vooasen r: Week-agenda Vijl huurverhogingen Burgerlijke Stand ervaren chauffeur Slaprjj MDERS Bodraagd damheren- 1 DIERE Profit! van SlagdG. Leent BRAND BIJ INALFA Maandag werd de brandweer ge waarschuwd voor een felle brand bij de metaalwarenfabriek Inalfa. Hier was in een zgn. proef-stand, waarin o.m. carburateurs beproefd worden op onverklaarbare wijze brand uitgebroken, die gevolgd werd door een ontploffing, toen de daar aanwezige olie en petroleum vlam vatte. Doo* de ontploffing sloeg het vuur over in de daarnaast gelegen lak- inrichting, waar het vuur nieuw voedsel vond in de verschillende lakken en verdunningsmiddelen. Enkele lakovens brandden uit, ter wijl het vuur een hitte verspreide, de een goede bestrijding practisch onmogelijk maakte. Neervallend glas Uit de kapotgesprongen dakramen bemoeilijkte verder eigen reddings pogingen. Maar Venrays brandweer wist, dank zij vooral vlug optreden, toch erger te voorkomen, mede ook door gebruik te maken van de schuimblussers, die het vuur afdek ten. Een zwart berookte hal met veel verwrongen ijzer en totaal vernielde lakovens zonder ramen en vensters waren het resultaat. Maar reeds en kele uren daarna kon begonnen wor den met het opruimingswerk en wa ren al bestellingen onderweg om het verloren gegane zo spoedig mogelijk te vervangen. De schade, die aan zienlijk was, wordt gedekt door ver zekering. ONGELUK Door het op hol slaan van zijn paard werd de melkventer vd. B. tientallen meters meegesleurd en kwam toen ten val, waarbij hij door de wagen overreden werd. Met inwendige kneuzingen en een gebroken arm werd hij opgenomen in het ziekenhuis alhier. PATRONAAT Zondagmiddag 2 uur wandelclub Patronaat. KAMERLID JAN PETERS NAAR VENRAY Speciaal voor de ouders van de leerlingen van het R.K. Lyceum v. jongens te Venray, komt de heer J. Peters uit Roosteren, lid van de 2e Kamer der Staten Generaal, een spreekbeurt houden en wel op maan dag 4 april a.s., 'savonds om half 8, in de aula van het Lyceum, Leunse- weg 2. Tijdens deze bijeenkomst van de ouders worden tevens, kandidaten gesteld voor de verkiezing van zes vertegenwoordigers in het „ouder comité"' van de tweede t.m, vijfde klas. Bij een vorige verkiezing zijn al benoemd: Mevr. J.H. Rutten-Tielen en de heer L.C. Sala, belden te Ven ray, als vertegenwoordigers in ge noemd comité, voor de leerlingen van de eerste klas. Een massale opkomst van de ou ders wordt op die belangrijke avond stellig verwacht. BUURTVERENIGING „DE VRIENDSCHAP" Tijdens de gehouden ledenverga dering kan het bestuur mededelen, dat de gemeente het terrein hoek Pr. Bemhardstraat-Oostsingel, be schikbaar heeft gesteld als sportveld Heden zaterdag zal hierop reeds een voetbal-wedstrijd gespeeld wor den tussen de veteranen van de Vriendschap en het Molenplein. Voor het zomerprogramma werd besloten met de jeugd van 6-13 jaar naar de speeltuin in Elzendorp te gaan. Voor de jeugd van 14-17 jaar komt óf een jeugdbal óf een oriëntatierit Eind april wordt een groot toep- concours georganiseerd. De aanschaf van voetbalshirts voor de jeugd (blauw-wit) werd door de vergade ring goedgekeurd. Deze vergadering werd niet al te best bezocht, besloten werd daarom om in de toekomst het vergaderen aantrekkelijker te maken door na afloop een kleine feestavond te or ganiseren. Opgaven voor deze rubriek svp inleveren uiterlijk vrijdags 9 u. WEEKAGENDA ST CHRISTOFFEL Zondag 27 maart, bedevaart naar Smakt, bijeenkomst Grote markt 9.45 uur. Dinsdag 29 maart, vergadering in „De Burggraaf" om 19.30 uur. Oefeningen: Woensdag: 13.30-14.30 u. meisjes v. 5-6 jaar, 14.30-15.30 meisjes v. 7-8 jaar, 15.30-16.30 meisjes v. 8-11 jaar, in de Lage technische school; 7-8.15 jongenst v. 12-15 jaar, 8.15-9.30 heren v. 16 jaar en ouder, nieuwe gymna- Donderdag: 6-8.15 uur meisjes v. 12-14 jaar, 8.15-9.30 dames v. 15 jaar en ouder, nieuwe gymnastiekzaal. Vrijdag: 7-8 uur jongens v. 9-11 jaar in de Lage technische school. Zaterdag: 4-5 uur jongens v. 6 t/m 8 jaar in de Lage technische school. „HELPT NOODLIJDEND AFRIKA" Donderdag 21 maart 19 uur in Lunchroom Verheugen, trekking vd. landelijke loterij door notaris M. Re- ceveur. Hoofdprijs DAF. VETERANEN-VOETBAL Heden zaterdagmiddag om 4 uur, veteranen-wedstrijd tussen Oranje- buurt en Nolensplein. Aanvang 4 uur. hoek Pr. Bernhardstraat-Oos- singel. MISSIE-FANCY FAIR Heden zaterdag en morgen zondag tlekens om 6 uur Missie-Fancy fair in het Parochiehuis te Oostrum. VOLKSCONCERT Morgen zondag half 4 in zaal Wil- helmina Volksconcert door Venrays Manneenkoor, Mannenkoor Concor dia (Herzenbroek Did.) en Venrays Jeugdkoor. LIJDENSMEDITATIE Vanavond lijdensmeditatie voor de jeugd van Venray, daarna talenten jacht van de Instuif in Prinsenhof. GEVONDEN: zwarte rozenkrans, Kroon Deken Thielenstraat 14; 2 zilveren guldens, Annie Claessens Broekweg 10; kin derhandschoenen, wed. Peeters Ho- geweg 10 Óirlo; doos melkpoeder, Evers Kleindorp 20 Merselo; veilig heidsschakelaar, Hellegers Hoofd straat 17 Oirlo; groene step met grijze spatborden, v. Bakel Eind straat 4; bruin kinderbeursje, Jansen Landweertweg 5; zwarte glacé da meshandschoenen, licht bruine da mesportemonnaie met inh., dames mutsje, 2 sleutels en bruine rozen krans, Politiebureau; 4-kleuren pot lood, G. Classens KI. Oirlo 9; kerk boek en donker grijze handschoenen, Jeuken Servatiusweg 13. AGENDA GEMEENTERAADS VERGADERING A.s. dinsdag zal er wederom ge meenteraadsvergadering zijn. In deze vergadering zullen o.m. de begrotingsstukken 1960 aan de heren raadsleden worden overhan digd, terwijl B. en W. ook een nota in uitzicht stellen over de plannen welke men in 1960 denkt te verwe zenlijken. Op de agenda vinden we verder de volgende punten: a. onderzoek van de geloofsbrieven van de heer J.H.J. Tillemans, die hiermede dus het overleden lid de heer Wintels zal opvolgen. b. aanpassing van de onderlinge regeling tussen Venray en Wans- sum aan de wijziging van de al gemene Vleeskeuringswet; c. overname van de pacht van ge meentegrond van de wed. S. Muysers door haar schoonzoon J. Janssen te Merselo; d. verdaging van de beslissing om trent wijziging van het wederop- opbouwplan Venray (situatie na bij de Petrus Banden-school); e. medewerking te verlenen aan de jongensschool te Leunen voor de aanschaffing van nieuw meubi lair ter waarde van 7.266; f. dito aan de Ursulascholen voor het stofvrij maken van vloeren voor de somma van 3.425; g. verlening voorschotten aan het kleuteronderwijs h. het aangaan van een geldlening groot 145.000, bij de Bank van Ned. Gemeenten; goedkeuring rekening Burg. Armbestuur over 1955; j. aanleg waterleiding in de 2 ge meentewoningen Kampweg 1 en 3; k. bevordering van het tot stand- komen van een cursus lassen aan de nijverheidsschool alhier. RECTOR KISSEN IN DE VREDEPEEL GEÏNSTALLEERD Zondag is in de Vredepeel onder grote belangstelling, de nieuwe rec tor Pater Kissels, officieel met zijn werkzaamheden begonnen. De bewoners van de Vredepeel nadden de woning van de rector tceurig versierd en namens hen sprak het hoofd der school de> heer Hertzig, een woord van weikóm, toen de Rector zich naar de noodkerk wilde begeven voor het plechtig lof. De heer Hertzig heette niet alleen Deken Loonen en pastoor Vercoulen, die bij dit inhuldigingsfeest aanwe zig waren hartelijk welkom, maar vooral de nieuwe parochieherder. Hij liet wel merken, dat hij hem een langer verblijf dan zijn voor gangers in da Vredepeel toewenste en beloofde alle medewerkeng van de Vredepeel-mensen bij zijn werk. Omringd door bruidjes werd Pater Kissels dan naar de nood-kapel ge leid, waar hij een plechtig lof op droeg. Onder dit lof hield de heer Deken een korte predicatie, waarin hij de grote verantwoordelijkheid bena drukte van de priester in deze tijd en de volgzaamheid vroeg van allen, over wie de nieuwe rector is aange steld. Ook pater Kissels sprak een kort dankwoord voor de hulde hem be reid en kon reeds nu verklaren, dat het hem best aanstond in de rustige Vredepeel te mogen werken. Hij sprak de hoop uit, dat inderdaad in onderlinge samenwerking nog veel bereikt zou kunnen worden voor deze nog jonge gemeenschap. Zo gauw als mogelijk was wilde hij met ieder gezin persoonlijk ken nis komen maken, om zo een goed inzicht te krijgen in de noden en verlangens van zijn parochianen. MOOIE OPDRACHT Aan het aannemingsbedrijf J-.P.A. Nelissen N.V. alhier, is de opdracht verstrekt een nieuw bejaardencen trum te gaan bouwen in Ysselsteyn bij Utrecht,waarvan de kosten wor den geschat op 1.390.000. BRAND Donderdag werd Venrays brand weer te hulp geroepen bij een heide- brandje nabij de Boshuizen. Venrays brandweer heeft intussen op dit ge bied wel enige ervaring en wist dit karweitje dus gauw te klaren, zon der dat er bepaald veel schade was aangericht. P.D.V. „DE ZWALUW" Wilt U er denken, dat de eerste africhtingsvlucht plaats heeft op 3 en 6 april a.s. Inkorven tot half acht 's morgens. Voor de 2e tour zijn de africh- tings-datums 19-22 en 27 april. Zij die 's morgens niet kunnen, mogen deze 's avonds van te voren inkorven. Al de hokschriften moeten voor 2 april a.s. ingeleverd zijn, dus uiter lijk op de vergadering. Er zijn nog steeds enkele leden die geen bondscontributie betaald heb ben, dit moet alsnog direct gebeu ren. HANDBOOGSCHUTTERIJ De handboogschutterij van Yssel steyn heeft zijn wintercompetitie ge sloten, gehouden in 't gemeenschaps huis. Ditmaal was het dhr. Fr. Jans sen die met het hoogste aantal pun ten uit de strijd kwam. Hij werd bezitter van de beker die beschik baar was gesteld en tot op heden in het bezit was van dhr. A. Fleurkens. ZILVEREN RECTOR A.s. donderdag herdenkt pater Pi Adelhart Epping in het minderbw>e dersklooster alhier, het feit, dat hij voor 25 jaren tot priester werd ge wijd. Nu zal deze naam de meeste men sen weinig zeggen, maar als mep weet, dat dit de officiële naam ir van de Rector van het St. Elisabeth ziekenhuis, dan is dat natuurlijk dvat anders. Want reeds betrekkelijk gauw na de bevrijding is pater Hp- ping als zodanig hier benoemd erf intussen bij honderden zieken een bekende figuur geworden, die troost en opbeuring heeft gebracht bij ve len en anderen heeft bijgestaan in hun laatste uren. Altijd opgewekt en vriendelijk heeft hij de niet lichte taak van rec tor op zich genomen en de meeste zieken hebben een goede herinne ring aan deze priester uit het land van Gouda, die zich wonderwel heeft weten aan te passen aan het enigs zins vreemde wereldje, dat het zie kenhuis nu eenmaal is, omdat vogels van verschillend pluimage daar hun toevlucht zoeken. Maar niet alleen als rector van het Ziekenhuis is pater Epping bekend, ook als lesgever. Lesgever op de lstë plaats aan jonge fraters, want na zijn priesterwijding in 1935 is hij gaan studeren in de philosofie en zelfs daarin gedoctoreerd. Als vice-prefect-studio dient hij zijn orde door een wakend oog te houden op het leerprogramma der fraters, maar doceert ook zelf als lector in de philosofie in het kloos ter alhier, waar hij ook socius-ma- gister is. Daarnaast zorgt hij voor het gods dienstig onderricht van het verple gend personeel in het Ziekenhuis en Huize St. Anna, en behartigd het geestelijk heil van de zusters uit het Ziekenhuis. Al met al dus een dagtaak, waar men eerbied voor mag hebben. In verband met de vastentijd wordt zijn priesterfeest gevierd in NAAR LOURDES De Lourdesreis die de Boerinnen- bond van Leunen onder haar leden verloot heeft in een gehouden ver gadering werd gewonnen door mevr. van den Berg-Jacobs. NIEUWE WEG VREDEPEEL—YSSELSTEYN De nieuwe weg Vredepeel-Yssel- steyn (le gedeelte van de Midden Peelweg) waaraan de Commissaris van de Koningin in Limburg en de heer Burgemeester afgelopen zomer de eerste werkzaamheden verricht ten, is men zover gevorderd dat men aan de kant van de Vredepeel be gonnen is de weg te verharden. WEER BRAND IN DEURNESE PEEL Woensdagavond omstreeks 5 uur werd de Deumese brandweer geal- ameerd voor een brand die in de Peel nabij Grientsveen was uitge broken. Toen de brandweer arri veerde stond een grote oppervlakte heide en bunt in lichte laaie. Gok verschillende turfhopen brandden als een fakkel. Acht turfhopen die groot gevaar liepen, wist men dobr een tegenvuur te behouden. Omstreeks acht uur was de brand bezworen en kon de brandweer in rukken. Circa 100 hectaren is kaal verbrand terwijl ongeveer 200,000 turven verloren gingen. LUSTRUM-UITVOERING MATTHaUS PASSION TE NIJMEGEN wordt dit jaar iets bijzonders De komende uitvoering van de Matthaus Pasion door het Nijmeegse Bachkoor belooft dit jaar iets bij zonders te worden. Het is de 15e keer in successie, dpt het koor (aanvankelijk onder leiding van de oprichter Piet Versloot en na diens overlijden onder Leo Pappen- heim) nu dit magistrale werk van J.S. Bach in de Passietijd brengt en velen duizenden ouderen en jonge ren uit stad en omgeving hebben in de afgelopen jaren ontroerd het aan grijpende gezongen lijdensevangelie beluisterd. Voor deze lustrum-uitvoering, waarop door 't Bachkoor weer hard gestudeerd is, heeft men een aantal solisten geëngageerd, die in binnen- en buitenland grote naam hebben. Evenals verleden jaar wordt de Evangelistenpartij gezongen door de tenor Jan Waayer; de bas Laurens Bogtman vertolkt de woorden van Christus. De andere solisten zijn: Heieen Verkeley, sopraan; de altzangers Aafje Heynis; de tenor Reinhardt v. Randwijk en tenslotte de befaamde Amerikaanse negerzanger Henry Blackmon als bas. Een team dus dat er wel wezen mag. Wij vertrekken op 29 maart oi .30 uur met een autobus vanaf d Rectoraatskerk, Leunseweg, Venray. Aangezien de tijd dringt kunt U zich nog TOT ZONDAGAVOND mondeling opgeven bij pater Urba- nus of broeder portier, Leunseweg 1. De kosten bedragen 5,70 (auto bus gereserveerde plaats inbegre pen) vooruit te betalen. Blijkens de toelichting op het ont werp tot wijziging van de huurwet, geldt ook thans bij de komende huurverhoging als uitgangspunt voor de bepaling van de huren van het vooroorlogse woningbezit, en in ver wijderd verband ook van de nadiep gebouwde woningen, het huurpeij van 1940. De regering gaat dus uit van de huurprijs van 1940. Aangezien ons uit de vele binnen* gekomen brieven bekend is, dat velé lezers het huurbedrag willen terug rekenen naar het peil van 1940, ge ven wij hier een volledig overzicht van alle verhogingen sinds dat jaar. 1 JANUARI 195^ Op deze datum werden de huren van alle woningen die waren ge bouwd voor 27 december 1940, ver hoogd met 15°/o. Afronding van de huur moest plaats hebben naar bo ven op een veelvoud van 5 cent. Be rekening vond plaats naar het be drag, dat gold op 31 december 1950. 1 JANUARI 1954 Na lang beraad kwam de tweede huurverhoging tot stand. Het per centage bedroeg 17% voor woningen gelegen in de 1ste klasse gemeenten, 20% in de 2de klasse gemeente, 23% voor de 3de klasse gemeenten, 26% voor de 4de klasse--gemeente Ven ray en 29% voor de 5de klasse ge meenten. Hoofdzakelijk werd hierbij aange nomen de klasse-indeling zoals deze voor de algemene ouderdomsverze- kering werd vastgesteld. De huur verhoging van 1 januari 1954 ging uit van de huurprijs van 31 decem ber 1953. 1 SEPTEMBER 1955 Op deze dag ging de derde huur verhoging en wel met een percen tage van 5%, berekend naar de huur prijs van 31 augustus 1955 (weder om met afronding naar boven op veelvoud van 5 cent) en geldende voor alle gemeenten. 1 AUGUSTUS 1957 Toen ging de laatste huurverho ging in van 25% voor a) alle voor oorlogse en daarmede qua huurprij: gelijkgestelde op of na 27 december 1940 tot stand gekomen woningen; b) voor woningen tot stand geko men met steun uit 's rijks kas over eenkomstig de hypotheekregeling 1940 of 1941; c) voor woningen tot stand geko men met een bijdrage uit 's rijks kas ingevolge de financieringsregeling woningbouw 1947 of 1948; d) voor woningen op of na 27 de cember 1940 tot stand gekomen met een rijksbijdrage in geleden oorlogs schade, voor zover vóór de inwer kingtreding van de wet op de oor logsschade tot stand gekomen (van deze huurverhoging werd de helft geblokkeerd). BEDRIJFSRUIMTEN 1 AUGUSTUS 1957 Bij de huurverhoging voor be drijfsruimten had geen blokkering plaats. Onder bedrijfsruimten vielen alle winkels al dan niet gecombi neerd met woonruimten, alle be drijfsruimten zonder woonruimten en alle bedrijfsruimten met woon ruimten waarvan de eerste tenmin ste 40% van het gezamenlijk opper vlak uitmaken. Panden bestaande uit woon- annex bedrijfsruimten worden dus niet als bedrijfspanden in de zin der wet be schouwd indien het oppervlak van de bedrijfsruimten kleiner dan 40% is van het totale oppervlak. In dit geval geldt dus de 25% huurverho ging als voor woningen. „KALE" HUURPRIJS Alle huurverhogingen wordgn be rekend óvér de „kale" hudrjiHjs,' d.w.z. dat voor de toepassng van de huurverhoging de inbegrepen leve ringsbestanddelen zoals voor levé& ring van water, gas, elektriciteit, stookkosten, verwarming e.d., als mede de. verhogingen toegepast „wer gens aangebrachte verbeteringen "ëri vergoeding voor gebruik van meu belen en stoffering worden afge- trokk, dan pas de verhoging wordt berekend en tenslotte de reeds eer der afgetrokken kosten er weer wor den bijgeteld 1 APRIL 1960 De a.s. huurverhoging kan als volgt worden samengevat: a) De huren van alle voor 5 mei 1945 tot stand gekomen wonin gen worden met 20% verhoogd. Dit geldt ook voor woningen met huren van 5 tot en met 9 per week mits deze aan de gestelde kwalitatieve eisen voldoen en in goede staat van onderhoud ver keren, e.a. ter beoordeling van de huuradviescommissie. De ver huurder moet een verklaring kunnen tonen. b) Voor woningen in de eerste vijf aren na de oorlog gebouwd met steun volgens de beschikking bij dragen woningwetbouw 1948 geldt eveneens een huurverho ging van 20%. c) woningen gebouwd na 1950, waarvan de huur bij de alge mene huurverhoging in 1957 ho ger is geworden, worden opnieuw verhoogd met 20%. d) Woningen gebouwd na 1950, maar in 1957 niet bij de huur verhoging betrokken, kunnen eveneens voor een hogere huur prijs in aanmerking komen. Deze verhoging behoeft echter geen 20% te bedragen, maar wordt vastgesteld op een percentage 0 tot 20%. Het gemeentebestuur beoordeelt in deze gevallen de woning op woongerief, grootte enz. in verhouding tot vergelijk bare .woningen, waarvoor de automatische huurverhoging van 20% geldt. Definitieve vaststel ling van de huurverhoging ge schiedt later na goedkeuring door de minister. Noodwoningen gebouwd na de oorlog komen niet voor huurverho ging in aanmerking, tenzij het ge meentebestuur de minister daar op goede gronden om verzoekt. PARTICULIERE WONINGEN Hiervoor kunnen we'onderscheid maken tussen twee groepen. Particuliere woningen gebouwd met bijdragen volgens de regelingen uit 1947 en 1948, worden met 20% verhoogd. De huren van woningen die met rijkssteun volgens een van de sinds 1950 geldende premieregelingen wer den gebouwd, maar niet bij de huur verhoging van 1957 betrokken wa ren, mogen alleen met 20% worden verhoogd, wanneer de huurprijs ligt onder die van vergelijkbare wonin gen na de komende huurverhoging In alle andere gevallen dus geen verhoging. Ook hier volgt beoorde ling volgens vergelijkng in grootte, woongerief enz. van 18 t/m 24 maart I960 GEBOREN: van Cuijck Hendrika Oude Oostrumseweg-54 Verstraaten Catharina, - - Overloon Verstraaten Henrica, idem Saamena Pieter, woonoord Vlakwater vd. Cruijsen Petrus, V'beek v. Hoof Antonius, Grootdorp 1 •Janssen Johannes Grotestr. 24a Lensen Franciscus, V'beek van Cuijck Johanna, Oude Oostrumseweg 54 Stiphout Henricus, Castenray G 15a Janssen Maria Ringweg 10 Evers Joseph, Pr.Margrietstraat 17 OVERLEDEN: Janssen Johanna, wed. van Kroon A., 51 jr, Maash.weg Baken Johannes, echtgen. v. A. Janssen 64 jr, Overloon ONDERTROUWD: Vollebergh Josephus, 29 jr, kleermaker, Bontekoestraat 1 en Rudde Johanna, 26 jr, Ju- lianasingel 21 - Custers Peter, 26 jr, tuinder Swolgen C54 en Voermans Ca tharina, 25 jr, Leunseweg 16a Kersten Johannes, 30 jr, ambten, ter secretarie, Holt- hees B 162 en Lucassen Petro- nella, 27 jr, Patersstraat 11 GETROUWD: van den Heuvel Johannes, 23 jr, rijwielhersteller en Bleeker Johanna, 21 jr, beiden te Venray ADVERTENTIËN Heden overleed, voorzien van de laatste H.H. Sacramenten, zacht en kalm, geheel over gegeven aan Gods H. Wil, mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vader, behuwd- er grootvader, broer en oom Gerardus Arts echtgenoot van Maria Catharina Huberta Heidens in de ouderdom van 80 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw ge beden aan. Oostrum M.C.H. Arts-Heidens Venray p. Arts: H. Arts-Moorrees en kinderen .Oostrum H. Arts Th. Arts-Thijssen en kinderen Oostrum E. Janssen-Arts L. Janssen en kinderen Mierlo A. Ewals-Arts V. Ewals en kinderen Weert H. Arts H. Arts-Linders en kinderen Oostrum P. Op 't Veld-Arts J. Op 't Veld en kinderen Familie Arts Familie Heidens Oostrum, 23 maart 1960 Wester Thienweg 11 De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis, had plaats vrijdag 25 maart om 10 uur in de parochiekerk te Oostrum. Dankbetuiging Door deze betuigen wij onze oprechte dank voor het medele ven betoond bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van mijn inniggeliefde echtgenote, onze zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder M. C. Beerkens-Stoffelen Speciaal dank aan heren gees telijken, heren doktoren en zus ters van het ziekenhuis, buren, K.A.V., vrienden en bekenden. Verder dank aan Begrafenisver- verzekering „Dela" te Eindhoven bijzonder de heer J. Noijen, voor de goede en keurige verzorging. J. Beerkens kinderen en kleinkind Henseniusstraat 2 TE KOOP ruime middenst.woning met tuin en garage. Direct te aanvaarden. Kolkweg 21 Venray. GEVRAAGD Gebr. Martens Bouwmaterialen n.v. tel. 1161. TE KOOP GEVRAAGD worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 Heden overleed tot onae diepe^,droefheid, na een kort stondige ziekte, in hét Zieken huis te Venray, voorzien van de H. Sacramenten der Ster venden"' mijn 'geliefde mafi, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en öom Johannes A. Baken echtgenoot van Anna Arnoldina Jansen in de leeftijd van 64 jaar. Wij bevelen zijne ziel in uw gebeden aan. Overloon A.A. Baken-Jansen Boxmeer J.J.H. Baken M.A.Th. Baken-de Wildt Overloon J.H.A. Baken P.L. Baken-Peters Overloon G.A.L.M. BakeD en verloofde Overloon P.H.M. Loonen J. F. -Loonen-Stappers en kinderen Beugen T.J.G. Loonen E.B. Loonen-Janssen en kinderen Amsterdam J. G. Loonen Overloon G.L.H. van Opbeigen- Loonen W.M. van Opbergen en kinderen Haarlem L.G.H. Loonen Haarlem P. Tromp-Loonen J. Tromp en kinderen Familie Baken 'Familie Jansen Overloon, 22 maart 1960. De plechtige uitvaartdienst heeft plaats zaterdag 26 maart oiff half 10 in de kerk van de H. Theobaldus en dé H. An tonius te Overloon. Bijeenk. a.h.-sterfhuis 9.15 u. Dankbetuiging Voor de vele blijken van deel neming en medeleven, betoond bij het overlijden en de begrafe nis van mijn onvergetelijke echt genoot, onze zorgzame vader Theodorus Voesten betuigen wij onze hartelijke dank. Speciaal dank aan heren dok toren, heren geestelijken, zusters van het ziekenhuis, familie, buren, vrienden en bekenden. Wed. Voesten en kinderen Overbroek K 109. Een grote sortering in kwaliteitsmeubelen bankstellen, huiskamers, slaapkamers (ook in staal) CUSTERS' Meubilering Woninginrichting Telefoon 1282 Onze reclame Lunchworst 100 g 35, 250 g 80 Tongworst 100 g 24, 250 g 60 Leverworst 500 g 65 Vet spek 500 g 70 Vrijdag en zaterdag runderlappen 500 g. 2.90 Dinsdag gehakt 500 g. 1.40 Woensd. speklappen 500 g. 1.25 Donderd. braadworst 500 g 1.40 Wegens sterfgeval heden zaterdag gesloten Geeritz Meubelhandel Langstraat 12 UITSLAG LOTERIJ t.b.v RIJVER. ST. ISIDORUS TE VENRAY welke werd gehouden onder politietoezicht op zondag 20 naart 1960: lste pr. no. 3623; 2e no. 4637; 3e no. 1727; 4e no. 4403; 5e no. 2718; 6e no. 4250; 7e no. 4827; 8e no. 2121; 9e no. 1756; 10e no. 4946; lie no. 5396; 12e no. 5944; 13e no. 2154; 14e no. 1429; 15e no. 1899; 16e no. 4059; 17e no. 5171; 18e no. 5885; 19e no. 1614; 20e no. 1880. Deze prijzen kunnen worden afgehaald bij de Secretaris van de Land. Rijver. St. Isido- rus te- Venray, Hoebertweg 24. De prijzen welke binnen twee maanden niet zijn afge haald hervallen aan de: v$r- 2nigingv Het bestuur van de Lande lijke Rijvereniging St. Isidorus te Veriray bedankt hiermede alléndië' deze vereniging op een of andere wijze hebben gesteund, en het spréékt „de hoop uit bij een volgende ge legenheid weer op de steun van zovelen te mogen rekenen. TE I0o •Waars 11 april aj ab_Vrije stal, L. van ypeihoeve, (Jostrum. TE K0o PartÜ biggen Kind. Tii^fbaanVeulen TE KOOi bonUyinkjes w. Phllftwiandstr. 26 TE KOOP Pafgen G. JcnnUhoan ri/pn 5 TE KOd i^gen J. H. Mqngweg 8. Ysselsteyn voor <vvan de bier- mamenwagen garage St TE kooi: volèiarken keuze uit i-i Joh. van (jeverslo 3. TE KOOI 2 toiggen M. JennuijEg K 70 TE KOOI kippen x 2 m. geschikt votfefhebbers. Eikenlaan! TE KOOI st. scheme met kap, dekzeil; 3.45 m. Kemp weg 1718 GEVRAAG asperges(sters) H. Verhei]$roekhuizen- straat 40, Oj BIEDT ZIIN net mS jaar voor d. en uin gezin met kinderen. A&au dezer. GEVRAAO aspekers ook genegenj te verhuren (te W. Franseiiizen C 64 meisje v. zelfstandig Dames Pi d. p. w. werken. GEVRAA voor zo mogelijk kamer ml. pension voor R.K. bo Brieven o» 253 bureau van dit blad GEVRAA hulp in shouding Goed loon J. Coene A|ag windbulislrijden t.b. S.ëranen in de cafés Engel, Man- ders en Scl Prachtig* GEVRA til magaidiende J. Coenei ontvanj K Jan Rreg 13 Hausmac ferworst Boterhan Zult Vrijdag ettdagverse Varkensl Dinsdag: worst Woensda^akt Donderda «klappen Stations w

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2