Alles DE LELIE Marie Marcellis fa. J. THOMASSEN Maisoo Ambrosias Hel Warenhuis PLANTEN Slagerij m DEUS Burgerlijke Stand Wegens familie omstandigheden GESLOTEN Voor Dames! NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tol maandagmorgen 8 uur, wordt de practijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. VERCAUTEREN Grotestraat 11 Telefoon 1335 Uitsluitend voor spoedgevallen. GROENE KRUIS Donderdag a.s.: Gcén Consultatiebureu voor Zui gelingen Zondagsdienst Groene Kruis: Zr. Janssen, Kard. van Rossum- straat 4, tel. 1504. GIFTEN VOOR DE NIEUWE KERK VAN PASTOOR GEERITS Gedurende de maand juli wérd er door de Venrayse gemeenschap weer een behoorlijk steentje bijge dragen om de bouw van de kerk op het Molenplein te helpen verwe zenlijken. De opbrengst van de pa- rochcle aktie was 356,75 in totaal 99 vorig saldo totaal 1347.55 13.779.38 15.126.93 GEVONDEN bruine vulpen in etui, Lucassen Gussenstraat 5 Leunen; bruine por- temonnaie met inh., kinder-zonne- bril en kinder-kerkboek, rode por- temonnaie met inh. en kinder schoentje (rechter), Politiebureau crème kleurig kinderbeursje, Jans sen Esdoornstraat 13; 1 paar witte kinder gymnastiekschoenen, v.d. Sterren Deken Thielenstraat 1; een witte damesportemonnaie met inh., L. Rongen Beek weg 11; regenbroek M. Verhagen Buitenweg 5; zilveren schenktuit en bruine alpino pet, H. Voermans Merseloseweg 45; zwarte hond. A. Poels Hofstraat 14; een muntbiljet, J. de Bruijn Langeweg 19. DR. SALA OVERLEDEN Op 84-jarige leeftijd is woensdag overleden de heer H.J.H. Sala, in leven oud-veearts alhier. Dr. Sala geboren uit Feyenoord, kwam na zijn studie in Venray als dierenarts en heeft als zodanig niet alleen de landbouwers van Venray, maar ook de Noord-Limburgse ge diend. We hebben zijn verdiensten als veearts nog eens uitvoerig toe gelicht toen hij vorig jaar zijn dia manten ambtsjubileum mocht vie ren. Doch naast arts is Di\ Sala in Venray op vele terreinen van het sociaal en maatschappelijk leven werkzaam geweest. Hij was o.a. een zeer gewaardeerd lid van het Burgerlijk Armbestuur, van het Oranje Comité, het Groene Kruis, terwijl hij Venrays Harmo nie meer dan 25 jaren als president heeft gediend. Zijn grote ver diensten op deze terreinen zijn ge- cerd met de Koninklijke onder- scheiding Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Zijn stoffelijk overschot zal a.s. maandag worden bijgezet op het kerkhof van St. Petrus Banden. BINNENBRANDJE In Huize Servatius moest deze week de brandweer te hulp komen, toen op een der afdelingen brand ontstond in een opslag voor oude kleding. Toen echter de brandweer arriveerde had men met eigen krachten 't brandje al bedwongen. BROMFIETSCROSS Bij gelegenheid van de Limbrato zal zondag 4 september een brom fietscross worden géorganiseerd na bij de N.V. Inalfa. Hier kunnen dé rijders eens laten zien of ze hun machine inderdaad in hun macht hebben en zo ja, dan zijn er aardige prijzen voor hen te winnen. Links en rechts wordt er aan de machien' tjes al gesleuteld, zodat dit evene ment wel spannend beloofd te wor den. Men kan zich opgeven bij de fiets handelaren en raadplege daarvoor de affiches, NEOMIST PATER SMITS Maandag droeg -in de Fletrus Banden-kerk alhier Pater Heleno Smits zijn eerste plechtige H. Mis °P- Pater Smits werd vong jaar in de missie van Brazilië pi-iester gewijd en kwam nu op vacantie naar zijn geboorteplaats. Een geboorteplaats, die de jonge priester een hartelijk welkom toeriep. In een plechtige stoet werd de neomist naar de kerk geleid, waar hij het H. Offer opdroeg met as sistentie van zijn heeroom en de H!E. Heer Deken. Pater Schouten hield de feest- predicatie en wees daarin op de grote betekenis van het priester- schap. Bij zijn terugkomst aan de ouder lijke woning, die door de buurt traditiegetrouw zeer fraai versierd was, bood de president van de Kon. Harmonie Euterpe, de heer Laurens- se, namens Venrays bevolking zijn gelukwensen aan. Spreker hoopte, dat „de Venraod- se jong" ook nu weer zou merken, dat Venray zijn priesters weet te eren, beloofde hem gebed en offer voor zijn zwaar missiewerk in Bra zilië, maar vroeg van de andere kant ook zijn priesterlijk gebed voor het steeds groeiende Venray, dat ook de zegen van boven niet ont beren kan. De heer Vorst sprak namens het buurtcomité een woord van geluk wens, waarbij hij nogmaals bena drukte de grote betekenis van het priesterschap, zowel voor de uitge kozene zelf als voor de gemeenschap waaruit hij is voortgekomen.. Enkele bruidjes boden ook hun wensjes aan, waarna de neomist zelf een dankwoord sprak. Een dank woord, dat tevens een grote opwek king was om de Venrayse missio narissen, waarvan er alleen al 5 in Brazilië werken, toch te blijven helpen door gebed een offer, omdat "daar 'de oogst groot maar ïe wei nig arbeiders zijn. Een hartelijk dankwoord tot allen, die deze dag voor hem onvergetelijk hebben ge maakt, sloot zijn rede. Dan begon een zeer druk be zochte receptie, die tot lang na de vastgestelde tijd duurde en waarin Venray wel op ondubbelzinnige wijze zijn medeleven bij dit feest tot uitdrukking bi-acht. In de namiddag droeg de jonge priester een plechtig lof op in de Petrus Banden. KABO De KABO-jeugd welke zich op gegeven heeft voor Kevelaer, ge lieve zich op zondag 28 aug. om 8 uur op de markt te bevinden bij t ï-aadhuis, na eerst een H. Mis bijge woond te hebben. Gelieve voor pic nic te zorgen. Het Bestuur. VERBOUW LUXOR THEATER De directie van 't Luxor Theater is er niet tevreden mee geweest, dat bij de overname het oude Luxor Theater, geheel werd gemoderni seerd. Ternauwei-nood drie jaren latei- heeft zij namelijk opdracht gegeven het gehele interieur te vernieuwen en wie in dit week-einde de bios coop bezoekt zal ervaren, dat dit grondig is gebeurd. Een nieuwe mahoniehouten lam- brizering is aangebracht, waarach ter de verwarming o.m. schuilgaat, terwijl de wanden met plastic in verschillende kleur enzijn bekleed. Een en ander heeft de zaal een heel ander beeld gegeven, dat zeer luxe aandoet. Maar ook het film doek zelf heeft een passender lijst gekregen, luxueuzer en chiquer. Deze metamorfose heeft van het oude practisch niets overgelaten. Alleen betreurt de directie, dat de nieuwe glas-deuren nog niet zijn gearriveerd, die ook de hal een beter aanzien geven. Maar die komen dan volgende week. In de huis-aan-huis verspreide folder blijkt duidelijk, dat de direc tie ook haar programma op hoog peil wil houden en er zijn verschil lende films in ^aangekondigd, die beslist een avond naar de Luxor meer dan waard zijn. Deze films dan gebracht in deze nieuwe om geving zullen 't publiek zeker idee geven eens een avondje uit te zijn. 40-JARIGE FANFARE Leunen heeft het 40-jarig be staansfeest van haar fanfare goed gevierd. Zaterdagmiddag trok de feeste ling door een dorp vol vlaggen en de damestambours lieten zien, dat ze inderdaad een waardevolle klankvolle aanvulling van de fan fare zijn geworden. In zaal Martens volgde dan een druk bezochte receptie, waarop o.a. de loco-burgemeester van Dijck, wethouder Schols, pastoor Jonkers en Deken Berden, alsmede afvaar digingen van andere muziekgezel schappen, hun gelukwensen kwa men aanbieden. De heer Laurensse bood namens de Limburgse bond zijn gelukwen sen aan en wees op de grote moei lijkheden, welke bij de in stand houding van een muziekgezelschap, speciaal in een kleine gemeenschap naar voren komen. Dat Leunen deze moeilijkheden heeft overwonnen en op dit mo ment een keurig geüniformeerd corps met zelfs dames-tambours kan laten zien, bewijst, dat deze gemeenschap grote offers daarvoor heeft willen brengen. Dat hij in dit verband de heer Weys nog eens extra naar voren bracht, die voor al in financiële zaken de grote pro motor geweest is, was vanzelfspre kend. Spreker vond het een eer aan zulk een groot aantal oud-gedienden de bondsinsignes te mogen uitreiken voor het eerst in Noord-Limburg mede omdat het bewijst, dat de geest in de vereniging goed is en de resp. leden er wat voor over hebben. Met een hartelijke gelukwens speciaal tot de onderscheiden leden besloot de heer Laurensse zijn speech. Voorzitter van Dommelen dankte voor de gebrachte hulde en gaf een gedgen overzicht van het lief en leed der afgelopen 40 jaren. Hij ging diep in op de geschiede nis, die telkens opnieuw bewijzen leverde van de goede wil van Leu nen, waarvoor hij namens-de jubi lerende vereniging hartelijk dank bracht. De heer Weys bracht namens de onderscheiden leden dank aan de bond en beloofde namens hen ook in de toekomst trouw te blijven aan de fanfare, die zij reeds zo lang hebben gediend. Er waren op deze receptie heel wat bloemen, terwijl velen uit Leu nen en omgeving gelukwensen kwa men aanbieden In de avonduren waren er con certen van de fanfare van Tienray en Ysselsteyn, met afwisselend zang van de zangverenigingen van Heide en Castenray. Zondag was Harmonie -Euterpe te gast, die na een muzikale rond wandeling een concert gaf dat aan gevuld werd door de muziekvereni gingen van Merselo, Oirlo en Gras- hoek. En ondertussen was er een fancy- fair met vele kansen op prijzen, die de belangstelling trok. Een bal op maandagavond sloot de feestelijk heden. DANKWOORD van de Schaakclub „Venray" De grote bondswedstrijden van de Koninklijke Nederlandse Schaak bond liggen alweer enkele weken achter ons. Zonder ons schuldig te maken aan zelfoverschatting kunnen we ver klaren, dat dit schaakfestijn een groot succes is geweest zowel voor de Venrayse Schaakclub als voor Venray zelf. We behoeven ons hier toe slechts te beroepen op de vele uitingen van waardering, die we van talloze deelnemers mochten ver nemen en vooral op de twee Hoofd bestuursleden van de KNSB, de heren A. Modderman en H. de Graaf, die zich in de meest loffelijke bewoordingen uitlieten over de Bondsweek 1960 te Venray. Ook wat het aantal deelnemers betreft kan Venray rivaliseren met andere plaatsen in ons land. In 1956 bedroeg dit te Kampen 88, in 1957 te Bodegraven 108, in 1958 te Dord recht 130, verleden jaar in Doetin- chem 148,- en nu in Venray 140. Hier mee zijn alleen bedoeld de scha kers, waarvan er velen vrouw ei kinderen meebrachten. Het is intussen niet onze bedoe ling, in dit artikel te roemen op eigen prestaties, dan wel onze op rechte dank te betuigen aan allen, die op enigerlei wijze tot dit gunsti- genresultaat hebben bijgedragen. En dan denken we in de aller eerste plaats aan de Edelachtbare heren burgemeester en wethouders en danken hen voor de officiële ontvangst op het gemeentehuis. Heel bijzonder wordt het door ons gewaardeerd, dat de Edelachtbare heer burgemeester hiertoe extra uit zijn vacantie-verblijf was overge komen. Een bijzonder woord van dank aan de leden van de WV voor het ontwerpen en organiseren van de excursies, die zeer in de smaak vielen van de deelnemers en hun gezelschap en waardoor de tijd bui ten de wedstrijden aangenaam werd gevuld. Het verblijf in Venray zal hun lang heugen, want zoveel uit stapjes waren ze in vroegere Bonds- weken in andere plaatsen van ons land niet gewend. Het heeft de Bondsweek tot een waar schaak- feest gemaakt. Hiertoe hebben trouwens ook de Harmonie en haar directeur toe bij gedragen. Het volgend jaar zal de Bonds week in Utrecht zijn, maar een spreker uit deze plaats betwijfelde het, of ze Venray zouden evenaren. Een groot vraagstuk was de huis vesting, maar ook dit probleem is, dank zij de VW en vooral dank zij de toewijding van de secretaresse, mej, Swinkels, tot een goede oplos sing gekomen. Dank tenslotte aan de gezamen lijke bakkers van Venray voor de traktatie op Limburgse vla en aan de heer Karei Wijnen voor de trak tatie op chocolade en ander ver snaperingen, waardoor de ernst van het spel in de morgenuren enkele malen even werd onderbroken en wat een applaus uitlokte bij de deelnemers, die toch al vol lof wa ren over de gemoedelijkheid van de Venrayse mensen. Zo heeft Venray, mede door de berichtgeving van de pers in aller lei dagbladen van het land, een week lang in het centrum van de aandacht gestaan van heel Neder land. HOCKEY-NIEUWS Over een maand zal de competi tie beginnen. MHCV zal de voor afgaande zondagen benutten voor het spelen van vriendschappelijke wedstrijden. Zondag 28 aug. vindt te Kaats heuvel het grote Zuid-Nederlandse toumooi plaats, waar ook onze he ren aan deel zullen nemen. Het dameselftal neemt begin sep tember aan een toumooi in Blerick deel. Verder zijn er nog wedstrij- dx met R.A.F. Laarbruch (Did.) en Deurne aangevraagd. Vooral de wedstrijden tegen de Engelse mili tairen zijn bij onze spelers zeer in de smaak gevallen. Hoogstwaarschijnlijk zullen onze junioren met Blerick, St. Thomas college, de Venlose Hockeyclub en Tegelen een onderlinge competitie spelen. We hopen, dat onze jugd weer met hetzelfde enthousiasme van start zal gaan. Vanaf dinsdagavond is er voor de senioren er de wekelijkse veld- trainnig. Voor de junioren volgen nog na dere mededelingen (eventueel op onze raamaffiche in Patersstraat 3). CONGRES TE VENRAY Het jaarlijks congres van de R.K. landelijke Kleermakerspatroonsbond St. Martinus zal dit jaar gehouden worden te Venray en wel op 4 en 5 september a.s. Voor het laatst hield deze bond haar congres te Venray in 1938. Een zeer groot aantal deelnemers wordt verwacht. NIEUWS VAN DE BUREN In Horst meent men achter de plotselinge dood van de 50-jarige Martin Cleven -die zwaar gewond op 8 juni j.l. naast zijn brommer gevonden werd en op 15 juni over leed wat anders te moeten zoe ken dan een ongeluk. Politie en re cherche stellen opnieuw een onder zoek in. Met Vierlingsbeekse kermis is een ernstige brand ontstaan in de pata tes frites-kraam van P. Willems, die ook met Venrayse kermis een keer in brand is gevlogen. De kleren van de vader en 5 kinderen vlo gen in brand en zij konden slechts met moeite worden gered. In Goch werd zondag en in Ke velaer woensdag j.l. door honder den Nederlanders vooral Vughte- naren Mgr. v. Tillaart gehuldigd ,.v.m. zijn 25-jarig priesterfeest. Mgr. v. Tillaart mag Nederland niet binnenkomen. In Kevelaer bood een delegatie uit Veghel de in 1952 ge wijde bischop een gift aan in na- tura van 7000, terwijl daarnaast cibories en misgewaden ook tot de cadeaux behoorden. In Venlo werd de inventaris van het bekende hotel aan de Kraal door woonwagenbewoners kort en klein geslagen. De hotelgasten namen de vlucht. HET VERLOSSENDE BERICHT Een boekhouder uit Deurne in dienst van een Eindhoven- se firma heeft een paar dagen lelijk in zijn „rats" gezeten en angstige uren beleefd. Nadat hij bij zijn thuis komst in Deurne bemerkte, dat hij in de trein Eindhoven- Venlo zijn tas had liggen met een geldbedrag van liefst 25.000. Er volgde onmiddellijk aan gifte bij de politie en ook de stationschef te Deurne, alsook de stations Venlo en Eind hoven werden verwittigd. Daarenboven werd de spoor wegrecherche op de hoogte gesteld. Na een paar span nende dagen kwam het ver lossende bericht, dat de tas met haar kostbare inhoud door een hoofdconducteur was gevonden, die haar als ge vonden voorwerp volgens voorschrift had gedeponeerd. van 12 t/m 18 aug. 1960 GEBOREN: Janssen Gijsbert, Pr. Berhardstraat 74 ftermsen Alois, Hoenderstraat 104 Laurensse Theodorus, Wilhelminastraat 10 Valckx Carina, Bergen Stevens Magdalena, Pr. Bernhardstraat 7° van Well Petronella, Putten weg 16 van der Sterren Johannes, Deken Thielenstraat van Hoof Ida, Kulutweg 9 lanssen Anita, Pr. Hendrikstraat 21 Vlulder Catharina, Schoolstraat nw. 15 Jaspers Petronella, Puttenweg 27 üuyten Johanna, Julianasingel 28 OVERLEDEN: Hilders Maria, echtgen. van der Hulst A.H., 65 jr., Venray Boom Hubertus, echtgen. v. Hoex, 49 jr, Geijsteren van Megen Mathilda, 74 jr, echtgenote van Claessens P. G., Venray ONDERTROUWD: Wismans Theodorus, 27 jr, chauffeur, Deputé Peters straat 26 en Wennekers Jo hanna, 2o jr, Deputé Peters straat 28 Pluym Franciscus, 25 jr, metselaar, te Deurne Schuts- boom 3 en Janssen Hendrika, 21 jr, Laagheidseweg 9 GETROUWD: Alards Christiaan, 23 jr, chauffeur te Horst en Ver- steegen Johanna, 22 jr, Venray Wilmsen Christiaan 26 jr, magazijnbediende, Vierlings beek en Versteegen Helena. 24 jr, Venray Barten Henricus, 27 jr, che micus, te Son en Billekens Gerarda, 25 jr, Venray Fleurkens Comelis, 29 jr, timmerman en Dinghs Anna, 29 jr, beiden te Venray Jaspers Adrianus, 22 jr, transportondernemer te Best en Ponjée Hendrika, 21 jr te Venray ADVERTENTIEN In het Ursulinenklooster te Roermond hoopt op 29 augustus a.s. onze lieve zuster en tante uit Leunen haar zilverenprofessiefeest te vieren. fam. Marcellis vandaag 20 augustus GESLOTEN van 21 tm. 23 aug. Sigarenmagazijn en Grossierderij P. OUDENHOVEN Henseniusstraat 11a Tel. 1532 Wie kan inlichtingen geven omtrent een vaarskalf één jaar oud. Signalement: rechter flank bijna geheel rood, schouder boven witte punt. H. Philipsen, Laagh.weg 19 i Tot onze diepe droefheid overleed heden in het St. Elisabethziekenhuis te Venray. zacht en kalm, voorzien van de H. Sacramenten d. Sterven den, mijn inniggeliefde echt genote, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder,zus ter en tante Hubertina Mechtilda van Megen echtgenote van Piet G. Claessens in de ouderdom van bijna 75 jaren. Wij bevelen hare ziel in uw godvruchtige gebeden aan. Venray: P.G. Claessens Nagele (N.O.P.) Th. Claessens W. Claessens-Joosten en kinderen Oostrum: A. Camps-Claessens J. Camps en kinderen Ysselsteyn: W. v. Ass-Claessens M. v. Ass en kinderen Ysselsteyn: G. Swinkels-Claessens J. Swinkels en kinderen Ysselsteyn: J. Claessens M. Claessens- Jenniskens en kinderen Venray: H. Claessens M. Claessens- Groetelaars Ysselsteyn: M. Claessens J. Claessens-Hendriks en kinderen Familie v. Megen Familie Claessens Venray. 19 aug. 1960 De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis, zal plaats hebben op dinsdag 23 augustus om 10 uur, in de parochiekerk van de H. Oda Ysselsteyn. Bijeenkomst zaal Bos kwart voor 10. De Heer en Mevrouw RUYTEN-WANDERS Hein, Bernhard, Frits, Margootje en Jansje geven met grote vreugde kennis van de geboorte van hun doch ter en zusje ANNEMIEKE dat bij het H. Doopsel de namen ontving Johanna Maria Catha rina Theresia. Venray, 16 aug. 1960. Tijdelijk St. Elisabethzieken huis. Henk Barten Gerry Billekens geven hiermede kennis, dat zij op donderdag 8 sept. a.s. om 10 u. elkaar het H. Sacrament van het Huwelijk zullen toedienen in de parochiekerk van St. Petrus Ban den te Son, waarna tot hun in tentie het H. Misoffer zal wor den opgedragen. Son, Boslaan 22 Venray, Zuidsingel 55 Dagadres Hotel De Zwaan, Son Receptie 1.30—2.30 uur. Toekomstig adres Herpenstraat 37, Uden Tonny Hesen Con Peters hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op maandag 29 augustus om 10 uur in de parochiekerk van de H. Lamber- tus te Horst. Daarna wordt ter hunner inten tie een plechtige H. Mis opge dragen. Horst, Kranestraat 6 Oirlo, Deputé Petersstraat 17 Dagadres: Café-restaurant „De Wilgert" Horst. Receptie van 14—15 uur. Toekomstig adres Jacob Merlestraat 22, Horst Leuke parapluies Moderne tinten Grote keuze Lage prijzen Patersstraat 25 Telefoon 1365 voor school kostschool naaischool huishoudschool j fa. Th. Pouwels Zn. Hofstr. 10 Julianasingel 2 Telefoon 1566 TE KOOP voldragen vaars vrij bedrijf. T. Krouwels. Holthees. TE KOOP toom biggen M. J. Aarts, Veulen H 4Z t TE KOOP k-d partij zware biggen I P. Gusters, Oirloseweg 4, P Oostrum. Steeds verkrijgbaar vette haantjes M. van Gerven, Bergweg 2 tel 1025. TE KOOP partij biggen H. de Mulder-Franssen. Merseloseweg GEVRAAGD 1620 jaar Goed loon. Prettige werkkring. C0ENEN Hofstraat 5 BIEDT ZICH AAN keurig meisje 16 jaar voor dag en nacht. J. van der Heijden, Venrayse- weg 21, Wanssum. BIEDT ZICH AAN jongeman v. magazijn werk in bezit van rijbewijs. Brieven onder nr. 198 bureau van dit blad. GEVRAAGD net meisje voor hele of halve dagen of enkele dagen in de week. Slits, Kempweg 5. vraagt voor direct vrouwelijke en mannel. werknemers voor hele dagen of 's avonds. Pr. Marijkestraat 20 spruitkool- en boerenkoolpianten savoyekoolpianten Verheijen's Zaadhandel Leunen Tel. 1550 TE KOOP partij biggen P. Philipsen. Klein Oirlo 23. TE KOOP toom biggen A. Janssen, Wieënweg 4 TE KOOP partij biggen en stamprincessebonen Wed. J. van Meijel-Loenen Leunen K 32. TE KOOP toom biggen G. Poels, Volen L 57 Bezoekt de geheel gemoderniseerde Speeltuin Limbra-Zonneweide gelegen aan de prov. weg Elsendorp-S.Anthonis Het kinder- lust- en ont spanningsoord in het hart van de Peel. Nieuwste en meest moderne attracties voor jong en oud. Gigantische kinderspeelge- legenheid in bosrijke omge ving met prachtige roei- en kanovijver, die zijn weerga niet vindt... Ideaal ontspannings centrum in bonte afwisseling Een dag in „Limbra-Zonne weide" om nooit te vergeten Café-restaurant met fraai buitenterras. Aparte kleuterafdelingen met idyllische omgeving. TE KOOP 2 bijna voldr. vaarzen, dragend varken en dekrijpe zeugjes alles volbloed, vrij bedrijf. G. Willems-vd Munckhof, Leunen K 54. TE KOOP DKW motor 250 cc bouwjaar 1954, in prima staat. G. Puts. Schoolweg 8. Ysselsteyn TE KOOP 3 dragende vaarzen 28 aug. a.t., tb- en ab-vrij. A. Bovee, Veulen H 35a. Coopmans' Zaadhandel heeft voor u losse herfsiknollenzaad prima ras a f 5.- per kg. TE KOOP BSA motor 1954 in g. Th. de Haart, Kruitweg 2a TE KOOP 4 zware biggen P. Cleven, Paardekopweg 2 ra Veulen. TE KOOP zware biggen J. Claessens. Oirloseweg 16 Oi -U TE KOOP wegens vertrek elecirisch fornuis gecombineerd met kolenstook bijbehorende pannen. Voor elk aannemelijk bod. Moleneind 15 Well. in TE KOOP partij biggen J. van Meijel, Paardekopw© Veulen. TE KOOP toom biggen Steegs-Janssen, Zandhoek 1 Oii 111 TE KOOP toom zware biggen, Doré aardappelen, rode- witte- en savoijekoizj] G. Jans Beken, Zwarteklef Vermist uit de weide 3 runderen W. Bistervelts, Steeg K 87 TE KOOP grote partij biggen M. Jeuken, St. Antoniusvek weg 2, tel. 1038. TE KOOP Goliath-combi personen- en besteïautojko als nieuw, 41.000 km. gelopen. Fa. Mulkens Venlo, Deken i Oppensingel 10, tel. 3337 of 450 TE KOOP dragende varkens Claessens-Poels, Puttenweg Ysselsteyn, tel. 308. TE KOOP 2 tomen biggen J. Direks, Blakterweg 3, Oirlo Degene, die de electrische verfspuit van Woninginrichting „Sassei in bezit heeft, wordt dringei verzocht deze retour te brengt TE KOOP 2 tomen biggen J. Buijssen,. Leunen K 69 TE KOOP z.g.a.n. kinderwagen Schoolstraat 33 TE KOOP GEVRAAGD 2e hands gitaar Adres bureau van dit blad. TE KOOP 7 biggen Leuuseweg 21. an ■k ol TE KOOP ruwharige Holl. Herder M. Pelzer, Smakterweg 22 TE KOOP 2 tomen biggen P. Timmermans, Leunen K 5 R.K. student zoekt geschikt kosthuis te Venray. Adres bureau van dit blad. TE KOOP 2 tomen biggen A. Gerrits, Smakt 60. Onze reclame Droogworst 100 g. 45. 250 g. 110 Lunchworst 100 g. 40, 250 q. 90 Zure zult 500 g. 40 Vrijdag en zaterdag runderlappen 500 g. 2.90 Dinsdag gehakt 500 g. 1.40 Woensd. speklappen 500 g. 1.25 Dond. braadworst 500 g. 1.40 TE KOOP z.g.a.n. kolenhaard Kruitweg 1. TE KOOP z.g.a.n. 2sch. wentelploeg 2sch. wielploeg en frees Eberhard L Janssen, Peelweg 5, Yssel steyn, tel. 263. TE KOOP eetaardappelen en suikerperen Tacken, Landweertweg 22.

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2