5 Decerned nadat Lego bouwstenen de gehele sortering Jumbo spelen Dinky Toys Temsi Sio houten montagedozen Trix treinen electrisch en op batterijen Okwa winkels, kleerkastjes, garages, Sliedrecht sterke metalen schommels, springpaard, tafeltjes, stoeltjes, borden enz. Sio scrabble en jeugd-scrabble Wildebras zachte plastic poppen met Torek kruiwagens, trekkarren, fietsjes, Mulder leesboeken, prentenboeken, flanellen lakens (6.50 v.h. C00PMANS GERITZ Meubelen H. HENDRIX *lhoma66M Voor f 59.- Oxford- Daf-coat V Hog qiótei als andae {aim Zaairogge Extra aanbieding Ddnsen te Deurne is onze collectie speelgoederen de nieuwste sortering de nieuwste soorten metalen constructiedozen auto's, houten sporen, enz. ingeplant haar, ook paardestaart Anne poppen zacht plastic, was- en kambaar haar Schildpad poppen in alle soorten Honvas voetbalspelen en tafelspelen auto's, wandelwagentjes, enz. kleurboeken Verder nog duizenden andere artikelen ta. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 legergoederen Voor Knopen eerste klas gebruikte meubelen in zaal van Moorsel autopeds, driewielers, rolschaatsen, poppenwagens, kinderfietsen zakhulzen schijnwerpers Wat vindt U b.v. van deze jas? Ook in het betere genre Het warenhuis Alle A. SCHEEPERS Tel. 1375 Schoolstraat 22 uit voorraad originele en le nabouw Petkuser G. CUSTERS, Oirlo Tel. 04787-282 meer dan 500 soorten naar 't Knopenhuis Tel. 1375 Schoolstraat 22 A. Scheepers 2pers. zware kwaliteit ongebleekt Langstraat 49 Tel. 1281 Ook U kunt geld verdienen.... want wederom kunt U keuze maken uit een zeer grote partij tegen ongekend lage prijzen, zoals complete huiskamers, bankstellen, dressoirs, buffetten, arm- en clubstellen, haarden, kachels, gashaard, tapijten, dekens, 1- en 2persoons stalen en houten ledikanten, bedstukken, 1- en 2persoons opklapbedden, kroonlampen, divans, kleerkasten, boekenkasten, emaille bad kuipen, hangklokken, losse clubjes, kloostertafels gasfornuis, cocosmatteD, waskasten, schuiftafels, keukentafels en stoelen, bureau's, tafelkleden, kantoorkasten, trapnaaimachine in salonkast, aparte bank, schilderstukken en diverse andere artikelen. Komt U ook eens binnen lopen, U zult zeker slagen bij Langstraat 12 VENRAY Telefoon 1015 N.B. Alle goederen worden gratis thuisbezorgd zondag 8 november aanvang 4 uur Orkest René Verstappen Maakt nu reeds uw keuze uit onze smaakvolle collectie Ook in regenbroeken, motorbroeken, motoroveralls, motormutsen, motorbrillen, windschermen zijn we ruim gesorteerd. PATERSSTRAAT 9 biedt ook deze winter weer het beste tegen de laagste prijzen bent U er de gelukkige bezitter van. zijn wij ruim gesorteerd o.a. de bekende het laatste woord op modegebied Venrays grootst gesorteerd Kledingmagazijn

Peel en Maas | 1959 | | pagina 3