AILS 8 Week-agenda Nationale feestdag S.V.V.comb.- Kringelftal dansen Slagerij COEMRS Mo dag Gevonden: Burgerlijke Stand Winkeljuffrouw «Wilhelmina« Spijkerbroeken winktisje TL1 KM Zomjzen Hoeden Eeuwij.enle fonn i Het comité hoopt, dat ledereen zijn oud papier, lompen-etc. tot die datum kan bewaren en zo mogelijk aanvullen. Mocht dit niet zo zijn, belt U dan even 04786-203. De actie heeft tot nu toe opge bracht 1700. De actie op 14 mei wordt geor ganiseerd door enkele Venrayse be roepsophalers, t.w. Leo Robben en Jo Vermeulen. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat op za> terdag 30 april a.s. (Koninginnedag) en op donderdag 5 mei a.s. (bevrij dingsdag) alle gemeentediensten voor het publiek gesloten zullen zijn. In afwijking daarvan zullen aan giften voor de burgerlijke stand op 5 mei kunnen worden gedaan des voormiddags tussen 9 en 10 uur. Venray, 26 april 1960. Burgemeester en wethouders vnd. A.H.M. JANSSEN, burgemeester H. VORST, secretaris bruin lederen motorwant en porte- monnaie met inh., Politiebureau rozenkrans, Stoks Leunseweg 13a: zilverbon 2,50, Lensen Pr. Hen drikstraat 9; bruine motorhand schoenen, J. Huijbers Kalutweg 3 (Veltum; zwart kinderrijwiel, Cle- phas Hoenderstr. 19; plastic regen- kapje, Janssen Stationsweg 29; 2 nieuwe overalls, Houwen zandhoek 16 Oirlo; aangelopen foxhond, J, v. Soest Overloonseweg 79. JAARVERGADERING H.K.W, In hotel „De Keizer" hield dins dagavond de H.K.W. afd. Venray en Omstreken, haar jaarvergadering onder voorzitterschap van de heer J, Cox. In zijn inleidend woord heeft de voorzitter een welkom toegeroe pen aan de nieuwe districts-bestuur- der uit Eindhoven, de heer v. Eyck. De verslagen van de pennigmees- ter en van de secretaris werden met algemene stemmen goed bevonden, In de kascommissie werd de heer Elswijck herkozen en in het bestuur kwam geen wijziging, alleen stelde de heer M. van Houdt zijn functie disponibel om gezondheidsredenen. In zijn plaats werd benoemd de heer Valkenhoed. Tijdens deze vergadering werden door vele aanwezigen vragen gesteld over het loonbeleid aan de districts bestuurder en hield de geestelijk adviseur, kapelaan van Leipsig, een toespraak. Verder werd medegedeeld, dat in augustus kinderen van collega's uit de Oostzone naar Nederland zullen overkomen voor een vacantie. Zij die een kind willen nemen kunnen zich melden bij de voorzitter of se cretaris. OPENING SPEELTUIN Zondag om 2 uur zal onofficieel de kinderspeeltuin aan het Vlakwa ter heropend worden. Venrays jeugd kan dus terecht. Dat men van de winter niet stil gezeten heeft kan de bezoeker zelf constateren, die 'n hele nieuwe tuin hier voor zich ziet. Nieuwe wandelpaden; nieuwe be plantingen; verbeteringen rond het bad; nieuwe banken; alles opge schilderd en fris in de verf; nieuw speelmateriaal; kortom, er is aan al le kanten hard gewerkt om deze speelgelegenheid inderdaad tot .een behoorlijke cn goed afgewerkte plaats te maken. Een en ander heeft naast veel moeite ook veel geld ge kost, maar desondanks heeft men de prijzen niet verhoogd, doch ze op 't zelfde peil gehouden als verleden jaar. Men kan dus weer gezinskaar- ten krijgen voor iedere maand bij de sigarenmagzijnen yan Opbergen; Maan en van Dijk. Zoals de bezoeker zal zien, is men nog volop aan het bouwen. Nieuwe en grotere W.C's zijn al verrezen en ook nieuwe douches, terwijl 't aan nemersbedrijf Verhoeven nog bezig is met de bouw van een klein maar practisch restaurant, zodat ook de dorstige mens zich laven kan na een Wandeling over de verbeter-de en uitgebreide wandelpaden. Er is daar veel nieuws te zien, en ook deze zomer - als het weer iets meevalt - zal de jeugd er zich best amuseren. En met de jeugd ook de ouderen, die hartelijk welkom zijn, Op 15 mei a.s. hoopt men het res taurant te openen, terwijl men daar naast volop bezig is om Venrays eerste campingplaats - die ook on der beheer van de Stichting Speel tuin komt - op te knappen en te vervolmaken. Een en ander is een fwandeling naar de Vlakwaterweg volkomen waard. MATER AMABILISSCHOOL De Mater Amabilisschool heeft voor Pasen met 140 leerlingen het winterprogramma besloten. Dit winterprogramma, dat bestond uit een praktijkavond en een theo rieavond per week, wordt nu ge volgd door een reeks van sport- en ontspanningsclubs, waarvoor de leerlingen zich vrijwillig kunnen op geven Deze clubs worden wekelijks ge durende de zomermaanden gehou den. Op maandagavond traint de volleybalclub in de nieuwe gymzaal van 8-9 üur voor de wedstrijden te gen andere scholen op de diocesane sportdag te Geleen;. Eveneens op maandagavond van 7-8 uur kunnen de echte gymliefhebbers terecht. Begin van deze beide clubs maan dag 2 mei. De zwemclub start dinsdag 3 mei. Vertrek clubhuis per bus 7.30 uur precies. De zwemles voor beginne- CENTRALE KAB VENRAY Zondag 1 mei dag van den arbeid 'smiddag om 5 uur avondmis in de kapel van St. Jozef te Smakt. Voor kader en leden van KAV en KAB aangesloten bij de Centrale KAB Venray, lingen is dit jaar van 9.30-10 uur. Vertrek vanuit Venlo 10.15 uur. De wandel- en fietsclub, die van wege 5 mei-viering komt te verval len in die week, begint op donder dag 28 april om 7.30 uur in het clubhuis De toneelclub zal nog nader bericht krijgen over het begin van de re petities en de avonden waarop ge oefend wordt. De handenarbeidclub moet dit jaar bij gebrek aan deelname vervallen. Degenen die zich opgegeven heb ben voor de cursus zomergerech- ten krijgen ook nog nader bericht. Op Zoutelande is een zomerkamp besproken voor do week van 9-16 juli. Zij die nog mee willen gaan, kunnen zich hiervoor alsnog opge ven. Er zijn nog plaatsen vrij. Koop een zondagse (iels voor de zomer, daarna een zomerse liels voor de zondag P0ELS Rijwielhandel SAMENWERKENDE V.V.V's Dinsdag besloten de verenigingen voor vreemdelingenverkeer uit Ven ray en van de linker Maasoever o. m. ook samenwerking te zoeken met de gemeenten Vierlingsbeek en Horst alsmede met de Stichting Oorlogsmuseum te Overloon, om ge- zamel ijk acties voor hun doelstel lingen te kunnen voeren. GOUDEN KLOOSTER-JUBILé In het minderbroedersklooster al hier viert Broeder Marianus Heukes o.f.m., op 3 mei a.s. zijn gouden kloostereest. Broeder Marianus, die afkomstig is uit Zaltbommel, was reeds voor zijn intrede een volleerd schoenma ker en heeft ook later zijn orde ge diend door de sandalen van zijn medebroeders in goede staat te hou den. Dat hij daarbij met zijn tijd mee ging en zorgde voor een zeer moderne schoenmakerij toonde wel aan dat hij het contact met de vak wereld niet verloren heeft. Als speciale hobby had hij dan zijn bijen, waarvan hij verschillende volken had; ook op dit terrein werd zijn autoriteit erkend. Broeder Marianus is sinds 1939 Venraynaar, want sindsdien woont hijhier in het koloster. Al is hij ern stig ziek geweest, nu is het toch weer zo, dat hij rustig het middel punt kan zijn van een groot feest, dat zijn medebroeders dan ook op een nader te bepalen tijdstip bij dit jubilé zullen houden. COLLECTE MET MUZIEK Vrijdag a.s. zullen zoals we reeds reeds eerder meldden de muzikanten van de Limburgse ja gers een bezoek aan Venray bren gen. Om omstreeks half 9 's avonds zullen zij een muzikale wandeling door de kom maken en o.a. op de Grote Markt enkele shownummers ten bestegeven Ze maken deze muzikale wande ling niet voor niets. Ze willen muzi kaal nog eens onderstrepen 't grote belang van de buscollecte, die die avond en bovendien de zondag daarop aan de kerken wordt ge houden. Die collecte is bestemd voor het gezamenlijke Militaire Fonds, waar in 6 militaire fondsen samenwer ken. Daarvoor is ieder jaar een col lecte, waarvan de opbrengst b.v. be stemd is voor oud-militairen en hun nagelaten betrekkingen. - Die collecte in Venray liep lang zaam maar zeker terug en nu zullen de Limburgse Jagers dan proberen om de opbrengst groter te doen zijn. U weet dus wat er aan de hand is als naast het muziekcorps collecte rende collectanten om Uw gift ko men vragen a.s. vrijdagavond. Ook de burgemeester zal vanaf 't bordes vrijdagavond hierover nog wat zeggen. Behalve de gewone processieroute wordt ook getrokken via de Prins Bernhax-dstraat, Oostsingel, Stations weg en Julianasingel. STAATSSECRETARIS OP BEZOEK Woensdag was de Staatssecretaris van Algemene Zaken, drs. Schmel- zer, op bezoek in Venray. Hij werd' daarbij door de directeur van het kringbureau der KVP Limburg, de heer Heyligers vergezeld. Zijn hoofddoel was een spreek beurt voor de KVP afd. Venray, welke hij later op de avond in zaal Wilhelmina heeft gehouden. Doch tevens heeft hij van de gelegenheid gebruik gemaakt een bliksem-werk- bezoek aan Venray te brengen voor af, waarbij hij de gast was van Ven rays gemeentebestuur. Na een korte ontvangst op het ge meentehuis werd drs. Schmelzer o.a. het industrieterein getoond, waarbij een bezoek gebracht werd aan de N.V. Inalfa. Vervolgens bezocht hij de N.V. Beeren, waar hem een klein souve nir werd overhandigd, terwijl ten slotte zijn rondgang werd afgeslo ten met een bezoek aan Huize Ser- vatius. In een gezellig gesprekuurtje daarna, waarbij ook de H.E. Heer Deken en de heer L. Laurensse aan wezig waren, werd de Staatssecre taris dan nader ingelicht over de noden, die moeten worden opgelost en de moeilijkheden waarmede we in onze uitgestrekte gemeente tob ben. Zoals hij later in zijn spreekbeurt aangaf, had men hem oa. ingelicht over de watervoorziening in de Vredepeel (hij kreeg zelfs een flesje Vredepeel-water mee), de Beekweg- aansluiting, het cultureel centrum e.d. Staatssecretaris Schmelzer was zeer tevreden over dit bezoek en zou zo mogelijk hier graag een traditie van maken. NOTA VAN B. EN W. OVER DE BEGROTING De reeds enige tijd toegezegde nota over de begroting 1960 heeft B. en W. thans aan de raadsleden over handigd. Hierin geeft het College een kort overzicht over de stand van zaken, die het nu niet bepaald gunstig noemt, ondanks het feit, dat het te kort niet zo gx-oot is als in de voor afgaande jaren. Voor een groot deel volgt het Col lege onze zienswijze, zoals wij die publiceren bij de begrotingsbe schouwing. Wel waarschuwt het ernstig tegen een eventuele actie te gen de hand- en spandiensten, waar van de opbrengst niet gemist kan woi'den. Verder wijdt de nota aandacht aan toekomstplannen als de aanleg van sportterreinen, recreatie-oord en zwembad, de bouw van een cul tureel centrum, de uitbreiding van het industrie-trrein, aanleg en ver betering van wegen en zandwegen en de riolering op d§ kerkdorpen. We hopen komende week hierop nader terug te komen. Guoden bruiloft te Oostrum Volgende week woensdag herdenkt te Oostrum het echtpaar Thoone- Lamers, de vijftigste verjaardag van hun huwelijk. Een feit, dat nog altijd de moeite waard is en wat dan ook buurt en familie zeker zullen vieren. Het is 't echtpaar Thoone-Lamers niet bepaald gemakkelijk gemaakt in hun „trouw". Vader Thoone, die uit Middelaar afkomstig was heeft de eerste jaren met zijn vi'ouw, afkom stig uit Cyyck, in Duitsland gewerkt, waar het aanpakken geblazen was van de vroege ochtend tot de late avond. In de twintiger jax'en kwam een kans om een boerderij te beginnen op Kempkesberg en deze kans heeft het echtpaar aangegrepen. Zo zijn ze daar gaan pionieren in de letterlijke zin van het woord en hebben met hard werken daar een behoorlijk bestaan op kunnen bou wen voor zichzelf en de vijf kinde ren, waarvan er een thans het ouderlijk bedrijf voortzet. Een zoon is tuinder in Duitsland, een ander is boer in Ysselsteyn en nr. 4 heeft zijn hart verloren aan de zware bull dozer's, waarop hij bestuurder is. Ongeveer 8 jaren geleden hebben de oudelui het bedrijf in de Peel overgegeven, ook al omdat moeder Thoone de kx*uisjes begon te voelen en het wat rustiger aan moest gaan doen. Men is toen naar Oostrum verhuisd, waar een getrouwde doch ter nu zorgt voor dit echtpaar. Vader Thoone, die er 81 is, is nog fit, maar heeft enkele jax'en gele den een zware operatie moeten on dergaan, die hem feitelijk aan huis bindt. - En moeder Thoone, die er 74 is, is ondanks 't feit.dat ze hai't-patiënte is, toch de opgeruimdheid zelve en zo genieten beiden ondanks de li chamelijke ongesteldheid toch van een goede oude dag, die nu be kroond wordt met de gouden hu- welijkskroon. Er zal feest zijn en ongetwijfeld zullen de nodige herinneringen aan de vroegere, moeilijke dagen soms, weer eens wox'den opgehaald. En natuurlijk zal Oostrums Har monie met de buurt samen zox'gen, dat ook de Oostrumse gemeenschap zich bij dit feest niet onbetuigd laat. FANFARE „ST CATHARINA" LEUNEN Door 3 leden van de drumband „St. Catharina", werd op 24 april jl. deelgenomen aan het solistencon cours te Baarlo, met als resultaat: P. Jenniskens le prijs, 99 punten; Fr Swinkels., le prijs, 93 punten en J. Jenniskens le prijs, 90 punten. De drumband staat thans onder leiding van A. van Dommelen. GREGORIUSDAG TE OOSTRUM Op zondag 8 mei a.s. zal de gre- goriusdag gehouden worden in de parochiekerk te Oostrum. Deze dag zal worden ingezet met een plech tige hoogmis welke zal worden op gedragen door de Z.E.H. Thomassen Pastoor te Oostrum. De prpdicatie zal gehouden worden door Pater Li- cinius. De gezangen zullen worden gezon den door de gezamenlijke koren uit het dekennaat onder leiding van Pa ter Licinius. Het koor van Oostrum zal fungeren als schola Na deze H. Mis is er in het ge meenschapshuis een bijeenkomst waar Pater Florentius Hoogenboom uit Weert een inleiding zal houden over „klassieke Polyphonie" motet ten van Palestrina da Vittoria enz. BOERDERIJBRAND TE OVERLOON Woensdagmiddag brak door onbe kende ooi-zaak brand uit in het boerderijtje van de landbouwer A. Stappers te Overloon. De brandweer van Vierlingsbeek stond machteloos tegenover de fel om zich heen grij pende vlammen. Het boerderijtje ging dan ook geheel verloren, met aanwezige huisraad, landbouw gereedschappen en een koe. AUTO-ONGEVAL TE ARCEN Woensdagmorgen is onder Arcen een uit Duitsland afkomstige perso nenauto tegen een boom gex-eden en geheel vernield. De twee inzittenden werden zeer ernstig gewond en moesten naar 't ziekenhuis in Venlo worden overgebracht. Vermoed wordt, dat de bestuurder door slaap is overmand en daardoor de con trole over het stuur heeft verloren. VONNIS BERGENS GEMEENTE-SECRETARIS Bij vonnis van de rechtbank te Roermond, werd dinsdag de gem.- secretaris v. E. uit Bergen, tegen wie de officier van Justitie, mr. J. Hou- ben op de zitting van 12 april jl. 2 jaar gevangenisstraf en zeven jaar ontzetting uit zijn ambt eiste, ver oordeeld tot een jaar gevangenis straf en vijf jaar ontzetting uit zijn ambt, met aftrek van de tijd, die v. E. In voorrarrest doorbracht sinds 8 8 januari 1960. Landbouwtelling 1960 Schema der zitdagen van Bureau 2 te VENRAY Van 2 tot 18 mei zal wederom de jaarlijkse landbouwtelling plaats vinden. Wij vertrouwen er wel op, dat elke landbouwer, tuinder of vee houder die een oproep ontvangt per soonlijk op de zitdag kan komen met het thuis reeds ingevulde op- roepformulier dan kan alles vlot afgewerkt worden. De zitdagen zijn als volgt: Castenray 2 mei café Kuipers van 8.30 tot 12 en van 13 tot 16 uur; Klein-Oirlo 2 mei café Verheyen van 13 tot 16 uur; Oirlo op 3 mei café Spierings van 8.30 tot 16.30 uur; Oostrum op 4 mei café Canjps van 8.30 tot 13.30 uur; Oostrum op 4 mei café Halfweg van 14 tot 17.30 uur; Ysselsteyn op 6 mei Boerenbond van 8.30 ttot 17 u., op 7 mei Boeren bond van 8.30 tot 12.30 uür.. De rest volgt volgende week. van 22 april t/'m 27 april 1960 GEBOREN: Jacobs Alphonsus, Hoenderstr. 12 Arts Maria, Beekweg 10 Stoffels Helena, Kolkweg 2 Flinsenberg Martinus, Hoendersti'aat 86 Slangen Mathilda, Leunen K 49 Jenneskens Petronella, Oude Oostrumseweg 20 Boom Jacobus, Overloonseweg 59 Küsters Wilhelmina, Broekweg 8 Wilmsen Johannes, Mgr. Hanssenstraat 14 Jacobs Johannes, Pr Bemhardstr. 72 Marcellis Franciscus, Heidse Peelweg 2c OVERLEDEN: Barents Lambertus, echtgen. van Litjens Hendrina, 73 jr, Venray Voesten Antoon, wed. van Ver- heijen Maria, echtg. v. Claessens Anna, 78 jr, Venray ONDERTROUWD:" Bruijsten Victox-, 24 jr, ver-pleger, te Roermond Venloseweg 79 en Jeu ken Anna, 21 jr, Kempweg 11 Schaeffers Theodorus, 28 jr, dak dekker, Julanasingel 35 en Gom- mans Marie, 22 jr, Maasheseweg 19 van Tienen Henricus, 26 jr, chauf feur, te Oploo Kolonel Solvertplein 3 en Vullings Hendrika, 22 jr, Leu nen K 117 van Dijck Leonardus, 32 jr, land bouwer', Heide L 28 en v.d. Winkel Maria, 25 jr, Loobeek 1 GETROUWD: Wismans Johannes, 23 jr, maga zijnknecht en Versteegen Josephina, 25 jr, beiden te Venray Litjens Johannes, z9 jr, gasfitter en Thijssen Elisabeth, 22 jr, beiden te Venray Engels Peter,wed. van Weijs Wil helmina, 48 jr, landbouwer en Pot ten Gertruda, 44 jr, beiden te Venray Beerkens Martinus, 23 jr, lood gieter en van Treek Gertruda, 20 jr, beiden te Venray Op donderdag a.s. de na tionale feestdag heeft er geen postbestelling plaats. In verbandjdaarmede verzoe ken wij dringend adverteerders en correspondenten, alsmede de H.H. Geestelijken, hun adver tenties en berichten tijdig te verzenden, zodat deze UITER LIJK WOENSDAG a's. in ons bezit zijn. Redactie en administratie PEEL EN MAAS ADVERTENTIEN RECTORAAT HEIDE 2e Zondag na Pasen: St. Jozef wex'kman, herenigingszondag. Zondag: 7.30 H. Mis v. een overl. moeder; 10 u. hoogmis voor overl. fam. Engels-Potten. Accolieten: G. Pouwels en W. Derikx; na de H. Missen kerkdeurcoll. voor het her- enigingswex'k; na de hoogmis Te Deum b.g.v. verjaai'dag H.M. de Ko- ningin(30 april); 3 u. lof. Maandag: 7.30 H. Mis v. ovex'l. fam. Derikx-Voesten; vanmiddag is er een huis-aan-huiscollecte t.b.v. vluchtelingenactie Venray. Dinsdag: vinding v.h. H. Kruis; 7.30 H. Mis voor Sibertus Muysers en Mechelina Martens; de leden van broederschap „verbreiding v.h. Ge loof" kunnen vandaag een volle af laat verdienen onder de gewone voorwaarden; 10 u. plechtige huwe lijksmis v. het bruidspaar Paula v. Kempen en Antoon v. Dijck. Woensdag: 7.30 H. Mis voor overl. vader Wilhelmus Voesten. Dondex'dag: 7.30 H. Mis v. Huber- tus Janssen. Vrijdag: le vrijdag der maand; 7.30 H. Mis voor Gertruda en Johan nes v. Heijster; 8.30 gelegenheid om biechten; 9 u. avondmis v, overl. fam. Janssen-Claessens. Zaterdag: priesterzaterdag; 7.30 H. Mis voor Leonardus Spee, Lamber- dina Aarts en overl. dochter; 9 uur H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. zil veren huwelijk v.h. echtpaar Lin- ders-Strijbosch; 7 u. bieclxtgelegen- heid; 7.30 lof; wij bidden het rozen hoedje om door de voorspraak van Max'ia vele priester-roepingen te ver krijgen. GETROUWD Carlos Poels en Magda Hunink De heer en mevrouw POELS- HUN1NK danken U, mede na mens wederzijdse ouders, voor de belangstelling bij hun huwe lijk ondervonden. Twello. 28 april 1960 Toekomstig adres Rue Alasseur 3, Paris XV Op 4 mei hopen onze lieve ouders en grootouders Martinus Thoone Petronella Lamers de dag te herdenken waarop zij vóór 50 jaren in het huwelijks bootje stapten. Tot hun intentie wordt om half 10 een H. Mis opgedragen. Dat God hen nog vele jaren van goede gezondheid, geluk en vrede moge schenken, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Oostrum, Stationstraat 136. Op woensdag 4 mei a.s. ho pen onze lieve ouders en groot ouders J. E. Oudenhoven A.C. Oudenhoven-Evers de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in het huwelijk traden. Op die dag zal om 9 u. een plechtige H. Mis tot dank baarheid worden opgedragen in de kerk van O.L. Vr. v. Zeven Smarten. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Dagadres San Damiano. Op dinsdag 3 mei hopen onze lieve ouders en grootouders Simon Claessens Maria Teuws de dag te herdenken dat zij vóór 40 laren in het huwelijk traden. Op die dag wordt ter hunner intentie een plechtige H. Mis opgedragen in de parochiekerk te Oirlo. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dier bare kinderen en kleinkinderen. Dagadres zaal Rongen, Oirlo, Met dankbaarheid jegens God en tot grote vreugde voor ons allen, hebben wij de eer mede te delen, dat onze lieve ouders Henri Derikx Maria van Leendert op 6 mei a.s. hun zilveren huwe lijksfeest hopen te .vieren. Tot hun intentie zal op die dag om 9.30 uur een H. Mis worden opgedragen in de kerk van St. Petrus Banden. Gelegenheid tot feliciteren van 13—14 uur. Dagadres café Inden Engel. Moge het hun gegeven zijn nog tal van jaren een gelukkig samenzijn te beleven, Hun dankbare kinderen Venray, Spurkt 3. Op zaterdag 7 mei hopen onze lieve ouders J. H. van Osch S.C.W. v. Osch-v. Vegchel hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Tot hun intentie zal om 10 u. in de parochiekerk te Merselo een plechtige H. Mis worden opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen ANNY, MI EP, Dagadres zaal Arts, Merselo. Het stemt ons lot vreugde en dankbaarheid mede te delen dat onze ouders A. H. van Osch A. M. van Osch-Hebben op woensdag 11 mei hun 40jarig huwelijksfeest hopen te vieren. Om half 10 wordt in de kerk van St. Petrus Banden een plech tige H. Mis tot dankzegging op gedragen. Dagadres café Buiterilust. Receptie 12 30—1.30. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Venray, Akkerweg 6. Op woensdag 11 mei a.s. ho pen onze lieve ouders en groot ouders Piet Janssen Anna Dins de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in het huwelijk zijn getreden. Op die dag zal om 9 uur een H. Mis tot dankbaarheid wordan opgedragen in de kerk van St. Petrus Banden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de Vens van hun kinderen en kleinkinderen. Willemstraat 5. K.A.V. Centrale K.A.B. 1 mei-viering Zondag 1 mei 5 uur nm. H. Mis te Smakt. Het Bestuur GEVRAAGD niet beneden 18 Jaar. F. Clabbers-Pieterse Boxmeer Steenstraat 26 Tel. 853 Dames- en Herenmodes Handwerken Zaterdag Koninginnedag om 6 uur Terrein Oostsiogel, Entree 40 ct Veniay 30 april Koninginnedag 5 mei Bevrijdingsdag Entree 25 ct. Weet wat U doet koopt bij Ebberink uw alpino, pet en hoed TE KOOP toom biggen Th. Clephas, Veulen H 40d TE KOOP toom biggen J.M. v. Tilburg, Overbroek H 12 TE KOOP partij biggen H. Bouten, Pas 2. Merselo TE KOOP 6 beste biggen Joh. van Osch, Weverslo 3 TE KOOP best maalkalf L. Houwen, Geijsterse weg 26 Oostrum TE KOOP cementen ring 1.25 m. doorsnee, diep 1 meter zeer geschikt voor regenput. Adres bureau van dit blad. kort en lang Ebberink Onze reclame Magere ham 100 g. 50,250 g. 120 Boterhamworst 100 g. 25, 250 g. 60 Zure zult 500 gr. 40 Vlies 500 gr. 50 Vrijdag en zaterdag Coteletcen 500 gr. 1.90 Dinsdag gehakt 500 gr. 1.40 Woensd. speklappen 500 gr. 1.25 Donderd. braadworst 500 gr. 1.40 Hotel Wilhelmina Venray vraagt neiie dienstbode Rikliefhebbers houdt maandag 2 mei vrij, dan organiseert de Judoclub Venray in Hotel Wilhelmina om half 8 een Rik-concours. Hoofdprijs Muvero wasketel, 2e pr. electr. schcerapparaat, en nog vele waardevolle prijzen. Opgeven Hotel Wilhelmina tel. 1582 en Th. de Haart, Kr uit weg 2a. GEVRAAG] een hitdster voor het Re,»tedepeel. Brieven teu toraar OX. te VrcdepeetV de VrCde GEVRAAG hulp in deluding Nagelhout, |.at 5a Net voor zaterda^jjgjg dag cf s middags in.^gj. Hoedemakafcjij Langstr. GEVRAAG Pouwels Vt Hofstraat Ebberink Bestel nu>len bij Geuris issens Goede soi Goede vei Gruisvrijefcg Magazijn Ei tel. 1460 Ch. Ruysstel. 1276 Bbndag 2e zoDmi Enorm ring alleen Staat 2 ;..op Uw ti 1 overall. Nu óók In U weleekleci. Lonneker o«ei beroemd goede uitstekende pas Aa ,e; De b£n Pas Kat Tornado Brabantia Sola kei li izen letten udart. Peter Hi Gro 1 1 [erei Bazar 1st It 6 PA1 ERINK Verras l en modei handsi Swan jes cockta tje nylons leuke of rok tafelkl ofPraktisch ges< on: gro: Kon 'Ij Tefdel fstraat 2 'tuur TE KOOP pasgekalfi! en R kof ol hoge produel H. Koenen. 25 lt. 'Idr.) •vrij 1 bi I 2p< 1 B B van TE P Wa m

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2