THISSEH fa. P. Mooren fa. W. SIJBERS ZI. VENRAY Sckae$eï$ Schildeï$&ediii( Colovinyl- Linoleum- en vaste vloer bedekking IQolleêeigh Succes verzekerd. RIJSCHOOL CLAESSENS Teunissen-Gooren De verlichting De bitumineuze dakbedekking- Glas- Schilder en Behangwerk Centrale Verwarming Warm en koud waterleiding en Sanitair Verwarmingsindustrie fa. J.M. SCHAEFFERS Zn. Niet duurder. wel beter Het stucadoorwerk (a. Flinsenberg-Cremers AUTOVERHUUR firma J. Mooren Aannemersbedrijf Ysselsteyn werd de bouw van dit fraaie nieuwe pand uitgevoerd Autorijschool P. Claessens Grotestraat 10 Voegersbedrijf Specialiteit fijn en strak voegwerk Binnenkort openen wij een tankstation a. d. Poststraat met oliestook weid veizorgd door SEVENUM Tel. 04767-268 GELEEN Tel. 04494-2468 werd uitgevoerd door Julianasingel 35 Tel. 1908 is van OOK HIER WEER: van Eindstraat 13 Tel. 1471 Bontekoestr. 2-4 in dit nieuwe pand is van Langeweg 32 VENRAY Tel. 1812 na rijlessen van Opening in het nieuwe pand 1 sept. 3 uur Het is nog niet zo heel lang geleden, dat het bezit van een rijbewijs voor velen een ongekende weelde was. De tijden zijn echter na de oorlog wel erg veranderd,; het bedrijfsleven vroeg meer personeel met rijbe wijs, maar ook de particulier, al dan niet in het bezit van een auto, wil de en wil nog bij tijd en wijle er eens op uit trekken. Ook het wagenpark in ons land ging sterk vooruit terwijl daarnaast ook de scooter zijn intrede deed. Allemaal factoren die er toe mee ge werkt hebben, dat overal auto- en motorrijscholen werden opgericht. Dat daarbij op de rij-examens hogere eisen aan de aspirant-chauffeur gesteld worden is begrijpelijk en noodzakelijk voor de verkeersveilig heid. Autoverhuur en Rijschool Claessens, heeft in Venray al enkele jaren aan velen les gegeven, en had daarbij verschillende merken auto's als leswagen. Ook in de autoverhuur voorzag ze in een dringende be hoefte, hoewel het ook thans in Venray nog wel eens voorkomt, dat in het hoogseizoen geen auto zonder chauffeur te krijgen is. De gestadige groei van het wagenpark van de heer Claessens, nood zaakte hem uit te zien naar geschikte garages, terwijl ook een geschikt leslokaal voor de theorie om uitbreiding vroeg. Deze uitbreiding werd gevonden in een nieuwbouw aan de Poststraat, waar aannemingsbedrijf Teunissen Gooren uit Ysselsteyn, onder lei ding van architecten-bureau Colsen, 'n modern winkelpand hebben doen verrijzen, waarbij tevens voldoende garageruimte werd gebouwd. Een aardig ingericht theorie-lokaal, voorzien van uitgebreid lesmate riaal wat bij verkeerskennis nu eenmaal onontbeerlijk blijkt, staan de toekomstige chauffeurs ter beschikking. Niet alleen voor de toekomstige chauffeur, ook zij die reeds jarenlang in het bezit van 'n rijbewijs zijn, doen er goed aan hun theoretische kennis nog eens op te halen. De on telbare verkeersborden en de uitgebreide verkeerswetgeving eisen zulks werkelijk. Bovendien, een procesverbaal kost dikwijls veel meer dan een gezellig theorie-uurtje, waarin U beslist nog iets opsteekt, dat U niet wist of al lang weer vergeten was. Dinsdagmiddag 1 sept. om 3 uur opent Autoverhuur en Rijschool Claessens „officieel" haar nieuwe vestiging. Belangstellenden zullen na tuurlijk gaarne worden ontvangen. In hetzelfde pand heeft de fa. J. Mooren een show-room gevonden voor haar uitgebreide sortering naai- en muziek-instrumenten Een sortering welke men gerust met die van grote zaken in de stad kan vergelijken. De gunstiger ligging voor deze zaak in de Poststraat zal wel niet vreemd zijn aan de verhuizing van de Stationsweg. Binnenkort mag men dan tevensin de Poststraat de vestiging ver wachten van een P.A.M.-benzine-station, wat voor de autohuurder al heel gemakkelijk is, maar ook voor diegenen, die in verband met het eenrichtingsverkeer in Venray-kom, verplicht zijn een straatje om te rijden. Naaimachines Reparatie alle merken Breimachines In hetzelfde pand is gevestigd voorheen Stationsweg 1 U vindt hier een uitgebreide collectie Muziekinstrumenten Door het in het prachtige nieuwe theorielokaal van werd verzorgd door Het voegwerk werd verzorgd door superbenzine benzine smeeroliën smoervetten hydraulische oliën tractorpetroleum autogasolie petroleum gasolie huisbrandolie stookoliën CONSTANTE KWALITEIT HOOGSTE RENDEMENT

Peel en Maas | 1959 | | pagina 3