Torenfonds I Stichting Cultureel Centrum Anjer-collecte 1959 Kosteloze Inentingen tegen diphterie, kinkhoest, tetanus Diploma Nijverheidsschool Uitslag Paardenfokdag Kringfeest Boerenjeogd Bnrgerljjke Stand Tenray Familie Jacobs J. M. RUYTEN G. Janssen-Proosten Inspectie W.R.S. enkele (linke jongens Instructeur keukenmeisje huishoudster Slagerij COMDERS in der( Haandag ■I1 4< *i JONGENSi J. G. VJDI DAMEShtC GEZ. V® Over de bouw van een nieuwe schouwburg is al jarenlang gesproken en zelfs geschreven, maar resultaten heeft men nog immer niet mogen behalen. Nu ligt de situatie echter anders, want een comité, bestaande uit de heren Deken, Rector Paterskerk, Burgemeester, L. Laurensse, H. Hanssen, E. Knoet, J. Derksen, Troisfontaine, J. de Bruyn en M. Stevens, hebben verschillende provinciale en rijksdiensten bereid gevonden hun onmisbare medewerking voor de tot standkoming van een cultureel Cen trum in onze gemeente te verlenen. De Stichting Cultureel Centrum wordt een dezer dagen definitief gefor meerd, die o.a. de bouw van dit Centrum ter hand zal nemen. Daarin heb ben naast de gemeente en de kerkbesturen o.a. afgevaardigden van de standsorganisaties zitting alsmede van jeugdraad e.d. Door het comité is aan het architectenbureau Swinkels en Salemans, uit Maastricht, opdracht gegeven tot het maken van een schetsplan voor dit centrum. Hierin zullen o.m. worden ondergebracht een schouwburg met ruim 600 zitplaatsen, welke zaal gebruikt kan worden voor concerten, toneeluitvoeringen en bioscoopvoorstellingen. Tevens zal in dit Centrum worden ondergebracht het gemeenschapshuis van de parochie Sint Petrus-Banden, het bureau voor het Sociaal Chari tatief Centrum, de bejaardensoos, terwijl verder cursuslokalen en ver gaderzalen zijn gepland. Met het opstellen van dit schetsplan is genoemd architectenbureau, dat o.m. de schouwburg in Sittard en het bejaarden huis in Horst heeft ontworpen, thans bezig. Men is voornemens dit Centrum te bouwen op de driehoek, welke om sloten wordt door de Schoolstraat, Jan Hensenstraat en de Merselose- weg, op welke driehoek thans noodwoningen en de oude school staan. Op zondag 19 juli 1959 zal in onze gemeente wederom de jaar lijkse speldjesdag plaats vinden ten bate van het Anjerfonds Limburg. Ook dit jaar doe ik weer een be roep op alle ingezetenen om zich te tooien met een speldje en daardoor het Anjerfonds weer in staat te stellen zijn taak te vervullen ten opzichte van de vele culturele in stellingen en verenigingen, welke dikwijls in moeilijke financiële om standigheden verkeren en wier be houd en bloei voor het culturele leven van ons Limburgse volk van zo groot belang zijn. Venray, juli 1959. Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat gedeputeerde sta ten van Limburg bij besluit van 29 juni 1959, le afdeling, no. B 1969 aande gemeente Venray vergunning ingevolge de Hinderwet hebben ver leend tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een vuilnisstortplaats op het per ceel, kadastraal bekend gemeente Venray, sectie F no. 780, gelegen te Oirlo. Venray, 14 juli 1959. BEKENDMAKING De burgemeester van Venray, maakt bekend, dat in de nacht van 21 op 22 en van 23 op 24 juli a.s. 'n militaire oefening zal woden gehou den in het gebied, gelegen ten oos ten van de spoorlijn Venlo-Nijme- gen, waarbij met verduisterde voer tuigen in colonne-verband wordt ge reden. De oefening heeft plaats na 24 uur. Voor het slagen der oefening is het noodzakelijk, dat na 24 uur in genoemd gebied geen licht brandt. Aan de bewoners van dat gebied wordt derhalve verzocht hunne me dewerking tot ,t slagen der oefening te verlenen door het uitstralen van licht uit hun huizen, stallen enz. na 24 uur, te voorkomen, door 't plaat selijk verkeer tot het uiterste te be perken en door aan de kant van de weg te stoppen en de lichten te do ven, indien toch nog een ontmoeting met de colonne plaats vindt. Venray, 16 juli 1959. Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat gelegenheid bestaat tot kos teloos inenten tegen diphterie, kink hoest en tetanis. In Venray-kom: op vrijdag 24 juli 1959 om 2 uur n.m. in het Groene Kruisgebouw aan de Merseloseweg. In de kerkdorpen Ysselstein, Heide en Merselo op vrijdag 31 juli 1959. om 2 uur n.m. in de school te Ys selstein, om 2.30 uur n.m. in de school te Veulen, om 3 uur in de school te Heide, om3.30 inde school te Mer selo. In de kerkdorpen Leunen, Casten- ray, Oirlo enOostrum op vrijdag 7 augustus 1959: om 2 uur n.m. inde meisjesschool te Leunen, om 2.30 uur n.m. in de school te Castenray, om 3 uur n.m. in demeisjesschool te Oirlo, om 3.30 uur n.m. in de school te Oostrum. Wij vertrouwen erop, dat alle ouders, wier kinderen nog niet vol ledig tegen deze gevaarlijke kinder ziekten zijn geënt, van degeboden gelegenheid gebruik maken en wij zen erop, dat geen persoonlijke op roepen verzonden zullen worden. De kinderen moeten tenminste 2 maanden oud zijn en gezond. Kinderen, die reeds enkele jaren geleden een inenting hebben gehad, kunnen op genoemde dagen één in enting ontvangen. Men wordt verzocht stipt op tijd aanwezig te zijn en de inentings- entingskaart of -boekje mede te brengen. De tweede en derde inenting zul len nog nader bekend worden ge maakt. Venray, 15 juli 1959. ONGELUKKEN Zondag rond het middaguur is op de hoek Hoenderstraat-Langeweg, een ernstig ongeluk gebeurd. Hier botste de motorrijder K. tegen een luxe-wagen, bestuurd door v. D. De motorrijder werd tegen de grond geslingerd en kreeg naast in wendige kneuzingen een gebroken arm. Hij werd in het Ziekenhuis al hier opgenomen, waaruit hij pas enkele dagen was ontslagen. De mo tor werd ernstig, de auto een weinig beschadigd. Maandag is nabij Veltum, de Ba- kelse motorrijder V. waarschijnlijk in slaap gesukkeld op zijn motor en tegen een boom gebotst. Met ern stige hoofdwonden is hij opgenomen in het ziekenhuis alhier. ONGEWENSTE GASTEN In de nacht van zaterdag op zon dag hebben een of meer ongewenste gasten een bezoek gebracht aan de huishoudschool, Dr. Poelsschool en de Sint Claraschool in het Rectoraat. Ze hebben daar een hoop rommel gemaakt, wat klein geld meegeno men en de politie een hoop last be zorgd, want die is nog steeds aan het zoeken.. Trommel en fluitcorps In patronaatsverband is men van plan een trommel- fluitcorps op te richten. Schutterij het .Zandakker heeft daartoe het materiaal welwil lend ter beschikking gesteld. Gevraagd wordt thans eeninstruc teur, die zich voor de opleiding der jongelui beschikbaar stelt. GESLAAGD Aan de Technische Hogeschool te Eindhoven, slaagde voor propae deutiseh examen in de werktuig bouwkunde, de heer P. J. M. Jans sen, Venray. De heer Theo Draat te Nij megen slaagde voor het Doctoraal examen Paedagoglek. In de Naaischool te Overloon slaagden voor costumière Helma Stappers te Overloon Mientje Hendrix, Merselo Nellie Lensen, Jeanne Geurts en Nellie Mommen te Veltum Bets Steeghs te Oirlo. Voor lingerie Dora Jonkers te Westerbeek. Afgewezen geen. Banketbakkerij Goumans heeft weer dagelijks heerlijk verse APPELFLAPPEN Om niet te vergeten. Stationsweg 5 Tel. 1406 Patronaat-wandelklub Heden zaterdagavond om 7 uur trainen voor de wandelclub van het Patronaat. Dus niet, zoals sommi gen menen, de volgende week, doch heden avond. De anderen hebben gewoon groep. Meldt je af als je niet komt! Mater Amabilisschool Willen alle leerlingen, die als toeschouwers mee willen gaan naar de Sportavond in Bergen, er aan denken donderdagavond om 6 uur precies aan de bus bij 't clubhuis te zijn. Degenen, die op eigen gelegen heid gaan, worden om half 7 op 't Sportterrein in Bergen verwacht. In de Maas verdronken Maandag is door de rijkspolitie uit de Maas bij Maashees het stof felijk overschot opgehaald van de 33-jarige H. J. J., een verpleegde uit de psychiatrische inrichting St Servatius alhier. Zondag tegen de avond werd op de oever van de Maas nabij café .,De Berg" een bundeltje kleren gevonden. Daar de meeste zwemmers toen reeds naar huis waren, kreeg men het vermoeden, dat er iemand zou zijn verdronken, ofschoon men hier omtrent geen zekerheid kon krij gen. De rijkspolitie van Maashees en Vierlihgsbeek besloot ter plaatse te gaan dreggen. Tegen elf uur moest men er echter vanwege de duisternis mee ophouden. Tot op dat moment was er nog geen enkel bericht van vermissing binnenge komen. Maandagmorgen werd het dreg gen hervat met het resultaat, dat men een stoffelijk overschot vond. Het slachtoffer, dat waarschijn lijk de zwemkunst niet machtig was, heeft zich op een zeer ge vaarlijke plaats in de Maas te water begeven, Saldo per 4 juli f 52.263.83 Giften binnengekomen in de week v. 5—11 juli: R. te V. 750. D. te V. 50.— W. te V. 350.— L. te V. 500.— F. te V. 100.— M. te V. 2 uur overwerk 5. V. te V. 10.— N. te V. 500.— Kwartjes-actie 2e kwart. 996.50 Totaal per 4 juli 1959 f 55.625.33 Giften kunnen worden gedaan via Nederlandse Credietbank Ven ray, Boerenleenbank Venray en Girorekening 136144 „Torenactie" ten name van Kerkbestuur Sint Petrus Banden. Brandweer-agenda Venrays brandweer is vooral zondag actief geweest, toen zij liefst driemaal is uit moeten ruk ken. De eerste maai voor een brandje op de Laagheidseweg, waar achter het huis van K. een stapel schansen in brand gevlogen was, omdat kinderen met vuur hadden gespeeld. Dan moest men naar het Oda- park, waar een are of 4 gemengd bos in brand is gevlogen en enkele honderden guldens schade heeft veroorzaakt. De oorzaak weet men niet maar is zeker niet te wijten aan de torenfeesten, want de brand is buiten het park begonnen. Het derde alarm betrof een boer derij brand in Ysselsteyn, waar de boerderij van S. aan de Timmer- mannsweg, doordat kinderen met vuur speelden, in brand gevlogen was. Dank zij krachtdadige hulp van de plaatselijke B.B.-afdeling kon men het vuur beperkt houden tot dè kap van stalling en schuur, maar niet verhinderen dat machi- neriën, wagens, voedergranen, hooi en stro verloren gingen, een en ander tot een waarde van ongeveer f 17.000.—. Dan is er maandagavond nog alarm geweest voor een brandje op de vuilnisbelt, maar hier was men nog al eens klaar met de spullen. VOLKSCONCERT Zondagavond 8 uur, geeft har monie Sub Matres Tutela, vrijwil lig een concert in Oostrum. Receptie Zuster Jacobs Dinsdag zal Zuster Maria The- resia (in de wereld Wilhelmina Jacobs) na een verblijf van 44 jaren in de Missie o.m. een bezoek bren gen aan haar geboorteplaats Cas tenray. Er zal bij die gelegenheid een H, Mis worden opgedragen om half 8 waarna bij de koster een kleine receptie wordt gehouden waarop vrienden en bekenden daar kunnen begroeten. Donderdag werd aan de volgen de leerlingen het einddiploma Dag- cursus Nijverheidsschool verleend: METAALBEWERKEN A. Litjens, P. Martens, J. Hen drlckx, J. Holtackers en H. Jen niskens uit Leunen. P. Broers en B. Kusters, Meerlo. J. Arts, A. Opheij en A. v. Hees Oirlo. M. Arts, F. Hoedemaekers, A. Coppus, J. Willems, H. Versleijen, E van Soest, J. Verkoeijen, J.Aben G. van Bracht, Fr. Poels, H. Bom, A. Janssen, P. Franssen, T. Min, M. Verstraelen, H. Janssen, W. Stappers, L. Schmeitz, J. Stevens, M. Verhalle, J. v. Sinten, G. Arts, Fr. Swinkels, G. Basten en Th, Hoedemakers uit Venray. M. Smets, P. Janssen, J.Driesen M. vd Beuken, G. Verhaeg, Meterik L. Beterams, P. Wijnhoven en H. Theeuwen uit Wanssum. J. van Osch en M. van Tilburg uit Merselo. G. Leijssen en P. Marcellis uit Overloon. W. Smits uit Maashees. J. Linders en J. Janssen uit Ysselsteyn. G. Jeucken, G. Linssen, P.Camps uit Oostrum. M. Saris en W.Wijnen Hegelsom M.Leyssen, Veulen. H. Hermkens, Tienray. HOUTBEWERKERS H. van Gerven, L. Hermsen, J. Driessen, H. Kusters, J. Schmeitz, A. Janssen, A, vd Hoek, Th.Lamers en G. Clephas, Venray. B. Rongen en A. vd Hoogenhof uit Oostrum. J. Versteegen (met prijs) Oirlo. A. Nelissen en L. Jacobs, Horst. H. Volleberg, Wanssum. L. Bouten, Kronenberg. M. Derks, America. J. vd Voort, Swolgen. H. Lemmens, Ysselsteyn. METSELEN: J. Droog, Kronenberg Th. Vogelsangs, Overloon G. Mommen, Veltum J. van Ooi, Leunen W. vd Heuvel, H. Lenssen, P. Drabbels, M. Barents, W. Clephas en G. Volleberg, Venray. H. Verstraelen, Blitterswijck C. Hoeymakers en P. Hagens, Horst L. Vervoort, P. Vissers, America A. Janssen, Meerlo. Afgewezen, 16 metaalbewerkers en 3 houtbewerkers. (vervolg van tweede blad) 2b Nicolien v.d. Treurenberg, H. Rutten, Wanssum; 2c Astrid van St. Leendershof, J. Gielen, Wans sum; 2d Flora v. Hoeve Havenzicht, J. v. Soest, Wanssum: 3a Hermine v. Nico, J. Classens, Castenray. Cat. 9. Merrieveulens, geb. in '50 en vroeger. Grote maat. lc Emma v.d. Nieuwenhof, wed. Friezen, Cas tenray; 2b" Tony van Gratjes, J. Wilms, Weverslo; 2d Nicoline van Schadijk, kind. Thissen, Veulen. Idem, kleine maat. 2b Rosalien v. Veers, M. Dinghs, Castenray; 3a Miep v. Gratjes, W. Heidens, Leu nen. Cat. 10. Hengstveulens, geb. in '59 van 10 mei. la Fifils v. 't Over- broek, W. Heidens, Leunen; lc Gamin v.d. Beek, W. Verstraaten, Merselo; 2a Fifils van Castolien, kind. Thielen, KJ.-Oirlo; 2b Castro v. Coppushoeve, G. Kunen, Geiste- ren; 2d Gamin v. 't Zwart water, J. Arts, Merselo; 3b Carlo v. Verriets- hoeve, M. Arts, Ysselsteyn; 3c Gamin v. Honda, H. van Vege hel, Vredepeel. Cat. 11. Hengstveulens, geb. van 20 april tot 8 mei 1959. la Herman v. Spraeland, Gebr. Wolters, Oos trum; lb Clairon v. Putten weg, L. van Asten, Ysselsteyn; 2a Gamin van Zandhof, J. Janssen, Veltum; 2e Fifils v. Sieraushoeve, J. Nelis sen, Oirlo; 3a Jan vd. Nieuwenhof, P. Hendrix, Geisteren; 3b N.N., kind. Muijsers, Oostrum. Cat. 12. Hengstveulens, geb. in '59 voor 17 april, lc Vinco v. Zandhoek, H. Rutten, Wanssum; 2b Gamin v. Gruttershoeve, J. Jonkers, Oostrum; 2c Gamin v. Gratjeshof, J. Wilms, Weverslo; 2e Fleur v. Oostrum, Jac Camps, Oostrum. Cat. 13. Hengsten met afstamme lingen. la Gamin de Leaugrenée en lb Fifils du Chateau, Hengsten- assoclatie „Vooruitgang". Op het grote Kringfeest van de jonge boeren en boerinnen behaal de Leunen het algemeen kampioen schap van de B.J.B. voor 1959, met liefst 179 punten. In deze afdeling werd Leunen 2e bij de Knotsoefeningen (Oostrum 5e), le bij de Muziekoefeningen A, 5e bij de Afdelingsoefeningen en 3e bij Discipline. In deze afdeling werd Veulen 3e in de afdeling Muziekoefening B en postrum 5e by Discipline. Bij de J.B.T. werd Merselo 4e in de Bondsafdeling A, terwijl Veulen hetzelfde -werd in de B afdeling. Hetzelfde beeld kregen we bij de Muziekoefeningen, waar in de A klasse Merselo 4e en in de B klas Veulen 4e werd, Nedat in de afdelingsoefening Heide een 5e prijs gekregen had, werd Veulen weer 4e bij de Disci pline. In de persoonlijke prijzen 'kreeg bij verspringen J. Janssen Heide de 3e, bij hoogspringen van Ass te Ysselsteyn de 2e, terwijl Vousten Heide een 2e prijs kreeg bij kogel stoten. De Kring werd tenslotte 2e bij de Estafette en moest in Horst zijn meerdere erkennen, PAROCHIE YSSELSTEYN 9e Zondag na Pinksteren: 6,30 lm. uit dank fam. v. Soest-Jennis- kens, 8.10 Jan Geurts, besteld door de buren, 9.15 kindermis, 10 u. hoog mis best. jg. Antoon van Bakel, 2 u. lof, 2.30 congregatie meisjes. Maandag 7.30 gez.jg. H. Maassen, Dinsdag 7 u. lm. uit dankbaarheid, 7.30 lm. fam. Spreeuwenberg-Ver- voort. Woensdag 7.30 lm. overl. fam. Verhoeven-Arts. Donderdag 7 u. lm. fam. v. Ass- Claessens, 7.30 Thomas Weevers. Vrijdag 7.30 lm. overl.fam. Pou- wels-Muijsers. Zaterdag 7 u. lm. overl.fam. Teu nissen-Gerrits, 7.30 Pierre en Harry Janssen, 7 u. Marlalof, tot 8 uur gelegenheid om te biechten. RECTORAAT VEULEN 9e Zondag na Pinksteren: 7 uur gelegenheid tot commiceren, 7.30 lm. t.int, 10 u. hoogmis jg. vrouw Hendrikx, 2 30 lof. Maandag 7.30 lm. Francisca Aarts. Dlusdag 7.30 lm. overl.fam. Lit- jens-Direks. Woensdag 7.30 hoogmis als jg. P. J; Thissen en echtgenote. Donderdag 7.30 lm. Peter Smedts echtg., kinderen en kleinkind. Vrijdag 7.30 hoogmis als jg. J. van de Goor. Zaterdag 7.30 hoogmis als zes- wekendienst Leonard Heidens, 6.30 tot 7.30 biechten, 8.30 Marialof. Donderdag, vrijdag en zaterdag triduum voor de communicanten, welke a.s. zondag de hernieuwing der doopbeloften afleggen. A.s. zondag uitsluitend maand- collecte voor onze kerk. De laatste collecte heeft opgebracht f 99.23. Accolieten: Willy Fleurkens en Hub. van Kempen. Kerkpoetsen: Riki Reintjes en Lea Geurts. RECTORAAT VREDEPEEL 9e Zondag na Pinksteren: 6 30 en 8.30 uitreiken H. Comm., 7 u, vroeg mis uit dankbh. fam. Janssen-Ach ten, 9.30 hoogmis voor zieke moe der (Geldrop), direct daarna Lof, vanwege 't Vredefeest alhier. Maandag 7.30 lm. bijz,int. fam, van Berkel-van Gaal. Dinsdag 7.30 lm. W. Arts Merselo. Woensdag 7.30 lm. bijz. int. fam. Arts-Ploegmakers. Na de middag kerkschoonmaak door Dina v. Veg- hel, Mten Berends, Dora Jenniskens. Douderdag 7.30 lm. Henri Bloemen en Antonia Jenniskens. Vrijdag 7.30 lm. t.e.v. H. Hart v. Jezus, voor zegen in huisgezin. Zaterdag 7.30-lm. t.e.v. O.L.Vr. fam. Heidens, 7.30 biechten, 8 u. lof met rozenhoedje voor behoud van de wereldvrede. van 10 t/m 16 juli 1959 GEBOREN: Gielens Henri cus, Heide L 36d Jacobs Hendrika, Overloonseweg 47 Broens Eduard, Kolk weg 1 Meijer Jeffreij, Marktstraat 2 Litjens Hendrikus, O verbroek K107 Verschuuren Peter, Overbroek H 2a Claessens Maria, Heidse Peelweg 1 Janssen Hubertus, Merseloseweg 21 Arts Theodorus, Twistweg 17 Linskens Maria, Oirlo F 16a Huijs Johanna, Vredeweg 1 Spreeuwenberg Gerardus, Ringw. 3 Bardoel Gerardus, Haag 7, Merselo OVERLEDEN: Jacobs Johann, 69 jr, Smakterweg ONDERTROUWD: van Hout Joseph, 28 jr, verpleger, Stationsweg 46 en Gossens Elisa beth, 28 jr, Julianasingel 3. GETROUWD: Heuts Hendrik, 48 jr, en Logtens Arnoldina, wed v. Janssen A., 41 jr, beiden te Venray. Goossens Josephus, 36 jr, Otter- sum en Hesen Anna, 33 jr, Venray. Teunissen Theodorus, 23 jr, en Kusters Wilhelmina, 23 jr, beiden te Venray. Volleybal-tournooi Zondag 19 juli a.s. organi seert de Volleybalclub V.C. Rooy haar eerste grote Volley - baltournooi. De beste clubs uit de afd. Venlo, Nijmegen en Oost- Brabant zullen zondag a.s. aan de Oostsingel op spor tieve wijze een verwoede strijd leveren om de zo fel begeerde prijzen (bekers, standaard.*, e.d.), in hun bezit te krijgen. Voor alle sportliefhebbers van Venray en omgeving biedt dit festijn een unieke gelegen heid deze mooie en beschaaf de tak van sport te leren ken nen. De volleybalclub heeft voor het organiseren van dit tour- nooi tijd noch moeite gespaard en indien de weergoden haar gunstig gezind zijn, is zij er van overtuigd, dat alle sport liefhebbers zondag a.s. hun weg naar de Oostsingel zul len vinden. Jeugdvoetbal Op 4 april jl. werd er ge start met een voetbalcompe titie van de gezamelijke buurt verenigingen en het patronaat In deze competitie die zeer vlot verlopen is, is het seni oren elftal van de buurtver eniging „Het Molenplein" als kampioen uit de bus gekomen. Er werd in twee afdelingen gespeeld, nl. de junioren af deling voor jongens van 7 tm. 12 jaar en de senioren afdeling van 13 tm. 17 jaar. In elke afdeling werden 1 bekers en 1 lauwertak be schikbaar gesteld. Mochten er voor het vol gende seizoen meerdere jeugd verenigingen zijn, welke in competitie-verband willen deelnemen, dan kunnen zij zich opgeven bij de betref fende besturen van patronaat en buurtverenigingen. Ter nadere oriëntatie vol gen hier de standen per 11-7: Senioren: Molenplein A, Patronaat A, Molenplein B, St. Jozef, Pa tronaat B. Junioren: Buurtvereniging de Vriendschap, Patronaat A, Patronaat B, het Molenplein A, St Jozef, het Molenplein B. DISCO-CLUB Programma van vanavond: Mozart Kröningsmesse, ngeleid door P. Urbanus. Bewerking v. concert voor viool en piano van Bach en Handel, gespeeld door frater Falco Frankan, viool de heer J. Janssen, piano. Fragmenten uit pianower- ken van B. Bartrok, door de heer J. Janssen. ADVERTENTIEH Dankbetuiging Ondergetekende betuigt zijn hartelijke dank aan de Brand weer, de buurt en allen die heb ben meegewerkt bij bestrijding van de brand in zijn eigendom. H. van Stiphout Timmermannsweg 21, Ysselsteyn Dankbetuiging. Voor de vele blijken van deel neming bij de ziekte, het over lijden en de begrafenis van Johannes Jacobs, zeggen wij hartelijk dank. Speciaal dank aan heren gees telijken, Dr. Vercauteren, Dokto ren van St. Anna, mej. Raedts, de heer Snoeks, Zuster Janssen, familie, vrienden en bekenden. TANDARTS AFWEZIG van 20 tot an met 26 juli Voor spoedgevallen spreekuur Tandarts Janssen. Strohoeden, zonnebrillen. Pracht strohoeden vanaf f 1.20, zonnebrillen tientallen prijzen, modellen en kleuren. Kinderbrillen vanaf 10 ct. M. MUYSERS, Langstraat 28 Tel. 1756 R.K. jongeman 41 j. arb.stand, enigszins bemiddeld, zoekt kennismaking met R.K meisje 35—40 jaar. Brieven onder letter H bureau van dit blad. Heb flinke woonruimte in Venlo» wil ruilen tegen idem te Venray. Inlicht. Bureau dezer Vliegen-dood. Voor grote ruim ten als .stallen, schuren, pakhui zen enz. Muscadron vliegenstro ken. Voor kleinere vertrekken vliegenbanden om op te hangen, 10 ct per meter, voor slaapka mers leuke paddestoel tjes abso luut giftvrij en onschadelijk voor mens en huisdier. Verder versch. soorten vloeistoffen serosols, lu cifers. enz. M. MUYSERS Langstraat 28 Tel. 1756 TE KOOP J.v.R. zeugen 14-15 w.dr; A. Voermans, Leunseweg 16a W.J.G. Körver A.A.H.M. Verheugen geven kennis van hun voorgeno men huwelijk. Huwelijksinzege ning zal plaats hebben op 28 juli 1959 om 10.30 uur in de kerk van St. Petrus Banden te Venray. Gelegenheid tot feliciteren van 13 tot 14 uur. Adres v.d. dag Grotestraat 7 Venray. Toekomstig adres Ulpianusstraat 6, Heerlen Langs deze weg wil ik allen hartelijk danken voor de belang stelling ondervonden bij mijn terugkeer uit het Sanatorium. wordt komende week gehouden, Koeien opgeven uiterlijk maan dag 20 juli v.m. aan de Zuivel fabriek. Verloren regenjas met leren knopen en 'n missaal waarin staat P. Zegers. Tegen beloning terug te be zorgen bij A. Poels, Hofstraat 14 Vergeten mee te nemen damesrijwiel Tegen betaling dezer advert, af te halen aan bureau v.d. blad Biedt zich aan R.K. dienstmeisje Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD eventueel ook voor bromfiets. G.A.O. loon. J. E. Poels-Janssen, Rijwiel handel. GEVRAAGD voor licht werk in boomkwekerij tijdens de vacantie en voor vast. Jan Janssen, Vierlingsbeekse- weg, Maashees. Dienstmeisje gevraagd van 8—2 uur, per 1 juli Beemer, Julianaeingel 25 gevraagd. Welke Venraynaar kan ci genegen jongelui te instrueren voor trommel- en lluitcorpi Gaarne bericht aan bureau van dit blad. GEVRAAGD in R.K. gezin van 5 volwassen personen, wegens huwelijk der tegenwoordige, een Meerdere hulp aanwezig. Mevrouw W. van Asten—van Lent, Wilhelminalaan, Helmond. TE KOOP Duitse Herder 4 md P. Hermsen, Hoenderstraat 108 TE KOOP zwart fornuis i.g.s. en wasmachine Heuvelstraat 11. TE KOOP grote partij jongehennen J. Janssen, Lorbaan H 38 Veulen Kippenhouders, beter dan wij weet U welke schade door bloed- luizen en andere insecten aan uw kostbare dieren toegebracht kan worden. Wij hebben, hiervoor een prima spuitmiddel met zeer lange nawerking, f 2.50 p. liter, voldoende voor een hok 6x5. Ook geschikt voor duivenhokken. Spuit gratis ter leen. Verder terramycine, coccidiose- middelen, middel tegen veren- pikken, vitaminenstoot, enz. M. MUYSERS Langstraat 28 Tel. 1756 Onze reclame Puntham 100 gr. 40, 250 gr. 100 Lunchworst 100 gr. 40, 250 gr. 100 Zure zult 500 gram 40 Vrijdag en zaterdag Vers gehakt 500 gram 140 Dinsdag speklappen 500 gr. 140 Woensdag gehakt 500 gr. 140 Donderd. braadworst 500 gr. 140 op zaterdag Vele attracties Gezel T.b.v. delfo „0.L Vrom Festiviteiten vinda, t ProefbJn ei iri wij m in ons ^o, W p JONGENS 14 uurloon volggJC Ook VROUWEN EIS en ijfflnli Pluimvee-expoilslat zi Op alle anderrtii TE KOOP T: eetaardappelen L. Kessels, Spurkt 8. G TE KOOP partij biggen J. Janssen, Merselosewe; T IT TE KOOP an partij biggen Jos. Thielen, Oostrum TE KOOP 10 biggen C. Cremers, Steegsbroekj TE KOOP 9 zware biggen A. Jeuken, Stationsweg T< - 3S partij biggen J. Poels-Bouten, Weversi TE KOOP 20 are rogge Volleberg, Spurktweg 1. TE KOOP partij biggen J. Joosten, Koenderenhof Offi Tl I- TE KOOP partij biggen H. Michels, Ysselsteyn, Ring» TE KOOP toom biggen Fr. Mulders, Paardekopwt p Veulen. Tl Tl TI TE KOOP dragende varkens H. van Vegchel, Vredeps vL TE KOOP 7 biggen J. Droesen, Heide L 34 TE KOOP partij biggen H. Willems-van Meijel, Weven TE KOOP partij zware bigger J. Janssen, Veltum 18 TE KOOP 6 zware biggen J. Janssen, Servatiusweg i TE KOOP 8 Duitse Herders met stamboom, Siroen Robben, HaaglaaB E Pi

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2