Torenfonds Week-agenda Burgerlijke Stand Veeverzekering Paardenverzeker. een dropping toepwedstrijden Het Witte Huis Voetverzorging J. Woltering pleegiejn KINO (Ingezonden mededeling GOUD EN ZILVER i De actie goud en zilver ten bate van de nieuwe kerk is al weer enkele dagen aan de gang. De eerste giften zyn hoopgevend. Verschillende rin gen, broches, munten horloges en sieraden werden reeds by bouwpas toor Gcerits aan de Maasheseweg bezorgd, terwijl ook antwoordkaar ten binnenkwamen, zodat nog het een en ander kan worden opgehaald, Het staat echter vast dat zeer vele de bewuste antwoordkaart nog niet terugzonden. Vermoedelijk vergelen door de drukke paasdagen. Laten zij die dus nog enig goud of zilver ter beschikking hebben voor de ere dienst in de Vredeskerk, alsnog be richt sturen, of het bezorgen by de bouwpastoor. Geen gift is te klein of te groot. Ook uw gouden of zilveren souvenirs van overleden familiele den zijn hartelijk welkom, er wordt geen handel mee gedreven, doch om gesmolten voor kelken, cibories enz. Een religieus vakman is inmiddels bereid gevonden voor de verwerking van de giften zorg te dragen. UW GIFT WORDT VERWACHT 1 Saldo per 1 januari 1960 79 N.C. te B.A. O. te V. B. B. te V. Kind. te V. C. te V. W. te V- W. te V. J. te V. G. te V. N.N. C. te V. R.-M. te A. P. te V. N.N. N.N. O.-M. te C. ,072,02 500,- 350,— 500 1,26 50,— 25,- 25,— 25,— 2 5,— 50,— 25,— 100, 25 5,25 25 Saldo per 1 april 1960 80.785,53 Gevonden: rood-blauw gekleurd wagentje en bros Politiebureau; zilveren rozen krans, Jans Arkstraat 8; step, Mo lenplein 3; herenportemonnaie met inh., Jenniskens Veltum 14; rijwiel sleuteltje, Appels Hofstraat 2; beige knipbeurs, Rongen St. Jozef weg 2; rood-witte autoped, Vorst School straat 36; rode kinderstep, G. Noga rede Reekgraafstraat 20; gouden trouwring. W. Steeghs Zandhoek 4 Oirlo; pop, Jans-Beken Wilhelmina- straat 26; bankbiljet, Custers Gus- senstraat 20 Leunen. KONINGINNEDAG EN 5 MEI Op 30 april worden voor de kin deren der Lagere scholen kinder spelen met wedstrijden georgani seerd van 10 tot 12 uur op het Mo lenplein. Om 11 uur 's avonds taptoe door Venrays Harmonie. Op de vooravond van de Bevrij dingsdag 4 mei, ontvangen alle schoolkinderen (vanhet lager- en ■kleuteronderwijs) een traktatie in hun diverse scholen. Tevens worden in de voormiddag van 5 mei voetbalwedstrijden ge houden om de Oranje-wisselbeker, tussen de elftallen van de 3 Lagere Jongensscholen. Aanvang 10 uur. Rikconcours Maandagavond om 7.30 rikcon cours voor de jeugd in de Burggraaf. Opgeven tot uiterlijk zondagavond 24 april. Inschrijfgeld 50 cent. U kunt enkele prachtige prijzen win nen o.a. electrisch scheerapparaat. BEHOORLIJKE OPDRACHT Het aannemingsbedrijf Janssen n.v. alhier heeft opdracht gekregen na een onderhandse aanbesteding tot uitbreiding en verbouw van het be lastingkantoor op de Parade te Venlo. De kosten-raming was 302.000. CENTRALE K.A.B.-VENRAY Maandag 25 april 7.45 in de Burg graaf, C.A.O.-cursus met.-industrie. Donderdag 28 april in zaal Schel len 7.30 jaarvergadering Houtbe werkers. H.K.W.-JAAR VERG ADERING De H.K.W. zal op 26 april om 8 u. n.m. in Hotel „De Keizer", haar jaar vergadering houden. OPENSTELLING POSTKANTOOR Op Koninginne-verjaardag en be vrijdingsdag zal het postkantoor te Venray zondagsdienst heboen. Er zijn dus geen postbestellingen en het kantoor is alleen open 's morgens van 8-9 uur voor de telegraafdienst. OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat zij bij hun besluit van heden no. 293 aan Gulf Oil (Ne derland) N.V., gevestigd te Rotter dam Blaak 32, vergunning ingevolge de Hinderwet hebben verleend tot het oprichten, in werking brengen n in werking houden van een licht- petroleum-installatie met een elec- trische aftappomp van 1/3 PK op het perceel, gelegen te Venray Pas toor Ruttenstraat (houtopslagplaats van H. Janssen). Venray, 20 april 1960. DRANKWET Burgemeester en wethouders van Venray brengen te openbare kennis, dat is ingekomen een verzoekschrift van Hendrix, Petronella Hubertina, weduwe van van Meyel, wonende te Venray, Hofstraat 4, om een slijt- vergunning voor de voorkamer van het pand Hofstraat 4. Binnen twee weken na de dag tekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van deze vergunning schriftelijke bezwaren bij burgemeester en wethouders in brengen. Venray, 20 april 1960 Burgemeester en wethouders vnd., A.H.M. JANSSEN, burgemeester H. VORST, secretaris Bevrijdings'herdenking Op 5 mei a.s. herdenkt Nederland zijn bevrijding. En juist dit derde lustrum wil men eens extra vieren. Er wordt een vrije dag gegeven, er is zo links en rechts van alles te doen en er zal allerwege feest zijn, Maar deze herdenking heeft men toch ook een diepere zin willen ge ven. Op het moment, dat wij vieren dat we al vijftien jaren bevrijd zijn van dwingelandij, dat we vrije mensen zijn, die practisch kunnen doen en laten wat ze zelf willen, die kunnen zegger. en schrijven wat hun per soonlijke mening is, op dat moment wordt onze aandacht gevraagd voor anderen, die dit geluk, deze vrijheid ten koste van zeer zware offers heb ben moeten kopen. Op dat moment wordt onze aan dacht gevraagd voor de miljoenen vluchtelingen, die overal ter wereld, dikwijls in grote nood, verkeren. Mensen, als U en ik, die op zekere dag hun huis en hof in de steek heb ben gelaten of hebben moeten laten m alleen met wat lijfgoed een ge vaarlijke tocht hebben moeten on dernemen, de vrijheid tegemoet En daar zit nu de boer, eigenaar van zoveel stuks vee, van zoveel ha grond, in het een of ander vluchte lingenkamp en zijn hele eigendom is het oude, verfromfaaide pak wat hij jan heeft Daar zit nu de middenstander, die met hard werken en zuinig leven 'n aardige zaak had opgebouwd, waar in zijn kinderen het later goed zou den hebben. Men heeft ze hem dood gewoon afgenomen en als hij niet gauw was gevlucht, zat hij nu in een of ander werkkamp. Daar zit nu de arbeider, die eens wat gekheid durfde maken in zijn fabriek over zijn baas, over het ma teriaal wat men verwerkte, de poli tie op bezoek kreeg en is moeten vluchten. Wij die evacuatie hebben meege maakt kunnen ons een tikkeltje voorstellen, hoe het is. Maar wij hadden toch altijd nog de zekerheid, lat we terug zouden kunnen binnen mkele weken of maanden. Deze nensen hebben echter niets meer. In het kader van het vluchtelin gen jaar is de pers uitgenodigd een toch te maken langs enkele vluchte lingenkampen in Duitsland. We heb ben U daarvan in enkele artikelen in het begin van dit jaar kennis van laten nemen. De schrikbarende el lende, de verschrikkelijke geeste lijke nood van deze mensen is niet te beschrijven. Het is b.v. voor een Duitsland on doenlijk om alleen het probleem van de vluchtelingen op te lossen. Mil joenen heeft dit land reeds kunnen helpen, maar wat nu in de kampen nog woont en leeft is het trieste overschot. Daarom hebben andere landen besloten te helpen. Ook Nederland. En bij zijn bevrij dingsherdenking wil men bij alle feestvreugde juist wijzen op deze nood. Hierover zal komende week nog meer geschreven worden. Want er zal een grote collecte zijn en zo meer. Waar we nu vast op willen wijzen is de actie bevrijdingskaart. Bij verschillende winkeliers is een aardig uitgevoerde kaart te krijgen, die gezonden wordt aan H.M. de Ko ningin. Men behoeft alleen de naam in te vullen van de afzender, de rest staat al netjes op die kaart gedrukt. Op deze kaart betuigt de afzen der zijn dankbaarheid en blijdschap, te mogen leven in een vrij Neder land. Op deze kaart plakt men zgn. vluchtelingenzegels, extra voor dit doel uitgegeven postzegels, waar van de volle waarde ten goede komt aan het Nederlands Comité Vluch- telingenjaar. De Koningin zal zelf de opbrengst van die zegels via de Haar toegezon den kaarten in handen krijgen en 't resultaat zelf bekend maken. Laten we zorgen, dat ook vele Venray se kaarten bij die duizenr den zijn, die in deze dagen naar de Koningin gezonden worden. Daartoe is allereerst nodig, dat U of Uw kinderen deze kaarten koopt. Ze kosten slechts 5 cent en in het op te plakken aantal post zegels is men vrij. Daartoe is ook nodig, dat win keliers zich inschakelen voor dit goede doel. Ze kunnen ook kaarten in hun winkel verkopen. Dit kost hun niets dan enige moeite, nl. zich te melden op het Gemeen- huis voor woensdag 27 april afd. 6. Men krijgt dan netjes de kaar ten in huis en naderhand komt iemand even afrekenen en even tuele restanten ophalen. De plaatselijke afdeling rekent er op, dat vele winkeliers deze moeite willen doen en dat van iedere Venrayse familie zeker een kaart in de komende week naar H.M de Koningin stuurt. MIDDENSTANDS- VERGADERING Donderdagavond hield de Venray se middenstandsbond haar laatste vergadering van het winterseizoen. De publieke belangstelling was ge ring ondanks het feit, dat hier zeer belangrijke punten aan de orde wer den gesteld. We noteerden hieruit: deelname aan tentoonstelling, vreemde prak tijken bij sommige verkopen en lest best de bouw van winkels in het centrum van Venray. We komen op een en ander nader terug. HOOG BEZOEK BIJ DE K.V.P. Woensdag zal bij de K.V.P. Ven ray te gast zijn drs. Schmelzer, de staatssecretaris van algemene zaken. Om 8 uur zal hij in zaal Wilhel- mina o.m. spreken over de oude en nieuwe lijnen van het regerings beleid. ZWEEFVLIEGTUIG IN CASTENRAY Een Duits zweefvliegtuig afkom- sig uit Bochholz in Duitsland, maak te woensdag een geslaagde landing in Castenray. Wegens gebrek aan gunstige win den kon de Duitse zweefvlieger niet verder. VERKOOP WOONHUIS De openbare verkoop van een woonhuis aan de Stationsweg t.b.v. de fam. v. Meyel heeft geen resul taat gehad. Op het hoogste bod 17.100, wensten de verkopers niet in te gaan. HEIDEBRAND TE YSSELSTEYN Door onbekende oorzaak is woens dagmiddag brand ontstaan in een perceel hei aan de Paardekopweg te Ysselsteyn. Het droge buntgras en- de nog dorre hei droegen er toe bij, dat het vuur zich snel over een grote oppervlakte verspreidde. Hierbij liep een nabijgelegen bos perceel ernstig gevaar, alsmede in de buurt liggende houten barakken en depots van de MOB (mobilisatie oorlogsbestemming) De brandweer van Venray riep de hulp in van het garnizoen te Venlo, dat zestig man naar de brand diri geerde. Met behulp van vuurzwepen, schoppen en door het graven van een greppel door een tractor wist men het vuur tot het heidegebied te beperken. Een oppervlakte van circa 2,5 ha hei ging door^deze brand ver-; loren. OVERVLOED VAN TOERISTEN Het toeristenseizoen in Nederland is wel op overdonderende wijze ge start met een paasdrukte, welke men in ons land nog nooit gekend heeft. Wat niet alleen veel belooft, maar ook veel onheilspellends in zich houdt voor de komende maanden, schrijft Skopus in de Nieuwe Lim burger. Want, laten we even eerlijk de balans opmaken: tegen zulk een stormloop is ons land toeristisch niet opgewassen. Niet wat de overnach tingsmogelijkheden, noch wat de be- gingsmogelijkheden betreft. Talloze toeristen, die van plan wa ren enkele dagen in Nederland te blijven, zijn, velen zelfs reeds op Paaszaterdag, naar huis terugge keerd, omdat ze met onderdak ge noegen moesten nemen, dat ver be neden hun eigen woonaccomodatie lag, terwijl het kille weer tot bin nenshuis-verpozing noopte, waarin wij in Nederland zeker niet buiten de westelijke centra, helemaal niet sterk zijn. Onze attractie immers is voornamelijk het uiterlijke beeld van ons land. Dat „half" Nederland open ligt en men alom aan 't graven is als de mollen, is een ongerief van vrijwel alle Westeuropese landen, dat moet elke toerist voor lief nemen. Maar daarbuiten blijven er nog X opmer kingen te maken over ons tekort vooral aan publieke service. Denken we maar aan de recente publikaties over de vervulling van het straat beeld, grachten, singels door papier en andere rommel en vooral aan het ontbreken van fatsoenlijke openbare toiletgelegenheden. Daaraan kunnen we zelf een eind maken, dat hebben we zelf in de hand. Wat we niet kunnen verhel pen is de klacht van een Duits toe rist dat hij niet naar Nederland was gekomen omDuitsers te zien. GOUDEN BRUILOFT IN OVERLOON Dinsdag heeft in Overloon het bruidspaar iWiRems-Hendriks op feestelijke wijze de gouden verjaar dag van hun huwelijk herdacht. Fanfare en zangvereniging brach ten" een muzikale hulde, maar daar naast hadden de oudjes ook vele persoonlijke en schriftelijke geluk wensen in ontvangst te nemen. VERKOOP STEENOVEN OVERLOON De openbare verkoop van de sinds enkele jaren in Overloon bestaande steenoven heeft deze week zijn be slag gekregen. Was de oven vorige week ingezet op 20.000, deze week bleken er meer liefhebbers. Na ampele biedin gen steeg het bedrag tot 78.000 en de nieuwe eigenaars zijn de fa. Huisman uit Millingen. BURGEMEESTER EVERTS UIT SEVENUM NEEMT AFSCHEID Zondag 30 april neemt burgemees ter Everts uit Sevenum officieel af scheid van zijn ambt, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Er is een afscheidsfeest waarop o.a. burgemeester Janssen uit Venray, namens de burgemees ters van Noord-Limburg-het woord zal voeren. DROOGTESCHADE-REGELING Het zit niet helemaal prettig met de droogteschade-regeling. Zoals bekend heeft de minister van Landbouw 25 miljoen guldens beschikbaar gesteld voor degenen onder de landbouwers, die van droogt-schade te lijden hebben ge had. Ijverige cijferaars hebben uitge rekend, dat dit uitkomt voor de zgn. A.-gevallen op 100 per ha en voor de zgn. B.-gevallen op 50 per ha. In de A.-gevallen is er practisch van de hele opbrengst niets terecht gekomen, in de B.-gevallen is er minder dan 50% opgebracht. Een en 'ander is nog een hele uitzoekerij ge weest en daar zijn natuurlijk de no dige controles bij nodig geweest. Maar betrekkelijk vlug hadden de verschillende voedselbureaux, waar over die afwikkeling loopt, hun ge gevens ter beschikking. In ieder ge val sneller dan de Staten-Generaal, waar deze miljoenen toewijzing nog behandeld moet worden in de Eerste Kamer, die dus eventueel nog wat aan dit bedrag kan doen. Het directe effect snelle hulp is dubbele hulp is in ieder geval al verloren gegaan en de meeste boe ren zijn niet optimistisch over een vlotte uitbetaling. In het gebied dat onder het voed- selbureau Venray hoort, zijn ruim 700 schade-gevallen genoteerd. Hier van werden er al direct al ruim 100 afgeschreven omdat zij in de vermo gensbelasting vielen. Een onbillijke zaak, want zo wordt een boer, die lijn centen bij elkaar gehouden heeft nog eens extra in de hoek ge drukt t.o.v. een ander, die b.v. met hypotheken e.d. werkt. Welk ver band dit nu houdt met de opbrengst van zijn grond is feitelijk wel nie mand duidelijk. Alleen komt men ttot de conclusie, dat het bezit van eigen geld of eigen vermogen vol doende schijnt om tegen een stootje te kunnen en zelfs tegen een behoor lijke stoot. „En wij maar sparen en nog eens sparen"aldus het bit tere commentaar van een der afge- 1 voerden, „want dat propageert de regering toch allerwege. Maar als je dan wat bijeen hebt, helpen ze wel anderen Van deze overgebleven 600 geval len komen er 350 ongeveer in de B. klasse en 250 in de A. klasse, maar wanneer het geld nu beschikbaar komt, weet geen mens. Dat wringt toch wel wat, want velen kunnen dit extraatje bar goed gebruiken en sommigen zitten er op t e springen. Want de rekeningen die blijven niet wachten tot de Eerste Kamer dit wetsontwerp eens behandeld heeft. Daarnaast wordt ook wel gekan kerd over de gang van zaken bij het zgn. eigenpotje. Men weet dat landbouw- en an dere organisaties een zgn. steun fonds hebben gevormd, waaruit dan zgn. krepeer-gevallen nog eens een extraatje krijgen maximaal 500. Nu is maar de vraag, wie er nu kre- peer-geval is. Dat moeten dan de boerenorganisaties bedisselen en over deze beslissing, die zeker niet eenvoudig is, is ook het een en an der te doen. Het schijnt nl. voor te komen, dat een dergelijk geval deze .steun niet krijgt, omdat de betrokkene geen lid is van de een of andere boeren coöperatie. Terwijl een ander, die hiervan wel lid is, deze krepeer-uit- kering wel krijgt Als de boerencoöperaties alleen dit steunbedrag hadden bijeen gebracht, was hiervan niets te zeg gen, maar nu ook andere daar een groot aandeel in gehad hebben, gaat deze norm natuurlijk niet op. Hoe het ook zij, helemaal lekker zit het met die droogteschade-rege ling niet en we mogen slechts hopen dat op zeer korte termijn nu ein delijk eens begonnen kan worden met de uitbetaling terwijl daarnaast van de boerenbestuurderen zoveel „sportiviteit" gevraagd mag worden, dat ook krepeer-uitkering daar te recht komt, waar hij het hardste no dig is. van 15 t/m 21 april 1960 GEBOREN: Spelbos Christianus, Pr. Margrietstraat 2 Rongen Hendrina, Langstraat 21 Swinkels Anna, Rouwkuilenweg 8 van Gooi Johannes, Bosweg 22 Nelissen Johanna, Hoofdstraat 27 OVERLEDEN: Verschuren Maria, 60 jr, religieuse te Venray v.d. Mortel Maria, echtgen. van Flinsenberg Martinus, 73 jr, Venray ONDERTROUWD: Jacobs Gerardus, 28 jr, landbou wer, Vortum E 111 en Peeters Pe- tronela, 26 jr, Smakterveldweg 9 van Vonderen Lambertus, 24 jr, landbouwer, te Bakel ca, Burg. v.d. Wildenberglaan 63 en Peeters Johanna, 22 jr, Smak terveldweg 9 Wijffels Paulus, 30 jr, arts, te Brunssum Akerstraat 12a en Thomassen Henrica, 22 jr, Grotestraat 27 GETROUWD: Custers Peter, 26 jr, tuinder, te Meerlo en Voermans Ca- tharina, 25 jr, te Venray ADVERTENTIEN Op woensdag 27 april hopen onze lieve ouders en grootouders Peter Math. Vollenberg Anna Maria Philipsen hun 40jarige echtvereniging te herdenken. Tot hun intentie wordt om half 10 in de parochiekerk te Casten ray een H. Mis opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen, is dewens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Klein Oirlo F 28. Dagadres Zaal Rongen Oirlo. Op woensdag 27 april hopen onze geliefde ouders en groot ouders Antoon Fleurkens Hendrika Broeks de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in het huwelijk traden. Op die dag wordt ter hunner intentie een plechtige H. Mis op gedragen om 9.30 uur in de pa rochiekerk te Oostrum. Gelegenheid tot feliciteren van 13—14.30 uur in café Camps te Oostrum. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dier bare kinderen en kleinkinderen. Op zaterdag 30 april hopen onze lieve ouders Martinus Steeghs Henrica Versteegen hun 25jarige echtvereniging te herdenken. Tot hun intentie zal om 10 uur in de parochiekerk te Oirlo een plechtige H. Mis worden opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen Dagadres Zaal Rongen Oirlo. Op zaterdag 30 april hopen onze lieve ouders Martien Bonants Anna Bonants-Jacobs hun 25jarig huwelijk te herden ken. Dat God hen nog lang mo ge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen. Venray, Deumeseweg 4. Op zaterdag 7 mei a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders Peter Vermeulen en Elisabeth Verheijen de dag te herdenken waarop zij vóór40 jaren in het huwelijk zijn getreden. Op die dag zal om 9.30 uur een plechtige H. Mis tot dankbaarheid worden opge dragen in de kerk van St. Petrus Banden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen DagadresHoenderstraat 42 Op 7 mei a.s. hopen onze ge liefde ouders Jacobus Reijnders Gertruda Goumans hun 25jarig huwelijk te vieren. Op die dag om 9.30 uur zal in de parochiekerk te Leunen een plechtige H. Mis tot hun intentie worden opgedragen. Dagadres Laagriebroek K 49 Hun dankbare kinderen Met dankbaarheid jegens God en met grote vreugde voor ons allen, hebben wij de eer mede te delen, dat onze lieve ouders Th. Linders C. Linders-Strijbosch op 7 mei a.s. hun zilveren hu welijksfeest hopen te vieren. Een H. Mis tot dankzegging zal worden opgedragen om 9 uur in de kerk van Maria Onb. Ontv. te Heide. Moge het hun gegeven zijn nog tal van jaren een gelukkig samenzijn te beleven. Hun dankbare kinderen Mia, Marga, Frans Deurneseweg 13 TE KOOP drachtige zeugen H. Philipsen, Laagheidseweg 19 TE KOOP GEVRAAGD worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 Geheel onverwacht riep de goede God tot een beter le ven op, Paaszaterdag, voor zien van het H. Oliesel, in het Klooster Jerusalem Ven ray, onze inniggeliefde zuster, schoonzuster en tante Zuster Josepha in de wereld Maria Verschuren in de leeftijd van 60 jaar, in het 37e jaar van haar H. Pro fessie. De bedroefde familie, Venray Wed. P. Bouten- Verschuren en kinderen Oostrum Wed. M. Vennekens- Verschuren Smakt M.J. Geurts-Verschuren en kinderen De plechtige lijkdienst en de begrafenis hebben plaats gehad dinsdag 19 april in het klooster Jerusalem te Venray. Onderlinge VENRAY Rectificatie Premie 1 april j.l. is 7„ °/o en niet 1V2 °/o zoals in Peel en Maas per 16 april is gemeld. Het Bestuur Onderlinge VENRAY Premiebetaling op zondag 24 april van 11 12 u. vm. te Merselo in café H. Arts. Premie bedraagt 1 pet. Kath.Bouwvakarbeiders bond St. Joseph Op maandag 25 april van 9— 12, 1—6 en 7—8 uur gelegen heid. voor het verzilveren van vacantiezegels voor de feestdagen 2e Paasdag, 30 april, 5 en 26 mei en 2e Pink sterdag, totaal 48 zegels. Sehilders kunnen 8 weekzegels inleveren. Beekweg 16 Buurtvereniging „Hei Molenplein" Heden zaterdag 23 april wordt gehouden voor mannen en jon gens boven 15 jaar, die lid zijn van de Buurtvereniging. Aanmelden in café Thielen 's avonds 9 uur. Buurtvereniging „De Vriendschap" organiseert op 23 en 24 april in Hotel „De Keizer" Aftoepen zaterdag 30 april. Aanvang 7.30 uur. Prijzen ter waarde van f 100.- Complete woning inrichting Jabo, Vocaleum, Balatum etc. vitrage en gordijnen (Terlenka) vitr. vanaf 1.40 Cocos, Sico, Sisallopers, traplo pers, karpetten vanaf 18 gld. Tafel- divankleden, dressoirlopers interieur- en kernmatrassen etc. Kortom alles voor uw woning. Bij complete inrichting 10 pet. Alle vitr. en gordijnen gratis gemaakt en gehangen. Ook de betaling regelen wij prettig met u J. de Bruijn-Delsing Langstraat 13 Tel. 1230 elke 4e donderdag v.d. maand Donderdag 28 april van 1.30—6.30 uur in Rest. Janssen Stationstraat 1 Ven ray voor pedicure en voet behandeling,steunzolen, elast. kousen, enz. Pijnloze behandeling. Medisch gediplomeerd voetspecialist Opgegeven privé adressen voor aan huis worden na zittingstijd in volgorde afge werkt. Tel. 1244 TE KOOP hoogdragende varkens L. v.d. Sterren, Venrayseweg 31 Wanssum Wegens familiVughede„ woensdag 27 *j,eslo(en G. THIJS^Leunen R.K. Kinder^erming zoekt voor een 1 f een eenvoudig h^ niet kleinere kino» Brieven van \aI) 58i Deventer. De heer A. F.ian Haaren Stationsweg 33 ^een degelijke houdster Gevraagd per.^ meisje voor li dagen W. vd Muncii^uma0Si Grotestraat 28 (b(> GEVRAAGD een weer voor enkele dagejg week. Slagerij Wijnhovtens.straat GEVRAAGD huishoigr enigszins bekend verpleging bij hulpbehoeven. Intern Brieven aan Mj0eg, Laan v. Eik en Duinec Den Haag of Leunseweg 13,ray. GEVRAAGD net meisje. 16 j. voor dag en nacl J. Henckens-B'ins, bon C 77a Kamer faagd met of zonder pn, v. dame alleen. Brieven jr nr. 204 bureau van dit 1 Nou* Ch.P.L. vair Mast te V ierlaek zal op dinsdag 2fl 1960 bij inzet in het cajaurant de Bruyn te Vierlij (bij het station) en op dag 3 mei 1960 bij toeslag t café Ste vens te Vierlink (bij het station) telkens tuur nam., ten verzoeke vat principaal, krachtens artikel B.W., publiek ven Woonhuis (wcafé) met erf en bouwland jen te Vier lingsbeek aan de A 232, kadastra meente Vierling nos. 616 en ,7aen groot 41.67 aren. Aanvaarding bt Betaling binnettpaand na toewijzing. oonseweg tend ge- sectie G )elen TE KOOP Eigenh. eetfi Langstraat 47 I TE KOOP partij ft W. Loenen, I/K 44 TE KOOP 8 bestejen A. Jeuken, Stap 50 partij G. van Ass, V TE KOOP 2 weib verder i.g.s.z. Mt 200 1. met ko] z.g.a.n. handzaai Wed. H. Bloemfcdeweg 8 Vredepeel. Jaarketel ikeiel, 'lellot. >pe enl TE KOOP partij 1 P. Janssen, L TE KOOP partij zwafgen A. v. Dijck, TE KOOP 500 kg. eetaardi Wolters, OosB TE KOOP pootaarc Ginneke P. J. Janssen, TE KOOP partij zwa en bijna v^ars Jos Glaessens, ^9 16, Oirlo. 18 C 57 TE KOOP 300 9weefcn P. de Kleijn, Oostrum. GEVRAAGD 2 kost Adres bureau TE KOOP 2 tomen P. Timmermat K 57. TE KOOP vet weischo ^sen J. Willems, 1 54, Ysselsteyn. ***3 7.

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2