar hoopt, dat het zwem bad ook snel gerealiseerd zal wor den. Op al deze tevreden uitdrukkin gen behoefde de VOORZITTER geen commentaar te geven. Hij sprak dan ook alleen de hoop uit, dat nu de mogelijkheid open ligt voor een snelle realisatie van het plan, hieraan ook snel begonnen kon worden. En daarmede was deze grondaankoop een feit geworden. RONDVRAAG In de rondvraag vroeg VERMEU LEN of voor 't contingent industrie woningen 17 stuks die nog ge- .bouwd moeten worden ook Ven rayse aannemers zullen worden in geschakeld. De VOORZITTER wees er op dat dit ter beslissing is aan de raad, maar VERMEULEN hoopte, dat die niet zoals in het verleden weer voor een fait accompli gesteld zal worden. En-ook dat werd beloofd. BARTELS bracht dank voor de uitstekende wijze waarop de ge meente haar plannen en vooruit zichten naar voren gebracht had op de LIMBRATO en was speciaal de voorlichtings-ambtenaren dankbaar land. Wel zal de mogelijkheid be staan het maximale aantal legkip pen per bedrijf van 750 op 900 te brengen, hetgeen vooral de zand boeren ten goede zal komen. voor het vele prachtige werk, wat zij hebben verzet. De VOORZITTER sloot zich bij dat laatste zeer graag aan en hoopte, dat over 10 jaren, bij de volgende tentoonstelling nog betere en gunsti ger resultaten getoond konden wor den. v.d. STERREN was ook enthou siast over het getoonde, maar wilde de VOORZITTER toch wel vast leggen, wanneer al die getoonde uit breidingsplannen en met name die op de kerkdorpen nu wel allemaal gerealiseei-d zouden wox-- den. Iets waarvoor ook STEEGHS alle interesse had, die bovendien nog wilde weten of er aan die getoonde plannen niets meer veranderd kon worden. Hij had b.v. voor Casten- ray wel enige wensen te dien aan zien. De VOORZITTER waagde zich niet op glad ijs en wees er op, dat dit nog allemaal schetsplannen zijn, die nog gewijzigd kunnen worden. Men moet alleen vlug opschieten met zijn wensen. De x-ealisatie hangt af van de financiële positie van Rijk en provincie en men kan dus nog op geen jaren schatten, wan neer een en ander zijn beslag krijgt. En met deze zeer vage toezegging was dan de spoedeisende raadsver gadering ten einde die niet werd be zocht door de heren Colsen, Jans sen, Jenniskens en Emonts. van 9 t/m 15 sept. 1960 GEBOREN: Claessens Wilbert, Kempkensberg 3 Janssen Johannes, Hoendex-str. 6 Smals Renata, Vierlingsbeek Kurvers Aloysius, Oix-loseweg 1 van Vegchel Jozef, Timmermannsweg 23 Kupers Gertruda, Hagelweg 5a Barents Christina, Nieuwlandstr. 20 Litjens Maria, Leunen K 20 Klaassen Peter, Grootdorp 20 Jacobs Theodora, Spux-kt 5 Asselbei'ghs Maria, Oranjestraat 8 Koenen Jozef. Gussenstraat 22. OVERLEDEN: Dijksti-a Anna, echtgenote van Franken, Frank, 56 jr, Venray Litjens Jan, gehuwd geweest met Stevens A., daarna met Rongen A„ 81 jx', Oostrum Vermeulen Martinus, kappex-, echtgen. van Lommen Christine, E 51 Oirlo. ONDERTROUWD: In 't Hulst Johannes, 30 jr, brood bakker, Timmermannsweg 17 en Slangen Anna, 42 jaar, wed. van Lataster G., te Columbus USA GETROUWD: Janssen Wilhelmus, 24 jx-, bank werker en Maessen Wilhelmina, 22 jr, beiden te Venray van Ooi Theodorus, 24 jr, tarief calculator en Aax-ts Henx'ica, 24 jx-, beiden te Venray Jakobs Wilhelmus, 24 jr, stuca- door, te Oploo ca en Hanen Anto- netta, 22 jx-, te Venx-ay Rutten Lodewijk, 31 jr, zaakvoer der boerenbond, te Bergen en Drab- bels Gerti-uda, 27 jr, te Venray Pluijm Franciscus, 25 jr, metse laar te Deurne en Janssen Hendri- ka, 21 jx-, te Venray ADVERTENTIEN Jo Wijnhoven Piet Pluym hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzegening zal plaats hebben op dinsdag 20 sept. a.s. om 10 uur, in de St. Jozefkerk te Smakt. Smakt, St. Jozeflaan 22 Venray, Min.Ch.Ruysstraat 22 Dagadres Pelgrimshuis Smakt Gelegenheid tot feliciteren van 1.30 tot 2.30 uur Toekomstig adres Mgr. Hansenstraat 27, Oostrum Vrijdag 23 september heeft de Wethouder van Sociale Zaken geen spreekuur. Morgen Zondag 18 sept. Lichtprocessie Oostrum voor leden en niet-leden van de Vereniging H. Stede. Plechtig Lof om 19 uur. Vogelkwekers Zondag 18 sept. a.s. tussen 12.30 en 2 uur koopt fa Corstens- Verschuren Helmond afgeruide mannenkanaries a f 6.50, popjes f 1.25 p. stuk. Vogels brengen café De Sport Henseniusstraat 13, Venray. partij biggen J. Willems, Leunseweg 23 VENRAY. De algemene schatting der paarden zal plaats hebben als volgt Maandag 19 september vm. 9—10 uur bij Jo Jenniskens Vredepeel vm. 10—11 uur bij L. Arts, vm. af IJ.30 uur bij Kind. Arts Zwartwater, nm. 1.30—4 uur te Merselo. Donderdag 22 september vm. 9—11 uur in Oirlo, nm. 1.30—3.30 uur in KI. Oirlo bij Verheijen, nm. 4.30—5 uur in Castenray bij de kerk, nm. 56 uur in Castenray bij Geerets. Vrijdag 23 september nm. 1.30—2.30 uur Overbroek, nm. 4—5 uur aan het Veulen bij van Gassel, nm. 5.30—6 uur bij Thiessen, Lorbaan. Zaterdag 24 september vm. 8.30—10 uur bij A. Mar tens, Peelplan Zuid, 10.30—11.30 uur bij de schuur van de Grontmij, nm. 2—4 uur in Ysselsteyn bij de Boerenbond. Maandag 26 september vm. 911 uur in Leunen bij de kerk, nm. 1—3 uur te Heide. Vrijdag 30 september: vm. 8—8.30 bij J. Vollenberg. Veltum. vm. 9—lOuur bij Wed. Geurts Buitenweg, vm. 10.30—11 uur in het dorp. nm. 1.30—2.30 uur in Lull bij W. van Dijck, nm. 3—3.30 uur in Lull bij Joosten, nm. 4.30—5.30 uur te Oostrum. Deze aankondiging wordt slechts één keer geplaatst. De schatting heeft plaats tel kens op de bekende plaatsen. De leden worden verzocht op de sehatdag hun premieboekjes mede te brengen. HET BESTUUR In R.K. Brabants gezin met 4 schoolg. kinderen wordt gevraagd een (link meisje met huish. erv. voor d.e.n. Geboden wordtzelfst. prettig werk in gezellig gezinsverband. Reisverg. 1 x p. m. Mevr. v. d. Doef, Gerrit v.d. Veenstraat 29, Amsterdam, tel. 020-792104. Premiebetaling op zondag 18 sept. na de Hoog mis, te Veulen bij van Gassel. Premie bedraagt 0.75 o/0 Voor pinken de helft. Het Bestuur Niet alleen in de etalage, maar ook in de zaak een enorme keus in schemerlampen Gero Zilmeta theebeurzen enz. Voor cadeaux naar Onze reclame Droog worst 100 g. 45, 250 g. 110 Tongworst 100 g. 24. 250 g. 60 Zure zult 500 g. 40 Vrijdag en zaterdag Runderlappen 500 g. 2.90 Dinsdag gehakt 1.40 Woensd. speklappen 1.25 Donderd. braadworst 1.40 inmaakglazen, inmaakringen, inmaakketels, alles in voorraad bij TE KOOP 3 kippenhokken 10 x 5 wegens verandering van bedrijf. J. Philipsen, Haantjeshof Deurneseweg 26 TE KOOP 10 biggen M. Jeuken, St. Antoniusveld- weg 2, tel. 1038. TE KOOP toom zware biggen J. Droesen, Heide L 34. TE KOOP Kerstdennen-planten 20-40 cm. G. J. Smits, Lottum, Tel. 04763-301 TE KOOP partij biggen J. M. van Tilburg, Leunen H12 TE KOOP kinderwagen J. Litjens, Maasheseweg 42 GEVRAAGD Gebr. Martens. Bouwmaterialen n.v„ tel. 1161 en 1162 (na 6 uur 1163.) BIEDT ZICH AAN net meisje v. halve dagen Langeweg 54. GEVRAAGD net winkelmeisje Levënsmiddelenbedrijf Bos-Janssen, Ysselsteyn TE KOOP drachtige vaars 29 sept. voldr., ab- en tb-vrij H. Muijzers-Verhaag, Klein- dorp 13 Merselo. TE KOOP lp. opklapbed m. ombouw Leeuwstraat 1 centrum 0 omg{ Brieven ondgjbui van dit blad. TE KOOP hand- en igre A. Camps-Wfens fost TE KOOP - 20 L. Janssen, vi TE KOOP toom J. Jonkers, Scyeg Oostrum. TE KOOP 1 televisieto; ce mertf H. Linssen, 'jo F Grotestraat 32. TE KOOP toom Th. Classensiwe Oirlo. TE KOOP voor naj^i stam- struiiro: in de modemjieu kleurenvariaties '63 G. J. Smits, i TE KOOP veti M. vd Ven, Ysselsteyn. TE KOOP witte- enkot Merselosewejj Wegens familieomstandigheden STOKS' molen gesloten woensdag 21 sept. en donderdag v.m. TE KOOP 650 14weetne P. M. van 05 H tel. 04780-1992; -f- Klein donkeior (pincher) weggeljg t bezorgd bij T Verhaeg, Paterij Wij verhuren gedurende najaar, winter cn tfze comfortabele, ruime vacantie-bungalows, voorzien van stookgelegenheid, stromend wa$. electr. licht en toilet met watercloset Prettig gelegen in ons Bungalowpark „de Veèr- loon en Bungalowpark „de Vliegberg" te Bden N.Br. Alle gewenste inlichtingen te bekomen} Haags Comité Vacantiebesteding R.Kta Melis Stokelaan 281, Den Haag Tt|36 (event, ook bij onze beheerders ter ptf door Jeanne van Roo; Gelegenheid tot opgave voor deelname tot ecP' in PRINSENHOF. Op dinsdag 20 september a.s. h Coöp. Boerenleenbank G.A. te Yfn haar officieel te openen om 2 uurj Bestuur en Raad van Toezicht zuipa recipiëren van 2.30 tot 3.30 Ij Mede in verband met deze open Bank op maandagmiddag 191 dinsdag 20 sept. de gehele) woensdagmorgen 21 sept. GESLf)n Leverkaas 100 gram 35, P1 Boterhamworst 25, i Zult Vrijdag en zaterdag varkensbraadwoi* Dinsdag varkensbraadworst Woensdag gehakt Donderdag magere speklappen Stationsweg 45

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2